Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 22:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
bogpista írta:
Én sose nézem, hogy kinek milyen csapata volt eddig.


Csak vicceltem, egy csomó hasonlóság volt már azonos bajnokságokon is. Sokszor jár játékosok agya egy rugóra.

Nem baj Dave, ugyanazon bajnokságon meg Magix zúzta szét egy tervemet, de azért Te még megpróbálhatod, hátha eredményesebb leszel :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 28 hétf., 2:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
NG írta:
bogpista írta:
Én sose nézem, hogy kinek milyen csapata volt eddig.


Csak vicceltem, egy csomó hasonlóság volt már azonos bajnokságokon is. Sokszor jár játékosok agya egy rugóra.


Ennek egy ékes esete a 60%-os fire shield-kombó is, amit három BB-vel ezelőtt sütöttem el a pit fiendekkel. :P Bár azzal együtt lenne mivel büszkélkedni, ha a Maestro és Magix is abból merítette volna az ihletet. :P (ha már a Nyűvesekkel elvileg úgyis Magix szórakozott korábban - bár ennek én nem voltam tanúja sajnos, mindig igyekszek valami többé-kevésbé általam nem tapasztalttal előrukkolni, akkor is, ha hülyeség :lol: )

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 28 hétf., 2:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NG írta:
bogpista írta:
Én sose nézem, hogy kinek milyen csapata volt eddig.


Csak vicceltem, egy csomó hasonlóság volt már azonos bajnokságokon is. Sokszor jár játékosok agya egy rugóra.

Nem baj Dave, ugyanazon bajnokságon meg Magix zúzta szét egy tervemet, de azért Te még megpróbálhatod, hátha eredményesebb leszel :)

Hát ezaz hogy megpróbálhatnám de olyan drágák lettek a legyek hogy 300 se telik ki :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 30 szer., 19:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Elkalkuláltam magam napok terén... :? :roll:

Úgy volt hogy ma kész leszek a H5 mapokal, de a 2. kört nem biztos hogy be tudom fejezni a ma, az első fordulós mapokat viszont mindjárt küldöm Jounak.

Sajnálom, lehet csúszok egy napot... :roll:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 31 csüt., 3:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Pár röpke óra alatt leteszteltem a csapatomat mindenkiével,a tapasztalatok:
-varázslós csapatok ellen aligha van esélye a mightos defenzív alakulatomnak
-mightosok közül a naga queenek vernek el a többi ellen jó esélyem van
-top1 csapat az elementálos SZVSZ
-a varázslós csapatok többsége is erős,szoros lesz az élmezőny

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 31 csüt., 10:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Pár röpke óra alatt leteszteltem a csapatomat mindenkiével,a tapasztalatok:
-varázslós csapatok ellen aligha van esélye a mightos defenzív alakulatomnak
-mightosok közül a naga queenek vernek el a többi ellen jó esélyem van
-top1 csapat az elementálos SZVSZ
-a varázslós csapatok többsége is erős,szoros lesz az élmezőny


Pedig pont a te angyalkáidnak az ilyen implós-chaines arcokat kilóra meg kéne enniük. :D Az én bikáimat meg lehetőleg kevésbé. :P Én úgy számoltam am, hogy a szerencsefaktor fog dönteni (skillfa), na meg persze a Luck-morál. :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 31 csüt., 11:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
HUNLorcs írta:
Dave írta:
Pár röpke óra alatt leteszteltem a csapatomat mindenkiével,a tapasztalatok:
-varázslós csapatok ellen aligha van esélye a mightos defenzív alakulatomnak
-mightosok közül a naga queenek vernek el a többi ellen jó esélyem van
-top1 csapat az elementálos SZVSZ
-a varázslós csapatok többsége is erős,szoros lesz az élmezőny


Pedig pont a te angyalkáidnak az ilyen implós-chaines arcokat kilóra meg kéne enniük. :D Az én bikáimat meg lehetőleg kevésbé. :P Én úgy számoltam am, hogy a szerencsefaktor fog dönteni (skillfa), na meg persze a Luck-morál. :D


Csak az a baj h nem ő kezd, és a chaines ellen sokfelé nem éri meg neki szétállni, az implós ellen meg szétállva túl kicsit üt szerintem...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 31 csüt., 11:34 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Jou írta:
HUNLorcs írta:
Dave írta:
Pár röpke óra alatt leteszteltem a csapatomat mindenkiével,a tapasztalatok:
-varázslós csapatok ellen aligha van esélye a mightos defenzív alakulatomnak
-mightosok közül a naga queenek vernek el a többi ellen jó esélyem van
-top1 csapat az elementálos SZVSZ
-a varázslós csapatok többsége is erős,szoros lesz az élmezőny


Pedig pont a te angyalkáidnak az ilyen implós-chaines arcokat kilóra meg kéne enniük. :D Az én bikáimat meg lehetőleg kevésbé. :P Én úgy számoltam am, hogy a szerencsefaktor fog dönteni (skillfa), na meg persze a Luck-morál. :D


Csak az a baj h nem ő kezd, és a chaines ellen sokfelé nem éri meg neki szétállni, az implós ellen meg szétállva túl kicsit üt szerintem...


Az oké, csak gondoltam az angyalok elég gyorsak lesznek ahhoz, hogy az a néhány sárkány + fal ne tudja nagyon megszivatni az implós seregnél. :roll: A chaines problémát még inkább megértem, bár Pista meg nem tudja szétszedni a sárkányait, ha jól emlékszem. :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 31 csüt., 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
HUNLorcs írta:
A chaines problémát még inkább megértem, bár Pista meg nem tudja szétszedni a sárkányait, ha jól emlékszem. :roll:

Hát igen, ez egy huge mistake...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 0:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Az én csapatom azért erős közelharcban mert alig sebeznek rajtam valamit a magas def+shield miatt.És viszonylag jót is sebzek de nem olyan nagyokat mint mondjuk egy barbár sereg esetében,és lassabb is vagyok a varázslósoknál.A bikáidat meg levágom mint a vágóhídon :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 1:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Az én csapatom azért erős közelharcban mert alig sebeznek rajtam valamit a magas def+shield miatt.És viszonylag jót is sebzek de nem olyan nagyokat mint mondjuk egy barbár sereg esetében,és lassabb is vagyok a varázslósoknál.A bikáidat meg levágom mint a vágóhídon :P


Challenge accepted. :P Sajnos az enyémnél nem lehet nagyobb az a def, szóval összecsomagolom az angyalkáidat és cső. :P :D Ill. össze sem kell csomagolnom őket, rájuk fújnak oszt meg is haltak. :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 3:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nincs shielded és lassú vagy :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 14:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Nincs shielded és lassú vagy :D


+6-os defem van, szóval bírják a strapát a srácok. :P De majd meglátjuk. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 15:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Vak veszekszik világtalannal :P

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 15:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dreegar írta:
Vak veszekszik világtalannal :P

Téged is elverlek :)

Shield közelharcban +12 deffel ér fel :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 16:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Sok lúd disznót győz alapon nyerünk. :D

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Dreegar írta:
Vak veszekszik világtalannal :P

Téged is elverlek :)

Shield közelharcban +12 deffel ér fel :wink:


Édesmindegy, mert nem lesz hozzá HP-d, nekem meg igen. :P A nagák sebzése meg még az angyalokénál is gyengébb. :P Az elementál-ludakból meg valóban sok fog kelleni. :P

Amúgy most már lassan jöhetnének azok a H5 mapok, unalmunkban itt elárasztjuk a topicot ezzel a szájkaratézéssel. :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 21:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ma megkapjátok az 1vs1 és 2vs2 térképeket. (4db 2vs2 térkép és 10db 1vs1 térkép). Az 1vs1-ben oda-visszavágók lesznek, de más-más térképeken a változatosság miatt. A támadás térképeket még nem kaptam meg Joutól, amint megérkezik, írok és azt is megkapjátok. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 01 pén., 22:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
A 2vs2 döntő napján szeretném ha kicsit előbb kezdenénk (1 óra?), mert szeretném elérni a 17:45-ös vonatot Pest felé.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Előzetes latolgatás
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 02 szomb., 18:40 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Idő hiányában kicsit megkésve, de még a tábor előtt gyorsan Én is jósolok egyet a H3 támadás tornára. A H5-tel kapcsolatban egyelőre nem bocsátkoznék hosszabb elemzésbe, Én az utolsó helyet próbálom elkerülni, remélem összejön, a többiek csapatainak az erősségét és gyengeségeit még nem látom át.. :?
Na de jöjjön a H3:

Adler: Ellenem tökéletes csapat, kérdés a többiek ellen mire megy, 7-12 helyre várom.

Billherry: Első ránézésre kevésnek éreztem a Minotaur Királyok számát, második blikkre viszont inkább azzal gyűlhet meg a bajuk, hogy az első ütést nem ők viszik be. 13-18 helyre várom.

Bogpista: Ennek a csapatnak valóban igazi Nemezise vagyok, és az is biztos, hogy pár embernek nagyon fog fájni a láncvillám, azonban úgy érzem a mezőny egy része bírni fogja az égi áldást ezért a 7-12. helyre várom.

Chris: A Magógok ön és közveszélyesek, és ugyan a közellenség felé billenti a mérleget az arany íj és a berserk, ám mert kard ki kard már keveset ütnek, lassúak és nincs mágiaimmunitásuk a 13-18. helyre várom őket.

Dani: Arkangyalok… szépek meg jók, de úgy érzem végzetes lesz számukra, hogy csak 2 felé oszthatók és egy kör alatt nem tudják bezúzni a teljes ellent, ezért 13-18 helyre várom őket.

Dave: Első ránézésre ez tűnik az egyik legerősebb csapatnak, egyedül sebességbeli problémáik lehetnek az Angyaloknak, de azon meg segít a morál. 1-6 helyre várom őket.

Dreegar: Haste, blind, blind immunitás + 75 Naga ha nem kap rendszeresen kirívóan rossz tulajdonságokat megállíthatatlannak tűnik. 1-6. helyre várom őket.

HUNLorcs: Lassúak a Gorgonok, és hiába a teleport, ha egyben marad a csorda nagyon kiszolgáltatott lesz a varázslós csapatoknak, szétbontva pedig nem érnek át időben és nem is ütnek elég erőset. 13.-18. helyre várom őket.

Karesz: A Master Genie-k nem elég gyorsak ahhoz, hogy az első ütést az O. Gargoyle horda vihesse be, ráadásul némelyik csapat esetében még a mass haste is kevés a sebességfölény kialakításához, ezért a 13-18. helyre várom a csapatot.

Magix: Van benne fantázia az kétségtelen, ám úgy érzem a sebessége kevés lesz, és a Fire Shield is csak akkor üt ha ütik… 7-12. helyre várom a csapatot.

Ricsepi: Implosion + Feketesárkányok… A mezőny fele ellen jó, ám mivel olyan csapatok ellen is bukni fogok amiken a közvetlen élmezőny gond nélkül átmegy 7-12. helyre várom a csapatomat.

Rt: Nagyon kemény lövész csapat, ráadásul a sallang lényeknek sem engedi, hogy lefogják, köszönhetően a jól megválasztott varázslatoknak. 1-6. helyre várom.

Ssth: Úgy gondolom, ez lehet az egyik csapat, ami kiemelkedik a mezőnyből. Mivel sokan építettek varázslatra, a mágia immúnis unikornisok véleményem szerint tarolnak majd, 1-6. helyre várom.

Teki1986: Ahogy már írták előttem is nagyreményű elementál csapattal van dolgunk, Én is úgy érzem, hogy behúzhatja az aranyat ez a banda. 1-6. helyre várom.

Vologya Mester: A másik Fire Shield-es csapat... Úgy érzem ez lett jobban összerakva, és előrébb is végez talán, mint Magix csapata de a Csontsárkányok nem elég gyorsak és nem elég erősek ezért a 7-12. helyre várom.

Warheart: Nagyon veszélyes csapat lett a teleportáló Mágusok hordája, ha szerencsésen kapja a morált meg a rezisztenciát a varázslós csapatok ellen, akkor dobogós is lehet. 1-6. helyre várom őket.

Zsee: Ütőerő megvan, ha ütik akkor is visszaüt, így védekezni sem kell, egyedül a varázslatoknak van kiszolgáltatva a csapat, ezért a 7-13. helyre várom.

Zsombor: Merész elképzelés, ám ha a Chain nem pusztítja el az ellenfél seregének jelentős részét ütőerőben már kevés lesz, hiába jön esetleg öregítés is mellé... 13-18. helyre várom.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség