Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 20 vas., 15:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Lordom: Kösz, ebben bízom én is... :P :lol: :wink: Egyszerű csapatok, mint a faék, aztán, hogy mire lesz elég, majd látjuk! :wink:

HUNLorcs: Megérkezett! :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 20 vas., 15:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Általában a faék csapatok nyernek,vagy ritkábban egy ügyes trükk :)

edit:én is elküldtem

_________________
Dave


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dave 2014 júl. 21 hétf., 3:16-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 20 vas., 18:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Egy fontos dolog a H5 2. körös adatlappal kapcsolatban!

A sisakot NEM számolja bele az excel az összesítésbe. tehát ha valaki vett sisakot a 2. körbe, akkor az légyszi ellenőrízze le az exceljét.
Alul a C48 as mezőben a H18:I30 szummát írjátok át H17:I30-ra és akkor kapjátok meg a valós elköltött értéket.

Csak, hogy ne szívassuk majd azokat, akik ellenőrzik az exceleket!

Üdv : Magix


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 21 hétf., 16:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az eddig beérkezett csapatok (Frissítve: 2014.07.22 19:30 óra):

H3 támadás:

Vologya Mester
Adler
Billherry
Bogpista
Chris
Dani
Dave
Dreegar
HUNLorcs
Karesz
Magix
Ricsepi
rt
Teki1986
Warheart
Zsee
Zsombor
Ssth

H5 támadás:

Vologya Mester
Chris
HUNLorcs
Lord Shaba
Magix
Ricsepi
rt
Teki1986
Warheart
Zsee
Zsombor

Kicsit későn is néztem direkt a csapatokat, de elég hiányos a lista a jelentkezettekhez képest... (H3: ssth, bogpista, Zsee, Dani - H5: Zsee) Szerencsétek, hogy átnézni, csak holnap este lesz időnk Jouval, ezért kaptok még 1 napot, de többet már nem... (Csak tudnám miért is kell az utolsó pillanatra hagyni, majd 2 napig küldhettétek volna... Igaz elismerem ez az idő több szokott lenni, miattam is volt csúszás... Szóval még 1 nap!)

Várom a további csapatokat az utolsó hosszabbított határidőig 2014.07.22-én 20:00 óráig. Baráti üdv!

Update1: Mindenki csapata megérkezett. Legkésőbb holnap közkézre kerül és lehet elemezgetni! :wink:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2014 júl. 22 kedd, 19:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 21 hétf., 19:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Beküldtem a csapataim, H5-ben nem tudtam dönteni melyikkel induljak így a random generátor választottam egyet nekem. Fogalmam nincs mire lesz elég. :D

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 21 hétf., 22:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Elküldtem a csapatom. Bocsi Vologya, kiment a fejemből a határidő. Egyszerű mint a faék, túl sokat nem kell gondolkodnom majd vele. Pedig volt 10-12 csapatösszeállításom, de egyik sem tetszett igazán. Olyannal pedig nem akartam jönni amivel már voltam, az nálam tabu.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 22 kedd, 0:24 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Úúú, sajnálom, nagyon semmit nem foglalkoztam mostanában a dologgal... :roll: :cry: :?

Rábökök valamire az árlistában gyors valamire azt az lesz a "csapatom". Mindjárt küldöm.

Elküldve. A lényekről tudtam hogy mikkel akarok menni az áruk hirtelen nem tűnt túl durvának, úgyhogy nem is variáltam sokat. Vettem 1-2 vicces dolgot melléjük ami hirtelen nem tűnt túl nagy marhaságnak, úgyhogy elég funteam-ek lettek :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 22 kedd, 8:41 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hú megy itt a káosz mint a H4-es káosz vár! :)

Érdekes csapatok lesznek az biztos! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 22 kedd, 16:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Én már tegnap elküldtem...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 22 kedd, 23:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A H3 és H5 támadás csapatokat leellenőriztük, megtaláljátok a postafiókjaitokban. Jöhetnek az elemzések a térképek elkészültéig. És persze akinek tengernyi ideje van, lehet készülgetni. :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 23 szer., 1:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Megjöttek a csapatok, írnék pár keresetlen szót hozzájuk.
Csak a H3-as csapatokat veszem górcső alá:

Adler: Feel the power. Gold dragon army. Nem lesz ez rossz csapat ebben a mezőnyben. A hősválasztás nem tetszik csak, ennyi pénzért jobbat is találhattál volna nekik.

Billherry: Minókingek. Sajnos a varázslatokat nem jól választotta ki hozzájuk. de a puding próbája ugye az evés.

Bogpista: Eszetlen cséjnes sereg. Legalább nem leznek hosszú meccseim :)

Chris: Jó az alapelgondolás, csak megrekedt félúton. Így kevés lesz.

Dani: Angyali üdvözlet. Megyünk azt ütünk.

Dave: angyal padawanok egy jedi mester kezében. Jó kombó.

Dreegar: sima nagák gyorsítva és vakítással fűszerezve. Sok függ majd a körülményektől.

HUNLORCS: ugrándozó gorgonok. Nekem is volt gorgonos csapatötletem, de én nem teleportban gondolkoztam volna mellette. Kevés a támogatás a teleport mellé. Az a 6 légy nem bont le semmilyen blokkot.

Karesz: Feketegargósereg. Egy a baja, hogy kevesen vannak és gyengék. Ja ez már kettő :)

Magix: Tűzpajzsos csontsárkányok numero uno. Nem tudom mire lesz elég...

Ricsepi: Az egyik player, akivel nem kell majd bajlódnom, hiszen esélyem sincs leverni. A többieknek viszont meg fog vele gyűlni a baja. Mivel nincsenek nagy hordák, így ez az implós sereg jó helyen fog végezni ha bírja manával.

RT: atomfizikus barátunk viszatért egy általa már alkalmazott csapathoz, csak most alap lícsekkel nyomul. A kevés lövős seregek egyike. Moandor rulez. :)

Ssth: Atomrezisztanciás war unikornok. Lehet sokat fogok káromkodni ellene a meccseken :D

Teki1986: Az egyetlen idézős csapat. A lizardjai keményebbek lesznek mint az elementáljai.

Vologya: Tűzpajzsos csontsari ismételten. Biztos izgalmas lesz majd a mirror csata :)

Warhearth: ping-ponglabda szerű magik. hol itt - hol ott tűnnek majd fel. A közeg nem fekszik neki, de így sem fog rosszul szerepelni.

Zsee: Mindenkinek visszaütő nagaqueenek. Csak sajnos elég kevesen vannak...

Zsombor: Másik cséjnes kolléga. Sajnos az utolsó pillanatban kivettem a destroy undeadot a varázslati repertoáromból :(


Összegzésképpen: Nem látok ultimate csapatot, akire nagy bizonyossággal ki merném jeleneni, hogy megnyeri a tornát. Az árlistát kell dícsérnem elsősorban, nagyon jól balanszírozott.
Még pár hét és megyünk. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 23 szer., 9:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Egyre kisebb biznisz ez a blind spell -.- ezúttal csak 8 ingyenpontot tudtam rajta venni :(

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 23 szer., 9:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Ahogy elnéztem a csapatokat eléggé kedvezőek számomra. H3-ban nincs gömbös csapat, viszonylag sok hp-m van hogy lehívjam az összes elementált meglátjuk mire lesznek elegek.
H5-ben az első körben kicsit neccesek lesznek a meccsek, de a második körben remélhetőleg sokkal jobb lesz már. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 23 szer., 11:15 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nagyon jó támadások elé nézünk, ahogy Pista mondta nem nagyon van Ultimate csapat.

rt H5 csapatára nagyon kíváncsi leszek, még tavaly tavasszal jutott eszembe az a csapat, de azóta nem sikerült összerakni :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 23 szer., 17:25 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát így elsőre elnézve a csapatokat, H5-ben, lévén nem értek hozzá, csak annyit állapítottam meg, hogy rosszkor nyúltam bele a nyűves+Confusion kombóba, épp amikor a mezőny felének elmepajzsa van... :roll: Sajnos smucig voltam a Sandro's Cloak megvételéhez, ez van. :lol: Csak a HP fölényemben bízhatok, de majd meglátjuk, hogy alakul.

H3-ban a bikák talán bírhatják a strapát, bár kicsit bosszantó, hogy az elementálhordás csapatokat újra meg újra el lehet sütni, és mindig elhozzák az első három helyezettnek járó kupa valamelyikét, mint ahogy most Teki is valószínűleg el fogja hozni. Legközelebb most már irgalmatlanul meg kell emelni ezeknek a spelleknek az árát... :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 23 szer., 19:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Pista:Esélytelenek nyugalmával indulok,Nekem ez már jó :D legalább tudunk játszani felkészülési meccseket :)

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 24 csüt., 1:36 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Sajna nemigen jön túl sok elemzés, szóval írok gyorsba egy amolyan hozzánemértő-verzsönt, hátha kedvet kap a nagyérdemű is :wink:

H5:

Chris:
A 61 Wight nem lesz sok sztem első fordulóban, második fordulóban már combosabb, viszont Eruinához akkor már inkább a ribancok dukálnának. Azért a kaszás srácok is szépet fognak sebezni. :P

HUNLorcs: Agybeteg nyűves horda Confusionnel, ami a fél mezőnyre nem hat. :D Azért fun csapat lesz remélhetőleg. :lol:

LordShaba: Széjjeltuningolt agyturkász Zoltán, papír lényekkel. Amolyan Lord Csabás csapat. :P Gőzöm nincs, mire lesz elég. :D

Magix: Jou győztes gremlinhordájának remake-je. Mezőny eleje tuti, nagy valószínűséggel dobogós csapat. :)

Ricsepi: Tápos gyaloghorda. Szép számmal vannak, de a Haste ellenére szvsz gond lesz a tempóval, illetve azzal, hogy nincs mágiaellenállás + inkább Lacibá dukált volna a srácokhoz.

Rt: Gatinges-luckos ördögök spell nélkül, ennek ellenére brutálisat oda fognak csapni. Agyturkász csapatokkal lehet problémája esetleg.

Teki1986: Szemét hős szemét spellekkel és szemét lényekkel... :lol: Mezőny első fele borítékolható, max a sárkányok alacsony száma kérdőjelezheti ezt meg.

Vologya Maestro: A Warlock's Luckos fireball szépet oda fog csapni a jónépnek, feltéve persze, ha lesz elég manája. :P Az Irresistible Magic miatt az immunosok sem érezhetik magukat biztonságban. :D Bár papír egységek vannak hozzá, kemény csapat lesz, mondjuk miért is húzna elő a Maestro gyengét abból a bizonyos kalapból? :P

Warheart: Bár a részeg ördögök itt is szépet fognak csapni, spanjaikat csak a második fordulóban uszítják rá a nagyérdeműre, ennek ellenére Confusionnel kemény ellenfelek lesznek a szarháziak. :P

Zsee: Zsé barátunk igencsak belenyúlt a jóba, az egyenes nyíllal lövöldöző titánok luckkal brutálisat fognak csapni, bár ennek ellenére a második fordulóra kicsit kevésnek érzem ezt a harmincat.

Zsombor "Mester": Bár a táncosok szépen fel vannak tápolva, első fordulóra kicsit kevésnek érzem azt a 300-at. Másodszorra már keményebbek lesznek a srácok. :)


H3-hoz megpróbálok valami eredményfélét is belőni. :P

H3:

Adler:
A megszokott Adler-féle "megyek, azt ütök" kombó. Gunnar választását még mindig nem értem igazából én se, ennek ellenére a sárkányok kemények lesznek és néhány csapat kifejezetten kedvez neki. Középmezőny.

Billherry: A Minotauroszok kemények, mint a kád széle, sajnos azonban nincs dispell, se semmilyen mágiaimmunitás, ami ebben a mezőnyben sajnos jócskán rontja a csapat esélyeit, így sajnos mezőny hátsó fele.

Bogpista: A Solmyr-féle Chain jól ismert, lesz is, aki nem fog tudni vele mit kezdeni, azonban a sárkányok egyben hagyása sztem nem volt jó ötlet, így szintén mezőny hátsó fele lesz.

Chris: Bár mágiaimmunitás itt sincs, Berserkkel és fix egyenes nyíllal sztem sokakat meg fog lepni ez a csapat, jó játékkal sima középmezőny, vagy jobb. :wink:

Dani: "Megyek, oszt' helyre teszem az eltévedt nyájat". :P Raktam össze hasonló csapatot, az arkangyalok elsőre kevésnek tűnnek, de Gladiussal nem lesz egyszerű lezúzni őket, sőt, sok esetben ők zúzzák le az ellent, mielőtt az bármit is tehetne. :P Szimpatikus csapat, gyors csatái lesznek, erős középmezőnybe várom. Esetleg plusz egy mellékstacket még elbírtak volna a srácok.

Dave: Klasszikus faék csapat az "eltévedt nyáj" ismételt helyreigazítására. :D Shielddel kemény alakulat, TOP 6.

Dreegar: Az oké, hogy a nagákat nevakíccsuk, de a Berserkes magogok azért betehetnek nekik. :lol: Ettől függetlenül a 75 naga az 75 naga, TOP 6.

HUNLorcs: Valaki vett itt valami marhacsordát, állítólag harcra. Szép színesek, érdekességképpen még teleportálni is tudnak, de hogy mire lesz ez elég a mezőnyben, azt majd megmondják az okosok. :P

Karesz: A sok mágus szvsz ennek a csapatnak sem kedvez sajnos. A gargoyle-ok szép számmal vannak, ebben a mezőnyben viszont szerintem ez csak a második felére lesz elegendő.

Magix: Ejnye, valakinek megtetszett a 60%-os fire shield. :P Igaz, papírsárkányokból, de 48 az 48. Erős középmezőny biztos, TOP 6 kérdéses.

Ricsepi: Impló+fekete sárkányok, igaz, nem sokan. A többi mágust biztosan veri, és mightok ellen is bevethető, bár értelemszerűen sok fog függni a resisttől. Erős középmezőnybe várom.

Rt: Moandor bombabiztos kombója blinddal és death riplle-lel megfűszerezve. Építettem hasonló csapatot tesztre, igaz, egy-két ponton különbözött, pl. spellek tekintetében. Azért veszélyesek lesznek, TOP 6.

Ssth: Masszív might csapat, Sentinellel az Unicornokat igen necces lesz lebontani, erős középmezőny.

Teki1986: Az elementálokat most sem lehetett megúszni, szintén nincs mit részletezni, TOP 6 biztos, TOP 3 valószínű.

Vologya Maestro: Egy újabb fire shieldes-csontsárkányos alakulat. Az 50 az itt is 50, ugyanaz vonatkozik rá, mint Magixre. :wink:

Warheart: 1 spellpontért teleportálni elég laza lesz, és szépet is sebez mágusalakulat, néhányan viszont nem kedveznek neki, középmezőny. :P

Zsee: A Gladiusos-Counterstrike-os királynők bárkit felszabdalnak, a Cure azonban elkelt volna melléjük, így csak középmezőny.

Zsombor "Mester": Korábban online TT-n már láttunk tőle hasonló, igen szemét kombót, akkor azonban végül nem került bevetésre. Középmezőny biztos, ha szerencsésen jön be az öregítés, akkor előrébb is végezhet.

Ennyi tőlem, kíváncsian várom azok elemzését is, akik értenek is hozzá. :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 24 csüt., 3:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Az angyaljaim nem fogják szeretni a varázslós csapatokat, darálás lesz :)

1vs1 2vs2 mapokat mikor kapunk? :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 24 csüt., 17:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:

1vs1 2vs2 mapokat mikor kapunk? :)


Üdv Bátor Harcosok!

Reményeim szerint hétvégén, szabályzattal egyetemben... Bocs, de most a szokásosnál is kevesebb az időm mindenre... :roll: :? Majd a táborban ecsetelem, ha valakit érdekelnek a miértek... :roll: Kösz a türelmet! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 24 csüt., 19:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
HUNlorcs: Én már megszoktam...bármilyen támadáson indulok,nekem sosem kedvező :D
Viszont,rossz csapat nincs,csak kevés boroskola :)

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség