Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 01 szer., 23:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
Azért szerintem nyáron könnyebb időt szakítani ilyesmire de lehet csak én vagyok így vele....


2,5 hónap nyári szabadidővel ofkorsz :) de amikor megmondják májusban, hogy augusztus végén mehetsz 2 hét szabadságra, effektív inkább a Kedveseddel nyaralsz, kapcsolódsz ki, pláne, hogy abszolút tolerálja az évente 2x2 nap BB-t is (a Tábor meg augusztus elején van, ugyebár)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 03 pén., 9:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A jelentkezést lezártam. (Lista frissítve: 2014. 10. 03. 08:45 óra) Vastaggal jelöltem, akinek a nevezési díja megérkezett.

H3 1vs1 Torna:

1. Karesz
2. Dragon
3. Pumpás
4. Ricsepi
5. Jou
6. NG
7. Alyr
8. Norbakk
9. Zodmund
10. Edem (mester)
11. Nimbus
12. Vologya Mester


H3 Támadás Torna:

1. Vologya Mester
2. Dragon
3. Karesz (?)
4. Alyr
5. Ricsepi
6. HUNLorcs
7. Magix
8. Trunks
9. NG
10. Coradiel
11. Chris
12. Billherry
13. Norbakk
14. Zodmund
15. Edem (mester)
16. Titi

H5 Támadás Torna:

1. Vologya Mester
2. Dragon
3. Alyr
4. Jou
5. HUNLorcs
6. Magix
7. Trunks
8. Pukkandur
9. Coradiel
10. Chris
11. Titi

Ne feledjétek, hogy a támadás csapatok beküldési határideje 2014. 10.04. 20:00 óra! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 04 szomb., 3:20 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
A csapataim elküldve. :wink:

Sok időm ezúttal nekem sem volt a pepecselésre, "címvédés" ide vagy oda. :roll: Ennek ellenére H3-ra már régóta a fejemben volt egy érdekes kombó, amihez hasonlót én még nemigen láttam, szóval kíváncsi vagyok, mire lesz képes. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 04 szomb., 7:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A támadáscsapatok beküldésének lehetőségét lezárom. (Frissítve: 2014.10.05. 18:45 óra):

H3 Támadás Torna:

1. Vologya Mester
2. Alyr
3. Chris
4. HUNLorcs
5. Ricsepi
6. Billherry
7. Edem (mester)
8. Dragon
9. Magix
10. NG
11. Warheart
12. Trunks
13. Titi
14. Zodmund
15. Norbakk
16. Coradiel
17. Karesz
18. Dani


H5 Támadás Torna:

1. Vologya Mester
2. Alyr
3. Chris
4. HUNLorcs
5. Coradiel
6. Dragon
7. Jou
8. Magix
9. Pukkandur
10. Warheart
11. Trunks
12. Titi


Upg1: Sajnos jó pár csapat nem érkezett be a meghatározott időig... :? Volt, aki kért halasztást, de a többség nem... :( A csapatok beküldési határidejét így kitolom holnap este 18:00 óráig, ha addig nem küldenek a késők, akkor tényleg lemaradnak... Szóval türelem, remélem holnap este már csemegézhetitek a csapatokat illetve jöhetnek majd az elemzések! :wink: Baráti üdv!

Upg2 18:45: A határidő lejárta után közel 1 órával lezártam a jelentkezést. Sajnos Karika és Dani csapata nem érkezett meg... :( Pedig itt is kiírtam és emailt is küldtem... Sajnálom, majd legközelebb! Ennél többet már nem tudok várni... :roll: Csapatok ma éjszaka folyamán várhatóak ellenőrzés után...

Upg3 19:00: Karika és Dani csapata is befutott az utolsó utáni pillanatban és mivel még nem kerültek ki a csapatok, ezért elfogadtam a nevezésüket... De legközelebb nem fogom, a határidő az határidő!!! :o A jó szívem fog egyszer a sírba vinni... :roll:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 04 szomb., 16:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Beküldtem volna én is a csapatokat, az egyiket a mostani off H3-as ötletemből emeltem át, ott nem felelt meg a kitűzött célnak, de online szerintem erős csapat lesz (bár nem volt sok időm ötletbörzézni, mivel ma délután kellett összeraknom), a H5 brigád meg gusztustalan lett, több héten át teszteltem az ötletet, alig várom, hogy lássam a reakciókat a seregre :twisted: :mrgreen:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 04 szomb., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Az igen, látom, nekem kétszer is be van jegyezve a H3-as csapatom... :lol: Valamint örömmel látom, hogy Warheart alakulataival is lesz lehetőségünk ismételten megmérkőzni! :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 23:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elküldtem emailben a leellenőrzött csapatokat. Lehet elemezgetni itt a fórumon. :) Gepy ide is felteszi, amint lesz ideje. Jó felkészülést Mindenkinek! (Térképek 18-a körül várhatóak.) Hamarosan (1 héten belül) 1vs1 sorsolás és térképek is jönnek... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
HUNLorcs csapata tetszik :D
Magix meg csak előrántott még egy Infernos sereget :) (a nyüvesek és Archdevilek után)
Szerintem ez baromi jó verseny lesz! Ahogy átfutottam, mint ha eltűntek volna a hp hegyek is, és rendhagyó módon még Warheart is ott lesz, ha minden igaz, köbükis módszerrel :P
Lord Csabi hiányozni fog azért, bár kívülállóként biztos jókat fog szórakozni némely meccsen, amennyiben tiszteletét teszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 2:00 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
NG írta:
HUNLorcs csapata tetszik :D


:D Örülök neki. :P Próbáltam valami egyedit alkotni erre a versenyre, úgyhogy igazából vártam, hogy páran felfigyelnek majd rá, elvégre ilyen "hibridcsapattal" tudtommal nem sokan próbálkoztak előttem. 8) A mi meccsünk am pont tökéletes teszt lesz arra, hogy kiderüljön, mennyire működik az alakulat "might üzemmódban". :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 7:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én is megnéztem a h5 és h3 csapatokat is :)

h5ben megpróbáltam valami újat hozni úgy nézem rosszkor kisérleteztem....

h3ban meg mi ez a sok angyal? gondoltam majd kezdem a harcot én és lesz valami. Erre a fele csapatnál van angyal... :D

De ahogy nézem talán 2-3 meccset h5 és h3 ban is nyerek majd a többi (dobogó) meg nem érdekel :) de izgi versenyt várok!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 10:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
http://www.hommm.hu/friss/bb21/H3Csapatok_9HME.zip
http://www.hommm.hu/friss/bb21/H5Csapatok_9HME.zip

_________________
DaMaGepy - Heroes Team


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 12:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
HUNLorcs írta:
NG írta:
HUNLorcs csapata tetszik :D


:D Örülök neki. :P Próbáltam valami egyedit alkotni erre a versenyre, úgyhogy igazából vártam, hogy páran felfigyelnek majd rá, elvégre ilyen "hibridcsapattal" tudtommal nem sokan próbálkoztak előttem. 8) A mi meccsünk am pont tökéletes teszt lesz arra, hogy kiderüljön, mennyire működik az alakulat "might üzemmódban". :D


Engem megfőztél :)
Azért mérget ne vegyél erre, ha nem jön föld... :twisted: azt nem is nagyon figyeltem a tesztek során :roll:
Edit még hozzáteszi, hogy Teki és Dreegar is hiányozni fog nagyon, ahogyan a támadásmágus RT is. Az ő jelenlétükkel hujjuj mi lenne...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 18:36 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Egy gyors értékelés bár nem vagyok nagy h5-ös h3 ban pedig az első versenyem lesz(tavaszira neveztem de rosszul lettem így a h5 utolsó 4-5 meccsét se toltam le h3omra meg egyáltalán nem maradtam.)

H5: (Nem nagyon írok helyezéseket!)
Alyr: Megpróbáltam valami újat csinálni. És erre esett a választásom. Majd ordibálom 1000 el olyan Vologya módra hogy LUCK, MORÁL és kiegészítem egy kis HELLFIRE-el. Nem hiszem hogy elől végzek kb középmezőny.
Chris: Irinát mint hőst nem értem. Gondolom a Luck miatt választotta mert nagyokat tudnak ütni ezek a hullák. A mummy meg majd támaszt valamenyit.
Coradiel: Hasonlót nézegettem én is már párszor de nem mertem megcsinálni. Jó gyors lény saját hőssel és némi mágiával. Nekem a 300 kevésnek tűnik de Spárta óta tudjuk megfelelő körülmények mellet elég lehet :)
Dragon:Rengeteg paraszt nem rossz. Kérdés mihez kezd a lövősök ellen (van pár) mert ugye lassú nincs sok élete se védelme se támadása(tavaszi törpjeimre emlékeztet és nekem nem jött be). Mondjuk van varázslata a lövések és a mágia ellen is. Itt se tudom mi lesz de a paraszt felkeléseket általában leverték....
HUNLorcs:Itt is varázslat immunitás és Dzsinnek hada. Nekem ez se tetszik ettől lehet majd nagyon tápos! A hős választás itt se értem.
Jou: Megint valami félelmetes kombót láttok kirajzolódni :) Nekem már most tetszik pedig nem tudom 100%-ra mit akar majd csinálni azért van 1-2 tippem :) Decay varázslatot szeretem nagyon :) Az Avanger meg most nem nagyon talált :)
Magix: Ilyet is nézegettem nagyon kíváncsi leszek mire jutnak a Titánok :)
Pukkandur: Ezt nagyon nagyon erősnek tartom de lehet elfogult vagyok. De azért a majdnem végtelen támasztás erős lényekkel nem hangzik rosszul.... Csak a nagy sebzést nem fogja szeretni...
Titi:Ezt már pát áttdolgozásban láttuk én már unom őket mert minden versenyen ott vannak... Ettől persze erősek!
Trunks:Itt is lesz pár animate dead... Nem lesznek rövid meccsek főleg Pukkandur ellen.
Vologya mester:Átdolgozott egy amúgy is erős koncepciót. Ezt tuti előre várom!!!
Warheart:Ezt is elmebeteg kombónak tartom az imbue ballistával meg úgy általában! Ha úgy dőlne el a verseny mi a legötletesebb koncepció nálam ő nyerne!!!! :) Én az imbue implosiont nézegettem majd lehet megcsinálom ha ez jól fog menni...
Tekit hiányolom nagyon... Vologya mester idén se lesz időm sajnos segíteni h5 térképeknél sajnálom. Héten meg megy az elmaradásom!

H3:
6 embernél van arkangyal. Többek között nálam is. Azt terveztem majd én kezdek a pacik meg ütnek hát nem tudom mire jutok majd valahol a közepe vége fele taksálom magam de csak nyerek majd 1-2 meccset... Chris ellen kíváncsi vagyok a 2 hasonló koncepció mire jut. Itt meghagyom másnak az első vélemény nyilvánítás jogát és majd utána max megmondom én is a véleményem. :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 okt. 06 hétf., 19:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 18:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
lanyizoli írta:
Egy gyors értékelés bár nem vagyok nagy h5-ös h3 ban pedig az első versenyem lesz(tavaszira neveztem de rosszul lettem így a h5 utolsó 4-5 meccsét se toltam le h3omra meg egyáltalán nem maradtam.)

H5: (Nem nagyon írok helyezéseket!)
Alyr: Megpróbáltam valami újat csinálni. És erre esett a választásom. Majd ordibálom 1000 el olyan Vologya módra hogy LUCK, MORÁL és kiegészítem egy kis HELLFIRE-el. Nem hiszem hogy elől végzek kb középmezőny.
Chris: Irinát mint hőst nem értem. Gondolom a Luck miatt választotta mert nagyokat tudnak ütni ezek a hullák. A mummy meg majd támaszt valamenyit.
Coradiel: Hasonlót nézegettem én is már párszor de nem mertem megcsinálni. Jó gyors lény saját hőssel és némi mágiával. Nekem a 300 kevésnek tűnik de Spárta óta tudjuk megfelelő körülmények mellet elég lehet :)
Dragon:Rengeteg paraszt nem rossz. Kérdés mihez kezd a lövősök ellen (van pár) mert ugye lassú nincs sok élete se védelme se támadása(tavalyi törpökre emlékeztet és nekem nem jött be). Mondjuk van varázslata a lövések és a mágia ellen is. Itt se tudom mi lesz de a paraszt felkeléseket általában leverték....
HUNLorcs:Itt is varázslat immunitás és Dzsinnek hada. Nekem ez se tetszik ettől lehet majd nagyon tápos! A hős választás itt se értem.
Jou: Megint valami félelmetes kombót láttok kirajzolódni :) Nekem már most tetszik pedig nem tudom 100%-ra mit akar majd csinálni azért van 1-2 tippem :) Decay varázslatot szeretem nagyon :) Az Avanger meg most nem nagyon talált :)
Magix: Ilyet is nézegettem nagyon kíváncsi leszek mire jutnak a Titánok :)
Pukkandur: Ezt nagyon nagyon erősnek tartom de lehet elfogult vagyok. De azért a majdnem végtelen támasztás erős lényekkel nem hangzik rosszul.... Csak a nagy sebzést nem fogja szeretni...
Titi:Ezt már pát áttdolgozásban láttuk én már unom őket mert minden versenyen ott vannak... Ettől persze erősek!
Trunks:Itt is lesz pár animate dead... Nem lesznek rövid meccsek főleg Pukkandur ellen.
Vologya mester:Átdolgozott egy amúgy is erős koncepciót. Ezt tuti előre várom!!!
Warheart:Ezt is elmebeteg kombónak tartom az imbue ballistával meg úgy általában! Ha úgy dőlne el a verseny mi a legötletesebb koncepció nálam ő nyerne!!!! :)

Tekit hiányolom nagyon...


Hm... csak megjelentek újra az lvl1 hordák, miután táborban arattam a nyüvesekkel... :twisted: :P Bár a parasztoknak mondjuk elkelne még egy kis init meg plusz HP, azért így se lesznek rosszak valószínűleg. :wink:

Alyr: Egyébként rt kb. dettó ugyanezt a koncepciót csinálta meg táborban, csak ördögökkel. :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Én is írok egy rövid elemzést, minden konkrét tesztelés nélkül :

Alyr: Valahogy ismerős ez a csapat ... jah, hogy az enyém volt pár támadással ezelőtt? :D Mivel nincs túl sok magas szintű egységes csapat ezért a középmezőnybe várom. persze azért a luckos, morálos gating okozhat még meglepetést :)

Chris: A mummyk ha egyszer megérintenek valakit, akkor az megkapja az áldást és persze tudnak szépeket varázsolni is. A death knightok ... nos mivel max 2-be szedhetőek, ezért igencsak random függő lesz a felezésük, de nagy hordáknál fájó lehet:) (Dragon, Titi és Warheart annyira nem örül neki :D) Ha jól bejönnek a dolgok még így is erős középmezőny.

Coradiel: Ezt a kombót is láttuk már:) Most itt az ideje egy újra feldolgozásnak. Gyorsak, ütnek, csak épp kérdés, mire lesz elég a sereg, mert hp ügyileg azért nem combosak. Középmezőny.

Dragon: Nah az agyontesztelt elmebeteg csapat :) Hát mit ne mondjak, szép. Az, hogy lassúak, nem számít, mert van deflect missile és magical immunity. Ha Dragon okosan játszik TOP3.

HUNLorcs: Rt csapat kicsit átvariálva. Erősek is, ütnek is szépen. A magical immunity is segíteni fog párszor a sötét mágiák ellen. Ha Lorcs jól játszik velük simán TOP6.

Jou: Bow maestro :) Nagyon átgondolt csapat megintcsak. És a csavarról ne is beszéljünk inkább... Jou mester nem szokott hibázni. Röhögve is TOP3.

Magix: Előkaptam a nyári C csapatomat és beküldtem, mert nem volt időm foglalkozni csapat készítéssel és teszteléssel. Sajnos ez a mezőny nem annyira kedvez neki. Megcélzom a 6. helyet, az talán elérhető :)

Pukkandúr: Két volt törpös top3 csapat összegyúrása :) A magma dragonok jól állják a sarat, vissza is tolják az ellenfélre a sebzés szép mennyiségét. Brand meg szórja majd az 50%-okat, hogy ne használjon el nyersanyagot. Valszám szerint legalább 6 feltámasztás :) Sokaknak fájni fog ez a csapat. Okos játékkal TOP6.

Titi: Nem és nem és nem adja fel :) Addig jön ezekkel a nyüvesekkel még egyszer be nem ér a top3 ba :) Erősek, gyorsak, de ebben a mezőnyben továbbra sem látok bennük akkora kraftot, hogy top3 legyen, de azért itt sokminden közrejátszhat és akár még ez is előfordulhat. Persze TOP6 sima ügy amúgy :)

Trunks: Bone dragon hegyek, egy kis holtak feltámasztásával. Egy ideig húzni fogják, de nem látok bennük túl nagy erőt, mert nem sokat sebeznek. A haste pedig light magic megvétele nélkül kidobott pénz volt :( A mezőny hátsó fele ...

Vologya: Sok sok íjász saját hőssel, na meg ugye a righteous might is csúnya dolgokat fog művelni ... A maestrot megint szidni fogja az asszony a kupa miatt ... :D TOP3.

Warheart: Nah csak elhozta valaki azt a kombót, amit már 3 éve próbálgatok (amikor az imbue ballistás chain lightniges csapatommal 3. lettem, utána próbálkoztam hasonlóval elméletben). Eddig nekem még nem sikerült erős kombót kicsiholni belőle, de fun lesz az tuti. Sokan fogják anyázni a ballista miatt :) Okos játékkal sima TOP6 :)

Lehet véleményezni, belekötni, javítani , meg úgy egyáltalán bármit :)

Magix


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 07 kedd, 12:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Nekem nem sok időm volt a csapatokra, ezért gyorsan beküldtem valamit amit jónak éreztem! H3-ban szerintem a csapatom egyszerű mint a faék, barbár, haste és valami lény- de ettől függetlenül látatlanban bízom a rigókban! H5 csapatommal korábban már nyertem támadást és dobogós is voltam- így mivel más ötletem nem volt maradtak a jól bevált fiúk :) Az 5 druida megvétele egy újítás- erre büszke vagyok, hogy nem vettem belőle még 50 csövest :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 07 kedd, 13:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
titi írta:
Nekem nem sok időm volt a csapatokra, ezért gyorsan beküldtem valamit amit jónak éreztem! H3-ban szerintem a csapatom egyszerű mint a faék, barbár, haste és valami lény- de ettől függetlenül látatlanban bízom a rigókban! H5 csapatommal korábban már nyertem támadást és dobogós is voltam- így mivel más ötletem nem volt maradtak a jól bevált fiúk :) Az 5 druida megvétele egy újítás- erre büszke vagyok, hogy nem vettem belőle még 50 csövest :)


Ahha szóval ezek már ketszer dobogósak voltak? Nah akkor tessék az árlistát kicsit helyrerakni, mert túl olcsóak a nyüvesek :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 09 csüt., 15:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dobok egy elemzést most kivételesen h3-ról ,ha valakit megbántanék előzetesen elnézést kérek :)
Alyr:Hastes cavalier csapat,nem lenne rossz de drága a haste meg az air magic,meg a 8 championt nem értem.Helyette lehetett volna 10 cavalier,meglátjuk mire lesz elég,szerintem középmezőny.
Billherry:Az egyik legjobb lövős csapat,bár pikeman fal nincs de nagyon szépet fog sebezni a zealot alakulat.Top6.
Chris:Ugyanaz mint Alyr,csak itt championok és még kevesebben :) Kevés hp-nak tűnik de a lassabb gyalogosokat megveri,középmezőny.
Coradiel:Szintén erős lövős csapat,bár szinte soha nem fog kezdeményezni így a gyors csapatok ellen hátrányt fog szenvedni.Középmezőny.
Dani:Golden bowwal meg +archeryvel jót fognak sebezni a grandelfek de nagyon kevesen vannak így a morál mentheti meg legtöbb esetben csak.Mezőny hátsó fele.
Dragon:Itt a sentinelt nem értem,szerintem az frenzyvel ér valamit csak.Felkészült a lövős csapatok ellen ami most jól jön majd mivel sokan vannak.A sok varázslat viszont elvette a pénzt a lényektől így kevés hp maradt,középmezőny.
Edem:Ez egy erős csapat,bár kifért volna 1-2 arti a ghost stackek helyett.Meg kellett volna wraith felárakra befizetni,így nem tudja szétszedni,középmezőny.
HUNLorcs:Ez egy igen érdekes csapat,igazából fogalmam sincs mire lesz jó :) Sajnos a macik nem bírják olyan jól az ütést de cserébe van jó arti meg hős.Top6ot megkockáztatom.
Karesz:Itt a hősválasztást abszolút nem értem,ha mightos hőst választ (és olcsóbb is akad bőven) Karesz akkor felesleges watert és tacticot venni.Így itt is csak 12ezer maradt lényekre,úgy érzem 12 ark kevés lesz magices hőssel.Mezőny hátsó fele.
Magix:Fire shieldes gogok,tetszik.Jó csatázással sima top6.
NG:Az erősebbik arkangyalos csapat,nem tűnik rossznak,főleg mivel sok a lövős és garantált a kezdeményezés joga.Top9.(Ballistás hősöknek jár ballista ingyen? :o )
Norbakk:Detto ugyanaz mint Daninál.Nagy sebzés de egy pofon és vége,mezőny hátsó fele.
Ricsepi:Ez szintén egy érdekes hibrid csapat félig might félig magic.Akiktől nagyobb pofont kap gyorsan azok ellen nehéz lesz de egyébként nem rossz csapat,top9.A 1,5x-es árat egyébként nem a felár mezőbe kell írni mert így csak 1x számolja be 4 helyett :)
Titi:136 roc kiváló hőssel és közepes artikkal.Haste-el átérnek a pályán így az íjász csapatok ellen is jó lesz.Top3-at megelőlegezem.
Trunks:Vámpírlordos csapatból sose tudtam normálisat összerakni,de itt egész jó lehet mert sok a kevés hp-s csapat.A lucknegáló arti felesleges vétel volt szerintem :) Középmezőny.
Vologya Mester:34 giant master genie segítséggel.Durva lesz.Persze sok múlik a varázslatokon de top6 meglesz véleményem szerint.
Warheart:Ez egy bombabiztos top3-as csapat.Mindenre felkészült és mégis erős gyalogos csapat,jól balanszírozta a varázslat és artivételt.Ja meg rengetegen nem vettek blind ellen semmit így az mind ingyenpont.
Zodmund:Implós csapat,jó lehetne ha több lenne a hp amit le kell verni (az ellenfeleknek).Mivel a kevés hp-s csapatok úgyis 7-felé szedik a főlényt így nehezen fog érvényesülni,de meglátjuk mi sül ki belőle,középmezőny.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 09 csüt., 16:29 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
Dobok egy elemzést most kivételesen h3-ról ,ha valakit megbántanék előzetesen elnézést kérek :)

Ricsepi:...A 1,5x-es árat egyébként nem a felár mezőbe kell írni mert így csak 1x számolja be 4 helyett :)


Ha megnézed még egyszer feltűnik majd, hogy galád módon belekontárkodtam a táblázatba...:P

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 09 csüt., 21:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
És tényleg,Ricsepi csaló :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség