Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 04 csüt., 19:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Szevasztok! Szertintem nem mindig csalt Conan de a H2 versenyben már egyszer elmagyarázta nekem hogy most mit is kell csinálni. Természetesen nagyon sok SZERENCSE is kell hozzá. És szeretném kérni hogy tegyétek elérhetővé Conan mostani H2 mentéseit mert FTC-vel megnéznénk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 9:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Teki1986: Mivel feltölteni a szerverre nem tudok, a hétvégén átküldöm nektek a mentést! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 11:33 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Na megnéztem a mentéseket...
Véleményem a következő:
Conan CSALÓ!! : :!: evil: :!:
Lehet szépíteni, lehet próbálni magyarázni, de a tény akkor is tény marad! Mugger, és Vologya nagyon finoman bántak a szavakkal. Úgy gondolták, majd Conan is előáll egy elfogaható magyarázattal, mint ahogy azt anno Diabologic tette. A helyzet az hogy én nyomon követtem Diabologic esetét is, és összesem lehet hasonlítani a mostani helyzettel. Most egészen egyszerű a helyzet. Egyszerűen lehetelen dologok, amiket Conan 2 nappal ezelőtti fellengzős leírsásban közölt!
Csak egy példa: Hogy a fenébe gyűjtött össze a második hétre elegendő nyersanyagot a level 5-ös toronyhoz, igen ezt már Cooper is felvetette, csakhogy ő feltételezte, hogy Conan felvette a +1 resourcet adó artifactokat, és még úgy is kétségesnek érezte kivitelezés. A végső mentésből azonban kitűnik, hogy Conan ráse bagózott ezekre a tárgyakra. (Még egy kis adalék: A „kontroll mentés”-ben, amiről ugye már kiderült, hogy az egy „másik mentés”, látható, hogy 1 hónap alatt mindösszesen level 2-es varázstornyot húzott fel! Ez azonban csak érdekesség, nem bizonyít semmit...) Ezenkívül jópár dolog van amire szívesen meghalgatnám a magyarázkodását (ui. szerintem megmagyarázni nem lehet a lehetetlent, csak azzal, hogy cheatelt).

Valószínűsítem, hogy Conan a korábbiakban nagyon ügyesen csalt, ami abban is megmutatkozott, hogy néha nem ő volt az első. Nagyon ügyesen megtudta saccolni, hogy mi az ami még nem feltűnő! A csalók 99% azért bukik le mert hibázik, túl nagyot mond!

Ha véletlenül jól keverednél ki a dologból, valahogy mégis megtudnád győzni az illetékeseket arról, hogy kizárjanak! (Néha a leleplezett csalók is kitudnak bújni a hurokból) Kösd fel a gatyád! Indítványozom (mint az offline versenyektől teljesen független), hogy Mugger mindig rakja fel a mentéseidet (valós kontroll mentésekkel együtt) az oldalra, hogy mindenki láthassa, hogy NEM CSALSZ! (ÉN IS MEGFOGOM NÉZNI!)

Szerintem jobban tennéd, ha vallanál, akkor talán a fenti megkötéssel tovább versenyezhetnél!

Egy utolsó dolog: Az érintett két napja nem reagál az ujjabb vádakra...talán nem véletlen

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 14:06 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sajnos, jövőhét keddig nem leszek NET közelben. Talán elég idő ahhoz, hogy Conan reagáljon a dolgokra. Legalább annyi, hogy jó akkor megcsinálja újra a pályát, vagy valami...

Az előző hozzászólásban azt akartam mondani, hogy " valahogy mégis megtudnád győzni az illetékeseket arról, hogy ki NE zárjanak..." a NE szócsak kimaradt...

Nimbus

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 16:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 29 csüt., 12:32
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok!

Milyen igaz a munka megnyugtatja az embert, eltereli a figyelmet a kevésbé fontos dolgokról. :)

Engem különösebben nem érdekel, hogy kizárnak vagy sem, csak az, hogy bebizonyítsam, hogy nincs semmi csalás a feladat megoldásában!

Én a játék öröméért játszom és nagyon jó, hogy van kihívás, hisz mások is ugyanazon mapon nyomulnak. /ebből következik, hogy meg mivel tudom nézni az eredményeket felesleges beküdenem mentés, ha ilyen vihart kavar /

Mivel tudom, hogy nem csaltam szombaton nekiugrok, és megcsinálom a pályát. Természetesen, ahogy Zardoz és Mugger kérte. /kénytelen voltam a munkáimat átütemezni, így most már biztora ígérhetem, nincs kifogás/

Teqesz

Örülök, hogy kaptam egy pozitív hozzászólást, és bízol bennem.
Felmerült kérdéseidre szombaton biztosabban meglelem a választ.

1. Valóban a 2.hétre írtam 5. mage guildot, ami tényleg nem valószínü. Ebből az következik, hogy a tűz birodalmába betörő hős nem tudja az implosiont /másik probléma --- expert wisdom/ A problémát ki lehet küszöbölni, ha elfoglaltad a 2. számú várát. /mivel armageddont használok gyengítésnek a hőssel feladom a csatát, megvásárolom a necro várban, mikor már kész van az 5. mage guild szint, majd nekimegyek a vár melletti imppel védett épületnek, s menekülve máris visszakerülhetsz 2. számú tűzvárba/
Mivel dragonra nincs szükség nem is kell felhúzni /a másik hiba, amiért nem az 511-ből lett befejezve/ Tökéletesen pontos válasz a mentésekkel fog érkezni Muggerhez

2. Ha nem Dessa tört be, akkor ez egy taktikai hiba, ezért már abban is biztos vagyok, hogy jobb eredményt lehet elérni. Amit írtál arra következtetek, hogy Vidomina verte be a tűz urát, ezért lehetett a végén erősebb, mint Dessa. /nézzétek el nekem, hogy nem tökéletesen precíz majd egy hónap elteltével a leírás. A játék allatt biztos, hogy be fognak ugrani a dolgok/

3. Calid nagyon jó, hogy termel mint egy bánya. Vidomina lásd 2.pont, de ez hiba, hogy őt küldtem.

4. A pénz: 2 aranybánya, valószínü, amint lehet capitol, 2. számú tűzvár
A gyengítő csapat: 2efreet /egy elhullik a vártornyok miatt --- balista skill miatt nem játszik szerepet a gyorsaság, így mindig eldurranthatsz egy armageddont/

5. Az orb of vulnerability nem számit, mert az azure dragon nem inmunis az armageddonra

Cooper

A mentések ebben a kérdésben is tisztázni fognak engem. MIvel nagyon mutatta a pálya, hogy mire mi a megoldás azt hittem, hogy a pálya szerkesztője szándékosan tette ezeket, hogy gyorsan meg lehessen oldani:
- az orb megszerzése -- tűzkönyv, hogy legyen esély /efreet, tűz elementál termelő az immnuitás miatt/
- a víz területen a kút elhelyezkedése
- a levegő 2. számú várát azonnal el lehet érni az átjáró felnyitása után
- itt is a vár mellett van a kút

folyt. köv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 17:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 29 csüt., 12:32
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Győr
Nimbus!

Online vs offline

kinek mi tetszik
1. Hol nagyobb a szerencse?
Szerencse (mágia, monsterek, artifactok)
online - oda-visszavágó esetén hasonló offlinehoz / mentett állásból természetesen/. Monsterek a pályán, bányák örzői (erössége, beáll, nem áll be), mágia a várban, kinél milyen artifact van
offline - a fentebb felsoroltak mind rögzítettek, ezért mindenki azonos feltételekből indul

offline-online 1-0

Lassú, vontatott, türelem
online - pl.: 4-5 óra játék időből 2-2,5 óra a te ajáték időd a többi malmozás
offline - pl.: 10 óra játékidő 95% saját játék idő

offline - online 2-0

Human, computer (csata, kiszámíthatóság)
Hát ez egyértelműen élvezetesebb onlineban

offline - online 2-1

A második szösszenetedhez barbár szívemhez méltóan flame topicban tudnék válaszolni, igaz finomabban de // jelek közt megteszeem

A mentéseim igazolni fognak. Ez a legszebb: "Néha a leleplezett csalók is kitudnak bújni a hurokból". Ebből számomra az következik, hogy függetlenül a majd beküldött mentéseimből számodra akkor is csaló maradok. /nem érdekel durvábban: l.sz.r.m/. Ha a leírást elovastad, és filoznál rajta egy kicsit rájönnél, hogy messze nem lehetetlen a megoldás. A kijelentő módod - ez csaló - a saját hozzá nem értésedet tükrözi /függetelenül attól, hogy onlineban, hogy szerepelsz/

Te kiskirály ne akard nekem előírni, hogy mit tegyek, mert újra alkalmat adok Levkónak, hogy írjon egy esszét a stílusról, vérmérsékletről...

A távkiértékeléseddel, -"Az érintett két napja nem reagál az ujjabb vádakra...talán nem véletlen" - meg szintén elmehetsz a ....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 23:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Nem kívánok beleszólni a vitába,mert a pályát nem ismerem,csak annyit kérek,Conan végy példát Judicatorról,aki a kérésre,hogy hogy is tudott egy pályát 13 nap alatt végigvinni,ami másnak 100-140 napig tartott először a H4 kérdés fórumban olvasható választ küldte,majd kaptam egy 2 A4 oldal terjedelmü részletes leírást a pályáról.Mindez 13 napról!
Én csak a hangnem miatt érzem magam feszélyezve,ez egy igen jó kis csapat szerintem,ne verjük szét,ha lehet!A felháborodás a meggyanúsítás miatt nem hiszem hogy elég ok a stílusra,ami a fórumban most elö-elöfordul.Én szurkolok,neked,hogy meggyözd a többieket az igazadról!Sajnálnám,ha nem sikerülne,de az igazság derüljön ki,az a fontos!Úgyhogy gyerünk,nekiállni a pályának!A felmerült kérdésekre válaszolni kell,mert a szervezöknek joguk van kérdéses esetben ezt kérni.A mi célunk egyedül az,hogy mindenkinek,aki ezzel a játékkal akar kikapcsolódni,legyen lehetösége másokkal is összemérni tudását.
Szerintem ez egy jó dolog,de mindenkinek az egyenlö esélyeket is meg kell teremtenünk!És ha csak a legkisebb gyanú is felmerül,annak utána kell járni.
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 23:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Hát én megnéztem a H2-es mentést és ami elsőnek feltűnt hogy a legerősebb ellenfélnél csak 1 db sárkány volt. Ez hogy történhetet mivel ilyet a gép magától nem csinál. És a csapat nagy része is eltűnt hová?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 07 vas., 15:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Nem tudom kiderül-e, hogy Conan csíter vagy sem, de Conantól megtudhattuk; Nimbus hozzá nem értő (!!!)

Mármint a heroes 3-hoz, a tábori 1 vs. 1 győztese.

Remekül szórakozok.

Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 12:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Ímhol vagyon egy teljesen kívülálló. (Az életben soha nem küldtem be versenypálya-mentést, és nem is fogok). Egyszer szétverettem magam egy táborban - mondjuk annyira játszom H3-at, hogy egy nyelvet beszéljünk.

Ezt a topicot végigolvastam, és csatlakozom az előttem szólóhoz: NAGYON szórakoztató.

Nimbust személyesen is ismerem, míg Conant nem. Te Nimbus! Ha a kis csíter-jelölt kibújik a hurokból, akkor az legalább gyököt von az egódból :lol: :lol: :lol: !!

Kíváncsian várom a történet végét.

Conanhoz - barátságos kívülállóként - annyit szólnék, hogy ha Rómában jársz, viselkedj úgy, mint a rómaiak! Ha az egész fórumot elolvasnád, látnád, hogy a pálya időrekordján kívül egy egészen más, kultúrális rekordot is döntögetsz, ami vagy teljesen felesleges mellveregetés (hiszen a részletes mentéseid beszélnek majd helyetted a nagyságodról), vagy tényleg stílusod, hozzád tartozik, és akkor (bár én személy szerint tolerálom, nem akaszt ki) lesz, aki reális indok nélkül elfordul tőled emiatt, és hátrányos helyzetbe hoz - oktalanul.

DiLaen

U.I. Eddigi kommunikációd alapján lehetséges, hogy provokálni próbálsz egy válasszal, ebben az esetben kérlek, mellékeld, hogy hány éves vagy!

U.I.2.: Kérlek gyere el a táborba! Jól éreznéd magad, és mutogathatnád a hurok-hagyta piros csíkot a nyakadon! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 13:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

Kedves Mindenki: nem kéne megvárni, hogy mi lesz az egész bizonyítási eljárás vége? Fölösleges előre bemocskolni vkit.

Levko: kicsit durva, hogy már az első hozzászólásodban csalónak bélyegzed Conant. Könyörgöm, akkor még (azaz még most se) semmire nem volt bizonyíték. Mugger néhány kétséges dologra mutatott rá, aminek tisztázására Conannak lehetősége van.

Ennek a topicnak a hangvétele kicsit kezd eldurvulni. Remélem az illetékesek minnél hamarabb pontot tesznek az ügy végére. Bár attól félek, hogy a szőrözősebb része még csak most jön (miért oda léptél, hogy tudtad lenyomni azt a sereget, honnan volt ekkora sereged, miért van szőr az orrodban...stb.) De hát ennek így kell lennie.

Mind1, ez van meg a bárányfelhők.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 14:03 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Kertics írta:
Üdv,

Kedves Mindenki: nem kéne megvárni, hogy mi lesz az egész bizonyítási eljárás vége? Fölösleges előre bemocskolni vkit.

Levko: kicsit durva, hogy már az első hozzászólásodban csalónak bélyegzed Conant. Könyörgöm, akkor még (azaz még most se) semmire nem volt bizonyíték. Mugger néhány kétséges dologra mutatott rá, aminek tisztázására Conannak lehetősége van.

Ennek a topicnak a hangvétele kicsit kezd eldurvulni. Remélem az illetékesek minnél hamarabb pontot tesznek az ügy végére. Bár attól félek, hogy a szőrözősebb része még csak most jön (miért oda léptél, hogy tudtad lenyomni azt a sereget, honnan volt ekkora sereged, miért van szőr az orrodban...stb.) De hát ennek így kell lennie.


Hali!

Én személy szerint is így érzem. Most már szinte csak olvasója vagyok a topiknak. Kiváncsian fogom megnézni a mentéseket.

Kertics írta:
Mind1, ez van meg a bárányfelhők.


Most inkább hóesés... :cry:

Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Kertics !

Téged nem ismerlek, csak az eredményeid látom, azok tiszteletre méltóak.

Igazad van. Conant csalónak minősíteni durva. Conan eredményei is azok.

Army meets army 17 nap, Tarante 30 nap...

Emiatt kár annyit foglalkozni (csak) a mostani eredményével.

Az rendben van, hogy én nem játszom jól, csak 8 éve rosszul és sajnos tényleg nincs annyi időm, hogy akár egy teljes napot egy pályával tölthessek. Beküldött eredményeim így joggal szerepelnek a béka feneke alatt...

Csak az a baj, hogy az egész valahogy elromlott, keserű lett, durva lett, magyarázkodás, ellenőrzés...

A márciusi pályákhoz semmi kedvem. Bár már régen megcsináltam a Satan's Den nevezetűt Huge map-ot, lehet hogy be se küldöm, nem látom értelmét.

Nem várok perdöntőt ettől a bizonyítástól sem. Csíter nem csíter - mindegy.

Megyek hírózok egyedül. Lassan (de tisztán)

Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 14:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Kertics írta:
Üdv,

Kedves Mindenki: nem kéne megvárni, hogy mi lesz az egész bizonyítási eljárás vége? Fölösleges előre bemocskolni vkit.

Levko: kicsit durva, hogy már az első hozzászólásodban csalónak bélyegzed Conant. Könyörgöm, akkor még (azaz még most se) semmire nem volt bizonyíték. Mugger néhány kétséges dologra mutatott rá, aminek tisztázására Conannak lehetősége van.

Ennek a topicnak a hangvétele kicsit kezd eldurvulni. Remélem az illetékesek minnél hamarabb pontot tesznek az ügy végére. Bár attól félek, hogy a szőrözősebb része még csak most jön (miért oda léptél, hogy tudtad lenyomni azt a sereget, honnan volt ekkora sereged, miért van szőr az orrodban...stb.) De hát ennek így kell lennie.

Mind1, ez van meg a bárányfelhők.


Én kb. ugyanerre hívtam fel még a topic legelején a "kedves" topicba író fórumozók figyelmét, az, hogy FELMERÜLT valami, amit nem értünk még nem jelenti azt, hogy az illető CSAL. Ha megnézitek Mugger vitaindító üzenetét, abban szó sincs arról, hogy elkaptunk egy csalót és most itt anyázzuk... Egyszerűen csak szeretnénk megbizonyosodni az ellenkezőjéről, ha meg nem sikerül bizonyítania, akkor arról, hogy csaló, de nem kell egyből leüvölteni és megbélyegezni valakit azzal, hogy csaló.
Idővel ki fog derülni... A ti szemszögetekből nézve a dolgot pedig én inkább a mentéseket nézegetném éjjel-nappal, hogy találjak valami bizonyítékot a csalásra, ezzel megszerezve a "dicsőséget", hogy igen, én lebuktattam az illetőt, ha meg netán bebizonyosodna az ellenkezője, akkor nem kéne hülyén éreznem magam, hogy valakit elmondtam valaminek, olyanért, ami nem is igaz.

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 14:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Bár még én sem láttam a mentéseket, lehet egyelőre másirányú elfoglaltságom miatt nem is lesz rá időm (a versenyekre sem biztos). Ha Conan tudja/tudta reprodukálni az eredményét, akkor abból sokan sokat profitálhatnak.
Természetesen vannak olyan csaták is, amiket Autocombat-tal nem lehet nyerőre hozni (ebből is lehet látni, hogy szerencsére a H3 AI-je sem tökéletes), én is körmöltem már a köröket szorgalmasan a reprodukálhatóság érdekében, ezt tette Judicator is a legutóbbi H4 pályán. Ez teljesen normális kérés, s nincs benne semmi sértő. Sőt most hívnám fel a figyelmét mindenkinek, hogy ezt kérés nélkül is megtehetné a SOD március 1. pályájánál, aki játszott már vele, tudja miért.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 16:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én, aki nem versenyzek könnyen tépem a számat. De szerintem senkinek sincs oka szomorkodni. Általában a versenyzők számára legfeljebb izgalmasabb lesz az élet egy ilyen sztoritól.

Conan vagy csítelt, vagy nem. Ha igen, akkor nem ébreszt bennem részvétet bármit is kapott a fórumban, ha meg nem, akkor minél többet kapott eddig, annál feljebb emeli majd az igazsága.

Hasonlóan ha valaki idejekorán ítélkezett felette, vagy nyűszít majd, ha Conan bizonyít, vagy elégedetten tudomásul veszi, hogy nem tudtak neki újat mutatni.

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 08 hétf., 16:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Üdv!
Előre is mondom, nem fogok nagy tanulságot mondani, mint az előzők.
Mindössze egy dolog nem fér a fejembe. Ugyanezt a hercehurcát eljátszhattuk volna 1 hónappal ezelőtt is. Az én szememet a might or magic üti ki. Ugyanis gyorsan meg lehet csinálni egy pályát, de akkor nem biztos hogy 100%os lesz. Karesz is így járt. Hiába jó az ideje gondolom valami fontosat kihagyott. De az, hogy az első és a második között 60 nap legyen a különbség....
Ha Conant a 40-60(!!!!) fekete sárkány nem is szedi szét 2. hónapban, az ellen biztosan azt teszi, miután a maradék seregével le vagy feljut.
Nekem már akkor is szemet szúrt, de mivel nem vagyok itt egy nagy név, ezért kussoltam.
Adja isten, hogy ne legyen igazam és csak megint jártassam a számat.Conan: Az üzit ne vedd egy újabb támadásnak, csak nekem ez szúrt szemet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség