Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 166 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: h4 kupa kérdés
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 12 szomb., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 20:24
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Helló,

a h4 kupa második heti feladványában a vár nem adja a napi 1000 aranyat. Ez igy kell, vagy bug ? Elég nehéz enélkül is :P de ha még pénz sincs... Mindenki így kapta a mappot ?

Üdv, Ulysse.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 12 szomb., 18:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 20:24
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Helló Mugger,

köszi, ezt tudom, vagyis remélem így van, csak lehet upgrade, verzió, stb. akármilyen apróság ami miatt nálam rosszul megy. Elég **** a gép, PII 266 Mhz-en vonszolja magát és volt olyan mapp is ami nem ment...

Várom olyanok válaszát akik már nekiugrottak a második 2 hetesnek a kupában.


Üdv, Ulysse.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 14 hétf., 7:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Az eredeti pálya tesztelését én végeztem, így részben az én lelkemen is szárad, hogy ilyen pálya is bekerült. Már elég régen játszottam, így nem mindenre emlékszem. A térkép alapbeállításai nehezek, erőforrások nincsenek, épületek nem építhetőek fel. A fegyvertárat lehet csak felépíteni (fegyverek, Immortality, etc.). Néhány hős csatlakozik hozzád, s néhány feladat teljesítésével elfoglalhatod a várakat is. Ami nehéz feladat lehet, az a négy semleges lényt gyártó hely (dwelling) megsemmisítése és az ellenséges hős legyőzése (célszerű a végére hagyni, mert a csatára így kaphatsz pontot).
[/b]

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 15 kedd, 21:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 20:24
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hi,

most már nem aktuális a kérdés. Mindjárt befejezem és nagyon jóóóó a pálya. Kiváló minőségüek a beállitások és végig lehet vinni úgy is, hogy a várak nem adják a napi 1000 aranyat. Minél több ilyet a versenybe !!!!

Üdv, mindenkinek,

Ulysse.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 16 szer., 0:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A pályát Muggernek ajánlotta :!: ,Zardoz tesztelte :D ,én pedig hittem nekik... :wink:
Az elsö heti pályát nem vitted végig?Még nem jött meg a mentésed,pedig ideje elküldeni...
Üdv-Lzo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2004 jan. 11 vas., 20:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 18 pén., 8:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Hát megjött az első eredmény, gondolom, hogy a résztvevők mind megkapták.

Szilvi:
Gratulálok.

Sorceress:
Az időd jobb volt, ezért arra gondolok, hogy az utolsó csatára kapott pontszámmal tudtalak csak megelőzni.
A tengeri szörnyek legyőzéséhez nem kellett volna olyan nagy sereget magaddal vinni, 2 Faerie Dragon a blokkoláshoz, tündék a lenyilazásukhoz. Mentést tudsz a csatában is készíteni, s elég azt mentést elküldeni, ahonnan már az autocombat működik.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 20 vas., 15:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Halihó!

Ismételten mélységes aggodalommal tölt el, hogy nem látom magam az áprilisi 2 hetes 1 pálya eredményei közt. :( Elküldeném mégegyszer a mentésemet, ha lehetséges...

judicator


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 20 vas., 23:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Ismételten akad egy kis gondom a a kupa árplisis havi második pályájával. Nemtalálom seholsem a fekete obelix 2. darabját. Ami megtaláltam az ottvan a földalatti lejárat kanyaggós utja elött a füstbe elrejtve. De a másikat nemsikerült megtalálnom. Egyébként tetszik a pálya:)
Jah igen lenn a föld alatt van egy kapu annak van kiindulási helye is vagy csak úgy ottvan?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: mentés
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 21 hétf., 10:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
aki nem látja magát az eredménytáblázatban, az nyugodtan küldje el még1x, a megfelelő címre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 22 kedd, 21:49 

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 21:14
Hozzászólások: 6
Sziasztok!

Koszi a gratulaciot!
En is gratulalok minden bekuldonek!
Sajnos a havi palya az engedelyezett buggal teljesen irracionalis eredmenyt ad.
Majd meglatjatok ha bekuldom, de elore szolok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 23 szer., 8:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Szilvi: csak azt ne mondd, hogy hamarabb ki tudtad nyitni az utolsó sárga előtt a kaput,s nem vártad meg a bombát. Egyik seregemmel ott vártam a kapu kinyílására, két másikkal pedig a lila kapui előtt toporogtam. Ráadásként szóló hőssel vertem meg a lila sereget. Szóval igyekeztem minél magasabbra tornázni az eredményemet.

Igen, sajnos a bug itt nagyon jól érvényesíthető, az ellenfeleknek semmilyen esélyük nincs. Gyakorlatilag nyugodtan közlekedhetsz, ha csak hét sereget mozgatsz a pályán, akkor az utánpótlás is és az üresen hagyott várak védelme is megoldott. Remélem, hogy mások is használják a bug előnyeit, valahol leírtam néhány felhasználási módját. Biztos, hogy át fogunk térni a legújabb verzióra, he elkészül a magyar patch is. A 2.2 javította, de az ott mentett pálya visszatölthető a 2.0-s verziókba.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 23 szer., 17:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A 3.0 patch mikor jön ki a magyar verzióhoz ,valaki hallott róla valamit?
Miután kiadják természetesen abban készülnek a mentések.
Szilvi,a 2. fordulóra összekapjuk magunkat,és megpróbálunk megelözni...
Egyáltalán van aki a magyar H4-gyel versenyez?Mert ha nincs akkor egyszerü a dolog.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 24 csüt., 20:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Én a magyar TGS-sel versenyzek, de abban már kivan javítva ez a bug. Legalábbis abban ami nekem van, mert az alapból a 2.2-est rakja fel. A félhavi első és második pályát ezzel csináltam, de az egész havit még én is az angol 2.0 ás verziójú TGS-sel csináltam. Nekem aztán olyan mind1 melyik verzióval csinálom:) Csinálhatjuk akár a 3.0-ással is. Max felrakom az angolt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 25 pén., 12:57 

Csatlakozott: 2003 ápr. 25 pén., 12:46
Hozzászólások: 1
Udv!

El tudnatok mondani roviden a havi es a masodik 2 heti map rovid jatekmenetet, mert nekem meg nem sikerul vegig vinni.
Valoszinuleg velem van a baj, de a havi palyan nem tudok a lilahoz jutni, mert egy naracssarga hajo nem erheto el se foldon se vizen.
Mi a megoldas?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 06 vas., 11:53 

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 13:15
Hozzászólások: 3
Hogyan kell visszaküldeni a befejezett versenyeket? Elmentettem az nyerés előtti utolsó körben, igaz utána még pont megtámad egy nálam gyengébb lovag akit legyőzök. Ugye ez nem baj. Egyszerre kell a két pályát visszaküldeni, vagy lehet külön-külön. A river crossingot már megcsináltam, de nem tudom, hogy kell visszaküldeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: mentés
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 06 vas., 17:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Külön vagy egybe (a lényeg, hogy egy pályához csak 1 mentést küldhetsz be, később ha jobb eredmenyt ertel el ugyanazon, nem küldhetsz be egy jobbat) a verseny2@heroes.hardwired.hu címre (mert H4 verseny), de ez le van irva a szabályok-ban. Az első 2 mentést hó végéig kell visszaküldeni, a lényeg, hogy addigra mind2 mentés megérkezen (lehet külön-külön is).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 06 vas., 22:13 

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 13:15
Hozzászólások: 3
Ok. Csak ott azt írták, hogy valamillyen xy formátumban kell visszaküldeni. Azt nem értettem. De ha csak simán el kell küldeni, akkor ok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 júl. 07 hétf., 8:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Tomek2 írta:
Ok. Csak ott azt írták, hogy valamillyen xy formátumban kell visszaküldeni. Azt nem értettem. De ha csak simán el kell küldeni, akkor ok.

Üdv !

A H4-ben és H3-ban is olyan mentést kell küldeni, ami autocombat-tal lejátszható, a H4-ben a csata közben is lehet menteni (H3-ban pedig lejátszható, vagy körmölni kell) :!:

A mentésnél olyan nevet kell megadnod, melynek formátuma megfelel a versenykiírásnak.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 166 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség