Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 11:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Látod NG a 4. helyedet is csak a szerencsének köszönheted! :) Grat a Mr. Lucky díjhoz.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 13:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Milyen fejeket vágok te jó ég :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 15:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Adler wazz, 11-12. hely?? Te túltoltad az ecigit, kilyukadt a bicikli, vagy mija rosseb történt??? :lol: :lol:

A támadásos csoportképen az öltönynadrágos hobbit úr eltévedt?? Hát a zakó és a nyakkendő hol maradt?? Nem ide készült?? :lol: :lol: (bocs az "öltönynadrágos" jelzőért lehet nem jól látom :oops: :P )

ST-nek (mostanában csak Zsee :) ) meg még mindig fúj a szél... Hogy nekem mi bajom ezekkel a manapság divatos metroszexuális sérókkal, fel nem tudom fogni. Vicces egyébként, hogy kalkulációm szerint ST napi min. 30-60 percet tölt séróbelövéssel, majd nagy lazán a fejére húzza a bézból sapiját. No de nézzük a jó oldalát, legalább nem kefe frizura... na konkrétan az a halálom. Belegondolva, hogy pár év múlva lehet, hogy a kislányomnak egy ilyen kefe frizkós műmacsó csapná a szelet, egyből rámarkolok a székkarfára (gúúúúúúúzfrábááááá...). :x :x

Továbbá a 45. képen szereplő, éppen csodálatát kifejező örökifjú fess dalia szíves figyelmébe ajánlom ezt a közelmúltban készült képet: http://www.hommm.hu/friss/tabor_3/heroestabor3/ht3_0055.jpg Welcome Back Cimbi! 8) 8)

ui.: Persze mindenki lenyugodhat a p****ba, csak poénkodom (az újak kedvéért :) )... de lehet csak megsütött a nap így délutánra...:wink: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 17:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nimbus írta:
ST-nek (mostanában csak Zsee :) ) meg még mindig fúj a szél... Hogy nekem mi bajom ezekkel a manapság divatos metroszexuális sérókkal, fel nem tudom fogni. Vicces egyébként, hogy kalkulációm szerint ST napi min. 30-60 percet tölt séróbelövéssel, majd nagy lazán a fejére húzza a bézból sapiját. No de nézzük a jó oldalát, legalább nem kefe frizura... na konkrétan az a halálom.

Ezt kikérem magamnak :mrgreen:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 18:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Teki1986 írta:
Látod NG a 4. helyedet is csak a szerencsének köszönheted! :) Grat a Mr. Lucky díjhoz.


Micsoda?! Azt hittem csak viccelsz :D lehet az implo-s sereg nyomott a latba :P mondjuk Shurtugalt nem értem, mert azt már a csata után is megbeszéltük, hogy a resist nélkül is nyertem volna :)
Frankó, a lucky nyertes rendelkezik 2 unlucky vokssal is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 23:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
NG írta:
Teki1986 írta:
Látod NG a 4. helyedet is csak a szerencsének köszönheted! :) Grat a Mr. Lucky díjhoz.



Frankó, a lucky nyertes rendelkezik 2 unlucky vokssal is :D


Üdv Bátor Harcosok!

Igen, totális volt az egyetértés... :lol: :mrgreen: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 13 szer., 10:50 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Láttam, megszavaztatok Mr. Unluckynak. Nagyon megtisztelőnek érzem, hogy többen is úgy gondoltátok, hogy annak tudható be a gyengébb szereplésem, hogy balszerencsés (is) voltam, már csak azért is mert itt mindenki régebb óta játszik Heroes-t mint Én, így tényleg nagyon jó érzés az ilyentén való elismerés. Nem hittem volna, hogy a mostani torna után az Unlucky szavazatok lesznek többségben, inkább arra számítottam, hogy akiket lemákoltam támadáson azoktól 1-2 Mr. Lucky szavazat azért várható... A jövőben pedig természetesen azon leszek, hogy az eredményeim alapján is beszerezzek egy-két kupát, mindenesetre köszönöm még egyszer.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 13 szer., 19:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Egy rövid élménybeszámoló tőlem is, amíg még emlékszem valamire: :oops:

H5 Támadás Torna:

Itt Magix hívta fel a figyelmem, hogy a TOP3 helyezés elérhető. Ekkor néztem meg jobban a csapatot és megpróbáltam... Talán 1 meccs volt, ahol a terep miatt buktam egy pontot, a többin úgy számoltam én is, hogy kikapok, így sikerült megszereznem a 2. helyet, amellyel több, mint elégedett vagyok. Ezúton kérek elnézést Alyrtól a 2. meccsen az elkattintásom után bejövő initiatív bár és a morálok miatti pofátlan győzelmemért. És itt is felhívnám a figyelmét, hogy soha ne mondja, hogy SOHA! :) Gratulálok Magixnak a bajnoki címhez és Alyrnak a 3. helyhez!

H3 Támadás Torna:

Elég sok minden összejött erre a hétvégére (párom születésnapja, keresztlányom ballagása, fiam anyák napi ünnepélye, munka hegyek), így tudtam, hogy fáradt leszek. Emiatt a legegyszerűbb csapattal indultam (Solmyr+Chail Lightning), ami létezik és vagy nyerek vagy veszítek... Ez a középmezőnyhöz volt elég, volt aki többször is reresistált, majd morálozott (pl. Ricsepi), de ilyen csapattal ez benne van a pakliban... A középmezőny reális, nyárra igyekszem jobb csapatot hozni... :) Gratulálok Davenek a bajnoknak, valamint Magixnak és rtnek a 2. és a 3. helyhez!

H3 1vs1 torna:

Alyr helyett beugrottam holt fáradtan randomot tolni Bobibubival késő este és ismét mutatott a Heroes olyan csodát, amilyet még pályafutásom során nem pipáltam... A fun meccs végén mindkettőnk képernyője megelevenedett és teljesen más csatát vívtunk, köszönhetően a HD+WT keverékének... Érdekes volt, ilyet sem láttam még soha! :mrgreen: Köszönöm a meccset, gratulálok a végső fél pontos győzelemhez! :)

Örülök, ha jól éreztétek magatokat, örülök az újoncoknak (Tomkának és Bobibubinak), valamint a visszatérőknek (Ricsepi, Billherry, Zsombor, Zsee) és persze mindenkinek, aki ott volt és jelenlétével emelte a rendezvény fényét és színvonalát. :) Remélem nyáron sokatokkal találkozom az idei "JUBILEUMI" Heroes Táborban, olyanokkal is, akik rendszeres verseny résztvevők, de tavasszal nem sikerült eljutniuk a Mugger Emlékversenyre. A táborra június végéig lehet jelentkezni, szóval aki nem tette még meg, de jönne, jelentkezzen! Addig is minden jót nektek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 14 csüt., 10:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Gratulálok a résztvevőknek és főleg a dobogósoknak és a nyerteseknek!
Láthatóan megint szuper hangulat volt! Ezúttal egy osztályteremben voltatok vagy mi? :D Vologya tanár úr mesteri könnyedséggel oktatta ki az ellenséges hősöket? :D

Nyáron remélem a támadásra el tudok jönni. 1v1-2v2-re tuti nem mert utána már munka lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 02 kedd, 15:28 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nimbus írta:
ST-nek (mostanában csak Zsee :) ) meg még mindig fúj a szél... Hogy nekem mi bajom ezekkel a manapság divatos metroszexuális sérókkal, fel nem tudom fogni. Vicces egyébként, hogy kalkulációm szerint ST napi min. 30-60 percet tölt séróbelövéssel, majd nagy lazán a fejére húzza a bézból sapiját. No de nézzük a jó oldalát, legalább nem kefe frizura... na konkrétan az a halálom. Belegondolva, hogy pár év múlva lehet, hogy a kislányomnak egy ilyen kefe frizkós műmacsó csapná a szelet, egyből rámarkolok a székkarfára (gúúúúúúúzfrábááááá...). :x :x


Mire észre szoktad venni HotS-ban hogy elindul a játék azalatt én kétszer belövöm a sérómat :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 02 kedd, 21:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Zsee írta:
Nimbus írta:
ST-nek (mostanában csak Zsee :) ) meg még mindig fúj a szél... Hogy nekem mi bajom ezekkel a manapság divatos metroszexuális sérókkal, fel nem tudom fogni. Vicces egyébként, hogy kalkulációm szerint ST napi min. 30-60 percet tölt séróbelövéssel, majd nagy lazán a fejére húzza a bézból sapiját. No de nézzük a jó oldalát, legalább nem kefe frizura... na konkrétan az a halálom. Belegondolva, hogy pár év múlva lehet, hogy a kislányomnak egy ilyen kefe frizkós műmacsó csapná a szelet, egyből rámarkolok a székkarfára (gúúúúúúúzfrábááááá...). :x :x


Mire észre szoktad venni HotS-ban hogy elindul a játék azalatt én kétszer belövöm a sérómat :lol:


Ott a pont........ bár azért azt megnézném! :lol: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség