Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 17 kedd, 22:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Várom még Scoundrel, Teqesz és Megamikor véleményét Ryck felvetésével kapcsolatban! Amennyiben mindegyikük hajlandó lejátszani ezt az 1 meccset újra, akkor megcsinálom a javított mentéseket, de ebben az esetben csúszik a döntő időpontja! Addig is türelem! Várom a fejleményeket! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 17 kedd, 23:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 08 csüt., 10:47
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Győr
sziasztok!

én igazából ebben nem sok vizet zavarok úgy érzem, de újrajátszom ha kell.

cU.sco

_________________
cU.scoundrel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 1:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Bocs, hogy avatatlanként közbekontárkodom, de szerintem sokkal izgibb lenne a dolog, ha a spellek és az artik olcsóbbak lennének. Így esetleg a 1800 wolf, 2800 gnoll és a 2500 kenturon túl más unitot is látni lehetne, és más taktik is lenne. Jelenleg - lehet hogy csak számomra és hibásan - de abszolút az "egyszer ütök, de akkor k.rva nagyot" taktika a nyerő...

Üdv, SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 8:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Sziasztok!

En is újrajátszom! Igy biztosan egy korrekt eredményt kapunk.

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 10:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Sziasztok!
Ha jól emlékszem felajánlottam, hogy minden mentést átszerkesztek, a 3. fordulóban a 18 szint és Ryck miatt. De szinte süket fülekre talált. Persze, ha most azt mondom, hogy nincs kedvem lejátszani újra Ryck csatáját (pedig tényleg nincs), miután már beküldtem a döntőre az összeállítást, akkor megint én leszek a fekete bárány, mint régebben a reklamálásaim miatt. De azt hiszem, (bár gondolkodási időm nem sok van), hogy válaszom: nem. Túl késő van ehhez.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 10:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Nekem az a javaslatom lenne, hogy Ryck is kerüljön be a döntő résztvevői közé, így az nem 6, hanem 7 emberkéből állna. Így nem kell bajlódni a mentésekkel, illetve megamikor (akinek teljesen igaza van ) is megnyugodhat. :wink: :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 11:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 22 kedd, 0:55
Hozzászólások: 10
Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni a gyors reagálást! :D

Szerintem más sem örült volna egy ilyen bakinak, úgyhogy kösz a +++++++++++(naggyon pozitív) hozzáállást.

Ha tovább sem jutok, legalább a lelkem megnyugszik, hogy korrekt körülmények közt válik meg tőlem a mezőny.

Bár még reménykedem... :shock: , és árgus szemekkel figyelem a fejleményeket!

Bízva Bennetek!

MIZU mindenkinek!!! Ryck a Hal


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 11:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 08 csüt., 10:47
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Győr
sziasztok!

Megamikor: ahogy az eredményeket néztem, a Tieden alig változtatna valamit, !TALÁN! semmit, de lehet h kiesnél... Ez a szitu a 2-3-4. helyeket bolygatja...
na meg gondolj bele, ha a mentéseidben nem cserélték volna ki a resistes nyakit a speedesre, akkor hogy reagálnál?
amúgy szerintem nem csak Te, hanem minden továbbjutó beküldte az adatlapjait, mivel a határidő lejárt...

üdv!

_________________
cU.scoundrel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 11:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Sensei: Az offline teljesen más mint az online amit a BBn látattál. Éppen ezért más egy picit az árlista is. Egyébként hidd el nem egyszerü az árlista kérdése sem offline sem online, nagyon figyelni kell az egyensúlyra, mert akkor meg másik oldal felé billenne el a mérleg... Való igaz most egy picit olcsóbbak voltak az alacsonyabb szintü lények.

Tovább megyek szinte mindegy milyen kombót rak össze az ember online támadásra... a lényeg, hogy ö üssön elöször, és akkor piszok nagyot... (ahogy azt Te is jól láttad :) )

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv!
Nekem Ryckel semmi bajom, szerintem egyáltalán nem hibás a dolgok ilyetén alakulásában, úgyhogy felőlem jöhet 7.-nek.

Scoundrel: nem akarok indoklásokba bonyolódni a döntésem miatt, mert előrángathatnák fordulókkal ezelőtt történt dolgokat amikkel nem értettem egyet, de általában azzal lett elintézve, hogy ez van ezt kell szeretni. Már ezzel is többet mondtam, mint amit szerettem volna. Inkább ne bolygassuk a multat.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 15:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Én is gondoltam erre a jöjjön 7.-nek a döntőbe dologra! Csak azt hittem egy béna ötlet... most többen is javasolják, akkor mégsem lehet az! :lol:
Mivel biztos én esnék ki Ryck helyett én is támogatom ezt az ötletet!
Valójában tökmindegy! A legjobbnak mindenkit tudnia kell megverni!!! Nem? ;)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 15:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Én a kibicnek semmi se drága alapon vetettem fel, hogy jusson tovább 7.-ként. :) De szerintem jobb megoldás, mint 1 mentést újrajátszatni, beküldetni. Mivel nem ő hibázott így korrekt szerintem. És gyorsabb is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 17:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Ki nyert a döntőben?

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 17:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Döntöttem, mint a Heroes Team tagja, 7 fős lesz a döntő mezőnye, Ryck ott bizonyíthat! Kérem, hogy holnap 18.00 óráig küldje el a csapatát a vologya@heroes.hardwired.hu mail címemre! Most néztem a postafiókom, Csabee csapata sem érkezett meg! Kérem Ő is pótolja a fenti határidőig! Mivel én péntektől megint kórházolok, ezért majd Gepyt megkérem, hogy csinálja meg a mappokat és a mentéseket! Ez már nem nagy feladat! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2005 máj. 18 szer., 21:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 18:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Hali!

Sensei: Az offline teljesen más mint az online amit a BBn látattál. Éppen ezért más egy picit az árlista is. Egyébként hidd el nem egyszerü az árlista kérdése sem offline sem online, nagyon figyelni kell az egyensúlyra, mert akkor meg másik oldal felé billenne el a mérleg... Való igaz most egy picit olcsóbbak voltak az alacsonyabb szintü lények.

Tovább megyek szinte mindegy milyen kombót rak össze az ember online támadásra... a lényeg, hogy ö üssön elöször, és akkor piszok nagyot... (ahogy azt Te is jól láttad :) )


Igen, aztán kicsit átgondolva rájöttem, hogy én az online-ra gondolok, míg itt nem arról van szó.

Nem csak a high level egységeket kellene olcsóbbá tenni, hanem a varázslatokat is, stb. Ez mondjuk nagyon felboríthatja az egészet, és nagyon nehéz lehet az egyensúlyt eltalálni. Szerintem így is nagyon izgalmas volt a dolog.

Üdv, SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 20 pén., 6:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Megjött Csabee és Ryck csapata. A mentéseket Gepy ígérete szerint vasárnapig felteszi az oldalra. A dötő mentéseinek beküldésének határideje: 2005. 05. 28. 24.00 óra!

Sajnos 4-5 napig nem leszek elérhető, kórázba megyek. Türelmeteket és megértéseteket kérem! A támadás mentéseket továbbra is a vologya@heroes.hardwired.hu mail címre küldjétek! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 20 pén., 8:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv!
Annyi kérdésem lenne, hogy meglehetne e tekinteni a beküldött excell fájlokat? Ha netalántán valamelyikben valami el lett számolva, akkor könnyebben kiderülhet, elkerülendő az utólagos újrajátszásokat, beszerkesztéseket. Több szem többet lát alapon. Előre is köszönöm Gepy vagy Vologya.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 21 szomb., 12:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Kikerultek a bekuldott csapatok excel-jei és a 4. fordulós mentések is. Ha hiba van akkor mailt irjatok a gepy@heroes.hardwired.hu -ra, mert azt gyakrabban olvasom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 23 hétf., 9:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Udv!

Csak jelzem, hogy a mentéseknél megint ugyanaz a hiba van, mint Rycknél volt a 3. korben.
Csak ez most már 3 embert érint: Ryck (megint), Csabee, és én
Mindhármunk írta, hogy Necklace of Swiftness-t akar, de helyette Pendant of Second Sight-ot kaptunk (ez Orb of Inhibition mellett semmit sem ér)

Remélem még sikerult idejében figyelmeztetni mindenkit!

Irok Gepynek is!

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 23 hétf., 15:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Megneztem a hősöket editorban, csabee-nál valamiért tényleg átállitodott a neck-ről backpack-re, a többi viszont hibátlan. Ugy csináltam meg az egészet, hogy a hős tulajdonságainál a hősre beállitottam neck-re a swiftness-t, és semmi mást (vagy esetleg backpack-re a pendant sec.sight-ot), és szokás szerint a pandora-ba pedig az öszes többiu cuccot amit elvileg felvételkor magának vesz fel a hős. Azt nem tudom, hogy a gép cserélgeti-e magának az artifactokat.
Csabee mentéseit ujra csinálom (mármint a mások őelleni mentéseit, mivel ő nem gép, igy ha esetleg nem a nyakában lenne a cucc a csata előtt fel tudja magának tenni).

A te és Ryck hősénél nálam a nyakában van a gyorsító, ahogy kell.

csak a csabee elleni mentéseket majd egyben kiteszem ide ha kész vannak. Ha még van valami hiba akkor most irjátok meg :)

Update:
Itt vannak a javitások, mindenki csabee elleni mentése, csabee-nek csak a 6 csatában 6x át kell pakolni a pendant-ot, azt szerintem mentés nélkül is meg tudja csinálni, igy az övét nem szerkesztettem ujra:
Csabee elleni javítások


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség