Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 23:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
felettébb biztató a többieknek,hogy nem lehet Dave-Dreegar döntő :D


Az a C csoport se kutya! :)
Dreegar, tényleg jó lenne keresztben játszani egyet a 16-os táblánál, de tényleg jó kis erőltetett menet lenne belőle.
Tavasszal Tekivel fun-ból lenyomtuk a bronzmeccset másnap - miközben H5 támadott...bár annyival nem is tartott tovább, de na.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 0:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Hát a jelen lebonyolítás nem nekem hátrányos, szóval elviselem majd :P Viccet félretéve nincs jobb ötletem nekem sem a lebonyolítűsra, szóval vegyétek úgy h nem szóltam.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 8:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Vologya írta:
A többség megszavazta Magixnak a könyvet, szóval varázskönyv be, -5 Gog ki...


Köszönöm mindenkinek a kedvességet, még neked is Ricsepi, mert te jogilag teljesen megkérdőjelezhetetlenül érveltél :D
Edemmester - akkor itt utólag megkövezem magam, lehet (sajnos szoktam :D) kicsit nyers voltam tavaly, de semmiképpen sem a bántásodra ment a dolog. Aki "kezdő" az nyugodtan kérdezzen csapat leadás előtt, ha valami nem tiszta, szívesen segítünk. Amúgy meg tényleg a társaságért, szórakozásért megyünk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 8:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az 1vs1 kapcsán keresnélek meg Benneteket egy kérdéssel. WT-ben játsszunk minden meccset ez biztos, de mi legyen?

1. Minden meccs legyen RANDOM JEBUS.
2. Legyen FELE FIX, FELE RANDOM JEBUS.
3. Legyen CSAK FIX térkép.

Várom szavazataitokat október 15-én 20:00 óráig a vogyi73@gmail.com e-mail címemre. Segítségeteket előre is köszönöm! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 9:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Az 1vs1 kapcsán keresnélek meg Benneteket egy kérdéssel. WT-ben játsszunk minden meccset ez biztos, de mi legyen?

1. Minden meccs legyen RANDOM JEBUS.
2. Legyen FELE FIX, FELE RANDOM JEBUS.
3. Legyen CSAK FIX térkép.

Várom szavazataitokat október 15-én 20:00 óráig a vogyi73@gmail.com e-mail címemre. Segítségeteket előre is köszönöm! Baráti üdv!

Itt írom meg a javaslatom,hogy mindenki lássa.
Szerintem legyen fele fix,fele random,de templateből ne csak jebus legyen,hanem panic és/vagy balance is,vagy akár csak az utóbbi kettő.Az oka a javaslatomnak pedig az,hogy szerintem a bb-s idő alkalmatlan arra hogy jebust játsszunk,nem csak magamnál figyeltem meg,hogy ha kicsit is gondolkozok a terven eltelik az idő és már 2.hét közepe/vége felé elfogy,de másoknak is a 3.hét elején ahogy megfigyeltem.Tudom hogy bele kell férni az időbe,azért javaslom hogy legyen a 2 kevésbé időigényes template,hogy ne kelljen őrült módjára kattintgatni :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 11:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Only randomra szavazok templatetől függetlenül.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 12:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
A döntő és 3.helyért meccs az lehetne jebus mondjuk,mert azt úgyis másnap / online játsszák le az érintettek,ott lehet több idő.De ha csak nálam van gond az idővel szóljatok :D Én leírtam hogyan látom a saját szemszögemből.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 12:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Magix írta:
még neked is Ricsepi, mert te jogilag teljesen megkérdőjelezhetetlenül érveltél :D


Bírom a palit (ahogy fogalmaz) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 14:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
A 2.ra szavazok fele fix-fele random

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 15:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Eddig 13 szavazat érkezett (Frissítve: 2015.10.15. 19:30 óra):
Hiányzik még: Jou, Bogpista szavazata...

1. Random Jebus 4 szavazat (Dreegar, Marqadam, Alyr, Dragon)
2. Fele fix, fele Random 9 szavazat (Dave, NG, Karesz, Teki1986/Vologya Mester, Pumpás, Bobibubi, Norbakk, Zodmund, Edem mester)
3. Csak fix 1 szavazat (Ricsepi)

Várom a többiek szavazatát is 2015. október 15-én 20:00 óráig.
Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 13 kedd, 16:06 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Szerintem legyen full random a template-nak JC lenne a legversenyszerűbb, de Panic, Balance tényleg gyorsabb, szóval ilyen téren Dave mellé állok

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 17:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Semmi elemzés nem jön???
Akkor elemzek én:
Kezdem az 1vs1-el:
Jó kis csopiba kerültem a továbbjutási esélyeim kb a Magyar fociválogatotéval egyenlő tehát 0. Dave-el nem vagyok egy súlycsoportba. Dragon most vert rommá az online bajonkságba és hát valjuk be a csoportbeli 3. ellenfelem se az én szintem :D
Ha tudok pontot szerezni boldog leszek.

Na jöjjön egy kis h3 ( az én szemszögemből nézem)
velem együtt 10 lövős csapat van ami nekem nem kedvez hiszen a zealotok vannak a legkevesebben a lövős egységek közül. (és ketten még azt is elfelejtetik majd velem hogy lőni kéne) van egy implós csapat ami szintén megesz mert kevés a hp-m. Talán a griffeket tudom majd megenni... Shrekéket meg a seggembe portálnak majd és agyhelyen verik az agyhalott h3as csapatom. Tehát itt is a pont szerrzés a lényeg remélem a 10ből kijövök azért :) (Gondolkoztam egy wolf raideres csapaton haste nélkül mert van taktikája a hősnek. Az talán jobb választás lett volna most.)

Egy kis h5 a végére: (szintén az én szemszögemből)
Egy lövős csapaton is gondolkoztam ami megette volna a farkasokat de szerencsére nem azt választottam a devilek viszont nem fogják sokáig bírni a farkas hordát amivel 3an is jöttek így a 8 ellenfelemből már max 5öt tudnék beverni. Jou féle kombóval megint az lesz a gondom ami már egyszer volt (ha emlékszel az 1-1-1-1-1 blok lényeket nem bírtam anno leverni mire elfogyott a csapatom) most is ez lessz szerintem. Maradnak a griffek, angyalok és bikák amiket talán jó szerencsével be tudok verni...ja és van még a Pukkandur féle hülyeség amit szintén nem fogok beverni... mire a blokknak vett törpöket leverem a többi nyomoronc agyon lő majd... Ugyhogy itt az 5 pont megszerzése a cél...

Úgyhogy szavazásra is bocsájtanám:
1. az 1vs1-ben kapok 1-1-1 hét előnyt (Dave talán így is beverne)
2. a h3ba a többek nem lőhetnek ellenem (Vologya mester elfelejtetné velem hogy lövök és elfekkel közelharcba is lenyomna)
3. a h5be csak a fele csapatot rakhatja be mindenki ellenem (Jou gremlinje így is bevernének)

A többiek is elemezhetnének kicsit... ( Nem mintha attól jó kedvem lenne)
h3: Vologya mester behuzza szerintem
h5: Jou nyeri szerintem
1vs1: ezt meg Davenek odaadom :D

Ja és nem érdekell milyen pályán vernek majd be 1vs1-be ugyhogy én a randomra szavazok!! (ott egy piros gömbel akár nyerhetek is)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2015 okt. 14 szer., 20:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 20:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Még Dreegar korábbi felvetésére: igen, ideális körülmények közt tényleg az lenne a legjobb lebonyolítás, csak hát ezt az 1-1 napot se olyan egyszerű megoldani, hogy részt tudjon venni az ember. Pl. a támadásba is szívesen beszállnék már egyszer, de sajnos csak a pénteket tudom bevállalni.
Ami félig ennek kapcsán, félig Vologya kérdése alapján felvetődött bennem, azok a Random Native meccsek Jebuson. A táborban elég jól pörögtek, tartani lehetett velük az időkorlátot, és amennyire emlékszem nem nagyon panaszkodott rá senki. Extrém esetben több ilyen beiktatásával akár a Dreegar-féle lebonyolítási rendszer is képbe kerülhetne, de ha ez kicsit vad elképzelés is, azért egynek megfontolnám a mostani rendszerben is.

Bár én is a random felé hajlok inkább, de a szavazatom a fix-random fele-fele arányra adom, így mindenki játszhat olyat, amit jobban szeret.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 23:11 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
bobibubi írta:
...csak hát ezt az 1-1 napot se olyan egyszerű megoldani, hogy részt tudjon venni az ember...


Hjaj... bizony nem. :( No de különben is, ha véletlen jöttem volna 17 (v. 18) emberre végképp nem lehetett volna értelmes lebonyolítást találni. No meg azért menjek, hogy kisdacide oktasson H3-ra ENGEM??? :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: Ezen a témán még mindig nem tudtam túl tenni magam... :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 6:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Pár éve nem hittem volna, hogy ezt fogom írni, de a randomra szavazok. Amiket néha fixen látni lehet...

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 12:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
bobibubi írta:
Még Dreegar korábbi felvetésére: igen, ideális körülmények közt tényleg az lenne a legjobb lebonyolítás, csak hát ezt az 1-1 napot se olyan egyszerű megoldani, hogy részt tudjon venni az ember. Pl. a támadásba is szívesen beszállnék már egyszer, de sajnos csak a pénteket tudom bevállalni.
Ami félig ennek kapcsán, félig Vologya kérdése alapján felvetődött bennem, azok a Random Native meccsek Jebuson. A táborban elég jól pörögtek, tartani lehetett velük az időkorlátot, és amennyire emlékszem nem nagyon panaszkodott rá senki. Extrém esetben több ilyen beiktatásával akár a Dreegar-féle lebonyolítási rendszer is képbe kerülhetne, de ha ez kicsit vad elképzelés is, azért egynek megfontolnám a mostani rendszerben is.

Bár én is a random felé hajlok inkább, de a szavazatom a fix-random fele-fele arányra adom, így mindenki játszhat olyat, amit jobban szeret.

Erre én is gondoltam,nem egy rossz elképzelés,sokkal jobban beleillik az időbe a native,mint a 8 hősös jebus.Így native jebus+ normál balance/panic-ok vegyítésével akár több meccs is belefér és esetleg csak 1 meccset kéne másnap vagy megbeszélés szerint online lejátszani.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 13:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
h3 támadás:
Alyr: a már sokszor látott orrin+zealot kombó,sztem eddig nem értek el kiemelkedően jó eredményt,most is egy középmezőnyre hivatott.Kb a mezőny felét elveri ez a csapat,a másik feléből van pár ahonnan lophat pontot,gondolok itt a morál hegyekre :D

dave:Ezt a csapatot már régen kitaláltam,de mindig jutott eszembe valami más csapat amit jobbnak gondoltam.Sajnos eközben felment lizardok ára,meg a bless ára is,de úgy gondolom így is erős csapatom van,ha nincs nagy balszerencsém top6 leszek.

Dragon:szerintem ez az erősebbik lövős csapatok egyike,majdnem 200 lich az elég erős fix archeryvel.A death ripple nagyon hasznos lesz a sokba szétszedett íjász csapatok ellen,mivel ezek a csaták eltartanak 10+ körig.Top6-ot mondok így hirtelen :D

Dreegar:Ez egy igazi tank csapat,de a lehető legrosszabb mezőnyt fogta ki vele a sok íjásszal.Bár lehet több varázsló csapattal jobban szívna,sok múlik azon kap-e tacticsot Edric,úgy elég simán leveri az íjászok többségét(ha az ellen nem kap :D ),de mivel pár csapatnak elég kevés hp-ja van ezért középmezőny lesz,de hátha rámcáfol.

Edem:Nem a legjobb csapat íjászok ellen,meglehetősen nehéz velük blokkolni,a piros gömb rengeteg pénzt felemészt és a spirit of oppression tök felesleges vétel volt,mivel lorelei expert leadershipjével tömegével kapod a morálokat.Javaslom vedd le a csaták előtt :D (habár igaz hogy lehetnének olyan csapatok ahol hasznos tárgy,itt nemigen van olyan).Mezőny hátsó harmada.

Jou:Az animates dragonok szerintem behúzzák a bajnoki címet ezen a támadáson.Nem tudok olyan íjász csapatot mondani ami elverné,de ha lesz olyan delikvens aki rámcáfol akkor nem bánom :D red orb csak 1 van,implós csapat ellen meg nyer a több mana miatt.

Karesz:Vey nem a legjobb hős szerintem,a battle magek elég furán tudnak fejlődni néha,a varázslatokra elég sokat költött és így csak 170 ogre fért ki ami nem túl sok.Még ha kap is air magicet nem hiszem hogy erős lesz az íjász csapatok ellen,mezőny hátsó harmada.

Magix:Közelharcra specializálódott a csapat a fire shielddel,sajnos nem sok olyan csapat van ahol közelharc lesz,és ahol lesz ott sem biztos hogy győztesen fog kijönni.600 gog nem kevés hp,középmezőnyre elég lesz egy spellbookkal :D

Norbakk:a 400 marksmen nagyon kevés hp így alul fog maradni a csapatok többségével szemben,mezőny hátsó harmada.

Ricsepi:877 gog :D nagyon sok,viszont nincs boost spell hozzájuk,így nemtudom mennyire lesznek erősek.Kis szerencsével meg jó csatázással akár top6 is lehet,de inkább alatta kicsivel.

SirDani:Ugyanaz a probléma mint Norbakknál,a varázslatok és skillek vétele után nem maradt pénz lényekre,kevés lesz a 346 magog,mezőny hátsó harmada.

Sorcy:500 wood elf blessel dispellel,olcsó hőssel aki jól fejlődik.Több nem is kell,tuti top6,de lehet hogy 3.

Trunks:Magik szép létszámban vannak,így középmezőny felett lehetnek egy kicsivel,sokat számít hogy fog velük csatázni így nem mondok biztosra semmit :D

Vologya:Majdnem ugyanaz a csapat mint Sorcy,szintén nagyon erős,top6.

Zodmund:Elsőre nem tűnt erős csapatnak,de ahogy jobban megnéztem ez egy nagyon erős csapat,a gorgonok nagyon jól bírják,és a legtöbb íjász csapatnak messziről kell majd lövöldöznie,valamint nagyszerű ötlet volt befizetni 6 stack felárat a dragon flyokra.Ez így top6 lesz szerintem.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 17:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nekem a Native Jebus egyátalán nem jött be... Nem kéne annyira erőltetni. :roll: Egy balance vagy panic template jobban játszható a BB időkeretein belül. A Döntő lehetne mondjuk majd random jebus (vagy egy jó fix).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 18:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
No meg azért menjek, hogy kisdacide oktasson H3-ra ENGEM??? :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: Ezen a témán még mindig nem tudtam túl tenni magam... :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:
"A mi időnk lejárt."

Alyr, ne sírj, mert a végén még nyersz egy érmet 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 19:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hello,

Most jutottam el odáig, hogy beleolvassak a topicba, elnézést kérek a kései reakcióért, de fontosnak tartom, hogy leírjam a véleményemet (még utólag is) a Magix-es varázskönyv bakival kapcsolatban. Azért alkotok véleményt, mert az árlistát és annak szabályzatát Jou-val közösen készítettük el és nem mindegy számomra sem hogyan értelmezzük és alkalmazzuk mindazt, amit leírtunk.

Mivel a döntés már megszületett, ezért a jövőre, hangsúlyozom, a jövőre vonatkoztatva szeretnék javaslatot tenni:

A bajnokság végeztével Jou-val átnézzük a heroes 3 támadás lista szabályait és ahol szükséges változtatunk. Az a cél, hogy olyan keret- és szabályrendszerrel működjünk, amely minden versenyen, mindenkire vonatkozik. Nincsenek kivételek, a döntések meghozatalában a szabályrendszerre támaszkodunk, nem pedig az empátiára. Ezen a téren maximálisan egyetértek Ricsepivel, még ha csipázom is Kucit :)

Sok sikert a versenyre, benézek majd én is :) Szívesen ott lennék egy Dave vs Dreegar párharcon :wink:

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség