Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
ok, legyen neki könyve

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 12:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Anyi igen van már úgyhogy NEM :D Bár nem igazán izgat hogy van vagy nincs neki mert ahogy nézem a h3 és a h5-re is olyan csapatot csináltam aminek nem kedvez a mezőny :D h5re nem lesz jó a nagyot csapó devil a sok farkas ellen :D h3ba pedig a sok lovő jobban fog lőni mint én hisz sokkal többen lesznek....

De ha csak egy szavazat kell neki akkor én is igennel szavazok!! Egyébként nemmel :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2015 okt. 12 hétf., 13:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 13:01 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
+

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 13:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Könyvet Kucinak! Könyvet Kucinak! Szavazzatok IGENNEL! Szavazzatok a Szabadságot a Nyüveseknek Felszabadítási Front kiváló élharcosa mellett!!! Bátorság és Becsület!! Veled is megtörténhet, hogy vén és szenilis leszel!! Könyvet Kucinak! Könyvet Kucinak! 8) :lol:

Emlékezz: IGEN! 8) :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 13:33 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tavaly volt hasonló probléma, és akkor egy nálam bölcsebb és tapasztaltabb ember a következőképpen reagált Warheart azon felvetésére, hogy:

Warheart írta:

"Most így tesztelgetek, és felmerült bennem egy kérdés.

Ha Edem H3-ban csak kettőbe szedi a szellemsarikat, akkor szétoszthatja a Wraithokat bárhogy, nem? Csak a sportszerűség kedvéért"

és a reakció:

Magix írta:
Warheart írta:
Magix írta:

Nem, mnert a wraith a főstackje és nem vett stack felárat (egyet sem, amivel legalább kettőbe szedhetné ...) sajna ez tanulópénz ...


Na jó, de ez nekem fura. Tegyük fel, hogy stack feláras a főcsapatod - mondjuk Titán, és veszel hozzá 6 stack felárral Master Genie-t. Akkor ha a taktika úgy kívánja, nem veheted szét a titánokat kisebbekre, mert arra külön nem fizettél felárat? :O Nekem ez fura lenne. Ha egy drágább feláras lényért fizettél, miért ne oszthatnál egy olcsóbbat? o.O


Bakker Warheart nem is értem te eddig mit játszottál versenyeken ...
Ott van az excelben fehéren - feketén :
"Az extra felár: Ez akkor fizetendő, ha a speckós lényeket nem főseregként használod fel a csatában, még akkor is, ha a fősereged is ugyanilyen. Főseregnek a lényekre költött arany min 51%-át meghaladó összegből vásárolt lény számít! Erre a stackra nem kell felárat fizetned! A felárat mellékstackonként kell befizetni.
A csatában csak annyi mellékstackba teheted a feláras lényeket, ahányra befizettél!!!
Pl#1: Veszel sereget + 5 Master Genie-t, akiket egyesével tervezel bevetni, hogy varázsolgassanak: Ekkor 5-ször kell befizetned a felárat.
Pl#2: Veszel Ghost dragon sereget:nem kell stack felárat befizetned a főstackra, viszont ekkor nem bonthatod fel a sereged. Ha mégis fel szeretnéd bontani őket, akkor annyiszor kell befizetned az összeget, ahány mellékstackod van a főstacket leszámítva
"

Olvas - értelmez. Mivel mindkét!!! lénye stack feláras és csak az egyikre vette meg ... ezért CSAK ARRA a lényre tudja használni a szétosztást. tehát ha azt akarod, hogy a Te példádban esetlegesen a titánokat is szét tudd szedni, akkor vegyél rá 1-2 felárat ... (max nem használod ki)


Kiemelném a "tanulópénz", az "Ott van az excelben fehéren - feketén." és az "Olvas - értelmez." kifejezéseket.
Azontúl, hogy kicsit magasnak éreztem azt a bizonyos lovat ahonnan a reakció érkezett, 100%-ban egyetértettem Magix-szal, és 100%-ban egyetértek tavalyi álláspontjával most is.

Félreértések elkerülése végett:

Teljesen másról szólt a vita, azonban a döntő érv, hogy miért nem lehet módosítani a csapaton az ebben az esetben is megállja a helyét.

A legszebb az egészben, hogy a 3 játékosból akikkel szemben különösen méltatlannak érezném ha könyvet kapna Magix, 2 már rá is bólintott, hogy mehet.

Természetesen nem fogok egy megjegyzést sem tenni ha Magix "könyvet" kap, tekintettel arra, hogy Én könnyen beszélek, mert ellenem nem oszt nem szoroz, hogy könyvvel vagy anélkül csap le...
Azonban úgy érzem, hogy nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha csak azért mert kedvelem Magix-szot az elveimmel ellentétesen szavaznék.

Hangsúlyozom még egyszer, részemről nincs harag, nem fogok méltatlankodni, hogy "Bezzeg a Magix meg varázskönyvet is kapott (és úgy lett 10.:P)." De szükségét éreztem, hogy kis magyarázattal szolgáljak mielőtt azt mondom, hogy: A többi játékos iránti korrektség jegyében, NE kaphasson könyvet.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 14:35 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
még ennyi velős gondolatot egy 100 forintos könyv kapcsán :D
van időtök fain történetek gyártására


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 14:36 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Én nem veszek részt a versenyen, csak hozzászólok.
Korábban a csapatok vagy átnézés után kerültek ki, vagy az esetleg benne maradt hibát javítani kellett. Ebből következően a varázskönyv járna a láthatóan véletlen hiba miatt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 15:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
kiki írta:
Én nem veszek részt a versenyen, csak hozzászólok.
Korábban a csapatok vagy átnézés után kerültek ki, vagy az esetleg benne maradt hibát javítani kellett. Ebből következően a varázskönyv járna a láthatóan véletlen hiba miatt.


Csak a korrektség kedvéért (kivételesen NEM MAGAM MIATT :P)
Ebben Kikinek igaza van, a sok sok év alatt pár esetben felmerült, hogy valakinél véletlenül lemaradt a könyv és ilyenkor akik átnézték még szóltak a delikvensnek, hogy ugye ezt nem így akartad beküldeni, csak lemaradt véletlenül, ezért pár egységet leveszünk és megkapod a könyvet. Az, hogy az utóbbi 2-3 évben nem volt ilyen eset csak 2 dolgot jelent :
1.) a mai fiatalság figyel és jól átnézi az excelt mielőtt beküldi
2.) én már egy vén csataló vagyok, ezért úgy néz ki elértem a demencia első fokát :)

P.S.: Természetesen Ricsepi kollégának is igazat adok, mert ugye az olvas értelmez (© by Magix :P) rám is érvényes. De ugye, ha az ember vett varázslatot, akkor a könyv lemaradása a véletlen (figyelmetlenség) műve, míg, hogy ki, miért, hány stack felárat fizet azt senki nem tudja, csak a beküldő :)

P.S. II. : Ezt a stack felár többe kerül mint a másik egység stack felára, és akkor esetleg a másik stackot is szét lehet szedni annyi felé ahányszor kifizette a drágább felárat meg meg kell majd beszélni, mert ez így akár működhetne is ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 15:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Nimbus írta:
Szavazzatok a Szabadságot a Nyüveseknek Felszabadítási Front kiváló élharcosa mellett!!! Bátorság és Becsület!! Veled is megtörténhet, hogy vén és szenilis leszel!!


Régen röhögtem ilyen jót kedves Cimbi :)
Köszönöm a kedves megértő szavakat :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 15:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Még az excelt átnézők is hibázhatnak... (Jou és Vologya Mester) Ha észrevesszük, nem kerül ki így az excel, mert amióta világ a világ illetve játsszuk eme játékformát, egy ilyen "jóindulatú" hibát nem szoktunk büntetni, így a csapatok kikerülése előtt javítjuk a már jól ismert módon (könyv be, pár csöves ki)... Ricsepi és Magix álláspontját is maximálisan el tudom fogadni. Mindkettőben van igazság... Azonban hadd jegyezzem meg, egy könyv illetve egy stackfelár tévedés valóban nem ugyanaz a kategória. A szavazás is csak azért került terítékre, mert eme apróság felett átsiklottunk és senkinek sem szeretném, ha rossz szájíz maradna a verseny után... Mellesleg ha a TOP3 múlna ezen a módosításon, akkor nehezebb lenne a helyzet, de így legalább adjuk meg az esélyt, hogy normálisan játszhasson a csapatával szvsz, ha már jelentkezett... További kellemes értekezéseket... Jöhetnének már az elemzések... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Még az excelt átnézők is hibázhatnak... (Jou és Vologya Mester) Ha észrevesszük, nem kerül ki így az excel, mert amióta világ a világ illetve játsszuk eme játékformát, egy ilyen "jóindulatú" hibát nem szoktunk büntetni, így a csapatok kikerülése előtt javítjuk a már jól ismert módon (könyv be, pár csöves ki)... Ricsepi és Magix álláspontját is maximálisan el tudom fogadni. Mindkettőben van igazság... Azonban hadd jegyezzem meg, egy könyv illetve egy stackfelár tévedés valóban nem ugyanaz a kategória. A szavazás is csak azért került terítékre, mert eme apróság felett átsiklottunk és senkinek sem szeretném, ha rossz szájíz maradna a verseny után... Mellesleg ha a TOP3 múlna ezen a módosításon, akkor nehezebb lenne a helyzet, de így legalább adjuk meg az esélyt, hogy normálisan játszhasson a csapatával szvsz, ha már jelentkezett... További kellemes értekezéseket... Jöhetnének már az elemzések... :wink: Baráti üdv!


Tiszteletem a Társaságnak!

Úgy tűnik nagyobb vihart kavart a szavazatom, mint kellett, volna.
Nagyjából 7-0-ás állásnál (az igenek javára) szavaztam a NEM-re... Pusztán úgy gondoltam élek a lehetőséggel és Én is szavazok, és mert a közösség egy méltán megbecsült tagja érintett a szavazásban, úgy gondoltam magyarázattal szolgálok, hogy miért szavaztam számára kedvezőtlenül, hogy mindenki lássa, hogy nem gonoszságból, vagy azért mert a szabályok szövegezésén lovagolva csalónak akarok kikiáltani bárkit is aki nem ért egyet velem... (Hozzáteszem akkor is magyarázatot adtam volna ha egy újonc az érintett, részemről ennyi tisztelet mindenkinek kijár.)

Remélem így most már senkiben nincs kétely afelől, hogy semmi bajom azzal, hogy ha megkapja a könyvet Magix, feltéve ha berakunk 6 csontvázat is a csapatába amit nem dismisselhet... :twisted:

Na jó nem viccelem el a dolgot, de komolyabban sem kell venni a kelleténél! :wink:

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 16:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Szerintem játszani megyünk,ezt tartsuk szem előtt :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 16:26 

Csatlakozott: 2015 aug. 29 szomb., 12:14
Hozzászólások: 1
Örülök, hogy másnak is szemetszúrt az iménti incidens (Ricsepi). Én voltam, aki tavaly először indultam heroesIII támadás versenyen. A szabályokat és sok szakszavat még nem ismertem és a testvéreim se. Bár mondhatnánk, hogy teljesen kezdő voltam és emiatt történt ennek ellenére, én is úgy gondolom, hogy jogos volt a döntés (tanulópénz...). Jogos döntés, de egy véletlen hiba miatt végig szívtam az első évem és mindezek ellenére, mégis tök jól éreztem magam, hála a társaság és a hangulatnak :) . Ezért szeretném, hogy ez a játék, játék maradjon inkább, nem verseny. Mindenki követ el hibát, akár amatőr, akár öreg harcos. Az egyetlen, ami negatív tapasztalat volt, hogy tavaly olyan üzenetet kaptam Magixtól, amilyet nem gondolok túl kedvesnek és igazságosnak sem. Szerintem kapjon könyvet, nem szeretném, hogy ő is szívjon, hisz ez for funra megy, legalábbis az én értelmezésemben. :) Vologya mestertől is ezt tanultam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 17:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm Dave és Edem mester legutóbbi hozzászólásait (sok ezekben is az igazság!)... És természetesen nincs semmi gond azzal sem, hogy Ricsepi (aki mindenben nagyon korrekt és alapos!) leírta a véleményét... Azt elfelejtettem a korábbi mondandómhoz leírni, hogy az elmúl 1-2 évben azért nem volt varázskönyves incidens, mert Jouval észrevettük és a kiadás előtt javítottuk (És az évek folyamán a varázskönyvek esetében mindig ugyanúgy jártunk el és ezután is így fogunk!)... Egy szónak is száz a vége, azt hiszem, hogy a legtöbbünk a társaság és a játék szeretete miatt jár ezekre a versenyekre és ezek komolyságával és súlyával kell kezelni az ilyen dolgokat is. Én már évek óta csak a társaság miatt csinálom az oldalt és a versenyeket, a lényeg, hogy összejöjjünk, jól érezzük magunkat és élményekkel gazdagodva távozzunk ezen eseményekről. Természetesen az ekkora súlyú hibák javíthatóak, ezeket mindig is jóindulatúan fogjuk kezelni, ahogyan eddig is tettük. A többi esetleges hiba pedig minden esetben egyéni elbírálás alá kerül. Az öreg harcos pedig reméljük tanult az esetből és 2 emelettel lejjebbről és kissé visszafogottabban fogja mások hibáit észrevételezni... :wink: Jöhetnek az elemzések végre! :mrgreen: Jó felkészülést és élményteljes csatározásokat kívánok mindenkinek a versenyekre! Béke veletek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 17:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Lenne egy javaslatom az 1v1 lebonyolítással kapcsolatban, amit szeretnék szavazásra bocsájtani. A mostani rendszer szerint már a csoportkörök után egyértelmű hogy ki lesz az a 4 játékos, akinek még lesz tét a második meccsnapon, míg az 5-8. helyezésért való küzdelem már opcionális. Ezt én nem érzem ideálisnak, mivel a kiemelésnek köszönhetően van több csoport is, ahol eléggé borítékolható hogy ki lesz az az egy aki az első helyet megszerzi. Régebbi versenyeken ez úgy volt, hogy a rájátszás során a csoportok első heylezettjei játszottak a második helyezettekkel, így másnap már nem csak 4 ember volt versenyben a győzelemért, hanem 8. Így szerintem jóval izgalmasabb lenne, és a csoport másodikak is versenyben maradnának másnapig.
Ennek persze megvan az a hátránya, hogy nem 2, hanem 3 meccs lenne az utolsó napon, kérdés h ez kinek fér bele.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2014 márc. 23 vas., 20:56
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapjon varázskönyvet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 21:01 

Csatlakozott: 2014 okt. 25 szomb., 23:19
Hozzászólások: 9
Magix's turn: 5gog+sacrifice=spellbook:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 21:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
H3 elemzést nem írok, ebben átnéztem az utóbbi versenyek top 6-ját, úgy éreztem a haste + tömeg már túl drága ahhoz, hogy működjen, kipróbáltam pár magices csapatot, de nope... Maradt valamilyen íjász, mivel licheket már rég láttam és nem lehet őket hülye mágiákkal szívatni, így rájuk voksoltam. Így utólag nézve, lett volna másabb csapat gerincnek, amiből több jött volna ki és értelmesebb lett volna :) Na sebaj, azért szerintem a középmezőny meglesz.
Ja és Magix kapjon búkot :D

H5:
Alyr: Baromi sok devil jó támogató spellekkel, szerintem ez egy erős csapat, bár HP-ban nem valami gazdag és a védelmén nem emel túl sok minden a hőst leszámítva. Pont ez lehet a probléma, Attackban nem lesz gazdag a csapat.
Coradiel: Régen nem látott hastes mino sereg (valamelyik Táborban Jou volt ilyenekkel, de ott sokkal több mino volt), sajnos nem hiszem, hogy a létszám elég lenne arra, hogy mutasson valamit az élbolyban, pedig a támogatása jó.
Dragon: Erre a versenyszámra sokat ötletbörzéztem, nem tudtam rájönni mivel induljak (pedig minden létező ötletem elővettem :D ), míg eszembe nem jutott Magix hogy el nem intézett tavaly ősszel a titán vs paraszt meccsen, így megépítettem egy Magix reinkarnációs sereget, de azt elvetettem, mikor az ő ötletét átemeltem Haven változatba. Az arkok effektíve elpusztíthatatlanok voltak bármilyen ötletem (vagy Jouét, akivel teszteltem) néztem, így ők maradtak az aduász, amit megturbóztam Zsombi féle luckkal szintén jópár Táborral ezelőttről. Én azt mondom, hogy ezt a támadást megfogom nyerni, az angyalok keresztbe fogják nyeletni a kardjukat az ellenállással. A fő ellenségei ennek a csapatnak (magic és Death Knight) nem léptek színre, így jó reményeim vannak az első 3 placcra.
Jou: Szokás szerint genyó csapat, sok gremlin sok tűzerővel és frenzyvel. Kíváncsi leszek mit fognak alkotni a fiúk, szerintem sima top 3.
Magix: Felkapottak lettek a farkasok, meg úgy alapból Helmar is, kíváncsi leszek mire lesznek képesek ezek a csapatok, látatlanban nem tudok erről mit mondani, de valszeg egymás között fognak helyeket osztogatni, mint ezelőtti táborban a farkas (lovasok). Top 3-ra jelölöm, mert a csapatvezér igen jó játékos a csapatait vezetve :) Amúgy meg jó szórakozást a farkasoknak egymás ellen :mrgreen:
Pukkandur: Ez az illető szereti a tömeg hp-s fortress lényeket, tavaly a macik, most a skirmisherek :) Sokan vannak a srácok és van luckjuk is, szerintem ez a csapat sem gyenge! :)
Sorcy: Ilyen sereggel én is próbálkoztam, de ezek a gyökér griffek nem tudnak battle dive-olni, face to face meg nem érnek túl sokat. Azért remélem jól ellopkod majd pár pontot a gyanútlan versenyzőktől, akik alábecsülik a Jäegermeister koronázatlan királyát :D
Trunks: Még farkasok, most Maeve leányzóval :) Meglátjuk, nem merek ezen seregek erősségére tippelni :D
Vologya: Uccsó farkas csapat, szintén Helmarral :) Kíváncsi vagyok, hogy Helmar, mint hős mennyire tesz hozzá pozitívan az általa vezetett seregekhez, mert valószínűleg áremelés elé néz a fazon :) A kondásmestert pedig nem kell félteni, seregeit mindig nagy tudással irányítja és mint tudjuk, a szerencsének sincs sosem híján! :) Hajrá Maestro! :wink:

Ennyi lenne, még 2 hét és indul a mandula :mrgreen:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 22:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dreegar írta:
Lenne egy javaslatom az 1v1 lebonyolítással kapcsolatban, amit szeretnék szavazásra bocsájtani. A mostani rendszer szerint már a csoportkörök után egyértelmű hogy ki lesz az a 4 játékos, akinek még lesz tét a második meccsnapon, míg az 5-8. helyezésért való küzdelem már opcionális. Ezt én nem érzem ideálisnak, mivel a kiemelésnek köszönhetően van több csoport is, ahol eléggé borítékolható hogy ki lesz az az egy aki az első helyet megszerzi. Régebbi versenyeken ez úgy volt, hogy a rájátszás során a csoportok első heylezettjei játszottak a második helyezettekkel, így másnap már nem csak 4 ember volt versenyben a győzelemért, hanem 8. Így szerintem jóval izgalmasabb lenne, és a csoport másodikak is versenyben maradnának másnapig.
Ennek persze megvan az a hátránya, hogy nem 2, hanem 3 meccs lenne az utolsó napon, kérdés h ez kinek fér bele.


Üdv Bátor Harcosok!

A többség megszavazta Magixnak a könyvet, szóval varázskönyv be, -5 Gog ki...

Valamint reagálnék Dreegar felvetésére. 2 megoldást látok kivitelezhetőnek, bár mindkettő a csoportok majdani legjobb 2-2-2-2 versenyzőjének szól majd.

1. Minden érintett ottmarad éjszaka is és folyamatosan lenyomja a 6 db meccset másnap délutánig... (Ultrabrutál, de pénztárcakímélő és kivitelezhető...) És aki érintett a támadásokban, az nem tudom hogyan nyomja a kettőt egyszerre...

2. Mindenki befizet még 1500Ft-ot, aki érintett az 1vs1 tornában és péntek után vasárnap is játszotok a Dreegar által felvázolt rendszerben, így nem 2, hanem 3 napos lenne a verseny... (Mivel nem tudhatom előre a továbbjutókat és az időbeosztásukat, valamint az anyagi teherbírásukat, ezért ezt kevésbé tartom kivitelezhetőnek...)

Sajnos a 2 napos verseny csupán ezt a kurta lebonyolítást támogatja, korábban 3 napos versenynél nem volt gond az a fajta lebonyolítás... Ritka a 16 fő, csoda, hogy most összejött, ezért erre nehéz felkészülni... De ha valakinek van jobb ötlete az 5 körös lebonyolításhoz, akkor írja meg és meglátjuk... :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 23:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én vasárnap tuti nem érek rá! Bár ugyse jutok tovább inkább a csopi utolsó helyezetje leszek. De pénzbe se nagyon férne nekem bele a3om nap figyelembe véve hogy h3 1v1 és támadás és h5 támadásba is megyek. Illetve valószínüleg első nap este 10kor megint elmegyek ahogy általában szoktam mivel másnap is kelnem kell.... így is elég sok pontot szoktam elszórni h3 támadás utolsó pár embere ellen mivel nem tudok koncetrálni már mert fáradt vagyok.

Ezeket figyelembe véve nekem mindegy a lebonyolítási rend!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség