Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 199 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 09 csüt., 1:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Dave írta:
Az 1vs1 fix mapokkal mi lesz? Maradnak vagy újak lesznek választva?

dw, hg, bm, bfh, gw, sh3, westeast
a teljesség igénye nélkül:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 10 pén., 20:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Dave írta:
Az 1vs1 fix mapokkal mi lesz? Maradnak vagy újak lesznek választva?


Üdv Bátor Harcosok!

Csizu épp most küldött át egy csomagot, majd pénteken lesz időm megnézni és választok új mappokat a régiek helyett (legalábbis remélem, hogy találok benne arra érdemeseket...) Addig is kösz a türelmeteket! Baráti üdv!


Bizonyára :wink: Találtam egy olyan térképet, melyen még nem játszottunk, kicsit belenyúltam, de semmi komoly :) A másik 3-4 térkép már előkerült 1-2 alkalommal, de nem játszottuk túl magunkat egyiken sem.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 10 pén., 21:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

"Jó szokásotokhoz" híven van pár delikvens, aki haladékot kért a támadás csapatok beküldésére. Ezért holnap este 20:00 óráig kitolom a beküldési határidőt. Holnap este Jouval átnézzük a csapatokat és legkésőbb vasárnap közkinccsé teszem. Köszönöm a késők nevében is a türelmeteket. Legkésőbb vasárnapra megkapjátok a 4 fix térképet is! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 11 szomb., 8:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Mindig vannak renitensek... Legközelebb ezektől le kell vonni 1000 aranyat amiből vásárolhatnak :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 12 vas., 14:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

H3 és H5 támadás csapatok, valamint H3 1vs1 térképek (4db fix) elküldve a postaládáitokba. Aki kedvet érez, elemezheti a csapatokat. A cuccok ide is felkerülnek, amikor Gepy fel tudja majd tölteni. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 12 vas., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
H3-ban igazán változatos lett a mezőny... ja, nem :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 12 vas., 17:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Mindenki összesuttogott a háttérben H3-ban? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 12 vas., 19:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
5 wolf raideres csapat...ti ezt komolyan gondoltátok? :D :D

(igazán befizethettem volna az 1 nyavalyás thunderbirdre :cry: )

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 12 vas., 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
5 wolf raideres csapat...ti ezt komolyan gondoltátok? :D :D

(igazán befizethettem volna az 1 nyavalyás thunderbirdre :cry: )


Szégyellem magam ezért.... Személy szerint számítottam rá, hogy legalább 3 Wolf Raideres csapat lesz (velem együtt), az 5 azért engem is meglep, de bízom benne, hogy 2 legalább a top 6-ban végez és ezért visszaemelik az árát a WRaidernek a "megfelelő" értékűre, mert a legutóbbi H3BB-n is azt éreztem, hogy csak a szerencsének köszönhettem, hogy Trunks nem vert el 2-0-ra... így azt gondoltam, hogy jegelem egy versenyt az elképzelésemet, és megjátszom a tutit... Még egyszer elnézést érte.
A WRaider hordák közül Karesz elképzelése a legjobb szerintem, de részletesebb elemzést csak később írok...

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 12 vas., 23:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Ricsepi írta:
Dave írta:
5 wolf raideres csapat...ti ezt komolyan gondoltátok? :D :D
(igazán befizethettem volna az 1 nyavalyás thunderbirdre :cry: )

Ezen semmi meglepő nincs ... túl olcsó :P
Viszont rajtam kívül a másik 4 kérdés hányszor fog anyázni , ha nem jön épp air magic ... :D Meglátjuk, hogy felesleges volt megvennem fixen vagy nem :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 14 kedd, 12:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
1vs1_XVTabor.zip
H3_Csapatok_XVTabor.zip
H5_Csapatok_XVTabor.zip

_________________
DaMaGepy - Heroes Team


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 14 kedd, 19:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Kezdem felkészíteni a kölcsönkért laptopot, amit viszek, közben akadt nálam kérdés: Ugye 1v1-nél a fix mapokat 1.4-gyel játszuk. Ez azt jelenti, hogy a sima Complete verzión belül egy ROE térképet indítunk, vagy elő kéne bányásznom valahogyan a régi PC gurus ROE cd-t, és azt felpatchelni 1.4-ig?

A másik, ami a laptophoz kapcsolódik: Valaki ráérne holnap délután-este tesztjelleggel összekapcsolódni, egy pályát elindítani, egy random mapot legenerálni? A BB-én elég kellemetlen meglepetés volt a helyszínen, mikor nem működött a dolog, most szeretném ezt elkerülni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 14 kedd, 20:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
A fix térképek kapcsán ha van észrevételetek, írjátok meg bátran, mert a verseny kezdete előtt még ki lehet javítani a hibákat, ugye Vogyi? :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 15 szer., 4:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
gyors h3 elemzés:
Adler: szerintem a royal griffek túl drágák ahhoz hogy ütőképes csapatot lehessen belőlük csinálni,ebben a mezőnyben meg főleg kevés pontot fog szerezni.Mezőny utolsó harmada :(

Bogpista: ugyanaz a probléma mint a royal griffeknél,a lordok nagyon drágák és nehéz túlélni velük az első 2 kört.De a mezőny nagyon is kedvez ennek a csapatnak,nagyon kevesen tudnak a berserk ellen bármit is tenni,az íjászok ellen is szvsz hatékony csapat.Top6

Csizu:gogok quicksanddel.Gyalogos csapatok ellen talán segíthet a homok,főleg a wolf raiderek ellen nagy szükség lesz egy jól helyezett futóhomokra :) Blind,berserk ellen nincs ellenszer,orbosok/lövészek ellen közepesen hatékony csapat.Szerintem mezőny utolsó harmada,kis szerencsével középmezőny.

Dave:Minden bizonnyal most lesz az első támadásverseny egy jó ideje amin nem végzek top6ban.Ezt a csapatot már régen kitaláltam, azóta változtak az árak,drágult a maci meg a blind is,de a legnagyobb gond h a mezőny nem kedvez a csapatomnak.Még szerencsével is max 7-8.helyre várom a csapatomat,de inkább 9-10.

Kocka:A monkok olcsók,így lehet jó sokat venni belőlük,de a hősválasztás sajnos nagyon rossz.Nemcsak hogy archeryt nem fog kapni,de armorer/offenset se és attack/defenset is keveset.Mezőny hátsó harmada.

Jou:Nem lenne rossz csapat,de neki sem kedvez a mezőny,nem tudom mely csapatok ellen tudnának érvényesülni a slowos devilek.Alapból nincs elég ütőerejük.Mezőny hátsó harmada.

Karesz:Szerintem túl sok +speedet vett,így neki lett a legkevesebb wolf,ami szerintem vissza fog ütni,főleg mivel a vakítást sem tudja levenni.De 11k-ból még így is kifért 500 wolf,ami elég lesz a középmezőnyhöz.

Lordshaba:Hozta a szokásos pitlord+haste kombót,a +2speed lehetővé teszi majd hogy előbb üssön mint hogy a kutyás csapatok lépni tudnának,ez hatalmas előnyt fog jelenteni.Sajnos sok fog múlni a kapott skilleken,szerintem középmezőny.

Magix:Az övé a jobbik kutyás csapatok közé tartozik,560 wolf fix airrel nem rossz,és blind elleni cucc is van.top6

NG:A piri gömb sajnos túl drága,varázslós csapat nincs is.Neki is rossz a mezőny,utolsó harmad :(

Nimbus:Efreetek blind,curse varázslatokkal.Mivel rashka még mindig olcsó ezért jó erős csapat,és a curse NAGGYON hasznos lesz a kutyák ellen(már ha jön fire).top6

Ricsepi:710 wolf raider magáért beszél.Blindot le tudja venni,berserket water magic nélkül nem annyira :D ettől függetlenül nagyon sima top6

Rt:A másik piri gömbös csapat,ez kicsit erősebb mint a küklopszos csapat,de nem sokkal.13 titán szerintem max középmezőnyre lesz elég,nem többre.

Dani:672 wolf raider nagyon erős,de a padawannak tudni kell majd jól bánnia a házőrzőkkel,meglátjuk mire lesz képes,ugyanúgy top6 esélyes.Mondjuk ez pont nem az a csapat ahol túl sokat kéne gondolkozni,de azért kell. :)

Vologya:ugyanez itt is,690 wolf blind immunnal,top6

Zsee:Szemek berserkkel,nem rossz,van potenciálja a csapatnak,mert kevesen tudnak védekezni a berserk ellen.Jól kell tudni csatázni és középmezőny.Az archery artik egyébként rossz üzlet szvsz mert jóindulattal is csak a csaták felében kap overlord archeryt.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 15 szer., 10:34 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Köszi Dave a top6-os besorolást, de ezek kialvatlan és megfáradt efreetek, akik már amiatt is vidáman fújnák lassan-lassan kihunyó lángnyelveiket, ha valahol a középmezőny elejében végeznek. :P :D
Egyébként komolyan örülök, hogy végül nem a kutyákat választottam, látva, hogy ennyien jöttek velük. :) Nézegettem őket, de aztán személyes kötődésem az efreetek iránt, győzött. A curse-t pedig pont a kutyákra gondolva raktam be, hogy legyen némi sanszom ellenük.:)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 15 szer., 13:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Mindenkinek!

H5-re elemzek egyet én is, gondoltam megnézem mit alkottatok az idei őrültségre! :)

Hahakocka: Érdekes kombinációs ötlet, stun lightning sok lóval. A lovak ebben a mezőnyben borzalmasan szívni fognak, mindegyik seregnek van valamilyen ellenszere ellenük, sajnos az áruk olyan nagy, hogy belőlük jelenleg nem hiszem, hogy lehet erős sereget alkotni. Egy ballistát amúgy hiányolok nagyon innen.

Jou: Nem emlékszem már pontosan, de az őszi BB-re tartva rémlik valami, hogy szó lett volna erről a seregről és a rém nagy cheat-ről ami mögötte áll :mrgreen: Ha jól sejtem, akkor a szellemeket legyilkolni igen nehéz ezzel a kombinációval, kíváncsi vagyok mit fog elérni. Top 6 tutira, de a 3-at még meglátjuk.

LordShaba: Ez tipikusan az a sereg, ami nagyon szivatós lesz ebben a mezőnyben :D Rögtön jövő sárkányok tér sebzéssel, mindenhová elérnek és ha luckot kapnak vége is a csatának :) Ez a csapat egyszer már kapott nerfet, de gyaníthatóan mostanra újra nagyon erős lett. Top 3 szerintem itt megvan.

Magix: Sok ló Light magicekkel, ez szerintem a legjobb elképzelés unikornisokra építve. Úgy érzem sima top 3, sokan vannak a lovak és nagyot csapnak, van esély blindra is. Dwarven subterrára is gondolt, ami külön fontos előre támadó Large Creature-ok esetében.

Ricsepi: Ebben a mezőnyben ez a csapat már igen komoly kellemetlenségeket tud okozni, főleg egy erős feltámasztással hátszélnek. Mákfüggő a sereg helyezése, top 6 az tuti :)

rt: Erre a seregre kíváncsi leszek, ballisztára és a zealotokra alapozni érdekes elmélet, meglátjuk, hogy fog működni. Ötletem nincs, hogy hol végezhet ez a csapat.

Vologya: Ez a csapat elég durvának tűnik. Sokat látott már, a titánok egyszerűen brutálisan erősek, a főnixel együtt meg tarolni fognak szerintem. Érdekes ötlet Summoning magicre, örülök, hogy ilyen sereg is előkerült! :) Top 6 tuti, szerintem a 3 is.

Zsee: Nem kedvez neki a mezőny, valamint a sima Succubus nem olyan erős, mint a Mistress változata, így nem hiszem, hogy ez a csapat túl jól fog szerepelni.

1. körben szerintem a top 3: 1. LordShaba, 2. Vologya, 3. Magix
2. körben: 1. LordShaba, 2. Magix, 3. Vologya
Bármelyik hármasba beleszólhat szerintem Ricsepi.

Jó játékot és szórakozást nektek! :)
Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 15 szer., 18:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Van valaki akinek lesz valamilyen formában internetelérése a táborban? Akinek igen az írjon légyszi pm-et.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 15 szer., 20:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
Van valaki akinek lesz valamilyen formában internetelérése a táborban? Akinek igen az írjon légyszi pm-et.


Üdv Bátor Harcosok!

Ha minden jól megy, a táborban lesz net, általában van, ha működik a wifi-s routerük... A strand melletti padokról elérhető... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 15 szer., 21:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Én viszek 1 WiFi-s mobilnet routert...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: XV. JUBILEUMI Heroes Tábor 2015.
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 15 szer., 22:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Mobilnetem lesz, meg az épületnél van wifi.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 199 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség