Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 30 hétf., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Meccs lebeszélésre továbbra is ott a privát üzenet, sőt, facebook-on is elérsz, ne ezzel szutykoljuk tele a témát...

Egyébként hétköznap szinte bármikor ráérek, de azért legalább 1-2 nappal előtte írj hogy mikor gondoltad :wink:

Skype-ot nem szeretem használni, nekem felejtős... :?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 30 hétf., 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
OK Facebookon írok majd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 01 kedd, 9:25 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Zsee, az indulási szándékomat megerősítem, de július végén nem érek majd rá.

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 01 kedd, 12:50 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
kiki írta:
Zsee, az indulási szándékomat megerősítem, de július végén nem érek majd rá.

Bic


A tervek szerint júli 28 a kezdés időpontja. Viszont így az első körbe beleesik a tábor, úgyhogy arra jutottam jobb lenne a tábor után kezdeni, ami Augusztus 18.

Jelentkezők

Zsee
Hahakocka
Shien76
Bic
Fili
Áyron

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 júl. 06 vas., 20:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 01 kedd, 14:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv Mindenkinek!

Amennyiben az augusztus 18. tekinthető kezdési dátumnak abban az esetben jelentkeznék én is a versenyre. :wink:

Még a H6 versenyben van két meccsem vissza, de utána akkor így lesz kis időm újra belejönni a H5-be. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 06 vas., 20:43 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Áyron privátban jelezte hogy jönne játszani, szóval úgy néz ki már hatan vagyunk :wink:

Kockával szombaton tolunk próbameccset, ha minden igaz, úgyhogy majd jön egy újabb érdekfeszítő iromány arról, hogy hogyan is néz ki ez a játék :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 09 szer., 8:05 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Zsee: miért várunk augusztus közepéig? A nyári szünet alatt könnyebben tudnánk időpontokat egyeztetni, mint iskolakezdés után.

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 09 szer., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Többen írták hogy augusztusi kezdés lenne nekik jó nyaralás miatt. De közben van egy Heroes Tábor is, így gondoltam hogy akkor a Tábor után kezdjünk.

Az OB-n pedig az öreg rókák munka mellett is tudnak játszani, nem hiszem hogy akkor a H5-öt se tudnánk 2 hetes fordulók alatt lenyomni :wink: Vagy ha kell plusz idő, az a helyzet hogy idővel igencsak jól állnuk :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 10 csüt., 13:54 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv Mindenkinek!

Átolvastam a fórumot, telepítve a HoF 2.1 és a GRanger is, valamint elkezdtem kipróbálni a pályákat.
Az első tapasztalataim alapján kérdezném, hogy a hőst és a kezdő bónuszt miért kell véletlenszerűen választani, miért nem lehet azt a játékosnak kiválasztani???
Jó döntésnek tartom, hogy a sorsolásnál elől lévő játékos válasszon először várat (fajt, ahogy tetszik) és utána a második játékos, de ezután sokkal jobb lenne, ha a hősünket is megválaszthatnánk az ellenfél és a pálya függvényében.
Annyi különböző kezdőképességű hős van, ezt kár lenne kihagyni, és a mázli faktort is jó lenne lecsökkenteni, hamár van rá amúgy is lehetőség.
A törpék rúnamágiájával kapcsolatban egyetértek Dragonnal, és szerintem is lehetne engedélyezni.
A GRangert még sohasem használtam, arra majd jó lenne egy kiképzés valamikor. :lol: (Zsee felvettelek benne barátnak)
Visszatérve a H6 bajnokság után ez a játék nagyon furcsa most, nehéz veszteség nélkül lehozni egy csatát is, és kemény veszteségekbe is könnyű belerongyolni. Plusz meg kell még szoknom, hogy mit takar a Raj, a Sok stb..
Hát nem lesz könnyű belerázódnom úgyérzem... :wink:

Ui: A seregben hogyan lehet szétválasztani a lényeket??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 10 csüt., 15:59 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
@Fili
A shift segítségével tudsz lényeket megosztani (nyomva tartod és a lény csoportot egy üres helyre húzod).

A hétvégén már otthon leszek, ha mást nem esetleg a jövő héten valamelyik este játszhatnánk egy próba meccset)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 10 csüt., 16:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Kezdő hős szerintem teljesen jó randomon. Régen haverokkal sokat játszottunk H5-öt random hőssel és nem emlékszem olyan meccsre ahol a random hős döntött volna. A H5 támadásos tapasztalataim alapján magában a hősök fejlődésében nagyobb mázlifaktort érzek, mint a 2, jobb esetben 3 válaszható hősből való játékban.

Kezdő bónuszt a Shiennel való tesztmeccsen mindketten nyersanyagra raktuk. Választani szerintem mindenképp az artit érni meg, de ott a mázlifaktor inkább nő, mert egy Warlock, Wizard vagy Runamage bármikor kaphat +50% spell damage-es cumót :lol:

De még mindig több mint egy hónapunk rá van hogy lejátszunk pár meccset, és ha valami nem oké, azon változtassunk. Az eddig egy meccs alapján viszont a jelenlegi felállás jónak tűnik.

Én Kockával ha minden igaz szombaton játszom, ha pedig valaki ráér írjon pü-t és egyeztetünk időpontot :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 10 csüt., 17:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Zsee, te vagy a verseny szervezője, és a döntés joga a tiéd, ez így természetes.

Réges-régen én is sokat játszottam a H5-öt, és ezért állítom a kezdő hős kérdése fontos dolog, az egyedi "speckók" a kezdeti megindulásban és később is nagy hasznára lehetnek mindenkinek, plusz megszab nagy vonalakban egyfajta egyedi fejlődés irányt, itt már a pályának az ellenfél várának és személyének tudatában lehetne a hősökkel nagyon jól taktikázni!!!

Csak példának említeném, és majd ebben Shien meg tud erősíteni, hogy a H6 1v1 versenyben ki gondolta volna, hogy a kezdeti pálya és fajválasztás milyen fontos taktikai kérdés volt, egyenlő erősségű játékosoknál döntő kérdés lehetett.

Tényleg nagyon jól meghatároztad a játék szabályait szerintem, és igyekeztél odafigyelni mindenre, ez csak egy javaslat volt amivel még egy pici taktikázást lehetett volna belevinni a játékba, sok fáradságot sem igényelt volna, és a mázli hős kérdése és fejlődése megoldott lett volna.

Természetesen ezt a kérdést a jövőben már nem fogom erőltetni, tekintsük csak egy apró javaslatnak. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 10 csüt., 19:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Fili írta:
Csak példának említeném, és majd ebben Shien meg tud erősíteni, hogy a H6 1v1 versenyben ki gondolta volna, hogy a kezdeti pálya és fajválasztás milyen fontos taktikai kérdés volt, egyenlő erősségű játékosoknál döntő kérdés lehetett. :wink:


Én nem akarok beleszólni mert mégse tudok majd játszani de talán Filinek igaza van. Shien ellen egy "Lányi-csellel" simán 1 hét alatt nyertem a versenyt h6 1v1-ben... De oda kidolgoztam 1 hőst egy taktikát egy pályára ami be is vált....

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 10 csüt., 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Igen, a kezdeti pálya és fajválasztás akár sorsdöntő is lehet (Fili ellen a saját bőrömön tapasztaltam). De ebben az esetben én most a random hős beállítását támogatnám, mivel pl. előállhat a mirror meccs esete (mind a két játékosnak ugyanaz a faj maradt meg amivel addig nem játszott) és ebben az esetben az először hőst választó játékos előnyben lenne. Ráadásul a hős fejlesztése amúgy is random, nem biztos, hogy azt hozod ki belőle amit szeretnél.

De majd a zsee eldönti (vagy megszavaztatja), ezt a feladatot a szervezés elvállalásával megnyerte magának :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 10 csüt., 20:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
H5ben fajonként 8 hős áll rendelkezésre, nem 16 mint 3ban pl., ezért az esélyek 2 hősből hogy jöjjön valami olyan mit az ember megjátszana elég nagy... Mellesleg annyira a specek ( pár kivétellel ) itt nem durvák annyira, hogy sorsdöntő legyen.

Kezdőbónusz? Nem tudom milyen szinten megy a játék, de a nyersanyag többnyire sokkal hasznosabb az elején itt, mint a tárgy amit lehet kapni...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 11 pén., 0:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nem akarok én dönteni, inkább legyen az amit "mi" akarunk. Ha úgy akarjátok lehet választani, a lényeg hogy játszunk :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 11 pén., 21:07 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Az 1. hős random de ugyanúgy leválthatjuk utána ugye Zsee ala H3?

Szerintem is inkább legyen nyersi vagy arti stb választás a hős viszont maradjon random, ez így a köztes megoldás! :)

H6-nál nálam sokszor a **** pálya ütött be. Amikor 25-30 közti fejlesztett bábozó arctalan védte a tengerre az utat pl 1-2. héten elég kevés nyersivel a területemen. :D

De itt eléggé sok féle pálya lesz, eleve H5 a H6-hoz képest map bánya! :D A herose 4maps-en meg mennyi H5-ös jó multi térkép is van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 11 pén., 21:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Persze, az a főhősöd akit akarsz. Csak el kéne olvasni az előző hozzászólásokat :roll:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 12 szomb., 10:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Meccsismétlést néztünk 7 oldalnyit pedig közben nem akarta visszaolvasni olvasni.

Bent vagyok Gamerangeren te hol vagy? Megadnád privát üziben az ottani neved és e-mail címed? Úgy rád tudok keresni. Az enyém Hahakocka.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 12 szomb., 12:08 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Zsee írta:

Ha valakinek lenne kedve játszani írja meg privátban, [b]GameRanger
en pedig itt tudtok megtalálni :

Nick : Zsee
Account : 3868546


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség