Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 14 hétf., 15:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Vologya írta:

Valamint kérlek benneteket, hogy időhiányomra tekintettel az adatlapjaitokat csak akkor küldjétek, ha itt a fórumon vagy e-mailben jelzek, mert az eredeti 14-ei határidőre nem tudom elkészíteni a csapataimat és elküldeni GJodienak és Gepynek!!! Köszönöm a megértéseteket!

Baráti üdv!


Whatever :P Nem voltál eleget éjszakás és nem tudtál tesztelni rá 1 hetet valld be! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 14 hétf., 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Szerbusztok Emberek. Egy kicsit el voltam havazva :D :D KB 2 évig :) De most van egy kis időm s pénzem is hogy a H3 és H5 támadásra leugorjak :) :)


Üdv Zsombi :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 14 hétf., 23:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
rt írta:
Jól felkészültem, pont az atomfizika tételből záróvizsgáztam egy hete és a bizottság jelest adott. Most már, mint kiváló minősítésű oklevéllel rendelkező szakember bármikor szívesen kiképezlek! :lol:


Fogadd gratulációm :)

Zsombor írta:
Szerbusztok Emberek. Egy kicsit el voltam havazva :D :D KB 2 évig :) De most van egy kis időm s pénzem is hogy a H3 és H5 támadásra leugorjak :) :)


Jéé egy elveszett ember. Hozd a fatert is! :wink: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 15 kedd, 7:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Zsombor írta:
Szerbusztok Emberek. Egy kicsit el voltam havazva :D :D KB 2 évig :) De most van egy kis időm s pénzem is hogy a H3 és H5 támadásra leugorjak :) :)


Üdv Zsombi :)


sitten voltál?

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 15 kedd, 10:03 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
:D :D Hát nem sitten csak a munka meg a munka majd mesélek mert van mit! :) :)

Vateroma nem tudom vinni mert én Kalocsáról megyek s ő meg Szoboszlón dolgozik.

S még Mesteremet is meg kell kérdeznem h elenged e mert 14-20 ig mesterségek ünnepe lesz Pesten s arra készülünk :) Ez ma eldől :)

üdv mindenkinek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 15 kedd, 14:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Magix írta:
Warheart írta:
Két kérdés:
- Mik ezek a narancssárga felárak a lényeken? Mikor kell kifizetni?

- Amikor a második körre csináljuk a csapatot, van megkötés arra, hogy a plusz 12,5k-t hogy kell elköteni (pl minimum 5k lényekre, vagy ilyesmi?)


- Úgyanúgy stack felár, csak más miatt kapta ...

- Úgyanúgy miinimum 10k ért lény (a 37500 ból) ...

Na persze, és akkor ne menjek Nurral vadulni. Ejj.... :evil: :twisted:

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 15 kedd, 15:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://www.celestialheavens.com/images/ ... 0Times.png

Europe in medieval times H3 térkép! Jó multi pálya lenne mi? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 16 szer., 12:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Hivatalos engedélyt kaptam arra h elmenjek a táborba! :) :) De csak a H3 és a H5 támadás idejére :)


üdv mindenkinek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 16 szer., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
No, mikor lehet küldeni a csapatokat? :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 16 szer., 18:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
No, mikor lehet küldeni a csapatokat? :)


Üdv Bátor Harcosok!

Mint írtam, majd jelzem... De annyira nem volt még időm csapatot építeni, hogy elő sem vettem még az árlistákat... :shock: :roll:

Szerintem az utolsó pillanatban, de majd jelzek! (Még az sem kizárt, hogy határidő hosszabbítás lesz a beküldésre, mert csak szombaton lesz időm valamit előrántani a kalapból...) Kösz a türelmet!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 16 szer., 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
hahakocka írta:
http://www.celestialheavens.com/images/potd/big/Europe%20in%20Imperial%20Times.png

Europe in medieval times H3 térkép! Jó multi pálya lenne mi? :D


Nem.

XD

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 18 pén., 0:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ilyen még nem volt (remélem több nem is lesz), de csak 4-en vagyunk a melóhelyen a 8 fő helyett és éjt nappallá téve dolgozom, egyszerűen az árlistát sem tudtam még megnyitni, nemhogy a régebbi csapatokból szemezgessek vagy építsek új támadás csapatokat. Ezt valószínűleg csak szombat este/éjjel tudom megtenni, ezért a támadás csapatok beküldésének a határidejét kitolom.

A csapatok ÚJ beküldési határideje: 2014.07.21. 20:00 óra

A csapataimat legkésőbb 2014. 07. 20-án reggel 8:00 óráig megküldöm Gjodienak és Gepynek. Fogok írni, ha hamarabb elkészülök! (Ha eddig a határidőig nem jelzek, akkor visszalépek az indulástól mindkét versenyben.) Ezután jöhetnek a csapataitok az új határidőig.

Elnézést még 1x és kösz a türelmet mindenkinek! Baráti üdv!

ui: Akik még nem küldték a tábori adatkérő e-mailemre a válaszaikat, azokat ezúton megkérem, hogy mielőbb pótolják! (Ha nem tudod, hogy miről van szó, ne habozz írni az email címemre!) Előre is köszönöm!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 18 pén., 1:42 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Ja, hogy 3 nap múlva csapatokat kéne leadni... Azt hiszem én is kipróbálom az utolsó 10 percben mit főzünk ki című táblázatbetyárkodást :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 18 pén., 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Ilyen még nem volt (remélem több nem is lesz), de csak 4-en vagyunk a melóhelyen a 8 fő helyett és éjt nappallá téve dolgozom, egyszerűen az árlistát sem tudtam még megnyitni, nemhogy a régebbi csapatokból szemezgessek vagy építsek új támadás csapatokat. Ezt valószínűleg csak szombat este/éjjel tudom megtenni, ezért a támadás csapatok beküldésének a határidejét kitolom.

A csapatok ÚJ beküldési határideje: 2014.07.21. 20:00 óra

A csapataimat legkésőbb 2014. 07. 20-án reggel 8:00 óráig megküldöm Gjodienak és Gepynek. Fogok írni, ha hamarabb elkészülök! (Ha eddig a határidőig nem jelzek, akkor visszalépek az indulástól mindkét versenyben.) Ezután jöhetnek a csapataitok az új határidőig.

Elnézést még 1x és kösz a türelmet mindenkinek! Baráti üdv!

ui: Akik még nem küldték a tábori adatkérő e-mailemre a válaszaikat, azokat ezúton megkérem, hogy mielőbb pótolják! (Ha nem tudod, hogy miről van szó, ne habozz írni az email címemre!) Előre is köszönöm!


Szerintem semmiképp ne lépj vissza, hogy néz már ki egy Heroes verseny a Maestro nélkül... :shock: :P Akk inkább oldjuk meg máshogy, teszemazt én el tudom küldeni külső személynek a csapataimat, mert én már kb. összeállítottam őket, és akk összegyűjtöm a többit én. De a visszalépés biztosan nem megoldás! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 18 pén., 16:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Ilyen még nem volt (remélem több nem is lesz), de csak 4-en vagyunk a melóhelyen a 8 fő helyett és éjt nappallá téve dolgozom, egyszerűen az árlistát sem tudtam még megnyitni, nemhogy a régebbi csapatokból szemezgessek vagy építsek új támadás csapatokat. Ezt valószínűleg csak szombat este/éjjel tudom megtenni, ezért a támadás csapatok beküldésének a határidejét kitolom.

A csapatok ÚJ beküldési határideje: 2014.07.21. 20:00 óra

A csapataimat legkésőbb 2014. 07. 20-án reggel 8:00 óráig megküldöm Gjodienak és Gepynek. Fogok írni, ha hamarabb elkészülök! (Ha eddig a határidőig nem jelzek, akkor visszalépek az indulástól mindkét versenyben.) Ezután jöhetnek a csapataitok az új határidőig.

Elnézést még 1x és kösz a türelmet mindenkinek! Baráti üdv!

ui: Akik még nem küldték a tábori adatkérő e-mailemre a válaszaikat, azokat ezúton megkérem, hogy mielőbb pótolják! (Ha nem tudod, hogy miről van szó, ne habozz írni az email címemre!) Előre is köszönöm!


Szerintem semmiképp ne lépj vissza, hogy néz már ki egy Heroes verseny a Maestro nélkül... :shock: :P Akk inkább oldjuk meg máshogy, teszemazt én el tudom küldeni külső személynek a csapataimat, mert én már kb. összeállítottam őket, és akk összegyűjtöm a többit én. De a visszalépés biztosan nem megoldás! :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Kösz a felajánlást, ha szükség lesz rá, élek vele, de még nincs itt a 20.-a reggel 8 óra... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 18 pén., 23:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Valaki leírná, hogy hogyan működnek a rúnák? Pl. bármelyik lényre használható vagy csak törpökre? Ultimate faji képesség esetén fát és követ nem kell venni? Ha egyszer használtam a lényen akkor Refresh runát kell rajta használnom? Anélkül csak 1x használhatom a lényen? Vagy Greater rúnával 3xos áron használtom rajta akárhányszor?

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 19 szomb., 2:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Teki1986 írta:
Valaki leírná, hogy hogyan működnek a rúnák? Pl. bármelyik lényre használható vagy csak törpökre? Ultimate faji képesség esetén fát és követ nem kell venni? Ha egyszer használtam a lényen akkor Refresh runát kell rajta használnom? Anélkül csak 1x használhatom a lényen? Vagy Greater rúnával 3xos áron használtom rajta akárhányszor?


Üdv Bátor Harcosok!

Az árlista utolsó lapján van egy leírás a rúnákról, de próbálok válaszolni a kérdéseidre.

1. Rúnákat csak törp lényekre használhatsz.
2. Ultimate képesség elvileg nem érhető el a szintlépések alatt, így ennek a kérdésnek nem látom értelmét (egyébként ultimate képesség előre vásárolt skillekkel sem elérhető, ha mégis, akkor tiltottnak tekinthető, ezt már Warheart esetében tisztáztuk úgy emlékszem)... Megjegyzem az ultimate képesség használatakor nem használsz a rúnák elsütéséhez fát vagy ércet.
3. Ha 1x használsz egy rúnát egy lényen, akkor az 1x-es nyersanyag felhasználással jár, másodszor greater rúnával is elsütheted, akkor 3x-os nyersanyagszükséglet kell hozzá (ezt sem lehet akárhányszor elsütni). Kivéve, ha megveszed a Refresh rúna képességet, mert akkor ha frissíted a rúnát, akkor 1x-es marad a nyersanyag felhasználás. Vagy ott van még a Fine rúna képesség, amivel 50% az esély, hogy nem kerül nyersanyagba a varázslás.

Remélem érthető, de majd az okosok elmondják, ha valamit rosszul írtam... :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 20 vas., 0:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elkészültek a csapataim, elküldtem Gepynek és GJodienak. Küldhetitek a csapataitokat 07.21-én 20:00 óráig a vogyi73@gmail.com e-mail címemre. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 20 vas., 12:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Vogyi, a ghost+chaines H3-as seregem 2010-es debütálása óta csak így raktam össze csapatot, szóval simán éremesélyes vagy. :D

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 20 vas., 13:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Tölgyfahordóban érlelt csapataim elküldve. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 279 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség