Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: H5 ToTE támadás - barbárok nélkül
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 0:39 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Hellóka mindenki!

Néhány sör után jött az ötlet, hogy mi lenne egy ToTe támadás versenyt csinálni? A barbárokról köztudott, hogy túl vannak tápolva a blood rage-el (ugye, HunLorcs? :D :D ). A skillfák el vannak böszmésítve, de ez egy baromi jó fun versenyre adhat alapot.
Arra gondoltam, hogy lényeket és hősöket csak a HoF-ig meglévő várakból lehetne venni, viszont az alternatív fejlesztések játszanak, és az új skill fák. Nagyon sok elmebeteg csapatot lehetne összetenni, az pedig mindig öröm. :D Mit szóltok egy ilyenhez? :)

Jó bebaszombatot mindenkinek :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 1:25 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
A barbár 1 fos hányás csapat, ettől függetlenül én adnék egy ilyesmit, bár nemtom mennyi időm lesz online csapatni a közeljövőben. :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 9:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én benne lennék, elég fán lenne :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 13:06 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Tudnátok írni bővebben arról, hogy is megy egy ilyen h5 támadás ?
(árlista, ...)
Előre is köszi a segítséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 13:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
shien76 írta:
Tudnátok írni bővebben arról, hogy is megy egy ilyen h5 támadás ?
(árlista, ...)
Előre is köszi a segítséget.


Ha a támadás nem tiszta akkor :

A Támadást úgy játsszuk hogy van egy árlista (pl. a Mugger Elmékversenyes témában találsz ilyet :wink: ), ami tartalmazza a hősök, lények, artif, spellek stb. árát, ami alapján 25.000 képzeletbeli valutából összerakod a csapatod. Gondolom ez online lenne, vagyis mindenki játszik mindenki csapatával egy oda-vissza vágót.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 13:59 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
JAja, online-ba gondoltam, mert úgy mókásabb :) Viszont az árlistákhoz nem értek, abban kéne egy kis (rengeteg :D ) segítség.
Nehéz lesz felbecsülni a lények meg képességek árát :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Warheart írta:
JAja, online-ba gondoltam, mert úgy mókásabb :) Viszont az árlistákhoz nem értek, abban kéne egy kis (rengeteg :D ) segítség.
Nehéz lesz felbecsülni a lények meg képességek árát :D


Ha nem csak egyszeri alkalom, majd kialakul :) Egyébként össze kell hasonlítani az aktuális alap upg. lényekkel, hogy jobb e vagy nem :P Azt aszerint beárazni.

Skillek szerintem felejtősek, a TotE skillfája sokkal brutálisabb mint amivel amúgy játszunk, és abban is elég sok lóvés skill van, itt lenne vagy 60 feláras skill, lehet azt hanyagolni kéne...

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 16:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Mint H5 árlista készítő mágus megszólalok én is :) Az ötlet nem rossz, de kizárólag fun jelleggel lehet ezt mondani, beárazni szinte lehetetlen a skillek miatt a dolgot, éppen ezért nincs benne a BB-Tábor támadásai közt sem a TotE. Sajnos az összes ritkán előforduló egyedi skill ottvan szinte mindegyik race-nél (nyilván ez kicsit erős kijelentés azért, de értitek), amelyek ugyan nagyon kiszélesítik a lehetőségek tárházát és remek fun kombókat lehet összetenni támadásban, de sok sikert annak, aki kitalál erre valamilyen értelmes árazási rendszert :) Másik nehezítés az árazással kapcsolatban, hogy be van hozva pár igen durva új skill a játékba, amikkel olyan kombinációkat lehet elérni, amit nem tudom pénzzel lehet-e értékben mérni :) (lásd: 4 lövéses páncélzúzó ballista Vittorionál és társai)
Mindenesetre, ha lesz aki előáll egy értelmes megoldással és sikerül beárazni a listát (akár a barbárokat is), akkor engem érdekelne a dolog. Ha kell, segítek majd abban, hogy átnézem a listát a készítésnél én is (meg még remélem pár H5 guru, pl: Jou) és ötletbörzézhetünk egyet.

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 7:28 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
De azért el kell ismerni a H5 a kelet törzseivel lett egy tökéletes kiforott játék :) Az orkokat egy tápos törp vagy nekró,varázsló legyakja vagy egy jó lovag sok emberrel.
Skillek meg tökéletesek :D

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 9:54 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Áyron írta:
De azért el kell ismerni a H5 a kelet törzseivel lett egy tökéletes kiforott játék :) Az orkokat egy tápos törp vagy nekró,varázsló legyakja vagy egy jó lovag sok emberrel.
Skillek meg tökéletesek :D


Az az igazság, hogy az én tapasztalatomban egy magas szintű orkot egy ugyanolyan szintű bármilyen hős szinte sehogy nem tud szétszedni. Egyszerűen nem tudod megsebezni a lényeit, se varázslattal, se fizikailag. Néhány alap skillel meg rögtön kb blood rage 2-ről indulnak a lények, így baromi gyorsak mind initben, mind speedben.

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 10:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Warheart írta:
Áyron írta:
De azért el kell ismerni a H5 a kelet törzseivel lett egy tökéletes kiforott játék :) Az orkokat egy tápos törp vagy nekró,varázsló legyakja vagy egy jó lovag sok emberrel.
Skillek meg tökéletesek :D


Az az igazság, hogy az én tapasztalatomban egy magas szintű orkot egy ugyanolyan szintű bármilyen hős szinte sehogy nem tud szétszedni. Egyszerűen nem tudod megsebezni a lényeit, se varázslattal, se fizikailag. Néhány alap skillel meg rögtön kb blood rage 2-ről indulnak a lények, így baromi gyorsak mind initben, mind speedben.


Ez a "barbáros téma" elég sűrűn előkerül HME-ken és elég egyhangú a vélemény arról hogy az inkább egy HoF, ami tele van szórva imba lényekkel és skillekkel meg egy OP várral, mint egy kiforottá vált játék :)

De kipróbáltuk táborban is egy Warheart - HUNLorcs csatával, szerintem ott csak a küklopsz, a kentaur és a lvl3 röhögve megverte volna az egész Haven sereget a + 1 heti szaporulatával együtt :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 10:53 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Zsee írta:
De kipróbáltuk táborban is egy Warheart - HUNLorcs csatával, szerintem ott csak a küklopsz, a kentaur és a lvl3 röhögve megverte volna az egész Haven sereget a + 1 heti szaporulatával együtt :lol:


A level 3 az level 5 volt, de igen. És gyakorlatilag vészes veszteségek nélkül. :D Asszem a kentaurból leírtott valami értelmes mennyiséget, mert mindenkivel azt támadta, de ennyi. :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 12:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Igen, akkor kellett nekem is rájönnöm, hogy a ToTE-t úgy elb***ták, ahogy kell... :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 13:23 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Visszatérve a skillekre... Valami ötlet a sok imba skill beárazására?
Vagy ha már ott tartunk hogy fun, akkor a skill felárakat megpróbáljuk egyáltalán beárazni? Ahogy Dragon írta nem egy éccerű cucc, ennek a játéknak meg részben ez adná a poénos oldalát :lol: (Úgyis mindenki op skillfákkal jönne, ez meg fun lenne, meg ne öljük :wink: )

Kombó artik közül nem tudom hirtelen van e olyan ami 2 tárgynál is ad e valami durvát, talán a törpös meg a nekró, arra pl. lehetne ráfizetni (bár a kombós tárgyak amúgy is elég drágák :) )

Lényeket meg szerintem annyira nem nehéz hozzáigazítani a meglévő listához. Esetleg a ballisztára kéne dobni egy + 3-4000 aranyat, mert itt túl brutális :D

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 okt. 12 vas., 13:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 13:24 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Opsz, keverem még néha az idézés és szerk. gombot az új felületen :?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 15:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Csak a hozzálátás kedvéért:
Tiltandó lények( vagy annyira megdrágítandó, h használni igen rizikós legyen): Magnetic Golem, Stalker, Shadow Mistress, Seraph, Vermin, FireHound, Succubus Seducer, Hell Stallion, Polteirgeist, Pristine Unicorn ...

Spellek amin érdemes elgondolkodni szintén a fenti sémában: Regeneration, Vampirism, Summon Hive, Divine Vengeance, Arcane Crystal, Blade barrier, Deep freeze ?

Zsee írta:
Kombó artik közül nem tudom hirtelen van e olyan ami 2 tárgynál is ad e valami durvát, talán a törpös meg a nekró, arra pl. lehetne ráfizetni (bár a kombós tárgyak amúgy is elég drágák :) )


Van hát elég sok, bár fajspecifikusan érdemes inkább ezt nézni...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 17:24 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Szerintem nem kellene tiltani lényeket vagy spelleket. Sok olyan "lerágott csont" miatt egyébként sem tartjuk alkalmasnak komolyabb versenyzésre a TotE-t, ha pedig a felét kitiltjuk a kiegnek akkor majdnem ugyanott vagyunk hogy kb. HoF-al játszunk.

Oké, tele van imba dolgokkal, de legalább lehetne totál agyament csapatokkal játszani :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 18:26 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Én alapvetően teljesen funnak gondoltam, a barbárokat azért tettem ki belőle, mert azok egyértelműen túl erősek. Az új lények közül néhány valóban durva, de úgy gondolom h azoknak a skillfákból eredő agyatlan kombók miatt kisebb a fajsúlya.

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 13 hétf., 8:34 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Egy ötlet és ekkor nem kellene árazni semmit sem: mindenki adott összHP-t, adott számú varázslatot, tárgyat, képzettséget vehet csak.
Finomítható, hogy pl. a tárgyak+varázslatok+képzettségek darabszáma legyen állandó, vagy a lények csak azonos várból származhatnak...
Sokkal egyszerűbb lenne így az egész!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 13 hétf., 10:30 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
kiki írta:
Egy ötlet és ekkor nem kellene árazni semmit sem: mindenki adott összHP-t, adott számú varázslatot, tárgyat, képzettséget vehet csak.
Finomítható, hogy pl. a tárgyak+varázslatok+képzettségek darabszáma legyen állandó, vagy a lények csak azonos várból származhatnak...
Sokkal egyszerűbb lenne így az egész!


Az adott összhp pont azért nem működik, mert a magasabb szintű lények attack/def/dmg/speed/init értéke sokkal jobb. Miért vennél 10k hp parasztot, amikor vehetsz 10k hp emerald dragont is? Tárgyaknál is mindenki relicekkel jönne, bár ez még kiegyensúlyozottabbnak tűnik így, ha limitálva van a darabszám.

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség