Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 13 hétf., 7:05 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
A sötét elfek és a varázslók a nyersanyag hiány miatt hátrányban lesznek de még a Haven is a kő miatt.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 17 pén., 22:43 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sylvan - Ossiral voltam, Kocka Deleb - Inferno... megtámadtam Kockát várban mert ő nem jött volna ki mert "nagy a defem", szóval a kaput nem döntötte be a katapult és végignéztem hogy meghalok a falon kívül...

Ha elkapom középen visszaküldöm sheogba, de hát ez van... Utolsó meccs epic fun lesz, 3 ótvar váram van, kitalálok valami poént rá :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 18 szomb., 15:20 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hát de akkor még nem volt sok lényed felfejlesztve nekem viszont csak az ördög és a pit fiend.

Igen **** pálya volt ez, alig tudtam lépni sivatagon 3-4 droiddal se nagyon a végén. Ez csak a meccs végére javult picit a főhősnél skillek és 1 tárgy miatt. Artifaktok nuku értelmes no és persze higany és sulfur volt alig alig csak minden másból rengeteg volt pl gemből és kőből tele voltam. Viszont 3 lényemhez is 5-10-10 darab kellett higanyból és kénből. Azt hittem simán lefutott a meccs emiatt.
Mivel jó későn tudtam emiatt rémparipát venni és ördögöt, utána meg fejleszteni se nagyon tudtam őket. Pénzzel jól álltam korán meglett a Capitol, 1 napos késésben talán mint szeretem volna 2. váram is meglett a piros játékos helyén lévő vár megszerzésével, amit a földalatti területen keresztül lehetett megszerezni, 2 lényt azért le kellet hozzá irtani közben. De a földalatt is elég lassan haladtam. Ennek ellenére be tudtam menni középre ha lehet ilyet mondani egyáltalán. Ennek a pályának nem is volt klasszikus közepe se szerintem. :D Lent a földalatt is amit felfedeztem messzi látó szemmel ott csak egy All fény mágia volt ami nem rossz, de nem is ért volna annyit amennyi lépést és erőt vett volna el a sok zöld sárkány ami védte jó messzire. Azt hittem szóval hogy nagy nagy lépéshátrányban vagyok de a végére kiderült, hogy sárkányon és az unikornison kívül nagyon sok embere nem volt Zsee-nek többre számoltam, pl nekem nagyon sok impem meghalt elején, még így is szépen 100 felett volt nálam, + nála még 40-50 pixie néztem mi van és a 89 kardos emberke is kevés volt az én 245 ördögömmel szemben. Pit fiendből is több volt 3-al a hősöm is 1 szinttel feljebb volt.
Viszont nekem az attackom és a spell powerrm volt viszonylag magas, de nuku artifakttal igazán egyik se volt kiemelkedő, erre láttam már előre 2 tavernáben és egy külső kocsmában, hogy hoppá 18 defje van Zsee-nek szép zölden, hát akkor nem mertem megtámadni, mert azért is mentem közép fele hogy betörjek. Gondoltam sebaj felhúzom az upradge külső épületben az embereimet de ott is 10 feletti nyersik kellettek ördöghöz pl :D mondom akkor szerzek még a térkép jobb széléről bár baromi messze volt, és a várban is fel tudom fejleszteni és utána támadok. Zsee ekkor pont elkezdett jönni és jönni, hát akkor mondom én még pár kört bent maradok a várban ha akarsz támadsz, ha nem, támadok én 1 héten belül kb. Két meglepim volt egyébként, azt akartam volna ha lehet majdnem max 245-s számmal robbantani a démonkáimmal, de oly kevésszer lépett a gyors elf lényeknek és Zsee mass hastéjának köszönhetően, hogy kb 30-40 db tudott csak hatni a végére :D A másik meglepi amit végül nem kellett használom, az elég olcsó mannás és viszonylag erős 300 hp-s Holtak felélesztése. A slow-om lassúnak bizonyult.
Próbáltam jól taktikázni a lényekkel, skillekkel spellekkel és csak bizonyos időközönként kitörni támadni, a többi egységgel bent maradni így talán egál volt a defense, de még lehet így is fölém magasodott a 18 as defje Zseenek. :D A sárkánya meg eléggé sokszor lépett, de többet szívattam neki mint gondoltam fura mód.

Ez van sajnos most sokat segített a kastély, de így is letoltuk 3,5-4 óra alatt pedig nehézkesen indult el a meccs bugok, vihar stb miatt. :D

Gratulálok Zsee-nek ezt tényleg be tudtad volna húzni, csak pont nem értél el középen, de akkor viszont kevesebb upradgelt lényed lett volna.

Ui : 2. várad most volt vagy nem már viszonylag korán neked is?

Többiek még nem meccseltek azt hittem mi leszünk az utolsók! :D 1 hétig elvoltam havazva munkával, most előkészülünk a jövő hétre sok vendég lesz itt 1 héten át, + Paul Romero interjú amit így is halasztottunk, szóval sok szabad időm nem volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 18 szomb., 19:37 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Ayron péntek reggel küldtem privát üzenetet, hogy mikor tudnánk lejátszani a meccsünket. Kérlek, válaszolj!

Szerk. 1: A mai nap folyamán várlak GameRanger-re.

Üdv: Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 19 vas., 23:16 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv
Fili Démon - Deleb vs shien Academy Jhora
1 : 0
A meccs előtt biztos voltam benne,hogy Fili Delebbel fog jönni ellenem, így az volt a kérdés, mivel lehet esélyem megfogni. A varázslókat választottam, azokkal tűnt a legkönnyebbnek a haladás. Sajnos a semleges lényekkel egyáltalán nem volt szerencsém, minden fontosabb helynél lövők álltak (fejlesztett mágus, druida, dárdás, orgyilkos, mesterlövész). Így gondoltam egy merészet és elrohantam alulra a 2. várért. Sajnos ez elég sok időmet elvitte, de onnantól már húztam a 2. várat, hogy több pénzem legyen. Mire visszaértem és elindultam az alap területemet tovább felfedezni, már a nyakamon volt Fili, aki ráadásul el is ért. Innentől vége is volt a történetnek, a ballisztával nem bírtam és a magijaim tűzlabdájára is nagyon sokszor kaptak resist-et az egységei. Gondoltam dolgozzon meg a pénzéért :D és elmenekültem, mivel közel volt az új hét. De ez sem jött be, mert ő kezdte a hetet és még a szaporulat előtt elért. Aztán jött a balliszta és ekkor már véglegesen fejet kellett hajtanom a démon hordák előtt. Szintben egyébként nem voltam elmaradva, de a varázserőm nem volt az igazi. A varázslók jelével kombinált fantom erők varázslatra akartam alapozni a taktikám de ez sem jött be. Szóval minden próbálkozásom ellenére nagyon simán kikaptam.
Így csak gratulálni tudok. Most már biztossá vált amit eddig is sejtettem, Fili a Heroes-os mumusom a versenyeken :D.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 20 hétf., 19:29 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv Mindenkinek!

Fili (Deleb) - Shien (Jhora) 1-0

Shien ellen sikert aratni, mindig nagy dolog, és nem egyszerű feladat.
Mikor megláttam a sorsolást és tudtam én kezdek egyértelmű volt, hogy Shiennek fogom tartogatni Delebet. :D A speciális képessége nagyon erős, és nagyon könnyű haladni vele. Ezen a pályán korábban már játszottam egy gyakorló meccset Shien ellen, de akkor szörnyű vereséget mért rám. Azt tudtam, hogy a kristálybányákat erős lények fogják védeni, ez így is lett 3-nál is Succubus úrnők álltak, a kén mellett meg fejlesztett griff. Mivel a kén nagyon kell, azt betámadtam, volt komolyabb veszteségem de nem vészes. Folyamatosan tudtam a váram is fejleszteni, 2. hét végére meglett a veremlakóig minden. Harmadik héten kapitol és az ördög, ezután már csak gyűjtöttem seregre. Középre egészen véletlen mentem be, aztán rájöttem, hogy onnan lesz a legkönnyebb megtámadni. Megvettem a sereget, aztán mentem is, és szerencsésen a területén el is értem. A 11 veremlakóm ellen kategóriájában hasonló erősségű lénye nem volt, nekem 3 ördög, neki 4 kolosszusa volt, plusz nekem még az erős ballisztám. Így ezt még én sem szúrhattam el. :wink:
Köszönöm a meccset, és remélem a következő forduló után gratulálhatok.. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 21 kedd, 10:52 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nálam az volt a gond, hogy nem kaptam mást csak sima balliszta skillt és fejleszteni már nem kaptam balliszta erő növelő és többször sebzős skillt nem tudtam expertre felnyomni. :( Pedig 18-as voltam asszem. Vagy 16-os a hőssel már nem tudom. De Deleb speckója így is jól segített az ellenfeleknél! Nálunk 7 Ördög 11 Sárkány felállás volt gondoltam simán veszítek, de a várban szerencsére jobb védelmem volt mint alapból az a satnya 4 :D. Nem tudom hogy csináltad nálam hatalmas nyersanyag hiány volt (higanyból és kénből pl nem voltak pakkok a pályán egyáltalán nálam :D ) Fili pedig mindent felszedtem amikor lehetett föld alatt is jártam 2. váram is volt. :D Grat Fili! Ő Shien verő a H5-ben egyelőre! Ez nagy szó! :)
Fili és Góliát!:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 16:50 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Áyron: nem reagáltál a privát üzenetemre. Mikor játsszuk le az elmaradt meccsünket. A héten egyeztetett időpontban szinte bármikor megfelelő.

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 17:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Kiki : Legközelebb mi meccselünk? Ha igen melyik pályán?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 22 szer., 18:58 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
Biztos béna kérdés, de az elején leírt szabályokon kívül minden más megengedett? Red rush, diplo, hit & run, dimension door?

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 23 csüt., 17:39 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sajnálom, már hétfőn ki akartam rakni az aktuális kört... Még a mai nap kikerül a szokásos.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 23 csüt., 18:42 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Zsee: Ayron-t nem tudom elérni. Ilyenkor mi a teendő? Ugyanis a következő meccsemet addig nem játszhatom le, amíg az előzőt be nem fejeztem.

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 25 szomb., 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
kiki írta:
Zsee: Ayron-t nem tudom elérni. Ilyenkor mi a teendő? Ugyanis a következő meccsemet addig nem játszhatom le, amíg az előzőt be nem fejeztem.

Bic


Nyugodtan játszd le a következő meccsed ha letudod, bepótolhatjátok, csak játsszátok le :wink:

Egyébként az utolsó kör határidejét a saját hibámból (konkrétan folyton kiment a fejemből kiírni a mostani kört...) egy héttel kitolom. Mindjárt be is szerkelem...

1. FORDULÓ Végeredménye
Disputed Island
Shien76 (Sylvan, Ossir) 1 - 0 Hahakocka (Academy, Narxes)
Bic (Necro, Vlagyimir) 1 - 0 Zsee (Haven, Dougal)
Fili (Necro, Orson) 1 - 0 Áyron (Inferno, Nymus)

2. FORDULÓ Végeredménye
Korábbi barátok
Shien76 (Inferno, Deleb) 1 - 0 Bic (Haven, Vittorio)
Hahakocka (Haven, Vittorio) 1 - 0 Fili (Academy, Nathir)
Zsee (Academy, Havez 0 - 1 Áyron (Fortress, Ingvar)


3. FORDULÓ Végeredménye
Szeptember 22 - Október 5
Földalatti kincsek
Shien76 (Haven, Vittorio) 1 - 0 Zsee (Inferno, Deleb)
Áyron (Necro, Vlagyimir) 0 - 1 Hahakocka (Sylvan, Wyngaal)
Bic (Inferno, Deleb) 1 - 0 Fili (Haven, Vittorio)

4. FORDULÓ Végeredménye
Október 6. - 19.
Senki földje
Fili (Inferno - Deleb) 1 - 0 Shien76 (Academy - Jhora)
Hahakocka (Inferno - Deleb) 1 - 0 Zsee (Sylvan - Ossir)
Bic - Áyron

Shien76: Necro, Kazamata, Fortress
Bic: Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress
Hahakocka: Necro, Kazamata, Fortress
Fili: Sylvan, Kazamata, Fortress
Áyron: Haven, Sylvan, Kazamata, Academy
Zsee: Necro, Kazamata, Fortress

Tabella
Shien76 és Hahakocka : 3-3 győzelem
Bic* és Fili :2-2 győzelem
Áyron* : 1 győzelem
Zsee : 0 győzelem

*Bicnek és Áyronnak még hiányzik egy meccse



5. FORDULÓ
Október 20 - November 9

A győzelem kulcsa
Áyron - Shien76
Hahakocka - Bic
Zsee - Fili

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 30 csüt., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hahakocka -Bic 0-1

Bic jó gyors volt, a térkép pedig végig ellenem volt 5-10 mannákkal mentem végig 7-8. as szintig plusz szó szerint a fa s kő bányákon és sulfuron kívül (ahol csak 2. fejlesztett piros kardosból 46 volt, akik kétszer ütnek (4 darabra voltak persze osztva :D ) aztán beszélnek:D ( mindenhol =Higany, kristály, Gem amik kelletek volna főemberhez pl 15 piros kristály) nyilasok voltak fejlesztett elf nyilas méghozzá 25-40 közt 2-3 darabra szétosztva persze, és bányákon kívül legtöbb helyen raj ember nyilas :D (szellemeket meg nem találtam el soha, volt még egy fullos temető amiben 5 lich, 28 zombi, 36 csonti, 15 szellem volt az is lenyírta a fél seregemet az 1. hét végén :D) :D) Aranybányánál meg sok dzsinn szultán volt. :D Pedig az erősített spelles hőssel voltam akinek olcsóbbak ezek a spellek, egy erősített sima varázs nyíl a végére 5-6 manába került és szivatott 210-et! Volt még gyökerem, jégspellem ami felerősített volt level skillel. Semmit nem értem vele mivel a könnyebben és gyorsabban fejlődő Bic odaért hozzá méghozzá úgy hogy az elég nagy felmentő sereggel rendelkező droid hősöm épphogy nem ért oda a főhösömhöz! :D Szóval így még könnyebben szétütötte plusz semmit se tudtam nyomni egy darab sima erejű 120-as varázsnyílnál. Jó sokat lépett expert logisztikával nekem csak alap volt + nyomkeresés. Várban valamennyit szivattam, de ennyi, ha ott feltöltődőtt volna a mannám 10-re akkor lehet meghal a 2 nyilasa 2. körben. De mikor elmenekültem előle 1. csatánknál nem töltődött fel sajna azonnal.

Nekem csak 1-5 ig volt emberem neki volt fája mert elfeknél korábban lehet építeni, de nem volt pl 4-5. embere. Nyilasa kettéosztva volt.

Én meg elfelejtettem belemenni a látó szembe, pedig akartam ott volt mellettem( a túl sok morfondírozás hogy mit tegyek e nehéz helyzetben, elfejeltette velem :D ) bár mindegy mert odaérni egyik várhoz se tudtam mana és ember nélkül :D

Gratula Bic-nek egyrészt gyors volt izig-vérig ismerte a pályát, a hőse +7 levellel jobb volt ilyen se volt még :D, plusz azért valljuk be ott könnyebb ellenfelek voltak és hát a lényeg megvolt attack és def kell elfekhez. Nála még spell + knowledge is volt viszonylag , de spellje meg nem volt egy se, nálam meg pont mana és knowledge az hiányzott ez ki is nyírta az egész tervem az erő spellekkel. Még artifaktok se voltak csak luck csökkentő morál növelő +1 meg ilyenek egy artit szereztem +2 def és attack de -* 1 sebesség lényeimnek.

Ha tudok varázsolni sok manával vagy elég csak ha nem hal bele a fél seregem kétszer a nyilasok tengerébe a bányáknál és egyéb helyeken akkor simán nyerek.

Így akkor Shien nyert vagy még nyerhet Bic? 3. hely még meg lehet azért nekem.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hahakocka 2014 okt. 30 csüt., 13:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 30 csüt., 13:41 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Bic Sylvan (Ossir-zöld) vs Hahakocka Dungeon (Sinitar-piros)
1-0

Kezdőhősnek Ossirt választottam a lövők miatt. A két póthőssel nem volt szerencsém: az egyik pengetáncos speckós, a másik törp volt, így nem lett kezdésnek tündérem. Az első héten kifosztottam a kristálybányát, és legyőztem több kupac zombit. A lövős blokkokkal nem foglalkoztam. Sajnos a piacot is mesterlövész védte. A második hét első napján ott "tornyosultam" a halállovagok előtt 25 mesterlövésszel és a csapatom többi részével. 17-17 tündér és pengetáncos + 9 törpe esett el a csatában. A középső vár Academy volt, ahol csak lőszerkocsit vettem. A másik kupac halállovagot rengeteg luckkal 1 tündér veszteséggel legyőztem. A bal alsó vár sem Sylvan volt, hanem Neckro. Innét megvettem Vittorio-t, így már ballisztám is lett, varázslatom azonban továbbra sem volt. A második héten kitisztítottam a vár környékét, mialatt felállítottam a csatárláncot. A harmadik hét harmadik napján legyőztem a 18 manticore-t (35 mesteríjjász, 54 pengetáncos, 39 tündér, 5 fa) veszteség nélkül. Másnap elcsíptem Sinitar-t.

Sinitar (7. szint, 5-3-8-1-0-0): 44 felderítő, 9 vérfúria, 4 zord lovas vs Ossyr (14. szint, 2-10-6-7-1-3). 2 varázstárgyam volt: +1 morál és defense, +2 spell power.
Sinitar 6 manája csak egy földöntúli nyílra volt elég, ami megölte 8 lövőmet. Haha a csata közben visszavonult. A következő nap megtámadtam a fővárát, ahol újból megütköztünk (5 hidra, 9 minotaurusz, 1 orgyilkos, 4 zord lovas, 6 vérfúria). A vártorony amortizált rendesen, de a hősöm és bátor tündéreim lebontották a védelmet. Kaspar 1 csontvázát stílszerűen egy luckos ballisztával intéztem el.
A taktikám tehát bevált, gyorsan haladtam a pályán, a lövőkre és luckra építve sikerült nyernem. Hahának hatalmas peche volt a sok lövős blokkal.

Köszönöm a meccset Hahának!
Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 30 csüt., 13:48 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hát akkor azért meg kellett szenvedned neked is az odajutást :D mantikór, halálovas :D

Piacnál nálam is nyilas volt raj, de legalább ember nem elf nyilas mint máshol, a végére azért el tudtam foglalni. Addigra pont jöttél :D

Ezért volt rossz számomra, mert ha van knowledgem akkor leverem a seregedet az erősített spellekkel még ily kevés emberrel is mivel nálad meg spellek nem voltak.

A halottas droid hősöm volt a főhösöm mögött azzal a seregel ami a várban volt utána. Pont hozzá akartam adni a főhöshöz az utánpótlást + felakartam fejleszteni a felderítőket, (44-45 darab azért szivatott volna) hogy mérgezzenek :D Jól kiszámoltad a lépést grat! :D
A 3. droid hősöm véletlen belement annó egy nyilas lénybe :D

Grat a speedért ez minden tekintetben igaz a lényeid sokat és sokszor léptek a hős sokat lépett :D A nyilasok meg szivattak mint az örület :D Én köszönöm a meccset. bár az elején már tudtam sok babér nem teremhet :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 01 szomb., 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Bic, azért a második hét az komoly, gratula! :) :shock:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 01 szomb., 12:28 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Durván gyors volt ! :D A magas értékű luck és nyilasok orbitális damage-e azért könnyebbé is tette, hogy legyűrje őket. Alulról jött egyébként.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 01 szomb., 22:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Filivel lejátszottuk a roppant rövid mérkőzésünket...

Ugyan én választottam volna várat-hőst először, de a Sylvan&Ossir páros már ott figyelt mire én beléptem :) Erre számítottam, nem volt meglepetés. Jó hát akkor gyorsan kiválasztottam a törpéket Ingvarral, a terv meg az volt hogy megpróbálok vele rusholni.

Első héten minden jól ment, jött Havez, dobott 70 gremót (ők voltak za ütőegység :D ) meg ballisztát és lőszerkocsit. Minden ment terv szerint, aki útba volt azt levertük. 2. hétre az volt a terv hogy a farkasokon keresztül beveszem az aranybányát, ott leverem akit lelehet, majd megyünk át a másik várhoz a mantikórokon (ha lehet beveszem a másik aranybányát meg amit lehet) és hátha kapok lövedék eltérítést.

Na ez nem jött össze, ott kezdve hogy a farkasoknál egy taktikai hiba miatt meghalt 14 medve... mind a 14 medve. Aztán aranybánya előtt rúnapapok (benne 1 stack pátriárka, mert miért ne? :) ), itt a gremlinek is megmurdeltek... Szóval utolsó remény, leverem a mantikórokat azt csókolom... Arról nem regéltek hogy ezek ilyen erősek, meg is lepődtem, eddig a közelharc nem igen hatotta meg a törpjeimet, szóval itt meglepetésszerűen elvéreztem.

Megpróbáltam nagyot menni, nem jött össze... igazából egyik meccsen se. No de sebaj, jövőre megint megszervezem ha lesz legalább 6 ember rá :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 01 szomb., 22:28 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hú akkor nálatok is kemény meccs volt. :D

2v2 verseny nem lesz oda vissza csatákkal? 6-an vagyunk lehetne akár :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség