Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 13 szomb., 12:11 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Re!

Itt a fórumon is elnézést kérek Conan-tól, mert kijelentettem hogy
csaló, és nem vártam meg a konkrét bizonyítékot.

Kazakh: egyetértek, hogy nem volt megfelelő a stílus, de hidd el,
a jogosan felmerülő gyanú ( részemről nem csak a versenyek miatt, de
erről Conan-on kívűl csak Menyus tud) után természetes reakció a
vádaskodás. Ha valaki egy hónapban a szabadidejének a nagyrészét
versenyzéssel tölti hogy reagáljon ha felmerül egy ilyen téma?
A stílusról szoktak egy páran papolni - pl.: Levko, de ő úgy szól hozzá
a témákhoz hogy értintett bennük, és vannak legalább minimális ismeretei. :?

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 13 szomb., 14:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Manti !

Volt valami gyanús Conannal kapcsolatban a versenyeredényein kívül is?

Van valami titok Menyus és közted ?

Ha kötődik a versenyekhez, szerintem minden versenyzőnek joga van tudni róla, ha nem nem.

Vagy nem értem a hozzászólásod ?

Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 13 szomb., 23:30 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sziasztok!

Csatlakoznék Muggerhez! Mint arra korábban utaltam, ha valaki kétséget kizáróan tisztázza magát, mint ahogy azt Conan tette, nem szabad tovább vádaskodni...

Igaz korábban én voltam az aki a legélesebben fogalmazott Conannal kapcsolatban, ám akkor még csak két mentés volt fent amelyekből, elhamarkodottan bár de arra következtettem, hogy csalt... Később viszont maximálisan meggyőzött tudásáról!

Akinek kétsége van töltse le Conan mentéseit nézze meg napról-napra! Lehet TANULNI!! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 14 vas., 15:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Tanulok !

Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 15 hétf., 16:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Igen, igyekezni fogok én is tanulni, de még mindig nem kaptam választ, még csak homályos utalást sem arra, hogy pár skeleton, zombie és vámpír hogy képes megverni 25 archdevilt és 35 chaos hydra-t.... Ez nem kötekedés, pusztán mérhetetlen és egyben jogos kíváncsiság. De mindegy, mostantól tényleg csak a játékkal törődök. Egy felvetésem azért lenne: a mentések ugyebár arról árulkodnak csak, hogy milyen seregek álltak szemben egymással az adott csata előtt...elvileg. Hogy a csata hogyan - és valójában KIK - között zajlott, arról egy map mentés semmit nem árul el...De ez legyen az én paranoiám...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 15 hétf., 20:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Szia Zomi Dudu!

Muggernek teljesen igaza van. Ne ítélkezz mielőtt megnézted volna a mentéseket.
Csak ajánlani tudom, hogy megnézd Conan januári mentését (When army meets....)
Ebből kiderül, hogy az említett seregeket nem kell legyőzni, mert a megfelelő vár kiválasztása mellett (Dungeon)szert tehetünk a spellbinders hut-ra, melynek segítségével Dimension Door-t lehet varázsolni.
A napok számát meg a fent említett módon lehet elérni.
Persze utólag könnyű okosnak lenni, mert sajnos én is rosszul választottam ki a várat (a Castle mellett könnyen ki lehetett ásni a Grált és ezért nem is néztem át rendesen a térképet - nem vettem észre a varázsló sapkáját)
Remélem ebből Te is tanulni fogsz és máskor 2x is meggondolod mit írsz!

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 15 hétf., 23:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Mugger írta:
Sziasztok!

Zomi Dudu: Conan már 2 napja elküldte a when armys mentéscsomagját, de itthonról én nem tudom modemmel feltenni. Igérem legkésőbb szerdára felteszem, és mazsolázhatsz.

Üdv. Mugger


Mugger bátyót kisegítve, felraktam a mentéscsomagot, az alábbi linkről mindenki lehúzhatja:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb/armymeetsarmy.zip

Üdvözlettel,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 15 hétf., 23:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Az én véleményem hogy Conan teljesen másképp gondolkodik mint mi. Ő mindig előszőr végig nézi a pályát és csak utána tervez majd megvalósítja. Amúgy meg várom a H2 versenypályákat tesztelésre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 16 kedd, 9:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Teki1986: Elnézésed kérem, de a hétvégén más irányú elfoglaltságom miatt nem tudtam a mentéseket megcsinálni. Ma pótolom a hiányosságokat és holnap reggel elküldöm a mentéseket! Baráti üdv,

ui: Legközelebb nem húzom ilyen sokáig a mentések elküldését!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 16 kedd, 15:36 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Nyersen és röviden. Én is megnéztem a mentéseket, még jó hogy ülve!

GRATULÁLOK CONAN!!!

Eszméletlen hatásos a játékstílusod! Minden lépés, minden centi ki van számolva minden 1es mozgáspontnak meg van a helye!! Bámulatos! Conan! Te nem sakkozol/sakkoztál véletlen???

Ha esetleg én csíternek tituláltalak volna neveden nevezve, ezúton is bocsánatot kérek. De én úgy emléxem hogy nem hívtalak így. Majd ha több időm lesz utánanézek...

Cooper a zállat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 24 szer., 19:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Halihó!
Itt vagyok, csak éppen idő hiányában még arra sem nagyon futja, hogy mind a 4 pályát be tudjam fejezni. 3 már megvan márciusra, úgyhogy valószínűleg leülök, és átrágom magam egy-két mentéscsomagon. Legjobban a népek csatája és a Tarante érdekelne (lehet, hogy már itt van a fórumon, utána fogok nézni) Amint tudok véleményt mondani, leírom. Becsszó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 24 szer., 21:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!
Átnéztem az Elemek Urai mentéseit. Kérek mindenkit, aki valaha is játszott a HOMM3-al, hogy gondolja át az alábbi felállást: (Nimbusz kiemelt figyelmét kérve!!).
a vizsgálandó elmentés: efreetend.GM1
ez a 3.hét 2. napja után történt. Ezután továbbmentem az elfoglalandó vár felé, ahol az alábbi sereget kellett megvernem:
az ellenfél serege: 53 magog, 20 horned demon, 15 pit lord, 35 cerberi, 24 efreet sultan, 5 archdevil. A hős skilljei: 5 attack, 5 defense, 13 power, 8 kowledge, 160 spell point
a saját hősé (Dessa): 27 vámpír lord, 6 attack, 2 defense, 2 power, 3 knowledge, 10 spell point, pár alapvarázslaton kívül semmi.
Nos, ezzel kellett győzni. Megpróbáltam, a seregemmel gyakorlatilag a várfalig nem tudtam elrepülni, ő persze semmit nem vesztett, varázslattal szarrá tépte a vámpírokat, a várakozó seregek méretéről és skillekről nem is szólnék...
Ha az lenne a válasz, hogy Conan biztos nem arra ment, nem akkor stb...: nem tehetett mást, ugyanis két héttel később már a teljes vizirész el volt foglalva + a tiszta fény tower is, ahol eleve sokkal nagyobb seregek és sokkal jobb hősök várták Dessát és csapatát. Tehát csatázott!!! Ezzel a felállással, ezekkel a skillekkel és varázslatokkal. Itt nincs dimension door, nem arról van szó, hogy valamit nem vettem észre a pálya elején! Ki tudja megnyerni ezt a csatát?? És ha esetleg Conan megnyerte (??...), akkor sértő szándék nélkül kérdezem, hogy akkor pl. a Heroes 1 vártípusokban miért csak 57-ig jutott 64-ből? Az ennél nagyságrendekkel könnyebb! Még jómagam is egy könnyed hétvégi játékkal 54 csatát nyertem. De ne tereljük el a szót! Hogyan nyerte meg ezt a csatát, amit muszáj volt megvívnia? Bármi ötletet, kritikát, akár szidalmat is szívesen várok. Komolyan. Ha valaki lejátssza a csatát, kérem írja le, mire jutott. Akár Conan is megteheti, a csata lépéseivel együtt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 24 szer., 21:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
utóirat: igen, látom, hogy más hősnél is van pár elhanyagolható sereg, légyszi ne azzal gyertek...de ha akarjátok, adjátok hozzá őket is...akkor is gratulálni fogok, ha sikerül...
u.u.i: két hét van a vizirész elfoglalására ..rohanás van, nincs tökölés!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 25 csüt., 10:56 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Zomi Dudu: Sajnos azt kell mondjam, nem nézted végig Conan HARCOSTÁRSAM mentéseit napról-napra figyelmesen. Látható, hogy először lenyomott egy hurka hőst, akinél (egy már sokat emlegetett szerkesztési hiba folytán) a tűzgömb volt (ez a hős a várban állt mögötte az általad leírt hőssel és sereggel). Majd becserélve a tűzgömböt a tűzkönyvre, a következő taktikát alkalmazta: Fire immunins pár egységgel odament, ARMAGGEDDON, majd elmenekült, végül az így legyengített FireLordot, már könnyedén taposta a földbe! Ugyanígy járt el a többi Lorddal is! Az teljesen egyértelmű, hogy nyílt csatában nincs esélye Conan seregének, de ezzel a Heroes adta csúnya trükkel/lehetőséggel, símán győzhetett! :D

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 26 pén., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Azt a mentéscsomagot szedtem le, amiben össz. 11 db mentés van. Ezek szerint nyilván létezett más csomag is, se nem láttam, se nem hallottam róla, mert mint említettem, nincs időm naponta itt bohóckodni. Ebben a mentéscsomagban pedig a 2 mentés között 14 nap telt el úgy, hogy Conan épp befejezte az efreetes csatát, tehát onnantól számolva 6 várat kellett elfoglalnia az említett 2 hét alatt. Ott tehát eleve nem érhetett oda az általatok is említett 9-10 napos trükközés bevetésével.
A két ominózus mentés az efreetend.gm1 és a cazurredragon.gm1. Én ezeket láttam, és az általatok leírt 9-10 elvesztegetésével sehogy nem lehetett ott Dessa, ahol éppen az azúrsárkányos csata előtt. (le fogom tölteni a részleteset is, most már csakazértis megnézem)
A rosszindulatról pedig annyit, hogy ha történetesen Mugger ennyire "bízik" egy játékostársa ténykedésében, akkor vajh' miért kellett kutyák martalékává tenni, meggyanusítva az azonnali kizárással járó cheat felvetésével...? A vitát ti indítottátok, véleményt kértetek, a kérdésekre mi pedig választ. Ennyi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 27 szomb., 11:47 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Zomi Dudu:
Most nagyon igaz a mondás:

"Ha csöndben maradtál volna, bölcs maradtál volna!" :D

Azt ajánlom most már tényleg nézd meg a mentéseket mielőtt írsz! :evil: Az mostmár teljesen nyilvánvaló, hogy nem csak a mentéseket, hanem a fórumot sem nézted figyelmesen! Minden link ki van rakva jól láthatóan a topicban! :!:

Hozzászólásod egyéb részeire inkább nem reagálok! :roll:

Nimbus

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség