Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 8:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Helló kedves fórumozók!
Rég jártam itt, olyannyira, hogy a wt-t nem is sikerült beüzemelni. Az én időmben ilyesmi még nem volt. :shock:
Rögtön (másodiknak a szokásos panaszkodás után) egy 1vs1 térképes kérdéssel kezdenék:
A fix mapokon az mennyire normális, hogy SOD-os kombóartit dob a gép lvl4-es artinak álcázva? :shock:
Randomról nem is kérdezek, azt tán egyszer rég játszottam de már nem is emlékszem, hogy én játszottam-e, vagy láttam valakit játszani... :roll: Arról hol tudok olvasni, hogy mi fán terem?
ty

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 9:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
H3maps_10HME.zip
H5maps_10HME.zip

Mapok frissítve!

_________________
DaMaGepy - Heroes Team


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 13:17 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sorceress írta:
Helló kedves fórumozók!
Rég jártam itt, olyannyira, hogy a wt-t nem is sikerült beüzemelni. Az én időmben ilyesmi még nem volt. :shock:
Rögtön (másodiknak a szokásos panaszkodás után) egy 1vs1 térképes kérdéssel kezdenék:
A fix mapokon az mennyire normális, hogy SOD-os kombóartit dob a gép lvl4-es artinak álcázva? :shock:
Randomról nem is kérdezek, azt tán egyszer rég játszottam de már nem is emlékszem, hogy én játszottam-e, vagy láttam valakit játszani... :roll: Arról hol tudok olvasni, hogy mi fán terem?
ty


Halihó Sorci!!! :)
Ha én ezt előre tudom (akkor se tok menni :( )!!! Remélem nem csak egyszeri fellángolás lesz a részedről! :) Hej... mindig jó a régi harcosokat/pajtásokat újra csatában látni! :) Az olyan kicsit elszállt ifjú titánoknak mint pl. Dave, meg mindig ráfér egy kis rend rakás a fejében! :)
A randomtól ne piszkítsd össze a bokád, a WT-től meg pláne, az csak neked segít majd! A telepítésben, meg egyéb infokban majd segítenek a többiek. Ne becsüld le a csoportod és akkor nem lesz gond, a helyosztókra meg újra belelendülsz (ahogy Adler mondja... "olyan ez mint a biciklizés..." :) ) és elkened Dave száját, ha ugyan Tekiék meg nem teszik ezt már előtted... ;)

(Az újak kedvéért: Sorci többszörös bajnok a valamennyi verseny típust tekintve is! ;) )

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Képtelen természetrajz
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 13:45 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Gyorsan Én is írok pár sort a H3 támadáscsapatokról, sajnos csak egy két csapat ellen volt időm tesztelni, így valószínű, hogy sok csapat valódi erejét rosszul mérem fel, igyekeztem korrekten fogalmazni, remélem nem bántok meg senkit a véleményemmel, ha pedig valaki úgy érezné, hogy többre hivatott a csapata, mint ahogy azt az időjárás jelentéshez hasonlatos jóslatom predesztinálta, akkor a gyakorlatban bizonyíthatja az ellenkezőjét.

Alyr: Szerintem az implós csapatok közül ez a legerősebb. Az armorer nagyon jó ötlet volt, TOP 6-ba várom ezt a csapatot.

Billherry: Jól összerakott íjászcsapat, és ráadásul egyedüli a mezőnyben, ez szerintem kifejezetten kedvez is neki, így ezt a bandát is a TOP 6-ba várom.

Chris: Teleportáló erdő, nem rossz ötlet, már amennyiben nem csukják össze, mire sorra kerül. 13-16. helyre várom.

Dave: Nem vagyok biztos benne, hogy a kifejezetten varázslós csapatokat is idejében „manátlanítják” a lidércek, szerintem nagyon hiányzik egy gyors lény a seregből, mindettől függetlenül elég erős hordának tűnik középmezőny elejére várom. 7-12. hely.

Jou: Nálam ez a bajnok csapat, az íjásztól kikap oda-vissza, de a többieket bedarálják a törpök, és tekintettel arra, hogy csak egy íjász csapat van…1. helyre várom.

Magix: Hihetetlen jó érzékkel választotta be Magix a Recanter’s Cloak-ot és szerintem ennek meg is lesz a gyümölcse, a dobogóra várom ezt a csapatot, mert a might-os bandákkal is fel tudja venni a harcot.

NG: 2. sz. implós csapat, kérdés mennyire bírják a kalapálást a Káosz Hidrák mindenféle védelem nélkül, itt azért már előfordulhat, hogy egy gyors és kellően erős csapat idejekorán összecsukja a gyíkokat mielőtt az impló elvégezné a piszkos munkát. 7-12. helyre várom.

Ricsepi: Nem tudom, hogy a mezőny nem kedvez ennyire vagy csak simán egyre gyengébb csapatokat hozok össze (esetleg mindkettő), szinte mindenki ellen csak akkor van esélyem, ha megfelelő helyen és időben jön a morál vagy a resist (esetleg mindkettő). 13-16. helyre várom a csapatomat.

rt: Szerintem mindig több mint kockázatos egy lény speciális képességére bazírozni, ám jól megválogatott varázslatok miatt a középmezőny elejére várom a csapatot, ha „rendesen” jön a paralízis akkor előrébb is végezhet… 7-12. hely.

Teki1986: Ügyes húzás volt, a haste drágulásával a slow-ra helyezni a hangsúlyt, azonban mennyiségre érzem kevésnek a csapatot, ezt persze a gyakorlat megcáfolhatja, de szerintem középmezőnyben fog végezni, mert a varázslós csapatokkal és a nagyobb hordákkal is meggyűlik a baja. 7-12.

Tomka: Hasonlít a banda Vologya Mester előző HME-s csapatára, azonban a rossz hősválasztás miatt nem hiszem, hogy sok kenyeret esznek meg az óriások. 13-16. helyre várom.

Trunks: Várható volt, hogy valaki lecsap a Wolf Raiderek árcsökkenésére, azonban mert a varázslatok ellen nem igazán védekezett és mert vigyázni kell a Wolf Raiderekre mint a hímes tojásra (tehát egy szerencsés morál nagyon fájni fog nekik) a középmezőnybe várom a csapatot. 7-12. hely.

Vologya Mester: Vologya Mester sokat megélt csapata. A Stone Golemek száma ugyan egyre csak fogy és a mezőny sem kifejezetten kedvez neki, attól még ez egy erős csapat. Én a TOP 6-ba várom.

Warheart: Már előre sajnálom a varázslós csapatokat, amikor a magic mirror kegyetlenül visszatükrözi rájuk az implót… Ami a többi vetélytársat illeti, lehet hogy nem túl gyorsak a sima Efreet-ek és fire shield-jük sincs, de szerintem mennyiségre elegen vannak, hogy felkapaszkodjanak a dobogóra.

Zsee: Újabb erdő ezúttal implóval. Lehet, hogy nagyon alábecsülöm a fákat, de a lassúságuk egyszerűen nem engedi a képzeletemnek, hogy ne a mezőny végén lássam őket, ráadásul, itt sincs semmi védelmük, ha az a pár gyors lény eltűnik előlük akkor nem hiszem, hogy jól bírják majd a pofonokat. 13-16. helyre várom.

Zsombor: Igazi might-os sereg, azonban mert a varázslat immunitásra nem sokat adott csak a középmezőny lesz a jussa. 7-12. hely.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 14:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Sorceress írta:
Helló kedves fórumozók!
Rég jártam itt, olyannyira, hogy a wt-t nem is sikerült beüzemelni. Az én időmben ilyesmi még nem volt. :shock:
Rögtön (másodiknak a szokásos panaszkodás után) egy 1vs1 térképes kérdéssel kezdenék:
A fix mapokon az mennyire normális, hogy SOD-os kombóartit dob a gép lvl4-es artinak álcázva? :shock:
Randomról nem is kérdezek, azt tán egyszer rég játszottam de már nem is emlékszem, hogy én játszottam-e, vagy láttam valakit játszani... :roll: Arról hol tudok olvasni, hogy mi fán terem?
ty

Ha sodban játszottad a mapot akkor normális,de helyszínen nem lesz belőle gond ha valamelyik félnek van roe-ja.
A randomról majd ejtek pár szót ha gondolod :D
Egyébként valószínű a HD lesz a baja a wt-nek,csak mivel rendszeresen játszok heroesworld.ru-n ott kötelezően hd verzióval kell tolni.De majd leszedem és menni fog :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 15:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Sorceress írta:
Helló kedves fórumozók!
Rég jártam itt, olyannyira, hogy a wt-t nem is sikerült beüzemelni. Az én időmben ilyesmi még nem volt. :shock:
Rögtön (másodiknak a szokásos panaszkodás után) egy 1vs1 térképes kérdéssel kezdenék:
A fix mapokon az mennyire normális, hogy SOD-os kombóartit dob a gép lvl4-es artinak álcázva? :shock:
Randomról nem is kérdezek, azt tán egyszer rég játszottam de már nem is emlékszem, hogy én játszottam-e, vagy láttam valakit játszani... :roll: Arról hol tudok olvasni, hogy mi fán terem?
ty


Halihó Sorci!!! :)
Ha én ezt előre tudom (akkor se tok menni :( )!!! Remélem nem csak egyszeri fellángolás lesz a részedről! :) Hej... mindig jó a régi harcosokat/pajtásokat újra csatában látni! :) Az olyan kicsit elszállt ifjú titánoknak mint pl. Dave, meg mindig ráfér egy kis rend rakás a fejében! :)
A randomtól ne piszkítsd össze a bokád, a WT-től meg pláne, az csak neked segít majd! A telepítésben, meg egyéb infokban majd segítenek a többiek. Ne becsüld le a csoportod és akkor nem lesz gond, a helyosztókra meg újra belelendülsz (ahogy Adler mondja... "olyan ez mint a biciklizés..." :) ) és elkened Dave száját, ha ugyan Tekiék meg nem teszik ezt már előtted... ;)

(Az újak kedvéért: Sorci többszörös bajnok a valamennyi verseny típust tekintve is! ;) )


Szevasz Nimbi! :)

Köszi a tippeket! Neked is Dave!
De jó látni, hogy még mindig ennyi öreg harcostárs táborozik itt a fórum környékén ;)
Nem szeretném én elvenni az ifjúság és a csoporttársaim kedvét ( :roll: ) a játéktól, kell a vérfrissítés.
Annyit elárulhatok, hogy nem teljesen véletlen a visszatérés. Van ugyanis egy feltörekvő sárkányidomár növendékem odahaza, aki újra meghozta a kedvet egy jó kis csatázásra. Így még az is megeshet, hogy ... de ne siessünk ennyire előre ... 8)

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Magix H3 támadás csapatának ezúton is gratulálok! :wink:

Ja, hogy még nincs lejátszva?

Sebaj, csodálatos csapat! :D

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 20:11 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
(Az újak kedvéért: Sorci többszörös bajnok a valamennyi verseny típust tekintve is! ;) )


És amikor támadásban még csak ilyen 7-8. helyek termettek nekem (eléggé rutintalanként) és tetszett Neki a csapatom, na annál nagyobb dicséretet elképzelni se tudtam :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Képtelen természetrajz
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Ricsepi írta:
mint ahogy azt az időjárás jelentéshez hasonlatos jóslatom predesztinálta


Ősszel nagyon működött! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 20:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Sorceress írta:
Magix H3 támadás csapatának ezúton is gratulálok! :wink:

Ja, hogy még nincs lejátszva?

Sebaj, csodálatos csapat! :D

Hát igen, az ihletadó megvolt ... aztán 1 évvel később harcba is küldöm őket :) Azért lesz pár csapat, akik durván pofánvernek, de azért a recanterrel most épp 9 ember lelkivilágába sikerült beletaposnom (kinek jobban, kinek kevésbé :lol: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 21:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Ha WT-ben fogjátok játszani a fix mapokat, akkor mindenképpen ki kell tiltani a SOD-os kombó artikat előtte!!!! Ha jól rémlik ezt sikerült tavaly is elfelejteni! 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 28 kedd, 12:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én majd 2 laptopot viszek, ha esetleg valakinek gondja lesz a gépével akkor tudok adni egyet :)
Randomon a Kupa.dat-ot használjuk ugye?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 28 kedd, 14:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
Én majd 2 laptopot viszek, ha esetleg valakinek gondja lesz a gépével akkor tudok adni egyet :)
Randomon a Kupa.dat-ot használjuk ugye?


Üdv Bátor Harcos!

Kösz Dave, az jól fog jönni. :) És igen, a kupa.dat-tal mennek a random pályák. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 29 szer., 10:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
bogpista írta:
Ha WT-ben fogjátok játszani a fix mapokat, akkor mindenképpen ki kell tiltani a SOD-os kombó artikat előtte!!!! Ha jól rémlik ezt sikerült tavaly is elfelejteni! 8)


Üdv Bátor Harcos!

Nem elég csak ROE mapként elmenteni a térképet? Illetve ROE mapon is bedobja a kombó artikat? Aki tudja a választ, kérem válaszoljon. Előre is köszönöm! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 29 szer., 11:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Vologya írta:
bogpista írta:
Ha WT-ben fogjátok játszani a fix mapokat, akkor mindenképpen ki kell tiltani a SOD-os kombó artikat előtte!!!! Ha jól rémlik ezt sikerült tavaly is elfelejteni! 8)


Üdv Bátor Harcos!

Nem elég csak ROE mapként elmenteni a térképet? Illetve ROE mapon is bedobja a kombó artikat? Aki tudja a választ, kérem válaszoljon. Előre is köszönöm! Baráti üdv!

Én szerintem megoldottam a dolgot: Alapból RoE verzióra van állítva a map, így pl. nem is enged állítani azon, hogy melyik artifact legyen engedélyezve a pályán és melyik nem. Ilyenkor a WT-vel indítva simán bedobja tényleg a combo artikat. Ha átállítom az editorban RoE-ről SoD-ra, akkor ki lehet szedni a pipát a combo artifactok mellől.(egyébként ezt nem is kell megtenni, mert alapból nem is pipálja ki őket ilyenkor, amikor RoE => SoD-ra váltok) Ezek után nálam hiba nélkül ment WT-ben a dolog, Angelic Alliance és társai nélkül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 29 szer., 13:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
bobibubi írta:
Vologya írta:
bogpista írta:
Ha WT-ben fogjátok játszani a fix mapokat, akkor mindenképpen ki kell tiltani a SOD-os kombó artikat előtte!!!! Ha jól rémlik ezt sikerült tavaly is elfelejteni! 8)


Üdv Bátor Harcos!

Nem elég csak ROE mapként elmenteni a térképet? Illetve ROE mapon is bedobja a kombó artikat? Aki tudja a választ, kérem válaszoljon. Előre is köszönöm! Baráti üdv!

Én szerintem megoldottam a dolgot: Alapból RoE verzióra van állítva a map, így pl. nem is enged állítani azon, hogy melyik artifact legyen engedélyezve a pályán és melyik nem. Ilyenkor a WT-vel indítva simán bedobja tényleg a combo artikat. Ha átállítom az editorban RoE-ről SoD-ra, akkor ki lehet szedni a pipát a combo artifactok mellől.(egyébként ezt nem is kell megtenni, mert alapból nem is pipálja ki őket ilyenkor, amikor RoE => SoD-ra váltok) Ezek után nálam hiba nélkül ment WT-ben a dolog, Angelic Alliance és társai nélkül.


Üdv Bátor Harcos!

Köszönöm! :) Minden érintettnek kiküldtem a javított térképeket. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 30 csüt., 21:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Most effektív Shadow of Death-et kell installálni a gépre? Mert vagy 2 éve hurcolom ezt a laptopot a versenyekre és most nem tudom megnyitni a térképet. És eddig nem volt semmi gond, tudtam játszani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 03 vas., 18:18 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!!! Először is köszönöm a szervezést jó kis verseny volt!! :D
A verseny mottója "Soha többet nem megyek h5 támadásra"
De menni fogok és egyszer még lemákolom Vologya Mestert!!!:D
Az első kupámat sikerült haza hoznom egy jó kis verseny után! Bár egy nappal előtte kaptam egy Mr unlucky kupát de azt mégse nyertem mint a h5 kupámat :D
A Mr Lucky nálam Vologya Mester lett a pofátlan h5 támadás meccsünk miatt
A Mr Unlucky pedig Billherry az 1v1-ben nyujtott csatánk miatt mivel lehet más lett volna ha nincsenek efretek :D

Gratulálok mindenkinek de főleg a nyerteseknek!!!

ui.:Összeraktam a kövi versenyre a tuti h3 és h5 csapatomat a friss élmények hatására!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 03 vas., 19:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Először is köszönöm nektek, hogy ismét részt vettetek a versenyen és emeltétek jelenlétetekkel eme már hagyományosnak mondható rendezvény fényét... :) :wink: És persze remélem, hogy jól éreztétek magatokat és a következő verseny(ek)en is találkozunk. :)

A verseny hivatalos végeredményét hamarosan közzéteszem (még Joutól várom a támadás exceleket a pontos végeredmény kihírdetéséhez) és írok majd egy kis élménybeszámolót is a támadás versenyek részvételemről.

A Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjakra a szavazataitokat (szokás szerint a helyszínen elfelejtettem...) 2015. 04. 10.-én 24:00 óráig küldhetitek el ide a fórumba vagy a vogyi73@gmail.com email címemre. Amennyiben a társaság legalább fele szavaz, úgy a díjak kiosztásra kerülnek és a következő versenyeken vagy egy előre egyeztetett időponban (ha ez személyesen lehetséges), átadom a nyereteseknek majdan a jól megérdemelt díjaikat.

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 03 vas., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Unlucky: NG
Lucky: Dave

Köszönjük a szervezést!

Számomra minden a várt eredményt hozta.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség