Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 07 csüt., 12:37 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Teki1986 írta:
Magix-éknak általában szokott lenni.


Mivel Teki késik, lesz időm hazamenni érte még indulás előtt :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 07 csüt., 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Régen pókereztem már. Meglátjuk, mire emlékszem még. Hogy is van? A színsor nagyobb, vagy a flöss?

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 07 csüt., 14:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Adler majd hoz friss Romantika nedüt! Csajfogót! :D


http://www.gamestar.hu/the-settlers-kin ... #kommentek

http://www.gamestar.hu/gamescom-2014-ki ... cry-4.html

Az Ubi beindult! :D

Heroes visszaszámláló most meg ezek :D

Idén két Assassin's Creed játék lesz egyik csak XboxOne-ra és PS4-re másik a Unity next genes mindenre.

Far Cry 4 bemutató,(A 3. részt csak majd most kezdem tábor után :D Steamen)

Új Settlers játék mely Heroes-os lett picit hisz fantasy világban játszódik, menedzselni és harcolni is kell külön egyszerre RTS és körökre osztott és város menedzselés és RPG egyben :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 10 vas., 9:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Jó volt, szép volt, köszi mindent! :) A kölök persze örült az kupának:)

Jah a csocsósok meg menjenek a búsba :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 10 vas., 21:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
No... rendben hazajutottunk, úgyhogy írnék pár sort. :P

Először is köszönöm a szervezést és a játékot, a szögedi morálos ellenőröket leszámítva nagyon jól éreztem magam. :P Röviden összefoglalnám a két TT-t az én szemszögemből:

H5:

Tekintve, hogy a H5 map editort még mindig nem próbáltam meg használni, ide csak érzésre szoktam csapatot választani, most is így történt. A tesztek során azonban már kezdtem érezni, hogy ezzel a nyűves hordával tulajdonképp esélyes vagyok, hiszen egyaránt blokkolni tudom a varázslókat, az Alastor-féle confusionnel a lövősöket, a HP-tömeg révén pedig a közelharcosokkal szemben vagyok előnyben. Érdekesség volt, hogy az alacsony defense ellenére az ellenséges sebzések sem voltak olyan vészesen nagyok, így a csapatok nagy része különösebb probléma nélkül verhető volt, bár persze becsúszott néhány nagy morál-luck segédlet is, pl. Rt ellen a második körben, aki joggal küldött el utána a fenébe. :P Lényeg a lényeg, az eredmény az lett, hogy a két fordulóban együttvéve mindössze két pont veszteséggel megnyertem a tornát, szóval nagyon örülök a fejemnek. :lol: Természetesen viszont gratuláció illeti a második helyezett Vologya Mestert, ill. a harmadik helyezett Magixet is. :wink:

H3:

Ide minden verseny előtt többet tudok tesztelni, ez az eddigi eredményeimben meg is látszott. Most is így történt, hosszas tesztelések után az Alkin vezette defense-tápos, szteroidos bikák mellett döntöttem, akiktől remélni tudtam, hogy bírni fogják a pofont. Sajnos azonban a mezőny egy része nem kedvezett, Ricsepi Implosionos csapata ellen pl. esélyem nem volt, teleport ide vagy oda. Emellett elhullajtottam pár be nem tervezett pontot is, ennek ellenére viszont egy izgalmas hajrában sikerült megcsípnem a dobogó harmadik fokát ebben a versenyszámban is. Nagy gratula az első helyezett Tekinek, ill. a második helyezett Bogpistának, aki számomra a torna nagy meglepetésének bizonyult, nem gondoltam volna, hogy az egy stackben hagyott chaines gold dragon csapat ilyen jól szerepelhet. Dicséret illeti a negyedik helyezett Ricsepit, és az ötödik helyezett Dave-et is, mert az Implós csapatból szerintem minden ki lett hozva, amit ki lehetett hozni, és Dave-nek is csak kicsin múlt, hogy nem lett dobogós, hiszen lényegében a mi meccsünket a water magic megléte ill. hiánya döntötte el, és mindkét alkalommal szerencsésnek bizonyultam e téren is, hiszen el tudtam távolítani az angyalokról a 30%-os shieldet.

Ősszel remélhetőleg találkozunk! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 10 vas., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Rekem 4 nap volt ez a hosszú hétvége! :D

H5: Tekinek nem jött a morál szerencsémre, ezért csak 1 pontot szerzett ellenem. Vologyától sikerült egy pontot rabolnom, mert nem ütöttem mellé és nemjött a warlock's luck, a többit hamar rövidre zárta a Maestro.
Egy két pontot még sikerült rabolnom és a sereghajtók között fejeztem be a versenyt.

H3: Bogpistát sikerült egy játszmában megizzasztani, egy chain resisttel és egy morállal, de végül érvényesült a papírforma. Ami vicces volt, hogy ezt a chain resistet basic resisttel sikerült elérni, még Ricsepi ellen mindkétszer expert volt a resist de egy implo se pattant le. :D
Sajnos itt is a sereghajtók között végeztem.

Tegnap este Dreegar tanítgatott 1 vs 1-ezni. Köszönet ezért! :)
Köszönet Vologyának a szervezésért és a fuvarért!
Gratulálok a helyezést elérőknek!
Sok sikert és kitartást a maratoni mapos csatákhoz!

Hazafele jövet a vonaton Warheart és HUNLorcs toltak egy hotseat 1 vs 1-et. A nyugatinál alig akartak leszállni! :D Még szerencse, hogy lemerült az akksi! :P

Remélhetőleg találkozunk ősszel!

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 15 pén., 1:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Végre netközelbe kerültem emberi időben... :roll: A H3 és H5 támadás végeredménye:

H5 Támadás:

BAJNOK: HUNLORCS 34 pont
2. Vologya Mester 26 pont
3. Magix 25 pont
4. Zsee 21 pont
5. Lord Shaba 21 pont
6. rt 18 pont
7. Warheart 13 pont
8. Teki1986 11 pont
9. Chris 9 pont
10. Ricsepi 2 pont
11. Zsombor (nem jött el)

H3 Támadás:

BAJNOK: Teki1986 27 pont
2. Bogpista 26 pont
3. HUNLorcs 25 pont
4. Dave 24 pont
5. Ricsepi 24 pont
6. Dreegar 21 pont
7. rt 17 pont
8. Warheart 16 pont
9. Adler 15 pont
10. Billherry 14 pont
11. Magix 14 pont
12. Vologya Mester 13 pont
13. Ssth 12 pont
14. Karesz 9 pont
15. Zsee 6 pont
16. Chris 5 pont
17. Dani 4 pont
18. Zsombor (nem jött el)

A 2vs2 torna végeredménye:

BAJNOKOK: BOGPISTA - KARESZ 9 pont
2. Ssth - Zsee/Vologya Mester 7 pont
3. Dreegar - Hahakocka 6 pont
4. Pumpás - Dave 6 pont
5. Teki1986 - Rt 5 pont
6. Ricsepi - Adler 1 pont

Az 1vs1 torna részeredménye 7 forduló után:

Élmezőny: Karesz - Dave - Bogpista
Középmezőny: Adler - Pumpás - Vologya Mester/Dani
Sereghajtók: Ricsepi - Hahakocka

Gratulálok a Bajnokoknak, helyezetteknek és minden résztvevőnek!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 15 pén., 1:49 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Na, hazaértem DE! aztán eldőltem az ágyon és nemrég sikerült felkelni :lol: Jut eszembe, a nagy kapkodásban Pumpertől nem sikerült elköszönni :? Ha valaki a jelenlévők közül átadná, Szevasz Pumper! :)

Megint jó volt a Tábor, keményen dolgoztunk végig :) Jövőre sem hagyhatom ki :P Foci, póker, tengó, f-1, quake, sör, pálesz... ja meg Heroes is volt :lol:

H5 TT

Ez volt az első nap. Nem teszteltem, DE reméltem hogy jó csapatom van. Az első kör végén holtversenyben 4. voltam szóval jól éreztem a dolgokat :lol: A második körben is hoztam kb. ugyanezt a szintet, bár a géptől kaptam 2 ajándék pontot Teki ellen. Így sikerült Csabiva holtversenyben végeznünk összesítésben, sőt, mindkét körben 1-1-eket játszottunk. Úgyhogy a "helyosztón", ahol pénzfeldobás alapján az első fordulós mapon játszottunk, végül Csabinak nem jött Dark magic, így én értem oda a 4. helyre :wink:

Az eredménnyel elégedett vagyok, ahhoz képest mennyi energiát fordítottam a csapatomra, ami kb. a semmivel egyenlő. Szerintem ez volt a maximum ebben a mezőnyben a csapattal (bár Kuci ellen az első körben szörnyűen álltam fel), de szerintem bármikor lehet hozni vele egy top6-ot.

H3 TT

Az alapötletem szerintem nem volt rossz, de kevés volt :lol: Valamiért nem tudok egyszerre mindkét támadáson jól szerepelni. Ha megvolt az egyiken a top6, a másikon uccsó 3... Na majd ősszel ezen változtatunk :lol:

2vs2

Ezt a 2. helyet nem igazán érzem megérdemeltnek, de persze örülök neki nagyon. Köszönöm Th-nak és Vologyának a sok tanácsot meg mindent! Most már muszáj lesz gyakorolnom egy kicsit :)

Eddig csak a támadásokra készültem, de most már szerintem részt vettem annyin hogy bármikor odakerüljek egy top6-ba. Mondjuk továbbra is a H5TT lesz a kedvenc verseny formátumom, szeretnék végre a Fő Kategóeiában is alkotni valamit, értsd. 1vs1 :P Majd ráfekszem hogy ne legyek sokaknak fix win, csak tényleg játszani kell hozzá, nem elég BB-n meg Táborban kikapni :lol:

Remélhetőleg ősszel találkozunk :wink:

#DE! #Makezdtem?! #PompásPumpás #Kétmoitoronkellnyerni :P :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 15 pén., 8:18 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Remélem, Károly behúzza az 1vs1 első helyét is... Ha egy üzlet beindul :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 17 vas., 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Véget ért ez a tábor is, köszönet érte Vologya Mesternek, aki még egy kis afterpartyt tart a családjával. A hazafelé út nem volt túl örömteli, akkora dugó volt az M5-ösön, hogy vagy másfél órát araszolgattunk gyökkettővel. A hangulat ismételten frenetikus volt, köszi srácok. Jövőre remélem ismét találkozni fogunk. A versenyekről: H5 támadásban nem indultam, ez helyett felhozó meccseket vívtunk Adlerrel és Kareszal :)

H3TT:
Itt 25,5 pontom lett, mert Dani ellen az első meccsen az utolsó chain mindkettőnket lesöpört a térképről. A csapatom egyszerű volt, de jó környezetbe került. Nem volt idén pirosgömbös csapat. A másik két sárkányos csapat ellen ki sem álltam, az tuti bukó volt. Ezen kívül csak Warheart ugrabugra magijai vertek meg. Túl nagyot sebeztek. A többieket legyőztem, még Teki elementáljait is megsütögettem a villámaimmal. Egyetlen egyszer volt, hogy csak advanced volt az air magic, minden más esetben bejött az expert air és az intelligencia skill is. Szerencsére kevés resist volt, a Chris elleni első cséjnreziszt az izgalmassá tette a meccset, illetve Dave ellen volt, hogy 4 hp-ja maradt a Goldnak mielőtt levillámoztam az utolsó angyalait. Gratula Tekinek, aki simán lehozta az első helyet, illetve Hunlorcsnak is, a 3. helyéhez.
A többi versenyszámról később, megyek aludni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 17 vas., 22:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A Pumpás féle net elfogyott, így kénytelen voltam kiülni a medencéhez, ahol éppen valami élvezhetetlen együttes ordibál a gólyatáborban... :evil:

Az 1vs1 torna végeredménye:

BAJNOK: DAVE 37 pont (megvédte bajnoki címét)
2. Bogpista 33 pont
3. Karesz 29 pont
4. Dani/Vologya Mester és Pumpás megosztva 24-24 pont
6. Adler 12 pont
7. Ricsepi 8 pont
8. Hahakocka 4 pont

Mr. LUCKY: Pumpás

Mr. UNLUCKY: Adler

Gratulálok a bajnokoknak és a helyezetteknek! És persze örülök, hogy itt voltatok és jelenlétetekkel emeltétek a rendezvény fényét. :) Beszámolóim majd ha hazaértem, most még augusztus 20-ig a családdal nyaralok, aztán meghirdetem az őszi Mugger Emlékversenyt, figyeljétek a fórumot. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2014 aug. 18 hétf., 18:52-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 18 hétf., 1:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ez a tábor is végetért,következzék az én beszámolóm első fele :)
Ezúttal mivel nem indulok h5 támadásokon egy nappal később érkeztem a táborba.Kalandos utam volt,kocsi-vonat-átszállás-vonat-átszállás-vonat-30perc gyaloglás-busz-10perc gyaloglás ez volt a sorrend :)
h3 TT:
Előzetes tesztelések után top6ot jósoltam magamnak,de nem indult jól a torna mert Karesz kapásból elrabolt tőlem egy pontot a morálos frenzys prayeres gargoylokkal,aztán HunLorcs ellen Tazarom nem kapott offenset ami a kulcs lett volna a győzelemhez,az ő Mephalája meg lapott offenset és utolsó lehetőségként watert is így 2:0 lett neki.Teki ellen le se játszottam mert esélytelen volt,HunLorcs azért próbálkozott az elementálokkal :)
Bogpista ellen először jött tactic így mentem és ütöttem,ütöttem,ütöttem és 8 angyal állt szemben 1 db 4 hp-s dragonnal :) Visszavágón már tacticot se kaptam így sima bukó volt.Ricsepivel 1-1eztem a resistnek hála.Zsee elméletileg győzött volna ellenem de először szembeállt a full stackommal és sikerült megütni,másodszor pedig szétszedte őket így 2:0-ra nyertem.Adler ellen sikerült nagyon rosszul felállnom és megütött 2x is úgy hogy nem ütöttem neki vissza,de szerencsémre az angyalok jól bírták a strapát és nem vesztettem pontot.A torna végén Ricsepivel egyenlő pontunk volt így egy utolsó csatával eldöntöttük amit ő nyert mert nem jött resist skill.Az 5.hely úgy érzem reális ebben a mezőnyben,csak nagyon kicsin múlott hogy nem értem el a 3. vagy akár 2.helyet.Hasonlóképpen képzeltem el előzetesen az élmezőnyt,sejthető volt hogy a varázslós csapatok erősek lesznek,ugyanis a haste és a red orb ****** drága és nyilván nem sokan veszik meg.Meglátjuk következőnek hogyan változnak az árak,szerintem a rekanter/piros gömb ára mehetne lejjebb picit :)

2v2
Pumpást kaptam párnak.Nem tudtam hogy mire leszünk jók,nem volt szerencsés leosztásunk sajnos.Pl. nem mindegy hogy Ssth-Vologya ellen kell játszani Homokórán ami szerintem nagyon brutál páros főleg azon a mapon,vagy a rutintalanabb Zsee az ellenfél.Ennek ellenére megpróbáltam kihozni magamból a maximumot több-kevesebb sikerrel.
1.Dave Necro & Pumpás Stronghold vs Bogpista Rampart & Karesz Necro
Desert War
Itt az első hetet jól kezdtem,lett 5.napra 110+ csontim.Aztán megtámadtam a pack nagát hogy bevegyem a lvl6 dwellemet,amik szépen lefelezték a csontijaimat.Hiba volt nem 2.hétre hagynom a szigetet,így lemaradtam és szenvedős lett ezután a játék.Pista hamarabb betört középre mint mi,de szerencsénkre nem tudta kivenni a +5allt.Miután visszafordult én bementem 3.héten és kivettem,majd Pumpással gyurmáztuk a főhősöket a skillnövelőkben.Pumpás megütközött Pista Crag Hackjével,és jelentős veszteségeket okozva elfutott.Majd én csatáztam Karesszal,de jelentős volt a skillkülönbség így veszteség nélkül hoztam a csatát,majd feladták.2:1
2.Dave Tower & Pumpás Rampart vs Adler Dungeon & Ricsepi Rampart
Nemzetek Csatája
Tudtam hogy ezen a mapon nem kell sietnem,1.héten csak annyit csináltam hogy csapattársam skillnövelőiben erősítettem a hősömet.2.héten kivettem a dobozt meg a sátrakat,132nél kivettem középről a +2speedet.Duplaváram volt de csak nagynehezen tudtam kivenni mindent.Pumpás csatázott Ricsepivel ahol izgalmas csatában Ricsepi nyert 1 vagy 2 gold dragonnal.Adler ellen beálltam tacticcal 2 szikla közé a titánnal ahonnan teli nyíllal lőhettem a dragont.Bár így sem érte volna meg neki előrejönnie a blackkel,de bejött a darálóba a többi lényt meg levarázsoltam meg levertem közelharcban.Resist is jött de nem számított mert jelentős seregem maradt a végére.2:1
3.Dave Rampart & Pumpás Fortress vs Dreegar Stronghold & Hahakocka Fortress
Open Conquest
Ezen a meccsen eltaktikáztuk magunkat.Az én +alljaimat védő blokkokban (angel,giant) volt upgradelt lény és nem mertem őket megütni hamar.Pedig meg kellett volna csak nem akartam Pumpertől elvenni a sok pénzt.Húztam mage guildet teljesen feleslegesen ugyanis a középen lévő tekercsek(resu,meteor,chain) ki vannak tiltva a várakból,így persze hogy nem kaptam semmit.Dreegar ahogy kell bement középre 2.héten és kivette amit kellett,aztán levert engem komolyabb veszteségek nélkül,Mephala ide vagy oda.Végül Pumpást is leverte a resuval meg skillkülönbséggel.Szerezhettünk volna 1 pontot ha Dreegar ellen 1 körrel hamarabb futok el 3 gold dragonnal,és nem utána 11 elffel.Ugyanis leteszteltük,hogy meg tudom-e verni Kockát 1 db gold dragonnal és semmi mással.Úgy nyert 4 gorgonnal,hogy kapott 5 resistet :lol:
0:2
Dave Inferno & Pumpás Castle vs Ssth Castle & Vologya Necro
Hourglass
Tudtam hogy ez lesz a legnehezebb meccsünk,be is bizonyosodott.Terv szerint haladtam,törtem előre mint az állat,114 diamond golemes doboz,116 sátor+kanna,117 quest arti,121 +3all, 123 középső relikek kivétele.124 en áttörtem Vologya garrisonját,meg is jött a Th full sereggel középre úgyhogy visszafordultam megütni.Nem láttam hogy Vologya beült-e a várba vagy üres,szerintem jól döntöttem.Sajnos Th kapott valami gömböt amivel a nyíl 450et sebzett míg az enyém 270et.Ezzel megnyerte az egyébként győzelemnek tűnő csatát,az íjászai és griffek megmaradtak.Pumpás kicsit lemaradt sebességben,és mire 3.héten átért hogy megüsse Vologyát addigra ő kiszedett mindent,volt 800 csontváz +3 speeddel +3 hp-val,esélytelen volt leverni.Még küzdöttem volna az 1 pontért,kivettem 2 devillel az utópiámat ami persze nem adott semmit,megütköztünk Th-val még1x ahol az ice boltja egész stackokat vett le nálam,+rekanter volt fenn a resum ellen,itt fel is adtam a küzdelmet.Fájó vereséggel végződött ez a map.0:2
Dave Castle & Pumpás Dungeon vs Teki Stronghold & Rt Castle
Jebus
Valószínűleg itt toltam legjobban a 2vs2 alatt,ezt a játékstílust kellett volna átmentenem Dreegarék ellen és megvan a 2./3. hely :)
Kaptam angel dwellt,bár mást nem nagyon de elegendő volt ahhoz hogy 2.hét 3.nap beüssem a blokkomat és kiszedjem a sivatag jelentős részét.127en átmentem Tekihez ahol nagy skillfölénynek köszönhetően győzedelmeskedtem.Rt jó terepet kapott de valahogy sikerült bebuknia magát 1.héten az angel dwellben,2.héten pedig 1 arkkal jött ki az utópiából,így feladták a küzdelmet.2:0
4.helyet csíptük meg végül,ami a játékunkat tekintve reális pozíció.Volt hogy jól toltuk de volt hogy belassultunk és ez végzetes hiba volt.Pumpásra nem volt panasz,csak néha mikor 5 percig nem figyeltem azon kaptam hogy 2 wyvernnel meg 40 gnollal akar megütni pack archmagit :) De utána 1vs1ben már nem fogtam vissza és kiengedhette magából az attackot :D
http://i.imgur.com/9Kuvce1.png?1

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 19 kedd, 13:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

2vs2

Károly cimborámat kaptam párnak, tudtam, hogy jól fogunk szerepelni. :)

1. meccs : Desert war
Bogpista (Rampart - Crag Hack) Karesz (Necro - Galthran) vs.
Dave (Necro - Clavius) Pumpás (Fortress Tazar)
Sokat gondolkodtunk előtte, hogy melyik várakat lőjük el ide, de végül a fent látható kettő mellett döntöttünk. Az első heti cél az a dwellinges sziget meghódítása volt, ott elfoglaltuk a lénytermelőket. Sajnos Karesz a csontjait itt elbukta szinte mindet, de nem bántuk, mert lovakra cserélte. Az ellenfélnél csak Dave jelent meg a szigeten, de sokat bukott az átjárónál és nem maradt serege a dwellingre. A 2. héten középen bóklásztam igazából perspektíva nélkül, mert sajnos nem jött taktika, ami nélkül a Rampart nem tudja kiszedni jelentős vérveszteség nélkül a dobozokat meg a kardot. Igazából a kannát akartam volna megszerezni, de túl mohó voltam és mindenféle arénába benéztem, így elszórakoztam az időt. Végülis a bohóckodásnak Dave vetett véget, aki középre jött és kivett mindent és jól megerősödött. Innentől már csak 1 pontban bíztunk, azzal hogy Pumpás fejét beverem, ami sikerült is. Dave ellen nem volt esélyünk. 1:2

2. meccs: Nemzetek csatája

Bogpista (Inferno - Marius) Karesz (Stronghold - Jabarkas) vs.
Dreegar (Rampart - Lorelei) Hahakocka (Dungeon - Dace)

Ez egy érdekes map, ahol is le van rakta a +3 +4 +5 all, amit mindenki ki tud venni elég hamar. Az első héten végigmentem Mariusszal a területünkön kiszedve minden skillnövelőt, majd a második héten kivettük a dobozt és a sátrakatőrzőket. Úgy döntöttünk, hogy az enyém lesz a nyaklán, mert volt egy +4-es pajzsom. Sietni kellett, mert az ellenfél trükközött. Hahakockának volt több vára, így sejtettük, hogy duplavárat húznak. 125-nél megcsaptam a blackeket, és még az egyik garrisont is. Ha jól rémlik én voltam az utolsó szín a körben, én jöttem utoljára. 126-nél átmentem a másik blekiken és éppen beértem az alsó várába Kockának. Ez fel volt építve, de nem tudta kiszedni a lényeket belőle. 127-nél egy nagy lendülettel bevertem Kockát a másik várába, ahol levette a deviljeimet (sajnos nem jött antimagic és resu sem). Dreegar maradt csak, de elkövette azt a hibát, hogy a lényeit berakta Kocka várába, hogy gyors legyen, csak innen már nem tudta visszavenni, így feladta a küzdelmet. 2:0

3. meccs Open Conquest

Bogpista (Necro - Isra) Karesz (Frotress - Broghild) vs.
Teki (Tower - Shakti) RT (Stronghold - Gurnisson)
Ez egyértelmű necro map, szerencsére az ellenfélnek nem volt necro vára a tarsolyba. A meccs nem indult jól, mert kétszer is futnom kellett, mindkétszer beholderek futamítottak meg, mert féltettem a csontokat és azokat nem vittem a csatába. Volt necroköpenyem meg nyakláncom, illetve a föld alatti vár is Necro volt. Gyűltek is a csontok szépen. Mikor lementem a scrollokhoz a második héten, már 1000 fölött jártam. Károly megcélozta a resu tekercset, de nem sikerült neki befoglalni, így sietnem kellett hogy nehogy elvigyék a legyengített scrollt. Ki is vettem mindegyiket és a lenti abandoned mine-okban még tovább növeltem a csontok számát. Majd a végcsata előtt fel is upgradeltem a hill fortban őket. 1500 felett volt a számuk. :lol: Nem volt esély a leverésükre. RT leverte Kareszt, aki a scroll bukás után nem tudott ellenfél lenni, de nem okozott gondot a Necro légiónak az ellenfél mindkét seregét felmorzsolni. 2:1

4.meccs: Homokóra

Bogpista (Castle - Tyraxor) Karesz (Inferno - Neela) vs.
Adler (Castle - Drakon) Ricsepi (Dungeon - Gundula)

Klasszikus map, ahol rohanni kell mint állat. Ez meg is történt, hasítottam első héten lent a föld alatt a reilcek felé. Sajnos a kanna mellett a sárkánysisak (+4+4) volt, amit nem tudtam használni. Tyraxor jól fejlődött, a másik várba húztam a tornyokat, ahol resu is lett. Pár ugrabugra elfutogatás után már resuval felvértezve kiszedtam az utópiát is, ahol +5all és sentinel várt. 125-nél középen voltam full sereggel. Az volt a terv, hogy Karesz jön és Neelával megtanulja tőlem a resut. A két relik közül a DSA volt ez egyik, a másik a feketeorb. A DSA-t elszedtem és azt terveztem, hogy kiszedem a fekete gömböt is, de végül úgy döntöttem, hogy inkább meglátogatom Ricsepit. Muivel itt én voltam a piros 127-nél bementem a titángarrisonon és megálltam félúton a vára ás a garrison között. Neela jött utánam 3 devillel a resu miatt. Megtanulta és visszafordult, de nem ment messzire. 131-nél bevettem a várat, de nem tudtam már beállani, mert elfogyott a lépéspont, így kivettema a dungeon lényeket és vártam. Gundula jött is, de azt a cselt alaklmazta, hogy átadta az artijait és a lényeit a piacon álló hősnek és megtámadta Kareszt. 3x1 -es felállásban voltak a devilek és végül mivel nem volt pénz kivásárolni, így el kellett futnia. Gundulát leütöttem és mentem Adler felé, hoztam 2 blacket is magammal biztos ami biztos. A láncom ki volt építve, így a 3. heti populáció könnyedén átvándolot Tyrqxor irányítása alá és megütközött Adler seregével. Nagy volt a skillkülönbség, mert Adler redorbot kapott a kanna mellett is és az utópiában is. Nálam +3 speed is volt a nagy attack+def mellé. 2:0

5. meccs Jebus

Bogpista (Stronghold - Arlach) Karesz (Castle - Orrin) vs.
Ssth (Inferno - Tyris) Zsee (Castle - Gretchin)

Elég szegényes terepem volt volt hogy falkapcsoltam a villanyt és nem láttam mást csak az üres terepet annyira nem volt rajta semmi. Behemót dwell sem volt, de volt madár két ogre és pár kutya, majd második héten találtam mégegy madár dwellt. Nem volt mass slowom, de azért megütöttem a sivatagi átjárót, ígaz itt sokat buktam (goblinok, orkok), és viszamantem inkább a területemre. 1 utópia volt, abban bíztam. Air magicem volt csak expert. Az utópiában megkaptam azt a két dolgot, amivel nyerhetünk. Egy kannát és egy levegőkönyvet :) Így lett 17-18 körüli értékem és varázslatom. A főcsatánál Ssth választotta Kareszt, aki nem bírt vele, mert 90 körül volt a démonja TH-nak. A démonokon kívül azonban szinte más nem is maradt neki, mikor elfutott Karika.
És Zsee-vel csaptam össze, akinél erősebb voltam. Én Chaineztem először, majd egy jókor elsütütt mass haste után úgy alakult, hogy nem tudott elfutni és megszereztem a cuccait :twisted:
TH-val csaptunk össze a két győztes. Elég nagy számú volt még a seregem, de TH-nál volt impló, szerencsére csak 1000 körül sebzett, majd mikor a démonok majdnem elfogytak idézett 40 földelementált is. Ütöttem mindennel és én idéztem levegőelementált. Nekem magasabb volt a powerem, ha jól rémlik 64 levegőt idéztem. Zsee-től szereztem +2 speedet, így odaért a csatába, valamint az ogre banda is csapott egy luckosat az elemekbe, akik végül megfeküdtek. 2:1 ide :)
Nagyon örültem neki, mi lettünk a 2vs2 bajnokok Karesszal :D:D:D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogpista 2014 aug. 23 szomb., 1:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 20 szer., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Beszámoló 2.fele:
1vs1 (nem biztos h jó sorrendben):
1. Bogpista Inferno Shakti vs Dave Necro Sandro
Relikvia Őrző
Rögtön ellőttem az aduász várat a győzelem reményében.Mightos necro hős viszont nem jött,Sandrot választottam.Kipucoltam a területemet hamar,a terv az volt hogy 2.hét közepén kiszedem a relikeket animattel vagy jó 4. szintű sebzővarázslattal.Persze nem kaptam semmit,két lvl4 guildet is húztam és mindössze egy berserket kaptam.Pista 127en már kivette a +5allt és a +4allt is utána.Gyorsan kellett cselekedjek,vámpírlordokkal meg berserkkel megütöttem a kannát őrző arkokat mindent vagy semmit logika alapján...Sikerrel vettem a csatát,majd kivettem az utópiát ami adott sentinelt meg gladiust.De az ellenfélnek így is sokkal jobb skilljei voltak,azt hiszem 4.héten csatáztunk.Az Armor/Offense hiánya miatt alulmaradtam közelharcban,elementálokat próbáltam idézgetni de azok is hamar meghaltak mivel Shakti 90 körüli légelementált idézett,és kicsit erősebbek voltak :lol: Egy hajnal 4ig tartó csatában végül elfogytam,0:3. Ha Jabarkast választom az elején Sandro helyett akkor lehet másképp alakul,ez is bizonyítja hogy jó ellenfél ellen elég egy hiba is a vereséghez...
2.Pumpás Fortress Gundula vs Dave Rampart Dace
Nyugat vs Kelet
Itt kaptam logisztikát+csizmát szóval elég gyorsan kiszedtem mindent,kaptam +3+3att/def pajzsot vízről meg másik reliknek +3allt,toronyban implót,3.héten átmentem és nem okozott gondot a Fortress sereg erős varázslat nélkül.3:0
3.Zsee (Vologya helyett játszott) Necro Galthran(?) vs Dave Castle Damacon(?)
Ellenséges szomszédok
Itt rámentem kicsit a pénzre meg a főhős erősítésére hogy 3 arkkal 2.héten kivegyem a kannát,utópiát majd libraryt és átmenjek az ellenfélhez.Sikerrel véghez vittem a tervet,3.hét elején átmentem és Zsee feladta mert lassan haladt.3:0
4.Hahakocka Necro Tamika vs Dave Dungeon Galthran
A háború
Dungeon vár mellé kaptam Galthrant meg Isrát+necro második várat,így kész is volt a terv.Nem siettem el semmit,főleg hogy a két relikem teljesen használhatatlan volt (crown of dragontooth,thunder helmet).3.héten kimentem a szigetre a kannáért,4.hét elején sivatag.Kocka hamarabb volt benn mint én de a 700 impen kívül nem tudott mást leverni így visszafordult.Én library+utópia után átmentem hozzá és megütköztünk.Még több csontvázam is volt mint neki,plusz a skillkülönbség hamar az én javamra billentette a mérleg nyelvét.3:0
5.Adler Tower Theodorus vs Dave Tower Halon
Mágus Mesterek Kizárva
Itt elszámítottam magam várügyileg,mert azt hittem a másik egyhősösön játszunk(magic masters closed) és tower maradt ide dungeon helyett.Improvizáltam és csináltam új tervet.Célirányosan haladtam,1.héten gyűjtögettem,2.héten gyűjtögettem+kivettem a 8000 xp quest artit.2.várat nem vettem be mert csak kitérő lett volna.131en 5 titánnal kivettem a kannát meg utópiát,közben universityben felvettem az offense+armorer skilleket.4.hét elején át is mentem egyből,majd csatáztunk de Adler tornyokra ment rá így nem maradt pénze lényekre és le is maradt sebességben.3:0
6.Karesz Castle Pyre vs Dave Inferno Marius
Hourglass3
2.nap rögtön arkot kaptam refuban,haladtam mint a szél,2.hét elején kivettem a +allokat meg utópiát ami 1es volt.Közben démonok helyett csontikat gyűjtöttem mert 2 necro váram volt és bejött Vidomina is necrós artikkal felfegyverkezve.125ön már középen voltam és kivettem a titan cuirasst.Átmehettem volna de nem láttam értelmét ugyanis Pyre+ark kombó úgyis nyugodtan kivette volna még az utópiát mielőtt megütöm.Inkább visszamentem és gyűjtögettem a csontikat tovább meg húztam 3 mage guildet.3 level 5ös torony adott egy resut,semmi mást.Sebaj gondoltam még mindig nyerhetek ha Karesz nem kap jó utópiát (az enyém nem adott semmit).Nem így lett,3.héten csatáztunk és volt 40es attackja 30as defje az én 19 att 30 defemmel szemben.Spell power knowledgeban nem hagyott le nagyon de volt dungeon vára így manája is sokkal több volt.Nálam ott állt a komplett inferno sereg+927 csontváz,és a lénytöbbletnek hála levertem a lényeit,de aztán jött a körönkénti 72 földelementál és kezet nyújtottam.1:2
7.Ricsepi Stronghold(?) nem emlékszem vs Dave Fortress Tyraxor
Jebus
Kaptam közepes terepet 2.hét 4.nap kivettem az utópiámat(DSA),125 sivatag,ott találtam mindenféle dolgot tápoltam magam,4.hétre játszottam mert fel tudtam építeni a gold dragont külső dwellinggel.De végcsatázni kellett 137en így átmentem az ellenfélhez és a nagy skillkülönbség eldöntötte.3:0
8.Dave Stronghold Jabarkas vs Ricsepi Inferno nem emlékszem
Balance
1.héten kivettem a pénzt amit lehetett,volt 3 stronghold váram,a várépítést benéztem mert town hallt húztam 1.nap és 7.nap már nem fért ki a castle,így 2 behemótom lett csak.Kivettem egy minimumos conservatoryt aztán minimumos nagabank 8as medusa stores,elcseréltem mindenem és felupgradeltem a 2 macit,törtem előre gyorsan,3.hét elején csatáztunk ahol a lény és skillkülönbség eldöntötte.(Jabarkas 16 8 5 5 3 ancient 8 cyclops king 13 rocs+köret) 3:0
9.Dave Stronghold CH vs Karesz Stronghold Gurnisson
Might Masters Closed
Szerencsésen megkaptam a kukást+archeryt witch hutban,így már csak arra kellett figyelni ne balfaszkodjak a mapon.Ez részben sikerült,ugyanis kivettem mindent és 4.héten átmentem veszteségek nélkül,de a golden bow ottmaradt.Ezt kompenzáltam az ellenfél skillnövelőiben meg hogy expert tacticom volt basic ellen és fel tudtam küldeni a lövőseimet.Féltem hogy a csatában az ellenfél macija bemoráloz és vége a dalnak,nem tette így a skillkülönbségnek és offense speckónak hála nyertem.3:0
10.Dave Rampart Drakon vs Bogpista Castle Krellion
Észak vs Dél
A koncepció az volt hogy gyorsan kiveszek mindent ami kell és a 3 gold dragont nem fogja semmi levarázsolni és nyerek 2.héten.Mérnöki pontossággal játszottam egészen 122ig amikor lots gorgont megütöttem 3 green dragonnal.Volt benne 4 upgradelt,gondoltam elbánok velük,raktam rájuk egy slowt,és magic arrowoztam őket(30at sebzett szóval sok kellett).Mindig kiszámoltam és úgy léptem,hogy ha morált kapnak se érjenek el.Még pont kellett 2 arrow hogy biztosan le tudjam őket ütni,csak közben lejött a slow.Mondom nem rakom rájuk mégegyszer úgyse morálozik be pont akkor.Morálozott,és a 3 gorgon levett egy dragont.Kis híján idegbajt kaptam,rögtön utána el is néztem a láncot a tengerre,így 1 napot késett a kanna.De végül sikerült kivennem a libraryt dragonok nélkül és 125ön átmenni a kapun.2.hét 7.nap csatáztunk,mindkettőnknél full sereg nála ugye lovasok nem nálam 1 dragon mínusz.Kör végén blindoltam az arkot,és mentem ütni a lövősöket+ballisztát ami félelmetesen nagyot lőtt.A kulcs a 2 dragon megtartása volt ami sikerült mert Krellionnak nem volt cure/dispel,mint azt a csata után megtudtam.Sikeresen legyőztem a Castle sereget.3:0
11.Dave Dungeon Gundula vs Dani fortress
Panic
Dani 6.nap feladta mert bebukta magát griffin conservatoryban.
12.Dave Castle Ingham vs Pumpás Rampart Aeris
Magic Masters Closed
Erre a mapra sokat készültem aznap,2x is teszteltem hogy biztos jó legyen a terv,mert egyhősösön ugye bárki nyerhet.Castle mellett döntöttem hogy ki tudjam venni hamarabb az utópiát és átmenni 4.héten.Annyi hiba csúszott a tervbe hogy buktam egy angyalt a naga queeneknél,mert pont 218at sebeztem és nem tudtam 2t levenni egy ütésből.A sebességemen ez nem rontott,sőt tower várban kaptam resut így még 2 nappal gyorsabb is lettem.3.héten így ki is vettem az utópiát,nem kellett a resu tekercs sem.4.hét elején átrobotoltam a horde ancienten,Pumpás épp ott kolbászolt és elkaptam.3:0
13.Dave Inferno Octavia vs Hahakocka Fortress CH
Át a sivatagon
Itt is megvolt a terv,nem bíztam semmit a véletlenre.Octaviat választottam Tazar helyett nehogy másnap Fortressel megkapjam és ne tudjak vele lenni.122 blackes doboz meg +5all,124 utópia(0ás,adott egy gladiust),125 bone dragonos doboz,127 sivatag.Középen fekete orb meg vízgömb volt,nemigen tudtam velük mit kezdeni így átmentem egyből.Kocka megijedt a skilljeimtől és bement a fullos utópiába ahonnan 3 hidrával jött ki.3:0
14.Dave Fortress Broghild vs Adler Fortress Bron
Jebus
Előző nap este Pista nyert Karesz ellen így már nem forgott veszélyben a bajnoki cím,így nyugodtan játszhattam.Nem is kértem restartot pedig mindkét utam blokkolva volt horde evil eye meg horde gog által,nem sok mozgásterem és pénzem volt.Találtam viszont 1 wyvern és 1 hidra dwellet amit be is vettem.Gorgon dwellem is volt de nem vettem be és nem is húztam gorgont,hogy legyen pénzem chaos hidrára.Lett is éppenhogy,2.hét 5.nap bementem a sivatagba.Találtam pár jó reliket (DSA,+2all,sentinel),majd egy fullos utópia amit adler nem vett ki adott kannát +4allt meg gladiust.Utána csatáztunk de volt 50+wyvernem 10 chaos hidrám és jobb hősöm.3:0
Így lett meg a címvédés :D

Jövőre viszont jöhetnének többen is 1vs1-re,pár régebbi játékos visszatérése jót tenne :) Kevés az olyan új játékos aki 2v2t és 1v1t is ténylegesen játszik,nem csak támadást.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 20 szer., 20:35 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Gratula a bajnokoknak!
Pumper ellen felesleges készülni, ha 1vs1-et játszik vele az ember.
Egyrészt izgalmasabb az egész, másrészt különösen 1 hősös mapon képes a gép ellen bebukni magát.
Igencsak lassan érlelődik bennem a gondolat, hogy benézzek valamelyik versenyre :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 20 szer., 20:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Dave írta:
Dave Inferno & Pumpás Castle vs Ssth Castle & Vologya Necro
Hourglass
...
Sajnos Th kapott valami gömböt amivel a nyíl 450et sebzett míg az enyém 270et.Ezzel megnyerte az egyébként győzelemnek tűnő csatát,az íjászai és griffek megmaradtak .... megütköztünk Th-val még1x ahol az ice boltja egész stackokat vett le nálam,+rekanter volt fenn a resum ellen,itt fel is adtam a küzdelmet.


Ez a második alkalom, hogy Th ezen a mapon gömb miatt nyer meg egy gamet, valamelyik Táborban, mikor Jouval voltam, akkor is úgy kaptunk ki, hogy valami 1k dmg-s ice bolt fogadott a főcsatában, ami amúgy win lett volna :lol: :P

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes Tábor élménybeszámoló
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 21 csüt., 1:04 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Röviden Én is összefoglalnám a tábori tapasztalataimat:

H5TT:

Sajnos nagyon meglátszott, hogy alig ismerem a Heroes 5-öt...még csak a felszínt kapargatom, és ennek köszönhetően nem is sikerült elkerülnöm az utolsó helyet, de legalább szereztem 2 pontot, így nem lettem "szőrös bunkó"...:P

H3TT:

Előzetesen a középmezőnybe vártam a csapatomat, azonban sikerült több váratlan győzelmet is aratnom, ezek közül kettő is kifejezetten izgalmasra sikeredett, az egyik rt, a másik SSTH ellen volt, amikor is az utolsó Fekete Sárkányomnak már alig maradt élete, és ha a végső impló "besül", akkor nekem lett volna konyec.
Ám ahhoz, hogy a dobogóért küzdhessek, kellett az is, hogy Zsee-t leszámítva, senki nem tudott annyit rezisztálni, hogy lebontsa a seregemet.
A torna végére izgalmas versenyfutás alakult ki a harmadik helyért HUNlorcs, Dave és köztem, amiből végül HUNlorcs került ki győztesen, akit ezúton is megkövetek a tábor előtti irreálisan gyenge jóslatomért.
És mert a Dave elleni helyosztót sikerült megnyernem, így a tavaszi Budapest Bajnokság után ismét 4. lettem.

H3 2 vs. 2:

Adlert kaptam társnak, aki szinte már ezzel kiérdemelte volna a Mr. Unlucky díjat, mert ezt a versenyszámot (is), Én kifejezetten a tanulásra szántam, hogy minél több dolgot elleshessek a tapasztaltabb játékosoktól, így nem sok sikerben volt részünk. Mentségünkre szóljon előfordult, hogy kitaláltunk egy épkézláb tervet, csak az ellenfél "szerencsésen" keresztül húzta a számításainkat.
Egy pontot azért csak behúztunk, így nem lettünk kopaszok.

H3 1 vs. 1:

Pár győzelem azért itt összejött, de a random pályákat nagyon nem érzem miként kellene jól lehozni.
És hogy Adlernek, tényleg micsoda pechje volt, pont ellene sikerült a legjobb formámat hoznom a visszavágók során, és nem minden lelkiismeret furdalás nélkül (jó játékkal ugyan), de legyőztem.

Összességében nagyon jól éreztem magam az első Heroes táborom során, köszönöm a sok segítséget és türelmet mindenkinek valamint a szervezést Vologyának.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 21 csüt., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Tisztelt Heroes tábori résztvevők és szervező fő Veremúr!

Köszönjük újra a jó szervezést Vologya veremúrnak aki sikeresen időlegesen visszaverte a Gólyatábori támadásokat is! S köszönöm Adler borásznak az elmét pallírozó nedüket! :)

Én nem vagyok oly jó emlékező mint ti főleg ennyi tudományos lötty után, azért írnék pár sort az 1v1-ről és a 2v2-ről.

2v2 :
Vicces volt hogy előre tippeltem Draegart társamnak a 777 miatt hogy majd úgyis 666-at mond bejött! :) Pallírozott rendesen s ezt köszönöm, ezért én meg tömtem arannyal kristállyal pulykával amivel csak kell a hőseit és népeit a meccsek során, s közben próbáltam erősíteni mindig hőseimet és minél kevesebb embert veszteni. Egyik pályán 3 Dungeon vár volt :D Az volt a terv hogy elfoglalom és felhúzzuk, hát lehet elég lett volna 1-et felhúzni de akkor abból kivenni az embereket is, így sajnos már 3 darab várnál együttesen ez pont nem sikerült mire odaért az ellenség, s 1-2 kört pedig álldogáltam tétlen a tengerpart mellett (mondtam is előtte 2 körrel csapattársamnak hadd menjek már ki de így alakult) pedig kimehettem volna már a relikekért a kis szigetre.
Itt sajnos túl gyors volt az ellenfél ezért vesztettünk.
A többi meccs nagyrészt jó volt (kivétel még egy vesztés :) ) sikeresen túlerősödtük az ellent. Köszönöm Draegarnak a 3. helyet és kupát!

1v1 :
Itt próbáltam a tanultakat használni! Néha sikerült néha nem. Amikor sikerült akkor persze a szerencse járt el rosszul, semmi mágia , **** skillek vagy **** artik a tengeren és földön. Sokszor volt olyan, hogy azért haltam meg pedig több emberem is volt mert no spellem nem volt ami hasznos lett volna! A ****** Mage Guild nem dobta olyan is volt hogy 2. Mage Guild sem! Persze sokszor nem voltam elég gyors, vagy el óvatoskodtam máskor meg kétszer betámadtam olyat amit még nem kellett volna :ED De az ellen rákényszerített nagyobb stat adataival ő már volt az utópiában. (fullos utópia, vagy tévesen egy lots crusaders arany bányáért gondoltam leverem hát nem sikerült :D ) Olyan is volt hogy elsőként tértem be középre ez nálam nagy szó! ( s levertem 700 familiart veszteség nélkül kaptam érte 250 csontit :D ) Csak sajnos a 3as utópiára meg lotsos 7-es lényekre már nem mertem bejelentkezni kevés manával hisz azon a pályán persze meg 1 db well volt csak közelben. :D
Szóval úgy érzem fejlődtem de a pályákat még jobban ki kell ismernem azt is hogy kb mit mikor kéne csinálni mikor kiszedni a relikeket, stb.
Ricsepitől meg bocsánatát kérem, hogy mindig velem akadt össze átkos pályákon kiderült az egyik pályáról hogy nem azon a verzióján kellett játszanunk, a másikon meg én hülye 5-ös lényt vettem a 2. várba nem volt tiltva nem is gondoltam bele. :D Mondjuk ott más lényekben is sokkal több volt nekem nem értettem mondjuk hogy miért.

Szóval nagy élmény volt jó volt a tengózás (remélem a felvételek is összerázódtak ) és a foci is!

Grat Vogyi Mester az újabb szuper szervezésért! Grat a résztvevőknek és a dobogósóknak is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 22 pén., 22:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Látom hagytatok nekem is helyet,hogy írjak valamit :)

Ismét király volt a tábor. :) Vologya köszi a szervezést!
Még mindig csodálkozom magamon,hogy a gyerek és főzés mellet ,odatudtam figyelni a játékra is :o

Felkészülési mérkőzések:
Egész évben erre vártam végül is sikeresek voltak...:)

Foci:
Jó volt mint általában.Mindig sikerült jó csapathoz igazolnom :) (1 vereség,a többi győzelem.)
A játék nem úgy ment,mint ahogyan szerettem volna...hol meleg volt,hol meg hideg ;) ...de rúgtam egy pár gólt (aszt hiszem "gólkirály" lettem :D ) A helyzeteim megvoltak ,de voltak,amiket kihagytam,ugyanis a nap a szemembe sütött :D,viszont,ami bement az gól lett ;)

Itt szeretném megkérni a játékos-edzőt(Adler), nyilatkozzon,hogy mi volt az oka a csapatai gyenge szereplésének :)

Lábtengó:
Felemásra sikeredett..fájós bokám miatt és a nap itt is megtréfált egy párszor :) de voltak jó pillanataim is,pl amikor vége lett egy meccsnek és lesétáltam a pályáról :)

2vs2

Azt hiszem Pista minden lényegeset leírt...kivéve azt,hogy még mindig "tartozik" egy csomó arannyal,amit mindig elfelejtett visszaküldeni.:)
Végül is jól kiegészítettük egymást,de legfőképpen Ő engem :)egy párszor kihúzott a csávából :)

1vs1

Pumpás:
Kemény ellen fél és kiszámíthatatlan :)
1.Relikvia Őrzői: 1 ső meccsén szerintem még nem volt toppon...sikerült kihoznom előle a relikeket és a skill különbségnek köszönhetően nyertem.
2.Észak vs Dél:Ismét infernót választottam ellene,itt viszont démont is pattintottam .A főcsatában nem tette fel a villámhárítót szerintem itt bukta el,ja meg előre zavarta az arch-jait hátha lesz valami :D

kocka:
Fejlődik a könyvtáros :)
1.Nyugat vs Kelet:Sikerült a tiltott hősökből választania górét :),de hosszas győzködés után leváltotta :)Nem emlékszem hogyan,de nyertem ellene.
2.Magic Master Closed itt már az első héten bukta a hősét..mohó volt

Ricsepi:
Ha így folytatja lesz belőle valami :)
1.Ellenséges Szomszédok:erre nem szívesen emlékszem vissza.... :(maradjunk annyiban,hogy a 2.félidőben(2 héten)az öltözőben maradtam.. :) ez a 3 pont jól jött volna
2.Panic: itt a randomon lejátszott meccsek száma döntött a javamra,amúgy jól is toltam...

Bogpista:
2vs2-ön kiismertem a gyenge pontjait :)
1.A háború necro vs necro..egész tábor alatt itt ment a legjobban a játék..Viszont Pista elfáradt és elaludt..:)
2.Át a Sivatagon: 2.leggyengébb játékom.Pedig a taktika már akkor megvolt,amikor kiderült,hogy ez a map is lesz....csak nem tudtam kivitelezni.A végére elfáradtam és már nem tudtam koncentrálni..2.héten visszafordultam a sivatagból(nem tudom miért),ahelyett,hogy átmentem volna...

Adler:
Nem véletlen lett unlucky..
1.Jebus:A győzelmet köszönhetem a jó terepemnek,ami az ellenfelemnek nem adatott meg...
2.Balance:itt a főcsata kiegyensúlyozott volt .quicsand-al próbálkozott,amivel,okozott egy kis kellemetlenséget :)bármelyikünk nyerhetett volna,de a nagáim jobban bírták.

Dave:
Ismét célba ért,megérdemelten...
1.Homokóra: egy régi kedvenc:) úgy érzem itt is jól ment a játék.A főcsatában meglepett a 900+ csonti,de az elemntálok csinálták a dolgukat,így 2-1 ide
2.Might Magic Closed:1 hősös bármi megtörténhet..1 héten jól toltam 2.héten,csak csöveztem ami a vesztem is lett Dave átjött és bezúzott:)

Dani:
Igyekszem edzeni őt...ráfér, még csak 8 éves :)pár év múlva nem leszek Neki ellenfél,simán lever :)


A tábor végén sikerült kihasználnom Pumpás fő speckoját:)Mire indultam volna haza a jobb hátsóm leengedett,ő meg felpumpálta :D Köszi még egyszer.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 25 hétf., 12:52 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Gratulálok minden résztvevönek a dobogósok elött megemelem a kalapom.Köszönet mindenkinek a gazdag élménybeszámolókért, így a távolmaradottak is részesei lehettek a täbornak.Rem 1x veletek tart6ok én is. :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség