Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 30 hétf., 7:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Juhhééééééé!!!!!! :D :D :D

Csak az első és a harmadik helyezettet nem értem... Ssth nekem azt mondta ritka sz.r eredménye lett... (vagy valami hasonlót... :) ) Megamikor meg eddig mindig 0,000000.... eredményeket ért el...
No, de mindegy! Kit is érdekelnek ilyenkor a többiek... :lol: ;)

De azért szeretnék gratulálni az összes résztvevőnek! Külön gratuláció a döntő résztvevőinek, mert sikerült kivétel nélkül igen kemény csapatot összerakniuk! Tudom, hogy csak apróságok döntöttek!
Köszönet a Teamnek, azaz pontosabban Vologyának, Muggernek és Damagepynek a versenyszervezésért! Igaz kisebb problémák szinte mindig voltak, de ugyanmár mutassunk egyvalakit aki jobban el tudta volna simítani a felmerült gondokat és jobban bonyolított volna! Én nagyon élveztem a játékot és hiába jár még gyerekcipőben a több körre bontott támadás torna, szerintem nagyon jó ez így! (hosszú, izgalmas verseny...)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 30 hétf., 7:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Gratulálok mindenkinek! Persze különösen Ssth-nak, Lacának és Megamikornak. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 30 hétf., 9:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Sziasztok!
Most, hogy végetért a torna, leírnék néhány gondolatot. Vannak köztük olyanok is amik még a verseny elején születtek.
Gratulálok Ssth-nak és Lacának, megtalálták a nyerő technikát. Most már én is tudom: 8-10 Főnix, meg >10 000 Pixie :)
Abban biztos volta, hogy Laca jobb lehet nálam, de Ssth serege felett elsiklott a tekintetem. Úgy látszik a Fire Bird is megteszi a Főnix helyett.
A fenti kritériumoknak Ryck is megfelel, így nagyon is örülök a 3. helyemnek :)
A legelső fordulóban Hellblood seregét tartottam a legjobbnak, nagy sereg, jó hős, rengeteg attack-defense. Így volt ez a második fordulóban is. Leginkább tőle féltem, de végül a 3. fordulóban sikerült végleg elkerülnöm. Hellblood, ne vedd rossznéven, de szerintem nem vetted elég komolyan a csatáidat.
A pixieáradat megmaradt az utolsó fordulóra. Külön elismerés illeti a döntőbe jutott egyetlen gyalogos (Csabee) és íjász (Ubul) sereget.
Az is érdekes, hogy egy varázsló (Teqesz) is megérte a döntőt a Ressurectionnel együtt, holott azt hittem, hogy a ki nem vesz Orb of Inhibitiont annak esélye sincs a végén.
Jó volt a többfordulós rendszer (bár aki hamar kiesett nem biztos, hogy egyetért ezzel), minden körben meg kellett szenvedni a pénz beosztásával. ("Úúú, ha lenne még 3000 aranyam, na majd a következő körben, ha megélem") . Az árlistában meg szinte csak a pixie hibádzott, de nagyon :) . Legalább 5 aranyat kellene kérni érte.
Hirtelen ennyi.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 30 hétf., 10:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Gratula mindhármójuknak!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 30 hétf., 12:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 08 csüt., 10:47
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Győr
Gratula Mindenkinek!

_________________
cU.scoundrel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 30 hétf., 12:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv!
Laca csodálkozására felejtettem el reagálni, hogy, hogy nem lett most 0% körüli eredményem. Hát annyi az egész, hogy eddig nem jött szembe 40 Fire Bird, 10-15 Angyal, Arkangyal, 9-10 Főnix. Ráadásul a harmadik körben is 6k pixiem volt, meg most is. Szembe meg 10-12k pixie 4-6HP-vel.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 30 hétf., 13:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hát szóhoz sem jutok. Álmomba sem gondoltam volna, hogy megnyerem a támadást. Annyit szeretnék mondani, hogy Megamikor ellen nagyon nagy volt a veszteségem és időm se nagyon volt. Aztán később mégis úgy döntöttem egy kis időt rászánok, és hatalmas morállal sikerült alig pár phoenix veszteséggel megvernem.

Minden elismerésem Megamikornak, mert az ő serege nagyon nagy fejtörést okozott. Ubul serege is nagyon megnyerte a tetszésemet. Én nem mertem volna ilyen sereggel elindulni. De elismerésem mindenkinek. Szerintem nem én voltam az esélyes, és nem nekem kellett volna ezt megnyernem, de ezt dobta a gép.

Üdv:Ssth

ui: Köszönönet a Heroes teamnek a szervezésért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 31 kedd, 12:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
ssth írta:
Hát szóhoz sem jutok. Álmomba sem gondoltam volna, hogy megnyerem a támadást. Annyit szeretnék mondani, hogy Megamikor ellen nagyon nagy volt a veszteségem és időm se nagyon volt. Aztán később mégis úgy döntöttem egy kis időt rászánok, és hatalmas morállal sikerült alig pár phoenix veszteséggel megvernem.
...


Ssth: Ellenem nem lehetett morálod, de luckod sem. (Elméletileg.)

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 31 kedd, 12:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Tudom Megamikor :)
Nem úgy értettem a morált, hanem úgy, hogy pixieim sebzése ( hasból mondok valamit mert nem ugrik be pontosan) 6k és 9 k között volt és az egyik körben mindig majdnem maxot sebeztek. Valamint feltámadgattak a phoenixek is és a hülye dragonok se a firebirdemet fújták ennek hála. Kb ennyit értettem alatta :)

Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 31 kedd, 13:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Akkor jó :D :D :D

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 31 kedd, 18:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Én csak most vettem észre, hogy már véget ért a támadás. Gratulálok mindenkinek, főleg az első háromnak. Így kívülállóként is izgalmas volt nézni az eredményeket.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 31 kedd, 20:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Akkor hivatalosan is bejelenteném a H3 támadás torna végeredményét (és mögötte találjátok a toplistapontokat, melyet remélhetőleg Lzo hamarosan feldolgoz):

38. Jenci 0 pont
37. Obsitos 1 pont
36. KTibsza 1 pont
35. Lzo 1 pont
34. Ocean 1 pont
33. HZsolt 1 pont
32. DaMaGepy 1 pont
31. Merlin 1 pont
30. Titi 1 pont
29. Jani 2 pont
28. Lyba 3 pont
27. Cooper 4 pont
26. Pimpoapo 5 pont
25. Syoke 6 pont
24. Bakos Zsolt 7 pont
23. Jou 8 pont
22. Zomi Dudu 9 pont
21. Karesz 10 pont
20. Levko 11 pont
19. Morphose 12 pont
18. Mugger 13 pont
17. Nimbus 14 pont
16. Vologya 15 pont
15. Kaylamoy 16 pont
14. Warlock 17 pont
13. Kertics 18 pont
12. Bogpista 19 pont
11. Magic 21 pont
10. Lennon 23 pont
9. Scoundrel 25 pont
8. Hellblood 27 pont
7. Csabee 29 pont
6. Ubul 31 pont
5. Ryck 34 pont
4. Teqesz 37 pont
3. Megamikor 40 pont
2. Laca 45 pont
1. Ssth 50 pont


Gratulálunk a résztvevőknek és külön az első 3 helyezettnek! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 01 szer., 11:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Gratulálok a győztes(ek)nek, az első 6-7 helyen végző játékos irgalmatlan jól játszott, közülük bárki nyerhetett volna.

Örülök ssth győzelmének, nálam (így ismeretlenül) ő a tábori favorit is 1vs1-ben.


PS. Azért az 1-3 helyezetteket szívesen összeugrasztottam volna egy újabb körre...

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 01 szer., 12:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 12 szer., 14:03
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Balkány
Sziasztok!

Először is szeretném mégegyszer megköszönni a versenyt lebonyolítók áldozatos munkáját és gratulálni minden résztvevőnek.

Jó, hogy ennyien játszottunk, mert bár sok volt a pixie-s, azért volt egy-két meglepő sereg: gondolok itt Morphose zöld sárkányaira :o (szerencsétlent nagyon sajnáltam a kiesése miatt, mert szerintem a legötletesebb sereget ő állította össze), Nimbus medúzáira vagy Csabee kruszijaira, stb.

Felemás a szájízem a Conflux-vár behozatalával kapcsolatban: jó hogy új hősökkel ill. lényekkel bővült a repertoár, ugyanakkor sajnos ehhez kötődik az árlista legnagyobb elszúrása is, ami jelentősen befolyásolta a végeredményt.

Összefoglalva, megint sokat tanultam a gép elleni csatározásokról (főleg küklopszok ellen, ugye Bogpista :lol: ), felfedeztem egy általam eddig nem nagyon használt hős kiváló tulajdonságait (Orrin) és már nagyon várom a következőt (persze az árlista megfelelő átgyúrása után)

üdv:
ubul

_________________
"Nincs káros anyag, csak káros mennyiség"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 01 szer., 15:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Jó volt a verseny, de kicsit sok volt a hiba, meg hasonló. Remélem a következőben már nem lesz, s a pixiek nem lesznek ennyire olcsók. Amit nagyon hiányoltam: Sacrifice, neutral lények. Szerintem ők is kellenek. Akkor a paraszt lenne a legolcsóbb, biztos lenne valaki, aki indulna velük, úgy mint Laca a H2ben. Azúrdragi is lehetne, persze jóáron, s darabkorlátozással.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 13 hétf., 18:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
Ez itt most reklám lesz és egy javaslat egyben. Van egy elképzelésem, amit most a H3Hent versenyben debütáltatnék is és szerintem a Támadás-nak is adna egy plusz színt. Sajna szabadidőm majdnem 0 lett, ezért nem tudom, mikor lesz ebből valami és a poént sem szeretném lelőni, ezért ide nem írnék többet erről.

A döntősöknek gratulálok (a győztesnek külön is), bárhogy is volt, a szabályokhoz is jól kell tudni alkalmazkodni ! Tanultam a bukásomból és legközelebb próbálok majd én is ügyesebb lenni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 22 szer., 15:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nimbus írta:
Hi!

Nem mert Ajit-nak külön meg kellett volna venni a Tacticsot, ami jóval fontosabb (szerintem)! Egyébként a Beholderek erősebbek, mint az Evil Eyeok...
í


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1257 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség