Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 02 kedd, 20:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Mint Team-tag, nem mint versenyző szólok. (régóta nem játszom)

Véleményem szerint amennyiben tud az illető egyéb mentéseket küldeni, amiből rekontsruálható a játék, akkor oké, ha nem, akkor valami problémája akadt! :(

Nehezen hiszem el ugyanis, hogy egy versenypályán, ahol kicentizik a lépéseket, mindössze 1 közbülső állás akad elmentve az 52 nap alatt!

Aki ide ír majd, kérem, írja le, nagyjából hány mentéssel old meg egy M-es térképet! (Én az előző topicban tárgyalt Legnagyobb uralkodók XL-es, impossible térképet /minden trükköt felhasználva - lásd ott/ a town portal megszerzéséig legalább 30-szor mentettem el, és én csak hobbiból nem időre játszottam!!!!!!!!!)

Egyébként az 52 nap nagyját el kell tudni mesélni is részletesen egy ilyen pálya esetében, mint amiről szó van, tehát mentések nélkül is megírhatná az illető azt, mit hogyan csinált. Voltak már ilyen "perek", de pl. Diabologic mindent el tudott magyarázni és mentesült a vádak alól!

Írjatok, segítsetek Muggeréknek!

Üdv: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 02 kedd, 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Végre valaki leírta Igen Conan csal.

Hogy ügyesen teszi az biztos.

Tarante 30 nap alatt? A többi nagyágyú több mint 75 nap alatt?

Másik ötlet;

menjen el a táborba és verje le nimbust és botit, de nullra, mert eredményeiből ez következne.

Bennem többször felmerült, hogy miért nem néztek utána jobban a mentéseinek.

Üdv a tiszta harcosoknak

Levko

(hexa)Csíterek haza!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 02 kedd, 23:33 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

Kérem, hogy mindenki nézze meg az alábbi linket:
( A keresésre kiadott első találatot kell nézni. )

http://www.altavista.com/web/results?q= ... &avkw=aapt

A link már nem él. ( Ha élne nem másoltam volna be ide. )
A lényeg az, hogy még cracker-nek sem lenni, elég utánajárni a
dolgoknak és az illető úgy meg tudja változtatni a mentést hogy még
az Atyaúristen sem tudja bebizonyítani hogy csaló.
És sajnos még egy egyszerűbb módja is van az illetőnek ha csalni akar...
Beszéltem a pálya készítőjével elég sokat a pályáról, úgyhogy
nyugodtan mondhatom hogy eléggé ismerem már Az elemek urait.
Ennyi idő alatt - ilyen hősökkel és varázslatokkal - képtelenség lejátszani.
Felesleges bővebb magyarázatot adni hogy miért, mert Cooper úgyis
oldalakon keresztül fogja majd ecsetelgetni... :wink:

A kérdés nem az hogy az illető csaló-e, hanem az hogy miért jó
ez neki?

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 1:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sziasztok!
Én egyetértek azzal, hogy megvádoltuk Conant és nagy az esélye a kizárásnak, de azért várjuk meg, míg Ő maga is véleményt nyilvánít, s csak utána "ítélkezzünk" felette, elvégre a védelmet is meg kell hallgatni :) (levko, manti, elsősorban rátok gondolok)
A heroes oldal történelmében volt már rá példa, hogy alaptalanul vádoltunk meg valakit (Krityó is írta már), lehet, hogy itt is erről van csak szó, bár most tény, hogy sokkal több minden szól ellene, mint mellette.

Én is csak csatlakozni tudok Mugger felhívásához, nézzétek meg a mentéseket, több szem többet lát alapon hátha feltűnik nektek valami, ami sorsdöntő lehet. (be kell valljam számomra a legnagyobb várakozást az érintett hozzászólása jelenti!)

Üdvözlettel,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 8:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 29 csüt., 12:32
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok!

Ha menyus nem ír, akkor valószínüleg erre a fröcsögésre nem válaszolok.

- Valóban csalok, hiszen verhetem a mellemet a tükörképemnek, hogy hú de jó vagyok. Hoppá, hisz jópárszor jobb, esetenként sokkal jobb időt értek el. Á biztos csaltak...
- Valóban csalok, hiszen így megalapozhatom anyagi boldogulásomat a milliomos díj esőből....
- valóban csalok, hisz nem ismerjük egymást, így gratulálni sem tudunk egymásnak

/Aki ezt így gondolja lehúzhatja magát a..../

1. A probléma:
- nem a beküldött részmentésből lett befejezve a pálya. Természetes Mugger annyit közöl a telefon beszélgetésből, amennyit akar, de célszerübb lett volna, ha pontosabb vagy részletesebb.

- a mentés lassan egy hónapos, s majd a leírásból kiderül, hogy mért kellett visszaugrani több héttel, s másként megoldani - de a tököm sem emlékezett kapásból, hogy nem ebből lett befejezve

- miért nincs több mentés? Mert nálam az aktuális versenypálya mentései vannak meg. (heti mentés, combat) Ez a mentés csak a nevének köszönhetően maradt meg. Eszembe nem jutott, hogy bizonygatnom kell a hitelességet. Egyébként a leírás alapján bárki meg tudja oldani ennyi idő alatt, sőt lehet, hogy javít rajta

Mugger:

- jöttél azzal, hogy Dessa-val nem lehet végig vinni. Eszembe jutott, hogy ki lehet előbb-utobb vásárolni a másikat. Akkor: hát ez nem biztos, hogy a tied. Már megbocsáss az ellen lezárt területen, hogy szed össze ennyi exp.-t?
- De hogy, hogy elküldted? Hát idő kellett míg rájöttem: nem küldtem el. Nem volt választás, hisz a föld uránál volt a schakless of war megakadályozta, hogy elmeneküljön. (Jócskán legyengítette)
- nem a "rambo" hősnél van a tűzgömb. Bizony egy szintén a várban ülő "kopasz" familiarokkal teli hősnél van. (kérném, hogy más is jelezze, hogy így van!!!)
- Vidomina termelte csontik. (komolytalan kérdés) Hát minden bizonnyal nyargalásznak az armageddonban...
- miért nem tetszik, hogy quick combattal ellenőrízhetsz???
- küldtem két adott csata előzményt és véget (tedd ki őket, s bárki megoldja)
- computer természetesen támadott, de a vampire lordokkal vagy efreet armageddon comboval sokat nem tehet...
- utolsó napi mentés:
a, eddig nem zavart
b, ez a határidő vagy nem???
c, ha te rosszindulatú vagy akkor én is: azért, hogy ne tudj jobb időre gyúrni. Ez ugyan olyan ostoba válasz, mint a feltevés. Addig ülsz a mentéseken, ameddig akarsz, előbb-utóbb kirakod.

Ennyi Muggernek


Krityó

A mentéssel kapcsolatban fentebb válaszoltam, ha tudom, hogy "bírósági ítélethez" kell biztos megtartom. Remélem a leírás elegendő lesz.

Levko

H2-ben már volt egy gyanusítgatásod. A leírás alapján megprobáltad legalább???

Online: jópárszor játszottam én is, de nagyon lassú, és egy idő után vontattá válik szerintem. Kimondottan csak a csatákért érdemes játszani, de a szerencse szerepe nagyobb mint offlineban. Ráadásul, a mágia rossz eloszlása azonnal eldöntheti a métát stb.

Egyébként még egy mondat. A pofád (finoman fogalmaztam) fordítottan arányos a heroesos "tudás"-oddal szemben.

Manticore

Nem ismered eléggé! Remélem Cooper barátod a leírás alapján megoldja még gyorsabban!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 9:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Azt hiszem muszáj hozzászólnom a témához.

Conan: Még nem találkoztam 5 év alatt olyan emberrel itt az oldalon, aki minden egyes beküldött versenypályájával első helyezést ért el... (Természetesen ez még nem kizáró ok, lehet, hogy ennyire jó vagy a Heroes-ban!) Ez már alapvetően bizonyos kétségeket szül bizonyos emberkékben, azt hiszem nem alaptalanul.
Volt már példa arra, hogy mást is vádolt a team, de az illető alapos volt és részletes leírást adott a végigvitel módjáról illetve mellékelt mentéseket is. Nekem például természetes, hogy egy ilyen nehézségű pályánál sokat mentek és még véletlenül sem írom felül a következőt, hátha valamelyikből még jobb időt tudok kicsikarni.
Ha annyira biztos lennék magamban, mint TE, akkor messzemenően nem csinálnék gondot abból, ha valaki megkérdőjelezi az eredményem (ld. pl. korábban Levko), biztosan felkészülnék a bizonyításra és alátámasztanám az igazam, ennél több elégtételt nem vehetnék!
Egyébként annak alapján, ahogyan lereagáltad a dolgokat én arra következtetek, hogy váratlanul értek az események.
Nekem messzemenően nem volt szimpatikus az, ahogyan a kérdésekhez hozzáálltál és meg kell védenem Muggert, mert mivel régóta ismerem nem hiszem, hogy olyan dolgokat írt volna le a telefonbeszélgetésetekkel kapcsolatban, ami nem úgy hangzott volna el!
Sajnos Te az egész társaságot és az ellened folyó vádakat egyszerűen "fröcsögésnek" ítélted meg! Ez sajnálatos dolog. A legjobb lenne, ha értelmes magyarázatot adnál a történtekre és mindenki elnézést kérne, ha tudnád bizonyítani az igazad! HA! És ebben a történetben túl sok a HA!
Tudod ha már itt tartunk a H2 versenyre beküldött versenymentésed is gyanús!
Leírom miért. Ugye adott a map. A bal felső sarokban a piros vára. A hős már alapból olyan erős, mint amikor találkozol vele. A szigetéről nem tud kijönni, ezért gyűjtögeti a populációkat, Te is csak Dim. Doorral tudsz bejutni... Minden mentés ami megérkezett hozzám az ostrom előtti állapotot tartalmazza... A Tiéd miért nem? Te ott ülsz a várban, a hozott seregedből semmi (Dismisselted? Miért?) Vettél 3 db Black Dragont (azt csak ott vehetted!) Az ellen hőse meg 1 db Black Dragonnal rohangál??? És nem is a főhőse! Remélem nem azt akarod mondani, hogy ez azért van így, hogy megkönnyítsd a dolgomat... Elmondom, nem teszed ezzel, mert az autokombat megteszi helyettem. És a szabályzatban le van írva, hogy autokombattal végigvihetőnek kell lennie az utolsó csatának! Szóval nem értem és sajnos nem adsz megfelelő választ a kérdésekre. Ezzel pedig csak keserű szájízt hagyunk benned és Te bennünk... Ez szomorú, nem így kellene lennie, de gondolj bele, hogy TE mit tennél a MI helyünkben, ha kétségeid lennének...
Kedves Harcostársaim csak ennyit szerettem volna mondani. Remélem elgondolkodtató dolgokat írtam... Várom mindenki, de főleg Conan véleményét! Ha eszembe jut valami, még írok, de most mennem kell! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 9:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Tévedés ne essék, fogalmam sincs, hogy Conan csalt vagy sem, sajnos ezt egy, akár még két mentés és leírás alapján sem tudnám eldönteni.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én sem sem szoktam minden nap után menteni az állást (valószínűleg ildomos lenne, mert akkor nem kellene teljesen előlről kezdenem).

A megoldás a reprodukálhatóság és nagyon egyszerű, Conan játsza le ismét a pályát, s minden napról küldjön mentést, s ha ezek után ismét az első és eredménye közel van az előző eredményéhez, akkor kénytelenek vagyunk meghajtani előtte fejünket, ha viszont nem tudja, akkor én is javaslom a kizárását.


Ps.:

Manticore : a link él (egy keresés erdeménye).

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 9:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 29 csüt., 12:32
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Győr
-A végső mentésnél a láva tóban még található efreet, de nem az, ami az 511-es mentésnél
- Dessa más skillekkel rendelkezik
Remélem ezek valóban bizonyítják, hogy nem az 511-ből lett befejzve. Én emlékeztem rosszul.

A leírásban többször fog szerepelni:
- hösők csatárláncban (egy napi járóföldre vannak egymástól)

Minden hét első napja kulcsfontosságú.Több lehetőség (zárójelben a jobbik) esetén a rosszat veszem alapul, de lesznek kulcspontok amiket mindenképp teljesíteni kell. A várak fejlesztése a tűz urának beverésévelkönnyedén telejesíthető. /1.devil fejlesztés 2.firebirdek, efreetek állandó kiszedése - 1 hős erre fenntartva/


Leírás

1.hét
2. vár bevétel, taverna, hősök (logistics, mage)
/aranybánya, további bányák elfoglalása/
kezdetben pénzgyűjtés nem exp
vége: citadella, vampire, (csonti,zombi), ami belefér

(manticore elkapása + vampire termelő)

2.hét

vár:
town hall, upgr vampire, mage level 5 implosion!!!
csatárlánc / vampiretermelő - vár/

3. hét

hajóra szállás, efreetek, (efreet termelő) beverése /kérjétek muggertől és játszátok le a csatát. tipp: a vampire lord azt üsse amelyik nem bántja, de ne ölje meg, shield használata Dessa valószínüleg könnyebben elbánik az efreetekkel/

betörés tűzföldre /kb3-4.nap/

tűzorb megszerzése, csatárlánc a feljárónál
tűz könyv+ implosion

4.hét

1.nap
2. számú vár beverése!!!
A tűz birodalmának elfoglalása /armageddon, implosion - feladás - újra../
firebird termelő beverése /2. számú hős/

5. hét
1.nap:Dessa a vizen, s vizvilágnak indul
ellenre figyelve /levegő, föld támadásainakleverése vampire lordok+egyéb vagy ha útba esik armageddon+ efreet; csatalánc sokat segíthet/

6. hét
1. nap: 2. számú vár beverése!!!!
2.számú hős is idejön, alaphős lent marad vampirokkal

Nem szabad beverni a griffeket az aranybányánál, rajta keresztül fogjuk a hősünket más várban megvenni

Napról napra gyengítjük a víz urát /pénzre ügyelni/
7.nap csatárlánc a levegő ura felé

7. hét
1. víz ura legyőzése
2. Levegő urához való behatolás 2. számú vár elfoglalása
2 húsos hős megvétele a várban /griffek elleni feladás/
Csatárlánc a víz fele
3-4. Azure dragon /mivel veszettül gyors az első kört túl kell élni; efreet szultánok vagz firebirdok egyesével - mass slow, force field, armageddon felváltva -- könnyed győzelem / Egy hős grált ás az egyéb ellen a föhősök leütik.
20 phonix jön a csatárláncba, segítségével a levegő ura sem akadály, legkésőbb 8. hét 1. napjára meglehet

8.hét
Arch Devilek efreetszultanok kitermelése /csatárláncon való továbbítás/
Dragon utopia beverése
2.számú vár elfoglalása úgy, hogy Dessa első futtában elérje /a várban levő egységeket nem termeli ki az ellen, csak akkor, ha megnyitottad az átjárót/
A varázsló szétkapja föld urának seregét,de elpusztul /figyelj, hogy a legnagyobb pusztítás nem nagy sereggel történik, mert az ellen resurrectel orrba-szájba, így neked akkor kell elhullanod, mikor épp már szinte semmije sincs csak a fekete sárkányai pl.: nekiugrassz a feketesárkánynak/
Dessának az ekkora összegyüjtött seregével - anti magic spelljével nem akadály legyőzni

A csatalánccal a devilek stb. azon a napom, mikor termelődnek ott vannak a föld urának bejáratánál. Vagy még beljebb.......

A vicc, hogy egy gyenge sereg az én térfelem volt, s hogy simán quick combattal lehessen ellenőrizni ezt hagytam meg utoljára. Ez is hiba volt, de, hogy miért fingom sincs róla....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 11:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Conan !

H2-ben nem gyanusítottalak, viccesen(!) más heroes-on kívüli elfoglaltságot javasoltam. Csalásról, gyanusításról szó nem volt.

A csíter témát nem én nyitottam.

Mert megbántottalak, ELNÉZÉST KÉREK.

Jó játékot Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 29 csüt., 12:32
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Győr
Levko!
Legközeleb gondold meg mit írsz és én sem leszek paraszt.

Mugger
Kicsit egy helyben pörögsz, mint a búgócsiga.
Az összes gyanudra, furcsaságodra megkaptad a választ még is egy helyben topogsz. Ráadásul nem olvasod el amit írok:
a, nem érdekel, de akkor miről vitázunk?
b, nem tudsz mondatot értelmezni!

Olvasd el a leírást és láthatod, hogy az 511-es (nem 211) mentésnél jóval hamarabb be lehet jutni.

Mondatértelmezés bukta. Mugger: "Hát azt mondtad többször is, högy ebből fejezted be. "
Elöző hozzászólásom 3. mondata: "Én emlékeztem rosszul" Előfordult veled, hogy rosszul emlékeztél valamire? Fuss neki mégegyszer vagy lovagolj tovább ezen.
Semmi érdemi reakció nincs a válaszaimra a hozzászólásodban! Mintha ott se lennének. Mielőtt újra gépelsz olvasd át a hozzászólásaimat.

Még egyszer megkérlek, hogy a beállított 3.heti efreet csatát tedd már elérhetővé a többieknek, hogy lássák valóban meg lehet verni az adott sereggel az efreeteket.

Zardoz!
Teljesen korrekt, de még valaki aki úgy érzi, hogy a leírás alapján megtudja oldani tegye meg. /valószinüleg szombat lesz rá időm/

Vologya
Nálad szintén vannak értelmezési gondok. Az aktuális pálya mentései akkor íródnak felül, hogy ha kész a beküldendő mentés és a következő pályát kezdem. Jobb idő miatt nem tartok meg egyet sem, mert nem fogok már visszatérni rá hisz kész van!!! Ez az értelme annak is amit elsőre írtam.
h2
-Két knight vár kucsfontosságú (egyikben vihar - másikban anti magia)
-üresen hagyja a warlock a várát. Elfoglalod (kirámolod) - otthagyod - visszafoglalja, vesz egy hőst - megossza a seregét!!! /velősen ennyi/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 13:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Személy szerint vagy két éve nem küldtem be már offline versenyre mentést, és ezután sem fogok... Van, hogy végig jáccom a pályát, de csak a magam örömére, mivel némelyik kifelyezetten jó pálya. A versenyzéssel konkrétan azért hagytam fel, mert én nem szerettem veszteni (középmezőnynél előbb sohasem végeztem), valahogy sértette az egómat. (Nimbus kitárulkozás :oops: ) Azóta ill. már akkor is volt egy pár gyanusítás a mentés valódiságával kapcsolatban, és most itt van Conan ügye (ami, bár nem figyeltem folyamatosan a versenyeredményeket, nem meglepő). Ezek az ügyek mind-mind csak megerősítenek abban, hogy ne kezdjek újra versenyezni, azzal együtt sem, hogy ma már valószínűleg előrébb végeznék.

Magához az esethez hozzászólva, az eddigi hozzászólásokat olvasva én is meglehetősen gyanúsnak itélem a helyzetet. Bár Conan leírása többé-kevésbé elfogadható, azért vannak fenntartásaim (hangsúlyozom nem néztem a mentést!). Szerintem Zardoz javaslata oldaná meg a helyzetet.

Conan: ami az online-t illeti...
- Lassú??- lehet, bár ha azt nézzük, hogy meccs 4-5 óra, míg egy húzósabb offline map azért ennél jóval több (akár napok), visszatöltés és újra kezdés számától függően.
- Vontatott??? – ja csak azt ne feledjük, hogy multit nem kell, ill. nem szabad 2 szintes XL-es mapon nyomni!! Ezenkívül próbálj csak ki egy online gamet Petrus ellen a Desert War-on. Garantálom nem lesz vontatott! :twisted:
- Szerencse???? – ja hát igen ez a HEROES!! Egyébként nem értem miért lenne nagyobb a szerencse jelentősége online-ban, hacsak azért nem, hogy amíg offline legfeljebb visszatöltessz, hanem valami nem úgy jön, addig ez online nincs így. Na de kérdem én a való életben hányszor van az embernek „visszatöltésre” lehetősége, pedig néha nem ártana gondolok itt a DIGIT szigorlatomra... :evil:
- Mágia????? – persze néha ne jön az a skill amit vár az ember, de pl. van olyan hős ami pár skill-t „biztosan” megkap, míg néhányat nem... Persze erre is van ellen példa: Szotyi mester Malekithel!! nem kapott earth magic-et pedig végig erre gyúrt... de ez a map egy elcseszett town portalos map volt ahol earth nélkül lehúzhattad magad a klotyón...
Egyébként ha van kedved/időd, gyere el a táborba, ott aztán végérvényesen meggyőzhetsz mindenkit tudásodról!

Na szóltam...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 14:22 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Re!

Nimbus-hoz hasonlóan én is kicsit eltávolodnék a mentésektől,
mert egy (számomra) érdekes gondolatot vetett fel a Multimester. :)
Először is: Szerintem mindenki egyetért abban, hogy a heroes olyan,
mint a sakk. Így ha valaki Chessmaster-ben a legdurvább ellenfeleket
veri, de úgy hogy közben egyfolytában visszalépeget és minden
lépést kielemez, szakkönyveket olvasgatva - és miért ne
tenné, hisz lehetősége van rá ;) - korántsem biztos hogy élő
játékban, élő ellenfelekkel jó teljesítményt tud nyújtani.
Sokan képesek ai ellen nagy dolgokra, csak idő, türelem és furfang
kérdése az egész.
Ha a multihoz valakinek nincs türelme, akkor hogy van türelme ilyen
teljesítményeket kihozni - ötezerszer visszalépegetni, minden lépést
kicentizni, stb. Mégiscsak izgalmasabb egy face to face elleni
küzdelem - ahol nincs lehetőgég visszalépegetni, mint mindig
visszalépegteni, elemezgeti a lépéseket, stb.
A szerencse szerintem legalább akkora szerepet kap offline-ban mint
online-ban még mentéseknél is. A hős máshogy lép, a csaták kimenetele
másként alakul, stb.
Még valami: Sokat elmondd az hogy az ember hogy reagálja le a
dolgokat. Legjobb védekezés a támadás...

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 17:22 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Mindenki!

Nagyon nehéz helyzetben érzem magam. Bevallom amikor készítettem a mapot arra törekedtem, hogy ne egy kéthónapos átlagos kis M-es pálya legyen és azt hiszem sikerült is úgy alakítani.
Nagyon nehezen hittem el a híreket, hogy Conan, akiről már mondtak hideget-meleget, 56 nap alatt benyálazta a pályát. A leírt megoldás számomra tartalmaz kérdéses elemeket. Főleg az ötös szintű MG alakít ki bennem igen erős kétségeket. Ugyebár Experten kezdődik a pálya, magyarul szinte alig van nyersanyag és pénz, az aranybánya nincs éppen közel, a többi bányát sem éppen legelésző báránykák őrzik. No meg számoljunk csak:
Teszem azt 7. napra felhúztad a Town Hallt, a Citadellát, a vampire termelőt, a graveyardot, és mondjuk az MG level 1-et. A 6. napra, bár ez elég necces valahogy befoglaltad a fő nyersanyagtermelőket (ehhez legalább 4 hős kell az aranybányával együtt). Ezek a 2. hét első napjára 2-2 egység nyersanyagot termelnek. Kérdésem, hogy a francba tudod leperkálni a 28-28 Sulfurt és Mercury-t továbbá a 38-38 Gemet és Crystalt (beszámítottam a Vampire Upg-et) a második héten??? Annyira sok nyersanyagot nem pakoltam a 6-os szintű lény mögé... Vagy igen? :D

Még azt is elhiszem, hogy 1. hét 2. napján bevetted a várat, bár nehezen, mert a kezdősereged nem túl erős, és egy szerkesztési hiba miatt a parasztokból csak 1 szem csontit kapsz. Azt is tudom, hogy épp ezért biztos szükséged van a két Cursed Temple meglátogatására ami elveszi a napjaid. Esküszöm kipróbálom ha otthon leszek azt, hogy el tudom-e foglalni a várat a 2. nap. Elképzelhető, csak részemről nehezen. (mondjuk nem vagyok egy nagy játékos)

A tűz orb-os buli szintén az én hibám... :( Sajnos becsúszott az a bibi, hogy Tűzúr barátunk rendszeresen átpasszolja a cumót egyik zöldfülű kollégájának. Ezt megoldhattam volna egy egyszerű Tavern kitiltással...

Valószínű, sőt biztos, hogy Conan nem vitte el a Seer's-be a Fire Book-ot. És ezáltal végig armázhatta a pályát. Mert ha nem tette volna Armát csak a Földúr területén lévő Seer's-ben szerezhette volna meg 10 Archdevil 10 Titan 10 Gold Dragon és 10 Ghost Dragon becserélésével...

Mindegy. Lényeg, hogy a fent leírtak alapján, én is azt kérném Conantól, hogy tényleg nyomja le újra a pályát. Sajnos én a pénzügyi oldalát néztem főleg és úgy tartottam kivitelezhetetlennek, bár lehet, hogy nem számoltam jól.

A mentéseket én sem láttam, hétvégén megnézem.
Én sem látom egyébként ésszerűnek azt, hogy egy ilyen versenyben csaljon valaki, de aztán ki tudja. Mindenesetre amíg nem vagyunk biztosak a dologban, ne ítélkezzünk!

Én ki fogom javítani a pályámat, mire a kampány tesztelésre kerül! :twisted:

Na ennyi:
Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 03 szer., 17:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Most egy kicsit bosszús vagyok, mert elszállt egy igen hosszú levelem! Letelt a biztonsági időkorlát, jelentkezz be újra! :cry: :cry: :cry:
Azért röviden megpróbálom összefoglalni!
Conan:

1. Olvasd már el légyszíves alaposan azt, amit a verseny mentésekről írtam és utána mondd, hogy érelmezési gondok vannak nálam, rendben? Ha még most sem érted, hogy miről nyekegek, akkor írd meg!

2. A H2 mentéseddel kapcsolatban: A két Knight vár fontos, ebben egyetértünk! Azonban a kérdésemre nem kaptam választ! Hogyan verted le a Warlock seregét? (Throng Black Dragon+az apraja) Hol a sereged, amivel leverted? Értem a taktikád, de ez nem időigényes? De az első két kérdésem ettől még továbbra is adott és nem került megválaszolásra! :cry:

3. Sajnálom, hogy nincs meg az a fórum anyag, ahol Diabologicot vádolták meg a játékosok. Ekkor Ő hatalmas nyugodtsággal, szinte napról napra leírta, mit hogyan csinált, így még egy kezdő is végig tudta vinni a mappot, úgy ahogy azt Ő leírta!!! Te, Conan nagyon lazán, flegmán adsz instrukciókat, meg egyszerű fingom nincs mé így csináltam válaszokat, amivel csak azt éred el, hogy még jobban nem fognak hinni neked!

4. Szóval csak azt tanácsolhatom, hogy bizonyítsd be az igazad és mutasd meg, hogy TE képes vagy ezt a mappot 56 nap alatt végigvinni, persze alátámasztó mentésekkel együtt! Hidd el, többre mész vele, mint így, hogy fröcsögésről beszélsz, meg fingom nincs szövegekkel traktálod a Heroes játékosok agyát. Hidd el mindenki megkövet, ha bizonyítani tudod az igazad és akkor joggal gondolhatsz ránk, mint béna, hitetlenkedő, játszani nem tudó amatőrökre! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 04 csüt., 9:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Sziasztok!

Én tökéletesen megbízom Conan-ben (ilyen tudás mellett szerintem semmilyen oka sem lehetett, hogy csaljon). A leírásokból kiderül, hogy bizonyos tudás birtokában van. Mivel saját eredményeimmel tisztában vagyok azthiszem azzal a számomra pár új dologgal -amit Conan leírt- meg lehetne a pályákat annyival rövidebb idő alatt csinálni (bár én ezt a játékstílust nem nagyon szeretem). A lényeg: én még mindig hiszek Conan-nek. (a jó eredményeit a jól kiépített csatárláncának és további leírt stratégiáinak köszönheti) és volt pár verseny, ahol legyőzték (főleg, ahol csak egy hőssel lehetett kezdeni, vagy a rövidebb pályák)
Ennyit a múltról.

Mikor megnéztem a mentéseket én is meglepődtem az 56 napon, bár az első stratégiám nekem is hasonló volt mint Conané (sajnos nem sikerült kivitelezni, mert nagyon legyengültem és így csak kb. 150 körüli lett, persze az idő hiánya is sürgetett)
Az Orb of Fire magic – nálam is egy familiarokkal rendelkező hősnél volt
A mentéseket néha én is megcsinálom a hónap elején és csak a végén küldöm be (nem tudom megmagyarázni miért)
A világosbarna(tan) hős hozzám se jött át, csak egy kisebb hőst küldött, aki nem tudta legyőzni a Red Dragonokat. Én is őt hagytam utoljára.

Ami nem világos:
1. Honnan volt elég pénz és nyersanyag a Mage Level 5-re és ha jól számoltam, akkor már a 2 hét végén sikerült megvenni a Ghost Dragonokat és a Castle-t. Mage Level megvásárlása az 5 nap Ghost Dragonok további 5 nap + tavern +town hall + citadel + castle az 4 nap = 14 nap
Ezt ha le tudnád írni, hogy az első 2 héten hogyan történt a fejlesztés én tökéletesen meg lennék elégedve! + honnan a pénz hisz City hall-ra nem jutott idő

2. kivel sikerült legyőzni a Tűz urát + Víz urát, mert Dessa az itteni varázslatokkal nem rendelkezett (előfordulhat, hogy nem ment be a várba, de egy profinál nem valószínű)

3. mi volt Vidomina és Calid (speciality Sulfur) feladata? Vidomina 16. Level Calid 14. (a gép ilyen fejletség elérésére nem képes és varázslatok is több várból származnak, szóval vmire használtad őket). Talán Geon(Warlock) is a Te színeidet képviselte? 9. Level – ebben nem vagyok biztos!!!

4. a fokozatos gyengítés hogy történt? (honnan a pénz? honnan a csapat?)

5. végezetül: hogyan sikerült mass slow-ot és armageddont használni az azur dragonok ellen hisz az Orb of Vulnerability mögöttük volt, elérhetetlen helyen.

Amiben biztos vagyok, hogy Dessával sikerült legyőznie a Levegő és Föld urát, de a tűz- és vízföldön szerintem Dessa nagy csatát nem nyert, sőt talán nem is járt ott.

Ezekre a kérdésekre ha Conan kielégítő válaszokat tudna adni, akkor számomra eloszlana a homály a még nem világos területekről és sikerülne tisztáznia magát.

Zardoz ötlete tényleg kiváló én is támogatom és bízom benne, hogy Conan-nek sikerül mindent tisztáznia és hogy társadalmunk nem fog elveszteni egy szerintem kiváló játékost.
Ha meg nem lenne igazam, akkor bízom benne, hogy az így elért eredmények nem sokáig fognak megelégedést nyújtani az adott személy(ek) számára.

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 04 csüt., 13:10 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Csak annyi gondom van a csatárlánccal (amit én is szeretek használni :twisted:), hogy a tűz birodalmában legalább négy hős kell a láva tó miatt, mert ugye két jólépésű (adv. Logistics kábé) a tóig egy aki bent csücsül a hajóban, egy aki a túlparton vár. És akkor a többi birodalomról nem beszéltünk, mert ugye Conan több helyről szívta le a népet. És ugyebár 3 főhőse (Dessa, Vidomina, Holt herceg) volt. Ez idáig 7. Nos hogy is van ez?

Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 04 csüt., 15:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Csak egy szó érintettség okán.

Conan !

Azt írtam, mert megbántottalak, elnézést kérek.

Amit írtam, azt meggondoltam, fenntartom. (Tarante 30 nap...)

Az jutott eszembe, ha valakinek van egy kettes szintű hőse egy darab orc-kal, az ellenfélnek

6-os szintű hőse 10 fekete sárkánnyal és 60 gargoyle-lal és nem az ellenfél nyer, akkor valami furcsa

Levko

PS: A stílus maga az ember (pofád, tököd,paraszt...)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 82 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség