Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Elhiheted, elég alaposan áttanulmányoztam már azt az adatlapot :wink: :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Sikertelen előrelátás
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 14 kedd, 4:04 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Megmondom a magamét Én is, ám továbbra is úgy kell olvasni, hogy a hatos lottó esélyesebb, mint a szakszerűtlen latolgatásom.

Alyr: A tavaszi BB-n Zsee-nek volt hasonló csapata és akkor bevitte a top 6-ba a bandát… Sokat ki lehet hozni belőle, de mivel már kevesebb Cavalier jött ki a rendelkezésre álló pénzből, így szerintem ez a helyezésen is meg fog látszódni. 7-12. helyre várom a társaságot.

Billherry: Úgy gondolom ez a legerősebb lövöldözős csapat a mezőnyben, jó játékkal a dobogó is benne van. 1-6. helyre várom.

Chris: Hasonló a helyzet, mint Alyrnál ám mégis más, mert ezzel a csapattal már jobban kell taktikázni, ezt a társaságot érzem erősebbnek, a középmezőny elejére várom (7-12).

Coradiel: Beholder horda… A sebesség hiánya a legnagyobb baja, elfogynak mire visszaüthetnének. 13-18. helyre várom.

Dani: Egy Aranysárkány nagyon el kellet volna ebbe a csapatba különösen ha slow-val akar operálni… A Precision is teljesen felesleges, na mondjuk nem ellenem, mert velem szemben tökéletesen fog működni az elképzelés, ám azok ellen akik szétdobhatják a csapatukat, nem sok esélye lesz. 13-18. helyre várom.

Dragon: Lassúnak érzem a vámpírokat, bár ezt kompenzálja a sok védelmi extra, ha megfelelő létszámban képesek átérni a túlpartra nagy lesz a pánik… Ám vannak kételyeim 13-18. helyre várom.

Edem: Öregítés és manaszívás... a mezőny nem kedvez neki mert ezúttal talán az utóbbi lett volna hasznosabb. 7-12. helyre várom.

HUNLorcs: Galád egy csapat, mert amit nem gyűr le az implosion arra rásegítenek a Behemótok. Dobogóra várom, de top 6 mindenképpen.

Karesz: A klónozás nem olcsó mulatság de megfelelő ütőerővel nem is kellett volna sok belőle 7-12. helyre várom.

Magix: Ha sikerül elkerülni a közelharcot meglepetést okozhat a góg horda, top 6.

NG: Nálam ez a bajnok csapat, itt minden van ami kell, ütőerő, sebesség, mágiaimmunitás, nem lepődnék meg ha csak nagyon minimális pontot veszítene.

Norbakk: Itt nem a kezdeményezéssel lesz a probléma, hanem hogy kilóra kevés a csapat… Ha nem tudja bekapott ütés nélkül lehozni a meccset csúnya világ lesz rá… 13-18. helyre várom.

Ricsepi: Nagyon úgy néz ki, ez most kicsit mellé ment, ha a mezőny első felében végzek már elégedett lehetek. 7-12. helyre várom a csapatom.

Titi: Nincs túl bonyolítva a csapat, aki nem bírja a pofont annak hamar annyi lesz ellene 1-6. helyre várom.

Trunks: Úgy érzem ezt a vámpíros csapatot is nehéz lesz, agyoncsapni valamivel hamarabb átérnek a szomszédságba, mint fejlesztetlen kollégáik, és ha vissza tudják tápolni magukat akkor nyerhetnek, ám erre is kevés esélyt látok 13-18. helyre várom.

Vologya Mester: Tekintettel arra, hogy Vologya Mester nem áll hadilábon a szerencsével kétségem sincs afelől, hogy a Master Genie-k a megfelelő varázslatokat fogják elsütni… Ám akik képesek idejekorán kivágni a csapat szívét legyőzhetik. 7-12. helyre várom.

Warheart: Iszonyatos szenya egy csapat, már látom magam előtt, amint nem hogy varázsolni nem tudok rá, hanem megmozdulni sem…1-6. helyre várom.

Zodmund: Ellenem tökéletes csapat olyan szinten, hogy csak azért állok majd ki, hogy Adelaide-del elsüthessek egy Frost Ringet, ugyanakkor az Implosion önmagában nem minden 13-18. helyre várom.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: legyen sikeres!
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 14 kedd, 12:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
A próféta szóljon Belőled, draga barat! :D
Azért azt hozzá kell tenni, hogy Titi ellen csak egy morál-luck jól elhelyezett kombójával tudok pontot rabolni és a Warheart elleni meccset várom a legjobban :) Vologya is okozhat kellemetlen perceket a tapasztalatával (a szerencse faktor természetesen perdöntő lehet) és a beholderek (!) ellen is kevés lehet a hp-nk. (de amúgy a többi galeri ellen tényleg jó lehetek legalább egy pontra). Persze a földnek is jönnie kell adott esetben, úgyhogy nem úgy megy ám az! ;)
Én még dobogóra se mernék megtippelni senkit, szerintem annyira szoros a mezőny. De várjuk még a támadásguruk véleményét, én csak egy kis lelkes haladónak vallom magamat az eddigi 10 indulással.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NG 2014 okt. 14 kedd, 21:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Sikertelen előrelátás
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 14 kedd, 19:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Ricsepi írta:
Megmondom a magamét Én is, ám továbbra is úgy kell olvasni, hogy a hatos lottó esélyesebb, mint a szakszerűtlen latolgatásom.

Alyr: A tavaszi BB-n Zsee-nek volt hasonló csapata és akkor bevitte a top 6-ba a bandát… Sokat ki lehet hozni belőle, de mivel már kevesebb Cavalier jött ki a rendelkezésre álló pénzből, így szerintem ez a helyezésen is meg fog látszódni. 7-12. helyre várom a társaságot.

Billherry: Úgy gondolom ez a legerősebb lövöldözős csapat a mezőnyben, jó játékkal a dobogó is benne van. 1-6. helyre várom.

Chris: Hasonló a helyzet, mint Alyrnál ám mégis más, mert ezzel a csapattal már jobban kell taktikázni, ezt a társaságot érzem erősebbnek, a középmezőny elejére várom (7-12).

Coradiel: Beholder horda… A sebesség hiánya a legnagyobb baja, elfogynak mire visszaüthetnének. 13-18. helyre várom.

Dani: Egy Aranysárkány nagyon el kellet volna ebbe a csapatba különösen ha slow-val akar operálni… A Precision is teljesen felesleges, na mondjuk nem ellenem, mert velem szemben tökéletesen fog működni az elképzelés, ám azok ellen akik szétdobhatják a csapatukat, nem sok esélye lesz. 13-18. helyre várom.

Dragon: Lassúnak érzem a vámpírokat, bár ezt kompenzálja a sok védelmi extra, ha megfelelő létszámban képesek átérni a túlpartra nagy lesz a pánik… Ám vannak kételyeim 13-18. helyre várom.

Edem: Öregítés és manaszívás... a mezőny nem kedvez neki mert ezúttal talán az utóbbi lett volna hasznosabb. 7-12. helyre várom.

HUNLorcs: Galád egy csapat, mert amit nem gyűr le az implosion arra rásegítenek a Behemótok. Dobogóra várom, de top 6 mindenképpen.

Karesz: A klónozás nem olcsó mulatság de megfelelő ütőerővel nem is kellett volna sok belőle 7-12. helyre várom.

Magix: Ha sikerül elkerülni a közelharcot meglepetést okozhat a góg horda, top 6.

NG: Nálam ez a bajnok csapat, itt minden van ami kell, ütőerő, sebesség, mágiaimmunitás, nem lepődnék meg ha csak nagyon minimális pontot veszítene.

Norbakk: Itt nem a kezdeményezéssel lesz a probléma, hanem hogy kilóra kevés a csapat… Ha nem tudja bekapott ütés nélkül lehozni a meccset csúnya világ lesz rá… 13-18. helyre várom.

Ricsepi: Nagyon úgy néz ki, ez most kicsit mellé ment, ha a mezőny első felében végzek már elégedett lehetek. 7-12. helyre várom a csapatom.

Titi: Nincs túl bonyolítva a csapat, aki nem bírja a pofont annak hamar annyi lesz ellene 1-6. helyre várom.

Trunks: Úgy érzem ezt a vámpíros csapatot is nehéz lesz, agyoncsapni valamivel hamarabb átérnek a szomszédságba, mint fejlesztetlen kollégáik, és ha vissza tudják tápolni magukat akkor nyerhetnek, ám erre is kevés esélyt látok 13-18. helyre várom.

Vologya Mester: Tekintettel arra, hogy Vologya Mester nem áll hadilábon a szerencsével kétségem sincs afelől, hogy a Master Genie-k a megfelelő varázslatokat fogják elsütni… Ám akik képesek idejekorán kivágni a csapat szívét legyőzhetik. 7-12. helyre várom.

Warheart: Iszonyatos szenya egy csapat, már látom magam előtt, amint nem hogy varázsolni nem tudok rá, hanem megmozdulni sem…1-6. helyre várom.

Zodmund: Ellenem tökéletes csapat olyan szinten, hogy csak azért állok majd ki, hogy Adelaide-del elsüthessek egy Frost Ringet, ugyanakkor az Implosion önmagában nem minden 13-18. helyre várom.


Hm... ami engem illet, ezúttal szívből kívánom, hogy legyen igazad. :P Bár, hogy őszinte legyek, ez a csapat egyelőre még nekem is sötét ló, a mezőny többségét elvben le tudom nyomni, de hát sokminden bele fog abba még szólni, meg hát kérdés, hogy mennyire fogják bírni a pofont a macik. :wink:
Ami pedig a tiedet illeti, szerintem nincs okod aggodalomra, raktam már össze magamnak hasonló kombót, és biztos lehetsz benne, hogy jópár anyázást fogsz kapni. :P :lol: Esetleg talán többe szedtem volna a sárkányokat, de egyébként nagyon jó koncepció sztem. :wink:

NG, az az Earth Magic neked szerintem teljesen felesleges. :P Szegény macik lusták és nem akarnak hadakozni fölöslegesen. :mrgreen:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 16 csüt., 18:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A lányom kezeinek köszönhetően megtörtént az 1vs1 sorsolás és kialakultak a csoportok, íme (4 kiemelt volt az aktuális toplista alapján: Nimbus, Jou, Vologya Mester és Karesz):

A csoport:

Vologya Mester
Ricsepi
Edem (mester)

B csoport:

Jou
Pumpás
Zodmund

C csoport:

Nimbus
NG
Norbakk

D csoport:

Karesz
Alyr
Dragon

A fix pályákat a hétvégéig megkapjátok és a pontos meccsbeosztást, valamint reményeim szerint a H3 és H5 térképeket is... Addig is köszönöm a türelmetek. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 16 csüt., 19:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus most hogy vágsz vissza h6-ért??? :D Valahogy össze kéne kerülni csak hogy ott is elverhesselek :P

Vologya mester jó csapatba került :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 16 csüt., 22:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Karesz olyan, mint a jó bor, múltkor döntőzött (volna...), most meg nézem, hol fent van a toplistán :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 17 pén., 20:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Vologya Mester kérésének eleget téve írok egy gyors elemzést én is H5 Támadásról. Előzetesen annyit, hogy most mellényúltam egy csöppet, 2 csapat között vaciláltam, hogy melyiket küldjem be, végül az egyszer már 3. helyet elért paraszthorda mellett tettem le a voksom, bár utólag okos az ember, de ha a másik csapattal jöttem volna az egész mezőnyt eltudtam volna verni 0 pont veszteséggel :lol: Na mostmár mind1, majd legközelebb, így legalább izgalmasabb lett az egész 8) Most sikerült letesztelnem a csapatokat is, így remélem reálisabban sikerül látni az erőviszonyokat. Íme:

Alyr: A Hell Chargerek sajnos még mindig nagyon drága lénynek számítanak gatingelős taktikára építve, így a csapatban sajnos nem sok potenciál van, hiába a morál és +gates sereg.

Chris: A luckos felezős death knightok okozhatnak kellemetlen meglepetéseket a legtöbb csapat számára, ráadásul a támogatottságuk is ötletes. Kíváncsi vagyok, mennyire viszi majd ez a csapat, bár úgy érzem a top helyekre az esélyét már meglőttük a DK-knak pár áremeléssel.

Coradiel: Először megijedtem mikor megláttam a sereget, a BF-ek tényleg eltudták volna verni a seregemet (meg azok a csapatok amiknek nem lehet visszaütni), de aztán észrevettem hogy nem BF, csak Maidenekről van szó. A Maidenek sajnos nagyságrenddel gyengébbek a fejlesztett változatuknál, ezért ez a sereg a középmezőnynél nem fog előbbre jutni.

Dragon: Úgy éreztem itt az ideje egy új reinkarnációs seregnek, sok ötletet kipróbáltam és nagyon kevés dologgal tudtam elverni a parasztokat, ezért bepróbálkoztam velük. Sajnos ez a mezőny nem kedvez minden szempontból a seregnek, bár a spellek megvétele határozottan megnöveli az esélyeimet, de vannak nagy mumus csapatok, ahol majd a gép fog dönteni. Top3 azért remélem meglesz, bár ebben nemcsak a csatatéren van a gépnek beleszólása, de a skillfánál is... mert ahogy egyszer korábban egy beszámolóban olvastam valakinél: "megalázott a skillfa". Ez sajnos most velem is előfordulhat :)

HUNLorcs: Ez a csapat egyszerű mint a faék, és van is benne sebzés (a dzsinnek erről híresek). Hátrány, hogy ezek alap dzsinnek, amik csak az ellenre tudnak castolni - persze ez sem rossz azért. Pár csapatot elkaphatnak a dzsinnek, elég gyorsak és nagyot ütnek, néhol meglepő lehet majd.

Jou: Ezt a sereget sokáig néztem, hogy mi benne a trükk, eleinte nem fogtam fel, mennyire erős spell is a Vulnerability, aztán rájöttem. A spelltámogatottság jó és a sereg is elég erős, bár őszintén szólva meglepődtem, hogy ilyen kevés fejlesztett druida ekkorát képes csapni. Ennek a csapatnak szerintem illene a top 3-ban lennie, itt - és a legtöbb top3-hoz közeli csapat esetében is - a gép fogja eldönteni a sorrendet.

Magix: Szintén egy top 3-ra ítélt sereg, bár ez a csapat 100%-osan ottlesz a 3-ban. Nagyon erős spelltámogatottság, óriási dmg, strapabíró titánok és jó hősválasztás, a knight nagyon jó kisegítő lehetőségeket ad a csapathoz. Ezzel a sereggel szenvedtem a legtöbbet a tesztek alatt, 7-8 tesztelés után kimerem jelenteni, hogy ez a sereg tetszik a legjobban a mostani mezőnyből és ezzel lesz a legtöbb problémám is, 50-50% esély lesz itt számomra. Remélem megfogja azért pár csapat nehezíteni a titánok dolgát, de elég gyanús szerintem, hogy Magix fogja behúzni ezt a tornát :)

Pukkandur: Ez a sereg meglepő lehet pár csapat számára, az újra és újra feltámadó sárkányok kellemetlenek lehetnek. Szerintem ez a csapat top 6-os lesz, egyszerű mint a pofon, de egyszerűsége okozza nagyszerűségét is! A 4 kiemelkedő csapaton kívül ez még az a csapat, amelyik számára kedvező a mezőny és ezért lesz erős.

Titi: Na ez a csapat számomra rejtély. Nem tudom Titi hol fog végezni velük, a top6 az garantált, de szerintem az első 4 helybe nem fog tudni beleszólni, ami kifejezetten azért történik, mert nagyon kedvezőtlen a mezőny most ennek a csapatnak, rengeteg lövész, szivató mágia, ez most egy jó csapat rossz időben előhúzva a kalapból sajnos. Ennek ellenére, nem fog rosszul szerepelni, ha azt vesszük, hogy Titi jó játékos és amivel indul azzal tudja hogyan kell jól játszani!

Trunks: Ez a csapat egy régóta talonban tartott csapatötletem, bár én alapból nem ilyen körítéssel és hőssel csinálnám, de hasonló ötletem létezik már 3-4 éve. A hastenak nem sok értelme van, mivel a necro nem szokott light magicet kapni és a csontsárkánynak nem speedre van szüksége, hanem egy igazi támogató arzenálra mindenféle spellel és itemmel. Sajnos, mivel ez a seregötlet kivitelezhetetlen még mindig, ezért nem lesz túl jó a helyezése.

Vologya: Ez egy jó csapat volt tavaly Rt kezében, mire idáig elértünk azonban, szerintem már gondoskodtunk arról, hogy ne kerülhessen a top 3 közelébe. Ezúttal a mezőny sem kedvez neki túlzottan. Azért nem írnám le teljesen, sok íjjászról beszélünk és van +1 luck is, ami vicckategória, de láttam már a tesztelésnél olyat (pont Magixnál), hogy az az 1 nyűves luck lett a vízválasztó pár meccsen, ha jókor jön be! Top 6 az szerintem garantált.

Warheart: Ez egy beteg állat sereg :lol: Sok pixie nagyot tud sebezni, főleg, hogy a skillfát bebiztosította magának, ám War esetében is előfordulhat az mint nálam, miszerint túlkomplikált a skillfa, ezért néha megtréfálhatja a gép a skillfelvételnél (bár igaz, őt valószínűleg jelentősen kevesebb eséllyel szívathatja meg, mint engem, but still...). Az imbues vulner szerintem az egyetlen értelmes módja ennek a skillnek, magam is gondolkodtam még régebben egy hasonló seregötletben, de nem találtam rá megfelelőnek a Sylvan lényeket. Meglátjuk, mennyire lesznek ütősek a pixiek, azért a 0-ás defre ennyi pixie rávág, az kellemetlen lehet a legtöbb helyen... Top 6 az szerintem itt is garantált!

Ennyi lenne tehát, szerintem ezekkel az eshetőségekkel számolhatunk a mostani BB-n, kevesebb, már csak 5 nap és minden kiderül élőben!

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 18 szomb., 9:52 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
lanyizoli írta:
Nimbus most hogy vágsz vissza h6-ért??? :D Valahogy össze kéne kerülni csak hogy ott is elverhesselek :P

Vologya mester jó csapatba került :)


Mi sem egyszerűbb! Majd tolunk egy döntőt! :) Mindazonáltal nekem az is öröm lesz ha kezet szoríthatok veled! A revanshoz nyilván nem ragaszkodom, csak poénkodok. :)
Egyébként a hármas csoportoknál szokott lenni kereszt játék is, nem? Mintha ez rémlene, de ha nem akkor egyeztethetnénk a lebonyolítást is. :)

Vogyi Cimbi mindig hatalmas kondában terelgeti a malacait. :) Bár én egyik csoportbéli ellenfelét sem ismerem, ki tudja lehet, hogy bucira verik. :twisted: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 18 szomb., 10:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Tényleg tavaly is volt keresztbe játék!! :) Úgyhogy vagy döntőt tolunk majd vagy keresztbe toljuk :)

Vologya mesternél pedig egy új srác van illetve egy másik srác aki tavaly volt először...

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 18 szomb., 19:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Alyr, Nimbus: Mindkét játékos fekete ló, Ricsepi a táborban már hajszál híján elkalapált, Edem (mester) játékereje pedig még nem ismert, szóval benne van a kalapban, hogy vert seregként kullogok majd haza... :shock: És lesz keresztbejátszás is (ma vagy holnap megy majd a mail a pontos meccsbeosztásról és lehet, hogy a támadás térképeket is küldöm vele együtt), ahol Nimbus lesz az ellenfelem, szóval nem érzem biztosnak a helyem... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 18 szomb., 22:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Ricsepinek megvan a (játék)intelligenciája ahhoz, hogy egyszer odaférjen majd a húsosfazékhoz és szerintem kellően motivált, elszánt ahhoz, hogy fejlődjön és jó eredményeket érjen el, úgyhogy vae victis lesz! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 19 vas., 18:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Dragon írta:
Magix:Ezzel a sereggel szenvedtem a legtöbbet a tesztek alatt, 7-8 tesztelés után kimerem jelenteni, hogy ez a sereg tetszik a legjobban a mostani mezőnyből és ezzel lesz a legtöbb problémám is


Tudod Dragon mindig olyan csapatot próbálok összerakni és vinni, amit jó páran szidnak mint a bokrot, mert annyira genya :) Nekem ez már elégtétel, hogy Te is anyázol érte :lol: :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 19 vas., 21:03 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Alyr, Nimbus: Mindkét játékos fekete ló, Ricsepi a táborban már hajszál híján elkalapált, Edem (mester) játékereje pedig még nem ismert, szóval benne van a kalapban, hogy vert seregként kullogok majd haza... :shock: És lesz keresztbejátszás is (ma vagy holnap megy majd a mail a pontos meccsbeosztásról és lehet, hogy a támadás térképeket is küldöm vele együtt), ahol Nimbus lesz az ellenfelem, szóval nem érzem biztosnak a helyem... :roll: Baráti üdv!


Tod Cimbi, hogy csak viccölődöm. :) Két kiemelt játszik keresztbe? :) Ez fura, de végül is én örülök, mindig szeretek veled játszani. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 20 hétf., 15:08 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Félek, hogy egy Zodmund-Hahakocka meccs nemsokára már rangadónak fog minősülni. Eltűnt a keménymag. Nimbus bácsi pedig azon töri a fejét most, hogy hogyan magyarázza el a már előre borítékolható kiesését a csoportkörből( :D ). Valami legyen a következő versenyen, Dreegart például szívesen elverném 8)

Még mielőtt valaki komolyan gondolná az előző sorokat, én is csak "viccelődöm", mint a Nimbus :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 20 hétf., 17:23 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Mondjuk én mint "kezdő" (2. h3 támadásom, 3. h3 1v1em és vagy a 10 h5 támadáson voltam eddig) örülök hogy egy 1000 éves játékra mint a h3 még mindig jönnek az új emberek! Anno 1et nyertem csak 1v1ben utána 2őt, most nem lesz annyi (szerintem egyet se fogok nyerni) de nem baj én is fejlődök szépen lassan...

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 20 hétf., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Értem Süni, tehát most azért nem jössz, mert Számodra nem elég komoly a mezőny :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 20 hétf., 21:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
lanyizoli írta:
Mondjuk én mint "kezdő" (2. h3 támadásom, 3. h3 1v1em és vagy a 10 h5 támadáson voltam eddig) örülök hogy egy 1000 éves játékra mint a h3 még mindig jönnek az új emberek! Anno 1et nyertem csak 1v1ben utána 2őt, most nem lesz annyi (szerintem egyet se fogok nyerni) de nem baj én is fejlődök szépen lassan...


Üdv Bátor Harcosok!

Ez az igazi pozitív hozzáállás! :wink: Én többek között az ilyen emberek miatt csinálom még ezeket a versenyeket... :roll: Tudjátok sok jó fej ember jön el egy ilyen versenyre és örülök, hogy a barátságotokat a magaménak tudhatom. Főként ez motivál, a sok jó fej emberke, hogy csináljam az oldalt és a versenyeket. És aki egyszer belecsöppen, azt magával ragadja a társaság és remélem az újoncok is átérzik majd ezt és megragadnak ezeken a versenyeken. :) (Ugye Ricsepi? :wink: )

Cimbi: Megtisztelő ellened játszani. Tudod megvan a logikája, hogy miért egymás ellen játszunk keresztbe, de majd a versenyen elmondom illetve kiderül, most nem kezdem el magyarázni... :wink:

Mailben már megkaptátok tegnap, de itt vannak a H3 1vs1, H3 és H5 támadás térképek:

http://www.hommm.hu/friss/bb21/1v1maps_9HME.zip
http://www.hommm.hu/friss/bb21/H3maps_9HME.zip
http://www.hommm.hu/friss/bb21/H5maps_9HME.zip

Jó felkészülést Mindenkinek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 20 hétf., 23:01 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Őszinte legyek, én szinte már évek óta csak akkor játszom H3-at, ha eljutok egy BB-re, vagy a táborba. Volt idő mikor érdekelt hol végzek, de az már a régmúlt... sokkal több van ebben a csapatban mintsem maga a játék. Süninek igaza van, sokan nem aktívak már sajnos. Én nagyon sok embert hiányolok úgymint mint Szotyi, Zizi, Paul, Lzo, Boti, Benyo, Laca (és még nagyon sokan mások) no és persze MUGGER ( :cry: ). Ez a csapat sokszor megmutatta már, hogy nem csak a heroes kapcsán összetartó és aki egyszer betéved hozzánk hamar itt ragad, sokszor annak ellenére, hogy bizony a játékban igencsak alulmarad (legalábbis eleinte).

Öööö... közben majd elfeledem mit is akarok kérdezni. Elnézést ha láma a kérdés (és esetleg valahol már le van írva, csak én nem találom), de valaki mond nekem valamit a WT-s szabályokról? Mennyi idő egy kör, mennyi idő egy meccs, stb?

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 20 hétf., 23:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Süni írta:
Félek, hogy egy Zodmund-Hahakocka meccs nemsokára már rangadónak fog minősülni. Eltűnt a keménymag. Nimbus bácsi pedig azon töri a fejét most, hogy hogyan magyarázza el a már előre borítékolható kiesését a csoportkörből( :D ). Valami legyen a következő versenyen, Dreegart például szívesen elverném 8)

Még mielőtt valaki komolyan gondolná az előző sorokat, én is csak "viccelődöm", mint a Nimbus :)

A baj az hogy most esélyed nem lenne Dreegar ellen :lol:
Következő BB-re én is nevezek,csak hogy jó legyen :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség