Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én főleg a meccsekre koncentráltam mivel elejétől fogva le voltam maradva vagy 3 körrel (NG-re vártam),az eredményeket csak többiektől hallottam,én nem néztem bele az excelbe :o

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 20:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
rt írta:
Amennyiben jól számolok, akkor így én lettem a 3. és tényleg Dave az első.


Kész szerencse, hogy így körberohangáltok és nem kell foglalkoznom, azzal, hogy akkor most 2. vagyok vagy nem :) ha mégis pontegyenlőség lenne, akkor gáz van mert én Dave-el, rt-vel és Warhearttal is döntetleneztem :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 20:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
3 körrel BIZTOS nem, mert 3 órára érkeztem és még az első fordulóból se volt beírva az összes végeredmény...
Arról nem is beszélve, hogy a Warheart elleni meccsed legalább 45 percig tartott. Ezt nem kéne az én nyakamba varrni :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 23:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NG írta:
3 körrel BIZTOS nem, mert 3 órára érkeztem és még az első fordulóból se volt beírva az összes végeredmény...
Arról nem is beszélve, hogy a Warheart elleni meccsed legalább 45 percig tartott. Ezt nem kéne az én nyakamba varrni :wink:

Miből szűrted le hogy én bárkit is hibáztattam? :shock:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 06 szer., 8:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
Valami gebasz van,mert én 25 pontot számoltam magamnak,már huszadjára is :shock:


Üdv Bátor Harcosok!

Tsókoltatom a körösztanyját annak, aki a pontvezető papírra fordítva írta be az rt-Dave meccs eredményét... :oops: :lol: :mrgreen:

Így a pontvezető bizottság csupán a papírról rosszul vezette át az eredményeket... :oops: Ezért minden érintett szíves elnézését kérjük. Természetesen javítottuk a pontokat és gratulálunk Davenek a bajnoki címhez! Legközelebb viszont megkérnék mindenkit, hogy csak hivatalos személyen keresztül legyen kedves az eredményeket beíratni, hogy ilyen többet ha lehet ne fordulhasson elő... (Persze a hibázás lehetősége így is benne van, de talán elkerülhető egy kis odafigyeléssel...) Előre is köszönöm! :mrgreen:

Szóval a hivatalos végeredményeket akkor ide is kiírnám:

H3 1vs1 torna:

BAJNOK: DAVE
2. Sorceress
3. Teki1986
4. NG
5-6. Zsombor, bobibubi
7-8. Alyr, Karesz
9-10. Zsee, Billherry
11-12. Adler, Ricsepi

H5 támadás:

BAJNOK: MAGIX 19 pont
2. Vologya Mester 16 pont
3. Alyr 13 pont
4. rt 12 pont
5. Jou 11 pont
6. Teki1986 9 pont
7. Chris 8 pont
8. Coradiel 7 pont
9. Zsombor 6 pont
10. Trunks 5 pont
11. Zsee 4 pont

H3 támadás:

BAJNOK: DAVE 25 pont
2. Magix 24 pont
3. rt 23 pont
4. Warheart 22 pont
5. NG 18 pont
6. Ricsepi 17 pont
7. Zsee 16 pont
8-9. Jou és Vologya Mester 15-15 pont
10. Teki1986 14 pont
11. Alyr 13 pont
12-13. Trunks és Billherry 12-12 pont
14. Zsombor 7 pont
15. Chris 5 pont
16. Tomka 2 pont

UPDATE:

12 játékos szavazott a Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjazottakra, így azok kiosztásra kerültek:

Mr. Lucky: NG 5 szavazat (Vologya Mester-Sorceress 2-2 szavazat, Zsombor, Dave, Ricsepi 1-1-1 szavazat)

Mr. Unlucky: Ricsepi 5 szavazat (Dave 2 szavazat, NG, Billherry, Tomka, rt, Adler 1-1-1-1-1 szavazat)
Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 06 szer., 11:00 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Most, hogy tisztázódtak a dolgok, és enyhülnek a kedélyek ezekben a vérzivataros időkben... gyorsan Én is megosztom a tapasztalatimat a Budapest Bajnoksággal kapcsolatban.

Az 1 vs. 1-re sok időt nem vesztegetnék, mert csillagos egyes volt a teljesítményem, azt sem tudtam milyen rendezvényen vagyok, így mindenki elkalapált (mentségemre szóljon előtte 2 napja nem tudtam pihenni a meló miatt, de erre a vállalhatatlan teljesítményre nincs magyarázat). Egyedül az utolsó meccsemen lehetett volna keresnivalóm Zsee ellen, mert láttam, hogy ott kolbászol a sivatagban a blokkom előtt és nincs egybegyúrva a serege, gondoltam gyorsan beütöm a blokkot és a fősereggel megtámadom, erre már az első ütközet alatt lejárt az időm, nem tudtam egyesíteni a sereget és Zsee csinálta meg velem azt, amit Én terveztem ellene... Itt azonban még nyílt egy halvány reménysugár előttem, mert a 6-7. szintű lények ugyan odalettek, de a sereg maradék része még érintetlenül maradt, ugyanis azt pont nem érte el. Gyorsan visszahúztam a várba, manatöltés, majd a főhőssel újra nekilódultam a "maradékkal". A terv az volt, hogy szanaszéjjel meteor showerezem, mert közben neki elfogyott a manája, igen ám, de mivel volt piros gömbje is így azt természetesen feltette, és bedarálta a seregem utóját is... Lélekölő küzdelem volt...

Támadás:

Esélylatolgatásomban említettem, hogy nem lett az igazi a seregem, így nem is túl vérmes reményekkel vágtam neki a küzdelmeknek, ehhez képest, főleg az elején hihetetlen mázlim volt.

Alyr: Mivel nagyon megszervezte a védelmét a csapatnak nem tudtam elég erőset beleütni a Káoszhidrákba hogy lebontsam, és mivel az Implósok ellen egyszer sem sikerült rezisztálnom ezt a csatát simán buktam. 0-2

Billherry: Az íjász csapatokat nagyon szerette volna a seregem kár, hogy csak egy indult ezen a tornán. Azonban itt a második meccsen sikerült kétszer is akkora hülyeséget lépnem, hogy hihetetlen (ráadásul alapból rosszul is álltam fel), azonban mert a Grand Elfek nem jöhettek elég közel ahhoz, hogy teli nyíllal lőjenek meg, a tört sebzést kibírta a csapat így a bénázás ellenére lehoztam ezt a meccset. 2-0

Chris:

Peches volt Chris, mert a fák elegen voltak, hogy lebontsanak, ráadásul az első meccsen bénáztam is, mert megint elléptem magam, itt jókor jött morál a főstacknek így a két pofont már nem bírta ki az erdő. A második meccs ugyanígy alakult morálostul, annyi különbséggel, hogy itt már nem léptem el magamat. 2-0

Dave: Ahogy, az újdonsült bajnok is írta nagyot bakizott ellenem, ez a hiba még többet ért, mint egy morál, mert ismét nekifuthattam a seregének... így 1-1 lett.

Jou: Ennél az ütközetnél már meglehetősen fáradt voltam, nem igazán tudtam mit kezdeni a fire shielddel így sima 0-2 lett a vége.

Magix: A csudaköppeny az Én vitorlámból is kifogta a szelet, így semmi esélyem nem volt ellene, funból azért lejátszottuk... 0-2

NG: Az első összecsapáson simán bedaráltam a Káoszhidrákat a másodikon már taktikázni kellett mert szétbontotta őket, itt azonban hoztam egy rossz döntést mert a resist skillt pörgettem ki expertre a water magic helyett, bíztam benne, hogy megfelelő időben jönni fog egy ellenállás, azonban ez nem jött, még így is nyerhettem volna, de az a nyomorult sátor gyógyított egy hidrányit a seregen, így 1 Káoszhidra túlélte az összecsapást... 1-1

rt: Ez egy érdekes összecsapás volt, mert az első menetben pocsékul játszottam, de jött a morál és megmentett, a másodikban már nekem állt a zászló itt, azonban rt-nek jött a morál paralízissel és Ő nyert. Összességében igazságos döntetlen született, a furcsaság, hogy mindketten azt a menetet nyertük meg, amikor a másik játszott jobban. 1-1

Teki: A slow miatt csak akkor lett volna esélyem ha resistálja a főstack a kezdővarázslatot, vagy amikor Teki kibújt a fészkéből és Én morált kapok, egyik sem történt meg, egyik menetben sem, így 0-2 lett a vége.

Tomka: Kettőnk viszonylatában sokkal erősebb volt a csapatom, így semmi esélye nem volt, mindkét menet úgy kezdődött, hogy arcon csaptam az óriásokat azokból meg nem maradt semmi. 2-0

Trunks: Na itt megint volt egy kis szerencsém, mert a pálya adottságait úgy tudtam a javamra fordítani, hogy a szétbontott Wolf Raiderek ne érjék el a főstack-emet, így apránként elintézem a farkaslovasokat. A második menetben meg megint mázlim volt, ugyanis Trunks nem kapott szélmágiát, ezt ugyan nem tudtam és odamentem a pofonért, de mivel a második kört is Én kezdtem, így összecsuktam a WR hordát. 2-0

Vologya: Vele kezdtem a támadás tornát és gusztustalan módon szétmákoltam. Csak abban az esetben volt esélyem ellene ha az első két körben resistálok. Na ez olyan szinten sikerült, hogy a két menet alatt ha egy Chainlightning elsült akkor sokat mondok...és természetesen még moráloztam is ahogy kell, mint a nagyok... 2-0

Zsee: A fák ugyan nem voltak túl acélosak, azonban mert az első menetben rosszul állt fel Zsee, így egy pontot be tudtam húzni, a második körben már rájött sajnos, hogy ha beáll a sarokba akkor csak két stack-kel férek hozzá, és ha még ott is ragad egy lovas mert annyira gyengét ütnek a fák, akkor az az igazi jackpot... 1-1

Zsombor: Az első meccsünkön kétszer is rosszul számoltam ki a 14 hexát így a kelleténél kisebbet ütöttem, azonban ezt megúsztam, mert jóval gyorsabb voltam a seregénél. A második menet eldőlt mielőtt elkezdődött volna, mert Zsombor elfelejtette beválasztani a földmágiát, és mert nem tudott mass shieldet varázsolni, a seregre, feladta a meccset. 2-0

Warheart: Időhiány miatt nem játszottuk le mind a két menetet, az elsőt buktam, és nagy valószínűséggel az akkori állapotomban (ez volt az utolsó meccsem és már nagyon hasogatott a fejem) a második menetet is buktam volna, de mert már menni kellett kiegyeztünk döntetlenben, és pontosan emiatt nagyon rosszul is éreztem volna magam, ha utólag mégis lejátsszuk, kikapok, és valakitől (hangsúlyozom) UTÓLAG "elvesszük" a trófeáját. Így nekem nagyon jól jött, hogy volt egy kis kavarodás a pontokat illetően és nem oszt nem szoroz a mérkőzésünk. Részemről megbeszélhetünk egy időpontot, és lejátszhatjuk, de istenigazából nincs sok értelme... 1-1

Végezetül pedig köszönöm a szervezést Vologya Mesternek, és gratulálok a dobogósoknak!

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 06 szer., 21:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Vologya írta:
A Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjazottakra aki még nem szavazott, kérem, hogy tegye meg. Eddig még csak 7 ember szavazott, még legalább 3 ember szavazatára szükség van a díjak kiosztásához. Április 10-én 24:00 óráig szavazhattok.


Akkor ezt már régen bebukták az illetékesek XD

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 06 szer., 22:25 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Vogyi Mester mostanában más dimenzióban van!
Tessék egy kiadósat pihenni :wink: :D

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 07 csüt., 0:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
Miből szűrted le hogy én bárkit is hibáztattam? :shock:


Egy mondatban a kettő ok-okozatnak tűnt :)

Nem szoktam a pechet emlegetni, de ha lehetne, most magamra szavaznék. Sorceresstől és Tekitől ki lehet kapni, nem szégyen, senkinek sem, főleg nekem nem, de így, ahogy nekem sikerült...
Sorci ellen elődöntő volt, de ha tudom, hogy hiába zsibbadok este 9-től hajnali negyed 2-ig, mert egyetlen gombnyomással eldönti a csatát, inkább hazamegyek aludni :) :? Egész meccsen azt hittem, hogy rejtegeti a tarisznyában a +10 allt és csak engem akar becsapni, de nem, középen valamelyest megerősödött, viszont a kb. 60-as összegű Attack/Defense-em nem volt piskóta. 2.1.3 körül csatáztunk, nekem Krellion volt a főhősöm, oda is állítottam 32 db 75-ös hp-val rendelkező ogréval, 12 szürke behemóttal, 14 küklopsz és így tovább. Odaát 11 archdevil, 2x5 efreet sultan, vmi 6 angyal, 20 körüli wyvern, némi pit lord és 100 démon.
Archdevil waitel, sultánok is, na uccu, mass haste! Az archdevilek megfeküdtek és talán az angyalból vettem le tekintélyes mennyiséget. Amikor a kedves varázsló kolléga elpöttyintett egy ARMAGEDDONt! és a szultánokon kívül maradt 50 démon, talán 1 behemót meg némi ogre...mondjuk a 30%-os resisttel igazán leeshetett volna valami, de nem...úgyhogy elég rosszul viseltem a dolgot, nagyon leforrázott a dolog, mert ha taktikus csatában, briliáns csatázással legyőz, hát bánja a kánya, a Mestertől élmény oktatásban részesülni, de így :( gyakorlatilag hiba nélkül játszottam végig, nyeregben is éreztem magam (dacára annak, hogy wisdomom nem volt), vártam, hogy mit fog lépni/varázsolni, mass slow? Vagy valami más? Ehh... Egyébként meghajlok Sorci nagysága előtt, mert valószínűleg nekem eszembe se jutott volna armát használni, hogy immunisak a tűzre...

Így másnap reggel felkeltem 8-kor és bekocogtam, hogy Tekivel eldöntsük a 3. hely sorsát, amire már régóta fáj a fogam, még soha nem sikerült vesztes elődöntő után meccset nyernem. Ismét Strongholdot választottam (balance-ra), 1-1-7-nél 0 aranyam volt, behemót+castle, piacozás nélkül :) [1 napra volt piac a váramtól - az első leosztásnál, mert Teki restartot kért, másodszorra már az egész térképen se volt]
Itt már közeledett a főcsata időpontja, Teki már a sivatagban kolbászolt, pár napnyi járóföldre, nekem 2 nap kellett még, hogy egyesítsem seregeimet és odaérjek, erre átjön egy szájbavert teleportkapun, ami 2 centire volt a váramtól és elfoglalta...Itt marha ideges lettem, majdnem fel is adtam, de aztán mentem tovább. És így egy marha kiegyensúlyozott főcsata következett (bár az 5 szürke helyett csak 4 barna behemóttal rohamoztam, ami marhára nem mindegy, főleg a történések ismeretében), ahol a végén asszem 2 orkom maradt, odaát meg 3-4 dendroid, úgyhogy ha zsinórban harmadszorra is reszisztáltak volna az orkok, meglett volna, mivel a ballista brutális volt [Gurnisson volt a főhösöm].

Összességében élveztem a bajnokságot természetesen, nem gondoltam, hogy a támadáscsapatot az 5. helyig tudom kormányozni [így már zsinórban a hatodik versenyen végeztem a legjobb hatban, soha nem gondoltam volna]. Ricsepi ellen a sátor volt a pontszerzés kulcsa és ha ott Ő nyer, meg is előzött volna engem. Warheart pedig úgy győzött le egyszer, hogy egy gombot se kellett megnyomnom - nagyon megalázó volt :D
Úgyhogy akadtak abszolút egyedi élmények, amik felejthetetlenek maradnak.
Karesz, amúgy nem érzem miért kellett volna nyerned az első meccset, átmentem Hozzád és 1 nap kellett volna csak, hogy a térkapun át felvegyem az artifactodat (láttam, hogy recanter és mass prayerrel, chain lightninggal azt magamnak akartam tudni).
Végül az arany sárkányokkal és a 350-es ice boltokkal sikerült legyőzni a Castle csapatot.

Az ősz még bizonytalan, de természetesen szeretnék menni. Köszönjük a szervezést!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 07 csüt., 0:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Előre leszögezem,hogy nem a játéktudásodat vonom kétségbe,mindössze építő jellegű kritikáról van szó :)
Igen,meglehetősen lehangoló egy armával kikapni,de az a helyzet hogy 2.1.3-nál főcsatáztatok,és neked nem volt se recanter,se piros gömböd,se erős varázslatod,de még anti magiced sem.És ilyenkor ha az ellenfél erős mágiában szinte biztos hogy kikapsz.Nemtudom mennyi serege maradt a mass haste után,de szerintem implóval is ledarálta volna a sereged.Így a 2x5 szultánnal viszont adta magát az armageddon,bár tény hogy valószínüleg nekem se jutott volna eszembe leütni őket.Nemtudom mikor törtél be középre (jebuson ez elég sokat számít azért),de volt maci dwelled,azzal legkésőbb 131-kor már bent kell lenni és kiszedni a sivatagot,tökmindegy hány utópiád van saját területen,azokat ráérsz kiszedni később.80%ban szokott lenni valahol egy piros gömb vagy rekanter második hónapra,de ha nincs akkor is mágiában fel kell készülni!
A balanceról annyit,hogy elejétől fogva lehet látni,melyik blokkod vezet a sivatagba.Nyilván az,amelyik sokkal nehezebb mint a többi :) És a térkapus blokk is ugyanúgy beszámít,és ugyanúgy át tud jönni az ellenfél rajta,akkor meg főleg ha tudod hogy már rég bent van.Ilyenkor alap hogy kiveszed a full sereget minél hamarabb,upgradelve,ha nincs pénz mindenre akkor az ancient az elsődleges cél.Főcsatában 50 orkod volt,amiket én ki se szoktam venni első hetekben,ha azok helyett felfejleszted a macit még korábban akkor tuti hogy nyersz.

Persze lehet a pechre fogni,de én úgy gondolom ezekből lehet tanulni.Egyébként jól játszottál,de ha megpróbálod megkeresni hol ment el ténylegesen a meccs (a szerencse helyett),akkor legközelebb sokkal jobban fog menni,mert mindig van hova fejlődni,erre kénytelen vagyok újra és újra rájönni :mrgreen:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 07 csüt., 19:05 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Dave komám,nem mindenki űz sportot a heroes-ból...
Vannak más fontos dolgok is a világon, például a 3P
Pár év múlva megérted,egyszerűbb szórakozásként felfogni.
Rá lehet fogni a Th szerencséjére,a pechre,meg majd az anyósra is hogy kikap az ember.
Egy a lényeg,te is fel fogsz nőni egyszer! 8)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 07 csüt., 20:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Süni írta:
Dave komám,nem mindenki űz sportot a heroes-ból...
Vannak más fontos dolgok is a világon, például a 3P
Pár év múlva megérted,egyszerűbb szórakozásként felfogni.
Rá lehet fogni a Th szerencséjére,a pechre,meg majd az anyósra is hogy kikap az ember.
Egy a lényeg,te is fel fogsz nőni egyszer! 8)

Inkább gyere táborba :twisted:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 07 csüt., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Mindenkinek!

Először is köszönet a verseny szervezésért Vologyának és az ő munkáját segítő embereknek!

Gratulálok a dobogósoknak! :D

Élmény volt ismét részt venni a versenyen, hiszen a részt vevők és a hangulat is kiváló volt, mint mindig! :D

H5-ben álmomban bíztam egy 3. helybe körbeverések és nagy szerencse folytán, de középmezőnyben végeztem, ami sokkal jobban megfelel a valóságnak. :)

H3-as csapatomat kb 5 perc alatt összeraktam, ami látszott is a versenyen, hiszen sereghajtók között végeztem. No de majd nyáron reszkessen mindenki!!! :D

Amennyiben Warheart ilyen eredményeket produkál, nem biztos, hogy kijön a wifi skill főleg expert szinten! :D

Volt egy két fun csata pl Jou ellen, a nyílt sisakos párharc H3-ban és 1:1 lett a vége. És volt egy két igen peches csatám is pl Ricsepi ellen, aki szétmorálozta magát pont ellenem. Teki viszont vitte a pálmát, amikor morál luck morál luck kombót tolt ellenem és kicsit kiakadtam! :D

Mr Lucky: Ricsepi, amit az előbb említettem
Mr Unlucky: Tomka, lehetett volna több szerencséje is és ezáltal több pontot is összeszedhetett volna.

Találkozunk nyáron a táborba! Addig is minden jót mindenkinek!

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Árlista
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 08 pén., 12:05 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Egy technikai jellegű kérdésem lenne az árlistával kapcsolatban:

A Tiva nevű boszorkány (Witch) alapvarázslatának a magic arrow van beírva, de legjobb tudomásom szerint neki a stone skin a kezdő varázslata. Ez szándékos, tehát Tiva balanszolva lett, vagy az Én verzióm rossz, esetleg elírás és Tiva a stone skinnel kezd és az ára is annyi amennyi?

Tudom, hogy ez nem feltétlenül a legmegfelelőbb topic az ilyen jellegű kérdések megvitatására, de ezt most sokan olvassák és így talán könnyebben az illetékesek fülébe jut...:P

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 08 pén., 23:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
Előre leszögezem,hogy nem a játéktudásodat vonom kétségbe,mindössze építő jellegű kritikáról van szó :)


Ezúton köszönöm! :)
De se random- se WT guru nem vagyok. Se az orosz elittel (főleg nem Marettivel...) nem csapok össze rendszeresen :) a kíváncsiság miatt megnéztem, utoljára kedvtelésből a 13. (!!!) BB előtt játszottam meccset csak úgy, pont Ellened :) azaz Heroes szempontjából az elmúlt 5 évem úgy telt el, hogy a BB-n az az évi 2x3-5 meccs, meg online bajnokság, ha volt. Ezzel szemben Te alsó tagozatosként robbantál be ide gyakorlatilag és elképesztően fejlődtél, múltkor is amiket beírtál, csak lestem.

"Dave komám,nem mindenki űz sportot a heroes-ból..."
Süni megjegyzése is ehhez vonatkozik :) nem mondom, a támadásra azért szoktam tesztelgetni, de valóban, amikor OB volt, épphogy befért 3 hétbe egyetlen meccs.
Úgyhogy a szenvedély megmarad, csak átalakul ;-)
És persze, csinálhattam volna másképp, gyorsabban, de ilyen kaliberű játékosokkal nem vagyok egy súlycsoportban és mindkét csata kezdeténél bizakodtam, mert szorosnak tűnt, ha lealáznak, rendben van (Nimbus anno a többszáz master gremlinnel az élen, na az csúnya volt), de így picit keserű lett a szájíz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 09 szomb., 11:03 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Nyerni ugyan úgy meg kell tanulni, mint veszíteni. Mindkettőt a helyén kezelve, stílusosan.
Szerintem mindenkinek egy élmény lehetett a társaság és a játék valamint mindenki tanult és levonta a tanulságot ha nyert ha vereséget szenvedett.
Bár vicces,hogy olyan prédikál aki még egy versenyen sem volt :D :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 10 vas., 0:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Sorceress vs Dave
Tower vs Dungeon
Iona vs Gunnar
Balance L
WT
Párszor restartolni kellett mert az istenért se generált nem bugos mapot a WT,de negyedjére sikerült jó mapot csinálnia.Vettem sok hőst de nem volt olyan nagy a területem hogy ki is használjam a 7 hőst(prisonban volt 2.nap még egy,szóval 8 ).1 nap alatt elértem a 2.várat,út meg csak az egyik sec zónába vezetett,lots griff volt a blokk.1.nap felépítettem a harpy haget és levertem velük,pár trogit buktam.Volt pilács,felkapcsoltam de sok pénzszerzési lehetőség nem volt,egy törpekincstárba botlottam 3.nap ami horde dwarf volt.Vaciláltam,végül beütöttem mert nagyon kellett a pénz.Kis veszteségekkel kihoztam.4.nap 80 stonególemet vertem le csupán xp-ért hogy fejlődjek is valamit(earth elemental dwellinget meg 2 powert védtek).5.nap 78 boart ütöttem be pandora boxért,moráloztak összevissza és elbuktam pár trogit.5k xpt kaptam.Droiddal 6.nap bevertem az 1 db kriptámat,aztán 117kor pack pit lord blokkot főhőssel.Sajnos teleportkapu túloldalán pack küklopsz king volt,szóval elindultam a másik sec zónám irányába.Levertem megint horde stone gólemet (már 2.hét),lots gold gólemet,mindkettő 5k xp-t adott.Persze a további blokk lots sharpshooter volt,és hiába a tactics mert nem volt resourcem scorpicoret építeni.Szóval visszamentem a küki kingeket leverni,közben manát dupláztam meg upgradeltem a minókat,bevittem légiós artit +2 minóért.Levertem a kükiket,sivatagban bóklásztam,találtam 3attack kardot aztán kincses zónába akartam menni,de lejárt az időm és havon sikerült megállni,Sorcy meg pont megtámadott.Szerencsére sokkal erősebb hősöm volt de így is akadt félnivalóm bőven.
Gunnar 14 8 5 3 56 mana
10 manticore 17 minoking 45 harpy hag 31 beholder 2x1 harpy hag 3 trog
Iona 5 4 3 4 30 mana (asszem ilyesmi)
8 sima naga 4 master genie 3 master genie 25 magi 115 master gremlin 20 sima gólem
Scorpicore hiányában+havas csata miatt ő kezdett,bár én előrementem mindennel.Féltem a mass slowtól mert akkor gg van.Helyette advanced haste jött a magira,plusz precision+stone skin a dzsiniktől.Így a magi is hamarabb jött mint én és levett 5 minót,szerencsére nem kapott morált.Én jöttem,blind a nagára,ütöttem amit tudtam,1.körben el is fogytak a magik.2.körben a gremlint gyorsította és lőtt de megint jött a blindom támadtam aztán a 8 vak naga meg 115 vak gremlin már nem tudott mit csinálni a dungeon sereg ellen.GG WP :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 10 vas., 0:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Grat Dave-nek a H3 torna bajnokának! :)
Rövid összefoglaló a vesztes szemüvegén át:
Sokadik indítás után kaptam egy pályát, amin nem volt semmi. ok. 1 kripta volt, és lövős blokkok minden sarkon. Lehet kellett volna még egy újragenerálás? Így utólag ja.
Legtöbb nyersit nyilasok védtek, sok mindent nem tudtam csinálni. Így csövezés ment ezerrel. Log nem jött, herom is alkimista volt, nem fejlődött jól.
A random erejét mutatja, hogy míg Dave-nek teljesen elfogyott az ideje, annyit csatázhatott, addig én is kiszedtem majd mindent, de 1500 felett maradt az időm. 1.3.2-nél találkoztunk (asszem) valamelyik kihalt sikátorban. Voltam vagy 7-es 8-as szintű, ott 14-es attack! Még a powere is több volt mint a varázslómnak. Nálam se arti se semmi. Ennek megfelelően jól ki is kaptam. :(

Nem szerettem meg a balance mapot (most játszottam rajta először). Szerintem nem volt balance-os.
Jobban örültem volna, ha kicsit meg tudom szorongatni az ellenfelem, de szvsz képtelenség volt ezen a pályán.
Köszi a szervezést Vogyinak, és a játékot Dave-nek!

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 10 vas., 15:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Először is gratulálok Davenek a bajnoki címhez és Sorcynak a 2. helyezéshez.

Sorceress: Látod a RANDOM a gyakorlottak játéktere, nem sok babér terem az olyanoknak, akik nem gyakorlottak benne... Sajnálom a kis keserű szájízt, ezért SEM erőltetem túl a Balance-ot és a Panicot a versenyeken, csak mértékkel. A Jebus legalább esélyt ad a "gyengébb" játékosoknak is, igaz ez sem igaz minden meccsre... :P

Azért ennek ellenére remélem látunk még versenyeken idén illetve a közeljövőben! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 12 kedd, 11:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Felkerültek a végeredmények, valamint a képek a bal oldali menü Képek, videók -> Budapest Bajnokságok fül alá. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség