Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 12:37 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Bic (démon - Deleb) - Fili (kastély - Vittorio): 1-0

Tanulságos meccsen vagyok túl már megint.
Fejlődésem a terv szerint alakult. A főhősöm megindult a kőbánya felé a föld alá, és tudtam is folytatni vele az utat erősítés nélkül a többi bánya megszerzéséért.
A második hét elején pedig az egyik másodhősöm az első heti szaporulattal megszerezte a második fatermelőt, meg a második várat.
Úgyhogy elégedett voltam, mert párhuzamosan tudtam haladni, és folyamatosan tudtam fejleszteni a váramat is. A második hét utolsó napján már megvolt a kapitólium. Harmadik héten jött az angyal és közben a másik vár is fejlődött.
Mikor az összes bányát a föld alatt elfoglaltam, feljöttem és indultam a tenger felé. Az első meglepetés itt ért, mert Bic már a vízen volt és mindent összegyűjtött, nekem már semmi nem jutott. 84 fejlesztett griff védte :shock: a kikötőt, vagyis előbb nem is lettem volna képes legyőzni őket. Ugye ezután már nem tudtam fejlődni olyan gyorsan mint Bic.
A főcsatára a területemen került sor melyet Bic tanárian vívott!
Az idézett lényekkel hatalmas túlerőben volt, ráadásul az őrjöngés és bábmester varázslatoknak hála még saját magamat is ütöttem. Csak példának írom az angyalommal és az íjászommal egyszer sem én cselekedtem.
Ennek ellenére még hősiesen harcoltam volna tovább, de a seregem mind egy szálig elfogyott, így csak gratulálni tudtam. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 13:22 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
hahakocka írta:
A Börtönt mennyire érdemes bevenni? Van ott egy börtön, über erős hőst ad? De nem biztos hogy Démonost ha démonnal vagy elfes ha elfekkel vagy stb? Úgy van mint a H3-ban majdnem? Mert nem emlékszek rá sajna.

Ayronnal nehezen tudjuk összehozni a meccset vagy nekem nem jó vagy neki, vagy a Heroes hardwired honlap megy el mint pl tegnap is és korábban is.
Amikor meg összehoztuk megszakadt a meccs újraindulás miatt és úgy nézett ki mintha hiába volt autosave, nem vette fel a program???.

Ma remélhetőleg összejön.


Ha netán nem sikerülne...

Mivel időnk az rengeteg van és a szponzorok sem követelik a véremet az időpontok betartására (ja, nincsenek is... na mindegy) ezért a későbbiekben nyugodtan pótolhatjátok :wink:

Ha pedig sikerülne, ez az üzenet 10 másodpercen belül megsemmisíti önmagát...

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 16:16 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
De úgy néz ki ma este meccs lesz! :) Köszönöm az infókat. S grat az előbb meccseket leíró nyerteseknek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 22:16 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hahakocka (Sylvan -Wyngaal) - Áyron (Nekropolis - Vlagyimir): 1-0

Ma végülis le tudtuk a meccset, tudtuk folytatni az előző meccset, de eggyel előbbi körrel!

Nem gondoltam volna, hogy ilyen sima lesz a végcsata. De mint kiderült, Áyronnak nem volt elég köve csak a végcsata előtt 2-3 körrel.
Nekem kristály és vegyes gem nem volt a 4. heten lett sárkányom emiatt csak asszem. A terv egyszerű volt, 1. héten bevenni a várat és pár fafeldolgozót. Ez sikerült is. S közben a főhőssel szedtem fel jó artifaktokat, (már jobbakat mint a kaki, de nem sokkal :D ) erősítőkbe mentem és kupacokat szedtem a fejlődés érdekében. Sylvannal azért voltam, mert tudtam, hogy fa azért lesz a pályán már az elején pár kupac és 2 fafeldolgozó, de kő tutira nem. Megnéztem előtte mielőtt meccseltünk. Szerencsére bejött. Bár 4-5.-6. emberem később lett mint terveztem. De nem sokkal.
Próbáltam olyan skilleket beválasztani amik illenek hozzám a néphez és az egységeimhez, tehát támadás maxolva, védekezés maxolva, (ez sok attack és def statomhoz is passzolt, a plusz statok skill és + xp is maxolva). Tudtam hogy varázsolni úgyse nagyon fogok. 6 spell powerrel a végére már.... Minden más statom tíz felett volt a végén. Knowledge 19 es :D Sokat nem ért mondjuk a kevés spell és spell erő miatt..
Ezt megcsinálhatnák már a Heroes 7.-ben, hogy ne kelljen visszamenni a főhőssel a várba spellekért mage guild megépítve és kész megkapom! Nagyon **** néha pl első meccsen ez nagyon sokat jelentett Shien ellen amikor Academyvel voltam 4 elvesztegetett kör vagy 5.

A 2. héten mentem le elfoglaltam minden bányát lent a földalatt kivétel a higanybányát, mivel láttam az nekem úgyse kell plusz 1-2 kört minek menjek a hőssel ezért.

S ha jól emlékszem csak a 3. héten mentem ki a vízre. Azt hittem Áyron már mindent felvett erre 2-3 fapakkon kívül mindent én szettem fel a teljes tavon a végére. Ez biztos a kőhiánya miatt volt. Ugyanis nálam is 49!! fejlesztett Dungeon gyík őrizte a hajóépítőt hát vesztettem is embert főleg tündért, de druidát is, mert 4 darabban voltak 13-12-12-12 felosztásban a fejlesztett gyíkok! A hőst viszont jól választottam ki szerencsére, mivel nagyon sokszor léptem az egységeimmel a hős skill által. Azt nem tudom most ez a skillje a hősömnek csak az első körre vonatkozik vagy minden utána lévő körre is növeli a kezdeményezést? Az elf egységeknek pedig alapból magas az iniative hát még így!

3 hőssel mentem egyébként a végére lett már 4 hős csak.
A végcsatánál 16-os szintű hősöm volt durván 70 fejlesztett tündével, 118 blade dancerrel, 68 nyílassal, 22 druidával, 17 unikornissal, 8 fával és 1 zöldsárkánnyal. Csak a tündérek voltak fejlesztve, arra nem volt időm se nyersanyagom hogy mindent felfejlesszek! Pedig akartam volna.

A második várban csak az 1-2. (tündér és kardos táncos) embert építettem fel illetve az utolsó körben az elf nyilast még. Fent és lent a föld alatt 1-1 lénynövelő volt elfnyilas és blade dancer. Ezeket pont populációk előtt sikerült megszerezni.
A nagy taktikám még a faji skillre alapozva volt kitalálva! Kimaxoltam a skillet a várban felhúztam 2-es szintre és szerencsére mind fejlesztett zombi mind nyilas csonti volt nálam 2 is lent és ezeket megöltem már be is raktam őket kedvenc ellenségnek hátha sokan jönnek majd ellenem :) és pont ilyenekkel jött Áyron százasával!

Köszönöm a meccset Áyron! Nagyon erős spell powered és lightingod volt! No meg 200 zombi is jól bírta és a 307 csonti bár kevésnek éreztem a csontit. Gratulálok tehát az ellenfelemnek is!

UI : Áyron nálad mi volt a hajóépítőhelynél?? Ott is brutál erős lény volt nagy számban? Sok sikert kívánok a továbbiakban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 17:33 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
1. FORDULÓ Végeredménye
Disputed Island
Shien76 (Sylvan, Ossir) 1 - 0 Hahakocka (Academy, Narxes)
Bic (Necro, Vlagyimir) 1 - 0 Zsee (Haven, Dougal)
Fili (Necro, Orson) 1 - 0 Áyron (Inferno, Nymus)

2. FORDULÓ Végeredménye
Korábbi barátok
Shien76 (Inferno, Deleb) 1 - 0 Bic (Haven, Vittorio)
Hahakocka (Haven, Vittorio) 1 - 0 Fili (Academy, Nathir)
Zsee (Academy, Havez 0 - 1 Áyron (Fortress, Ingvar)


3. FORDULÓ Végeredménye
Szeptember 22 - Október 5
Földalatti kincsek
Shien76 (Haven, Vittorio) 1 - 0 Zsee (Inferno, Deleb)
Áyron (Necro, Vlagyimir) 0 - 1 Hahakocka (Sylvan, Wyngaal)
Bic (Inferno, Deleb) 1 - 0 Fili (Haven, Vittorio)

4. FORDULÓ
Október 6. - 19.
Senki földje
Fili - Shien76
Hahakocka - Zsee
Bic - Áyron

Shien76: Necro, Kazamata, Academy, Fortress
Bic: Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress
Hahakocka: Inferno, Necro, Kazamata, Fortress
Fili: Inferno, Sylvan, Kazamata, Fortress
Áyron: Haven, Sylvan, Kazamata, Academy
Zsee: Necro, Sylvan, Kazamata, Fortress

Tabella
Shien76 : 3 győzelem
Hahakocka és Bic : 2-2 győzelem
Fili és Áyron : 1-1 győzelem
Zsee : 0 győzelem

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 okt. 11 szomb., 14:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 19:01 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Hahakocka (Sylvan -Wyngaal) - Áyron (Nekropolis - Vlagyimir): 1-0
Belegondolva ha halasztottunk is volna még egyet ugyan vesztek csak nagyobb kárt teszek benned :)
Pofonokat kaptam első körben egymás után. Első amikor megtudtam hogy már itt van a sötét energia pont dölt az egész Vlagyimir stratégiám( strat. nekrománci-örökszolgálat= csonti íjász sereg) Ennek annyi lett a pontok miatt az érdekesség hogy a Törzsekben se javították ki a dolgot magyarán az örökszolgálat felesleges skill lett.....
Ezután a második pofon mikor a lejáratott elf íjászok őrizték .......majd mikor nem adta be a megfelelő skileket.....második váat második hét első napjára foglaltam el. Föld alá a 3. hét végére értem. Így kő híján miatt zombi csonti seregem volt. Hajókat nekem ezüst unikornisok védték 67 darab.
Le voltam maradva semmi se úgy sikerült ahogy akartam :/ Seregem 300 körüli zombi, 376 csontiíjász,7 lich, 24 vámpír, 78 szellem. Még azt sem segített hogy a hősöm varázs értékei magasok voltak. Hamar kivégeztek
Pályán sok a skill növelő de kevés a bánya így szerintem pár vár hátrányba lesz(nekrók nem).
Grat Hahakocka szépen játszottál megérdemelted a győzelmet :)

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 06 hétf., 23:37 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Köszi, hú hát akkor az durva volt, de későn is támadhattad be az unikornisokat akkor nagyon sok az a szám egy 5 ös lénynél. 1 kör múlva populáció volt, épp azon morfondiróztam várjak e még egy kört és ezzel más napra napoljuk a csatát, de akkor tuti nyerek még egy új populációval + 2 sárkány meg mindenből + 20 kb :D Volt még 2-3 droid hősöm.

De a taktikád nem volt rossz, ugyan tényleg van pár bugos skill, én is egyet elcsesztem. Köszi a meccset!

Shient leveri végre valaki? :D Visszavágók is lesznek majd?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 07 kedd, 18:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Áyron írta:
Pofonokat kaptam első körben egymás után. Első amikor megtudtam hogy már itt van a sötét energia pont dölt az egész Vlagyimir stratégiám( strat. nekrománci-örökszolgálat= csonti íjász sereg) Ennek annyi lett a pontok miatt az érdekesség hogy a Törzsekben se javították ki a dolgot magyarán az örökszolgálat felesleges skill lett.....


Az örökszolgálat, a veszteséget szenvedett egységekből véletlenszerűen kiválaszt 1-et, majd feltámaszt 7+5*hős szintje életerőnyi egységet, lefelé kerekítést használva...

Tehát a képesség nem bugos, csak van aki nem tudja hogy működik 8)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 08 szer., 7:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Szóval akkor megváltoztatták azt is , régen csontiíjászokatt támasztott mindig fel . Ennek utána kellett volna járni :D de attól még nerfelték szegény nekrókat.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 08 szer., 11:59 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Az a fránya matek háttérszámítás megint. :D

Én örültem annak hogy gyengítették a nekrót, mivel a nekró mindig túl erős! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 08 szer., 19:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Áyron írta:
Szóval akkor megváltoztatták azt is , régen csontiíjászokatt támasztott mindig fel . Ennek utána kellett volna járni :D de attól még nerfelték szegény nekrókat.


Az 1 teljesen másik skill volt, még 1.4 előtt. Akkor a nekróknakl a halálsikoly, csontvázíjjász, és örök szolgálat volt a 3 spec faji skillje. 1.4 től a sötét energiával egyetemben eltűnt a csak csonti támasztás, ezáltal a csontiijjász skill, és helyette hozták ki az addig sötét mágiában elérhető nekromanták jele-t. Nerfnek meg nem mondanám a dolgot annyira, mert így több nagyobb szintű lény jöhet támasztásból ( vámpír, lícs, szellem, kaszás )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 08 szer., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Sziasztok!
Látom, megy itt a téma a különböző verziókról. Hogyan deríthetném ki, hogy nekem melyik verzió van meg? 2011 körül szerezhettem itt egy versenyen, Gold Edition. Van csontiíjász skill a nekróknál, de van nekromanták jele is...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 08 szer., 23:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Játék menüje, bal alsó sarokban írja... ÉS valószínűleg 1.0 ás, mivel pöcsölészni kell (7 patch van az alaphoz, 1 a első kieghez)...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 09 csüt., 9:57 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Köszi. A DATA könyvtárba kell ugye?

Szerk.: ja csak el kell indítani :D Nem hittem, hogy ilyen egyszerű.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 10 pén., 19:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A Senki földje pályán a föld alatt nem találtam sok igazán szuper dolgot mi a titka a kulcsa a pályának?

Föld felett hol van a 2. vár vagy nincs a közelben? Ott nem mentem még végig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 15:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Gondoltam nézek valami útvonaltervezést a mostani mapra de na... ez valami trágya, bocs srácok :?

Lejátszottam egyszer a mapokat mielőtt kiválasztottam, ez volt az ami beesett utolsónak, de hát na, pff... szörnyű :?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 11 szomb., 16:00 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Zsee írta:
Gondoltam nézek valami útvonaltervezést a mostani mapra de na... ez valami trágya, bocs srácok :?

Lejátszottam egyszer a mapokat mielőtt kiválasztottam, ez volt az ami beesett utolsónak, de hát na, pff... szörnyű :?


Nem baj az ha nem egyértelmű a legoptimálisabb útvonal.A sok lehetőség egy kicsit megfűszerezi majd a dolgot ... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 9:00 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Javasolni akartam a jövőre nézve hogy a pályák jobbak lehetnének , szívesen tesztelek rajongói pályakat ha kell.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 10:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Áyron írta:
Javasolni akartam a jövőre nézve hogy a pályák jobbak lehetnének , szívesen tesztelek rajongói pályakat ha kell.


Már volt róla szó, én sem szeretném ha jövőre is (ha lesz ilyen) csak gyárikon nyomjuk. Jó lenne találni olyan térképeket amiket 1v1-ben 3-4 (esetleg 5) óra alatt le lehet tolni.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 12 vas., 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ez tényleg trágya pálya :D Van benne egy kis luck faktor is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség