Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 11:36 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Vologya megkért hogy belepofázás szintjén azért én is képviseltessem magam, szóval nézzük mit műveltetek :wink:

Editnek 4 csapat tetszett meg, így TOP4-eket írtam.

Háöt:

Alyr: Ugyan Nymussal sokan lesznek a lovak, én nem érzem az átütő erőt bennük.

Chris: A híres-neves halállovagok egy lovagina vezetésével. Feleznek, luckoznak a múmiák meg megkeserítik az ellenfelek életét... A csapat egyetlen baja az a brutális felár mindkét lényen, nem véletlen, ami miatt sokat veszít az erejéből. Pár Bmeg!-et azért biztos begyűjtenek a felezők :)

Coradiel: Egyszer-kétszer biztos találkoztam már ilyen krumplipucolós csajszikkal, de eddig sosem váltották valóra gazdáik álmát... Lehet a lányoknak új szakma után kell nézni :wink:

Dragon: Annyi regét, dalt és balladát hallottam eme nemes harcosok dicső és legendás tetteiről hogy csak na! Erre maga a sárkány (aki felperzselte földjeiket, ezért most mérgesek és kupára éhesek...) indítja harcba őket, pont amikor nem teszem tiszteletemet :) A bátor harcosok tengernyi áradata kecses mozgásával kikerüli a nyílvesszőket, sörhasuk felfogja a mágia fondorlatait, de vajon ez elég lesz e? Kíváncsi vagyok hogy ezen legendás had mire viszi a torna során.

HUNLorcs: Lorcs úgy gondolta ép bőrrel szeretné elhagyni a támadások helyszínét, úgyhogy egy gyors csapatot választott :lol: Ha ő üt először az nagyot fog szólni, ha ő kapja az első pofont akkor pedig jó eséllyel vége a dalnak...

Jou: Csak a szokásos : nézed, nézed, nem érted, megver... Majd másnap valaki írja meg hogyan is működik ez a csapat :lol: TOP4

Magix: Csak elhozta :) A Titán egy elég kemény egy jószág, pláne majd ha megkapja az áldást a spanoktól. És persze ott van a kimaradhatatlan kis szutyok gremlinek + balliszta :) Néhányszor lehet gondot fog okozni hogy nem lehet szétszedni a Titánokat, TOP4.

Pukkandur: Feltámadó Magma dragonok :shock: Amúgy is egy tápos dög, hámég így :) Bátor tipp, de szerintem TOP4.

Titi: Mondhatnánk azt is hogy Jou csapatának tökéletes ellentéte :) Titinek ugyan be szokott jönni az élet ezekkel a csapatokkal, lassan ideje lesz beújítani valamit :)

Trunks: A csontsárkányok elég szutyok lények, sajnos részükről a mightos vonal annyira nem életképes mint a dark magices :?

Vologya: Rt bajnokcsapatának reinkarnációja. Olyan sokat szerintem nem kell róla mesélni, TOP4 :)

Warheart: Warheart a csapatait a pokol legmélyebb bugyraiból szokta előrántani, bár ezúttal lehet az erdőben találta a kis tündéreket. Szokás szerint elmebeteg csapat, bár azok a pixiek nem annyira izmos teremtmények :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 11:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Zsee írta:
HUNLorcs: Lorcs úgy gondolta ép bőrrel szeretné elhagyni a támadások helyszínét, úgyhogy egy gyors csapatot választott :lol: Ha ő üt először az nagyot fog szólni, ha ő kapja az első pofont akkor pedig jó eséllyel vége a dalnak...


A H3-as csapatom gyorsabb lett. :P Ott mondjuk még kíváncsi lennék pár véleményre, mert az legalább egy teljesen új ötlet. :mrgreen:
Egyébként ezzel a H5-tel kapcsolatban most kicsit bosszús vagyok, mert én anno szintén összeraktam egy elder druid-os csapatot, ami szvsz még jobb is volt ennél a Jou-féle verziónál (félreértés ne essék, nem nagypofájúságból v valami, de így ránézésre úgy tűnik, és ott is megvolt a last stand), viszont nem mertem elhozni, mert táborban annyira megtetszett, hogy nem tudnak rám varázsolni, hogy erről ezúttal sem tudtam lemondani, ott meg viszont már megviselte volna a létszámot egy Magical Immunity. :lol: Persze, ha tudom hogy ilyen lesz a mezőny akk nem haboztam volna... :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 19:07 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Most így tesztelgetek, és felmerült bennem egy kérdés.

Ha Edem H3-ban csak kettőbe szedi a szellemsarikat, akkor szétoszthatja a Wraithokat bárhogy, nem? Csak a sportszerűség kedvéért :)

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 20:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
Dobok egy elemzést most kivételesen h3-ról ,ha valakit megbántanék előzetesen elnézést kérek :)
Alyr:Hastes cavalier csapat,nem lenne rossz de drága a haste meg az air magic,meg a 8 championt nem értem.Helyette lehetett volna 10 cavalier,meglátjuk mire lesz elég,szerintem középmezőny.



Az a 8at taktikai okok miatt vettem. Gyorsabb mint a sima paci 2-2-2-2 be rakva őket neki ütnétek vissza ez volt a terv... vagy 8ba hagyva le tudja bontani a falat a fő haderő előtt.... De lehet tényleg hülye ötlet volt.... De a középmezőny van megcélozva.. igazából ha párat nyerek már jónak mondom magam első versenyen :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ezzel annyi a baj,hogy ha beállítod a falat akkor mivel hastes csapatod van a taktikád a waitelés hogy hadd jöjjön az ellenfél,majd ütsz,de ha waiteltél akkor a lassabb lény jön először,vagyis a főstack cavalier,és nem tudsz ütni. :) Erre majd oda kell figyelned de nem feltétlen hülyeség csak furcsállottam.

Szerintem úgy lenne logikus hogy csak a ghostoknak jár a szétszedés lehetősége,hiába drágább...De ezt a szervezők majd megmondják.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2014 márc. 23 vas., 20:56
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Keszthely
Ja, hogy most szét lehet pakolni a seregeket? Mi azt hittük (Edem, Norbakk, én), hogy az így marad ahogy kitöltjük, max felcserélhetjük a sorrendet de ennyi:(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 21:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Warheart írta:
Most így tesztelgetek, és felmerült bennem egy kérdés.

Ha Edem H3-ban csak kettőbe szedi a szellemsarikat, akkor szétoszthatja a Wraithokat bárhogy, nem? Csak a sportszerűség kedvéért :)


Nem, mnert a wraith a főstackje és nem vett stack felárat (egyet sem, amivel legalább kettőbe szedhetné ...) sajna ez tanulópénz ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
Ezzel annyi a baj,hogy ha beállítod a falat akkor mivel hastes csapatod van a taktikád a waitelés hogy hadd jöjjön az ellenfél,majd ütsz,de ha waiteltél akkor a lassabb lény jön először,vagyis a főstack cavalier,és nem tudsz ütni. :) Erre majd oda kell figyelned de nem feltétlen hülyeség csak furcsállottam.


Ezt nem értem...
Angyal miatt kezdek(kivéve párszor mert 6 embernél van angyal)
utána tolok egy hastét mindenkire majd a 2-2-2-2 paciból valaki üt a többivel várok( vagy egy csoport lövős elé odaküldöm) majd jön a fó stack és ütök azzal is aminek nem ütnek vissza...
kövi körben megint...
így terveztem ha meg ő rak falat a lénye elé akkor megy az angyal is bontani :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 21:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
lanyizoli írta:
Dave írta:
Ezzel annyi a baj,hogy ha beállítod a falat akkor mivel hastes csapatod van a taktikád a waitelés hogy hadd jöjjön az ellenfél,majd ütsz,de ha waiteltél akkor a lassabb lény jön először,vagyis a főstack cavalier,és nem tudsz ütni. :) Erre majd oda kell figyelned de nem feltétlen hülyeség csak furcsállottam.


Ezt nem értem...
Angyal miatt kezdek(kivéve párszor mert 6 embernél van angyal)
utána tolok egy hastét mindenkire majd a 2-2-2-2 paciból valaki üt a többivel várok( vagy egy csoport lövős elé odaküldöm) majd jön a fó stack és ütök azzal is aminek nem ütnek vissza...
kövi körben megint...
így terveztem ha meg ő rak falat a lénye elé akkor megy az angyal is bontani :)


De ha gyorsabb a lényed és ki tudod játszani az ellenfelet, akkor a Dave által leírt módon két ütést is bevihetsz neki, mielőtt az megüthetne téged. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 23:22 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Magix írta:
Warheart írta:
Most így tesztelgetek, és felmerült bennem egy kérdés.

Ha Edem H3-ban csak kettőbe szedi a szellemsarikat, akkor szétoszthatja a Wraithokat bárhogy, nem? Csak a sportszerűség kedvéért :)


Nem, mnert a wraith a főstackje és nem vett stack felárat (egyet sem, amivel legalább kettőbe szedhetné ...) sajna ez tanulópénz ...


Na jó, de ez nekem fura. Tegyük fel, hogy stack feláras a főcsapatod - mondjuk Titán, és veszel hozzá 6 stack felárral Master Genie-t. Akkor ha a taktika úgy kívánja, nem veheted szét a titánokat kisebbekre, mert arra külön nem fizettél felárat? :O Nekem ez fura lenne. Ha egy drágább feláras lényért fizettél, miért ne oszthatnál egy olcsóbbat? o.O

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 7:20 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
lanyizoli írta:
Dave írta:
Ezzel annyi a baj,hogy ha beállítod a falat akkor mivel hastes csapatod van a taktikád a waitelés hogy hadd jöjjön az ellenfél,majd ütsz,de ha waiteltél akkor a lassabb lény jön először,vagyis a főstack cavalier,és nem tudsz ütni. :) Erre majd oda kell figyelned de nem feltétlen hülyeség csak furcsállottam.


Ezt nem értem...
Angyal miatt kezdek(kivéve párszor mert 6 embernél van angyal)
utána tolok egy hastét mindenkire majd a 2-2-2-2 paciból valaki üt a többivel várok( vagy egy csoport lövős elé odaküldöm) majd jön a fó stack és ütök azzal is aminek nem ütnek vissza...
kövi körben megint...
így terveztem ha meg ő rak falat a lénye elé akkor megy az angyal is bontani :)


De ha gyorsabb a lényed és ki tudod játszani az ellenfelet, akkor a Dave által leírt módon két ütést is bevihetsz neki, mielőtt az megüthetne téged. :wink:




Jaaa erre gondoltatok. Igen azt nézni akartam ki ér át 1 kör alatt és ki nem aki nem ott 2x ütök a fő stackal mielőtt ő is ütne! De ettől függetlenül a 2 paci ütés az megy előre :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 7:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Warheart írta:
Magix írta:
Warheart írta:
Most így tesztelgetek, és felmerült bennem egy kérdés.

Ha Edem H3-ban csak kettőbe szedi a szellemsarikat, akkor szétoszthatja a Wraithokat bárhogy, nem? Csak a sportszerűség kedvéért :)


Nem, mnert a wraith a főstackje és nem vett stack felárat (egyet sem, amivel legalább kettőbe szedhetné ...) sajna ez tanulópénz ...


Na jó, de ez nekem fura. Tegyük fel, hogy stack feláras a főcsapatod - mondjuk Titán, és veszel hozzá 6 stack felárral Master Genie-t. Akkor ha a taktika úgy kívánja, nem veheted szét a titánokat kisebbekre, mert arra külön nem fizettél felárat? :O Nekem ez fura lenne. Ha egy drágább feláras lényért fizettél, miért ne oszthatnál egy olcsóbbat? o.O


Bakker Warheart nem is értem te eddig mit játszottál versenyeken ...
Ott van az excelben fehéren - feketén :
"Az extra felár: Ez akkor fizetendő, ha a speckós lényeket nem főseregként használod fel a csatában, még akkor is, ha a fősereged is ugyanilyen. Főseregnek a lényekre költött arany min 51%-át meghaladó összegből vásárolt lény számít! Erre a stackra nem kell felárat fizetned! A felárat mellékstackonként kell befizetni.
A csatában csak annyi mellékstackba teheted a feláras lényeket, ahányra befizettél!!!
Pl#1: Veszel sereget + 5 Master Genie-t, akiket egyesével tervezel bevetni, hogy varázsolgassanak: Ekkor 5-ször kell befizetned a felárat.
Pl#2: Veszel Ghost dragon sereget:nem kell stack felárat befizetned a főstackra, viszont ekkor nem bonthatod fel a sereged. Ha mégis fel szeretnéd bontani őket, akkor annyiszor kell befizetned az összeget, ahány mellékstackod van a főstacket leszámítva
"

Olvas - értelmez. Mivel mindkét!!! lénye stack feláras és csak az egyikre vette meg ... ezért CSAK ARRA a lényre tudja használni a szétosztást. tehát ha azt akarod, hogy a Te példádban esetlegesen a titánokat is szét tudd szedni, akkor vegyél rá 1-2 felárat ... (max nem használod ki)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 9:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nézzük el Warheartnak, végül is egy többszörös bajnokról van szó :lol:

Warheart írta:
Ha egy drágább feláras lényért fizettél, miért ne oszthatnál egy olcsóbbat? o.O


Mert nem arra a lényre fizettél be. Azért mert vettél egy titánt, de néha jobban jönne az árából 150 golyós csávó, azért nem cserélheted ki :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 10:08 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Oké, értem amit mondotok :D Bár nekem ez még mindig fura. :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 10:25 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
lanyizoli írta:
Jaaa erre gondoltatok. Igen azt nézni akartam ki ér át 1 kör alatt és ki nem aki nem ott 2x ütök a fő stackal mielőtt ő is ütne! De ettől függetlenül a 2 paci ütés az megy előre :)

Így előre megütni azért nem jó mert utána bevédi és elbuktál egy előütő-egységedet.De mindegy kicsit túlspirázzuk a dolgot :) Majd meglátjuk élőben :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 11:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Warheart kedvéért:

Példa: van egy gold dragonos seregem (20db), amihez veszek unicorn-t (6db) is. Veszek a dragonra felárat, de csak arra. Ha az unikornisokat is szétszedhetem, akkor minden körben lehet hat stackom ami blindolhat teljesen ingyen? Erre van a felár :) Hiába drágább a gold felár, attól még csak azt lehet szétszedni.

Másik: a csapatokat úgy rakhatod ahogy akarod, nyilván más felállás kell minden csapat ellen. Csak a stack felárra kell figyelni. Ez az újoncoknak szól :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 11:29 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
titi írta:
Warheart kedvéért:

Példa: van egy gold dragonos seregem (20db), amihez veszek unicorn-t (6db) is. Veszek a dragonra felárat, de csak arra. Ha az unikornisokat is szétszedhetem, akkor minden körben lehet hat stackom ami blindolhat teljesen ingyen? Erre van a felár :) Hiába drágább a gold felár, attól még csak azt lehet szétszedni.

Másik: a csapatokat úgy rakhatod ahogy akarod, nyilván más felállás kell minden csapat ellen. Csak a stack felárra kell figyelni. Ez az újoncoknak szól :)


Igen Titi, én pont így gondoltam. :D Mert amúgy meg minden körben lehet 6 stacked ami baromi gyors :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Warheart, azt tudod-e, hogy ha már sok győzelemnél fogsz járni, esetleg megszakadhat a wifi kapcsolatod? :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 21:20 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Most hogy ezt kibeszéltük jöhetne még pár elemzés!!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 9:51 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
NG, biztosan nem, mert megvettem az expert wifit, nézd meg az adatlapomban :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség