Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 24 kedd, 6:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Szia Gepy!

koszi

úgy látszik a gép cserélgeti a tárgyakat, csak azt tudnám nálam egyes ellenfeleknél miért nem veszi le az Orb-ot :?: :D
el tudnám viselni :wink:

megnéztem az osszes mentést. Nálam és Ryck-nél (sajnos) a Pixie-k sebessége 10-es
így nem lesz gond minimális veszteséggel gyozni ellenunk :(

nincs vmi otleted, hogyan lehetne ezt megoldani?

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 24 kedd, 9:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 08 csüt., 10:47
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Győr
sziasztok!

a gép cserélgeti, én is erre jutottam a tesztelgetés során. sőt volt, h a reacantert is levette aydenről, mert rengeteg mana + rekurr volt :)

amikor ellenként csinálod Teqesz, Csabi és Ryck mentéseit a vakítós nyakit be se add nekik, úgy sem lesz rá szükség. amikor meg a bal oldalon kezdenek, akkor mehet mindkettő nyakék!

nekem igy sikerült.

üdv!

_________________
cU.scoundrel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 6:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Udv!

Jo lenne vmi reakcio Scoundrel otletére...
hogy tudjuk mire számíthatunk.

koszi

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 11:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Ma ha lesz időm legyártom a pályákat, és ujra kirakom az összes mentést, meg külön csak az új javítottakat.

Update:
Csabee Ryck és Teqesz elleni mentések
Innen mindenki letöltheti egyben a mentéseket, ha ez sem jó akkor már nem tudok mit csinálni, ellenfélként mindenkitől kivettem a pendant of second sight-ot.

Ujratömöritettem mindenki mentését, igy már a versenyek letöltésénél is a javitott csomagokat lehet letölteni. A csúszás miatt a beküldési határidő is csúszhat 1-2 napot, azaz Május 30 éjfélig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 13:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Jól értem az elmúlt napok eseményeit? Néhány ember (Ryck, Csabee, Teqesz) ellenként készült mentéseiben nem szerepel a vakítás elleni nyakék? :?
Ha ez így van: Ne haragudjatok de ez nem túl szép dolog! Mi az, hogy az illető vett valamilyen tárgyat és a többiek mentésénél az a tárgy nem szerepel nála? (csak akkor ha ő támad...)
Mivel ezt nem tartom igazságosnak ezért a már lejátszott mentéseimet (még az eredeti mentések alapján) beküldöm, és NEM vagyok hajlandó újrajátszani!
Ha emiatt kizárásra kerülök, akkor legyen úgy! De ilyen utólagos javítgatások alapján nem játszom újra!

Üdv: Laca a mérges :x

Ui: nekem is van kétszer két tárgyam is ami egy-egy slotra való! Én is kikötöttem a mentések gyártásához, hogy melyiket hova szeretném! Ha a gép megcseréli, egészségére! De emiatt nem tartom etikusnak új mentéseket készíteni!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 13:27 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nahát-nahát-nahát!

Mondhatnám EJNYE-BEJNYE!

Laca barátomnak TELJES mértékben igaza van! Milyen dolog már ez kérem, hogy akkor most ezt és ezt vedd ki, hogy a gép ne rakhassa fel... Ez már az offline támadás verseny megcsúfolása...

Egy picit már besokaltam a Scoundrel, Csabi, Ryck hármastól... pedig én csak a hozzászólásokat olvasom... :?

ui.: Gepy, figyi a legközelebbi támadás versenyen, majd ha már ismertek a csapatok, elmondom, hogy ki ellen milyen artifactcombókat hagyjál fent a hösömön, OK?? :evil:

NIMBUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 13:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Szia Laca!

Ugy érted, hogy ha én pl. vettem Orb of Inhibition-t 7000! aranyért, amit valoszínuleg nem azért vettem, hogy az én csatáimat tegyem konnyebbé, hanem az ellenfelekét nehezebbé, és pl. a gép lecseréli vmi másra, akkor vessek magamra. Azaz feleslegesen koltottem 7000 aranyat!!! :evil:

En azt hittem, hogy az számít, hogy mindenki lejátsza a csatát az ellenfél által kiválasztott csapat ellen. (ezért játszottam volna le Ryck ellen is a 3.korben - és Te is)
Ha meg lehet oldani a problémát, akkor nem értem miért ez az ellenkezés. Ugy gondoltam, más is azért játszik, hogy fair korulmények kozott bizonyítani tudjon.

En idoben jeleztem, hogy probléma van, ezért nem is kezdtem el a hibás mentéseket. Gondoltam, hogy ebbol lesznek problémák.
Arrol nem írtál, hogy az idod nem engedi, ezért gondolom csak arrol van szo, hogy egyszeruen nem akarod ujrajátszani.
Szíved joga!
Dontson, akinek dontenie kell

Mindenesetre én az új mentéseket játszom le

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 13:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Mivel pár napig nem voltam, most olvasgatom milyen dolgok történnek itt! :? Gepy barátom, nehogy új mentéseket kezdj el gyártogatni és kitenni! Ha valamelyik slotba többféle dolgot vett valaki, az rendben van, még az is hogy a mentések elkészítése előtt variáljátok, hogy melyik hová kerüljön, de hogy vegyük ki, mert a gép cserélgeti, ezt már nem támogatom! Ez olyan, mint amikor megadom, hogy a csapatom a 7 slotba hogyan kerüljön és a H...e gép meg összevonja... Ilyenkor kérjek új mentést??? :shock: Gyerekek, mindenki úgy játssza a mentéseit, ahogy kapta!!! :roll: A Team nem tehet arról, hogy a gép mit hová rak! Ezt mindenkinek el kell fogadnia! Mi lenne, ha az online támadás tornán, mert az ellenfelem morált vagy luckot kap, követelném, hogy játsszuk újra a csatát! Bocs gyerekek, ha besokalltam, de az EREDETI mentések MARADNAK és a beküldési határidő továbbra is MÁJUS 28. 24.00 ÓRA!!!
Uffff.... Én szóltam! :wink: Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 13:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Lejátszottam Csabee ellen a mentéseket, úgy hogy neki van plussz egy speedje meg úgy is hogy nem az az arti van fenn és mindkét esetben 4 phoenixet és egy pixiét vesztettem. Szóval én nem játszom újra mentéseket, mivel csak tegnap tudtam rá időt szakítani sajnos. 28.adikáig nem nagyon lesz már időm. De szerintem nem sokat dob a latban. Amúgy meg Megamikor ellen olyan sokat vesztek, hogy ígyis úgyis hatodik vagyok. Köszönöm hogy részt vehettem a versenyben és én nagyon élveztem.

Ssth

ui: fölösleges dolgokon ne kapjunk össze!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 13:52 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kedves Teqesz!

Úgylátom egy picikét félreérted a dolgokat... Ez a verseny Offline zajlik, ami azt jelenti, hogy minenkinek a gép ellen kell jáccani. Lehet vásárolni egy slotra több artit, de akkor számításba kell venni, hogy a gép melyiket fogja használni!!! Ezt olyan módon szabályozni, hogy az épp nem kívánt artit kivetetjük nem éppen etikus. Az pedig, hogy kidobtál X ezer aranyat az ablakon, az egyedül a te sarad...

Te beszélsz a fairplayröl, holott éppen te és a kollégáid sértitek meg fairplay szabályait íly módon! :!:

update: Idöközben Vologya cimborám "frankón megmondta a tutit!" 8)

NIMBUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 13:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
OK! Dontés elfogadva, bár nem értek teljes mértékben egyet, mert a csapat osszetételét nem tudjuk befolyásolni, de ezt igen.

Ha pl. fix-re be lehetne állítani a csapatokat, akkor ki nem ragaszkodna hozzá, hogy úgy legyen, ahogy o akarata? A luck-ot és a moral-t sem tudjuk befolyásolni.

Remélem azért a másik oldal szemszogébol is látjátok a dolgokat.

Mindig tanul az ember. A legkozelebbi támadáson esélyt sem adok a gépnek cserélgetni :!:

További szép napot mindenkinek!

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 14:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv!
Bár már lezárult a vita, azért jelezném, hogy én is az eredeti összeállításból készített mentések használatát tartom helyesnek. Az, hogy a gép mit mire cserél legyen az ő dolga. Bevallom, hogy amikor megvettem az orbot, attól tartottam, hogy a gép majd leveszi, mert kedve támad varázsolni.

Most, hogy kiderült ez a cserélgetősdi, arra gondoltam lehet hogy Ryck szabályosan esett ki az előző fordulóban? (DamaGepy biztos tudja a választ)

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 14:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Én ebben a versenyben csak a pályákat csinálom, ,a fő döntéshozó Vologya, az ő szava a szent :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 15:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
damagepy írta:
Én ebben a versenyben csak a pályákat csinálom, ...

Ezért gondoltam, hogy te biztos tudod, hogy a 3. fordulóban hová szerkesztetted be Rycknek a nyakékeket.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
megamikor írta:
Most, hogy kiderült ez a cserélgetősdi, arra gondoltam lehet hogy Ryck szabályosan esett ki az előző fordulóban? (DamaGepy biztos tudja a választ)

No igen... ezen én is elgondolkodtam... kíváncsian várom a választ! :?

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 22:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 08 csüt., 10:47
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Győr
sziasztok!

figyu!

álljon meg a menet! azért kérdeztem meg ennek a versenynek az elején, hogy lehet-e kifejezetten a backpack-be kérni artifact-et, mert én már akkor is tudtam h pl ayden lecseréli az artifact-eket!!!!!!!!!

lehet, h rosszul kérdeztem, akkor sorry.

Teqesz írta:
Mindig tanul az ember. A legkozelebbi támadáson esélyt sem adok a gépnek cserélgetni :!:


és ez így lesz részemről is!

Nimbus: a kiba***tt vizsgáimmal vagyok elfoglalva, jelenleg ketten maradtak Ricsi és Csab, ők nyomják meló+suli mellett a mentéseket, a hármasról gondolj amit akarsz!

a pixiek olcsóságáról meg NEM ÉN TEHETEK!!!!

üdv!

_________________
cU.scoundrel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 23:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
He-he :)

Hogy mit tudtok még ezen a támadáson ennyit szöszmötölni. Ilyen nyakék egyberakja, vegyük ki cserélgeti stb. :D Én csak jókat mosolygok rajta. Ha a következő offline támadásba az orb of inhib. nem kerül majd minimum 15000-be, akkor én tuti el se indulok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 26 csüt., 7:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 12 szer., 14:03
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Balkány
Sziasztok!

Először is jó lenne, ha nem fulladna botrányba a dolog. Nagyon jó verseny volt, a következő még jobb lesz ( hacsak a szervezők a sok akadékoskodás miatt egy életre meg nem unták az offline támadás lebonyolítását :lol: )

Lejátszottam a csatákat az egyetlen íjász-csapat vezéreként. Marksman-jeim jól muzsikáltak, míg Megamikor seregével össze nem kerültek. Türelmes ember lévén 50-szer ( :!: ) játszottam le a csatát ellene ( és ez nem költői túlzás ) és egyszer sikerült nyernem, azt is a gép balf*szsága miatt. Eközben a seregem 53 %-a odaveszett... :cry:
Megamikor-nak gratulálok ehhez a bitang sereghez, bár sokat szidtam és utálom :lol:

Ssth, lehet még sem te leszel az utolsó?

A mentéseket ma elküldöm és a jövő hét elejéig nem leszek NET-közelben, így ha valami változás lesz, akkor azt csak akkor tudom meg.
Úgyhogy ne legyen :lol:

Köszi mégegyszer a versenyt és üdv:
ubul

_________________
"Nincs káros anyag, csak káros mennyiség"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 28 szomb., 20:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
sziasztok
Bekuldtem a menteseimet, de kb 0.3-0.5%-kal jobbat is ki lehetett volna hozni belole. Azt tudom (a visszajelzesekbol is), hogy elegge szivatosra sikeredett (direkt :twisted: ) a seregem, de szerintem van legalabb egy valaki aki jobb lesz nalam.
A sajat veszteseglistam, csokkeno sorrendben: Ssth, Ryck, Csabee, Ubul, Laca, Teqesz.
Megesett, hogy nagyon haragudtam a gepre :D Tegnap este ota, mostanaig szinte csak csataztam. Bar aludtam is 6 orat :)
Kivancsian varom a vegeredmenyt, jo kis verseny volt.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 29 vas., 20:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Csak most értem haza, mindjart nekiallok az eredmények feldolgozásának...

update: Megjött Megamikor mentése is, nekikezdek...

update2:
az eredmény (remélem jól számoltam):

1. Ssth 1,17%
2. Laca 1,23%
3. Megamikor 1,66%

4. Teqesz 2,57%
5. Ryck 2,73%
6. Ubul 10,55%
7. Csabee 29,45%


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség