Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 03 vas., 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Köszi a szervezést Vogyi! Jó volt újra résztvenni egy BB-n.
Nagyon jó ültetésem is volt, szuper társaságban telt a nap! :)
Szavaznék 1-et:
Mr lucky: Dave (ügyes is volt, de szerencsés is)
Mr unlucky: NG. (azokat az efreetek...)

+ Ezúton is gratulálok Zsombinak nagyon ügyes volt, sokat fejlődött mióta utoljára találkoztunk.
+ köszönöm a random gyorstalpalót mindazoknak akik próbáltak felhozni a 0-ás szintről.
Lehet ha első héten is csatázok, és építek épületeket, akkor jobban megy majd a játék. Legközelebb kipróbálom, a döntőben Dave ellen :)

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 03 vas., 21:32 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
A társaság szerintem is jó volt, ülök megint majd melléd Sorci :D Csak legközelebb tee segítesz nekem :D Vologya a te írásod előtt én már szavaztam.

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 03 vas., 22:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Kiváncsi vagyok mire fel kapom a lucky szavazatokat (biztos a sok morál a támadás tornán :D )
Az 1vs1 döntőt eltoltuk péntekre,milyen templaten és milyen idővel kell majd játszanunk?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 03 vas., 23:29 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Gratula a helyezetteknek! :)
Sorci, mi az, hogy 0-ás?? Azért nem vagy Te olyan JÓ! :wink: :)
Zsombi, akkor még csak kb. 8 éves volt... :P :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 04 hétf., 0:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Megint csak megérte elutazni a messze északra, találkozni az arcokkal meg tolni egy kis heroest, tábor óta nem volt rá alkalom :)

Először is köszönet Vologyának a szervezésért, szállásért meg mindenért, milliókat holnap utalom :)

Egyik versenyszámban sem voltak elvárásaim. 1vs1-en tisztában vagyok a képességeimmel, gyakorlás hiányában pedig nem nagyon szaladnak meg a dolgok. Bobibubi ellen szimplán lassú voltam, NG ellen még hibáztam is (kétszer...), Karesz ellen szintén lassú voltam... Aztán jött a Ricsepi elleni csodás meccs ahol életem terepét kaptam, 1-2-1-et majdnem 40k golddal kezdtem, 1-2-2-nél pedig már 6 titánnal süvítettem, ezzel előnyre szert téve sikerült legyőzni Ricsepit, aki a végén még logisztikai problémákkal is küzdött, így sikerült a 12 fős mezőnyből a 9-10. helyen végezni :)

H5 támadásra azt hittem tök jó csapatom lesz, aztán amikor láttam a csapatokat már nem éreztem így... Élesbe meg pláne. Igazából ha Trunks nem rontja el az első meccset és rt se felejt el inni a kútból összesen 1 pontom lett volna :lol: Legközelebb megpróbálok nem sebző spellel jönni, pedig tökre szeretem őket :wink:

H3-ra a csapatokra sem emlékeztem, mindenkitől meg kellet kérdeznem vagy előre megnézni mije van. Aztán amikor 3 forduló után 5 pontom volt (Igaz 2-3-at ebből bemákoltam :lol: ). Utána egész jól jöttek a pontok, simán elérhetővé vált a 6. hely az előzetesen várt utolsó 3 helyett. S bár nincs előttem a végeredmény, talán meg is lehetett volna ha Ricsepi ellen nem rosszul állok fel az első csatában, ugyanis ő zsebelte be előttem a top6 utolsó helyét, mondjuk számítani nem számít :) Biztos pontot máshol nem hiszem hogy hullajtottam, vagy ha igen az visszajött Jou és a Trunks elleni első meccsen. Mindegy is igazából, a TOP3 sehogy se jött volna össze.

No de mindegy, Táborba felkészülten szeretnék menni, és nagy az esélye hogy megyek, a két támadásra mindenképp szeretnék és talán az 1v1 beleférhet. A 2v2 nem az én világom, bár TH és Vologya jóvoltából van egy kupám arról is, de nem hiszem hogy nekem ott van helyem, meg hát ****** sokat kell várni és közbe elalszom.

Lucky-Unlucky-n agyaltam a vonaton hazafele, félig alvó állapotban és igazából 2 dolog ragadt meg bennem, ezek alapján adom le a szavazatokat :

Lucky : NG, az a légy nagyon jókor rezisztált, ott rengeteg tempót buktam :) Meg a csóró mapon megkaptam a Chaos hidrát campből, erre ellene be is buktam magam, bár ez kevésbé számított.

Unlucky : Ricsepi, itt pedig az említett bemákolt csoda terep az indok, ami simán eldöntötte a meccset jebuson.

Úgyhogy jah, jó volt, legközelebb talákozunk! :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 04 hétf., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Örülök, hogy így a messzi Valenciából részt vehettem - ha más nem a H3 támadáson. Sorcinak gratulálok az első helyért... vagyis izé, Magixnak. :D Őszintén szólva kicsit alábecsültem a csapatát, nem gondoltam, hogy első lesz :D

Az Efreetek egész jól működtek. Amiben egészen biztos voltam, hogy teki elver, az be is teljesült. Rt-től is max egy 1-1et vártam, de csak mert nem számoltam azzal, hogy a halál ripli-vel majd jól leszedi a blindom. Így 4 pont bukó volt fixen.

Magix meglepett a második csatában, én meg hülye voltam. :D Elszórtam egy pontot, és akkor még nem tudtam, hogy az mennyire fontos. :D Dave ellen is elúszott egy, a második meccsen meg még szerencsém is volt egy kicsit, 1-1 lett.

Ricsepi ellen még ha van kedve, szívesen lejátszom azt az 1 meccset, csak azért hogy utána Dave-el szórakozhassunk a végtelen meccseken. :D Persze ha nagyon elegetek van abból, hogy itt külföldről akarok dobogót, akkor mondjátok meg :D

Köszönöm a szervezést a Heroes teamnek, Krisznek, hogy beszerezte a magic wand of wifit, és Tekinek, hogy beadta az expert wifi skillt.

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 04 hétf., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Na írok én is valami beszámoló-félét,amíg még a fejemben vannak a dolgok.
1vs1-re úgy érkeztem hogy 2 órát aludtam előtte és hulla másnapos voltam :cry: Ez eléggé kihatott az első meccsem teljesítményére is,elég amatőr hibákat sikerült elkövetnem.
1.Dave Rampart Orrin vs Alyr Necro Pyre
Hősök harca
Itt elkapkodtam az elejét,2.nap bementem a törpekincstárba gondoltam a horde dwarf nem okoz problémát.6 morált kaptak szóval az extra 8 grand elf meghalt,meg a többi sereg jelentős része is,szóval 10 elffel és 12 kentaurral jöttem ki.Ennyivel nem lehet beütni a csizmát szóval anélkül indultam utamra 1.héten.Aréna+quest artiért indultam el,ki is vettem őket,2.héten beváltottam majd rusholtam is át az ellenfélhez.Itt jött a következő nagy hiba,túlságosan előrementem félsereggel és villám nélkül,így a rushnak az lett a vége hogy retreatelnem kellett (még pénzem se volt surrenderelni),mert Alyr kivette a full sereget és megtámadott..Legalább a csontik,szellemek,bone dragonok és lichek meghaltak.Orrint visszavettem,és rusholtam megint mert más opcióm nem volt (elcseréltem majdnem összes nyersanyagomat,a relikem meg piros gömb volt,libraryt lots efreet sultan védte).Itt Alyr valamiért nem indult visszafelé és elkaptam a maradék seregét,majd 1 black knighttal elfutott.Én elindultam a relikje felé,amit szerencsémre nem vett ki (+4all).Míg ő összegyűjtögette a pénzt a 3.heti populációra én kivettem a +4allt,manát töltöttem és pár nap múlva megtámadtam a várban(még mindig 3.hét).Mindkettőnknek eléggé megcsappant serege volt,de nálam volt a 320as villám,ami kapublokkolással párosítva meghozta nekem a győzelmet.3:0
2.Sorceress Stronghold Crag Hack vs Dave Necro Tyraxor
Peace Keepers
Ez egy elég csöves pálya,ezért a Necrot választottam ide annak ellenére hogy nincsenek necro hősök.1.nap town hallt építettem.Sajnos az aranybányát vámpírlord őrizte,ezért máshol kellett pénzt keressek.Első napokban nagyon szánalmas seregem volt(3 lics,20 imp+3 hell hound),de sikerült 4.nap felhúzni a black knightot,azzal már tudtam haladni rendesen és 6.nap elfoglaltam az aranybányát.121en beváltottam az xp-s quest artit,majd a 2 jobboldali seert és a red dragonok mögötti reliket céloztam meg(gladius).Sikeresen levertem őket a 11 vámpírlorddal,aztán vettem volna fel a dobozt,és nagy meglepetésemre 15 morcos ancient behemót jött szembe a 11 vámpírommal...Ez kicsit felidegesített,persze futni kellett.3.hét elején már rögtön mentem volna neki az arkoknak,így viszont esélytelen volt.Beváltottam a maradék 2 quest artit,és 136on levertem a pack arkangyalt 8 vámpír,3 bone dragon és 10 dread knight sereggel+blinddal.A hősöm nagyon lassú volt logisztika nélkül,rengetegszer kellett elfussak hogy időt tudjak nyerni,de így is csak 4.héten tudtam bemenni középre az efreet sultánokon keresztül.Szerencsére még időben voltam,és kiszedtem a titan cuirasst.Volt majdnem 40es attackom,25ös powerem,chain lightninggal párosítva.4.hét közepén főcsatáztunk,ahol a chain megbontotta Sorci seregét,neki nem volt erős varázslata így hamar vége lett a csatának.1:0
3.Dave Dungeon Arlach vs Billherry Tower Gurnisson
Jebus
1.héten itt tulajdonképpen nem sok mindent csináltam,mert tele voltam pénzzel de dwelling sehol,vállalható nagy csaták sem nagyon,így 2.hétre maradt a sok tennivaló.2.héten kiszedtem a 2 consomat meg 4-5 hiveomat,de az egyik hiveba 4 angyallal mentem be és lvl1es hőssel,ami pont fullos lett és meghaltam :D Ez lelassított kicsit,125 helyett 127kor törtem be középre,ahol nem sok skillnövelő volt,de összeszedtem olyan 50+ wyvernt majd átmentem Billherryhez.Ő kicsit le volt maradva tempóban,azért lejátszottuk a főcsatát,ahol a skill- és lénykülönbség eldöntötte a javamra.3:0
4.Dave Rampart Kyrre vs Teki Dungeon Xsi
Jebus
Itt jó nagy terepem volt,reméltem hogy lesznek rajta jó cuccok,lett is 4 uni dwell meg 2 cons.A dwelleket bevettem első héten,121en bevertem az első consot,2 angyalt adott,122nél másik cons szintén 2 angelt adott.123kor már nem is volt más dolgom mint középre menni,de a lots angel és horde minoking blokkok elég erősnek tűntek,nekem meg se armorer se offense,és 3as attack.2 szintlépés hiányzott az expert földhöz,bár slowom se volt még,de felépítettem mindkét lvl2 guildemet és a második várban lett slow.125kor sikerült bemenni középre,ezután az időhiány ellenére is sikerült kiszedni a sivatag nagy részét.4.héten főcsatáztunk,nálam a 38 unikornis és 35 wyvern voltak az ütőegységek,meg a 3800as impló,Teki a tűzgömbös infernóval gyengítette meg a seregem,de nem eléggé,így sikerült itt is nyernem.Igaz kicsit elbizakodott lettem a végére,egy erős armageddonnal közelebb járhatott volna a győzelemhez,de volt elég lényem és anti magicem is,ha már a piros gömböt nem tettem fel.

h3 támadás:
Alyr:Az armoreres sentineles hidrák jól bírták az ütéseket,de a vakítással sikerült nyernem mindkétszer,még úgy is hogy másodjára Malekith kapott tacticsot.2:0
Billherry:Itt az első meccsen kaptak 8 morált az elfek,ami kicsit sok lett a végére és elfogytam,sajnos buktam egy pontot itt.1:1
Chris:A fák nem nagyon léptek,a blind+disrupting ray és körbeütés megtette hatását,2:0
Jou:Sokat rezisztáltak a törpök,de szerencsére lassúak voltak ahhoz hogy elérjenek mielőtt lejár a tűzpajzs.A végére sikerült őket legyengíteni és erőből nyerni.2:0
Magix:Első csatában kaptam water magicet így le tudtam dispellezni az antimagicet és a többi buziságot is :D Majd jött a szokásos blind+disrupting ray.2.körben már nem jött water,plusz ő tacticsot is kapott,így simán felrakták az összes buffot a master geniek,és az antimagicet is,nem tudtam leverni sehogy se.1:1
NG:Első körben rögtön rezisztálta a vakítást a fő stack hydra,ez eléggé rosszul jött ki számomra, de nagynehezen sikerült leverni a többi lényt és felrakni a blindot,onnantól kisakkoztam.2.körben könnyebben ment a győzelem.2:0
Ricsepi:Itt jött a szokásos blind első körben,majd előrementem a lényeimmel,de kiment a fejemből hogy a death ripplel leszedi a vakítást és megütött 2.körben is,miután már nem sok lényem maradt...Ez orbitális hiba volt részemről,elbuktam 1 pontot sajnos.1:1
Rt:Talán ettől a csapattól féltem a legjobban,tesztek során mindig megvertem a saját csapatomat a scorpikkal.De a 2 élő játékban egyszer sem kapott tacticsot Rt hőse,így tudtam kicsit offenzívabb lenni.Hosszadalmas csata volt de mindkétszer sikerült nyernem,kis szerencsém is volt mert rosszkor paralizált első meccsen :) 2:0
Teki:Egy újabb csapat ami elvileg megvert volna,elsőre szerencsére kaptam watert,leszedtem a slowot,és erőből sikerült nyerni.Második meccsen nem kaptam watert,de Teki valamiért nem szállt el messzire minden ütés után,amit én tettem volna a helyében,mivel csak 1 stacket tudok dispellezni.A shieldes szultánokat sikerült legyőznöm.2:0
Tomka:Kicsit tapasztalatlan még a csatázásban,de nem ez döntött,az én csapatom egyébként is erősebb volt,a giantek nem voltak elég strapabíróak.2:0
Trunks:Biztos voltam benne hogy 2:0ra kikapok mert a 600+ wolf raider hatalmasat sebzett.Abban reménykedtem hogy szétszedem a szellemeket 7felé ő meg egybenhagyja és úgy el tudom verni.Így is történt,második csatában szétszedte 4felé a kutyákat,de számomra érthetetlen módon nem ütötte meg a főstackemet velük,így megint jött a vakítás és nyertem :shock: 2:0
Vologya:Újabb mumus csapat,kellett 1 reziszt hogy nyerni tudjak,első meccsen jött rögtön 2 is,de második meccsen 5 körön keresztül egy sem,így igazságos 1:1 lett.
Warheart:Naggyon lassú csata volt,próbálta leszedegetni a falamat és elrepülgetni,első csatában nem jött be neki mert közben levittem a főstackje defensét nullára,utána túl nagyon sebeztem még előütők nélkül is.Második meccsen nem kaptam air magicet,ráadásul mind a 4 disrupting rayt rezisztálta.Még így is nyerhettem volna,de sikerült benéznem.A főstackje morált kapott miután elrepült,waitelt,én meg pont elértem volna.De én is waiteltem a főstackkel és hamarabb jött ő minthogy meg tudtam volna ütni,így elrepült.Utána 2x is megütött és nem sok szellemem maradt.1:1
Zsee:Első csata csúnya darálás volt,másodjára sikerült izgalmas csatát vívni,bár inkább csak én léptem :mrgreen: Mire elszívtam Elleshar manájának nagy részét elfogytam a vakításból és még így is nyomott utána 2 implót.Sok dendroid élve maradt de sikerült levernem a 2-3 maradék stackemmel.2:0
Zsombor:Ő nem tudta levenni a vakítást,így sima győzelem lett volna de elsőre nagyon rosszkor morálozott a fő stackje,ami majdnem végzetes volt,mert jól bírták az ütéseket a gyíkok.De sikerült nyerni,másodjára szintén.2:0

Nah ennyi volt a BB,én élveztem és örültem hogy részt vehettem,most hogy végre lehetőségem akadt :) Jó volt a társaság,remélem találkozunk veletek a táborban! :D

p.s.:A maradék 1vs1 meccsről majd még beszámolok ha eljön az ideje :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 04 hétf., 22:54 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Köszönet a beszámolòkért,gratula mindenkinek a legjobbaknak meg kalapemelés :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 04 hétf., 23:10 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dave írta:
másodjára sikerült izgalmas csatát vívni,bár inkább csak én léptem :mrgreen:


Én azért unatkoztam, konkrétan hátradőltem a székben és percekig néztem ahogy kb. 150 manám eltűnik :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 0:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok!

Azt hiszem érdemes lenne nekem is minél előbb megírni a beszámolómat, mert aztán annyi dologra se fogok emlékezni, mint most. Ugye én csak az 1v1-en vettem részt, a támadás kimaradt, de a reggel jelentkező laptop gondok miatt mentéseim nincsenek, hogy esetleg kiegészítsem a hiányos emlékeimet. Emiatt is először kicsit "Oscarosra" venném a figurát, és szeretném megköszönni Tekinek a laptopot, amit gyorssegélyként kölcsönadott, Vologyának az egész verseny megszervezését, Alyrnak a segítségét a felkészülésben és minden résztvevőnek köszönet a remek hangulatért!

1. meccs Hősök harca (keresztbejátszás)
/Zsee/ Dungeon-Shakti vs. Tower-Xsi
Első nap felbukkant Xsi, aki megtetszett a learning miatt, illetve nekró hős lévén jó eséllyel hamar összehozható az exp. earth magic, amivel könnyen beverhetők a Hydrák. Mivel zöld voltam első nap nem lehetett elérni az aranybányát, de a második nap végére összeszedtem a csizmát, csak a kristály bánya maradt elfoglalatlanul. Mivel az ellenfélnek se volt még rá ideje, így nem aggódtam rajta különösebben. Kevesen voltak a törpék a kincstárban, úgyhogy őket kifosztottam az első héten, meg ugye felszabadítottam a trading postot. Sok jelentős dolgot nem hajtottam aztán végre, láttam, hogy a +3 all-os nyaklánc a relicem, ezért arra gyúrtam, hogy a 2. héten minél előbb megüssem a hydrákat. 1-2-1-nél még csak advanced volt, az earth magicem, kellett még két szintlépés, hogy beadja az expertet, úgyhogy 3-4. napon meglett a nyaklánc. Úgy döntöttem még korábban, hogy a questeket inkább hanyagolom, az én szintemen úgy éreztem, hogy többet vesztek vele időben, mint amennyit nyerhetnék, főleg a learninggel így is gyorsan tudtam fejlődni, meg aztán középen jól üthető lények voltak: nagák, unikornisok, behemótok, úgyhogy inkább ott garázdálkodtam. Később visszatértem oda elhozni a titánjaimnak a Golden Bowt a Red Dragonok mögül. A végcsata vészesen közeledett, amikor egy felém kolbászoló droid hősét elkapta az én egyik droidom, szerezve tőle 4 artifactok, köztük egy levegő gömböt. Ennek aztán végül előnyét nem láttam, mert Zsee feltette a piros gömböt. A skill-különbség mellettem állt, asszem egy kicsivel több lényem is volt, de ezek ellenére még akár meg is járhattam volna, mert az elején csináltam pár elég idióta lépést, de ezeket megúsztam.

Az első meccs után ért két kisebb negatív meglepetés. Mivel nekem ez az első élő versenyem volt, így nem vágtam, hogy a keresztbejátszás csak 1 pontot ér :). Aztán pedig mikor megnéztem, hogy hogyan alakul a két következő meccsem, akkor vettem észre, hogy a sorolás szeszélyessége folytán 3/3-szor leszek kék. :)

2. meccs Peace keepers
/Adler/ Tower-Neela vs. Castle-Mephala
Jött Mephala az első napon, szóval itt sem panaszkodhattam a hősválasztásra. A pálya kapcsán amit tudni kell, hogy erre készültem igazán, hiszen ezt mindenki más is ultra csöves mapnak titulálta, ezért érdemes volt megtervezni a stratégiát. Az első nap zökkenőmentesen telt a fatelep elfoglalásával, a gondom a 2. napon adódott. A második várat a tesztelés során 10/10-szer sikerült elfoglalni 1 Dragon Fly-jal + Magic Arrow-val felszerelt varázsló hőssel, egy csomószor még harcolni sem kellett. Az előjelek már nem voltak túl biztatóak, láttam, hogy Gnoll, Lizardman és Baziliszkusz is erősíti a várvédőket. Gondoltam, ha 3 lény is van, akkor csak pár darab lehet belőlük, úgyhogy inkább vakmerő, mintsem bátor ötlettől vezérelve nekik mentem, de persze a 4*30-as varázs nyilak nem voltak elegendők. Ugye pénz és nyersanyag alig, úgyhogy érzékenyen érintett, hogy újabb hőst véve kellett ide visszatérnem 4 swordsmannel 2 nappal később. A második napra volt tervezve az aranybánya is, ami végül is összejött, de a Vampire Lordok túl jól lakmároztak Pikemanekből és Archerekből. Innentől kezdve nagyjából sikerült a tervek szerint haladni, vagyis a következő napokban vízreszállni, még az első héten visszavinni az XP-t adó artifactot. A 2. nap ugyan felhúztam magam kicsit, de aztán még az első héten találtam a Refugeeban 2 Cavaliert, ami visszahozta a kedvem. A relicem a sárkányok mögött most is a +3-as kék nyaklánc volt, úgyhogy megint azt terveztem, hogy a második héten minél előbb megütöm őket, ami a +2 Cavalierrel sikerült is, akik csata közben hősi halált is haltak, maradt belőlük 5. Első napon town hall-t építettem, illetve próbáltam figyelni a pénzügyekre, úgyhogy megelégedtem a Citadellel. A második hét végére összejött az angyal. Alkin az angyalokkal összeszedte a szükséges pénzeket, közben Mephala izmosodott. Az archery skill mellé lett még +25% két artifactból, ami az efreetek ellen nem ártott. Már magamtól is be akartam menni középre, amikor az utolsó 1-2 körnél jártunk, de aztán későn vettem észre, hogy vissza kell mennem még manát tölteni, úgyhogy csak a kötelező végcsata idején mentem be. A kocsmában azt beszélték, hogy Neelának 20+ a defense, úgyhogy tartottam a csatától, de aztán kiderült, hogy a 7 arkangyalommal szemben csupán 6 Giant állt, úgyhogy mégsem kellett aggódni. Asszem kicsit több lényem is volt ezen kívül is, illetve a hősöm is táposabb volt a védekezéstől eltekintve.

3. meccs Random Jebus
/Teki/ Inferno-Zydar vs. Fortress-Xsi
Sajnos itt érvényesült a papírforma. Talán az első generálás után lett volna egy kis esélyem, akkor a váramtól egy napi távolságra, az út mellett, egymáshoz közel volt gorgon, wywern és hydra dwell, és egy lépésre voltam a Kenta Urak által őrzött aranybányától, de ekkor Teki restartot kért. Igazából nem panaszkodhatok a következő generálásra sem, hiszen lett duplaváram, és az első héten megszerezhető hydra dwellem, de sajnos az olcsó fortress ellenére végig anyagi gondokkal küszködtem, amit a másik vár fejlesztése csak tetézett. Aranybányákat nagyon későn találtam, marha messze. A nagy gond még az volt, hogy lvl 18-on lett csak logisztikám, csizma, kesztyű sehol, úgyhogy nagyon lassan haladtam. Persze ha jobban játszom, valahogy biztos lehetett volna több pénzt összeszedni, de ez sajnos nem így történt. A hydra dwell azért meglett első hétre, úgyhogy második héten tudtam 6 hydrával menni, a főcsatába 13-mal mentem, ha jól emlékszem. A dwell elfoglalása nem volt egy sikersztori, kétszer morálozott a hydra, felzabálva a gnollokat, megtizedelve a lizardmaneket. Lehet, hogy már ott elszúrtam, hogy nem egy Beastmastert választottam a Fortress élére, az első meccs szép emlékei miatt maradtam Xsinél, mikor bejött. A végcsatában nem lett volna esélyem semmiképp, de a nullához való konvergálását tovább erősítette, hogy az idő lejárta miatt középre kellett vágtatni, lendületből átkelni a lots Red Dragon blokkon, meg az útba eső további lényeken. A végcsatában aztán a vártaknak megfelelően Teki feltörölte velem a padlót.

Helyosztó, Random Jebus
Fortress-Alkin vs. /Alyr helyett Vologya/ Tower-Torozar

Elég lassan sikerült elkezdeni a meccset, aztán volt egy restart is Vologya részéről, aztán meg nagyon sokszor töltögetni kellett, mert kilépkedett a játék. Nagy általánosságban nézve szerintem egy átlagos teljesítményt hoztam. Nem ment kifejezetten jól, de egy alap szintet azért sikerült hozni, ami így a nap negyedik meccsén szerintem vállalható volt. Egy kis idővel ha több van, akkor elég ugrásszerűen fejleszthettem volna még a hősöm, mert már a sivatagban jártam, ahol láttam egy két csábító dolgot, de így is fél 2 körül jártunk, mire utolsóként végeztünk a végcsatával. Erről a bizonyos csatáról több fotó is készült: a párhuzamos világok bizonyítást nyertek. Míg az én képernyőmön a Naga Queenek mind elpusztultak a Gorgonok mérgétől, addig a túl oldalon 1 életben maradt. Innentől kezdve a csata ketté vált, és a két laptopon két különböző verzióban futott tovább. Akkor már végleg tehetetlenek lettünk, amikor nálam már lejátszották a győzelmi trombitaszót, a szerzett XP-ékből már újabb skilleket tanultam, amikor a túloldalon Vologya arra várt, hogy végre lőjek már a gyíkembereimmel :), így az éjszakai parti egy fél győzelemmel zárult. :)

Ha csak rajtam múlik, akkor természetesen az első részvételem nem az utolsó volt, nyilván szeretnék megmérkőzni még máskor is, akár a támadás tornán is, de ígérni nem ígérek semmit, mert elég nehéz volt ezt az egy napot is becsempészni a naptárba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 9:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Hali!
Elsőször is köszönöm a szervezést Vologyának és az árlista + térképkészítőknek valamint a jó meccseket a többieknek:)
Én is írok egy gyors összefoglalót, csak előbb reagálok Warheart-ra :)
Warheart írta:
Sorcinak gratulálok az első helyért... vagyis izé, Magixnak. :D Őszintén szólva kicsit alábecsültem a csapatát, nem gondoltam, hogy első lesz :D

Nem is lett első :) Második helyen végeztek Rt mögött :)
A hivatalos végeredményt majd Vologya közzé teszi, de én erről tudok :

H3 TT :
1. rt : 25 pont
2. Magix : 24 pont
3. Dave 23 pont (itt még kérdéses Warheart Ricsepi elleni mérkőzése és utána a helyosztó Dave ellen, ha lesz)

H5 TT:
1. Magix 18 pont - az utolsó meccset Vologyával nem játszottuk le mert indifferens volt az eredmény szempontjából (a funból délután letolt 1 meccset azért behúztam :))
2. Vologya 15 pont
3. Alyr 13 vagy 14 pont

Szóval az összefoglaló:
H5 TT: Bevallom, most kivételesen rengeteget készültem már a csapatösszeállítással is és utána a már leadott csapatok tesztelésével is. Ennek persze meglett az eredménye is, mindenkit 2:0 - ra vertem (Vologyával csak 1-et játszottam a fent említett dolog miatt), de mindez nem lett volna lehetséges a kedves ellenfelek néha elkövetett kisebb hibái és a szerencse nélkül.

Alyr - egyik leghúzósabb meccsem a 17 főnix ellen (ki ki meccs), szerencsére szépen fejlődött mind a kétszer a skillfa és ügyes taktikázással lehoztam a meccseket. 2:0

Chris - nem igazán volt ellenfél a 25 emerald dragon a felturbózott dancerek ellen. 2:0

Coradiel - szerencsére nem kaptam túl rossz terepet és a hős varázslásakor sosem lőtt mind a 3 pakk witch. Igaz egyszer kétszer kaptam az arcomba luckos ligntning boltot, de be tudtam húzni a meccseket. 2:0

Jou - itt tudtam, hogy esélyem csak akkor van, ha sikerül kihoznom a skillfából a mana burstot. Szerencsére jött mind a kétszer, de másodjára majdnem elkapott Jou még így is. Maradt kb 40 dancerem a végére. 2:0

rt - a következő mumus. A mágusoknak nincs range penaltyje, ergo rusholnom kellett és imádkozni, hogy Lethos startban nem túl sok egységet mérgezzen meg. Szerencsére egyik sem volt vészes, de egyik meccsen sem maradt túl sok egységem a végére. 2:0

Teki - Itt nem volt nehéz dolgom, sajnos az elementálok teleport assaulttal sem voltak gyorsak és nem is ütöttek nagyot. 2:0

Trunks - Az egyik húzósabb csapat, aki ellen bármi benne volt. Mivel Trunks kolléga volt olyan kedves és nem tesztelte szét a csapatát, ezért relatíve könnyen tudtam győzedelmeskedni, pedig innen tutira vártam pontveszteséget. 2:0

Vologya - A lehúzósabb meccs, ahol a skillfa kb eldönt mindent, mivel itt nem számíthattam a kedves ellenfél esetleges hibázására :). Szerencsére az 1 meccset már csak funból nyomtuk le. (igaz ott minden jött és így sikerült behúzni azt is)

Zsee - Első ránézére azt hittem ez a csapat is simán lebont, de valahogy nem volt erő a Tánokban, a lightning meg nem volt túl nagy sebzésű. 2:0

Zsombor - Itt a kutyáknak csak akkor lett volna esélye, ha végig luckolják a meccseket, de szerencsére ez nem így történt. 2:0

H3 TT : Mivel a csapatnak ez a mezőny nagyon is kedvezett ezért tudtam, hogy ha nem leszek túl szerencsétlen, akkor sima top 4-es a csapatom. A taktika egyszerű volt. Ahol volt 3. vagy nagyobb szintű spell, ott fennhagytam a recanter cloakot, a többi csapat ellen (főleg akik blindoltak), ott meg levettem, bízva master dzsinikben, hogy felteszik az antimagicet és egyéb nyalánkságokat:)
Itt csak highligtholnék :

rt - a scorpicorok ellen csak akkor lehetett esélyem, amikor én támadtam, mert tudtam, hogy hova tegyem a főstacket, hogy ne vágjon azonnal pofán rt főstackje. 1:1

Teki - itt szinte törvényszerű volt a 2 vereség. Sajnos a masterek semmi értelmeset nem toltak a dzsinikre egyik körben sem, sőt armorer és offense sem jött, így garantálva volt a vereség. 0:2

Dave - Első meccsen kicsit meglepett a mass dispell, ami letakarította az antimagicet és minden mást a dzsinikről. Második körre szerencsére nem jött Dave-nek water és így a felturbózott antimagices dzsinik már szét tudták kapni a wrightokat.

Warheart - Itt is számíthattam a dupla vereségre, de a második meccsen Warheart egyből leblindolta a főstackemet, de elszámolta magát amikor kijött a bunkerből a főstackjával, hogy elérje a 2 kisebb dzsini stackemet és közben a masterek feldobálták a főstackre a blesst, prayert, bloodlustot, majd hirtelen az antimagicet. Ezzel a főstackem a 17-es speeddel odament és bevert az ellenfélnek egy nagyot, majd a köv kör elején is a főstackem kezdett. Ez elég volt a döntetlenhez. 1-1

Ezen kívül elszórtam még 1 pontot, de nem emlékszem, hogy Jou vagy Zsombor ellen ... :)

Nyárra megint keresni kell jó csapatokat :) Én nagyon jól éreztem magam és örülök, hogy sokan tiszteletüket tették a jubileumi HME-n.

Magix


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 12:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Valami gebasz van,mert én 25 pontot számoltam magamnak,már huszadjára is :shock:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 17:05 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Akkor lehet felcserélték a pontjainkat.
Te lettél a bajnok.
Ez esetben a kupát átadom az ELTE-n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 17:07 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Így warheartnak se kell meccselnie, mert én őt 2:0-ra elvertem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 17:08 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Mindenesetre, ha hiba van, akkor az excelbe lett valami rosszul beírva, mert a papírt a helyszínen is többször csekkoltad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 17:40 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Átszámoltam én is a pontjaimat.
Kikaptam Dave-től és Jou-tól.
Döntetlent játszottam, Magix-al Ricsepivel és NG-vel.

Ez 30-2*2-3*1=23 pont.
Amennyiben jól számolok, akkor így én lettem a 3. és tényleg Dave az első. Az első díj átvételéről készült fotót is photosoppolni kell. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 17:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Igen gondoltam hogy az excelben lett valami benézve,ez így elég awkward szituáció srácok :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 18:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Így kedd magasságában már ki is derül, hogy szombaton el lett számolva a végeredmény? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 18:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
bobibubi írta:
Így kedd magasságában már ki is derül, hogy szombaton el lett számolva a végeredmény? :)

Még nem biztos,csak nagyon úgy tűnik,egyébként is előfordul hogy rosszul kerül be 1 eredmény,az már a sors fintora hogy pont az első helyet érinti :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 05 kedd, 18:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A Dave-Rt meccs fordítva volt felvezetve az excelbe ( Vogyi majd megnéznéd a papíron is? ). Ebből ered a pontosan 2pont differencia.

Azért jó, hogy mint a jó kútra járó korsó, nézelőditek a lapot meg az excelt, de nem tűnik fel annak sem aki top3nak érzi magát :shock: :roll: :wink:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség