Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 10:32 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
FTpocok valamint Janny ti is le szeretnetek jatszani velem a visszalevo meccseinket?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 10:37 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Igen lehet fejlődni ha tudtam volna ezt a lény nélküli gyorsabb hős dolgot, de te akkor ezt nem mondtad.

Lehet alapból logikus lenne de a Heroes egy fantasy játék és eddig 5 részen át voltak bizonyos alapszabályai (pl hogy a terep és a lény sebessége módosítja a hősét), amit most ezzel megtörtek szépen...

1.nap-kocsma+kishős
2.nap-2-es város(a nap végére már a vízen vagyok az üres kishőssel)
3.nap-3-as város
4.nap-piac
5.nap-elit lény
6.nap-elit lény
7.nap-alap lény

Egyébként ezt csináltam...... 2 elitem volt és 1 alap lényem... 2-es város megvolt, a 3-as a víz miatt nem jött össze.... Ha találtam volna elég cuccot az is összejön.
Piac volt, 1 -es város volt hős és kocsma és hős 2. napra megvolt, pont ahogy írjátok úgy.
Zoli látta is a 2v2-nél hogy mily jól ment a dolog. Amikor csapattársak voltunk.

Mondjuk ha végül ugyanezek lettek volna a hősöd értékei, nem biztos hogy akkor is legyőzlek, ha minden flottul megy, ugyanis 11 11-es erő és mágia védelmeket nehéz betörni.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hahakocka 2014 jún. 13 pén., 11:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 11:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 05 csüt., 16:10
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Ha nektek is megfelel én június 24.-től érek rá bármelyik nap folyamatosan, szeretném lejátszani a meccseimet, ha hazajöttem a nyaralásból akkor felveszem a kapcsolatot az ellenfeleimmel, addig is mindenkinek jó játékot kívánok!

_________________
Üdv.: Pocok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 12:07 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Fili!

Teljesen megfelel. Igyekszem 8-ra fent lenni (+- 1-2 perc).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 12:32 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Wareszpapa mikor jó neked a meccsünk? Már írtam is pm-et.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 21:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Kocka amit állítasz nem igaz, mert H3,4,5-ben is gyorsabb a hős mozgása mint egy alaplénnyel. (más kérdés hogy h3-ban csak buggal lehet csinálni ilyet)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 21:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nem igazán értelek. Hisz ezekben nem lehet lény nélkül menni én arról beszéltem.... (Kivétel 4. rész de azt hagyjuk alfa állapotban adták ki) Ami persze a 6.-ban megváltozott de azt nem gondoltam volna hogy ez azt is jelenti hogy a leggyorsabbak lény nélkül.

A játék elején csak alap lények vannak 1-2. körben...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 9:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv!

Tetszik nekem, hogy egy kis vélemény különbség milyen jól feldobja a fórumot!!! :lol:

Haha, látod már mióta játszuk a H6-ot és lehet még mindíg újat tanulni! :wink:
Viszont teljesen nem szabad kiindulni a korábbi részekből, mert ez egy sok újítással tarkított különálló játék. És hozzá tenném, hogy nem az újításai miatt lett szerintem sikertelen rész!!!! Nagyon jó újításokat találtak ki, és soknak nagyon örültem is.
Még mindíg azt vallom, ha a bugok nem lettek volna hatalmas számban, a multinál áldoztak volna szimultán körre, és lenne egy map generátor sokkal de sokkal sikeresebb lett volna.... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 9:10 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
FTpocok írta:
Sziasztok!

Ha nektek is megfelel én június 24.-től érek rá bármelyik nap folyamatosan, szeretném lejátszani a meccseimet, ha hazajöttem a nyaralásból akkor felveszem a kapcsolatot az ellenfeleimmel, addig is mindenkinek jó játékot kívánok!

FTpocok!

Akkor 24-e után várom a jelentkezésed.
A nyaralás miatt meg nagyon irigyellek, de mennék már én is.... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 9:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Visszatérve a Nelsham sebhelye pályára, nekem is az egyik kedvenc pályám lett.
Természetesen nem Hahát akarom győzködni, mert a véleményét elfogadom, igaz nem értek vele egyet. :lol:
Kezdetben ugyanúgy álltam ehhez a pályához is mint a többihez, és meggyőződésem volt, hogy mindent jól csinálok, de valahogy a többiek mindíg elvertek rajta, de vastagon. :lol:
Nem tudtam mit csinálok rosszul, mire leesett, hogy a közös tengerre kellene először koncentrálni.
És pont ez adja ennek a pályának a szépségét. Ha már ismered, akkor ad egy kis feszültséget az elején, hogy időben érek-e oda. Viszont ha már mindkét fél ismeri, akkor pedig nem lehet döntő előnyt szerezni vele.
Multihoz pont ezért kiváló pálya, mert egy tapasztalatlan ellenfelet könnyen be tudsz rajta verni, viszont egy tapasztalt versenyző ellen nagyon izgalmas játékot lehet játszani. A tenger mellett meg még sok-sok odafigyelni való van ezen a pályán ami döntő lehet. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 12:06 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Pl a teleport kapuk! :)
Hova melyik megy mik vannak ott kb stb. Jó előre tudni. A lénynövelő helyek se ártanak.

Igen az elején jó az a kis izgalom ki ér előbb a tengerre. 2. naptól próbáltam odajutni időben, mégis csak negyede vagy harmada ha megvolt a cuccoknak.


Igen ha lenne szimultán kör és főleg random map generátor és egy jó pályaszerkesztő! (Ez szerencsére megoldódni látszódik valahol máshol majd.... :) :) ) Sikeres rész lett volna és ha nem marad ki belőle az elfek és academy az academy ugye benne lett volna az alap játékban már! A fejlesztői kikerült levélből tudjuk miért nem lett benne. No meg kiegyensúlyozottabb skillek, én pl a Heroes 4-ből szerettem a legjobban a hős skilleket a fejlődés ivonalat és azt hogy minden nép teljesen egyedi mágiaággal rendelkezett ! Amikből nagyon sok trükkös varázslat hasznos volt a sebző és egyebek mellett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 13:00 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Ne haragudj, Fili, de szerintem nem fogok tudni felérni ma estére. Áttehetjük a jövő hét valamelyikére? Vasárnapra Shiennel már egyeztettünk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 14:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Glacerenard írta:
Ne haragudj, Fili, de szerintem nem fogok tudni felérni ma estére. Áttehetjük a jövő hét valamelyikére? Vasárnapra Shiennel már egyeztettünk.

Persze, akkor hetfo este leszek 8 utan.
De jo lenne akkor elkezdeni, lehet egy este nem is lesz eleg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 20:56 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Glacerenard írta:
Ne haragudj, Fili, de szerintem nem fogok tudni felérni ma estére. Áttehetjük a jövő hét valamelyikére? Vasárnapra Shiennel már egyeztettünk.


@Glace
Holnap este 6-tól tudok lenni biztosan. Fent leszek majd Uplay-en.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Képzeljétek így a Might and Magic X DLC-nél megtaláltam a titokzatos Limbus dungeont! Ez egy speciális bónusz Dngeon! :D Limbic Entertainment irodája van benne számos nagy ellenféllel (Pl Paul Romero zeneszerző, a Limbic elnökei és alelnökei producerei, az Ubi emberei :D ) és NPC-vel.

Kész egy őrület csináltam róla egy kb 10 perces videót! :D Holnap felrakom! :D Néha angolul is csevegek benne a készítőknek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 21:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
hahakocka írta:
Nem igazán értelek. Hisz ezekben nem lehet lény nélkül menni én arról beszéltem.... (Kivétel 4. rész de azt hagyjuk alfa állapotban adták ki) Ami persze a 6.-ban megváltozott de azt nem gondoltam volna hogy ez azt is jelenti hogy a leggyorsabbak lény nélkül.

A játék elején csak alap lények vannak 1-2. körben...


Pedig szerintem egyértelműen leírtam hogy a korábbi részekben is lehet lény nélkül menni a hősökkel amikor többet lépnek. Csak te nem tudod hogyan.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 23:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Buggal modokkal stb lehet hogy lehet.. Én azokat nem használom.

PL tudom rajongók megannyi modot csináltak Heroes 3-hoz pl Wake of Gods H4-hez is van valami. Azokban lehet hogy lehet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 15 vas., 12:10 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Shien, 6 fele én is fenn leszek. Fili, a hétfő este jól néz ki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 15 vas., 14:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=ZiN_Kryh4C4

No itt a videó amiről beszéltem. Szegény fejlesztők és Mr. Romero! S meg kellett ölni egy 1 millió hp-s!!!!! Uplay jelet is! Remélem ez jelzés. :)

Wareszpapa !!!! Mikor meccseljünk??? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 15 vas., 20:15 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Mindenkinek!

A 8. kör eredményei:
Shien76 (Necropolis) vs. Glacerenard (Haven) 1-0
Térkép: Hercegségek viszálya

Azt hiszem, ez a meccs a második hét végén dőlt el. Mindkettőnknek összejött a kapitólium és kevés lénnyel dolgoztunk. Sajnos én azokat el is veszítettem, míg Shien gyorsan összekapta a namtarukat. Totális területi kontrollja volt, és letakarított engem szánalmasan kevés veszteséggel. Valami azt súgja, a Havent nem nekem találták ki... :P
Mindenesetre gratulálok Shiennek és köszönöm a játékot!

Glace


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség