Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 21 kedd, 8:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Öööö... közben majd elfeledem mit is akarok kérdezni. Elnézést ha láma a kérdés (és esetleg valahol már le van írva, csak én nem találom), de valaki mond nekem valamit a WT-s szabályokról? Mennyi idő egy kör, mennyi idő egy meccs, stb?


Üdv Bátor Harcosok!

Cimbi: Általában 2700mp (alapidő) + 150mp (körönként) időlimittel játszunk a WT-ben. Egy meccsre maximum 4 óra van, 3 óra 15 perc után még 2 kör van a cselekvésre, aztán spuri középre és végcsata. Ha valaki nem tud középre menni, akkor bukta a meccsét. Ha egyik fél sem képes erre (nagyon ritka eset), akkor mindkét fél 0 ponttal zárja a meccset. A csoportbeli győzelemért 2 pont, a keresztbejátszás győzelméért 1 pont jár. A vereségekért természetesen 0 pont. Eliminálással választunk várakat, piros-kék-piros-kék-piros, majd 3 maradék várból kék választ, piros meg a maradék 2-ből és mehet a meccs. Hirtelen talán ennyi... Ha kérdésed lenne még írj bátran! :) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 21 kedd, 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Alyr, Nimbus: Mindkét játékos fekete ló, Ricsepi a táborban már hajszál híján elkalapált, Edem (mester) játékereje pedig még nem ismert, szóval benne van a kalapban, hogy vert seregként kullogok majd haza... :shock: És lesz keresztbejátszás is (ma vagy holnap megy majd a mail a pontos meccsbeosztásról és lehet, hogy a támadás térképeket is küldöm vele együtt), ahol Nimbus lesz az ellenfelem, szóval nem érzem biztosnak a helyem... :roll: Baráti üdv!


NG írta:
Ricsepinek megvan a (játék)intelligenciája ahhoz, hogy egyszer odaférjen majd a húsosfazékhoz és szerintem kellően motivált, elszánt ahhoz, hogy fejlődjön és jó eredményeket érjen el, úgyhogy vae victis lesz! :)


Köszönöm az elismerő szavakat, ugyanakkor valóban, bőséggel van még hova fejlődnöm, ennek azonban nagyon jót tett a Tábor... Ott tényleg sok minden ragad az emberre, és bár igazán jó eredményt még nem tudok felmutatni, a lelkesedésem töretlen.:)

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 21 kedd, 14:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Vogyi, egyszer majd lehetne úgy, hogy az első és második kalapos ne az első körben csapjon össze? :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 21 kedd, 14:24 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
NG írta:
Vogyi, egyszer majd lehetne úgy, hogy az első és második kalapos ne az első körben csapjon össze? :P


Ne sírj NG! Hidd el sokkal jobb ez így neked, mintha csak a 3. körben játszanánk. :wink: Na persze nekem is jobb ez így, mivel ellened még simán leírhatom a várható vereséget, mint "felhozó meccs". :)
Külön érdekesség, hogy a mezőnyben mi ketten nyertünk már valaha BB-t (vagy Jou nyert már BB-t, mert ő még gyanús nekem, ha igen, akkor ő a harmadik), miközben egy csoportban vagyunk és az első körben játszunk. Így szép ez én mondom. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 21 kedd, 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Ámen :wink: Én a legutóbbi részvételednél/összecsapásunknál egy nagyon megalázó vereségre emlékszem :) :oops:
Amúgy meg én sem vagyok a WT nagymestere, még nekem is bőven szoknom kell, remélem az újoncok is megbirkóznak majd valahogy vele. [zárójelben hozzáteszem még a nosztalgia kedvéért, azon a pályán játszunk, amelyiken legyőztem Dreegart a döntőben :) ]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 10:36 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
NG: Hát ez külön jó hír számomra... én még azt sem tudom melyik az a pálya amiről beszélünk. :)
Mikor is kell érkezni holnap? Hajnal 5, vagy mikor? :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 11:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
NG: Hát ez külön jó hír számomra... én még azt sem tudom melyik az a pálya amiről beszélünk. :)
Mikor is kell érkezni holnap? Hajnal 5, vagy mikor? :)


Üdv Bátor Harcosok!

23-án (1vs1) és 24-én (H5 támadás) is fél 8 körül érdemes a helyszínre érkezni (aki csak H3 támadásra jön, annak 24-én 14 óra körül kellene jönnie... persze lehet előbb is, ha nézné a H5 támadókat...). Háló belövés, gép beállítás, jó volna legalább fél 9-kor a lovak közé csapni mindkét napon... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 14:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Hát örülnék is ha a 18 tagú H3 TT nem húzódna el éjfélig ... :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Bennem most tudatosult hogy holnap verseny.... elnéztem 1 hetet és se a mapokat se az 1v1-et nem néztem még meg.... úgyhogy megyek is a kocsmába bl-t nézni. :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 20:17 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Én most értem haza és keresem a H3 CD-m... khmmm... szóval telepítéshez. :oops: :oops:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 22:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Én most értem haza és keresem a H3 CD-m... khmmm... szóval telepítéshez. :oops: :oops:


Üdv Bátor Harcosok!

Cimbi: H3 Complete kell és arra telepítsd a WT-t! :wink: Ha nem megy, holnap gyere korán és telepítjük! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 22:56 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
Én most értem haza és keresem a H3 CD-m... khmmm... szóval telepítéshez. :oops: :oops:


Persze, nem dőlök ám be ilyesmi altatásnak! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 23 csüt., 16:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Tisztelt Warheart!

Sajnálattal közöljük, hogy az internet adó miatt nem lehetséges a részvétele a 9.HME bajnokságon, mivel az folyamatos internet adatszolgáltatás költségére fenntartott keret elfogyott már az első percben. Ami pedig fennmaradt, az most ürült le teljesen, még elolvasta ezt a hozzászólást!
Jövőre legyen Budapesten és a helyszínen hot seat-ben nem kell fizetnie!

Magyarország Kormánya megbízásából : Magix
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 23 csüt., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
No Magix, nem lesz itt internet adó.
Vasárnap megyünk ki tüntetni, azt szart se érünk vele!
:lol: :lol: :lol:

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 24 pén., 17:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Netadó ide vagy oda még a vonaton free wifis net található, így írok gyorsan kis szösszenetet hazafelé menet. ( Gyors naplózás: 2 ismeretlen srác a szomszéd oldalon éppen H6-ozni merészelik, cseppet sem disgasting rám nézve :evil: )

1 vs 1:

Első meccsem csoportom középkategóriás játékosa, Pumpás ellen volt, Ellenséges Szomszédok térkép, Ő Strongholddal, Én Towerral. Párszori fagyogatást követően azért sikerült a meccs végét is elérni, a gép sem volt különb, nekem 4es utópiából dobott 3 kombó artit meg 1 kannát ami van fixen, Pumpernak meg megint 1 kombót, örült mindenki :D Főcsatára gyúrtam mass haste-t speckós hőssel, +3 speddel, volt hozzá jókora attack skill is, így azonnal lerohantam főcsatában az ellenfelet, s a chain se segített neki túlzottan ezek után...

Második party keresztbejátszás Karesz ellen, Homokórán Ő Tower, Én Dungeon, 1 héten jött 1 hidra a refuból, és a főhős Pyre azzal szántotta le a térkép 1/3-át. A fejlődés jó volt, TG ,TC relicnek Utópia minimumos volt, nem is emléxem mi jött onnan, kivettem középről az SS-t ( Th nélkül :P ) és mivel a varázslaok és a manakészletem nemigazán volt kielégítő, feldobtam recantert is látván az ellen magas varászértéket. A főcsata kicsit eldőlt azáltal hogy 14 NQ-t és pack gólemet vmi droid hősnél hagyott, ha az nála van akkor nem biztos hogy sikerült volna nyerni...

Harmadik meccs az újonc Zodmund ellen esett, É vs D mappon Ő Rampart, Én Inferno. Ami csöveskedést ott levágtam tanítani való, amúgy se fekszik nekem az a pálya, de alulmúltam minden minimum teljesítményt... Ellenfelem versenytempóban nem edződött annyira, más miatt nemigen tudtam nyerni, pedig szépen felhozta a hősét kellő szintre, volt sok embere, de sokminden kivennivalója is akadt még azért.

Helyosztós meccset (ismét) Vologya Mesterrel játszottam, Ő Tower, Én Dungeon. Kaptam Gunnart, kidolgoztam első héten a közeli red dragon dwellt, 2. héten gyűjtögettem fejlődgettem, 3. héten hazamentem fejlesztettem, 4. héten kimentem a sivatagba, és a hét vége felé 1x csak megjelent az ellen hőse, és lerendezte a félsereges főhősömet... Gyors GG, 1 vagy 2 mező híjja volt h nemláttam a zónahatárt...

Bronzmeccset Karesszal toltam volna, de H5-ben vélhető sikerességem okán játék nélkül feladtam, félig visszaadva a tavaszi dolgokat...

H5 támadás: a top 4es brigád az körülbelül már előre körvonalazódott, ezen seregekkel sikerült X-eket hozni ( az esély a 2 pont bukóra fennállt, némi szerencsével és taktikával sikerült viszont pontokat hozni ) a többiek ellen meg jöttek a kötelezők, így ismételten elhódítottam a bajnoki címet...

Köszönet a szervezésért Vologya Mesternek, remélem azért az új emberek is visszatérnek majd, meg a régi arcokból is visszatérnek jövőre páran 1-1 verseny erejéig...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 24 pén., 23:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Gyors eredmények, aztán fekszem le aludni:

H3 1vs1:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER
2. Nimbus
3. Karesz
4. Jou

H3 támadás:

BAJNOK: NG
2. Titi
3. Warheart
4. Alyr
5. HUNLorcs
6. Ricsepi

H5 támadás:

BAJNOK: JOU
2. Magix
3. Vologya Mester
4. Dragon
5. Pukkandur
6. Titi

Részletes eredmények holnap várhatóak egy nagy alvás után... Gratulálok Mindenkinek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 0:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Gratula a bajnokoknak! Jó volt így nézőként részt venni,a társaság mindig gondoskodik a jó hangulatról :) Tavasszal újra itt!

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönöm ismét ezt a remek versenyt a szervezőknek.
Gratulálok a dobogósoknak.

Dragon szavaival élve Warheart menjen melegebb éghajlatra, hogy Valenciából otthonról sörözve online 3. helyet behúzott H3 támadásból.
Legközelebb nem biztos, hogy biztosítok neki mobil netet! :D

Szokás szerint a hangulat felejthetetlen volt, tele jó vagy izgalmas és anyázós csatákkal.

HUNLorcs és Dragon kissé felb*szta az agyát, mert..... nem pont úgy sikerültek a dolgok, ahogy kellett volna. :D
Hazafele menet HUNLorcsal még bedobtunk egy sört, mert miért ne! :D

Remélem tavasszal több "alap" ember részt vesz a versenyen.
Én biztos, hogy ott leszek. :D

Mindenkinek minden jót és további szép hétvégét!

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 10:37 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Tisztelt Magyarországi Heroes Fanatikusok,

Az Amerikai Egyesült Államok nevében mélységesen elítélem az emigráns állampolgárok diszkriminációját. A magatartásuk korrupció gyanús, szerintem illene felülvizsgálni, hogy egyeseknek a bankszámlájára hogyan kerül ennyi luck meg morál, amit egy ilyen nemzetközi versenyen csak úgy felhasználnak kenőpénzként a pontszerzéshez. Kérjük a rendszer átvilágítását.

Tisztelettel:
Bigiri-Barack Obamadafaka :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 11:02 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Szóval nagyon jó volt a verseny, kár hogy a heroes 5-öt nem bírta a mobilnet. :S Tanulság: tavasszal csak H3-ban indulok így, online :)

Pár szó a meccseimről:
Karesz ellen kezdtem, aki pofátlanul széjjel morál-morál-morál-luck-ozott az első csatában, itt buktam egy pontot.

Ezek után Titi kent el, egy nagyszerű meccsben. Nála volt a taktikai előny, ki is használta, szépen játszott. Én próbáltam ügyeskedni, de baromi idegesítő, amikor ugyanannyival mennek a lényeitek. :D

Itt kissé elszomorodtam, hogy miez már, hogy dobogóért jövök, és az első két meccsen bukok 3 pontot, úgyhogy megnyitottam egy +3 morálos chain-sört, és minden a helyére állt. A baziliszkuszok elkezdtek pofátlanul kővé dermeszteni, skillfa kijött rendesen, (pl implosok ellen minden meccsen jött az earth magic) aztán volt pár pofátlan morál sorom is. Elnézést az érintettekért. :D (Sok esetben mondjuk úgy éreztem, hogy nem ezen múlik a meccs)

Ricsepi ellen volt egy baromi izgalmas meccsem, aminek az lett a vége, hogy kifutottam manából, nem tudtam feltenni így az anti-magicet, és ledobált ice bolt-tal. Elég közel volt azért, ha egy morál vagy dermesztés jött volna az elején, lehet máshogy alakul. Így ő hozott egy pontot tőlem.

Norbakk Marksmenjeit megmondom őszintén, hogy kicsit alábecsültem. Gondoltam odamegyek, lelő pár stacket, aztán majd elfogy lassan, ezért nem figyeltem oda annyira az első meccsen. A végére kifutottam manából, és ő meg leblindolta az összes stackem majd szétlőtt. Gratulálok, szépen játék volt, főleg, hogy ha jól tudom újonc vagy :) A második meccset már ennek tudatában játszottam, így 1-1 lett.

Alyr ellen csúnyán benéztem egy pontot. Blind lockolni akartam, csak időközben leesett róla a haste, ezért az előütőm után ő jött a 0 defes 40 cavalierjével, és úgy arcon verte a 6 lábú gyíkokat bosszúból, hogy tátott szájjal felborultak. :D Hát, jobb lett volna figyelni.. :D 1-1

A végső csatám NG ellen játszottam. Izgultam, mert sok múlott rajta. Amikor ellene teszteltem, az volt a taktika, hogy majd a dragon fly leveszi az anti magicet, ő meg kifogy manából, aztán jöhet a blind lock. Aztán ez nem egészen jött össze, mert a lézer-irányított ballisztájával valahogy sikerült eltalálnia a csatatér másik végéről 1 nyílvesszővel 3 szúnyogot, (Azért ez nem rossz célzás, vegyük észre :D ) a maradékot meg az angyalkák hányták a sword of judgementjük élére. Így az első csatában széthullott a csapat. Gondoltam akkor bízom a morálban és dermesztésben, mert jobb ötletem nem volt hirtelen. Mentem előre, de mire kővé dermedtek az angyalok, már nem volt csapatom amivel szét tudtam volna szedni őket. A második körben kicsit taktikát váltottam, gondoltam, hogy akkor most szétdefendelem, és elfogy a manája magától. Hát ehhez ennyi hp kevés volt a combos angyalok ellen, így ismét elkente a számat.

Gratulálok a bajnoki címhez NG-nek. Jó csapat volt, és jól is irányítottad. Titi is megérdemelten lett második, gratula neki is. Nekem meg tudom-tudom a k%&#@ számat. :D

Jó volt veletek játszani, és tavasszal újra indulok így, ha lehet, és Krisznek nem megy rá a net-adóra az egész havi fizuja :D

Üdv!

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség