Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 16 pén., 3:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ezt a topicot a szokásokhoz híven azért hoztam létre, hogy tájékoztassalak Benneteket a 2015. évi versenytervekről, azok tervezett időpontjairól illetve plusz ötletekről... Valamint ide kerülnek majd fel a teljes véglegesítés előtt a támadás árlisták már javított változatai, hogy azoknak, akik szeretnék, már korábban kitalálhassák csapatötleteiket. (Amennyiben lesz rá igény illetve időben el tudjuk készíteni.)

Sajnos a Heroes Mugger Emlékversenyre (Budapest Bajnokságra) - ahogy már évek óta - továbbra sem találtunk új helyet, aki tud megfizethetőbb áron, kérem jelezze a vogyi73@gmail.com e-mail címemre. Előre is köszönöm. A tavaszi versenyt még biztosan ott tartjuk.

A 10. "JUBULEUMI" Heroes Mugger Emlékversenyt (22. HBB-t) 2015. május 1-2-(3). között tervezem megrendezni. (3 napos hosszú hétvége). (Március 15-e hétvégére esik, szerintem elég húzós lenne egy hétvégén megrendezni a versenyeket, nagyon szűkösek lennének az idők és nem maradna a munka/iskola előtt idő a pihenésre... Vélemények?)

A 15. "JUBILEUMI" Heroes Tábor tervezett időpontja: 2015. július vége, valamikor a kamionos találkozó után, hogy elkerülhessük a tavalyi gólyatáboros kellemetlenségeket. (Még várom a tábor visszajelzését, de március vége, április eleje előtt visszajelzésre ne számítsatok és szabadságot még ne vegyetek ki addig, ameddig nem írok pontos időpontot! Amint lesz végleges időpont, közzé fogom tenni, hogy leadhassátok a szabi igényeiteket a melóhelyeiteken.)

A 11. Heroes Mugger Emlékversenyt (23. HBB-t) 2015. október 23-24-(25). között tervezem megrendezni. (Szintén 3 napos hosszú hétvége).

A Mugger Emlékversenyeken (HBB-ken) továbbra is van lehetőség a szokásos H3 és H5 támadások, valamint az 1vs1 verseny megrendezésére. A bérleti díj csökkentése lehetséges esetleges éjszakai játék újbóli bevezetésével. (De maradhat az eddig jól bevált rendszer is, persze ez megint létszámfüggő is.)

A 15. Heroes Táborban a szokásos H3 és H5 támadás (esetleg H6 támadás, ha valaki végre bevállalja!), valamint a 2vs2 és 1vs1 versenyeket terveznék. Idén a szokásos 10 napos lenne a tábor, ezért az említetteken kívül extra versenyeket nem tervezek. Vagy jubileum lévén legyen 2 hetes a tábor? Vélemények?

Az eddig leírtak még csupán tájékoztató jellegűek illetve kiforratlan ötletek, javasoljatok bármit, ha megvalósítható, akkor megpróbálom bevezetni, hiszen a cél, hogy jól érezzétek magatokat, ha eljöttök a versenyekre. Az időpontok sem véglegesek még, a Csilit jövő hét második felében hívom az időpontok véglegesítése kapcsán, a tábortól pedig várok egy visszajelzést, hogy mikor is nem lesznek nagyobb rendezvények. Ahogyan írtam, tőlük március vége, április eleje előtt végleges választ nem várok, tehát addig semmiképpen se foglaljátok a szabitokat a tervezett időpontra. Várom véleményeiteket, kérdéseiteket!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 16 pén., 18:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!! Nekem a 2 Mugger emlékverseny időpontja jónak tűnik a tábor meg a szokásos probléma miatt mindegy. ( Nyáron 1 hetet vehetek max ki azt meg a családdal tervezem.)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 17 szomb., 0:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nekem is jónak tűnik a 2 bb időpontja,a tábort szerintem akkor érdemes meghosszabbítani ha több jelentkező is lenne.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 19 hétf., 12:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A BB-k időpontja jó így legalább többen el tudnak majd jönni. Bár a családok sokszor hosszú hétvégéken vannak együtt. De szerintem jó lesz. A Tábor még kérdéses a számomra. Nyáron sok minden lesz nálunk lakásfelújítás meg gépújítás. Ősszel meg egy kis lengyelországi túra Vogyival :). BB-re viszont úgy néz ki csak ősszel tudok jönni, mert elfelejtettem írni Vogyi, hogy május 2 .-án lakodalom lesz, unokatestvéremék fognak egy hatalmas lakodalmat csinálni, egybekelés után persze.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 28 szer., 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Jó eséllyel mindkét HME-n ott tudok majd lenni, Tábor az elég necces, talán a két támadás.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 23 hétf., 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem Társaságnak!

Kicsit aktivizálom magam a fórumon (is), különösen mert látom, hogy kevesen reagáltak Vologya Mester felvetéseire.

Tavaszi HBB: Feltételezem a többség hallgatásával elfogadta Vologya Mester javaslatát, miszerint a május 1.-jei hétvégen kerüljön megrendezésre a 10. Mugger Emlékverseny. Szerintem is ez a jobb megoldás, különös tekintettel a szervezőkre, hogy milyen fárasztó is levezényelni a versenyt (minden előkészülettel együtt), részt venni rajta, végig koncentráltnak maradni... Kell az az egy nap pihenő.

Tábor: Nyilván jó lenne elkerülni a hajnalig kiabáló tömeges bulizókat, a dátum gondolom ennek megfelelően kerül majd kiválasztásra (lesz amikor lesz). Részemről (természetesen) megpróbálok majd a Tábor teljes idejére lemenni, ez sajnos nem csak rajtam múlik, de ha nem tudnék kivenni szabit, azért a támadás hétvégére mindenképp lenézek, de hangsúlyozom, cél a teljes időtartam.
A Heroes 6-os támadással kapcsolatban sajnos nem tudok nyilatkozni, nincs meg a játék és ebből kifolyólag nem is ismerem... :roll:

A hosszabbítás vonatkozásában egyetértek Dave felvetésével, hogy megfelelő létszám esetén lenne érdemes.

Őszi HBB: Időpont szokásos. Előreláthatólag ott leszek.

Ami az éjszakai játékot illeti Én állok elébe, részemről mehet, persze a többség akaratát maximálisan tiszteletben tartva.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 27 pén., 13:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Táborban ott a helyem, remélem hamar kiderül, hogy mikor lesz.

A versenyek elég képlékenyek, a melótól is függ.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 márc. 02 hétf., 0:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Nekem is a melótól függ, de remélem, hogy idén lejutok :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 márc. 02 hétf., 9:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Végre a HME (HBB.) időpontok lefoglalva illetve annyi a hírem még, hogy a versenyek részvételi díjai sem a HME-re, sem a táborra idén nem fognak változni. A táborvezetőt hívom a hét 2. felében, talán akkor már lesz fix tábori időpont is. Addig is köszönöm a türelmeteket. (Ja és a Mugger Emlékverseny is meghírdetésre kerül a hét folyamán...) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 márc. 06 pén., 20:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Én is megyek táborba.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség