Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 199 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 05 szer., 21:40 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Amikor azt hinnéd a 18 éves lány ismerőseid tudnak a legtöbbet hisztizni, csak menj le egy Heroes táborba :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 05 szer., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Szevasztok Táborlakók és akik nem laktak a táborban!

Néhány sorsdöntő kérdésre sajnos nem találtam választ ezért rögvest írok egy hozzásszólást.

Most akkor vizilabda volt vagy nem volt? Cimbi hány gólt vágtál?

*** lett a támadás végeredmény? Süni nem nyert? Süni te már megkomolyodtál és csak a fórumot olvasod? :P ( Jólvanna, csak húzlak, jó fej vagy, hogy másnak is adsz esélyt )

Grat Csizu az eredményhez. Lehet, hogy ennyi idő után már csak a részvétel a fontos, de azért jól odatetted magad! Öröm látni hogy vannak visszaszálingózó régi nagyhírű játékosok. ;)

Grat Dave neked is! (Senki nem itatja rendesen ezt a srácot?)

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 05 szer., 23:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sorceress írta:
Szevasztok Táborlakók és akik nem laktak a táborban!

Néhány sorsdöntő kérdésre sajnos nem találtam választ ezért rögvest írok egy hozzásszólást.

Most akkor vizilabda volt vagy nem volt? Cimbi hány gólt vágtál?

*** lett a támadás végeredmény? Süni nem nyert? Süni te már megkomolyodtál és csak a fórumot olvasod? :P ( Jólvanna, csak húzlak, jó fej vagy, hogy másnak is adsz esélyt )

Grat Csizu az eredményhez. Lehet, hogy ennyi idő után már csak a részvétel a fontos, de azért jól odatetted magad! Öröm látni hogy vannak visszaszálingózó régi nagyhírű játékosok. ;)

Grat Dave neked is! (Senki nem itatja rendesen ezt a srácot?)


Zseeeee, kell egy pofon? 8)

Sorci:
Természetesen volt vizilabda és bizony sokat. Az külön szót érdemel, mikor az elején Csabival, NG-vel és Csizuval dobáltunk kapura és Csizunak szurkolt már a fél medence, hogy végre egyet be tudjon dobni. :lol:

A támadás eredmény: Ricsepi lett a bajnok a kutyáival, a második pedig Bopityu a vámpírjaival, míg a 3-5. helyezett lett Kuci, Vogyi és Karesz szintén kutyákkal, fogalmam sincs a pontos sorrendről köztük. A 6. pedig Dave lett a mákolós macikkal.

Dave nem iszik, Dave nem viccelődik, Dave nem bénázik, Dave nem ad esélyt senki fiának... 8)

Jut eszembe: Gratula minden helyezettnek és köszönöm a szervezést! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 06 csüt., 6:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Zsee írta:
Amikor azt hinnéd a 18 éves lány ismerőseid tudnak a legtöbbet hisztizni, csak menj le egy Heroes táborba :lol:


Vannak örök dráma királynők, akik sosem változnak 8)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 06 csüt., 16:16 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csizu írta:
Zsee írta:
Amikor azt hinnéd a 18 éves lány ismerőseid tudnak a legtöbbet hisztizni, csak menj le egy Heroes táborba :lol:
Vannak örök dráma királynők, akik sosem változnak 8)


No és vannak "örök dráma királynők", akik nem veszik észre, hogy ők maguk is azok... mert az természetesen teljesen más, ha ők hisztiznek... :wink: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 06 csüt., 21:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
A kommentek olvasgatása és a hiszti téma kapcsán eszembe jutott Adler számomra örök érvényű megjegyzése:
"Én minden vereség után hisztizek." :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 06 csüt., 22:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A XV. JUBILEUMI Heroes Tábor HIVATALOS végeredménye:

Heroes5 Támadás:

BAJNOK: rt 22 pont
2. Vologya Mester 22 pont
3. Magix 19 pont
4. Ricsepi 15 pont
5. Zsee 14 pont
6. Lord Shaba 12 pont
7. Jou 5 pont
8. Hahakocka 4 pont

Heroes3 Támadás:

BAJNOK: Ricsepi 26 pont
2. Bogpista 23 pont
3. Vologya Mester 21 pont
4. Karesz 20 pont
5. Magix 20 pont
6. Dave 19 pont
7. Nimbus 18 pont
8. Csizu 16 pont
9. Zsee 15 pont
10. Lord Shaba 12 pont
11. Sir Dani 12 pont
12. NG 11 pont
13. Adler 9 pont
14. rt 9 pont
15. Jou 7 pont
16. Hahakocka 2 pont

H3 2vs2 Torna:

BAJNOK: Dave - rt 10 pont
2. Teki1986 - bobibubi 7 pont
3. Jou - Ricsepi 6 pont
4. Adler - Karesz 6 pont
5. Bogpista - Pumpás 6 pont

H3 1vs1 Torna:

BAJNOK: Dave 33 pont
2. bobibubi 24 pont
3. Csizu 23 pont
4. Teki1986 22 pont
5. Ssth 21 pont
6. Jou 21 pont
7. Bogpista 15 pont
8. Adler 9 pont
9. Vologya Mester/Dani 9 pont
10. Pumpás 9 pont
11. Karesz 6 pont
12. Ricsepi 6 pont

Mr. Lucky: Ricsepi 4 szavazat

Mr Unlucky: Sir Dani 7 szavazat

Élménybeszámolóm később, amint lesz időm rá... Addig írhat még, aki eddig nem tette meg... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 07 pén., 3:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Először is Köszönök és is mindent, ismételten egy jó hangulatú táboron vagyunk túl. Nézzük sorba mi is történt.: :)
H3 támadás:
Vámpírlordos csapattal indultam, már régóta megvolt bennem ez a csapatötlet gondoltam itt az ideje ellőnöm. Pedig nekem is volt kutyás csapattervem előtte és nem sok híja volt hogy azzal induljak :)
Nem teszteltem a verseny előtt, így fogalmam se volt mire számítsak. Rögtön az egyik kutyás sereg Vologya ellen kezdtem, ahol egy kis technikai baki csúszott a kivitelezésbe, mert körbeálltam a bersekelt kutyát, de a konok jószágok a főstackot ütötték meg galádul, így elbuktam. A második meccsen Vologya rosszul szedte szét a csapatát, így ott sikerült nyernem. Voltak még izgalmas csatáim, Magix ellen pl. ahol csak a sárkányöregítés segített már csak, gondoltam akkor gyerünk és puff jött is a felezés :) Karesz ellen mákom volt az 1. meccsen a skillfa miatt nem jött neki az air magic, másodjára mikor megkapta a vérszívók a partvonalon hullottak el a kutyaharapásoktól. Csizu ellen az első meccset simán elbuktam, mert úgy álltam fel, mint ahogy előtte mindig. De a 2. meccsen kettészedtem a Lordokat ami jó startégiának bizonyult, sikerült is egyenlíteni. Ricsepi ellen mikor az első berserkerem 2 stack kutya is rezisztrálta az őrület határára kerültem. De ez a meccs volt szerintem a tábor legjobb meccse, mert visszahoztam a sírból ugyanis onnantól a kutyái egymással voltak elfoglalva és a vámpírjaim nagy nehezen visszaszívták magukat. Nimbus gratulált is ezért a pontért, mert éppen látta a meccset. Ellene is jó meccseket vívtam, itt volt talán egyedül, hogy a counterstrike varázslat amit megvettem nem volt kidobott pénz, hiszen az efreetekre nem hatott a berserk, így más taktika kellett. Az első meccs ízi volt, mert Nimbi nem tudta a counterstrike varázslatomat és több stackba szedte szét a lényeket, akik így meg se karcoltak, jöhetett a 2. meccs, ami nagyon izgalmas volt egészen a végéig nem volt biztos, hogy melyik csapat marad állva, de az efreet szultánnak köszönhetően én ütöttem mindig először, amit Nimbi csak későn vett észre, (vagyis elmondtam neki, mert nem értette miért én ütök előbb, mikor ő kezdett :)) onnantól már nem tudtam elbukni a vérszívás miatt. Összességében elégedett vagyok, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó leszek, de sikerült felérni a dobogó 2. fokára és befurakodni a kutyák közé :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 07 pén., 21:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
1v1 4. forduló
Necro vs. Teki(Tower) Panic
Konkrétan ez volt az első panic templaten játszott meccsem, de nem kifogásokat keresek, nem ezért kaptam ki. Teki jobban játszott, én meg egy nagy hibával borítottam mindent. Két Death Knighttal és az újonnan vett droiddal benn ragadtam az első héten egy kriptában. Így elment egy csomó pénz is a semmibe, megszakadt a lánc, és a tervezett csaták a pénzért a droidokkal. Nem nagyon sikerül kimásznom a végére sem a **** állásból, úgyhogy Teki simán bevert. 0-3
5. forduló Fortress vs. Karesz(Fortress) Native Jebus
Volt egy-két restart, végül csak Witcheim lettek, de közülük egy jobbféle: Styg. Szerintem lvl 10 felé közeledett már, mikor 0-ásról 1-esre nőtt az attack skillje, de egyébként nem volt rossz csávó. A pandorákkal szerencsém volt, 117 vagy 121 környékén találtam az egyikben 15k aranyat, aztán 1-2 nappal később a lvl4-es spelleket. Expert fire magickel ez eléggé adta. Voltak gorgon dwelljeim, a blokkomat, az azure sárkányokat quick combattal le is hozták a srácok szinte veszteség nélkül. Karesznak velem ellentétben nem volt jó terepe, mire a végcsatára sor került volna még középen feltudtam gyúrni a skilljeimet szépen, volt egy csomó gorgonom is, meg lett a 3 pont.
6. forduló The Conquest
Tower vs. Jou(Stronghold)
Nem szállunk ki a hajóból, nem, nem! Mint tudjuk ez elég "vagány" egy pálya. Én a Towert kifejezetten nem szerettem mostanában, de a táborban bizonyítottak, hogy érdemes bennük bízni, később Adler ellen is. A meccs előtti infók alapján érdemesnek tűnt beütni a 15 Mighty Gorgont az első nap, ezt egyszer lejátszottam a kezdést előtt, és működött, úgyhogy megpróbáltam élesbe is, Orrinnal a Gremlinek és a 4 Magi még egy fokkal jobbakat lőtt, ami a segítségemre volt. Innentől kezdve a Naga+Castle volt a terv, ez gyakorlatilag simán meg is lett. Orrin szépen fejlődött, a szigetről + underground gyakorlatilag mindent kitudtam szedni, úgyhogy a terv az volt, hogy megveszek mindent és irány Jouhoz, ugyanis igazi taktikával nem készültem a pályára, de Orrin elég kemények tűnt a feladathoz. És akkor szólt Jou, hogy másokhoz hasonlóan ő is feladja, anyagi válságba került, plussz a többit ő jobban tudja, nekem a lényeg az volt, hogy aznap végre egy kicsit többet alhatok, na meg persze az újabb 3 pont se jött rosszul.

Majd a többit kicsit később, ha lesz megint egy kis időm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 07 pén., 22:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
Végigolvastam amit eddig írtatok. Dave mintha kilógna a mezőnyből,szerintem már túlzásba viszi a heroes-t,mondjuk pont én beszélek :)
Bobibubi meg hogyhogy ennyire jól tolja az ipart?


Igen, a BB-s fórumba pont jó ideje be akartam már írni, hogy először és utoljára Nimbusnak sikerült egyest és támadást is nyernie, Dave mostani tavaszi tettéig. Elsöprő sikere az életkorának is köszönhető valószínűleg, mivel a nagy harcosok 5-10 éve tették oda nagyon magukat, most már csak takaréklángon égnek, persze semmit nem von le érdemeiből, mert félelmetesen profi.

Bobibubi második lett 1vs1-ben? Az nem semmi! :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 08 szomb., 9:55 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
NG írta:
Süni írta:
Végigolvastam amit eddig írtatok. Dave mintha kilógna a mezőnyből,szerintem már túlzásba viszi a heroes-t,mondjuk pont én beszélek :)
Bobibubi meg hogyhogy ennyire jól tolja az ipart?


Igen, a BB-s fórumba pont jó ideje be akartam már írni, hogy először és utoljára Nimbusnak sikerült egyest és támadást is nyernie, Dave mostani tavaszi tettéig. Elsöprő sikere az életkorának is köszönhető valószínűleg, mivel a nagy harcosok 5-10 éve tették oda nagyon magukat, most már csak takaréklángon égnek, persze semmit nem von le érdemeiből, mert félelmetesen profi.

Bobibubi második lett 1vs1-ben? Az nem semmi! :shock:


Azért annyit hozzátennék, hogy Dave nem csak amiatt emelkedik ki a mezőnyből, mert ő most sokat játszik és készül a tornákra. Persze nyilván ez is benne van, de az a nagy helyzet, hogy ő felszedte az elmúlt több mint 15 év valamennyi H3 trükkjét és nem csak hogy használja is őket (vannak lehetőségek, amiket pl. én ismerek ugyan, de egész egyszerűen nincs már türelmem megcsinálni, ill. adott esetben nem is tudom megcsinálni úgy ahogy kellene), hanem bátran egymásba fűzve operál velük. Úgy értem, hogy amit meg kell tennie az első napokban annak majd pl. a 8-10. napokon érik be a gyümölcse. Dave nem csak egyszerűen elindul a mapon, aztán lesz ami lesz... Persze hasonlókat elég sokan művelünk, vagy próbálunk művelni, de nem olyan szinten, ahogy Dave. Javaslom nézzétek meg a meccseit és megértitek miről beszélek (lehet, hogy többszöri nekifutás kell, mert elsőre nem biztos, hogy megérthető mit miért csinál, pedig azt hinné az ember sok évnyi h3 után :roll: ). No és arról még nem is beszéltem, hogy eljutottunk oda, hogy ő magyaráz el nekem dolgokat, hogy mi hogyan működik (pl. hive-ok kiszedése) tizensokév után... :shock: 8)

Szóval ha én most tegyük fel a legjobb formámat tudnám hozni alapos rákészüléssel, becslésem szerint Dave még akkor is 10 meccsből min. 6-7szer megverne (a maradék 3-4-nél nem tudná kompenzálni a mákomat). Azaz nagyon nagy biztonsággal állítom, hogy Dave nem csak az elmúlt 2-3 év legjobb játékosa, hanem minden idők egyik legjobb (ha nem a legjobb) magyar játékosa, beleértve Conant, Mastinot, Botit, vagy akár Petrust is (bár utóbbi két ember inkább fix mapos playernek mondható).

(No most aztán jól felhájpoltunk Dave... 8) )

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 08 szomb., 15:50 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dave, szeretnék előre is elnézést kérni, de emlékeztem hogy volt egy ilyen hsz a Best of Heroes Hardwired nevű csodálatos témában és hát ezen magasztos hozzászólások után gondoltam felkutatom. Ugyan ez még nem Dave néven íródott, de hát mindenkinek lehet sötét előélete :)

kisdacide írta:
[...]
Később rájöttem,milyen jók a szörnyek,a varázslatokat is kapizsgáltam,aztán a tesóm megmutatta ezt az oldalt.(2005 nyarán.)És itt megtaláltam mindent,és tanulgattam őket.És most elértem a maximális szintet. :D Ennyi. :wink:


Szóval ezúton is szeretnék gratulálni a maximális szint eléréséhez :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 08 szomb., 20:33 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nahát-nahát... Dave tényleg Te voltál Kisdacide??? Rémlik, hogy annak idején olyan nagyságok között emlegették a neved, mint Fifi, Dougal, vagy éppen Idegcsávó... :lol: :lol: :lol:
Onnan felkapaszkodni az elismertség létráján odáig ahol most vagy, minden elismerésem! Na most hültem el csak igazán Dave teljesítményén!!! :lol: :lol: :lol: :twisted:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 08 szomb., 22:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
Nahát-nahát... Dave tényleg Te voltál Kisdacide??? Rémlik, hogy annak idején olyan nagyságok között emlegették a neved, mint Fifi, Dougal, vagy éppen Idegcsávó... :lol: :lol: :lol:
Onnan felkapaszkodni az elismertség létráján odáig ahol most vagy, minden elismerésem! Na most hültem el csak igazán Dave teljesítményén!!! :lol: :lol: :lol: :twisted:


Én ezt tudtam :D Ezért is kegyetlen szembesülni azzal, hogy "ilyen volt" és "ilyen lett" :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 09 vas., 12:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
7. forduló Inferno vs. Pumpás(Tower) Balance
Egyrészt jó terepem volt, mert két várat is nagyon gyorsan el lehetett foglalni, de a Sharpshooterek kicsit bonyolították a dolgot. A blokkom is ők voltak, és a kőbányához vezető kacskaringós utat is ők őrizték. Alapvetően jól sikerült haladnom, újabb zónákba törve szépen felgyúrtam a hősöm (talán Nymus volt? nem is emlékszem pontosan), a ládákból jött csomó XP, és artifactot is találtam párat, ami a balance-on nem is olyan természetes. Harmadik hét vége felé áttörtem Pumpáshoz. Még pont volt a dimenziókapuhoz közel a conservatory, amit ott hagyott, azt kiszedtem, aztán következő nap, hetedikén beugrottam az üresen hagyott várába. Bár Pumpás a saját havas vidékén garázdálkodott csak, húzott az első héten Giant+Castle-t, amit tudott upgradelni is, úgyhogy 5 titán volt már nála. Ugye nekem lett volna sanszom az utánpótlásomat hozni, de úgy egyeztünk meg, hogy a 3. heti seregekkel kimegyünk semleges talajra, aztán megütközünk. Bár a titánok, nagák sokan voltak, volt hp nálam is bőven, a démonok pár pattintástól szaporodtak meg kicsit, a Pit Lordok meg egy dwell segítségével. Besegített még az erős lightning boltom is, úgyhogy meg lett a win, 3-0.
8. forduló Rampart(Mephala) vs. ssth(Dungeon) Native Jebus
Még az első nap 3 győzelme után sem, de a verseny előtt végképp nem gondolkodtam helyezésekben, vagy dobogóban, de itt már érdemes volt elkezdeni számolgatni. Igazi 6 pontos meccs, ha nyerek, akkor ellépek 6 pontra, és jobb lesz az egymás ellenim is, jó eséllyel már előtte tudok végezni, de egy vereséggel beér pontszámban, és az egymás ellenivel meg is előz. Nem véletlenül tartalékoltam el ide a Rampartot. A restart után még jobb hőst és jobb terepet kaptam, pedig az első se tűnt rossznak. Rengeteg dwell, sárkány is, fa, pegazus, és a közeli vidéken 3(!) unikornis. Ami nehezítette azért a dolgot, hogy két hőssel nem lehet azért beverni mindent, sőt közben kéne gyűjteni a pénzkupacokat, meg felderíteni a távolabbi terepemet is, így folyamatos pénzhiánnyal küzdöttem. Végül már 5!!! unikornis dwellem is volt, de alig bírtam kivenni őket, plussz a sárkányok is. A területemen szereztem +5 allt szultánok mögül, és kiszedtem két utópiát, utóbbi közben több sárkányomat is kinyiffantottam, jobban kellett rájuk vigyáznom. Második utópiából jött lvl5 spelles sityak + titán páncél is, expert földdel nem tűnt rossznak. Közben TH már a sivatagban járt, és megláttam, hogy a területem szélén jár már. Elég keménynek tűnt Dace, mind seregben, mind értékekben, főleg A-D-ben. A den of thieves elárulta nekem, hogy az angyal legerősebb egysége, tehát még nincs fekete sárkánya, úgyhogy úgy láttam, ez az utolsó esélyem, ha gyorsan most megütközünk, ameddig még van sanszom levarázsolni.(Perce gömb, recanter megszívathat, de ezt megkockáztattam) Mint később kiderült kisebb malőr miatt, Dace csak a sivatagi várban tudott varázskönyvet venni, a csata előtti napon, így kemény varázslatokban nem volt részem szerencsére. Gömb, recanter sehol, úgyhogy az első körben a 31 manticore-ból maradt 1 db az impló után. Innentől kezdve már nagyjából nyeregben voltam, Mephala bírta az ütéseket, az impló meg gyakorlatilag stackenként szedte áldozatait, meglett a nagyon fontos győzelem, 3-0.
9. forduló Castle(Gundula) vs. Vologya/Dani(Necro-Isra)
Itt már gondolni kellett volna arra is, hogy milyen váraim maradnak majd a helyosztóra, de nagyon tartottam a meccstől, úgyhogy ellőttem a Castle-t. Elmúlt két nap este Vologya már hozott két wint, persze randomon is erős, de fix mapon végképp, ráadásul homokórán...asszem nem bántam volna helyette inkább egy könnyed délelőtti meccset Dani ellen. Sokat nem tudtam a tábor előtt készülni, de amit felkészülést végeztem, az gyakorlatilag erre a pályára irányult. Amennyire én tudtam, elég nagy klasszikusnak számít, már sokszor játszva, ezért erre gyúrtam, hogy ne legyek nagy lemaradásban hozzátok képest. Sikerült is jól haladnom, jött jó hős, megtanultam a csuhástól a logisztikát, a vár melletti lények kesztyűt védtek. Közben érkeztek azért aggasztó hírmorzsák, a necro speckós hősnek nem örültem, a refugee campek látogatásánál hangos nevetéseket hallottam, mint később kiderült, az első héten ez egy red dragont jelentett, a második héten meg egy blacket, de aztán valamikor lett neki Chaos Hydrája is. Sikerült a tervek szerint haladom, de a tavernát kémlelve nem lehettem túl nyugodt, túl hamar túl megnőttek az értékei Isrának...ez nem jelentett mást, mint hogy az egyik relic a szigeten a kanna volt. Nálam is két sisak: Thunder Helmet és Dragon Crown. A taktikám az volt, hogy a hajóért legyőzött lvl 6 után megosztom a sereget, és amíg egy droiddal összeszedem az artikat + beütöm a színes sátrat, addig a főhős visszaviszi a quest artit, majd a kulccsal a birtokában mehet is be középre Titánok megütése nélkül. Vologya nem célozta meg a közepét, úgyhogy a cartographeren kívül kivettem onnan mindent, de azt arkok őrizték. Isra értékei és a csontvázhadsereg tovább nőttek, egy esélyemet láttam, hogy ha térkép segítségével el tudom csípni meglepetésszerűen. Egy körön belül ütöttem az arkokat és a titánokat(pl. az arkok ellen ikább a 3. héten talált barna behemótot vittem, de a titánok ellen a párszem dragon fly többet ért), sokszor pakoltam a sereget, meg a láncból is hoztam mindent, amit kivettem a várból, így nem sok időm maradt. A titánok után becéloztam Isrát, aki egy black dragonnal mászkált, és két lépés híján nem értem el, ekkor kicsit leszállt a köd, főleg közben kiderült látva a területét, hogy dupla vára is van, így a maradék kb. 15-20 másodpercemben már nem is léptem tovább, így sohasem tudom már meg, hogy mi lett volna, ha az ellenkező irányba elindulva előbb az oázist látogatom meg, akkor esetleg lett el tudtam volna-e csípni, lehet, hogy ezzel én csesztem el magamnak az egészet. Föladni azért még nem adtam fel, ha már ennyi munkaórát beleöltem a meccsbe, de sajnos varázslataim se voltak jók, pedig a tower váramban libraryt is húztam. Gondoltam még az utópiát kiszedem, hátha, de ez nem jött be, sőt, közben Vologya is ugyan ezt tette, csak ő Titán Gladiussal meg Sentinellel tért vissza. A végcsatában nulla esélyem volt, Vologya nagyon jól kihasználta a duplavárat, szépen felhúzta, így a 2x-es túlerővel(plussz a rengeteg csonti) simán földbe döngölte a csapatom. 0-3
Így az utolsó nap, ha megakartam tartani a második pozíciót, vagy Adler mellett Dave ellen is egy extra bravúr győzelem kellett volna, vagy bízom abban, hogy Csizu se tud mit kezdeni Dave-vel.

Még valamikor befejezem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 09 vas., 12:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Csizu írta:
Zsee írta:
Amikor azt hinnéd a 18 éves lány ismerőseid tudnak a legtöbbet hisztizni, csak menj le egy Heroes táborba :lol:


Vannak örök dráma királynők, akik sosem változnak 8)


szóltam előre, szerintem még neveket is mondtam:)

néhány kisebb hiba ellenére szerintem élvezetes meccseket vívtunk, a lényeg, hogy a tervet hoztuk Karesszal.
Kinyírlak! és a zug*** vitt mindent, ja meg a szabin vagyok, de segítek minden munkatársamnak telefonon, igaz, hogy a mobilom lemerül kb. 10 perc alatt.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 10 hétf., 0:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Így kontrasztban nekem is durva .... Dreams do come true :mrgreen:
Idézet:
szóltam előre, szerintem még neveket is mondtam:)

néhány kisebb hiba ellenére szerintem élvezetes meccseket vívtunk, a lényeg, hogy a tervet hoztuk Karesszal.
Kinyírlak! és a zug****ó vitt mindent, ja meg a szabin vagyok, de segítek minden munkatársamnak telefonon, igaz, hogy a mobilom lemerül kb. 10 perc alatt.

Nem maradhat ki a "Kemény vagy Csoki","Piros dzsini" (efreet pumpás verzió) , "Na még egy Kojak" ,"Azt hittem piros gömböd van" (berserk után) sem :D
Senki nem említette hogy Koviubi végigverte a mezőnyt fociban? :D
Előre szégyellem magam a focis videókban :mrgreen:

*Szerk. Nimbus: Mellőzd a trágár kifejezéseket kérlek! Köszi!

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 10 hétf., 1:22 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Na igen, nem volt egyszerű Kockától a "De azt hittem piros gömböd van, azt mondták" :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 10 hétf., 1:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Na ugye a bányabug is ott volt :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 10 hétf., 18:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
WT-s mentések :
https://www.dropbox.com/s/myuypg1dpu524y1/bubi.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/cb3yu9u1nez3xnv/csizu.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/vhpl8yctfrg2gz4/jou.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/e0lkb4lroyzwu45/karesz.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/ea0o1mn7uacsmen/ricsepi.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/g0w3bwwvsw0b2p1/sirdani.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/l0s4upshtu17hiq/ssth.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/12xm8dd5gq0ba25/teki.rar?dl=0

ui.: új tabon nyissátok meg a linkeket,legalábbis nekem chromeban úgy műkszik :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 199 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség