Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 15 hétf., 21:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Áyron írta:
No hát igen mikor elkapott Zsee és megláttam a seregét na akkor mondom vesztettem kész. Elkezdődött a csata sikeresen magamat betámadtam a beserkerekkel elfelejtettem a képessége azonnal támad xd Ezután remény gyúlt bennem mikor a gremlinek és a balliszta alig sebezte a lényeimet ekkor rohamot indítottam.


No igen, nem a támadásseregemmel nyomult Zsee, és ez valahogy szerintem elfeledte :P

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 15 hétf., 23:46 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv!

Hahakocka (Haven-Vittorio) - Fili (Akademy-Nathir) 1-0

Meccs előtt olvastam Zsee beszámolóját, és ennek ellenére szépen én is beválasztottam őket, igaz más hőssel de gondoltam én döntök jól. :lol:

Valahogy semmi nem akart sikerülni, a bányák még csak meglettek, de nagyon lassan. Az átjárót is vadászok és középső területen az első aranyládákat, amelyekre nagy szükségem lett volna is vadászok védték. Az ott lévő aranybányát pedig Succubus Úrnők!
A két vadászcsapat a lényeimet megfaragta, a manámat is megette, a bányáig már el sem értem, mert Haha betámadott. Érdekesség volt, hogy a varázserőm egészen 4-ig fejlődött!! Ezt azóta sem értem.
Kisebb veszteséget tudtam neki okozni, de komolyabbat nem.
Ami még meglepett az a nyílpuska volt, a seregem valamit is érő 23 mágusát egyszeri alkalommal kilőtte, ezzel pecsételte is meg a sorsomat.
Ügyesen elmenekültem, de a hét forduló után a hősöm már nem volt megvásárolható a várban. Igaz már csak időt tudtam volna húzni mást nem.

Hahának gratulálok végig gyorsan és ügyesen fejlődött, mindenben felülmúlt, és teljesen megérdemelten nyert!! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 16 kedd, 11:29 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hahakocka (Haven-Vittorio) - Fili (Akademy-Nathir) 1-0

Hát érdekes mód, alig volt időm a térkép megnézésére, de a saját területemet azért megnéztem rendesen! A földallatti részeket viszont pl elfelejtettem megnézni mi van ott lent! :D

Mivel füves területem volt és megnézve a bánya elosztásokat úgy véltem elég közel van a kék kristály bánya ami kell nékem Havent választottam! Ezenkívül elég olcsó vár szerintem! Plusz jó balisztás hős volt mint várhatóan okos lehetőség!

Eleinte picit nehezebben ment a szuper parasztokkal, de 2-3 nap után már nagyon flottul ment minden!

Nagyon gyúrtam a védelemre, az attackra meg a balisztát felhúztam maxra amint lehetett!

A terv az volt, hogy először a közeli bányák, majd a fontosabb bányák jönnek! Fa, kőbánya, s mivel viszonylag közel volt és viszonylag nem volt erős védelme (Sok sima medve) ezért az aranybánya következett. (Közte volt egy gyenge szintű kripta még) A medvénél azért vesztettem 61 parasztot! :D Bárhogy is próbálkoztam ezt elkerülni taktikákkal. :)
De legalább meglett az arany bánya! Innen tényleg könnyebben mentek a dolgok, utána lett még egy higanybánya a sulfur bánya későbbre ment a kevesebb emberem miatt és raj zombik őrzése miatt. Ezután vártam a populációig, de közben minden cuccost felszedtem malom, vízi malom nyersanyag pakkok. A droid hősömmel meg hoztam a sereget populációkor. Ezzel a sereggel már simán letudtam verni a Számszeríjászokat (renegát fejlesztett íjász) akik a vegyes kristály bányát őrizték, plusz mellette mellette a piros kristály bánya is. A jó cuccokat és artifaktot őrző raj szarvas démon is legyőzetésre került. Ezután a fő cél a sulfur bánya volt és hosszas gondolkodás után lemondtam a földalatti járatról amit sok fejlesztett medve őrzött. Inkább az volt a cél, hogy a sivatagos belsőrészre bemenjek, amit úgy éreztem megoldhatok, ha lesz egy kis luckom is az advanced lucckal. :D Csak sok 3 fejű kutya meg sok fejlesztett griff állta utamat. A griff volt a nehezebb! De 0 veszteséggel meg tudtam oldani ebben szerepe volt a luck ütéseknek is azért. Itt aztán újabb szuper artifakt várt raj sima gólem legyőzése után, meg sok nyersanyag és 1 aranybánya melyet csak harcos törp egység őrzött sok. Azonnal elfoglaltam még az angyal adó helyet populáció előtt! Mindeközben a háttérországban a fővárosnál persze épült szépült minden viszonylag gyorsan meglett a capitol és a kastély is viszont 1-2 napot csúszott az a fránya kiképző hely emiatt csak 84 nyilasom volt a végcsatánál amit szerencsére egy nyilas hősdroid vételével fel tudtam utána erősíteni 102-re úgy hogy közben megölt a 84-ből, 42 darabot belőle Fili a csatánál amiről elmenekült. Plusz a lovat nem tudtam egyszerűen megvenni vagy 30-40 fa amibe kerül az istálóval együtt csak az istállót tudtam megvenni. :D Idegesített nagyon. Ekkor nagy dillemám volt, hogy megmerjem e támadni a sárkányutópiát, jól döntöttem hogy nem tettem, ugyanis később megnéztem droiddal mi van benne, hát fullos volt! :D Azt hiszem. :D 6 árny, 4 fekete sárkány, 8 zöld sárkány, 6 smaragd sárkány volt benne. :D Az a kár, hogy itt nem írja ki mint a H3 ban az utópiában mennyi ember van kb akkor se ha belemegyünk de nem támadjuk meg. Úgyhogy ezután úgy döntöttem inkább az Academys Kolosszus növelőt támadom nehogy megszerezze Fili beraktam a ló helyére legalább. Később ezt még növeltem 1-el s a végén a mint kiderült végcsata után már az angyalnövelővel és a viszonylag korai várbeli megépítésével 8 angyalom volt 102 nyilasom, 40 kardosom, 20 papom és 20 griffem volt, de ekkor szólt Fili hogy eltűnt a hőse hisz úgy menekült el, hogy a hét utolsó napján tette mindezt. Sajnos ez hiba volt ,hisz utána már nem tudta megvenni. Szerencsére sikerült egy luckos balliszta dupla lövéssel kiiktatni az összes mágusát azok voltak a legerősebbek így már nem féltem tőle annyira hisz nem volt 7. lénye. De 6 igen ami meg nekem nem volt. Azt hittem még lesz egy vár csata de Fili inkább lefújta a játékot hogy már mindegy. Nagyon erős volt viszont a varázslata Filinek és sok gremlinje volt akik néha duplán is léptek/lőttek! Nekem semmi spellem nem volt pedig volt 5 ös spell powerem, de nem mentem vissza várba ezért időt veszíteni, tanulva a Shien csatából! :D Ahol kb 4-5 napom ment el ezzel igaz ott meg én voltam Academyvel de 18as spell powerrel se sebeztem sokat. :D Filinek meg itt 4-es volt amit furcsálltam azért igaz ez kisebb pálya mint az előző.Egy skillre vártam volna mely növeli sebzést, kezdeményezést az áldás tudjátok, de a végén pont nem jött be :D Bezzeg az elején igen, de akkor inkább a luckra nyomtam ami nagyon meg is érte szinte azonnal!

Gratulálok Filinek azért mert a terve se volt rossz mindösszesen gyorsabban fejlődtem támadtam, ez is volt a terv plusz a balliszta egy áldás volt! :D

S kiderült, hogy Filitől vettem el a Haven vár lehetőségét, ezért legközelebb tuti azzal lesz! :D

Köszönöm a meccset!

Sok sikert a továbbiakban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 17 szer., 23:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Az jelez addikciót hogy ma ementáli sajt helyett elementálos sajtot olvastam a LIDL boltban? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 18 csüt., 17:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Kocek jól hiszed, az a fullos utópia :wink:

Jövőhéten pedig kezdődik a következő kör, még egy meccs van hátra ebből a fordulóból, a Shien - Bic. Jelenleg így állunk :

Az 1. forduló végeredménye
Disputed Island
Shien76 (Sylvan, Ossir) 1 - 0 Hahakocka (Academy, Narxes)
Bic (Necro, Vlagyimir) 1 - 0 Zsee (Haven, Dougal)
Fili (Necro, Orson) 1 - 0 Áyron (Inferno, Nymus)

2. FORDULÓ
Szeptember 8 - 21

Korábbi barátok
Shien76 - Bic
Hahakocka (Haven, Vittorio) 1 - 0 Fili (Academy, Nathir)
Zsee (Academy, Havez 0 - 1 Áyron (Fortress, Ingvar)

Ezek a várak maradtak :

Shien76: Haven, Inferno, Necro, Kazamata, Academy, Fortress
Bic: Haven, Inferno, Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress
Hahakocka: Inferno, Necro, Sylvan, Kazamata, Fortress
Fili: Haven, Inferno, Sylvan, Kazamata, Fortress
Áyron: Haven, Necro, Sylvan, Kazamata, Academy
Zsee: Inferno, Necro, Sylvan, Kazamata, Fortress

Észrevétel, a Kazamata az egyetlen frakció, amivel még senki nem játszott.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 18 csüt., 19:40 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Elég tápos vár de a hátrány sok nyersanyag kell nekik . Asha óvjon minket ha egy Raelag szintű bosszorkánymesterrel kerülünk szembe :D

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 18 csüt., 21:37 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Igen emiatt én se mertem eddig választani plusz elég kevés számú, de erős lényeket kap! Bár a csizmás csajszi elég gyengus hp-ban def-ben de fejlesztve tud szívatni igazán csak! :D

A varázslatban viszont ők (Dungeon) a górék szívatásban! :) Plusz látni hogy ki mire allergiás pl tűz, víz föld stb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 21 vas., 12:16 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv!
shien (démon - Deleb) - Bic (kastély - Vittorio)
1 - 0

Eredetileg varázslókat terveztem erre a pályára, de aztán a Fili elleni edzőmeccsem meggyőzött arról, hogy felejtsem el őket. (annak ellenére, hogy kiválóan, szinte veszteség nélkül haladtam Fili simán levert a démonokkal)

Így kihasználva, hogy én választhatok elsőnek, lecsaptam Delebre.
Az első hetem nem teljesen úgy alakult, ahogy szerettem volna, mivel 3 bányát nem tudtam elfoglalni (higany, arany és kristály). Túl erősnek ítéltem meg a védőket. A 2. hét elején a szaporulattal megerősödve gyorsan elfoglaltam az aranybányát és siettem középre. A hídon a semleges egységekkel szerencsém volt (fejlesztett medvelovas és vámpírúr) könnyen átjutottam rajtuk. Kifosztottam a két könnyebbik kincstárat, elfoglaltam két aranybányát és két bajnok (H6os beidegződés :) ) kaszárnyát. Közben összefutottam Bic hősével, sajnos nem sikerült elérnem, pedig nagyon kevés lény volt nála, ekkor jelentősen erősebb voltam.
A 3. héten kiszáguldottam az erősítéssel és megindultam Bic területére, hogy kihasználjam az előnyömet, ami közel nem volt olyan nagy mint gondoltam volna. Bic még visszaért a várba és igen jelentős sereggel érkezett vissza. Megegyeztünk, hogy ha megtámad az lesz a meccsdöntő ütközet.

A főcsatának nagyjából egyforma értékekkel (7/7/7/9) vágtunk neki, de valahogy az én lényeim jobban fogytak (védekezést nem dobott ki a gép). Lassítás varázslattal operáltam és igyekeztem pótolni a veszteségeimet a gyógyítósátorral. Végül úgy gondolom a lassítás (sikerült vele lelassítani az íjászokat, hogy a ballisztámmal előbb lőhessek), a balliszta (a tűzlabdával nagyon komoly sebzéseket osztott ki) és az idézések mentettek meg, 19 démonom maradt a végére mindössze. Mondjuk két veremuramat azért biztos ami biztos lefújtam a sárkányokkal, de ez a hiba még pont belefért.

Mindent összevetve egy nagyon izgalmas játékot/csatát vívtam Biccel ahol a nyilvánvaló előnyöm ellenére is igencsak rezgett a léc.

Sok sikert Bicnek a továbbiakban. Biztos, hogy nagyon megnehezíti még a többiek dolgát a későbbiekben. Így különösen értékes ez a pont amit ellene szereztem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 21 vas., 12:50 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
1. FORDULÓ Végeredménye
Disputed Island
Shien76 (Sylvan, Ossir) 1 - 0 Hahakocka (Academy, Narxes)
Bic (Necro, Vlagyimir) 1 - 0 Zsee (Haven, Dougal)
Fili (Necro, Orson) 1 - 0 Áyron (Inferno, Nymus)

2. FORDULÓ Végeredménye
Korábbi barátok
Shien76 (Inferno, Deleb) 1 - 0 Bic (Haven, Vittorio)
Hahakocka (Haven, Vittorio) 1 - 0 Fili (Academy, Nathir)
Zsee (Academy, Havez 0 - 1 Áyron (Fortress, Ingvar)


3. FORDULÓ
Szeptember 22 - Október 5

Földalatti kincsek
Shien76 - Zsee
Áyron - Hahakocka
Bic - Fili

Shien76: Haven, Necro, Kazamata, Academy, Fortress
Bic: Inferno, Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress
Hahakocka: Inferno, Necro, Sylvan, Kazamata, Fortress
Fili: Haven, Inferno, Sylvan, Kazamata, Fortress
Áyron: Haven, Necro, Sylvan, Kazamata, Academy
Zsee: Inferno, Necro, Sylvan, Kazamata, Fortress

Tabella
Shien76 : 2 győzelem
Bic, Fili, Hahakocka, Áyron : 1-1-1-1 győzelem
Zsee : 0 győzelem

Ejnye, kicsit rosszul állok...

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 szept. 21 vas., 13:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 28 vas., 18:50 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Megint újraindult a gép a Gamerangernél, most nálam, amikor játszottunk Áyronnal, múltkor volt Filinél ilyen és Shiennél is, de csak a Gameranger közben! Ezzel a progival valami nem stimmelhet...
Akár lehet újra kell kezdjük!!! :( Mondjuk 1-2 órát csak nyomtuk amikor jött ez az újraindulás, de akkor is.

Annyi lenne még a kérdésem a szabályúrhoz! :D, hogy lehet e lenni

Nekróknál lehet e Vladimir-ral lenni? Nem túl nagy előny e az? H3-ban is pl nem szabadott resus-al meg raise dead bónuszos kezdő hőssel indulni ugye? Azért kérdem mert Áyron ezzel volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 28 vas., 20:53 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Automentés nem volt beállítva?
Mikor egymás ellen játszottunk sem volt először beállítva, csak azért volt gond.

A hősökkel kapcsolatban a véleményem az, hogy van még hős ami kegyetlen erős. És már késő lenne erre szabályt alkotni, mert már más is volt Vladimirrel.
Önmagában viszont nem elég az alapképzettség, attól még jól kell játszani. Kis pályáknál egy jól kiválasztott hős elismerem döntő lehet, a jelenlegi meccsemen én is ezt szívtam meg.
Deleb ellen vagyok, de mire olyan erős lettem, hogy kitörjek a víz felé, már mindent összeszedett Bic. Nem kell mondani mi lesz a vége..... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 29 hétf., 16:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Egyelőre nincs ilyen megkötés, bárki lehet bármelyik hőssel. Új dolgokat max jövőre, addig abból főzünk ami van :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 29 hétf., 18:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
hahakocka írta:
Annyi lenne még a kérdésem a szabályúrhoz! :D, hogy lehet e lenni
Nekróknál lehet e Vladimir-ral lenni? Nem túl nagy előny e az? H3-ban is pl nem szabadott resus-al meg raise dead bónuszos kezdő hőssel indulni ugye? Azért kérdem mert Áyron ezzel volt.


H3 ban az alapvarázslattal való indlás miatt és a spec. bónusza miatt nem lehet főhősként alkalmazni ezen spellspec hősöket. Itt csak +power megy hozzá 4 vagy 5 szintenként.

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 29 hétf., 20:04 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Igen de az azért szépen megtudja erősíteni egy 15-20 as hősnél már.
Jó való igaz, azért legyengítették patchek után a nekrókat.
Volt autossave azért is nem értjük!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 04 szomb., 16:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A Shien - Zsee meccset végül Shien nyerte, beszámoló meg következő kör hétfőn kikerül :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 04 szomb., 18:55 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv!
shien (kastély - Vittorio) - Zsee (démon - Deleb)

Meccs előtt játszottam egy próbamérkőzést Vittorioval, hogy megismerjem a területem. Nagyon jól haladtam, így el is dőlt mivel leszek.
Sajnos a próbameccshez képest sokkal rosszabb lényeket kaptam amik rendesen megszabták a seregem, így nem sikerült tartanom a tervet. A második hét végén kitörtem a víz fele, ami jó ötletnek bizonyult mert megelőztem Zsee-t és mindent összeszedtem a vízen. A 3. hét elején meglett a kapitol ill. megérkeztek a lovagok. Innentől kezdve siettem, hogy minél hamarabb kiszedjek mindent a területemről. A 2. város eléggé megkésve lett meg, de igyekeztem folyamatosan fejleszteni, hadd termelje az aranyat. Hamar felhúztam az összes lényt a fővárban + a falakat is. Fejlesztettem az íjászt meg a papokat. Mire láttam, hogy Zsee megindul a főseregével még néhány papot is sikerült lovaggá fejleszteni.
A főcsatára a területemen került sor. A főhősök értékei közel azonosak voltak, némi előnyöm volt támadásban és védelemben. Zseenek sok 1-3 szintű lénye volt, viszont nem volt 5ös szintű lénye. Nekem elég sok papom volt és a lovagokból volt még jelentős fölényem. Igyekeztem nem az idézett lényeket ütni, hogy minél hamarabb elintézzem az eredetiket és ezzel a csatát is, bár Zsee nem az idézésekre fókuszált - így nem alakított ki létszámfölényt - hanem hamar csatába küldte a lényit. Végül könnyebben meglett a főcsata mint arra számítottam. Papok, íjászok és kardosok (a nevüket nem is tudom : ) ) elég nagy számban maradtak.

Köszönöm a meccset Zseenek és sok sikert kívánok neki a továbbiakban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 04 szomb., 20:45 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Annyival egészíteném ki hogy 5. szintű lényem nem is volt, és 6. szintűből is kevés. Előbbit nem tudtam felhúzni pénzhiányban (két napot késtem a kapitóliummal, nyersanyaghiány miatt) utóbbit pedig kivenni nem tudtam, ugyanazon okból, csak 9-en voltak.
Kapunyitásra azért nem gyúrtam mert ki se tudtam húzni expertre, próbáltalak lerohanni de hát nem jött össze :wink:

Egyébként jó meccs volt, szerintem ez egy elég jó pálya :)

Első nap 2 démon hőst tudtam kivenni a fogadóból, így meg is volt a terv : Második hétre átrongyolok beverni a várat meg ami van közbe, kiszedem az artikat, lemegyek a bányákhoz majd a végén a kezdő területemet szedem ki.
Az ötlet ott bukott meg hogy a főváramhoz közeli fabányát 50-99 kis törpicsek védte, level 2-őn meg nem kaptam meg a balliszta skillt így nem mertem megütni :) Így pont annyival késtem el a kapitollal, ami elég volt ahhoz hogy rossz ütembe építkezzek... innentől pénzhiány volt :lol:
Egyébként szinte minden terv szerint haladt, a térképen való haladást tekintve, kivéve hogy a víz kimaradt... Talán ott ment el a meccs, de hát ez van :) Shien mondjuk egyébként is gyorsan kint volt.

Még egyszer gratula Shiennek, jó meccs volt, bár a főcsata picit egyhangú volt, nem igazán voltam board controll közelben :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 10:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A Börtönt mennyire érdemes bevenni? Van ott egy börtön, über erős hőst ad? De nem biztos hogy Démonost ha démonnal vagy elfes ha elfekkel vagy stb? Úgy van mint a H3-ban majdnem? Mert nem emlékszek rá sajna.

Ayronnal nehezen tudjuk összehozni a meccset vagy nekem nem jó vagy neki, vagy a Heroes hardwired honlap megy el mint pl tegnap is és korábban is.
Amikor meg összehoztuk megszakadt a meccs újraindulás miatt és úgy nézett ki mintha hiába volt autosave, nem vette fel a program???.

Ma remélhetőleg összejön.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 10:55 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
@Haha
A börtön egy random 1. szintű hőst ad. Sokkal erősebb nem leszel tőle, de azért jól jöhet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H5 verseny
HozzászólásElküldve: 2014 okt. 05 vas., 11:39 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Bic (démon - Deleb) - Fili (kastély - Vittorio): 1-0

A meccs kulcsa az volt, hogy a második héten sikerült legyőznöm a 18 hidrát, ami a hajóépítőt védte. Így hamar ki tudtam fosztani a tengert. A pályán hátrányban volt Fili, mert kőigényes várat választott. A területemet 2 hét alatt kitisztítottam az imp-démon duónak és a ballisztának hála. A fővárban mindent felépítettem, viszont a lényeket nem fejlesztettem, de meglett az egész sötét mágia repertoár. Sajnos a főcsatát ördögök nélkül vívtam, mert nem a főváramhoz voltam közelebb.

Főcsata: Deleb 18. szint, A17, D6, S6, K13, M1, L3. 158 imp, 165 démon, 75 kutya, 32 succubusz, 20 rémparipa, 12 veremúr.
Vittorio: 16., A12, D12, S6, K5, M1, L2. ~360 paraszt, ~80 kardos, 131 lövő, 18 griff, 13 pap, 6 ló, 5 angyal. A bábjátékos és az őrjöngés, illetve a balliszta és lénytöbblet miatt sikerült nyernem.

Köszönöm a játékot Filinek!
Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség