Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 7:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A két lista egyelőre csak TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ!!! Arra szolgál, hogy ismerkedjetek a versennyel, a szabályokkal és el tudjatok kezdeni kalkulálni, valamint ha nem értetek valamit, akkor kérdezzetek! A lista akkor lesz véglegesnek tekinthető, ha a versenyek menüpont alá elkészül a H3 és H4 támadás html oldal! Ennek várható ideje: 2004. 04. 11. (Gepy) Az oldalak elkészültét a főoldali hírekben és itt a fórumon is olvashatjátok majd! CSAPATOKAT CSAK EZUTÁN FOGADUNK EGY KÜLÖN ERRE A CÉLRA KIALAKÍTOTT E-MAIL CÍMRE, AMELYET A HTML OLDAL ELKÉSZÜLTEKOR TESZÜNK KÖZZÉ!!!
Remélem kellemes perceket szerez mindenkinek ez a típusú verseny! Jó szórakozást! Ha kérdésetek van, kérdezzetek bátran! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 10:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Vologya!

A tábori támadás tapasztalatai befolyásolják az árak kialakítását? (Pl. Sorceress csirkéi :twisted: )

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 11:20 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Cooper már megen beleszól, de jószándékúan teszi, segíteni akarja a Team-es bácsik munkáját. :lol:

Egy két dolog nem tisssszta. Ha én teszemazt veszek két basic skillt a meglévők mellé, a többi zsémet lényekre, artikra, meg Xp-re (ha jól értelmeztem akkor a maradék píz Xp be megy át???) költöm, akkor a szintlépés által kapott skillfejlődési lehetőségeket nem kell kifizetni or what?
Kimaradt artifaktok a listából:
- Cards of Prophecy: +1 Luck gondolom ez is 500ba van, ahogy a többi.
- Badge of Courage: +1 morál, hasonló gondolatok ide is mint az előzőhöz.
Egyelőre ennyi artit hiányoltam, ha találok még szólok.
Ja, és egy ölég nagy hiba. Az összes Armorer speckós hőst kitiltottátok, kivéve MEPHALÁT! Az Excel táblázatban neki ráadásul First Aid speckó van feltüntetve!
Semleges lények? Gold Golem, Diamond Golem, Elementálok? Nekik lehetne egy vártól független árat kiszabni!
Az árakat én kb így képzelem el viszonyítva a többi lényhez:
Gold Golem: 70 arany
Diamond Golem: 110 arany
Air Elemental: 40 arany
Water E: 50 arany
Fire E: 55 arany
Earth E: 65 arany
Mit gondoltok erről?
Egyelőre ennyi. Ha találok még valamit jelzem.

Üdv, Cooper


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cooper 2004 ápr. 01 csüt., 11:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 11:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Ez egy nagyon-nagyon jó hír!

Egy probléma azonban szerintem van: a hősök kérdése, ami főleg H4-ben fontos, de H3-ban sem elhanyagolható. A kérdés pedig, hogy több körösre van tervezve a game, (ahogy az lenni szokott) és minden körben kapnak elkölthető XP-t a hősök, vagy egy körös lesz, de így is lesz valamennyi XP. Ez azért fontos, mert pl. H4-ben ha mondjuk egy körös a játék és nincs alapból vagy 5-10 szintnyi XP, hőst akár ne is vegyünk, mert felesleges, nagyon drága ütés elvonónak!

Egyébként H3-ban nekem már megvan a verhetetlen egység! Szerintem már nem is fogok meglepetést okozni a fura választásaimmal! Na jó annyit elárulok, hogy nem Black Dragon!
:twisted:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nimbus 2004 ápr. 01 csüt., 11:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 11:47 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Érdekes, már nekem is megvan a halálosztó csapat... :)

Cooper

U.i.: Még találtam egy két említésre méltó dolgot, de most nincs időm kifejteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 12:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm mindenki hozzászólását, igyekszem minden kérdésre válaszolni. Íme:

DiLaen: Természetesen a tavalyi tábori győztes és helyezett egységek árai emelkedtek! :D

Cooper: Minden pénzed költsd hősre, lényekre, varázslatokra és varázstárgyakra, mert a versenyben autómatikusan INGYEN kap mindenki annyi XP-t, hogy 15. szintű legyen a hőse. Ha veszel két basic skillt, nagyobb az esélyed, hogy mindegyiket expert-re fejleszd a 15 szintlépés alatt. (Mellesleg nem kell sokat visszatöltögetned... :wink: )Azok az artifactok, amik nincsenek a listában azok direkt nem szerepelnek ott. Vagy azért, mert nem éreztük fontosnak a verseny szempontjából vagy azért mert több ilyen típusú artifact is van és nem akartuk 3-5x felsorolni csak más néven. Sajnos Maphela-nal rosszul szerepelt a speckója, ezért maradt a listában, köszönöm hogy szóltál, természetesen Ő is tiltott lesz a végleges változat letöltésekor! :wink: Semleges lények azért nem szerepelnek, mert nem köthetőek várakhoz. Mivel neked egy várhoz kell kötődnöd, ezért sehogyan sem illenek a semleges lények a rendszerbe. Ezért nem szerepelnek a listában és azt hiszem nem is szívesen kevernénk bele ebbe a rendszerbe. Majd talán a következő versenybe valahogy belerakjuk. :wink: Várjuk további észrevételeidet!

Nimbus: Coopernek már leírtam, de itt megismétlem. 1 forduló lesz, mindenki játszik mindenkivel és 15. szintű hősökkel folyik majd a harc mindkét versenyben! :D A HP (ÉP) veszteség alapján fog kialakulni a végső sorrend, de a végleges szabályismertetőben minden részletesen le lesz írva. A jelentkezők számától függően elképzelhető, hogy egy ember több (max. 3) csapattal indulhat egy versenyen, de ezt majd a tényleges jelentkezők száma alapján döntjük el! :D

Remélem sikerült mindenkinek megfelelő választ adnom! Várom további kérdéseiteket, baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 14:59 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Elnézést az előző hozzászólásomért, és figyelmetlenségemért! Most találtam az excel sheeten egy tudnivalók fülecskét, amit eddig nem láttam meg (csak a lényeket néztem), ahol nagyszerűen le van írva minden!

Itt találtam egy mondatot: “Remélhetőleg mindenki meg tudja nyerni a csatáit!” Hát én úgy érzem engem szidni fognak egy páran! :!: Brutális :!: egységet találtam Heroes 4-ben is! Pl. ha valaki Black Dragonnal (nem hiszem, hogy sokan választanák) akar lenni az nyugodtan elkönyvelhet ellenem egy vereséget, még akkor is, ha a gép vezeti seregeimet! :twisted:
:lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 03 szomb., 0:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok!

Felmerült bennem pár kérdés:
1. Ha kiválasztom a csapatot akkor a másik ellen a Net-en játszunk vagy pedig a gép irányítja a mi csapatunkat és fordítva is így működik?
Ezt azért kérdezem mert akkor bele kell gondolni a gép stratégiájába is.
Amúgy én jelentkezek a Heroes 3 versenyben hátha sikerül valakit megvernem. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 03 szomb., 23:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Akkor ha jól értelmezem kapok egy mentést és azt annyiszor töltöm be ahányszor akarom?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 04 vas., 14:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Üdv!

Én Yo 5letnek tartom a támadást, talán még játszanék is... :lol:

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 04 vas., 16:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
A HP veszteség meg %-osan értendő. Tehát ha valaki vesz 10 arkangyalt az 3000 hp. Tegyük fel 10 csatátkell megvivnia, igy az induló összhp 10x3000 = 30000 hp. 5 csatát sikerul veszteség nélkül megnyernie, 3 csatában 1-t veszit 1 csatában 2-t 1-ben pedig 3-t akkor a vesztesége 8 arkangyal ami 8x300= 2400 hp. Szal 30000-ből 27600 hp maradt, a veszteség 8%.
Azért nem csak a hp veszteség számit mert ha valaki például sok kentaur kapitányt vesz (10 angyal árából 500 db jön ki) akkor 500 kentaur hp-je 5000. 10 csata miatt induló összhp= 50000. Namármost ha összességében ugyanannyi hp-t veszit mint a fenti azaz 2400-t ami 240 kentaurt jelent akkor lenne egálban ami nem igaz mert hiába vesztett ennyit, az 50000-ből 47600 hp-je maradt azaz mindössze 4.8%-ot vesztett.
Szóval ezért ugy jön ki az eredmény hogy ha pl 29 játékos van akkor mindenki játszik 28 meccset (kap 28 mentést), a csapat összHP-ját szorozzuk 28-al, ez a kiinduló HP, majd a nekünk visszaküldött 28 csatavégi mentésből összeadjuk a megmaradt lények HP-ját, ez a maradék HP, és igy kiszámoljuk az összesitett %-os veszteséget, ez alapján áll fel a sorrend. Ha pl 2 játékosnak ugyanannyi a vesztesége mondjuk 5-5% akkor az egymás ellen lejátszott veszteség lesz a döntő. Ha esetleg több csapattal is lehet majd játszani akkor értelemszerűen ugyanigy számolunk mindent.
A tábori árakon annyit modositottunk hogy picitmegnöveltük a duplán ütő illetve többször támadó lények árait, plusz fejlesztett 7-es lények csak váron belül vehetőek. Igy már nem lehet megjátszani azt hogy ha pl fortress-el vagyok akkor veszek 150% áron archdevilt hogy én kezdhessek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 12 hétf., 10:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Halihó

Lehet, hogy én nem értek valamit, de nagyon, ezzel a versenyfélével kapcsolatban.
Ugye a rendelkezésre álló összeg (25000) felét, 12500 ropit lények vásárlására kell eltapsolni. Vagyis marad 12500 minden másra. Minek belerakni az árlístába olyat (H4), hogy: Hypnotize:15000 vagy Tome of Order:18000? Nem is beszélve arról, hogy ezekhez ugye GM order magic kell, ami 7500, meg egy hős (mage order) ami ugye 2000. Vagy pl. armageddon: 7000, GM Chaos: 7500, sorcerer chaos: 2000, mindösszesen: 16500. Ugyanez tome of chaos-al 21500 (!).

Üdv: judicator


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 12 hétf., 17:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
MINIMUM 12500-at kell költeni, és nem pont ennyit. Többet lehet, csak kevesebbet nem. Az árlista meg egy általános árlista, nem csakkimondottan erre a versenyre, igy ezeket direkt nem vettük ki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 12 hétf., 17:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Vagyis hősre, cuccra stb maximum 12500-at lehet költeni. Nemdebár? :)
Közben "rájöttem", hogy a skill vásárlás pluszba mehet talán. Vagyis pl. ha veszek egy sorcerert-t, akkor a szintlépésekkel elérheti a GM chaos magic-et alapáron. És ha úgy gondolom, hogy jó lenne neki mondjuk egy GM Combat is, akkor kell "ráfizetni" 7500. Nem tudom, jól gondolom e?
Ha általános a lista, hát általános. Mindenesetre, anélkül, hogy részleteiben tanulmányoztam volna, két megjegyzés:
- erős túlzásnak tartom, hogy az Angel's blade és a God's sword ugyanannyiba kerül, lévén az első csak élőholtak ellen ad 50%-ot. (mellesleg nem hinném, hogy bárki venne).
- Ring of Regeneration meg bagóért van, holott ez a verseny éppen a HP vesztésről szól.
Végül a lény árak szerintem elég jól el vannak találva (csakhogy valami pozitívumot is mondjak :D )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 12 hétf., 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 szept. 23 kedd, 21:44
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Hol lehet jelenkezni erre a versenytipusra?
Sziasztok Gili


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 13 kedd, 9:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Judicator: Jól gondolod, nem muszály plusz skillt vásárolnod! A 15 szintlépés alatt elérheted a GM Chaos Magicet, bár igaz, akkor nem nagyon jut másra lehetőséged! :wink:
Elképzelhető, hogy a listában követtünk el hibá(ka)t, ezt a leírásban ki is emeltük, majd a következő verseny árlistájában javítjuk az esetleges tévedéseinket! Köszi, hogy szóltál! :D
Köszi a dícséretet is! :D

Gili: Versenyek menü, h3-h4 támadás fülecske, majd Szabályok fülecske... Ott minden szabály és beküldési cím is le van írva! Remélem megvan, ha nem, akkor írj magánba! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség