Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 20:01 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
NG írta:
Alyr, ne sírj, mert a végén még nyersz egy érmet 8)



Tervbe volt véve de rájöttem nem férne el az eddigi 2 trófea mellet egy harmadik is úgyhogy inkább nem nyerek ezért küldtem ezeket a csapatokat!! :D
Valaki még elemezhetne eddig nagyoon kevés jött a sok szavazás miatt :(

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 10:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A szavazás ideje lejárt. A többség szavazata alapján a fix és random jebus választás nyert. (Az élő versenyeken template próbálgatásra szvsz nincs lehetőség! Nagyon fotos, hogy a 4-4,5 órás időlimitet tartani tudjuk!) A csoportmeccseken 2 fix és 1 Jebus, a ráadás meccsen Jebus, a döntőben illetve a 3. helyért folyó mérkőzésen pedig szabadon választott (a 2 fél által közösen elfogadott) templaten kell majd megküzdeni. A 2 fix térképet még a mai nap folyamán igyekszem kiküldeni minden érintett részére. (Ne lepődjetek meg, biztosan nem lesznek ÚJ FIX térképek, mert olyanok lesznek, amin már biztosan játszottatok korábban...) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki mégsem tudok részt venni a versenyen. :( Beraktak jövő hétre éjszakásba és az új empa/szimpa-tikus főnököm :twisted: nem hajlandó változtatni rajta. Ne haragudj Vologya és a többiektől is elnézést kérek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 17 szomb., 0:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Sajnálom Pista... :( Vigyázz magadra, remélem tavasszal találkozunk... Ha valakinek van kedve/ideje beugrani, jelentkezzen!

A térképeket csak ma tudom küldeni, mert a sok munka miatt nem volt időm küldeni... Elnézést mindenkitől és kösz a türelmeteket! Baráti üdv!

UPDATE: Elküldve!!!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 17 szomb., 21:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ha nem ugrik be senki Pista helyett akkor mi lesz? :|

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 17 szomb., 22:50 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
Ha nem ugrik be senki Pista helyett akkor mi lesz? :|


Egyel kevesebbszer kapok ki :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Támadás Torna Panel Táltos módra
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 18 vas., 20:24 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!


Egy nem túl velős, de annál valószínűtlenebb H3 Támadás elemzést megejtek Én is. Természetesen varázsgömböm nagyon homályosan látja a jövőt, így akire nézve nem túl hízelgő a jóslat az ne keseredjen el, mert élőben bizonyíthatja, hogy nem a végzet vagy egy hozzám hasonló nagyobb erő irányítja a világ dolgait, hanem mindenki a maga sorsának kovácsa.


Alyr: Orrin speckója valóban nagyon kemény tud lenni, azonban önmagában nem elég a boldogsághoz, a Zealotok számát annyira nem keveslem, a mágiaimmunitásukat annál inkább. A jóslatom: 7-12. hely

Dave: Mondhatni a szokásos minőségi csapat Dave-től, szerintem a mezőny is kedvez neki, de ez a horda bármilyen összetételű Támadás Tornán az élbolyban végezne, a top 3-ba várom.

Dragon: Peches banda, mert a death ripple-t leszámítva az összes varázslata mellément a mezőnynek, és így a hős igazi pénznyelőként funkcionál. Tipp: 7-12 hely.

Dreegar: Elismerésre méltó mennyiségű Griff. Ha megfelelő létszámban átérnek, akkor bajban lehetnek az íjászok. Szerintem ez a csapat pozitív meglepetést okozhat. Tipp 4-6.hely

Edem mester: Ez az összetétel nagyon veszélyes is tud lenni, azon rövid átmeneti időszakban, amikor a piros gömb ára lecsökken. A morálnullázó valóban felesleges vétel volt, azonban ha Én követtem volna el ilyen hibát, az mégjobban bosszantana, ha valaki lemorálozna úgy, hogy ott lapul a zsebemben a Spirit of Opression. Tipp: 13-15. hely

Jou: Igazi (genya) ötletes Jouféle csapat, nagyon kell figyelni ellene cserébe sokáig tart majd a csata, aminek a végén nagy valószínűséggel Ő nyer. Ha a kötelező vereségeken kívül nem szór el pontot, akár a dobogón is végezhet. Tipp: 2-3. hely.

Karesz: Annak ellenére, hogy a Haste és a Remove Obstacle megvétele teljesen felesleges volt, mert amit a Teleport nem old meg, azt az említett másik két varázslat sem fogja, nem lett rossz a csapat, tekintettel arra, hogy felkészült rá, hogy ha esetleg nem kap Water Magicet akkor is megfelelő számban elsüthesse a Teleportot, az Ogre Mage szintén jó ötlet volt. A Blind elleni nyaklánc ugyan mellément, de ez bocsánatos bűn, mert bár drágult a Vakítás, Én sem gondoltam volna, hogy egy induló sem veszi azt meg. Ami a megfelelő mennyiségű manaponton túl amellett szól, hogy minden hibája ellenére nem reménytelen a csapat, az a konstans Leadership tulajdonság, mert a mérkőzés korai fázisában egy morál könnyen összetörheti bármelyik csapat nyerési álmait. Tipp: 7-12. hely.

Magix: A tavaly ilyenkor elhasalt csapatát újragondolva ismét akcióba dobta Magix. Akkor sokan (többek között Én is) a top 6-ba várták a bandát, most szerintem az elvárások miatt nem fogja a tét (félre)nyomni a hadvezér kezét... Tipp: 7-12. hely.

Norbakk: Tavaly 279 Marksmennel indult Norbakk, és amikor csatáztunk meg is jegyezte, hogy kicsit kevés lett a HP mennyiség. Nos ha innen közelítjük meg a dolgot, akkor a 393 Marksmen valóban HP hegy a tavalyi mennyiséghez képest, így le is vonhatjuk a megfelelő következtetést, hogy nem kedvez neki a mezőny, mert a nagy többség kétszer annyi HP-jú csapatot rakott össze (mondjuk a teljes történethez hozzátartozik, hogy tavalyi szereplésével számomra abszolút pozitív meglepetést okozott Norbakk, és titkon bízok benne hogy előrébb végez, mint azt jövendőmondó varázsgömböm jelzi)… Tipp: 13-15. hely.

Ricsepi: Nagyon úgy fest, hogy szeretek rámenni a mennyiségre a minőség helyett, ennek köszönhetően nem vettem észre milyen jó árban van a Bless (így fel sem merült bennem, hogy vegyek), Forgetfulnesst viszont nagyon akartam venni, de meggyőztem, magamat, hogy nem érdemes arra pazarolni a drága aranyat, amikor lényt is vehetek rajta. Ennek meg is lesz az eredménye, méghozzá, hogy a középmezőny melegéből nézhetem a minőségi íjász csapatokat, ahogyan a bajnoki címért küzdenek… Tipp: 7-12. hely.

Sir Dani: Mondhatni, az Én csapatom inverze, itt van minden, amit akarsz, csak sereg nincs. Úgy gondolom, ennyire kis létszámú csapattal ebben a mezőnyben nem lehet eredményesen szerepelni. Tipp: 13-15. hely.

Sorceress: Az ütőerő, sebesség, mágiaimmunitás „nyerő-hármasból” ebben a csapatban vélem felfedezni a legjobb arányokat, a „golyófogó” lények számát szerintem (de tényleg csak) egy kicsivel túllőtte, de ez nem fogja meggátolni abban, hogy megnyerje a bajnokságot. Tipp: 1. hely

Trunks: A mágiaimmunitás nagyon hiányzik ebből a csapatból, okés ott van a Master Genie stack ami adott esetben kihúzhatja a bajból, de azt tapasztaltam, hogy ahhoz, hogy a Genie-k a megfelelő varázslatot süssék el, nem árt Őket legalább 3 felé szedni és még az sem egy életbiztosítás. Tipp: 7-12. hely.

Vologya: Sorceress csapatát korábban értékeltem, és ez meglehetősen hasonlít hozzá, azonban van egy nagyon jelentős különbség a két banda között és ez a Dispel. Úgy gondolom, hogy az a pár pont amit azért fog veszíteni, mert nem védekezett a mágia ellen, a dobogójába kerül ennek a csapatnak. Tipp: 4-6. hely.

Zodmund: A tavalyihoz képest ez már egy jelentősen jobban összerakott Iplós csapat. Ha nem lesz túl peches akkor odaérhet a top 6-ba, a 6 stack Dragon Fly igazi terror lesz a lövészeknek. Tipp: 4-6. hely.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 18 vas., 22:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Megjöttek a H3 és H5 támadás térképek, köszönet érte JOU-nak! Köszönjük az eddigi elemzéseket, jöhet még pár... :wink: :mrgreen:

Itt elérhetitek:

http://www.hommm.hu/friss/bb23/H5TT_Maps_11HME.zip
http://www.hommm.hu/friss/bb23/H3TT_Maps_11HME.zip

Jó felkészülést Mindenkinek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 18 vas., 22:10 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!! Nálam h3ba végig más hős van bent... Javíthatom magamnak vagy inkább ne?

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 18 vas., 22:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
lanyizoli írta:
Sziasztok!! Nálam h3ba végig más hős van bent... Javíthatom magamnak vagy inkább ne?


Üdv Bátor Harcos!

Persze, javítsd és tudsz gyakorolni... Mi is javítjuk majd és szerdán 20:00 óráig lehet észrevételeket küldeni, amiket majd kijavítunk és közkinccsé tesszük utána a verseny előtt... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 18 vas., 23:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Teszteltem egy sort H5ben, mert valszeg csak most lesz időm rá a BB-ig. Asszem kissé alábecsültem 1-2 sereget :D Vologya és Magix farkasai brutálisak, főleg Vologyáé, 20-as inittel száguldó farkasok WTF... Helmar áremelés elé néz, 100% :) A skirmisherek is valami iszonyú durvák, egyszerűen alig lehet bontani őket és még luckolnak is... Elismerésem Pukkandurnak, durva csapat lett! Alyr csapata is erős amúgy, ott valahogy kihagytam az elemzésből, hogy Helmar van, ennyi ördög ilyen támogatással, beteg. Viszont szerintem a speedje miatt van hátrányosabb helyzetben a legtöbb sereg ellen az arkjaimmal összehasonlítva. Más mezőnyben nagyon durva lenne ez a sereg, de pár unmorál könnyen keresztbe vághat. Azért remélem lop majd pár pontot a többiektől :)
Nagyon mákfüggő, hogy ki hol fog végezni ezen a BB-n, pár luck / morál / terep / skillfa dönthet mindenről így jobban átnézve a dolgokat. Kíváncsi leszek ki hogy jön ki a végén a dologból, abszolút a gépen múlik minden úgy érzem.

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 19 hétf., 9:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A H3 1vs1 torna térképbeosztása:

1. forduló: Nyugat vs. Kelet
2. forduló: Random Jebus
3. Forduló: Észak vs. Dél
4. forduló: Random Jebus
Döntő, 3. hely: Random (megállapodás szerinti template)

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 19 hétf., 21:18 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Nézegetem a h3 csapatokat (Másra úgy sincs időm.) És észrevettem hogy pl Dragonnál (máskor is láttam már ilyet) a fő hős vari tehát nem kell neki könyv de a pót hős harcos. Ilyenkor mi a helyzet lenne-e esetleg könyve vagy nem? Most itt nem jött ki mert más nem megy ugyanazzal a hőssel csak érdekelne a jövőbeni esetekre. Köszi

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 19 hétf., 23:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ilyenkor a póthőse nem kap könyvet. Anno amikor strakert használtam aki bár harcos hős, van könyve, a póthősömnek nem volt, és a mirror meccset ki is kaptam annak rendje és módja szerint, hiába volt duplaannyi hp-m.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 10:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Sikerült Bogpista helyére Kady-t beszervezni az 1vs1 tornára, úgyhogy megvan a 16 fő, senkinek sem maradnak el meccsei. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 18:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Éljen Kady! Most már övé a feladat, hogy valaki legyőzze Dave-et a csoportban :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 18:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
De jó, hogy sikerült megoldani a 16 főt így is, hogy Bogpityu sajnos nem tud eljönni. Kadyvel mindig jó meccseket játszom, remélem most is lesz valami izgalmas várcserélős vagy hasonló móka :D

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 21 szer., 22:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Remélem azok akik jelentkeztek mind el is mennek biztosan akkor. Így szinte rekord számú résztvevő lesz talán? Tutira jó lesz! Nálunk 10 éves érettségi osztálytalálkozó is lesz sehogy se tudok BB-re elmenni sajnos most.


http://kepfeltoltes.hu/view/151021/MMH7 ... es.hu_.jpg

Bárcsak így sikerülne minden támadás meccsem, is ,mint ez az academy kampány végső csata ami hát szép túlerő ellen lett megnyerve amit csak bepróbáltam hogy ne kelljen hetekig várnom....

A H7 Academy kampány utolsó pályájának vége durva volt. grin emoticon Hatalmas túlerő ellen nyertem amit bőven halálosnak jelzett a gép.
http://kepfeltoltes.hu/…/MMH7Game-Win64-Shipping_2015-10-21…
Csináltam is a győzelemről egy képet, hogy látható legyen a túlerő és hogy alig maradt emberem, de megcsináltam a lehetetlent. grin emoticon Mint egy nehéz sakk játszma olyan volt.
Na hát nyertem maradt kb 49 fejlesztett gargoylem grin emoticon
de szép egy halálosnak kiírt ellenségre hát elég nagy előnye volt + a fal
?D
de annyiféle és oly erős varázslatom volt, hogy megoldottam
vízmebrán és szent égi vagy milyen pajzs
alig szivattak a végén már az egységemnek
A összeomlás spellem meg 30 rakhaszaát kinyírt meg 8-10 fejlesztett varázsmadarat
bármit gyakorlatilag
800 mannával meg megoldható. De mekkora csaló volt a gép ekkora sereget berakni a várba. Előtte még kb ennek a fele 2 sereggel is meg volt már grin emoticon Meg azt hittem a 41 es Mágiám jó lesz erre ő jött 47 essel grin emoticon Ja ő is és én is nyomtuk az elementálokat ezerrel. grin emoticon Neki volt pár száz (380) fejlesztett gargoyle-a, emiatt csak elővarázsolt elementálokkal tudtam leverni ugye
mert, spellt nem lehet rájuk nyomni. Seregben meg picit elmaradtam a pálya végén már tőle.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 22 csüt., 19:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Kérlek Benneteket, hogy 23-án pénteken reggel 7 órára gyertek, mert 8 órakor szeretném, ha elkezdődne a torna. Heroes Complete és WT 0.54 legyen fenn lehetőség szerint mindenki gépén. Aki tud, hozzon magával 2db gépet, mert lesz 3 emberke, akik nem tudnak gépet hozni, így ha nem lesz megfelelő mennyiségű gép, akkor hot seat-ben kell lenyomnia egyes pároknak a mérkőzéseket. Sajnos nincs jobb megoldásom, ha nem lesz elég gép... 24-én szombaton a H5 támadók reggel fél 8-ra érkezzenek, mert legkésőbb 8 órakor kezdünk a H3 támadók pedig 13 órára érkezzenek, a torna legkorábbi kezdése ez, de lehet, hogy csúszunk egy kicsit, majd kiderül, a lényeg, hogy mindenki ott legyen. Holnap találkozunk! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 24 szomb., 21:29 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!!! Legalább a beszámolóban én legyek az első úgyhogy nemrég értem haza és írom is :D
Kezdeném az 1vs1-el:
Cady vs. Alyr Rampart-Castle
Nyugat vs Kelet
Riont választottam mint hős piszkált is érte mindenki de nem baj. (Láttam egy fekete gömböt és úgy voltam vele majd varázsolok a sárkányra) Egész jól haladtam szerintem bár a végén a +4 knowlwdgw küldi nem lett meg de nem baj. Cady Ivort választotta amivel 1.4.1nél jött át és 1.4.3nál főcsatáztunk amit nagyon elnéztem... Ha lelasítom az első körben őket sárkányostul és csak aztán hajigálom az 1000es chain lighotningokat akkor nyertem volna... De nem így tettem hanem egyből ölni akartam és közeljött... így volt olyan chain amiből én is kaptam aminek a végén ha jól emlékszem 4 fával maradt talpon... Így ezt buktam de ezt legalább élveztem.

A második mecsem a mostmár főellenségemmel "Darth Vader" "Voldamort" Dragonal toltam: (Ide még az tartozik hogy pár nappal előtte OB-n is toltunk egy játékot amit szintén benéztem és így épphogy buktam) Gondoltam most majd visszavágok , random jebuson játszottunk ahol én Strongholdal míg ő Fotrressel volt. Egész jól haladtam szerintem Monare-vel mint főhős de kb ennyi.
Sok mindent nem tudok még mesélni mivel egy adag Klüki king megölt majdnem :D 1.3.1nél kimentem középre ahol az 50-99 klükire beadott 96ot amin meglepődtem és 3 maci kivételével buktam a seregem (3 angyal meg 5 macit) ezek után betámadtam még egy adag unikornist ahol is elfelejtettem hogy már nincs seregem így kb 2 óra játék után feladtam.
Ezek után írány a kocsma :D Ezért Davetől elnézést kérek mert még vele kellet volna tolnom ha várok még másfél két órát és utána letoltam volna de kihagytam.

H5 támadás :
Nem sok reményel mentem mert elnéztem (tesztelni kellet volna) és -1 morálja volt az amugy egész sok devilnek (azt hittem hogy-1 morál a hős miatt de +1 mert azonos lények és 0 lesz így) Aminek eredménye egy közép mezőny vége( ez szebben hangzik mint a sereghajtók eleje) De ettől játszottam jó mecseket kivéve az ősgonosz "Diablo" Dragon ellen :D ott volt egy kis nézeteltérés amin 1 pontot szerintem buktam de igazából nem lett volna jelentősége.

H3 Támadás:
Itt leírtak kicsit de okoztam némi meglepetést. Helyezést nem értem el de beleszóltam az első hely sorsába mivel Sorcytól buktam a top6ból de a többiekkel dönteltleneztem. Dave ellen és "Hannibal Lecter" Dragon ellen nagyon tetszett a taktikával begyalogolok az arcába és elöbb lövök egyenes nyillal aztán megnézem a maradéka hogy karcolgatja a seregem :D De Dreegar Ricsepi és Jou ellen is mákoltam egy pontot taktikával :D

Összeségében hoztam a formám és ahol nem volt mákom és eljötta az ellenfelem ott buktam :D Gratulálok mindenknek főleg az első három helyezetteknek és köszönöm a szervezést!!!

Ja nálam a Mr Lucky "Szauron" Dragon ősellenség lett. Mivel a h5ben lemákolt egy jó Luckal és az 1v1ben meg beszerencsétlenkedtem magam.
A Mr. Unlucky Pedig Dave a h3 támadás kezdésem miatt meg azért mert szerencsétlenségére pont ellene játszottam volna mikor inkább a kocsmába mentem!!!
Más főgonosz jelző már nem jutott eszembe "Joker" Dragonra ezért elnézést kérek!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség