Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 11:26 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
A H5 verseny végeredménye Ayron kezében van:
- ha legyőzi Shient, de kikap Bictől, akkor 1. Bic (4), 2. Shien (3), Hahakocka (3), Fili (3) - körbeverés!, 5. Ayron (2), 6. Zsee (0)
- ha kikap Shientől, de legyőzi Bicet, akkor 1. Shien (4), 2. Bic (3), 3. Hahakocka (3), 4. Fili (3), 5. Ayron (2), 6. Zsee (0)
- ha legyőzi Shient és Bicet is, akkor csak Zsee (0) helye a biztos (6.), a többi öt játékosnak 3-3 pontja lesz, teljes körbeveréssel!!!

Utóbbi esetben a legszebb játékos a győztes... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 12:39 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Nagyon szép és érdekes verseny lehetne ez ha a harmadik variáció jönne létre.
Remélem Ayron egy H5 edzőtáborozáson vesz részt és azért nem jelentkezik, majd teljesen megújulva tér vissza. :D

Viszont sajnos a 4. variáció a papírforma, és vereséget szenved Shientől és Bictől is. Így a várható végeredmény:
- 1. Shien (4), 2. Bic (4), 3. Hahakocka (3), 4. Fili (3), 5. Ayron (1), 6. Zsee (0)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 14:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
No mondtam én hogy Shien még nem helyezkedhet el kényelmesen a székében! :D Áyron megkavarja a dolgokat! :)

Ja szavaztatok a Dungeon lényekre? Nekem most jobbnak tűnnek mint a H5-6ban voltak. H6 elején nagyon gyengék voltak hiába 2 lövős vigyázni kellett elején nehogy valaki odaérjen , itt meg ****** drágák és ****** kevés számban érkeznek. :D (kevés hp-val: D: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 17:17 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
hahakocka írta:
No mondtam én hogy Shien még nem helyezkedhet el kényelmesen a székében! :D Áyron megkavarja a dolgokat! :)

Ja szavaztatok a Dungeon lényekre? Nekem most jobbnak tűnnek mint a H5-6ban voltak. H6 elején nagyon gyengék voltak hiába 2 lövős vigyázni kellett elején nehogy valaki odaérjen , itt meg ****** drágák és ****** kevés számban érkeznek. :D (kevés hp-val: D: )

Igazából Filit kellett volna legyőznöm és akkor már hátradölhetnék, de szokás szerint a saját dolgomat nehezítem (mint amikor kikaptam tőled a h6 verseny első fordulójában) ill. Fili elég rendesen "rám készült" Delebbel :D :D .
Én az elsőre szavaztam, de az akkor még nagyon gyengén állt.
Szerintem a h6ban a dungeon-al volt a legkönnyebb megindulni, főleg a harcos hőssel.
Én azt remélem egyébként, hogy legalább annyira markánsan elkülönül a h7ben is a taktika a harcos/varázsló hősökkel mint a h6ban.
@Haha
Szerintem a 2v2-t versenyen kívül is megpróbálhatjuk, csak úgy for fun. Engem érdekelne a dolog így veled már ketten vagyunk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 03 hétf., 20:52 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Igen ha jól választottál hőst (és jól fejlesztetted) akkor könnyebb volt azért.

Ok akkor már ketten vagyunk szuper! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 05 szer., 19:58 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Ki akar fogadni :D vagy fizetni nekem :D
Na de meglátjuk majd a dolgokat :3

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 09 vas., 11:56 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Bic (Dungeon-Vayshan) vs. Ayron (Haven-Vittorio) 1-0
Senki földje

A stratégiát Vayshan szerencséjére építettem, ami utólag visszagondolva nem volt túl sikeres, mivel csak a végstádiumban lépett luck-ban szintet. Először elfoglaltam a föld alatti úton át haladva a felszínen lévő várt, ami mázlista módon szintén Dungeon volt. Az első hónapban sárkányon kívül minden lénytermelőt felhúztam + kapitólium és 5. szintű varázstorony. 2 segédhőssel segítettem Vayshant, aki néhány kivételtől eltekintve a lövős blokkokat nem támadta meg, csak az egyéb védőket. Kisebb hibákat elkövettem, ami 1 hidra és 3 vérfúria veszteséget okozott.
2/1/2: föld alatt ütközött a zónánk, innentől már nem volt párhuzamos kör
2/1/3: áttörtem fent középre 23 dzsinn szultánon (bénázás miatt -3 hidra)
2/1/6: aranybánya (23 dzsinn szultán) és lényfejlesztő (7 paplovag) elfoglalása
2/2/3: Vittorio megjelent a föld alatt
2/2/4: áttörés fent Ayron fővára felé (23 pap, 9 inkvizítor)
2/2/6: Ayron fővárának bevétele (15 fegyvernök) - csak 1. szintű varázstorony és +2000 arany bevétel volt
2/3/3: föld alatt elcsíptem a menekülő Vittorio-t
Vittorio: 13. szint, 2,8,5,3,1,3 (tárgyak: +1M, lépésnövelő)
2 angyal, 5 lovag, 12 pap, 27 fergyvernök, 61 mesterlövész, 64 paraszt
Vayshan: 16. szint, 11,2,9,5,0,4 (+1L, +1 sebzés, +50% földvarázs)
16 árnyboszorka, 29 fejl. hidra, 41 sötét lovas, 58 vérfúria, 78 minotaurusz, 110 orgyilkos
A csata nem volt hosszú, az erős varázslatok és a túlerő elsöpört mindenkit.
Ezután Ayron feladta a mérkőzést. Egy nekró vára ugyan még volt a föld alatt, de közeledett a póthősöm a fővárából kiszedett lényekkel...

Köszönöm Ayron a meccset, azt hiszem, ha gyorsabban haladsz, szorosabb is lehetett volna!

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 15 szomb., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv mindenkinek!
Ayron (Sylvan - Ossir) 0 : 1 shien (Dungeon - a hősnő aki a fúriákra szakosodott, a nevét persze nem tudom)

A kardos csajszikat csak a 2. hét első napján fejlesztettem fel, addig csak a nagyon könnyű csatákat vállaltam be. Aztán második hét közepe felé Ayron feltűnt a távolabbi várnál amit a szemmel felderítettem. Innentől kezdve igyekeztem mindent kiszedni a területemen amit nem erős lövők védtek, hogy ne maradjak el nagyon a 3 várat is birtokló ellenfelemtől. A kapitolt késlekedés nélkül húztam fel és valamikor a 3. héten biztosra menve törtem át a mantikorokon. Itt levertem egy kis hőst, majd a kilátóval felfedve a terület nagy részét megláttam a menekülő Ossirt. Elkaptam még egy kis hőst (így megbosszultam az előretolt felderítőm leverését) majd egy napot hátrálnom kellett, hogy bevárjam az erősítésemet, mivel Ossir nagyon sokat ment és hamar visszaért. Végül Ayron nem ért el, így az erősítéssel (egy heti szaporulat - kivéve a gyíklovasokat) a köv. körben egyből visszatámadva le is játszottuk a főcsatát.
Szintben 1-2vel volt előttem, de lényekből hátrányban volt. Fák például nem is voltak nála. Így elég simán meglett a csata. A fúriák, a fejlesztett orgyilkosok és a minotauruszok is elég szépeket sebeztek, volt támadásom és harci őrjöngésem is.
A hősömmel a tél köre varázslatokat lövöldöztem (figyeltem rá, hogy mire átmegyek, legyen 3. szintű sebző varázslatom) a boszorkákkal pedig lassítgattam az ellenfelet, főleg az íjászokat.

Köszönöm a meccset Ayronnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 16 vas., 11:39 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Shien, gratulálok a tornagyőzelmedhez!

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 16 vas., 15:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Lesz részletes eredmény, ha egyszer hazaérek még ma :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 16 vas., 15:15 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Elég gyenge torna lehetett ha Shien behúzta :) Lehet 1-2 "Lányi" csel hiányzott ellene!!! :D Gratulálok neked azért és a többieknek is! Viszont újra elkezdtem játszani h3 h6 és talán h5-el is elkezdek majd ugyhogy jaj nektek!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 16 vas., 17:44 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
lanyizoli írta:
Elég gyenge torna lehetett ha Shien behúzta :) Lehet 1-2 "Lányi" csel hiányzott ellene!!! :D Gratulálok neked azért és a többieknek is! Viszont újra elkezdtem játszani h3 h6 és talán h5-el is elkezdek majd ugyhogy jaj nektek!! :D

Nicsak kit fújt erre a szél ... kár, hogy csak pont a verseny végére :) Jó lenne ha visszatérnél, a gyakorlás meg köztünk legyen szólva, ... rádfért :D

De köszönöm neked is meg Bicnek is gratulációt.

Zseenek meg a szervezést, remélem lesz még valami ilyesmi online verseny. Nekem külön öröm volt, hogy senki sem tűnt el és lejátszotta az összes meccsét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 18 kedd, 23:35 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Grat Shiennek!
Heroes király lesz lassan! :D

Köszönjük a szervezést jó kis verseny volt még több ilyet és 2v2-t is akár a jövőben! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 19 szer., 20:54 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Legnagyobb gratulációm Shiennek a bajnoki címhez!
Heroes király? Valóban mintha ezt a játékot rá szabták volna, vagy legalábbis ezen nevelkedett volna. :wink:

Jó kis verseny volt ez, nekem nagyon tetszett, és jó kis csatákat vívtunk. Köszönöm a szervezést Zseenek!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 20 csüt., 9:39 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Zsee, hazaértél már? :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 23 vas., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
1. FORDULÓ Végeredménye
Disputed Island
Shien76 (Sylvan, Ossir) 1 - 0 Hahakocka (Academy, Narxes)
Bic (Necro, Vlagyimir) 1 - 0 Zsee (Haven, Dougal)
Fili (Necro, Orson) 1 - 0 Áyron (Inferno, Nymus)

2. FORDULÓ Végeredménye
Korábbi barátok
Shien76 (Inferno, Deleb) 1 - 0 Bic (Haven, Vittorio)
Hahakocka (Haven, Vittorio) 1 - 0 Fili (Academy, Nathir)
Zsee (Academy, Havez 0 - 1 Áyron (Fortress, Ingvar)


3. FORDULÓ Végeredménye
Földalatti kincsek
Shien76 (Haven, Vittorio) 1 - 0 Zsee (Inferno, Deleb)
Áyron (Necro, Vlagyimir) 0 - 1 Hahakocka (Sylvan, Wyngaal)
Bic (Inferno, Deleb) 1 - 0 Fili (Haven, Vittorio)

4. FORDULÓ Végeredménye
Senki földje
Fili (Inferno, Deleb) 1 - 0 Shien76 (Academy, Jhora)
Hahakocka (Inferno, Deleb) 1 - 0 Zsee (Sylvan, Ossir)
Bic (Dungeon, Vayshan) 1 - 0 Áyron (Haven, Vittorio)


5. FORDULÓ Végeredmény
A győzelem kulcsa
Áyron (Sylvan, Ossir) 0 - 1 Shien76 (Dungeon, Yrwanna)
Hahakocka (Dungeon, Sinitar) 0 - 1 Bic (Sylvan, Ossir)
Zsee (Fortress, Ingvar) 0 - 1 Fili (Sylvan, Ossir)



VÉGEREDMÉNY

BAJNOK : Shien76 (4 győzelem)
2. Bic (4 győzelem)
3. Hahakocka (3 győzelem)
4. Fili (3 győzelem)
5. Áyron (1 győzelem)
6. Zsee (0 győzelem)

Gratulálok a Shiennek, a Bajnoknak ! Külön gratuláció jár még Bicnek, aki csak a bajnoktól kapott ki és az egymás elleni küzdelem alapján lett második!

Köszönöm mindenkinek aki részt vett, remélem élveztétek a meccseket! :wink: Jövőre szeretném megint megszervezni a tornát, remélhetőleg sikerül találni jobb térképeket és remélhetőleg többen is leszünk, de ha leszünk majd legalább 6-an, akkor jövőre is pörög majd a H5 :)


Egyéb :

Használt várak (győzelem)

Inferno : 6 (4)
Sylvan : 6 (4)
Haven : 6 (2)
Academy : 4 (0)
Necro : 3 (2)
Dungeon : 3 (2)
Fortress : 2 (1)

Hősök (győzelem)

Deleb : 5 (4)
Ossir : 5 (3)
Vittorio : 5 (2)
Vlagyimir : 2 (1)
Ingvar : 2 (1)
Orson (1)
Wyngaal (1)
Vayshan (1)
Yrwanna (1)
Narxes
Dougal
Nymus
Havez
Nathir
Jhora
Sinitar

Az Inferno-Deleb páros lett a torna legeredményesebb duója :)
A Haven és az Academy várként, Vittorio pedig hősként múlta alul a várakozásokat :(

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 23 vas., 20:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Így utólag sajnálom hogy nem vettem részt a versenyen! (Csak a h6 szervezése és lebonyolítása után azt hittem ez is bukta lesz majd!)

Gratulálok mindenkinek főleg Shiennek! Jó kis statisztikát csináltál a végére Zsee!! Jövőre ha lesz megyek én is!!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 24 hétf., 12:46 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Shien (Deleb) vs. Bic 1:0, Bic (Deleb) vs. Fili 1:0, Fili (Deleb) vs. Shien 1:0
Deleb előnye egyértelmű. A verseny könnyen vezethetett volna hármas holtversenyhez, ha Hahakocka nem veri meg Filit. Shien viszont elkövette azt a bravúrt, hogy legyőzte Zsee Delebjét, ezzel biztosította első helyét.
Néhány javaslat a jövő évi versenyhez:
- oda/visszavágós legyen (persze csak akkor, ha nem lesz tömeges jelentkezés): ez megoldaná a Deleb problémát is, ha nem zárjuk ki őt.
- minden vártípust kötelező legyen legalább egyszer választani
- a határidőket pontosabban kellene betartatni, pl. elérhetetlenség esetén egy végső időpont kijelölésével és a jelenlét ellenőrzésével. Így tartható lenne egy januártól-decemberig húzódó H5 éves verseny.
- ki kellene választani az évadra pl. 5 (tehát nem sok) jól játszható térképet, amik akár kétszer is sorra kerülnének, így lehetőség lenne javításra egy peches mérkőzés után.
Ezek persze csak ötletek, és lehet, hogy nem is megvalósíthatóak időhiány miatt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 24 hétf., 16:20 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
kiki írta:
Néhány javaslat a jövő évi versenyhez:
- oda/visszavágós legyen (persze csak akkor, ha nem lesz tömeges jelentkezés): ez megoldaná a Deleb problémát is, ha nem zárjuk ki őt.
- minden vártípust kötelező legyen legalább egyszer választani
- a határidőket pontosabban kellene betartatni, pl. elérhetetlenség esetén egy végső időpont kijelölésével és a jelenlét ellenőrzésével. Így tartható lenne egy januártól-decemberig húzódó H5 éves verseny.
- ki kellene választani az évadra pl. 5 (tehát nem sok) jól játszható térképet, amik akár kétszer is sorra kerülnének, így lehetőség lenne javításra egy peches mérkőzés után.
Ezek persze csak ötletek, és lehet, hogy nem is megvalósíthatóak időhiány miatt...


Ha viszonylag kevesen leszünk lehet szó oda-vissza vágós küzdelmekről. Deleb kizárása egy kényes téma, mert nélküle sokat gyengülne az Inferno, így viszont kegyetlen erős (tegyük hozzá, az eltaktikázásom nélkül 5/5-öt ment volna...). Én is gondolkodtam azon hogy kaphatna egy büntit, miszerint nem lehet főgóré, véleményezni kéretik :)

Váraknál alapból ez volt a terv, de az 5 meccs miatt így volt csak megoldható a várak mennyiségének maximális kihasználása, szerintem. Legalább 8 fős verseny esetén pl. ebben a rendszerben minden várat kellene használni legalább egyszer.

Az egész éves versenyt személy szerint nem támogatom, van elég verseny, sok lenne az átfedés.

Térképeket igyekszem keresni amik jól játszhatóak. Ha lesz időm letesztelni párat feldobom őket ide is, aztán lehet próbálgatni, véleményezni :) Esetleg ha tudtok jó multi térképeket akkor küldjétek el nekem (zsee96@gmail.com) vagy dobjátok fel ide :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 24 hétf., 20:37 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Academyvel ne kelljen lenni hú :D Láthatóan rossz vár! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség