Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 166 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 16 vas., 19:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

DTi: Szerintem a decemberi igazi évzáró map, jókis XL, amelyet még szeptemberben kaptam ajánlásból, és a map átnézése után kiderült, hogy valóban hibátlan és jó a térkép! Így bár lehet, hogy nagy és hosszú, de úgy gondoltam, hogy ittvannak az ünnepek, a téli szünet, így lesz idő rá. Szerintem ha minden nap foglalkozik vele az ember egy órát már meglehet csinálni... Mappcsere már biztosan nem lesz, hónap közepén járunk, ezt még a hó elején kellett volna mondani, és akkor ha sokaknak nem tetszett volna, akkor ki lett volna véve, de senki nem mondott semmit, így én se változtattam! :shock: Szerintem szilveszterre teljesíthető a pálya...

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 18 kedd, 20:05 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Dragon: igyekszem, bár már 29 órája nyomom, de még csak 18.-a van decemberből :D
Nem kell térképcsere, csak kicsit alábbhagyott a lelkesedésem, amikor kiderült, hogy kezdhetem előről az egészet, mert eltoltam. :cry:
Jó az XL, nincs vele gond, csak az impossible fokozat szerintem erős, többen megcsinálnák, ha könnyebb lenne. A játékosok közti különbség pedig akkor is kijönne, mert ugye az idő sokat ér. Viszont sokkal játszhatóbb lenne, nem kellene felseleges körvégékkel tölteni az időt.
Ez csak az én véleményem, én pusztán a játékért játszom, s nem a versenyért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 18 kedd, 20:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

DTi: Fel a fejjel, remélem másodjára sikerülni fog a map, kitartás! :wink: Amúgy az impossiblében van igazság, de szerintem XL mivolta miatt ez jó ennél a mappnál.

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 21 pén., 14:10 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok!
Szerintem semmi gond a nagy és erős pályákkal én ezeket szeretem. Egy dolog zavart csak, a küldetések és a kapuk másodszor nem írták ki, hogy mit kellene csinálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 31 hétf., 10:56 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
DTi írta:
Jó az XL, nincs vele gond, csak az impossible fokozat szerintem erős, többen megcsinálnák, ha könnyebb lenne. A játékosok közti különbség pedig akkor is kijönne, mert ugye az idő sokat ér. Viszont sokkal játszhatóbb lenne, nem kellene felseleges körvégékkel tölteni az időt.


Az impossible fokozattal löttem be a pályát. Pl. azért kell, hogy a ne lehessen túl könnyen elfoglalni a lényadókat. Meg, hogy az elején (is) meg kelljen fontoslni, hogy melyik fejlesztésre költ az ember...

Elnézést az időhiányban szenvedőktöl, januárban valami gyorsabban megcsinálható pályával kellene kompenzálni. De néhány olyan dolgot igyekeztem megvalósítani ezen a pályán, amit az összes eddigiből hiányoltam. A pálya mérete meg a térrészeket elválasztó seregek miatt van idő a hősfejlesztésre, és igyekeztem olyan feladatokat kitalálni a vége felé, hogy tényleg szükség is legyen rá. Általába az szokott lenni, hogy a félkész hőssel csatázgat az ember, és mire tényleg jó dolgokat tudna varázsolni, addigra végetér a pálya...

Nekem nem voltak üres körvégeim, amikor épp nem volt pénzem, akkor a hősökkel mozogtam. Azt mindig meg lehet tenni, hogy a hősökkel meg 1-2 lénnyel megtámadsz egy erös csapatot, amit feltétlenül le szeretnél gyözni. És miután mondjuk a 20%-al gyengited, elfutsz. De általában ennél jobb dolgokat is tudtam tenni vagy a természet, vagy a rend vár környékén. Érdemes egy viszonylag erös másodcsapatot is fejleszteni, mert sokat lehet gyorsitani vele.

Teljesen szerintem nem lehet elszúrni, kivéve talán, ha a 2. napon túl kicsi sereget küld át valaki a teleportkapun. Ha valakinek nincs kedve visszatölteni, akkor mindig van rá lehetőség, hogy másképp folytassa. De ha van legalább hetente egy mentés, akkos sem biztos, hogy előröl kell kezdeni...

Ha lezárult a verseny, akkor szivessen venném a kritikát a térképpel kapcsolatban. Főleg, ha ki lehet javitani rajta valamit...

Részeredményekre is kiváncsi lennék, hogy kinek mikor sikerült a középső kapukon átjutni, ill. a fekete sárkános csapatot mikor gyözte le. A középső kapuknál főleg hősöket használt, vagy kihasználta a beállitható mágusokat, ill. elf ijjászokat.

Sziasztok
AAnt


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HoMano 2008 jan. 01 kedd, 22:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 01 kedd, 18:30 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Hali mindenkinek!

Ez a decemberi brutális(an yó) pálya, csak én egy egész negyedévet hagytam volna rá..
Én pont akkor adtam fel amikor a középső fogcsikorgatós sereget sikerült kb fél órás harc után lenyomni (a hatodik hét utolsó napján) és rájöttem h még seholse tartok.. Nem akartam a szilvesztert is ezzel tölteni, azért annyira még nem vagyok fanatikus..
Nem tudom Aanton kívül fog-e vki eredményt beküldeni, de sztem ehhez jóval több időt kell eltölteni, főleg mindenféle útmutató nélkül (célzás :wink: ), nekem pedig sajnos nem volt több..
Szivesen végigjátszanám de sejtelmem sincs mennyi még a vége.. :evil:
Na BUÉK mindenkinek!!

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 01 kedd, 22:12 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Icescream írta:
Szivesen végigjátszanám de sejtelmem sincs mennyi még a vége..


BUÉK

Mi lenne, ha január végéig meg lenne hosszabitva a beküldési határidő ?

Én nem küldtem be, mivel a saját pályámra nem akartam. :) A teszt lejátszás egyébként kb. 170 napos volt, de tettem be utána néhány oázist meg itatót... De lehet, hogy valaki nem veszödik annyit a pálya elejével, mint én. :)

Utmutató:
- összes hős megvásárlása és tápolása az első hónapban. Vannak kocsmák is !
- Sokáig csak két vár van. Viszont sok elf ijászt és mágust lehet beállitani. Ha valaki szereti a csapatokat. Később sáskák és titánok veszik át a beállitható lények szerepét. Az elfek számát jelentősen lehet növelni, ha a természet hősök is teremtenek. Mivel azonban lassúak, ezért csak kiegészítő feladatokat láthatnak el. (Ilyen is akad... Egyes orákulomok megnézése, varázsital begyüjtés, ill. a terület bevédése később, mikor a gép elkezd kalandozni.)
- A két vár közt a hősök tudnak közlekedni, ha elfutnak egy várközeli csapattól. Persze, ha van kitöl...
- Az elején meg lehet szerezni egy stratégiai varázstárgyat, a mágiavédelem törö gyürüt. Ezt jól ki lehet használni, de a kapukon általában nem lehet átvinni, és a fekete sárkányos csapatok ellen sem használható.
- A labirintusban ugyan el lehet tölteni egy kis időt, de a végén a csontváz mellett van egy érdekes tekercs, ami meggyorsíthatja később a haladást.
- Mindkét oldalról meg kell közeliteni a középső kaput, mert különben nem lehet kinyitni.
- Érdemes manna italt vinni, mert a középső kapu közelében nincs kút.
- A jobb alsó térnegyedben ki lehet élni a vámpirteremtő hajlamot... Ott sok erös csapat van, de vannak olyanok is, amiket egyszerüen ki is lehet kerülni, ha nem akar velük csatázni az ember. A vámpirokat azonban nem lehet kivinni a kapukon...
- Néhány helyen lényekért cserébe fejleszthető a hős. Pl. hidráért, fogcsikorgatóért vagy fekete sárkányért.
- Ha a főhősök már továbbmentek a folyósón a sárkányos csapat leverése után, a másodhősök a vámpirokkal bejárhatják a jobb alsó térnegyed maradék részét. Kivéve a jobb alsó sarokban levő alagutat, ahová sem hősök sem vámpirok nem léphetnek be. Itt bizonyitani kell, hogy a lényekkel is tud valaki harcolni...
- A hajóteremtés is stratégiai jelentőségü varázslat. Vagy a jobb alsó térnegyeden lehet megszerezni egy nagyon erös seregtöl, vagy a földalatti labiritusokon kell sokat kutyagolni.
- A rejtözködés fejlesztése nem nélkülözhetetlen, de elöny lehet...
- A hősök egy teleportkapu rendszeren tudnak közlekedni némi arany ellenében. Ez leröviditheti kicsit a távolságokat.
- A jobb felső térnegyeden igazi kihivást jelentő csata szerintem nincs, de azért sok viszonylag erös csapat van. Innen lehet végre bejutni az eddig védett várakba, ahol sok varázslatot lehet tanulni.
- Ki kell ásni a Grált, és még néhány stratégiai varázstárgyat, annélkül nem lehet továbbmenni egyes helyeken. Néhány tárgy azonban opcionális, ha megkeresem, akkor hasznos, de anélkül is meg lehet oldani a pályát. A napoltárok pl. elég sok tapasztalati pontot adnak.
- Érdemes két jó csapatot levinni a jobb felső sarokban a pincébe, mert még meg kell látogatni egy sátrat. Itt is van még mit tanulnia a hősöknek. A legjobb varázslatok csak itt vannak, meg még 1-2 fejlesztőhely. Hogy miért van erre szüség ? Hát a főellenség miatt...

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 01 kedd, 22:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

A map nagyságára való tekintettel a beküldést meghosszabbítom január végéig, ez persze azt jelenti, hogy a mostani (januári) mappra nem adok még 1 hónapot... De szerintem menni fog a 2 map, mert a januári és a másik 2 mostani negyedéves mappok is M-esek és rövidek! :)

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 01 kedd, 22:50 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Dragon írta:
Sziasztok!

A map nagyságára való tekintettel a beküldést meghosszabbítom január végéig,


Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 02 szer., 0:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
A pályát Küldetésként öröklétre ítéljük :D .
Viszont az új éves verseny miatt sajnos plusz 1 hónapot a pályára adni nem tudunk.Évvégi zárás van sorry...,és új évad kezdete.
3 hónap volt rá...,a mentések szeptember vége óta fent voltak.
A beküldési határidőt Dragonnal egyeztetve 2008.01.05 este 8 óráig tudjuk meghosszabbítani.
Akinek belefér,addig még küldheti .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 06 vas., 12:50 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Ezek szerint csak Csocsi0nak fért bele?
Egyébként minden elismerésem a térkép készítőjének. Igen, első nekifutásra ott rontottam el, hogy már az elején átküldtem egy gyenge sereget. Másodikra már mindkét oldalról feltörtem a középső korlátot, át is mentem a kapun, de azután egyszer olyan feketesárkányos sereget találtam, aminél feladtam. Részemről lezárva, inkább csinálom a januárit. Vizsgaidőszak van, meg meló, meg család, meg sport. Küldetésként egyszer majd szánok rá időt, a szorgalmi időszakban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 07 hétf., 20:37 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Hi !

Valaki elmagyarázná, hogy az utolsó 2 negyedév győztese miért nem 50 toplistapontot kapott? Persze az is érdekelne, hogy a többi helyezett miért annyit amennyit, s miért nem a szokásos a pontozás?

Üdv.
DTi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 07 hétf., 20:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

2007-ben rendszerváltozás történt pontok ügyében, Doom3d és Lzo kiötlöttek egy új pontozási formát, és Doomnak van egy programja amivel ki lehet számolni a pontokat, ezt megtalálod a Versenyek\Heroes III WoG résznél a szabályoknál. Minden versenyvezető ezt használja, nincs más dolgod mint az excel fájlba beírod a negyedévben résztvevő emberek számát (jelen esetben ez 11) a zöld négyzetbe az A2-es mezőbe és kiadódik mindenkinek a pontszáma! Ezt már csak a nevekhez írom és így ki is jön a top-pont érték személyre szabva!

Remélem világos voltam, További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 08 kedd, 18:44 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
értem, köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 24 vas., 23:21 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Hát, ez a februári pálya...

Elöször baromi ingerszegény, nem nagyon lehet fejlödni. Az mondjuk érdekes ötlet, hogy a berserkerekért nyitja meg a kaput, mivel ha nem használja öket az ember, akkor nagyon nehezek az első csaták, ha meg igen, akkor kiirtják magukat, tehát jól kell velük taktikázni.

Aztán a kapun túl továbbra is ingerszegény a pálya, egy nyomorult varázslatom volt, az egyik szintlépésnél beadott egy homályt. :) Ha nagynehezen mágis átmegy az ember a másik térfélre, akkor meg dekkolhat, amig a gép megoldja a saját küldetéseit, mert addig nem lehet használni a teleportkapukat. Az is nemszeretem véletlen tényező, hogy a mágustoronyomban milyen varázslatokat kap az ember. Ha jól látom, ez függ attól, hogy mikor támadja meg az ember. Tehát lehet, hogy egy későbbi támadastól jobb varázslatokat lehet kapni. Vagy éppen rosszabbakat.

Aztán meg hirtelen lehet várat foglalni, tanulnak varázslatokat, és innentől a csatákbán már nincs kihivás, csak logisztika kérdése, hogy a hirtelen támadt sok feladat közül melyiket oldja meg az ember.

Szóval az a véleményem, hogy az első várfoglalásig túl nehéz a pálya, onnantól pedig túl könnyü.

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 18 pén., 19:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Úgy gondoltam ez a hsz már a kupa topikba jár az eredmények hellyett, tehát ide írnék le egy változást.

Megataktik világított rá arra a problémára, hogy a H4 a küldetéseket csak úgy lehet megcsinálni megfelelő pontszám szerint ha nem mentődik el a játék a küldetés bevitele után, különben a játék semlegesíti a questért kapott pontokat. Icescream kérte a mentésében érkező maillel még februárban hogy a küldiket vigyem be, megtettem, több pontot kapott így mint Megataktik és ebből kavarodott egy kis vita, hogy ki kérhet ilyet meg ki nem (mindenki kérhette volna, én spec azt se tudtam hogy van ilyen mizériája a játéknak...), és hogy ez így bizony nem fair, mert ezt nem tudja mindenki.

Így a következő szabály kerül bevezetésre: Mostantól kezdve a a küldetésekre vonatkozó kéréseket nem veszem figyelembe, tehát ezekért nem jár a játék által adott pontszám!

Továbbá egy újdonság kerülne bevezetésre, mégpedig a többváras mentések. Több mentés is kapcsolódhat 1 hónaphoz, rz esteben kiválasztod a Neked szimpatikusat és azt a mentést küldöd vissza. Így nő a választék és a taktikai jártasság szélesedik.

Tehát ennek a szemelőtt tartásával játszon mindenki tovább. Nem így akartam, de így teljesen elkerüljük ezt a kényes témát, remélem érthetőek az érveim.

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: februari palya
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 18 pén., 20:10 

Csatlakozott: 2005 dec. 28 szer., 17:39
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Bp
Sziasztok!

Orulok, hogy Dragon reagalt a felvetesemre es megoldodik a problema. Egy kis kiegeszitest azonban szeretnek tenni.
Termeszetesen nem az volt a gondom, hogy Icescream tobb pontot ert el mint a tobbiek, jelen esetben en is. Ez, ha megnezitek, a tobbletpontok nelkul is igy lett volna, meg mar meg is szoktam...:(
A felvetesem az volt, hogy jelenleg a szabaly adta lehetosegek nem engedik meg a jatekvezetonek, hogy a mentesek feldolgozasanal az auto combat ill az end turn gombok kivetelevel barmelyik masikat nyomkodja. Azt mondtam, hogy a februari ertekeles azokkal szemben volt unfair, akik bar megtehettek volna, hogy hasonlo (jo) trukkot alkalmaznak, azt a szabalyok ismereteben nem tettek meg. Ezert azt javasoltam, hogy az eddigi eredmenyek az eddigi szabalyok szerint keruljenek kiertekelesre, a tovabbiakat pedig beszeljuk meg a forumon.
A lenyeg, hogy menjen tovabb a verseny! :lol:
Tovabbi jo jatekot mindenkinek!

_________________
---------------------------------------
Megataktik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: februari palya
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 18 pén., 20:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
megataktik írta:
Sziasztok!

Orulok, hogy Dragon reagalt a felvetesemre es megoldodik a problema. Egy kis kiegeszitest azonban szeretnek tenni.
Termeszetesen nem az volt a gondom, hogy Icescream tobb pontot ert el mint a tobbiek, jelen esetben en is. Ez, ha megnezitek, a tobbletpontok nelkul is igy lett volna, meg mar meg is szoktam...:(
A felvetesem az volt, hogy jelenleg a szabaly adta lehetosegek nem engedik meg a jatekvezetonek, hogy a mentesek feldolgozasanal az auto combat ill az end turn gombok kivetelevel barmelyik masikat nyomkodja. Azt mondtam, hogy a februari ertekeles azokkal szemben volt unfair, akik bar megtehettek volna, hogy hasonlo (jo) trukkot alkalmaznak, azt a szabalyok ismereteben nem tettek meg. Ezert azt javasoltam, hogy az eddigi eredmenyek az eddigi szabalyok szerint keruljenek kiertekelesre, a tovabbiakat pedig beszeljuk meg a forumon.
A lenyeg, hogy menjen tovabb a verseny! :lol:
Tovabbi jo jatekot mindenkinek!


Ámen! :lol:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 20 vas., 19:27 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Dragon írta:
Icescream kérte a mentésében érkező maillel még februárban hogy a küldiket vigyem be...


Azon én is töprendtem, hogy miért kapott több pontot, mikor 35 nappal hamarabb megcsináltam a februári pályát, és elegendő várat foglaltam, stb. Csak nem akartam szólni mert már többször mondtam, hogy teljesen **** a pontozás a csatamentések és küldetések részleges elvesztése miatt. Jobb lenne, ha mindkettőt mindig 0-áznánk. Csak nem tünt ugy, mintha másokat is zavarna.

Természetesen az első negyedéves versenyt mindenképp Icecream nyerte volna, én pl. nem is küldtem be januári pályát.

Sziasztok
AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 21 hétf., 1:08 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Nem gondoltam h ebből ekkora gond lesz..
"Az utolsó esemény (győzelem) előtti, természetesen "csíteletlen" mentéseket küldjétek be emailben. Ha az utolsó esemény csata, akkor autocombat-tal is nyerhetőnek kell lennie" :arrow: Az én mentésem úgy ért véget h 3 napig megtartottam az összes várat.. tehát ez egy utolsó győzelem előtti mentés volt.. Dragon korábban is írt olyat h akinek kell küldjön leírást a mentéséhez, nem gondoltam h ezzel csak én élek és ezért majd igazságtalannak tartjátok az eredményt..
mindenesetre én már nem értem akkor pontosan mi változott erre a hónapra..
:?

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 166 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség