Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Üdv mindenkinek...

No néhány szó tőlem is:

Sajna ezúttal nemigen volt annyi időm tesztelgetésekre ill. csapatválasztásra sem, ami a H5 eredményemen meg is látszott, tul. képp a 7. helyet összességében reálisnak érzem a dzsinnekkel, így nem is kell sok mindent részletezni, igazából a kötelezőt tudtam hozni a csapattal, leszámítva a Pukkandurtól elrabolt 2 - ill a Vologyától elszedett egy pontot - hála a Confusionnek meg a morálnak. Persze becsúszott pár be nem tervezett veszteség is, de tul. képp ez így egálnak mondható.

A H3-ról már jóval többet tudok beszélni... itt a csapatválasztással szerencsére nem is kellett sok időt eltöltenem, mert már régóta a fejemben volt ez a sisakos félmight-implo csapat. A mezőny összetételével alapvetően nem is volt különösebb baj, recanteres nem volt (a koncepció szerint a csapat red orbosok ellen is használható kellett volna legyen, a nagy pénzveszteségük miatt, de hát ezt már nem tudtuk meg...), szóval előzetes számításaim szerint dobogóra minden különösebb bravúr nélkül fel kellett volna férjek, és egy kicsi szerencsével az első hely is meglehetett volna. Ehhez képest viszont a gép úgy döntött, hogy én ezen a BB-n nem vihetek haza semmit... konkrétan 7 pontot vesztettem el önhibámon kívül, és ez sajnos igencsak elrontotta a kedvem a nap végére... nem az a baj, hogy 1-2 pont minusz becsúszik, mert hát előfordul, hogy néha benézi az ember, meg nem jönnek úgy ki a dolgok. De hogy egymás után ennyiszer kapjak ki a gép miatt, és ráadásul olyan pofátlan módon ahogy az egy-két embernél történt... áh, szóval bosszantó, na. Konkrétan ha csak az a 4 pont megvan, amit előzetesen kötelezőnek ítéltem meg, már röhögve felérhettem volna a dobogóra. Ez a 4 pont Coradiel ill. Vologyánál ment el, előbbi esetben csatánként valami 5-6 resist jött, és csak néztem, utóbbinál meg a magic mirror, amit persze a dzsinnek rögtön elsütöttek a csata elején (mindkétszer!), elvileg 35%-os teljesítménye hozott kb. 70-et, szóval el nem tudom mondani, mennyire ki voltam akadva... a további be nem tervezetten elhullajtott 3 pont NG, Alyr ill. Titi ellen esett meg. NG ellen a "szokásos" 70%-os resist, Alyr ellen a jókor időzített morálok, Titi ellen pedig a manahiány miatt buktam egy pontot (az egyetlen csatám volt ellene, amikor nem volt 100 manám, ilyen senki más ellen nem esett meg, pedig ha csak a 100 meglett volna, hozom a pontot a +1 implóval...).
Igazából azért sajnálom ezt az egészet, mert végre sikerült egy kvázi teljesen egyedi ötlettel előállnom, ami, ha nem így jönnek ki a dolgok, szólhatott is volna elég nagyot, mert megítélésem szerint bőven több volt benne a kraft, mint ez az 5. hely, de ez a versenyen nem tudott megmutatkozni. Persze nyilván abban is lehet valami, amit mondtatok páran (asszem így konkrétan Vogyi), hogy a tábori előnyös szereplésem után 170%-os teljesítményt vártam el magamtól, ami persze hibás hozzáállás volt részemről... a gond csak az, hogy jelen esetben a dobogóhoz szvsz elég lett volna egy 80-85%-os teljesítmény is, csak hát ezt sem sikerült hozni, köszönhetően a gépnek. Nah mindegy, hagyjuk is... igazából már csak abban bízom, hogy talán a társaság nagy részében lesz annyi jóérzés, hogy legalább egy mr. unluckyt megítélnek nekem ezért... :oops:

Természetesen persze gratulálok a bajnokoknak és minden helyezettnek, köszönöm a szervezést és a játékot, különösen Karesz "terápiás" meccsét. :D

Tavaszra remélhetőleg összeszedem magam... :roll:

_________________
HL


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára HUNLorcs 2014 okt. 25 szomb., 16:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 15:16 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok én is köszönöm a szervezést!! Örültem az új arcoknak is hogy szinte minden évben jön valaki új. (Én utána Ricsepi most 3an is)

Szóval H3 1v1:
Úgy terveztem hogy a 3 meccs tuti bukta Karesz rögtön be is darált nagyon simán utána Dragon is megmutatta mennyire gyenge vagyok ha nem ismerem a pályát. De ezek után jött a meglepetés Pumpsát eltudtam verni észak délen. Mondjuk mázlim volt mert ráált a mocsaramra illetve nem tudott varázsolni a főcsatában aminek következményében a Hidráim daráltak szépen :) Ezek után haza akartam menni de megtudtam hogy Norbakk ellen játszom és nem akartam hogy ő csak ücsörögjön ott amíg a tesói játszanak így megpróbáltam gyorsba lenyomni a random map-ot. De nem lett jó vége pedig Strongholdal voltam 50% magic resivel + Recanterrel. Felderítés nélkül bementem középre ott volt a fő hőse nekem meg 2 heti lény adagom volt még otthon... így egy szoros csatában elbuktam ha ott lett volna akkor megvan a csata :)

H5 támadás: Középmezőnyre számoltam ami meg is lett végül bár volt néhány balszerencsés mozdulatom. Pl Pukkandur ellen 1 sárkánya 120hpvel maradt életben (5 morál 4 luck volt a pacijaimnak + hellfire) tehát volt néhány rossz mozdulatom... Jou mestert is majdnem megvertem ha nem lett volna 120 druidája csak a blade dancere talán kihozom 1-1re :) de ettől függetlenül tetszett jött pár jó morál luck kiabálás :)

H3 támadás: Erősen leírták a csapatomat + nem nagyon tudták minek van benne a fejlesztett paci pedig néha nagyon jól jött hogy a hastéval a fejlesztett paci gyorsabb lett mint az ellen gyors lényei. Ettől függetlenül elhagytam pár pontot amiket nem kellet volna. Pl a vámpír lordok ellen de az implosok ellen is. De voltak mázlis dolgok is amikor a paci odalovagolt Vologya mester giantjaihoz és luckal 18at levágott 1 ütéssel :) Igazából meg is óvnám a versenyt a netes játék miatt mert akkor én lettem volna a 3. :) így legalább az unlucky szavazást meg kéne nyernem :) A helyezések mellé engem érdekelne a pontok száma is csak hogy idegesítsem magam :)

Ezektől függetlenül tetszett nagyon az ide verseny is!!!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 16:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
lanyizoli írta:
Igazából meg is óvnám a versenyt a netes játék miatt mert akkor én lettem volna a 3. :) így legalább az unlucky szavazást meg kéne nyernem :)


Öhm... bocsi, de szerintem kell még ahhoz egy kis lajstrom, ha valóban a riválisom akarsz lenni... :P :mrgreen:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 18:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Szerintem senki ne szavazzon egyik kortesre se :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én ezt annyira nem szeretem amikor valaki mindent a gépre/szerencsére fog rá...Persze én se vagyok szent,sokszor előfordult hogy ráfogtam a mapra vagy vmi másra hogy kikaptam,de a te esetedben Lorcs a 4-5 pont mínusz ELEVE borítékolható volt,ez egy implós csapatnál szinte tuti.Sok mightos hős jó eséllyel kap resist skillt,és ha elég erős az a csapat akkor 1-2 resist is elég hogy szétverjék a varázslós csapat fejét. :) Pirosgömbös csapatok ellen nem lett volna esélyed ez biztos.A morál/luck szintén benne van hogy pár pont elhullik miatta,ettől nem muszáj idegbajt kapni.2.táboromban a dobogóesélyes hobgoblinos csapatom éppen lecsúszott a dobogóról különféle elhullajtott pontok miatt.Legutóbb az angyalaim is dobogóesélyesek voltak,de akkor is volt 3-4 pont ami elhullott moráloknak meg ellenfél szerencséjének köszönhetően(többek között emiatt lehettél 3.,emlékszel? :) ),pedig igencsak mightos csapatom volt,nem pedig implós... 5. lettem btw.Mégse mondtam hogy kérem az unluckyt.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Én ezt annyira nem szeretem amikor valaki mindent a gépre/szerencsére fog rá...Persze én se vagyok szent,sokszor előfordult hogy ráfogtam a mapra vagy vmi másra hogy kikaptam,de a te esetedben Lorcs a 4-5 pont mínusz ELEVE borítékolható volt,ez egy implós csapatnál szinte tuti.Sok mightos hős jó eséllyel kap resist skillt,és ha elég erős az a csapat akkor 1-2 resist is elég hogy szétverjék a varázslós csapat fejét. :) Pirosgömbös csapatok ellen nem lett volna esélyed ez biztos.A morál/luck szintén benne van hogy pár pont elhullik miatta,ettől nem muszáj idegbajt kapni.2.táboromban a dobogóesélyes hobgoblinos csapatom éppen lecsúszott a dobogóról különféle elhullajtott pontok miatt.Legutóbb az angyalaim is dobogóesélyesek voltak,de akkor is volt 3-4 pont ami elhullott moráloknak meg ellenfél szerencséjének köszönhetően(többek között emiatt lehettél 3.,emlékszel? :) ),pedig igencsak mightos csapatom volt,nem pedig implós... 5. lettem btw.Mégse mondtam hogy kérem az unluckyt.


1-2 resist max azoknál a csapatoknál elég, ami fullosan az implóra épít, pont ezt próbáltam itt megakadályozni. De itt sokkal több volt nem egy esetben, és az ellenfél számára mindig a lehető legjobb időben. De persze ahogy gondoljátok, nyilván nem kell ezt kampányként felfogni, csak mondjuk akkor sem esne rosszul, mert akárhogy is nézzük, elég szarul jött ki a dolog, szarabbul, mint az várható lett volna. Egyébként nyugi, úgyis tudom, hogy csakazért sem fognak megszavazni, csak azt nem értem, hogy akkor mi értelme ennek a díjnak, már bocsi. Értem én, hogy nem szeretitek, ha erre fogja rá az ember, de akkor meg árulja már el valaki, hogy ha nem a gépé, akkor mégis kinek a hibája, hogy Vogyi mindkét csata elején megkapta a magic mirrort pl.? Az enyém? Bizonyára tényleg... Nézd, egy tény: sok esetben baromi szerencsétlenül jött ki nekem a lépés, szóval ha ez nem bad luck, akkor gőzöm nincs, hogy micsoda. Vagy ha szimpátia alapján szavaznak egyesek akkor meg ne legyen mr. lucky-unlucky díj, mert úgy az égvilágon semmi értelme... vagy nevezzék máshogy.
Lehet megkövezni, meg megmondani a tutit.

U.i.: Egyébként sztem az általad említett eset miatt is teljesen nyugodtan lehet unlucky-ra pályázni, mert ez tényleg egy szerencsétlen dolog a te szemszögedből, és ha nincsen annál épp kirívóbb eset, simán meg is szavaztalak volna sztem. Bár lehet, hogy csak én vagyok olyan hülye, hogy ezt komolyan veszem... :roll: ha így van, akkor sajnálom.

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 19:59 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Gratulálok a Bajnokoknak, a helyezetteknek és azoknak akik elégedettek voltak az elért eredményekkel :wink:

Ugyan most kimaradtam a jóból, de tavasszal találkozunk és remélem én is látom majd az új arcokat! :)

Ja és persze iHala Madrid! 3-1 :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 21:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
HunLorcs: fájó lesz hallani de sok pontot a resist ellenére is megmenthettél volna. Mindig ragaszkodtál a 3*5 maci felálláshoz. Pedig ha pl. a beholderek ellen szétszeded őket 7 részre, akkor a resist nem baj, mert ő csak 5be szedte és alapból több időd van :) Pont 2 resistnyivel- ennyit resistált is. Szóval azt is megnyerhetted volna. Szóval az 2 pont neked pluszba. Vologya ellen is 7be kellett volna szedned a macikat és akkor se lesz baj, magic mirror ide vagy oda. Egy kör alatt nem ér át és 2 magic mirror nem számít akkor se. Szóval az is 2 pont neked. Ezt a négy pontot nem a gép vette el- te nem ismerted fel a lehetőséget, hogy megnyerjed a partit bármit történjék is. Nem számítottál arra, hogy mi van ha resist vagy ilyesmi. A csapatod jobb volt mint amit elértél vele, azért veszítettél, mert nem gondoltál mindenre amit csak történhet veled a meccsek során. Szóval nem a gép miatt veszítettél, se nem a szerencse miatt, hanem azért mert nem készültél fel a tornára. Elkönyvelted előre, hogy ez top3 csapat és kész- ez volt a hiba. Szerintem ez nem volt unlucky mert nyerhettél volna, ha felkészülsz, mert a csapatod jó volt. Sajnálom, de ez a fájó igazság.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
titi írta:
HunLorcs: fájó lesz hallani de sok pontot a resist ellenére is megmenthettél volna. Mindig ragaszkodtál a 3*5 maci felálláshoz. Pedig ha pl. a beholderek ellen szétszeded őket 7 részre, akkor a resist nem baj, mert ő csak 5be szedte és alapból több időd van :) Pont 2 resistnyivel- ennyit resistált is. Szóval azt is megnyerhetted volna. Szóval az 2 pont neked pluszba. Vologya ellen is 7be kellett volna szedned a macikat és akkor se lesz baj, magic mirror ide vagy oda. Egy kör alatt nem ér át és 2 magic mirror nem számít akkor se. Szóval az is 2 pont neked. Ezt a négy pontot nem a gép vette el- te nem ismerted fel a lehetőséget, hogy megnyerjed a partit bármit történjék is. Nem számítottál arra, hogy mi van ha resist vagy ilyesmi. A csapatod jobb volt mint amit elértél vele, azért veszítettél, mert nem gondoltál mindenre amit csak történhet veled a meccsek során. Szóval nem a gép miatt veszítettél, se nem a szerencse miatt, hanem azért mert nem készültél fel a tornára. Elkönyvelted előre, hogy ez top3 csapat és kész- ez volt a hiba. Szerintem ez nem volt unlucky mert nyerhettél volna, ha felkészülsz, mert a csapatod jó volt. Sajnálom, de ez a fájó igazság.


5x3-ra szedtem őket, nem 3x5-re :P Am ez azért nem ilyen egyszerű, mert a legtöbbször elfogyott a mana, tehát hiába szedtem volna hétbe a macikat, akkor is lenyomtak volna előbb-utóbb. Max 1-2 pontot menthettem volna meg ezzel, jó esetben. Azon kívül a beholderek általában bőven nem sebeztek egy 3-as macistacknyit, szóval sztem az abból fakadó előnyt sem lehetett volna ezzel megszerezni, hogy kevesebb a kiosztható maximális sebzés. Úgyhogy ha már elrontottam vmit, az inkább az, hogy +6 allt vettem ahelyett, hogy beértem volna egy +5 allal, a maradékból meg vettem volna egy knowledge sisakot, így az a +1 impló is sokat segíthetett volna, pl. ellened. Sajnos a kelleténél jobban rábíztam magam az intelligence-re, ami persze szintén nem jött túl sokszor, pedig kellett volna. Tesztelni sajnos valóban nem volt időm nagyon, ez tény, így hát emiatt nem is láthattam előre, hogy ezzel baj lesz. :roll:
Viszont mindentől függetlenül, ez még mindig elég erőltetett magyarázat nekem... tudod, hogy el szoktam fogadni, amit mondasz, mert nyilvánvalóan jobb játékos vagy, mint én, de jelen esetben itt nem tudok maradéktalanul egyetérteni. Nah de úgyis tökmindegy, mert ha az aktuális szimpátia alapján megy a szavazás akkor úgysem tudok mit csinálni, mindig meg lesz magyarázva, hogy miért velem volt a baj, hiszen valószínűleg kedvezett nekem az a dupla magic mirror meg a gyakorlatilag minden második kiresistelt implo... úgyhogy akk innentől kezdve hagyom is a dolgot, meg lehet nyugodni, nekem sincs kedvem olvasgatni az összes megmondóember intelmeit...

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 22:41 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
HunLorcs: Hány éves vagy? Na ez az... hidd el 5-10 évvel később visszaolvasnád magad, mosolyognál azon mit össze hisztiztél. :)

A többiek bizony jól írják! Titire meg pláne figyelj oda! Nem igen akad a mezőnyünkben tisztább szívű és segítőkészebb emberke, aki ráadásul a H3 kapcsán is min. a top5-ben van! Látod mindig van amit jobban is lehet csinálni, ezt több mint 15 év H3 után én is be kell lássam magam is elég sokszor. :roll:

A verseny kapcsán először is köszönöm én is a Szervezést! Másrészt jól éreztem magam nagyon, hála a jó csapatnak, ami 1vs1-re összegyűlt! Kifejezetten örültem, hogy ismét sok új emberkét ismerhettem meg! Norbakkal, Lányizolival (bár mint kiderült vele már korábban is találkoztam, csak az én eszem túl rövid) és Ricsepivel (vagy más néven RicsiP-vel, bár lehet ő nem is konstatálta, hogy Pumpással módosítottuk kicsit a nevét suttyomban :) ) pár sör mellett is nagyon szívesen beszélgetnék, pl. egy tábor alkalmával. :)

Hogy a meccsekről is írjak pár sort.
1. A vártnak megfelelően, rögtön a legnehezebb meccsel kezdtem a napot NG ellen. Feszített tempóval próbáltam lépést tartani NG-vel, aki kocsmai informátoraim szerint is nagyon jól haladt. Infernoval próbáltam boldogulni az Ellenséges Szomszédok mapon. Rémlett kb. mit kell itt csinálni, így annak megfelelően láttam neki a pályának. Szerencsémre első nap megjött Marius, akinek köszönhetően pattintgatott demonjaim igen szépen dolgoztak. Hozzá jött még resu és föld mágia, így a 3. hét elején kiszedtem a kannát, majd az utópiát, és még a 3. hét 5. napján áttörtem, majd a következő napon megütköztünk NG-vel. Bízva a lénytöbbletemben, és félve az implotól, felraktam az utópiában kapott piros gömböt. Tudtam, hogy merész húzás, és valószínűleg simább lett volna a csata, ha nem teszem (mivel NG nem is húzott lvl 5 tornyot), de biztosra akartam menni. A csata végül reményeimnek megfelelően alakult és véres csatában de sikerült felülkerekednem NG seregén.

2. Következő meccsemről írhatnék litániákat, de Vologya elleni keresztmeccs sokkal simább lett mint azt bárki hitte volna. No nem úgy ahogy én szerettem volna, sajnos nem. Mindenesetre végig jól ment a játék szépen sorban menve mindent kibontottam, még azt is amit nem igen szoktunk a Hourglass3 nevű mapon. Felhúztam két tornyot is lvl5-ig, de most még annyira sem volt velük szerencsém, mint az első meccsen. Közben kémeim folyamatosan hihetetlen híreket hoztak Vologya főhősének képességeit illetően, így bár a 3. héten átmehettem volna Vologyához, de az a helyzet, hogy betojtam. Az ok egész egyszerű volt, Vogyinak akkorra 42-es defense volt, amitől nem sokkal maradt le a többi statja sem. Az én hősöm ezen a mapon "átlagosnak" mondható 25-30 körüli értékeim messze elmaradtak majdnem mindenben. Mivel középen nem volt semmi értelmes, ezért úgy döntöttem, hogy rajtam már csak a varázslat segíthet, vagy még az se, így megvártam a hét végét, betoltam mindent főhősbe és az átjáró előtt vártam Vologyát. Nem mertem bemenni középre, nehogy véletlen cursed groundon kelljen csatáznom, az akkorra 50!!-es defense-vel közeledő Vologyával. Végül Vologya megjött én meg az egész seregéből lebontottam 4 titánt (7-ből) plussz egy kis aprót, úgy, hogy két 500-as villám is belement, plusz mindenki őt ütötte. :) Közben az én seregem két kör alatt elfogyott, így nem maradt más csak a kéznyújtás és a gratuláció Vogyinak.

3. A következő meccsem, a mezőnyben újonc Norbakk ellen kellemes meglepetés volt. Az Észak vs Dél című pályán elég sokat szüttyögtem mire valami kikerekedett az egészből. Eredetileg a 4. hét elején átakartam menni, de több bakit is elkövettem, így végül csak a 1.2.1-nél mentem át, és pár napig nézelődtem Norbakknál mire megtalált és csatáztunk. Norbakk szépen összeszedte a seregét, azonban a questekkel és az arti gyűjtéssel kicsit elmaradt, így a csata a vártnál kicsit könnyebb lett. Ezzel együtt hagy gratuláljak Norbakknak és a testvéreinek, mert bár ez volt az első versenyük, igazán senki nem mehetett ellenük biztosra! :)

4. A rájátszásban Karika ellen randomon kellett bizonyítani, ami számomra annyira nem fekszik, de igyekeztem kihozni a lehetőségekből a legtöbbet. Dave tanácsainak és az eliminálásnak köszönhetően, végül Tower várral indultam neki az ismeretlennek. Jól indultam első héten meg lett egy gini termelő, a második váram és egy naga termelő. Majd a második hét 1. napon felhúztam a titán és elfoglaltam egy giant termelőt is mellé, majd elkezdtem kiszedni a területemen lévő elérhető hive-okat. Jól haladtam és a következő hét elején 8 titánnal 20 nagaq-.val és 30+ sárkánygyíkkal, mass slow kíséretében betörtem középre,amihez három blokkot is kellett szednem olyan bénán voltak lerakva. Középen aztán beindult a henger és a következő másfél hétben a habzsi-dözsi ment. Négy utópiát szedtem ki, illetve felszedtem a kannát, gladiust a földkönyvet és a levegőkönyvet (a másik két könyv utópiából jött, de azokat fel se raktam :) ) és végül majdnem minden értékem 35 körül volt, közülük csak az attack lógott ki kicsit felfelé (42). Kareszt kerestem aki még mindig nem jött ki a területéről, mivel szorgalmasan gyűjtötte a démonjait (végül kb. 150 lett neki). Cserében viszont értékekben nagyon elmaradt tőlem. Némileg az is hátráltatott, hogy a fáradtságtól vezérelve a 4. heti majdnem teljes utánpótlás sereg belerongyolt 50 hydrába miközben a főhősömhöz sietett és ott vérzett (majd felrobbantam az idegtől, de végül nem számított). Végül a 2. hónap elején Karesz végre kidugta az orrát a területéről és megütköztünk. Óriási lénytöbblete volt, de a bőven 2000 feletti chainem, kiegészítve pár imploval hamar rendet vágott és eldöntötte a csatát.

A döntőt Vologyával hajnali kettőkor értelemszerűen már nem kezdtük el, és mivel ő online nem tudta volna befejezni, én pedig a hétvégémből nem tudtam többet a játékra áldozni, ezért ajánlatot tettem Vogyinak és bár Vogyi is ajánlkozott, hogy lemond a javamra a meccsről, végül elfogadta, hogy én tegyem meg ezt az ő javára. Mivel aznap pont ő volt az egyetlen aki megvert, és addig ő még senkitől nem kapott ki, azt gondolom egyáltalán nem érdemtelenül Vologyát ünnepelhettük mint BAJNOKOT!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 22:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Ez nem megmondóember kérdése, csípünk Téged, csak picit visszatetsző ez a "ha már nem lettem dobogós és nem nyertem Kupát, akkor egy másikat hadd nyerjek már" kampány. Végighallgattuk a versenyen egy órán át a sirámaidat, hogy mennyire peches vagy, együtt érzünk Veled, de itt a fórumon is folytatódik a "ha most nem engem szavaztok meg a díjra, akkor mi értelme van neki?!" show...
Ifjú padawan, mindenféle versenyhelyzetben próbálni kell megtartani a tiszta fejet, higgadtságot, lehet azért is vesztettél már pontokat, mert túlságosan felhergelted Magad.
[nem akarom magam reklámozni, de ha a stúdióban az utolsó kérdés elrontása, a 10 millió Ft elbukása után ezen rágódok percekig, akkor egy büdös vassal se tértem volna haza...]
Vologya többször is elmondta, az "élő show-ban" nem úgy történnek néha a dolgok, mint ahogy otthon az ember (akár rengeteg teszttel együtt) elgondolja. Arról már nem is beszélve, hogy 3 egység dzsinije volt, benne volt a pakliban, hogy kijön valami kellemetlen, nagyobb esély volt rá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 22:50 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
HunLorcs: Hány éves vagy? Na ez az... hidd el 5-10 évvel később visszaolvasnád magad, mosolyognál azon mit össze hisztiztél. :)
A többiek bizony jól írják! Titire meg pláne figyelj oda! Nem igen akad a mezőnyünkben tisztább szívű és segítőkészebb emberke


Igen, míg én is írtam a hsz-t, ez is eszemben volt, hogy ha 10 évvel idősebb lenne, nyilván (talán) higgadtabban kezelné a dolgokat.
A másodikkal pedig abszolút egyetértek, még most is kérdeztem Tőle a csatánk alatt, hogy okuljak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 0:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Jólvan, rendben, tudom, hogy nem kéne ekkora ügyet csinálni belőle, bocsi. Csak az zavart már tegnap is, hogy tényleg olyan szituációk jöttek össze sorozatban, amit el nem tudtam volna képzelni kb., erre elkezdik, hogy ez nem a gép miatt van, hanem én ****tam el persze. És ilyenkor tényleg nem értem, hogy akkor mi minősül bad lucknak, ha ez nem az. Ha legalább annyit hozzátettetek volna, hogy "egyébként persze ez tényleg sz*rügy" vagy valami, már sokkal kevésbé húztam volna fel magam.
Persze aztán az is lehet, hogy csak azért rágódom ezen, mert rövid 3 éves tapasztalatom alatt még nem futottam bele ilyen szereplésbe. :) Talán később már tényleg nem fogok ezzel foglalkozni.
Egyébként azt az előbb is írtam, hogy nem szoktam Titi tanácsait megkritizálni, itt most kivételesen nem tudtam vele maradéktalanul egyet érteni, ennyi történt.
Nah mindegy, mégegyszer elnézést kérek mindenkitől, nem szeretnék senkivel összekapni, mert én is kedvelem ezt a társaságot (hogyne kedvelném, amikor minden versenyre elmegyek amit az időm/pénzem megenged), és szeretnék továbbra is ennek a jó közösségnek a tagja lenni... csak ezt a lehurrogást egyszerűen nem éreztem fairnek. Ennyi.

10 év múlva meg nem szeretném ezeket a sorokat visszaolvasni. :mrgreen:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 4:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Az elismerést nem lehet megkövetelni,legyen szó baromi nagy szerencsétlenségről vagy sikerről :)
Másrészt meg meg kell szokni a pofáraeséseket,az életben is lesznek sokkal nagyobbak mint egy nyamvadt h3 támadás :roll:

Jah egyébként a kérdésedre válaszolva,az unlucky-nak semmi értelme nincs :mrgreen:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 7:50 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Gratula a legjobbaknak, várom Vologyától az 1vs1 eredménysorát

Siránkozásban én voltam a császár, de egy Mr. Unlucky címért...
Ennyire ne adjuk le a színvonalat :D

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 10:01 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Nah mindegy, mégegyszer elnézést kérek mindenkitől, nem szeretnék senkivel összekapni, mert én is kedvelem ezt a társaságot (hogyne kedvelném, amikor minden versenyre elmegyek amit az időm/pénzem megenged), és szeretnék továbbra is ennek a jó közösségnek a tagja lenni... csak ezt a lehurrogást egyszerűen nem éreztem fairnek. Ennyi.

10 év múlva meg nem szeretném ezeket a sorokat visszaolvasni. :mrgreen:


HUNLorcs ezért az érett felfogásért az én szavazatomra számíthatsz ám!!! :) Amúgy most gondolkoztam csak Vologya és én voltunk ott minden számban idén :) (Elnézést is kérek hogy h3 támadás végét nem vártam meg!) Ebből következik hogy fárad voltam h3 támadásra illetve nem is tudtam gyakorolni. Ha kicsit készülök meglett volna az a top 3 :) Na egy pár hónapig ennyi volt a Heroes játékból mert asszony kidob itthonról :) Úgyhogy most előveszem az expert bútorösszerakás skillemet és irány dolgozni! :) Köszönöm a jó szervezést és a jó játékokat! Gratulálok mindenkinek!

HUNLorcs-ra tolom a szavazatom az Unluckyra! (pedig Vologya giantjaira akartam olyan szépen összecsuklott 18 egy ütésből!)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 12:53 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
lanyizoli írta:
HUNLorcs írta:
Nah mindegy, mégegyszer elnézést kérek mindenkitől, nem szeretnék senkivel összekapni, mert én is kedvelem ezt a társaságot (hogyne kedvelném, amikor minden versenyre elmegyek amit az időm/pénzem megenged), és szeretnék továbbra is ennek a jó közösségnek a tagja lenni... csak ezt a lehurrogást egyszerűen nem éreztem fairnek. Ennyi.

10 év múlva meg nem szeretném ezeket a sorokat visszaolvasni. :mrgreen:


HUNLorcs ezért az érett felfogásért az én szavazatomra számíthatsz ám!!! :) Amúgy most gondolkoztam csak Vologya és én voltunk ott minden számban idén :) (Elnézést is kérek hogy h3 támadás végét nem vártam meg!) Ebből következik hogy fárad voltam h3 támadásra illetve nem is tudtam gyakorolni. Ha kicsit készülök meglett volna az a top 3 :) Na egy pár hónapig ennyi volt a Heroes játékból mert asszony kidob itthonról :) Úgyhogy most előveszem az expert bútorösszerakás skillemet és irány dolgozni! :) Köszönöm a jó szervezést és a jó játékokat! Gratulálok mindenkinek!

HUNLorcs-ra tolom a szavazatom az Unluckyra! (pedig Vologya giantjaira akartam olyan szépen összecsuklott 18 egy ütésből!)


:D :D Köszi, mondanám, hogy én is rád adom a voksom, csak sajnos én még szombaton lebusinesseltem a dolgot Dragonnal, akit a H5 skillfa fosztott meg egy kupától. :mrgreen: De már lenyugodtam, szóval akkor sem lesz probléma, ha nem én viszem el az unluckyt. Végső soron nekem is hozzá kell szoknom, hogy néha nem díjjal megyek haza, mert hát eddig igazából szinte minden alkalomra összejött vmi. :P (ha jól emlékszem a 4. HME-n debütáltam, ott 5. lettem, de onnantól kezdve 5.-6.-7. HME-n + XIV. Táborban mind sikerült elhoznom vmit) Szóval tul.képp tényleg nincs okom panaszkodni. :mrgreen:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 19:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Hazaértem én is, élménybeszámoló következik! :) Először is köszönöm Vologyának, hogy megszervezte ezt a BB-t is, jól sikerült mint mindig, de ebben már nincs is semmi újdonság! :mrgreen:

1v1
Zodmund vs Dragon
Rampart vs Castle
Ellenséges Szomszédok
Az eliminációból jól jöttem ki, nem vettem lazára a figurát és nem ismertem az ellenfélt sem, így ahogy kell beleadtam mindent. Kezdésként Valeskával indultam meg, kíváncsi voltam a WT lényspeckós hőseire. A fejlődés jól ment, bár lámáztam, mert 1 bónusz hétnyi időt elcsesztem a terepemen, 4. hét első napján törni kellett volna át, ehellyett 5. napon történt meg, de inkább a biztonsági játékra törekedtem, mint a rohanásra. Láttam rögtön az ellenfél terepén egy recantert, így nem húztam a tornyokat. 2. héten vad ötletem támadt, és elkeztem húzni a Flux második váram, ahová is Lady Blue kiszabadítása után beinvesztáltam a vízelemeket + heti víz elemek a castleval felerősített várból + vízről dwellingből érkező water elemeket, majd felfejlesztettem őket Ice Elementállá, amiről meg is egyeztünk, hogy ezen a mappon tiltott lesz a továbbiakban, mert nagy előny. Körülbelül 107 elementál jött ki, 1k-t lőttek törött nyíllal. A fentebb említett időpontban áttörtem az ellenfélhez, ahol az alsó vára elfoglalása után megtaláltam a portál segítségével az utópiás szigeten tartózkodó hősét, és a tapasztalat miatt megnyertem a skillekben és seregben is elmaradt ellenféllel szemben a csatát.

Alyr vs Dragon
Stronghold vs Fortress
Hourglass 3
Szeretek Fortressel lenni, a terv az volt, hogy hátha a 2. meg a 3. vár típusazonos lesz, de végül ez nem így lett, emellett 2 vár ontotta volna a jobbnál jobb spelleket, ha szükség lett volna rájuk. Viszont a főnökként érkező Gerwulf meglátott a térfelemen wywern monarchok mögött ficergő Recantert, így nem láttam értelmét a tornyozásnak. A 2. várat hamar bevettem, Flux volt ismét, itt ismét jött egy őrült ötlet, mikor megláttam, hogy a várban lvl 7-ig lehet lényt húzni, így a gnollokat a főcsatában 3 főnix hellyettesítette. De ne rohanjunk ennyire előre. A Fortressel való játék rendkívül időigényes volt a gép eleinte minden egyes csatánál beakarta bukni a wywern(eke)t meg a legyeket, így baromi sok időm elment a csatázgatásokkal első héten. A refugeek egyike (amelyiket persze utoljára tudtam csekkolni) dobott egy giantet, ami tök jónak tűnt, de igazából nem nagyon használtam, mert közel volt a hét vége, mire a főhőshöz ért a lény, már volt 3 káosz hidrám (1.2.1-nél húztam), a vizes hősnek jól jött volna a lvl 1 őrök miatt, de az 1. napon a 2. héten kaptam egy arch devilt, így ő ment a vízre fütyülni a giant helyett. A vízen 3 db. Edless Sack of Goldot találtam, ez mindent elmond a mákról :) A hős a 2. hét közepére kiürítette a felvilágot, az alvilágban végigmentem a szigetre vezető útvonalon, majd a sátor beszedése után 3. hét 1. napján megindultam Alyr ellen, mert láttam nem túl combos a hőse és féltem, hogy típusazonos várai vannak. A félelem nem volt alaptalan, 2 strongholdja volt, amit húzott is, ezért jó, hogy siettem. 3. hét közepére kiszedtem a közepet és az elmenekülős trükkel betornáztam Gerwulf kezeibe a szigetről szerzett 2 relicet (+2 all, +5 all), 5. napon bebontottam az ellenfél kapujában a titánokat, megcéloztam a fővárat az utánpótlás elvágása érdekében, de a cartographer miatt láttam, hogy az ellenfél Shivaja gyanútlanul pont szembejött velem, így a meccs hamar véget ért. Kipróbáltuk, ha nem kaptam volna el a főhősét és kivette volna mindkét várból a fejlesztett populációt, akkor is sikerült volna megvernem a skillkülönbségnek köszönhetően, ami óriási volt.

Karesz vs Dragon
Inferno vs Rampart
Észak vs Dél
Ezt a mappot mindig is utáltam, most sem tudtam rá kitalálni hirtelen értelmes menetirányt. Végül a havas terepet vertem le 1. héten, majd rohantam át a portállal a Stronghold területre. 2. váram Tower, 3. Flux lett volna, de azt be sem vettem, mert nem jött ki a lépés, magic hero fölösbe meg nem volt (néztem a mellettem ülő Jou monitorján, hogy 2 hősbe került neki a várat őrző kükik leverése, gondoltam én ennyit nem p.csölök ezzel). 1 teljes hetet csöveskedtem el fölösen, mert a havas terep okozta nehézségek és láncproblémák miatt a főhős vesztegelt egy csomót tök fölösen egy monster csoport előtt állva a seregre várva, ezt pl. nagyon benéztem ezen a meccsen. Szerencsémre Karesz nem rohant (pedig minden egyes nap vártam az áttörésre), így betudtam hozni az elmaradásomat. A végén még előnyt is szereztem, mert én megszereztem a kannám, ő pedig egy hiba miatt (valahogy elsüllyesztette a hajóját) nem tudta kiszedni. Az utópiánál örültem meg nagyon, amikor TC esett, föld gömbbel és meteorral készült a góré Gurnisson a démonhorda ellen, némi reménnyel kecsegtetve a végkimenetelt illetően, volt meteor és chain a birtokomban (bár utóbbihoz nem volt magic), a lvl 5-ök viszont nem dobtak föld elemet vagy implót, pedig örültem volna. Mindezek mellett is csomagolva volt a vereség számomra, Karesz annak ellenére, hogy taktikai hibát vétett (rámtámadott a 150 démonjával, pedig megvárhatta volna, hogy nekimenjek) erős hőssel rendelkezett és hiába nem tűnt soknak a serege (lvl 1-2-3-at is bedarálta), a 150 démon baromi sok volt. A koporsóba egy újabb szög volt, hogy 1. körben a 7 Arcdebil resistelte az 1k-s meteort, szerintem ezen sok múlott, mert 15 efreet sultán mégsem ér annyit, mint 7 AD, akinek vissza sem lehet ütni. Karesz anti magicelte azonnal a démonokat és az AD-kat és nekemjött, mindennel vertem a démont meg szórtam a meteorokat a nem anti mágiás lényekre, ő meg chainezett engem, így egy nem sokon múló csatában, de végül is kikaptam.

NG vs Dragon
Tower vs Rampart
Random Jebus
Az 5. placcért NG-vel játszottam, az eliminálásból sikerült jobban kijönni, korábbi Tourney tornás tapasztalataim alapján a Tower mindig veszít a Rampart ellen, ha közel egyenlőek a feltételek, erre építettem a taktikát. A terepem gazdag és jó volt, találtam minden lénycsoporthoz egy dwellinget (kivéve centaur), így sok lény gyűlt össze. Sokat segített, hogy lvl 2 guilddal indulunk WT-ben, így összejött a dragon castleval hét végére, így 2. hét 2. napján már 4 gold dragonnal száguldoztam (bevettem a dwellt 2.1-nél). Főhősöm Thunar volt, a tactic az kötelező Tower ellen, így a terv egyértelműen a lerohanás volt. Ehhez air magic nem járt ugyan, de earth igen. 3 hétig a saját terepemen voltam, mivel nagyon gazdag és sok lehetőséget rejtő volt, a 6 gold dragon és a közel 100 grand elf mindent letarolt a mappról + szereztem 4 consból 12 angelt is. Ezzel a sereggel már röhögve levertem a terepemen álló 3 utópiát, amiből lettek skillek is, majd 4. hét közepén kitörtem lots angelen keresztül középre, ahol tápolódott még kicsit Thunar. Nagy szerencsém volt, a főcsata előtt 1 nappal sikerült beszereznem az expert earth-et + egy recantert, így minden támogatta a mészárolásra épülő taktikát. Középen megütköztem NG-vel. A 3 utópia + terepemen talált artifactok ellenére NG hőse minden skillben felülmúlta a nyomi heromat, csak az attackom volt 2-vel nagyobb (30), viszont középre álltam mindennel a tactic miatt és repült a mass slow, így lőni már 1. körben sem tudott + a dragonnal keresztülfújtam a gargoyle-mage kettőst. Az igazán félelmetes látványt a 14 titán nyújtotta, őket a full seregnek 2 körön át kellett vernie + luck moráloznia, mire elfeküdtek a földön, de végül megtörtént, így jött a kézfogás. 1 napon múlott, hogy nagyon szoros legyen a főcsata, jó meccs volt, az összes meccsem közül ez tetszett a legjobban, örültem, hogy sikerült végre randomon nyernem, főleg, hogy NG ellen! :mrgreen: Gratulálok Vologyának a bajnoki címhez, nagyon jól játszott végig, megérdemelten nyerte meg a tornát!

H5 Támadás
Itt a parasztok szereplését tekintve nem sok beleszólásom volt a dolgokba, teljesen a gép moráljaira és skillfáira voltam bízva, be is bosszulta magát a dolog rendesen, 15 skillpontnak kellett kötelezően bejönnie (ha nem kellett Light Magic, különben 18-nak, volt ahol 19-nek !!!), nagy többségében meg is kaptam mindent ami az adott meccsekre kellett, de ahol valami nem jött, ott X lett. Egyedül Magix tudott elverni 2x, totál esély nélkül, minden más meccset megnyertem vagy X-eltem. Sajnos a kupa ott ment el, hogy Jou ellen X lett, mivel a hősöm cseszett 1 db nyüves powert kapni 19 szintlépés alatt, Pukkandur 10 HP-s Magma Dragonja túlélte a mészárlást és onnan meg már nem tudtam leütni, mert elfogytam (kimaradt a +25% dmg skillem...), Vologya ellen nem jött expert Light Magic... Ez 3 olyan meccs volt, ahol bárhol nyerhettem volna, ha a fejlődés nem rak keresztbe, de mivel Titi dancerjeit egyszer morálokkal sikerült X-re fektetni (ennyi szerencsém volt egész torna alatt), ezért igazából reálisan azt mondanám, hogy 2 meccsett kellett volna nyernem és akkor revans Vogyi ellen (vagy ha mindkettőt megnyertem volna akkor a 2. helyért játszottam volna Magixal, ami esélytelen lett volna, szal marad a fix 3. hely), de ez nem így történt, így egy paraszthajszállal a gép megfosztott egy kupától, de felvoltam erre az eshetőségre készülve, most ezt sorsolta a gép. Gratulálok Jounak, aki behúzta a tornát ötletes seregével és Magixnak, egyedül ellene nem volt semmi esélyem! Valamint Vologya Mesternek, aki szerencsével berobogott a 3. helyre!

H3 Támadás
A vámpírok erős ötletnek tűntek, de kiderült, hogy harmat gyengét ütnek (azért 500-800 dmg-től többet vártam volna 200 vámpírtól, sentinel ide vagy oda...) és haste hiányában elég lassúak, így 5 pontot sikerült szerezni a nyomi vérszívókkal xD

Nagyon jól éreztem magam az eltöltött 2 napban, a hangulat a maximumon volt, tetszett mind a Pukkandur elleni anyázás hullám (így utólag már jót röhögök a nyomi 10 HP-n xD), meg hogy egyfolytában zrikáltam Warheartot, azért, mert nem volt képe eljönni (bár nem is ez volt a vérlázító, hanem hogy Spanyolból sörözve megnyert egy H3 3. helyet azzal a sereggel :lol: :mrgreen: ). Jót nevettem (félig kínomban :) ) HUNLorcs-al való sorstársiasságon, tőle H3-ban vette el a gép azt (bár ahogy a beszámolókat és fejtegetéseket olvasgattam, kevésbé a gép hibájából, de mégis döntőrészt a nyüves resistek miatt), amit tőlem a skillfa elvett H5-ben, így kölcsönösségi alapon lepaktáltunk, hogy egymásnak adjuk az unlucky szavazatot :) Mindent összevetve nagyszerű hangulat uralkodott lennt ^^
Végezetül az Unlucky-Lucky szavazás:
Unlucky: HUNLorcs (az előbb leírtak miatt)
Lucky: Vologya (mert megúszta, hogy rematchelnünk kelljen a 3. helyért)

Tavasszal a Jubileumi HME-n találkozunk, mindenkinek minden jót addigis! :)
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Dragon írta:
NG vs Dragon
Tower vs Rampart
Random Jebus
Sokat segített, hogy lvl 2 guilddal indulunk WT-ben, így összejött a dragon castleval hét végére, így 2. hét 2. napján már 4 gold dragonnal száguldoztam (bevettem a dwellt 2.1-nél). Dragon

He? lvl2-es guilddal? Azt hogy? :) Valamit benéztél vazze, random jebuson, mint ahogy bármelyik random templatén NINCS mage guild felépítve. Az egy másik meccsen lehetett...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 26 vas., 20:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
bogpista írta:
Dragon írta:
NG vs Dragon
Tower vs Rampart
Random Jebus
Sokat segített, hogy lvl 2 guilddal indulunk WT-ben, így összejött a dragon castleval hét végére, így 2. hét 2. napján már 4 gold dragonnal száguldoztam (bevettem a dwellt 2.1-nél). Dragon

He? lvl2-es guilddal? Azt hogy? :) Valamit benéztél vazze, random jebuson, mint ahogy bármelyik random templatén NINCS mage guild felépítve. Az egy másik meccsen lehetett...


Való igaz most, hogy így írod, az a Karesz elleni meccs volt, figyelmetlenség, sry. Látszik, hogy totál nem értek a randomhoz :D

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség