Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 01 kedd, 22:08 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
A h6 versenyt folyamatosan szervezem.... a 2v2 és az 1v1 is 3-4 hónap mire lemegy és akkor szervezem a kövit. A h6ban kizárás van a fajokra mint a h3ban csak mivel kevesebb a faj így oldottam meg:
p1 kizár 1 fajt amivel p2 nem mehet(p1 mehet vele ha neki nincs kizárva)
p2 kizár 1 fajt amivel p1 nem mehet (p2 mehet vele ha neki nincs kizárva)
p1 fajt választ magának(azzal a fajjL P2 nem mehet)
p2 is fajt választ

szóval h6 ban most így van.

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 01 kedd, 22:23 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Akár szavazhatunk is, bár 5 várnál tényleg nem lehet annyit korlátozni, több várnál azért az eliminálás szerintem egy jobb opció. Mondjuk én az első opciót preferálom :wink: De döntsön a többség akarata, az a lényeg hogy jót játszunk!

Hát, akkor valahogy megoldjuk. Mindenesetre én évi 1 H5-öt szerveznék ha lesz rá igény, mindig valahogy úgy hogy ne essen bele az OB-ba. Legközelebb mostmár tényleg indulok ott is, már 2 éve halogatom :P

Viszont ha nincs szünet a H6-ban, akkor teljesen mindegy, bár a BB előtt semmiképp se akarom elkezdeni... De akkor már :

Jelentkezési határidő: ÁPRILIS 30. 24:00!

Szóval, az egyetlen biztos dolog az, hogy 2.1-el játszunk. A többi dologhoz meg akkor kérem a kommenteket :) Nem akarok egyedül dönteni semmiben, szóval segítsetek hogy minél jobb szabályok legyenek! :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 0:29 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ha nekem a teljes van meg, az is megfelel? Magyar verzió - (talán 3.0) ToE, HoF és alap

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 14:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
T-Rex írta:
Ha nekem a teljes van meg, az is megfelel? Magyar verzió - (talán 3.0) ToE, HoF és alap


Az alapjátéknak egy bin1 mappájában kell lennie egy HoF Upgrade launcher-nek, ami a megfelelő nyelvű patch-el látja el a játékot. Vagy ha nem, az oldalról is le tudsz szedni. Jobb lenne 2.1-el játszani azért :roll:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 14:49 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Zsee írta:
T-Rex írta:
Ha nekem a teljes van meg, az is megfelel? Magyar verzió - (talán 3.0) ToE, HoF és alap


Az alapjátéknak egy bin1 mappájában kell lennie egy HoF Upgrade launcher-nek, ami a megfelelő nyelvű patch-el látja el a játékot. Vagy ha nem, az oldalról is le tudsz szedni. Jobb lenne 2.1-el játszani azért :roll:


Üdv!

Nekem is a verzióval kapcsolatban lenne kérdésem, elindítottam az upgrade launchert és szépen fel is patchelte, de 3.1es verzióra.

Az ubi oldalán találtam egy patch listát, 1.06ig, hogyan is lesz most ebből 2.1 ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 15:01 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Csak a 2.0-át tudod 2.1-re patch-elni.

Ha fent van a HoF és a ToE is, nem fogja a másikat felpatchelni, nem tudom miért de nekem sem engedte. Arra hivatkozott a 2.1, hogy a 3.1 már fent van... ugyanígy a 3.1 meg arra hogy a 2.1 van fent. Szóval ha mindkettő fent van a gépen, akkor az nem működik és ezek szerint nem csak nálam :roll:

Ha nem lehet megoldani akkor tényleg kénytelenek leszünk 2.0-val vagy 1.6-al játszani. ToE-val semmiképpen sem játszanék, abban szerintem túlságosan is nagy a mákfaktor... Én azt javaslom próbáljátok meg pl. pendrive-ra átrakni a ToE-t, vagy ha megoldható, annyira leszedni a gépről (lehet a HoF-ot is újra kell rakni ilyenkor, nem tudom).

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 16:20 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Zsee írta:
Csak a 2.0-át tudod 2.1-re patch-elni.

Ha fent van a HoF és a ToE is, nem fogja a másikat felpatchelni, nem tudom miért de nekem sem engedte. Arra hivatkozott a 2.1, hogy a 3.1 már fent van... ugyanígy a 3.1 meg arra hogy a 2.1 van fent. Szóval ha mindkettő fent van a gépen, akkor az nem működik és ezek szerint nem csak nálam :roll:

Ha nem lehet megoldani akkor tényleg kénytelenek leszünk 2.0-val vagy 1.6-al játszani. ToE-val semmiképpen sem játszanék, abban szerintem túlságosan is nagy a mákfaktor... Én azt javaslom próbáljátok meg pl. pendrive-ra átrakni a ToE-t, vagy ha megoldható, annyira leszedni a gépről (lehet a HoF-ot is újra kell rakni ilyenkor, nem tudom).


Ez azt jelenti, hogy a barbárok mint lehetőség kilőve? :(

Bár bevallom őszintén a balanszhoz nem tudok érdemben hozzászólni és elfogadom a "szervezőbizottság" döntését :) - a kelet törzsei azért hiányoznának.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 17:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A barbár várral az a baj hogy faji képességük, a vértombolás, olyan szinten brutális, amivel nem igazán lehet mit csinálni :? Persze lehet tiltani ezt és azt is, de sok olyan dolog van a Kelet Törzseibe ami egy kis szerencsével tönkre tehet egy multimeccset, ezt sajnos már sokszor tapasztaltam :? Mostanában 2.1-el játszunk itthon és sokkal kiegyensúlyozottabbak az eredmények, jobban kijön a tudás és viszonylag kevés a mázlifaktor. Ezért érzem jobbnak. A ToE-hez olyan gyönyörű tiltólistát sikerült összeírnunk pár év alatt, ami úgy gondolom kicsit kiheréli a játékot :? :roll: Ezért is "ragaszkodom" a 2.1-hez, de legrosszabb esetben is az 1.6-ot választanám.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 18:15 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
A Stronghold kapcsán egyet kell értsek Zsee-vel, az a frakció tényleg túl izmos a Bloodrage (meg az alacsony árai) miatt. A másik, ami miatt a 3.1 nem volna fair, az az, hogy a frakciók ultimate skilljeit sokkal könnyebb összerakni. Így pl. egy nekromanta egy sikollyal -6-ba taszítja az ellenfél morálját, arról nem is beszélve, hogy a Dungeon mindenki ellen sokszorosat sebez a fejlesztett elemi láncok miatt.

Egy kérdés viszont még: a nekromancia. A 2.1 úgy emlékszem, csontikkal működik, az 1.6 viszont Dark Point-rendszer. Melyik lenne inkább fair? Én úgy tapasztaltam, hogy a Dark Pointtal nem lehet nagy seregeket kiépíteni és óvatosabban kell számolni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 18:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sötét Energia kérdés érdekes... legszívesebben nem tápolnám a nekrót a törpék kárára. Szerintem jó dolog ha 7 várral játszhatunk, a nekró erejébe pedig nem igen szól bele, a Raise Dead-el így is lénytöbbletbe tud kerülni :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 02 szer., 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Nekem valami gubanc van a h5-el.

Leszedtem a játékot, újra felraktam az alapot meg HoF-t.
Felpatch-eltem (elvileg rendben lejött így 2.0ról kellett volna 2.1 re változnia).

Mikor be akartam jelentkezni, még mindig 2.0ás verziót írt ill. az ubi.com-ra se tudok belépni. A CD kulcsot rendben elfogadta, de amikor belépnék visszadob a menübe :(

(a ToE-be gond nélkül be tudtam még lépni)

Van valami ötletetek?Előre is köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 23 szer., 20:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem úgy sikerült hogy előtte a ToE-t leszedtem a gépről külsőre, ha a 3.1 fent van valamiért nem akarja feltolni rendesen a 2.1-et...

Egyébként úgy tűnik hogy tolongás azért nincs egy H5 versenyre, mert még mindig 5-en vagyunk... nem tudom van e értelme 5 emberrel versenyezni, valószínűleg nincs, esetleg oda-vissza vágókkal lehetne.

Egyrészt azért is írok most hogy "up-oljam" a dolgot, hátha valaki mégis szeretne jönni vagy valami.

Másrészt pedig akik jelentkeztek, van a kedvük akár csak simán játszani vagy valami? Ha nem bajnokságolunk, bármelyik verzióval játszok bárki ellen :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 20:53 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Én is benne vagyok 1v1-be legalábbis. S akkor HOF-al ugye?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
hahakocka írta:
Én is benne vagyok 1v1-be legalábbis. S akkor HOF-al ugye?


Az eredeti elképzelés az volt hogy 2.1-el játszunk, szóval igen. Így viszont már vagyunk 6-an :P
Szerk.: Bic-el már 7-en :P

Eddig jelentkezett:

Zsee
lanyizoli
T-Rex
Shien76
Glacerenard
hahakocka
Bic


Azt a két embert valahonnan összerángatom már, 8-an egész jó lenne játszani. Az előző oldalkon felvetett dolgokra meg várom az ötleteket, megjegyzéseket, stb. :wink:

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 ápr. 25 pén., 17:16-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 16:57 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Hétvégénként ráérek, jelentkeznék.

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 17:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
kiki írta:
Hétvégénként ráérek, jelentkeznék.

Bic


Na szuper! Ha minden igaz ma egy új regisztráló formájában megérkezik a 8. fő :lol:

Szóval szeretnék visszajelzéseket kérni azoktól akik eddig jelentkeztek hogy mi nem tetszik, mi nem jó, vagy minden okés meg ilyenek. Bármire várok javaslatot, ötletet, aztán megtárgyaljuk :wink:

Eddig így néz ki a lebonyolítás :

- A meccseket HoF 2.1-el játszanánk, szimultán körökkel, "Nehéz" nehézségi szinten.
- Mindenki játszik mindenkivel 1 meccset.
- Egy forduló 2 hétig tartana, az aktuális mérkőzét ez idő alatt kell majd lejátszani.
- Én 5 játszható gyári térképet találtam ami szerintem a célnak megfelelő, ezek a következőek:

A Győzelem kulcsa (Piros vs Zöld / Kék vs Sárga)
Disputed Island (Piros vs Kék)
Földalatti kincsek (Piros vs Sárga / Kék vs Zöld)
Korábbi barátok (Piros vs Kék / Zöld vs Sárga)
Senki földje (Piros vs Zöld / Kék vs Sárga)

- A várak kiválasztása még nagyon kérdőjeles. Az előző oldalon felvázoltam két lehetőséget (eliminálás és a "minden várral legalább egyszer"-t)
- Kezdőbónuszok és Hősök. Ezekhez sem érkezett túl sok komment, Én hajlok arra hogy mindkettő legyen random, de döntsünk együtt.

Bátran tessék beleszólni :) :P

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 ápr. 29 kedd, 19:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 17:49 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Nekem is max a hétvégék jók a játékra és a random hős és random kezdő cuccot támogatom.
Pályánál meg az első fordulóban is mindenki ugyanazon a pályán tolja a kövi fordulóban meg mindenki egy másik pályán de mindig egységesen mehetne!
Fajoknál pedig a kizárásost támogatom!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 18:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Fajoknál lehetne akár random is úgy még izgibb! :) Hősnél tőlem és bónusz tárgynál lehet random.

Szimultán meccsen ahogy szellemes meccsen is annó csak egyszer voltam. Szerintem felesleges mert a H6-ban is lement 1db 1v1 meccs 2-3 óra alatt is akár, igaz ott kisebbek a térképek általában mint a H5-ben.

Azt hogyan is kell tolni a szimultánt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 18:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
hahakocka írta:
Fajoknál lehetne akár random is úgy még izgibb! :) Hősnél tőlem és bónusz tárgynál lehet random.

Szimultán meccsen ahogy szellemes meccsen is annó csak egyszer voltam. Szerintem felesleges mert a H6-ban is lement 1db 1v1 meccs 2-3 óra alatt is akár, igaz ott kisebbek a térképek általában mint a H5-ben.

Azt hogyan is kell tolni a szimultánt?



A szimultán kör nagyon hiányzik a h6ból!!!!! Amíg nem vagyunk egymáshoz közel addig egyszerre toljuk a kört! A gép megvárja azt hogy mind a 2en paszoljunk és megy a kövi kör... rengeteg időt megspórolunk a szimultán körrel...

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 26 szomb., 11:14 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Időkorlát körönként? Csak mert amikor mi játszottunk 5 perces köröket, akkor a csatákat is beleszámolta, ami nem valami jó. Elég egy 11 pixie vs. 200 zombie-s csata, és vége is a körödnek! :)

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség