Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 24 csüt., 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Karesz írta:
HUNlorcs: Én már megszoktam...bármilyen támadáson indulok,nekem sosem kedvező :D
Viszont,rossz csapat nincs,csak kevés boroskola :)


Egyébként, most ahogy legyártottam magamnak a csatánkat, kicsit megváltozott az álláspontom a te csapatoddal kapcsolatban... ha jó spelleket kapsz, akkor az az 521 gargo kemény lesz, szóval innentől kezdve luckfaktor az egész. :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 25 pén., 1:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én most nem vagyok olyan magabiztos a csapatommal :?
Főleg ha lesznek akik lemákolnak,mert tavalyi táborban én nyertem mákkal :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 25 pén., 21:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
No most már lassan mások is írhatnának egy-két esélylatolgatást, hadd lehessen jósolgatni. :P :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 26 szomb., 17:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
HUNLorcs írta:
No most már lassan mások is írhatnának egy-két esélylatolgatást, hadd lehessen jósolgatni. :P :D


Mondjuk a kívülállók effektív nem látják a csapatokat, én szívesen megtekinteném őket :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 26 szomb., 17:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
NG írta:
HUNLorcs írta:
No most már lassan mások is írhatnának egy-két esélylatolgatást, hadd lehessen jósolgatni. :P :D


Mondjuk a kívülállók effektív nem látják a csapatokat, én szívesen megtekinteném őket :)


Egyetértek :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 26 szomb., 17:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dragon írta:
NG írta:
HUNLorcs írta:
No most már lassan mások is írhatnának egy-két esélylatolgatást, hadd lehessen jósolgatni. :P :D


Mondjuk a kívülállók effektív nem látják a csapatokat, én szívesen megtekinteném őket :)


Egyetértek :)


Üdv Bátor Harcosok!

Gepy kirakja hamarosan remélem... Most emlékeztettem rá... :) Baráti üdv!

Hát én rakom ki és minden kívánságotok ilyen gyorsan teljesüljön:

H3TT_Csapatok_14Tabor.rar
H5TT_Csapatok_1fordulo_14Tabor.rar
H5TT_Csapatok_2fordulo_14Tabor.rar

ui: Kettőtöknek elment mailben is! :wink:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 26 szomb., 21:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Ha már a Mester megosztotta a "kívülállókkal" a csapatokat, akkor írnék is elemzést hozzájuk, ha már el nem tudtam menni :)

H3 először:

Bogpista: Destruktív gyorsan és nagyot sebző chain sereg, meglehetősen do or die alapon nyugszik. Látok benne potenciált, a gold dragon gyors és nagyot fog sebezni a chain is. Személy szerint talán csak a TH-t találom kicsit túlzásnak, wizard szokott kapni intellt + sok knowledge-t, így szerintem egy 5-6-os satyi elég lett volna, vagy egy dragon crown. De ez csak egy személy szerinti megjegyzés, így tuti nem fog a mana elfogyni :)

Dani: Egy kamikaze sereg arkok képében. 16 ark az böhöm nagyot tud ütni, főleg egy gladiussal, a 2 stack resuzni tudja egymást, Tyris jó hős és van cure. Szívatós és veszélyes csapat!

Teki1986: Ez egy nagyon jó és kreatív ötlet szerintem. Elementál idézés hp hegy távolságiakkal ellátva. Itt az a gikszer jöhet közbe, hogy Ayden nem kap fire magicet, (amire eléggé kevés az esély, de pont ma nosztalgiáztam régi támadásokon, és tapasztalat, hogy mindig van esély arra, hogy nem jön be egy gyakran érkező skill) de még lehet, hogy skill nélkül is letudja verni az ellent sok esetben. Kíváncsi leszek, mennyi mana lesz viszont ehhez, tekintve, hogy +4 kn van és intell speckó. Minimum top 6, de top 3-ra is esélyes, ha a játék is azt akarja.

Zsee: Naga queen rambo csapat :) Speckós hőssel ellátva, iszonyat nagy támadással és expert hasteval, esetlegesen counterstrike is van. Két észrevétel: Nagyot üt, de övé kell, hogy legyen az 1. ütés és kellett volna valami jobbféle pozícionáló vagy falbontó spell, személy szerint egy remove obstaclet vagy frost ringet vagy ehhez hasonlót hiányolok a csapatból, de szívató mágia ellen is lehetett volna egy cure / dispellt szerezni. Lesz akiknek kellemetlen perceket fog okozni!

Dreegar: Engem nevakíccs :) Vazz... A sereg az ugyanaz, mint Zsee esetében, csak sima (és több) nagával. Itt már az alkotó gondolt a vakítás problémájára és ő is ezzel operál, a gond az, hogy a sebző spelleknek nagyon kivan téve a sereg és az előzőben elmondott "valamit hiányolok belőle" feelingem van (jah igen, itt nincs haste).

Adler: Nem sok cicó, attack azt kész! 20 Gold Dragon egy overlorddal megtámogatva, kellemesen hangzik! A kis hp-s csapatokat belehet ezzel taposni a földbe, bár azt elkell ismerni, hogy a sereg egyszerű mint a faék, ami a gyengesége is, de Adlert ismerve ez a bemelegítő nap lesz számára a Heroes világába való visszatérésre, így a lazaság érthető :)

Warheart: Kreativitásból jeles a csapat felépítése és az itemek is :lol: Ennyi mage tele nyíllal fájdalmasat tud csapni, bár most nem kedvez hősünknek a sereg környezet egy lista eleji szerepléshez, de funra tökéletes lesz és megfog keseríteni sok percet néhány embernek :)

Amúgy idén látom sok embernek nagyon bejön ez a "do or die" mentalitás :) Pumpás filozófiája keményen ráfeszült a társaságra :lol:

rt: Vazz mennyi lich :shock: Ez az a csapat, amelyik azt hiszem tökéletesen megtalálta az idei árlistában elbújt titkot, rengeteg lvl 5 íjjász blokk takarítóval, slow-al blinddal, ez egy rettentően erős sereg ami a legtöbb helyzetre felvan készülve. Az olyan csapatok lephetik meg, akik nagy speedre és arconvágásra épültek, de amúgy ez elég durvának tűnik... Top 6 tutira, top 3 is valószínűleg megelelőlegezve!

Ssth: Ritkán látott sereg egy mostanság ritkán látott ember kezében! Szuper rezisztens unipacik mindenféle cuki spellel ellátva! Nekem tetszik ez az ötlet, bár a létszámát keveslem a paciknak, de ettől még ez egy nagyon beteg sereg, lehet vele szívatni a népet bőven! :lol:

Ricsepi: Implosion sereg black dragonokkal. Ebbe a mezőnybe ez a sereg elég erős lesz, valószínűleg a top 6 sétagalopp lesz! Ez az a sereg, amit ha nem kapnak szét a 2.-3. körre, akkor megcsinálja az ellenfeleket olajjal vagy anélkül is 8) :lol:

Billherry: Morcos minók gyülekezete! Dace miatt eléggé hamar az ellenfél arcába lesznek, van blind és curse a garantált durvulásért, 1-2 morál pedig tönkreteheti a kellemes perceket, amiket ezzel a sereggel ellehet tölteni! :D Gyengesége a spellekre való érzékenység és az, hogy curse helyett a cure sokat segítene a csapaton.

HUNLorcs: Ez a csapat tök erős szerintem, bár ez a mezőny nagyon nem kedvez neki. Ennyi bikát porttal és Alkinnal eléggé durva látni, sok ember ellen lesz ez jó kombó, óvatosan megelőlegezek itt egy top 6-ot, de ahhoz nagyon össze kell jönnie a dolgoknak!

Chris: Ez egy érdekes elképzelés, de kreatív! Ez a mezőny viszont szintén nem neki szól, a gyors lerohanós seregek (akik elvannak látva valamiféle védelemmel a berserk ellen vagy gyorsabbak vagy jól állnak fel a berserk ellen [lásd Tourney torna tapasztalatai :lol:]) és a casterek viszont nagyon megkeserítik az életét és szerintem ennyi Magog nem sebez eleget egy top spothoz (golden bow ide vagy oda). A mezőny összetétele miatt a max cél a tabella első fele lehet.

Dave: Angyalok Alkinnal és jó kisegítő spellekkel. Úgy gondolom ez egy erős csapat, sokakat megfog zakózni, top 6-ot megelőlegezném itt is!

Zsombor: Ez a sereg jó nagyot tud sebezni a chainnel, de nem sok töltet van benne, mivel a warlocknak nem szokása kn-t kapni és elmaradt a sapi vásárlás, ami szerintem itt kritikus lett volna. További gond, hogy a ghost dragon a játék leggyengébb upg. lvl 7-e, így nem sok ütést bír ki, ami nem előnyös egy caster sereg esetében.

Magix: Ez mi beteg ötlet :lol: Elég erősnek tűnik ez a sereg, probléma a speed lehet bizonyos esetekben, illetve, hogy sebző artik nem nagyon vannak, így eléggé kétes a dragonok sebzése szerintem. Kreatív ötlet, a fire shield tetszik, csak ez a mezőny nem megfelelő neki, mágikus védelme pedig nincs. Középmezőny első felét mondanék ide.

Karesz: Aú. Ezek a gargók erőseknek tűnnek, egész jó a létszámuk (igaz nem 7-800 körüli, mint fénykorukban volt, de nem rossz ez ebbe a mezőnybe), van haste és ellenfelet gyengítő weakness, plusz bármilyen spell, amit a geniek felpakolnak rá. A gond a mágiával szembeni gyengeségük és hogy a sebzésük nem tudom mennyire lesz nagy. Középmezőny első fele úgy gondolom ismételten.

Vologya: Minden nyavalyától védett fire shieldes bone dragonok ismételten :) Csatlakozom az előttem szólóhoz, el lesz egymással a két bone csapat :D Problémát ugyanabban tudok felfedezni, mint Magix esetében, bár ez a sereg védettebb a mágiák ellen. Ezt a csapatot is a felső részére várom a tabellának!

Így utólag végignézve, rengeteg kamikaze sereg lett idén, így szinte megjósolhatatlan mi lesz a sorrend, óvatos tippeket lehet csak tenni az élmezőny kilétét illetően. Ritka izgalmas és jó támadás lesz ez!

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 26 szomb., 22:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
H5:

Teki1986: Tier 8 Black Dragonok Frenzyvel és Confusionnal. A hősválasztás is jó, jó a speckó hozzá, a varázslatok széles skálát nyitnak meg előtte. 2. körre még több sárkány + senki nem menekülhet a confu + frenzy párostól. Teljesen biztosan top 3!

Ricsepi: Laza footman sereg, de jó sokan vannak. Azért 2 kör alatt egy haste, teleport vagy ilyesmi rájuk fért volna szerintem. Hiányolom a light magicet belőle, Havenes tömeglényekkel nagyon jól működik!

rt: Lucky gatinges devil csapat. Régen Jounak volt egy ehhez hasonló teszt csapata, ami elég durva volt a tesztek során, így 2 kört adni ennek a seregnek elég csúnya lehet. Top 3 környékére várom, a szerencsétől (gép akarata) függ a helyezése!

Warheart: Ugyanúgy ördögök alkotják a csapatot, viszont innen hiányzik a Gating. Van viszont mindenkire ható Confusion, Vulnerability és Slow + egy kevés mágikus védettség. 2. körben érkezik itt is a gating + luck. Ez a csapat sokoldalúbb, mint az rt-é, de itt is a gépnek nagy szerepe lesz a helyezés megállapításánál. Top 3.

Chris: Osztom azt a véleményt, hogy ez a hős Shadow witchekkel/matriarchokkal jó, viszont ez sem rossz. Egy jól megtámogatott Wight csapat szemét dolgokra lehet képes, elvégre is ezek az egyik legerősebb lvl 6-ok. Ha sikerült összehozni a stun lightningot elég erős lesz, 2. körben pedig már elég szép a wraith létszám!

LordShaba: Ez egy nagyon szenya csapat, de Csabától már megszokhattuk! :lol: Látom magam előtt mennyi kellemetlenséget fog ez a sereg okozni a többieknek, védhetetlen dark spellek, ez mindig egy durva kombináció. Top 6 tutira megvan, kevés a szellem ugyan és a puppet kijátszható, de jelen esetben ez elég lesz szerintem.

Magix: Ez a csapat ismerős! :) Sok gremlin, ami nagyot lő arcba, van luck is tartalékban és a fontos skillek megvannak véve! Azt hiszem ez a csapat is top 6-ba kerül, bár a sátor vétele meglepett ballista helyett :)

Vologya: Warlock luckos caster szellemek, fúj. Ez a csapat fájdalmas lesz az biztos, és lesz lehetőség bőven az anyázásra ellene :) Ha a gép is úgy akarja, akkor top 6, de lehet 3 is :)

Zsombor: Ez egy nagyon jó csapat lenne, peches beleválasztás volt ez a mezőnybe, mert nincs sok íjjász, ami ellen a deflect missile jó lenne. Nem rosszul van felépítve a körítés és alapvetően egy gyors inittel mozgó térsebző seregről van szó, viszont tapasztalatból tudom, hogy war dancerből ennyi nem elég, mert nagyon gyorsan hullanak.

Zsee: 22 titán íjjász hőssel, uni bowal és luck morállal... Nagyon rondának tűnik. 2. körben már megfelelő támogatást is kap spellek terén, azt hiszem ez egy top 6 csapat is lehet! Ha lenne mágikus védelme, ez a csapat szerintem top 3 lenne.

HUNLorcs: Ez is ismerős sereg, Magixnak volt ehhez hasonlója pár BB-vel ezelőtt. Varázslás azonnal kilőve ellene, Rengeteg confusion és van gondolt a HP-ra is. 2. körben érkezik hozzá a luck-morál is és még rengeteg imp. Külön megjegyzendő a gating. Ez is egy nagyon erős sereg, szerintem a top 6 esély itt is megvan.

Átnézve a csapatokat változatosak, általánosan elmondható, hogy Might vs Magic hangulatú támadás lesz, casterek a harcosok ellen. Aztán majd kiderül, hogy ki nyeri a mostani felállást, én ezúttal a Magic oldalra voksolnék, brutális elképzelések vannak benne.

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 0:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dragon írta:
Zsee: 22 titán íjjász hőssel, uni bowal és luck morállal... Nagyon rondának tűnik. 2. körben már megfelelő támogatást is kap spellek terén, azt hiszem ez egy top 6 csapat is lehet! Ha lenne mágikus védelme, ez a csapat szerintem top 3 lenne.


Gondoltam rá hogy anti-magic legyen inkább... lehet itt ment el egy kupa? :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 8:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Dragon írta:
LordShaba: Ez egy nagyon szenya csapat, de Csabától már megszokhattuk! :lol: Látom magam előtt mennyi kellemetlenséget fog ez a sereg okozni a többieknek, védhetetlen dark spellek, ez mindig egy durva kombináció. Top 6 tutira megvan, kevés a szellem ugyan és a puppet kijátszható, de jelen esetben ez elég lesz szerintem.

Magix: Ez a csapat ismerős! :) Sok gremlin, ami nagyot lő arcba, van luck is tartalékban és a fontos skillek megvannak véve! Azt hiszem ez a csapat is top 6-ba kerül, bár a sátor vétele meglepett ballista helyett :)


Havez alapból ballista és kocsi körítéssel indul :) Tavaszi BB-s bajnok csapat reinkarnáció :P

Éppúgy, mint a Csabi féle sereg, ami szintén valamelyik tavaszi BB-s bajnok csapat remake-je, ahhol Pista nemtudott eljönni támadni, pedig olyasmi serege volt mint amivel most Vogyi próbálkozik :) A megmérettetés nem marad el, csak pár generációt csúszik :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 10:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Jou írta:
Dragon írta:
LordShaba: Ez egy nagyon szenya csapat, de Csabától már megszokhattuk! :lol: Látom magam előtt mennyi kellemetlenséget fog ez a sereg okozni a többieknek, védhetetlen dark spellek, ez mindig egy durva kombináció. Top 6 tutira megvan, kevés a szellem ugyan és a puppet kijátszható, de jelen esetben ez elég lesz szerintem.

Magix: Ez a csapat ismerős! :) Sok gremlin, ami nagyot lő arcba, van luck is tartalékban és a fontos skillek megvannak véve! Azt hiszem ez a csapat is top 6-ba kerül, bár a sátor vétele meglepett ballista helyett :)


Havez alapból ballista és kocsi körítéssel indul :) Tavaszi BB-s bajnok csapat reinkarnáció :P

Éppúgy, mint a Csabi féle sereg, ami szintén valamelyik tavaszi BB-s bajnok csapat remake-je, ahhol Pista nemtudott eljönni támadni, pedig olyasmi serege volt mint amivel most Vogyi próbálkozik :) A megmérettetés nem marad el, csak pár generációt csúszik :D


Néha azért még most is sikerül figyelmetlennek maradni úgy tűnik :) :P

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 14:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Idézet:
az előzőben elmondott "valamit hiányolok belőle" feelingem van (jah igen, itt nincs haste).

Dragon ugye tudod miért kerül 4000+ba fafner? :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 15:01 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Dreegar írta:
Idézet:
az előzőben elmondott "valamit hiányolok belőle" feelingem van (jah igen, itt nincs haste).

Dragon ugye tudod miért kerül 4000+ba fafner? :D


Mert jóképű és a szépséget meg kell fizetni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 15:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Kép

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 16:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Dreegar írta:
Idézet:
az előzőben elmondott "valamit hiányolok belőle" feelingem van (jah igen, itt nincs haste).

Dragon ugye tudod miért kerül 4000+ba fafner? :D


Kevertem a stoneskin spelles fazonnal / csajjal :oops: Lekell állnom a cuccról úgy tűnik.. :oops:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 16:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Jou írta:
Havez alapból ballista és kocsi körítéssel indul :) Tavaszi BB-s bajnok csapat reinkarnáció :P


Vologya a megmondhatója, hogy úgy küldtem el a csapataimat, hogy itt küldöm a copy-paste csapataimat :) Bocsi Jou, de úgy láttam, hogy a tavaszi bajnok csapatodban van még craft, főleg a második körre :) Persze most utólag kiderült, hogy a gremlinek ára nem fog változni az őszi BB-re :)

Sajnos nem volt időm foglalkozni a csapatok tervezésével ,ezért maradt egy gyors remake a dologból.

Mivel mindkét csapatom a középmezőnyt fogja erősíteni, ezért pénteken főleg a jagermeister - luck - morál kombót fogom alkalmazni :) :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 17:59 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dreegar írta:
Kép


Szakadok... :lol: :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 18:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dragon írta:
H3 először:

Bogpista: Destruktív gyorsan és nagyot sebző chain sereg, meglehetősen do or die alapon nyugszik. Látok benne potenciált, a gold dragon gyors és nagyot fog sebezni a chain is. Személy szerint talán csak a TH-t találom kicsit túlzásnak, wizard szokott kapni intellt + sok knowledge-t, így szerintem egy 5-6-os satyi elég lett volna, vagy egy dragon crown. De ez csak egy személy szerinti megjegyzés, így tuti nem fog a mana elfogyni :)


Hééé, ez az őszi csapatom, copyrightos :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NG írta:
Dragon írta:
H3 először:

Bogpista: Destruktív gyorsan és nagyot sebző chain sereg, meglehetősen do or die alapon nyugszik. Látok benne potenciált, a gold dragon gyors és nagyot fog sebezni a chain is. Személy szerint talán csak a TH-t találom kicsit túlzásnak, wizard szokott kapni intellt + sok knowledge-t, így szerintem egy 5-6-os satyi elég lett volna, vagy egy dragon crown. De ez csak egy személy szerinti megjegyzés, így tuti nem fog a mana elfogyni :)


Hééé, ez az őszi csapatom, copyrightos :D

Te meg a tuti nyerő dragon flyos csapatomat tetted galyra :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 27 vas., 22:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
NG írta:
Dragon írta:
H3 először:

Bogpista: Destruktív gyorsan és nagyot sebző chain sereg, meglehetősen do or die alapon nyugszik. Látok benne potenciált, a gold dragon gyors és nagyot fog sebezni a chain is. Személy szerint talán csak a TH-t találom kicsit túlzásnak, wizard szokott kapni intellt + sok knowledge-t, így szerintem egy 5-6-os satyi elég lett volna, vagy egy dragon crown. De ez csak egy személy szerinti megjegyzés, így tuti nem fog a mana elfogyni :)


Hééé, ez az őszi csapatom, copyrightos :D


Én sose nézem, hogy kinek milyen csapata volt eddig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség