Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 27 hétf., 0:23 
Avatar

Csatlakozott: 2014 márc. 23 vas., 20:56
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Keszthely
Üdv!

Először is szeretném megköszönni a szervezést Vologya mesternek. A 2 napos verseny alatt nagyon jól éreztem magam és örülök, hogy végre találtam egy közösséget ahol, végre kitudtam élni a bennem rejlő heroes énemet, és úgy érzem elég sokat tanultam a többiektől. Külön köszönet a jó tippekért, amiket Pumpás,Dragon,Vologya,Alyr adott. A meccseimről mindent egybevéve azt tudom mondani, hogy mindig egyoldalú volt az ellenfél javára, de ez engem annyira nem zavart mert jól szórakoztam közben, meg felemelő volt közbe hallgatni a sztorikat amik régi heroes versenyeken történtek. Ha az időnk engedi mindenképpen ott leszünk a következő versenyen, mert egyszerűen utánozhatatlan ez a feeling ami itt volt, és szeretném még jó párszor átélni!

ui: Tényleg nagyon hálásak vagyunk mindenkinek amiért barátságosak és befogadóak voltak velünk, nem sok közösségről mondaható ez el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: közlemény
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 27 hétf., 0:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Warheart írta:
Itt kissé elszomorodtam, hogy miez már, hogy dobogóért jövök, és az első két meccsen bukok 3 pontot, úgyhogy megnyitottam egy +3 morálos chain-sört, és minden a helyére állt.

A végső csatám NG ellen játszottam. Izgultam, mert sok múlott rajta. Amikor ellene teszteltem, az volt a taktika, hogy majd a dragon fly leveszi az anti magicet, ő meg kifogy manából, aztán jöhet a blind lock. Aztán ez nem egészen jött össze, mert a lézer-irányított ballisztájával valahogy sikerült eltalálnia a csatatér másik végéről 1 nyílvesszővel 3 szúnyogot, (Azért ez nem rossz célzás, vegyük észre :D ) a maradékot meg az angyalkák hányták a sword of judgementjük élére. Így az első csatában széthullott a csapat. Gondoltam akkor bízom a morálban és dermesztésben, mert jobb ötletem nem volt hirtelen. Mentem előre, de mire kővé dermedtek az angyalok, már nem volt csapatom amivel szét tudtam volna szedni őket. A második körben kicsit taktikát váltottam, gondoltam, hogy akkor most szétdefendelem, és elfogy a manája magától. Hát ehhez ennyi hp kevés volt a combos angyalok ellen, így ismét elkente a számat.

Gratulálok a bajnoki címhez NG-nek. Jó csapat volt, és jól is irányítottad. Titi is megérdemelten lett második, gratula neki is.


Itt is magasak voltak az elvárások :) de Te legalább jobban kezelted. Én csak titkon reménykedtem egy dobogóban, de csakis azért, mert tavasszal már sikerült felkapaszkodnom arra.
Izgulás? Nálam is volt kissé, a teljes ottmaradt publikum a hátam mögül nézte az eseményeket :D ráadásul amikor az első csatát lejátszottuk, már tudtam, hogy Vologya ikszelt Titivel :o
Most már elárulhatom, a csapatok kitétele után, ahogy felmértem az ellenfeleket, az Ellened lévő meccsre különösen készültem, tudtam, hogy ez nagyon háromesélyes és sokat számíthat majd (Titi ellen biztos voltam, hogy kikapok, végül ez sem lett így), így a döbbenetemre nem induló Lord Shabát kértem meg, hogy legyen a szekundánsom és játszunk úgy meccset, hogy Ő irányítja a csapatodat. Végül ebből nem lett semmi, a többi péntek óta meg már történelem :)
Azért engem is leforrázott természetesen, amikor az első 4 meccs megnyerése után Billherry az 1. csatában lopott pontot tőlem, meg az első 12 meccs veretlensége után (már kezdett nőni a tét) Edem ugyanezt a teljesítményt lekopírozta...
Nagyon tetszett ez a verseny most, nem siettem a meccsekkel, tudtam, hogy jó mezőny lesz és próbáltam kiélvezni, maximálisan sikerült is, a végeredmény pedig csak hab a tortán. Tavasszal 7 győzelem, 5 döntetlen, most 12 győzelem, 5 döntetlen, amikor kereken 5 évvel ezelőtt elkezdtem a támadás versenyeken is indulni, a legvadabb álmaimban se fordulhatott elő ilyen, hogy ez egyszer megtörténik velem (és 1vs1-ben is van már első és második helyem).

A Dragon elleni egyéni meccset is élveztem, a vereség dacára, természetesen ha nem dzsalok a hóban 2+2 napot teljesen feleslegesen egy artifactért (előtte volt horde pit lord, lenyomtam, de az artifactot nem tudtam felvenni, haha), akkor középen még fel tudom szedni az egy napra lévő Sentinelt, kissé máshogy festett volna az a csata :twisted:
A Nimbus elleni parti pedig szintén nüanszokon múlt, ezért is szerettem volna ezt elkerülni nap elején.

Hála és köszönet a szervezésért a hullafáradt Vologyának, akit a támadásos meccsünkön néha fel kellett ébresztenem, nem volt a topon, de szerencsére úgy felráztam, hogy még az utolsó mérkőzésén is helyén volt a szíve :)
Májusban Veletek ugyanott!!!

[Edit üzeni Warheartnak, hogy expert artillery-vel, többnyire archery-vel megspékelve 16 körüli attack-kal még jóhogy leszedtünk 3 szemtelen piaci legyet :) ]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 27 hétf., 0:58 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Az, hogy balliszta leszedi a 3 legyet az egyáltalán nem lepett meg. A zárójeles megjegyzésem arra vonatkozott, hogy elképzeltem, ahogy legyekre lősz ballisztával :D :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 27 hétf., 12:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Köszi Vologya a szervezést, a többieknek a jó hangulatot, még Warheartnak is, mert legalább volt kinek beszólgatni a távolban :P

Akkor nekem is egy gyors elemzés :

H3 - középmezőny :) Kicsit többet vártam a csapattól (6. hely kb), de hát resist és morál luck nem igazán jött... Amire büszke vagyok : loptam pontot NG-től a bajnoktól :P

H5 - tipikusan szarrá tesztelt csapat a 4. helyre volt esélyes a várakozásoknak megfelelően (tudom sokan nem ezt mondják, de mivel az utóbbi 3 versenyen mindig 4. helyre esélyes csapatot vittem, ezért sokat teszteltem). Aztán jöttek a "kötelező, hogy egyáltalán TOP3 legyek": pontot rabolni Jou-tól, Vologyától, Tititől, na és Dragontól is sikerült 2 pontot elhozni... (Dragon ha kicsit jobban ott vagy fejben és nem kapkodsz a skillfával, meg átgondoltan állsz fel, akkor simán 1-1 vagy 0-2 lehetett volna... így utólag is köszi a pontokat :D). A meglepetés akkor ért, amikor Pukkandúr egy oda nem tervezett morállal jól bejött a számba a magma dragonokkal... nah ott elment 1 pont, de így is sikerült összességében a 2. helyre becsúszni :)

Tavaszra megint kereshetek valami eszement csapatot, mert a titánok most egy ideig nem lesznek a palettán azt tuti ...

Jó volt, szép volt, örülök az új arcoknak is! Találkozunk tavasszal :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 27 hétf., 20:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Köszönöm én is nagyon a szervezést, eddigi H3 támadás legjobb eredményemet értem el. Pedig nem is hittem volna hogy sokat fog érni :)
H5 sajnos nem úgy jött ki ahogy terveztem, sokan voltak immunisak a confusionre :(
HunLorcsot megértem hogy kiakadt, tényleg pofátlanul resisteltem ellene :D

Gratulálok a győzteseknek!

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 28 kedd, 17:32 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Coradiel írta:
HunLorcsot megértem hogy kiakadt, tényleg pofátlanul resisteltem ellene :D


Azért egy Mr. Lucky-t kapsz tőlem. :D :D (nyilván közted és Vologya közt vaciláltam, de utóbbitól H5-ben sikerült elég pofátlanul elhappolnom egy pontot... :P )

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 29 szer., 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,
Először is köszi Vologyának a szervezésért, remek volt mint mindig :)

H5 támadás: szerintem kihoztam a fiúkból a maximumot. Pár pontot szerezhettem volna még, ha kicsit szerencsésebb vagyok, de 5-6ik hely az tök mindegy :) Gratula a három dobogósnak, Jou csapata nagyon jó volt, minden versenyre kitalál valami újat és értelmeset.

H3 támadás: itt a verseny előtt előzetesen az 1-3. helyek valamelyikét éreztem reálisnak. Tudtam, hogy a csatázásommal nem lesz gond, a skillek és a morálok fogják eldönteni a helyezésemet. Alyr ellen buktam két pontot- ott mire léphettem volna leverte a fél seregemet. Magix ellen is tudtam, hogy bukó lesz a fire shield nagyon erős ellenem- ütésenként -14 madár :( Vologya ellen is benne volt a pakliban, hogy kikapok egyszer- shield, haste, prayer giantok erősek voltak azon a meccsen. NG ellen sajnos nem volt armorom neki meg volt offense, így sajnos az a meccs 1-1 lett. Ott ha egyenlő a skillfa akkor én nyerek, sajnos ez egy beleszámolható veszteség volt, amivel nem tudtam mit kezdeni. Végül a második helyre értem oda, ami szerintem teljesen reális hely- a 6 pont amit elbuktam nem lett volna elkerülhető. Jól játszottam, de NG megérdemelten lett Bajnok, gratulálok neki, jó volt a csapata :)

Mindig öröm új arcokat látni a versenyen, most nagyon sokan is voltak ráadásul :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 29 szer., 21:15 

Csatlakozott: 2014 okt. 25 szomb., 23:19
Hozzászólások: 9
Üdv!

Elsősorban szeretném megköszönni Vologya Mesternek a segítséget, amit az újoncoknak első pillanattól nyújtott és a remek szervezést! A többieknek pedig köszönjünk az újoncok befogadását, a nagyszerű hangulatot, versenyt és a rengeteg tanácsot! Reméljük (mi szeretnénk) hosszú távon részesei lehetünk a közösségnek és egyszer majd rólunk is úgy beszélnek, hogy a "régiek"!

Másodsorban a versenyről:
1vs1:
Első meccsem Edem öcsémmel zajlott, aki még előtte talán sosem vert el. Simán kikaptam, már itt éreztem, hogy nem csak ez a vereségem lesz aznap:)
Második meccsem, az NG elleni, volt életem első mérkőzése, amit "idegennel"(eddig csak a családon belül és gép ellen játszottunk) vívtam: Pumpás kiváló tanácsai sem menthettek meg, próbálkoztam, de elmaradtam létszámban és skillekben is.
Harmadik meccsemen Nimbus volt az ellenfelem. Nimbus és NG jóvoltából nagy tétje volt a mérkőzésnek nyernem kellett volna:) Természetesen alul maradtam, de a játékommal elégedett voltam, sokat fejlődtem már ezen a két meccsen. Egy nyakék kivételével már mindent sikerült összeszednem, mire Nimbus odaért. Csak sajnos nem sok értékelhetőt kaptam. Pl: pajzsom, cipőm egyáltalán nem volt.
Utolsó meccsem randomon Alyr ellen zajlott: Pumpásnak köszönöm, hogy elmondta mit kell tudni a randomról, amúgy még mindig a térképen caplatnék:) Tanultam az eddigiekből, jobban figyeltem és jobban kihasználtam a lehetőségeket. Középen megütköztünk Alyrral, a hősök skilljei hasonlóak voltak, de a seregem nagyobb volt, így sikerült nyernem. Alyr nyert volna, ha nem marad otthon 2 heti serege. Siettette az ütközetet, mert reggel neki h5 támadás versenye volt és csak miattam maradt játszani. Külön köszönet!

h3 támadás:
A vártnak megfelelően behoztam az összes távolsági egység elleni meccset. Valamint sikerült pontot rabolnom innen-onnan. Amire nem számítottam, hogy Alyr mindkét pontját elhozom.
A többiek versenyéből és játékstílusából nagyon sokat tanultam!

Nagyszerű élmény volt köszönet érte mindenkinek!

U.i: Nimbusnak üzenem nem szeretem a sört, ezért nem megyek táborba:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 29 szer., 21:48 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Norbakk, rendben, akkor Ne a sör miatt gyere a táborba. :) :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Értékelés
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 29 szer., 23:20 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Jól megkésve értékelném Én is a második Budapest Bajnokságomat.

1vs1:

Vologya Mester ellen kezdtem, ez volt a negyedik összecsapásunk, sajnos ezt is elvesztettem, ám ezúttal sikerült végigmennem a pályán úgy, ahogy kell, ebből kifolyólag hasonló értékekkel rendelkeztünk a főcsatában. Ami viszont részemről pech volt, hogy a Recanter's Cloak-ot Vologya térfelére dobta a gép (ezt ráadásul olyan helyre rakta ahol láthattam is), érdekesség, hogy az eddigi 4 ütközetemből Vologya Mester ellen 3-szor volt nála Recanter... Ettől függetlenül nem mertem azt megtenni, hogy nem húzom fel a varázstornyot, mert féltem, hogy esetleg cselezni fog és nem rakja fel... sajnos nem így történt, és tetézve kínjaimat, a Mester jóval erősebb villámcsapásával zúzta be a seregemet.

Második meccsem Edem ellen volt. Egészen addig remekül haladtam, amíg mohóságomnak köszönhetően bele nem mentem egy olyan csatába ahol elvesztettem a 10-es szintű főhősömet, sajnos többet nem is találkoztam vele, így maradt a kényszer című előadás, és felhúztam a legjobb droidomat… Ez tipikusan olyan csata volt, amit csupán a tapasztalat döntött a javamra, sokat számít, hogy összességében nekem ez már a harmadik tornám volt.

Harmadik meccsem NG elleni keresztmeccs volt. Sajnos nem igazán sikerült az elején felvennem a ritmust és össze-vissza lépkedtem, mire rájöttem mit akarok, ennek az lett a következménye, hogy a „kannát” nem tudtam elhozni, ráadásul az utópia sem volt kegyes hozzám, mert a Recanterem mellé dobott egy piros gömböt, így a „kannányi” szintkülönbség miatt NG simán bevert.

A helyosztón Pumpást kaptam, a random nagyon kegyes volt hozzám a két utópia hihetetlen jól dobta az impló-hoz a cuccokat, ráadásul a sivatagban is sikerült összeszednem egy pajzsot ami még kellett, így mikor megütköztünk az attack defense skillünk ugyan hasonló értékeket mutatott, de nekem a spell powerem jelentősen nagyobb volt, és mert Pumpásanak mágia annuláló tárgy vagy varázslat nem lapult a zsebében, az implosionnel megnyertem az ütközetet.

Összességében inkább elégedett vagyok az 1vs1 szereplésemmel, a csoportban a kötelezőt hoztam, ám a helyosztón aratott győzelmemnek azért is örülök nagyon, mert randomon, eddig csak vesztettem.

H3 Támadás:

Előzetesen a középmezőny elejére vártam a csapatomat, ennél kicsit jobban szerepeltem, és ezért az élmezőny végére értem oda. Összességében azonban inkább csalódott vagyok, mert 4-5 pontot a sok morál és resist miatt vesztettem, nyilván dobogóhoz semmi közöm nem lett volna, de így azért nem az igazi a szájíze az embernek, ugyanakkor ez a játék velejárója.

Mr. Lucky: Ez most lehet meglepő lesz az előzmények alapján, de nálam Alyr. Méghozzá azért mert Ő volt az egyetlen, aki a támadás során mindkét összecsapáson a lehető legjobbkor kapott morált, a második meccsen ráadásul kétszer is, és ez nagyon kellett neki, mert kétszer nagyon csúnyán ellépte magát. Az pedig, hogy éppen lemaradt a dobogóról nem feltétlenül jelenti azt, hogy peches lett volna… (Tudom, miről beszélek, az ezt megelőző 2 versenyemen 4. voltam)

Mr. Unlucky: Nálam Pumpás lett, mert pont Alyr ellen nagyon rápacsált a főcsatában (+1 a Mr. Luckyhoz), és a helyosztón ami az Én oldalamon mázli volt, az ez esetben neki balszerencse…

A szervezést köszönöm Vologya Mesternek, remélem, még jó ideig járhatunk versenyekre az Ő jóvoltából.

A társaság hozta a szokásos remek hangulatot, plusz jó volt új embereket megismerni, és nem csak azokra gondolok, akik most voltak először, mert Én eddig nem találkoztam még Nimbusszal és Dragonnal (bár ugye Ők csak nekem voltak új arcok).

Végezetül pedig gratulálok a bajnokoknak és a dobogósoknak.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 30 csüt., 20:49 

Csatlakozott: 2014 okt. 25 szomb., 23:19
Hozzászólások: 9
Naná, hogy nem a sör miatt mennék:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 01 szomb., 21:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm az elismerő szavakat, értetek szervezem a versenyt, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. :D Végre eljutottam én is odáig, hogy írjak egy kis élménybeszámolót.

H3 1vs1 torna:

Ide csak beugrottam, hogy meglegyen a 12 fő, így a 4x3-mas csoport. Nem panaszkodom, nem kerültem valami combos csoportba, de Ricsepi most már mindig kemény ellenfél, Edem (mester) pedig fekete ló, lévén még nem láttuk játszani és a keresztbejátszás volt az igazi kemény dió Nimbus személyében.

1. meccs Vologya Mester (Fortress Pyre lvl20 34-30-24-19 320 Mana) vs. Ricsepi (Dungeon Crack Hack lvl18 31-40-17-18 340 Mana)

Pyre jött a várban, aki a WT-ben az Artillerynek köszönhetően elég kemény, őt választottam. 3. napra meglett a 2. vár (Castle), majd szépen haladtam és fosztottam ki mindent. Találtam Recanter's Cloakot, Levegő gömböt, +6 Attack kardot és +6 Defense pajzsot, ami említhető. Skillek: Logistics, Artillery, Tactics, Armorer, RESIST, Air és Earth Magic, valamint Luck. A végcsatára, miután áttörtem a blokkot, az 1. hónap 4. hét 4. napján került sor. Ricsepi szépen kigyúrta CH-t és megütköztünk. Nálam 8 Chaos Hydra, 15 Wyvern Monarch, 26 Mighty Gorgon, 29 Greater Basilisk, 60 Lizard Warrior, 56 Dragon Fly és 75 Water Elemental, Nála 6 Black Dragon, 14 Scorpicore, 20 Minotaur King, 28 Medusa Queen, 61 Evil Eye, 56 Harpy Hag és 95 Infernal Troglodyte. A csatát a javamra feltehetőleg a Recanter's Cloak döntötte el, valamint azért a 75 Water Elemental sem volt elhanyagolható és 1-2 RESIST is tiszteletét tette, míg ez a másik oldalon hiányzott. A Blackek így is sokáig bírták, de sokat segítettek a Gorgonok is a végső győzelemben. Köszönöm a meccset, Ricsepi meccsről meccsre keményebb ellenfél, gratulálok neki ehhez az előmenetelhez. :wink:

2. meccs Vologya Mester (Tower Alkin lvl21 32-50-23-27 270 Mana) vs. Nimbus (Dungeon Gunnar lvl19 31-23-15-22 440 Mana)

Alkin jött a várban egyedüli használható hősként, így rá esett a választásom. Szerencsére ott a fix log, valamint találtam csizmát és kesztyűt is, így száguldoztam a pályán. Sajnos elég lassan lettek meg a 2. és 3. váraim (Inferno és Rampart), de szépen haladtam és fosztottam ki mindent. Találtam ismét Recanter's Cloakot, +6+5+4+3 allt és még egy csomó mindent, amit a TOH-os térképnek köszönhetően be is váltottam XP-re az Altarban. Végig a Beastmaster Defense skilljére gyúrtam, amit sikerült is 50-es szintre fejlesztenem. Skillek: Logistics, Artillery, Offense, Armorer, Archery, Air, Wisdom és Sorcery. A végcsatára, miután áttörtem a blokkot, az 1. hónap 4. hét 2. napján került sor Nimbus területén. Cimbi nem talált túl sok jó dolgot sajnos, de azért megütköztünk. Nálam 7 Titán, 15 Naga Queen, 23 Master Djinn, 35 Archmage, 54 Iron Golem, 82 Obsidian Gargoyle és 157 Master Gremlin, Cimbinél 7 Black Dragon, 16 Scorpicore, 21 Minotaur King, 27 Medusa Queen, 71 Evil Eye, 82 Harpy Hag és 137 Infernal Troglodyte. A csata a Recanter's Cloaknak köszönhetően gyorsan véget ért, az 50-es defet nem tudták áttörni Cimbi egységei. Köszönöm a meccset, ez egy ilyen szerencsés térkép és a malackákat én etetgetem a legszorgosabban (a'la Mugger Bátyó), most is nekem jött jobban a meccs során, de Cimbit legyőzni sosem könnyű (és ezen a napon csak nekem sikerült), ezért is vagyok büszke erre a győzelmemre. :wink:

3. meccs Vologya Mester (Tower Ivor lvl17 40-27-26-27 500 Mana) vs. Edem (mester) (Dungeon Gunnar lvl16 25-27-19-17 170 Mana)

Ivor jött a várban egyedüli használható hősként, így rá esett a választásom. Először a bányákat vettem be a föld alatt (sok lövő egység védte), így sajnos elég lassan lettek meg a 2. és 3. váraim (Fortress és Rampart), mert nem tudtam egységeket adni a droidoknak a bevételükhöz, de szépen haladtam és fosztottam ki mindent. Találtam +6 kardot, +2 Speed köpenyt, +4 pajzsot, +4 power mellvértet. Felhúztam a várban a varázslataimat: Meteor, Chain, Resurrection, Earth, Air Elemental, Implo. Kifosztottam az Utopiám, ami 2-es volt és +2all szandált és +4-+4 mellvértet adott. Skillek: Archery, Wisdom, Offense, Armorer, Earth, Air és Resist. A végcsatára, miután áttörtem a blokkot, a 2. hónap 2. hét 2. napján került sor Edem (mester) területén. Nálam 9 Titán, 18 Naga Queen, 27 Master Djinn, 36 Archmage, 66 Iron Golem, 95 Obsidian Gargoyle és 228 Master Gremlin, Edem (mesternél) 6 Black Dragon, 14 Scorpicore, 25 Minotaur King, 24 Medusa Queen, 69 Evil Eye, 60 Harpy Hag és 104 Master Gremlin. A csata a magasabb támadó értékemnek és a tapasztalatomnak köszönhetően meglett. Köszönöm a meccset, elég szépen helyt állt Edem ezen a mérkőzésen, külön gratulálok neki! És hidd el, ez egyre jobb lesz! :wink:


4. meccs RANDOM JEBUS WT
Vologya Mester (Tower Shakti lvl18 13-10-19-10 69 Mana) vs. Jou (Dungeon Gunnar lvl21 20-17-14-15 84 Mana)

Szögezzük le, nem vagyok jó randomban és nincs is túl sok tapasztalatom benne... :roll: Viszont azt gondolom, hogy megtettem mindent, amit csak tudtam és a végén kiderült, hogy a terepem sem volt túl rossz... :roll: Shakti jött a várban egyedüli használható hősként, így rá esett a választásom. Az első artifactom egy levegő gömb volt, persze nem tudtam használni könyv nélkül... Sajnos elég lassan lettek meg a 2. és 3. váraim (Dungeon és Rampart), mert nagyon messze voltak a fővártól, de szépen haladtam és fosztottam ki mindent, amit értem. Útban a 2. vár felé beleakadtam egy Lots Greater Basilisk csapatba, amit nem tudtam kikerülni sehogyan sem, így kénytelen voltam megütni, de a csapatom 3/4-e odalett a kővédermesztések miatt... Kissé morcos voltam, de a jutalmam egy Arany íj lett. Közben a droidokkal is ütöttem, amit tudtam, jó pár lénylelőhellyel is gazdagodtam. Aztán megleltem a 2. váram, elfoglaltam és mellette volt a Titán lényfelvevő hely, amit szintén elfoglaltam a várból jövő Óriásokkal. Amint ezt elfoglaltam, megláttam a +3 Speedet, melyet lots Pegasi védett. Megütöttem és mentem tovább elfoglalva a Hive-okat és Griffin Conservatorykat, ekkor már Titánokkal. A középre menetel előtt kifosztottam első Utópiámat, ami 2-es volt és +2 allt és Titan's Cuirass-t adott. Utána nekimentem a blokkomnak (Lots Bone Dragon) és megláttam Jout, akit elértem, így megütköztünk. Skillek: Logistics, Tactics, Offense, Armorer, Pathfinding, Air, Earth és Wisdom. A végcsatára, miután áttörtem a blokkot, az 1. hónap 4. hét 4. napján került sor a középső sivatagos területen, közel a blokkomtól. (Jou pechjére nem látta a blokkom, csak haladt az úton töretlenül előre.) Nálam 12 Titán, 8 Angel, 37 Wyvern, Jounál 8 Black Dragon, 9 Scorpicore, 20 Minotaur King, 11 Medusa Queen, 50 Evil Eye, 7 Harpy Hag volt (4-4-be osztva a Blackek). Utánpótlása tőle kissé leszakadva lévő droidnál, ahogy az enyémek is... A csata kemény volt, a nagyot ütő villámomnak és a lénytöbbletemnek hála, sikerült győzedelmeskednem... Mivel Jout már rég sikerült elvernem és Randomon még sosem sikerült legyőznöm, ezért is vagyok büszke erre a győzelmemre is. :wink:

A döntőt másnap rendeztük volna, de Nimbus nem tudott eljönni, én meg online nem tudok játszani időhiány miatt, ezért én felajánlottam Nimbusnak a bajnoki trófeát, de Ő nagyon FAIR módon azt mondta, ma már legyőztem egyszer és én vagyok az egyetlen, aki ma még nem kapott ki, így úgy gondolja, hogy nekem jár a BAJNOKI CÍM és vele a BAJNOKI TRÓFEA... :o Így lettem először 1vs1 BAJNOK, azt hiszem nem teljesen érdemtelenül... Jól ment a játék egész nap még annak ellenére is, hogy délelőtt dolgozgattam közben, amikor kellett... :P Gratulálok minden résztvevőnek és helyezetteknek!

H5 Támadás torna:

A csapatom úgy érzem leírták… Egyedül talán Magix volt az, aki kijelentette, hogy ez a csapat TOP3-mas… Rt régebbi BAJNOK íjász csapatát hoztam a versenyre, akik ugyan kb. 150-nel kevesebben voltak, de volt Righteous Might varázslatuk, ami nagyon megdobta a sebzésüket. Jól ment a játék, senkitől sem szenvedtem 2-0-s vereséget, mindenkivel toltam legalább egy X-et. Egy szó mint 100, nagyon szoros lett a vége, de sikerült dobogóra állnom, ami számomra nem meglepő, másoknak lehet, hogy az… Voltak váratlan győzelmeim és váratlan pontvesztéseim is, de összességében elégedett vagyok a 3. helyemmel. Gratulálok Jounak a BAJNOKnak, aki mindig valami remek csapatot hoz, csak nem mindig tud velük nyerni, illetve Magixnak is, aki folyamatosan ott van a TOP3-ban az elmúlt versenyeken.

H3 Támadás torna:

Itt sajnos semmi esélyem sem volt valami jó helyezésre, mert előzetesen nem tudtam tesztelni a csapatot. A Mester Dzsinnek varázslatai szerencsén múltak, az Óriások pedig vagy nagyon nyertek vagy csúnyán elbuktak… Kiemelném HUNLorcs elleni pofátlan mázlim, amikor az első meccsen egyből Anti Magic+Magic Mirror, a második meccsen pedig egyből Magic Mirrort varázsoltak a Dzsinnek az Óriásokra és törvényszerűen az Implót vissza is tolták az Ősi Macikra… :P A 2. meccsen pedig mikor már csak a csodában bízhattak az Óriások, akkor HUNLorcs kifogyott a manából és a Magic Arrows-ok döntötték el a meccset a javamra… :D És külön elégedett lehetek, hiszen a BAJNOK-tól és a két helyezettől is sikerült pontot rabolnom. Összességében a középmezőnyben végeztem, ami talán nem a legjobb eredmény, de semmiképpen sem lehettem volna sokkal jobb, hiszen a csapatom nem csupán a játéktudáson, hanem nagy mértékben a szerencsén is múlott, ami tőlem már egy megszokott dolog. :wink: Gratulálok NG-nek a BAJNOKnak, Titinek (aki mindig hozza a formáját) és Warheartnak is, aki a messzi távolból berobogott a 3. helyre. :mrgreen:

Így ért véget számomra ez a verseny. Örülök, hogy új arcokat avathattunk (Norbakk, Zodmund és Edem (mester) személyében), valamint sok régi arcot láthattam újra. Tavaszig pihenő, aztán újult erővel vetem bele magam az Emlékversenyek és a tábor szervezésébe. Ne feledjétek, tavasszal 10. JUBILEUMI Heroes Mugger Emlékverseny, nyáron pedig JUBILEUMI XV. Heroes tábor! Ha valaki korábban azt mondja, hogy ennyi versenyünk lesz, nem biztos, hogy elhiszem… Vigyázzatok magatokra, pihenjetek sokat, játsszatok az online versenyeinken a téli szünetben, tavasszal pedig remélem, hogy újra találkozunk! Addig is minden jót nektek! Képek hamarosan… (Remélem a tábori videókkal együtt..) :roll: Baráti üdv!

Ui: Még valamit elfelejtettem… :roll: Tavasszal az idei H3 versenyen résztvevők 500Ft-tal olcsóbban vehetnek részt (amennyiben jelentkeznek majd), mert Daninak és Warheartnak köszönhetően túlléptük a 16 fős létszámot… (Mivel ez nem volt 100%, ezért nem is jeleztem senki felé, de ez a pénz visszajár nektek, szóval nem utalgatnék, hanem felhasználhatjátok a következő induláskor ezt az 500Ft kedvezményt…) Remélem így mindenkinek megfelelő! :oops:

Ui2: A Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjakra a szavazataitokat ide vagy emailben tehetitek meg november 9-én 24:00 óráig. Ha legalább a társaság 50%-a szavaz, akkor kiosztom a díjakat... Ha nem szavaztok, maradnak a következő versenyre... :roll:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 01 szomb., 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Vologya írta:
H5 Támadás torna:

A csapatom úgy érzem leírták… Egyedül talán Magix volt az, aki kijelentette, hogy ez a csapat TOP3-mas… Rt régebbi BAJNOK íjász csapatát hoztam a versenyre, akik ugyan kb. 150-nel kevesebben voltak, de volt Righteous Might varázslatuk, ami nagyon megdobta a sebzésüket. Jól ment a játék, senkitől sem szenvedtem 2-0-s vereséget, mindenkivel toltam legalább egy X-et. Egy szó mint 100, nagyon szoros lett a vége, de sikerült dobogóra állnom, ami számomra nem meglepő, másoknak lehet, hogy az…


Akik leírják a csapatodat azok milyen rendezvényre szoktak járni a csilibe? Nem szokták még meg hogy egy Támadás kupa előre meg van írva? :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 9:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Gratula Vogyola a győzelmedhez! Látod, látod csak megéri néha beugrani játszani :wink:

Egyébként meg külön gratula minden helyezettnek!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 17:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
ssth írta:
Gratula Vogyola a győzelmedhez! Látod, látod csak megéri néha beugrani játszani :wink:

Egyébként meg külön gratula minden helyezettnek!


Üdv Bátor Harcosok!

Kösz TH! Tőled mindig külön elismerés a gratuláció! :wink:

Zsee: Dehogy van megírva előre az a kupa H5 támadásban! Szoktam én is gyengélkedni 4-5 versenyenként... :o :roll: :) :D :lol:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 03 hétf., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Jó részletes leírások vannak köszönet érte mindenkinek!
Gratula a nyerteseknek! Öröm látni, hogy sok az új ember is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 03 hétf., 22:57 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Dave írta:
Süni írta:
Félek, hogy egy Zodmund-Hahakocka meccs nemsokára már rangadónak fog minősülni. Eltűnt a keménymag. Nimbus bácsi pedig azon töri a fejét most, hogy hogyan magyarázza el a már előre borítékolható kiesését a csoportkörből( :D ). Valami legyen a következő versenyen, Dreegart például szívesen elverném 8)

Még mielőtt valaki komolyan gondolná az előző sorokat, én is csak "viccelődöm", mint a Nimbus :)

A baj az hogy most esélyed nem lenne Dreegar ellen :lol:
Következő BB-re én is nevezek,csak hogy jó legyen :)


Az életünk során semmi sem lehetetlen. Sokat fogsz még tanulni az elkövetkezendőkben ifjú harcos. :wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 21 vas., 1:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Vologya írta:
Ui2: A Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjakra a szavazataitokat ide vagy emailben tehetitek meg november 9-én 24:00 óráig. Ha legalább a társaság 50%-a szavaz, akkor kiosztom a díjakat... Ha nem szavaztok, maradnak a következő versenyre... :roll:


Mi lett a végkifejlet? :) a képeket elhozza a Jézuska esetleg? :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 21 vas., 7:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
NG írta:
Vologya írta:
Ui2: A Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjakra a szavazataitokat ide vagy emailben tehetitek meg november 9-én 24:00 óráig. Ha legalább a társaság 50%-a szavaz, akkor kiosztom a díjakat... Ha nem szavaztok, maradnak a következő versenyre... :roll:


Mi lett a végkifejlet? :) a képeket elhozza a Jézuska esetleg? :P


Üdv Bátor Harcosok!

Látástul mikulásig (avagy Jézuskáig) dolgozom, egyszerűen nem tudom utolérni magam. Már annyi elmaradásom van, hogy lassan alkalmazottat kellene felvegyek, hogy pótolni tudjam... :oops: :roll: Szóval nem ígérek semmit, de azért a következő versenyig biztosan fent lesznek a HME-s képek a tábori videókkal együtt. Már ha lesz hová, mert ugye a tárhelyünk január 20-ával megszűnik és erre is megoldást keresünk... Kösz mindenki türelmét! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 21 vas., 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Most láttam a főoldali hírt :( van sokkal nagyobb gond is akkor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség