Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 09 kedd, 11:41 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sziasztok!

Elértem azt amit szerettem volna... Ahogy Mugger is mondta: „nagyon reménykedem benne, hogy Conant sikerült annyira felbosszantani, hogy végigjátssza még egyszer a mapot és bebizonyítja igazságát!” Főleg hozzászólásom végén voltam direkt bosszantó… :twisted: Ma este már meg is fogom nézni az eddigi mentéseket… Elnézést, ha túl kemény voltam, de nem az indulatokat akartam szítani! Mindenesetre én nem sértegettem Conant, nem úgy mint ő engem… :?
A megbélyegzésről csak annyit:
Legutóbbi hozzászólásomat így kezdtem:
“Na megnéztem a mentéseket...
Véleményem a következő:
Conan CSALÓ!!”
Ebből kitűnik, hogy a mentés alapján, és az eddigi leírások alapján (melyben volt jó pár ütközés, amiből egyet én ki is fejtettem, és erre a válasz annyi volt, hogy “ja hát az tényleg nem úgy volt…”) alkottam meg a SAJÁT VÉLEMÉNYEM :!: , ami nem azt jelenti, hogy valójában Conan az is. Tehát, ha valaki másként gondolja, hát szíve joga! A véleményem, mint általánban az emberek véleménye változhat. Ha ez megtörténik, azaz Conan bizonyít (jó irányba), én az elsők között leszek aki elnézést kér, és Gratulál a teljesítményéhez!
Az Online-Offline vitához csak annyit, hogy persze, ha nincs limitálva a köridő akkor Conannak igaza van, tényleg vontatott tud lenni a játék! Egy átlag meccs azonban 4 perces köridőkkel megy, de probáljuk csak meg az 1 perces játékot, az un. SpeedWart... garantáltan még pislogni sem lesz időd!

DiLaen: Miért kéne gyököt vonnom az egomból? Szerintem itt most nem rólam van szó... Mindössze annyi történt, hogy én is (ahogy azt Mugger is tette) megkérdőjeleztem az eredményt. Ha bizonyít én örülök neki, és vadászni fogom a lehetőséget, hogy egyet meccselhessek vele. Tényleg Conan a hétvégén nem érsz rá egy kis barátságos meccsre? Nekem ugyanis, úgy tűnik, hogy hosszú idő után végre összejön egy szabad hétvége...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 09 kedd, 12:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Nimbus!

Az egódra vonatkozó mondásom egy korábbi poénhoz kapcsolódó poén akart lenni. (Te írtál az egódról :))

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 09 kedd, 14:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 10:25
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Budapest-Balatonberény
Üdv mindenkinek!

Hát nem szeretem reklámozni, hogy hülye vagyok, de a kirakott efret-csatát sehogyse tudom megnyerni, valaki elmagyarázná, hogyan lehet tényleg kb 40 efretet kb 30 vámpírral kinyírni? Úgy látom, ez itt nem képezi vita tárgyát, ezért biztos tök egyszerű, légyszi valaki írja meg, hátha nem tudja még valaki rajtam kívül. Bárhogy csinálom, az eredmény max 13-14 efret halála. Bocs ha off voltam... :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 10 szer., 10:51 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Sikerült egy kis időt fordítanom Conan első adag mentésére. Igaz csak átszaladtam rajtuk egy-két dolog azért megragadta a figylemem. Lehet, hogy csak nem vagyok „hozzáértő” (ahogy azt már Conantól megkaptam), de azért az szemet szúrt, hogy a 3.napon Conan a következő hősökkel bír a Holt Hercegen kívül: Widomina, Dessa és Calid. Ezzel csak annyi a gond, hogy a 2. napon a vár bevétele után alapból MIRLANDA és Widomina van. Félreértés ne essék mindig ők ketten vannak a tavernben (load game)! Tehát a 3. napi hősökre csak úgy tehetett szert Conan, hogy Mirlanda DISMISSE!!-elése után, nagy mákkal (ami nekem 10-jére sem sikerült) felveszi Dessát, és Calidot! Érdekesség, hogy később felveszi Mirlandát is. Mondhatjátok, hogy csak a szőrszálat hasogatom, de szerintem Dessa megszerzése a spec logistic miatt kulcsfontosságú!
Még egy érdekesség, amiről valószínű nem Conan tehet. A tűz gömböt védő hősnél mindössze throng familliar van, holott a várban, amiben őmaga is ül egy rakás egyéb sereg van Arch Devilekkel, Efreet Sultanokkal! Ekkora hibát nem szokott csinálni a gép, eddigi tapasztalatom szerint, ez valsz térkép szerkesztési hiba, vagy nem tom...

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 10 szer., 12:50 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Még egy érdekesség, amiről valószínű nem Conan tehet. A tűz gömböt védő hősnél mindössze throng familliar van, holott a várban, amiben őmaga is ül egy rakás egyéb sereg van Arch Devilekkel, Efreet Sultanokkal! Ekkora hibát nem szokott csinálni a gép, eddigi tapasztalatom szerint, ez valsz térkép szerkesztési hiba, vagy nem tom...

Hali!
Feljebb olvashattad, hogy igen, elfelejtettem kivenni a kocsmát a tűzúr várából. Ez az oka annak, hogy őurasága át tudja adni a tűzgömböt. Mondjuk arra nem emléxem, és most nem is t'om megnézni, hogy a többi várban bent van-é a kocsma, de szerintem nincs, ha meg igen, akkor nem értem, hogy miért nem viselkedik hasonlóan a másik három úr.
Lehet, hogy nem is az én hibám?

Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 10 szer., 14:14 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Cooper: Igen feljebb olvashattam, de az nem magyarázza meg azt amit mint érdekesség írtam le, hogy olyan bamba az AI mint egy borjú. Azt vágom, hogy átadhatta meg minden, én azt nem értem, hogy miért nem volt a hősnél a többi sereg (a várban egy rakás sereg figyelt) , miért csak familiarok voltak nála…

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 10 szer., 14:16 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Hi!

Cooper: Igen feljebb olvashattam, de az nem magyarázza meg azt amit mint érdekesség írtam le, hogy olyan bamba az AI mint egy borjú. Azt vágom, hogy átadhatta meg minden, én azt nem értem, hogy miért nem volt a hősnél a többi sereg (a várban egy rakás sereg figyelt) , miért csak familiarok voltak nála…

Haller!
Na ezt látod én se vágom... Pedig pénze az vóna, meg bányái is, ha jól emléxem. Na mindegy, majd utánanézek, lehet, hogy valami bugféle...

Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 11 csüt., 8:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Conan: az Erő Veled van :D :D :D

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 11 csüt., 8:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Sziasztok!

Én is átnéztem Conan összes mentését. Hasonlóan mint Mugger én sem találtam bennük semmilyen kivetnivalót. Egyetértek vele, Conan szerintem sem csalt!

Kiváncsi vagyok, hogy az így nyert új taktikai fortélyokat hányan tudják majd hasznosítani.

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 11 csüt., 9:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Továbbra is kívülállóként gratulálok Conan-nak - amiért sikerült az eddig is tökéjre fejlesztett(nek hitt) játékstílusba új, kolosszális ötleteket hoznia!

Matek ez én mondom! Az egész Heroes matek!! Tényleg Conan, jó voltál matekból?

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 11 csüt., 10:49 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Bár a 2. napi hős problémára még nem kaptam választ, de ettől eltekintve: GRATULÁLOK CONAN! Végignéztem az összes mentést! Egyszerűen lenyűgöző! :o
Azért én Cooper helyében az elemek urainál egy-egy karperecet letettem volna :lol: !

Még egyszer ELNÉZÉST, ha megbántottalak volna...

Azt a hétvégi meccset komolyan gondoltam! Ráérsz?

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 12 pén., 8:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Conan:
Először is engedd meg, hogy én is gratuláljak! Én sem találtam semmi arra utaló jelet, hogy csaltál volna a kontrollmentéseid alapján. (Bár megértheted, hogy ezek után mindig lesz az emberekben és bennem is egy kis kétely.) Egy biztos, nem vagy mindennapi Heroes játékos. Az agyad teljesen máshogy pörög, teljesen másképpen fogod fel a dolgokat a játékban, mint sok más "átlagos" Heroes játékos. Remélem nem vetted a szívedre a meggyanusítást, de szerintem az eredményeid alapján sokan kételkedhettek. Most a Heroes 2 és 3 versenyben bebizonyítottad, hogy másképpen játszod ezt a játékot, ezért nehezen fogsz legyőzőre találni. Azért én drukkolok a többi játékosnak! :wink:
Egyébként azért vagyunk, hogy ha valami furcsa dolog felmerül a versenyekben, kivizsgáljuk, ezért ne haragudj kérlek, hogy megkifogásoltuk a mentéseid! Egyedül egyet kérek! A stílusodon változtass egy kicsit, légy türelmesebb és megértőbb! Ne úgy állj a dolgok megválaszolásához, ahogy az előző hozzászólásaidban tetted! További jó játékot és eredményes versenyzést kívánok! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 12 pén., 12:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok !

Ha minden marad a régiben, akkor megnézhetjük, hogy mennyivel végeztünk Conan mögött februárban?

Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 12 pén., 14:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

CONAN:

Bár én most el vagyok havazva, emiatt nem nézem meg a mentéseid. A többiek véleményében megbízva:
LE A KALAPPAD ELŐTTED

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 12 pén., 16:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Levko: Már szóltam Lzo-nak, hogy tegye ki a februári H2 verseny végeredményeit. Remélem hamarosan kint lesz!

Baráti üdv,
Vologya

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 12 pén., 21:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Kedves „Kollégák”!
Hadd szóljak hozzá én is a lezáruló vitához. Anélkül, hogy bárkit megsérteni, vagy kritizálni akarnék, úgy érzem, hogy a perdöntőnek vélt mentések az égvilágon semmiről nem győznek meg, másrészt ez a pálya a hatalmas méretek és a napok száma miatt eleve alkalmatlan arra, hogy a cheat lehetőségét kizárjuk. Induljunk ki abból, hogy a Tarante-t 30 nap alatt, illetve az Army meets Army-t 17 nap altt megcsinálni lehetetlen…CHEAT NÉLKÜL!!!! Utóbbinál ahhoz, hogy 17 nap alatt végigrohand a pályát, gyakorlatilag rögtön indulnod kell, úgy, hogy az átjárónál megversz 25 archdevil-t, majd 35 chaos hydra-t, akik bizony sosem csatlakoznak!! 17 nap alatt az átjárón sem lehet átjutni. Se a nyersanyagok, se a seregek mérete ilyen „tiszta” mentéseket nem tesznek lehetővé. Ha erre mond nekem bárki elfogadható magyarázatot, egy szót sem szólok többet. Pöröghet is máshogy az agy, lehet brillírozni, de van egy határ. És ez csak egy a sok közül. Nem az ilyen himbi-limbi 35 vampire lord vs. 54 efreet csatákkal kéne példálózni szerintem. Ennél nagyságrendekkel durvább dolgok történtek, de mindegy, hagyjuk. Tudom, hogy nem vagyok itt nagy név, ne ugráljak…pályáimat „húzóra” játszom végig, időm nincs ezerszer lejátszani egy csatát, de jópár év játék után annyit könnyen el tudok dönteni, hogy az általam említett pályák mentéseinek az égvilágon semmi köze a fair-play-hez. Én sem zárnám ki Conan-t, mert akkor mindenki rossz szájízzel folytatná a csatározást, de így is leszünk jópáran, akik így éreznek majd. Megoldás nincs. De legalább tiszta játék legyen. Őszinte üdvözlettel mindenkinek: Zomi Dudu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 12 pén., 22:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves fiúk!

Nem szoktam versenyezni, mint tudjátok, és nem is szoktam ezt a fórumot olvasni, hiszen nem érint. Tegnap azonban véletlen idetévedtem, és hirtelenjében végigolvastam ezt az egész topicot, most pedig nem tudom tovább magamban tartani észrevételeimet.
A nyitóüzenet korrekt, bárkiben támadhatnak kétségek, és ez a legmegfelelőbb mód a tisztázásra. Aztán az egyik hozzászóló hevesen, és NÉVVEL bírálta a gyanúsítottat. Ebbe később még sokan bekapcsolódtak. Nem tudom, hogy a fórum megy-e Európába, de szerintem ez a stílus sehol sem helyénvaló. Önmagát is lejáratja, aki így beszél valakiről konkrét bizonyítékok nélkül. Ezek után majd gondolom ismét megkapom a "nekednemvoltgyerekszobádkülönbenishülyevagy" szöveget, de ez csak alátámasztani fogja a vélekedésemet. Sokan és sokszor beszélnek itt a stílusról, hangnemről, talán mindenkinek először önvizsgálatot kellene tartani.
Őszintén szólva, nekem se időm, se hangulatom, se tehetségem nincsen ahhoz, hogy megnézzem a mentéseket, és azokból valamilyen következtetést vonjak le. Úgy gondolom, ezen a helyen maga a Heroes Team érvényes döntéshozó. Így, ha ők felmentik a vádlottat, akkor ő NEM BŰNÖS. Ezt illik elfogadni.

Köszönöm a figyelmet: kazakh

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 12 pén., 23:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Kazakh !

Ha valakit nem előz meg egy csíter, annak nem fáj.

Kívülről olvasni ezt a topicot - nagyon más !!!

Zomi Dudu ! Igazat írtál

Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség