Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 04 csüt., 6:49 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
H5 sok esetben megreformálta játékmenetet :) ilyen a körös dolog , szerencse,morál stb.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 04 csüt., 10:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hercule Poirot írta:

Látható, hogy a H" nél sokkal rusztikusabbak a lépésközök...

Köszi! Összesítve tehát ha a támadás nagyobb a védekezésnél, a H2-ben kétszer akkora különbséget okoz egyszerűen. Ha a védelem a nagyobb, kis különbségnél nincs nagy eltérés, de sokkal nagyobb def esetén a H5 közel sem ad annyit. Pl H2-ben 16-os különbségnél a védelem javára a sebzés az ötöde, H5-ben 5/9-ede, ami már elég nagy különbség...[/quote]

H2-ben a min sebzés 30% a max meg 3x-os.
H% ben nemtudok róla, mert ott 30-as értékkülönbségeknél közelíti meg csak az értéket ( 2,5x ha A>D, és 0,4x ha D>A )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 9:59 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Elkezdtük a meccsünket kb. egy órája. Bic Necro-Vlagyimir és pedig Haven-Dougal-t választottam, kezdő bónuszból pedig mindketten nyersanyagot választottunk.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 12:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Nekrók mocskosan erősek :D főképp a csontváz íjászaik ha felmennek 1000 fölé.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 16:36 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Áyron írta:
Nekrók mocskosan erősek :D főképp a csontváz íjászaik ha felmennek 1000 fölé.

Erre az első nekrós pályán rájöttem, és arra is, hogy vladimir-rel kell lenni, alapból feltámasztás, menj már... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 16:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Hercule Poirot írta:
Áyron írta:
Nekrók mocskosan erősek :D főképp a csontváz íjászaik ha felmennek 1000 fölé.

Erre az első nekrós pályán rájöttem, és arra is, hogy vladimir-rel kell lenni, alapból feltámasztás, menj már... :D


Tudtommal alapból az összes necros hősnek van feltámasztása, de tény, hogy ő a speckós :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 16:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Bic (Necro-Vlagyimir) 1 - 0 Zsee (Haven-Dougal)

Az első héten minden jól ment, mindent bevertem amit kell. A továbbhaladáshoz nem horda zombi vagy upg. íjász volt hanem 20 késes csajszi, szóval azzal sem volt gond. Az első két hétben szépen kiszedtem mindent, ami nem lőtt és varázsolt, 3. héten pedig a túloldalt lévő arti + arénához vezető druidákat vertem volna be és be is vertem, csak elszámoltam magam, mert az íjászok előtt jöttek... itt kb. el is buktam a seregem 2/3-át, szóval megakadtam. Két hetet csúszott a bejutásom a középső részre, mire beértem Bic már ki is ment onnan. Az utópiát meghagyta nekem, +6 tudás, -2 morál gyűrű volt benne meg 20k gold (többi kacatnak se jó), fulloshoz képest elég rossz volt a jutalom :? Innen irány haza, aztán megbeszéltük a főcsatát, hogy kivesszük még az embereket a köv hétfőn, aztán irány középre.

Sajnos a csatában csak addig álltam jól amíg nem jött Vlagyimir és nem bábjátékosozta meg a mesterlövészeket, így azok egyszer se jöttek. Szóval onnantól bukó volt, mert Bic túlerőben volt és skillfölényben volt, ráadásul szép dark magic repertoárral.

Ez a meccs nem volt az enyém, sok hibával játszottam Bic pedig jól tolta, felmosta velem a pályát, gratulálok neki még egyszer! :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 17:05 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Az 1. forduló végeredménye
Disputed Island
Shien76 (Sylvan, Ossir) 1 - 0 Hahakocka (Academy, Narxes)
Bic (Necro, Vlagyimir) 1 - 0 Zsee (Haven, Dougal)
Fili (Necro, Orson) 1 - 0 Áyron (Inferno, Nymus)

2. FORDULÓ
Szeptember 8 - 21

Korábbi barátok
Shien76 - Bic
Hahakocka - Fili
Zsee - Áyron

Ezek a várak maradtak :

Shien76: Haven, Inferno, Necro, Kazamata, Academy, Fortress
Bic: Haven, Inferno, Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress
Hahakocka: Haven, Inferno, Necro, Sylvan, Kazamata, Fortress
Fili: Haven, Inferno, Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress
Áyron: Haven, Necro, Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress
Zsee: Inferno, Necro, Sylvan, Kazamata, Academy, Fortress

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 szept. 09 kedd, 15:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 17:27 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Mivel sokszor játszottam már ezen a pályán és én voltam a választó, ezért próbáltam biztosra menni. Kiki segítségével az első heteket papíron kidolgoztam, majd ki is próbáltam. Ám nem minden sikerült úgy, ahogy terveztem. Bár a legtöbb semleges védő nem lövő volt (ez alól kivételek voltak az orgyilkosok), mégsem támadtam meg semmit, inkább építkeztem. A kapitol a harmadik hét harmadik napján lett meg, a sárkány kivételével szinte minden fel tudtam húzni a negyedik hétre. A főnixeket a negyedik hét ötödik napján győztem le, csak heten voltak. A csatát veszteség nélkül hoztam, hála a héten a dzsinnekből feltámasztott 4 kaszásnak. Aznap meg is lett az aranybánya. A belső területeken minden fontosat kipucoltam, ám a sárkányutópiát Zsee-től való félelmem miatt meghagytam. Ekkor visszavonultam a váramba. A második hónap negyedik napján Zsee elfoglalta az aranybányáját, ekkor tudtam meg, hogy áttört, majd a harmadik hét harmadik napján megjelent a hősével és kifosztotta az utópiát. Ezt követően visszavonult a várába. A főcsatára középen került sor.

A hősöm 18-as szintű volt: A4, D15, S~22, K11. A seregem (csak közelítőlegesen): 500 csontvázíjjász, 300 zombi, 180 szellem, 72 vámpír, 40 lich, 30 kaszás, 8 (csontváz)sárkány. Expert Dark/Summoning/Logistics/Sorcery volt a hősnek. Szerencsére a várban volt Vakság/Bábjátékos, illetve az Idéző mágia könyve adta a Főnix idézést. A főcsatában Zsee jelentős lényhátrányban volt, de a 13-as kezdeményezésű papja hamar rendet vágott az íjjászaim között. A csata ott dőlt el, hogy Zsee nem tudta leszedni a vakságot és a bábjátékost. Ennek köszönhetően a 180 mesterlövésze egyszer sem lépett.

Összegezve azért sikerült nyernem, mert Zsee később tört át, mint én, ezzel jelentős előnyhöz juttatva engem. Még egyszer köszönöm a játékot és kiváltképp hálás vagyok Zsee türelmének! :wink:

Bic


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiki 2014 szept. 20 szomb., 8:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 08 hétf., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
No Kiki te is játszol csak álnéven?
:D Grat Bic! Úgy látom itt a bal oldal nyert mindenhol :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 08 hétf., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Tudtommal Bic Kiki fia, azért ír az ő nevében.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 09 kedd, 16:12 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Lenne annyi változás ebben a körben hogy a Hahakocka - Fili meccsen a színeket megváltoztattam. Az indok az hogy a havas terep (szerintem legalábbis) elég gané, így maradna mindenhol a piros vs kék felosztás.

A változatosság kedvéért gondoltam így, de úgy látszik nem jön ki jól. A következő körös mapot a hétvégén megnézem, ott nincs e terepbéli hátrány valahol a másikhoz képest és még előre szólok.

Sajnálom, remélem nem okoz senkinek gondot :?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 09 kedd, 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Akkor most nekem kinek is kell írnom ha egyeztetni szeretnék Bic-el a meccsünkről ? :)

Szóval Bic írj majd pm-et, hogy neked mikor lenne jó és egyeztetünk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 09 kedd, 18:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
shien76 írta:
Akkor most nekem kinek is kell írnom ha egyeztetni szeretnék Bic-el a meccsünkről ? :)

Szóval Bic írj majd pm-et, hogy neked mikor lenne jó és egyeztetünk.


Egyébként Bicet és Kikit is el tudjátok érni Kiki felhasználóján :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 09 kedd, 19:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Zsee írta:
Lenne annyi változás ebben a körben hogy a Hahakocka - Fili meccsen a színeket megváltoztattam. Az indok az hogy a havas terep (szerintem legalábbis) elég gané, így maradna mindenhol a piros vs kék felosztás.
Sajnálom, remélem nem okoz senkinek gondot :?


Részemről rendben, habár párszor lejátszottam a kiírt színnel a pályát.
De nem szeretném ha ez miatt hátrányt szenvedne Haha.

Valamint jó lenne a többi pályát is megnézni akkor, és véglegesíteni, mert ha van idő legalább lehetne próbálgatni. (Az is szív aki esetleg begyakorolt valamit, ha váltogatjuk időközben) :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 13 szomb., 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Fili akkor most hogy van? Én vagyok a kék te a piros???

Jövő héten mikor lenne jó neked? Ha nem megy el a honlap lehet jó lett volna ma is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 14 vas., 9:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Haha!

Nekem mindegy milyen színnel vagyok, és a havas pályát is szívesen elvállaltam volna, de szerintem már ragaszkodjunk Zsee által kiírt legújabb párosításhoz.

Abban a felállásban amennyiben megfelel, te vagy piros én kék.

Ha esetleg olvasod és megfelel, akár ma (vasárnap) délelőtt 10-kor el is kezdhetjük.
A többit már privátban folytassuk Zsee kérésének megfelelően!
(GameRangeren bejelöltelek barátnak és ma délelőtt fent leszek, oda is írhatsz)

Zsee!

A színválasztásokról a véleményem a továbbiakra az, hogy maradjon az eredeti kiírás, és nem kell azt agyon ellenőrizgetni. (Látod már ebből is csak keverés van) A sorsolás alapján mindenki vagy elöl vagy hátul van, a szín is ennek megfelelően van kisorsolva, felesleges ezt minden fordulóban váltogatni, az én részemről teljesen elfogadott, de legfeljebb más is írja meg a véleményét erről.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 14 vas., 12:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Fili nem látlak a gamerangeren. Mi a neved?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 15 hétf., 16:28 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Megnéztem a többi fordulót és egyedül ezen az egy mapon van szerintem hátránya az egyik játékosnak a másik ellen. A többi viszonylag mirror.

Áyronnal egyébként lejátszottuk a meccsünket :

Zsee, Academy-Havez - Áyron, Fortress- Ingvar

Utólag úgy érzem a várválasztáson ment el a meccs, de ezt később kifejtem...

Kis mapon szeretem a ballisztás hősöket, mert hamar kell csatázni és a balliszta elég erős tud lenni. A vár pedig a varázslatok miatt kellett, úgy éreztem ez a két komponens hozza meg majd a győzelmet... tévedtem :(

Az első héten majdnem minden jól ment, kivettem a fa-kő bányát, a kriptát (ami sajnos minimumus volt, 2k gold, semmi arti...) az ékkő bányát és a malomot. A 2. héten kivettem fent mindent. A 3. hét végén vagy a 4. elején megláttam Áyront bent a sivatagban, míg én lent az utolsó cuccot, az artit szedtem ki. Itt kivett 2 törpe relic-et és az utópiát, amire nem számítottam...

Kivettem amit tudtam, felhúztam a Titánokat bementem középre, kivettem egy idéző mágia könyvet majd elkaptam Áyron főhősét a területén.

A főcsatában létszámelőnyben voltam, de itt kezdődtek a problémák... Harci értékeim sehol, Áyronnak pedig valószínűleg a skillek is megvoltak, szóval a sebzésem sehol nem volt (és a ballisztáé se, 13 tudással...), mágiában is alulmaradtam, mert Distruction helyett Enlightmentet vettem be, a főnixem pedig elég lightos volt... A rúnáktól féltem, az első 3 körben Áyron végig tudta használni őket és utána is néha jött egy feltámasztás, de nem ez volta döntő hanem az előbbiek. A csata végére a lv1-2-je maradt meg, azok brutálisan erősek voltak, pedig a csata elején a kis pajzsos genyákat megberzelkelte :P

Sajnos már a 2. héten rájöttem hogy ide az eredetileg kigondolt Inferno - Deleb felállással kellett volna jönni, tripla tűzlabdás ballisztával. A tesztelésen is sokkal jobban haladtam vele, most se tudom miért az Academyt választottam... Áyron jól tolta, megérdemeltem győzött, gratula még egyszer! :wink:

A saját játékommal viszont megint elégedetlen voltam. A következő három meccsre összeszedem magam, muszáj legalább kettőt nyerni :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 15 hétf., 20:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Nohát érdekes volt midőn a pályát nem teszteltem le előtte mint az első meccsnél így nem tudtam mi hogyan van. Választásnál mikor a törpöt rakta be elsőnek na ott megállt a szívem na mondom kit vigyek ellene végül Slyvan mellett döntöttem és a haven mellet előbbi a gyors támadás miatt az utóbbi a stabil védelem támadás miatt. Csak ezután a Varázslókra váltott Zsee barátunk na mondom elölről akkor. Infernot már nem hozhattam pedig az impek. Végül a törpökre esett a választásom az erős védelem miatt kivédjem a a 3 lövőegységet és az erős mágiáját. Ingvart a védelem miatt választottam.
Első héten lényegében elfoglaltam minden bányát kivéve a kristályt és a higanyt ott ezeknél hunterek és varázslók álltak.Elsőnek a pénzes épületre mentem rá utána lények és rúnamágustorony. 2 hétre már thánok lettek a seregbe. 3.hétre betörtem a középre aranybányákat elfoglaltam,kifosztottam nyersanyagépüeteket. Sárkány adó épületem lett. Ezután bepróbálkoztam az utópiánál ahol a thánok hullottak( a gép szereti őket támadni) Itt két magas szintű pusztító varázslat esett.És egy nyaklánc
ami 1 manát add az ellenség elköltött 2 mana pontjai után ez jól jött később. Go haza tölteni fel. Rúnamágusok kimaradtak a tornyok miatt a seregemből teljesen a játék végéig. Középről szereztem a két törpe tárgyat(pajzsot és mellvértet így lett 13 védekezésem)
Hősöm: védekezés ,szerencse,pusztítás,fénymágia aszem támadás volt még a jártasság. Pusztítást , szerencsét és védekezést kihúztam mágia ellen legyen esélyem.
No hát igen mikor elkapott Zsee és megláttam a seregét na akkor mondom vesztettem kész. Elkezdődött a csata sikeresen magamat betámadtam a beserkerekkel elfelejtettem a képessége azonnal támad xd Ezután remény gyúlt bennem mikor a gremlinek és a balliszta alig sebezte a lényeimet ekkor rohamot indítottam. Mindig imádkoztam drága varázslatot idézzen a nyakláncom miatt a főnixekkel mindig vissza jött a manám.
Végül a rúnák,védekezés , pusztító mágia meghozta a gyümölcsöt pedig nem hittem volna az elején hogy nyerek.
KÖszönöm a meccset :)

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 226 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség