Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 10 kedd, 19:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Fili most értem haza a melóból.... Fél8 van... semmi időm nincs most erre sajnálom... hétvégén igyekszem kiírni!!!

1. forduló: (március 1 szombat-március 16 vasárnap)
lanyizoli(hulla) vs. Sonáj70(ember) 1-0 (Nelsham sebhelye)
Hahakocka(inferno) vs. FTpocok(ork) 0-1( Brimstone aranya)
Fili(naga) vs. Shien76(ork) 1-0 (Ősök csendje)
Nimbus(inferno) vs. Teki1986(ember) 0-1 (hercegségek viszálya)

2. forduló: (március 15 szombat-március 30 vasárnap)
Ftpocok(ember) vs. Lanyizoli(hulla) 0-1 (Hercegségek viszálya)
Sonáj70(dungeon) vs. Hahakocka(inferno) 0-1 (Túl messzi híd)
Wareszpapa(naga) vs. Fili(nekró) 0-1 (Ősök csendje)
Glacerenard(ork) vs. Nimbus(naga) 1-0 (Túl messzi híd)

3. forduló: (másrius 29 szombat-április 13 vasárnap)
lanyizoli(hulla) vs. Hahakocka(ember) 1-0 (Nelsham sebhelye)
sonján70(ember) vs. Ftpocok(nekró) 0-1 (Nelsham Sebhelye)
Shien76(Dungeon) vs. Wareszpapa(ember) 1-0 (Nelsham Sebhelye)
Glacerenard(nekro) vs. Teki1986(inferno) 0-1 (Túl messzi híd)

4. forduló:(április 12 szombat-április 27 vasárnap,pótlás a kizártak miatt)
Wareszpapa(démon)-Glacerenard(ork) 1-0 (Ősök csendje)
Shien76(nekro)-Teki1986(Inferno) 1-0 (Brimstone aranya)
Fili(ember)-Nimbus(naga) 1-0 (Brimstone aranya)

5.forduló: (április 26 szombat-május 11 vasárnap)
Fili(dungeon)-lanyizoli(ork) 1-0(Túl messzi híd)
Nimbus-sonáj70 0-0 (nem játszották le lezárva)
Hahakocka(nekró)-Glacerenard(Dungeon) 0-1 (Ősök csendje)
ftpocok(naga) vs. shien(dungeon) 0-1 (Nelsham sebhelye)
Teki-wareszpapa 1-0 (Nem játszották le lezárva)

6.forduló: (május 10 péntek-május 25 vasárnap)
Lanyizoli-Shien 76 0-1 (játék nélkül)
Wareszpapa-nimbus 0-0 (Nem játszották le lezárva)
Teki(Nekró)-FTpocok(Dungeon) 1-0 (Ősök csendje)
Hahakocka(naga)-Fili(dungeon) 0-1 (Nelsham sebhelye)
Glacerenard(Ork) vs. Sonáj70(Naga) 1-0 (Hercegségek viszálya)

7. forduló: (Május 25 szombat-Június 8 vasárnap)
Lanyizoli-wareszpapa 0-1 (játék nélkül)
sonáj70(ember)-Shien76(Dungi) 0-1
Nimbus-Hahakocka 0-1
Ftpocok(dungeon)-Glacerenard(ork) 1-0 (hercegségek viszálya) Teki(nekró)-Fili(Naga) 0-1

Teki előrehozott játékai:
lanyizoli(nekro)-Teki(Inferno) 0-1 (Túl messzi híd)
Teki-sonáj70 0-0 (Nem játszották le lezárva)
Hahakocka(inferno)-Teki(Ember) 1-0 úl messzi híd)
Teki(nekró)-Fili(Naga) 0-1

A maradék meccseket 7.hó végéig kéne letolni kiírom kinek kivel kéne még játszania!!!

lanyizoli-Glacerenard 0-1 (játék nélkül)
Nimbus-lanyizoli 1-0 (játék nélkül)
Sonáj70-Fili
Sonáj70-wareszpapa
Shien-Hahakocka
Hahakocka- wareszpapa
FTpocok-Fili
FTPocok-Wareszpapa
Fili-Glacerenard
Shien-Glacerenard
Nimbus-Shien

Sajnálom és elnézést kérek mindenkitől a kimaradásért ill. a rossz szervezésért. Többet vállaltam mostanság mint amit elbírok! Remélem azért mindenki élvezte a játékot! Előre szólok többet nem fogok versenyt szervezni!!! Miközben ezeket a sorokat írom uninstalálom a Heroes3, Heroes5, Heroes6, Might Magic X valamint a Duel of Champion játékokat. Napi 1-2 óra túlóra a melóban utána itthon is dolgaim vannak se időm se kedvem játszani veszekedni meg nem akarok itthon egy játék miatt!

Természetesen a hó végén kiírom a verseny végeredményét de az első három helyezett már szerintem megvan.

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 jún. 11 szer., 20:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
OK Wareszpapa és Shien mikor játsszunk?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 11:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nekem furcsa hogy te játék nélkül odaadtad a meccseket az ellenfeleidnek, mi meg 0-0-t kapunk mert nem elérhető az ellenfelünk....

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 12:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Igen ez igaz, emiatt én és sokan kimaradtak az egyik körből, de 0-0-t kaptak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Teki1986 írta:
Nekem furcsa hogy te játék nélkül odaadtad a meccseket az ellenfeleidnek, mi meg 0-0-t kapunk mert nem elérhető az ellenfelünk....

Sziasztok!

Tekinek maximalisan igaza van!
A korabbiakban is a nem elerheto jatekos kapott nullat, az aki pedig kereste a kapcsolatot kapta a pontot. Ez igy igazsagos szerintem.
Janny eseteben lehetne esetleg kivetelt tenni, mert korhazban volt.

Janny valamint Pocok nektek mikor felelne meg a meccs?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 17:49 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Sziasztok!

Az előző bajnokságban is úgy volt, hogy aki nem jelentkezett, az bukta a meccsét az elérhető játékos ellenében.Ez lehetne most is így.

@Zoli
Ugye még nem írtad ki az összes elmaradt meccset? Nekem még Hahán kívül lenne meccsem Nimbus és Glacerenard ellen is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 19:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Shiennek igaza van kihagytam a meccseit :) Én nem akarom letolni a mecseimet így az ellenfélé a pont mintha nem jelentkeznék. A többieknél nem tudom ki jelentkezett ki nem így 0 pontok járnak. Ha megírjátok ki jelentkezett és kit nem ért el akkor javítom a pontokat!! Ha Janny letolja a 0-0 pontos meccseit akkor ott is javítom a pontokat!!! A többi meccset az előző komentbe pótoltam! A verseny befejezési határideje is módosult 7. hó végéig kell letolni!!!!

Teki Sonáj kórházban volt így ott nem tartanám igazságosnak neked adni a pontot. Ott marad a 0-0. Waresz ellen tied a pont!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 jún. 11 szer., 20:16-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 19:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Én ahogy már jeleztem nem tudok innen játszani, volt rá egy hónapom hogy lejátsszam a meccseim aki elérhető volt azokkal meg is volt. Wareszpapa és sonáj a mai napig sem jelentkeztek holott mindkettőjüket én kerestem. Ennél többet én nem tehetek.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Az Intrikák partján ne játszattok bugos ****! Vagy csak én kaptam meg az unlucky ereklyét. 2 kupac (azaz amik 1 és 1 db ot adtak csak pontos számokkal azaz 2-t össz) fát találtam 2 egész területen!!!!!!!

Szeretném Shien ha más pályán újrakezdenénk mert mindenem volt kövem kristályom de fám nem és mindenhez kellett volna. :D másfél hét alatt 4 épületet tudtam felhúzni keményen! :D Mert várnom és állnom fedeznem kellett de hiába sokáig..... Egy csontváz és 2 tűz se adott 1 fát se!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 22:22 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
hahakocka írta:
Az Intrikák partján ne játszattok bugos ****! Vagy csak én kaptam meg az unlucky ereklyét. 2 kupac (azaz amik 1 és 1 db ot adtak csak pontos számokkal azaz 2-t össz) fát találtam 2 egész területen!!!!!!!

Szeretném Shien ha más pályán újrakezdenénk mert mindenem volt kövem kristályom de fám nem és mindenhez kellett volna. :D másfél hét alatt 4 épületet tudtam felhúzni keményen! :D Mert várnom és állnom fedeznem kellett de hiába sokáig..... Egy csontváz és 2 tűz se adott 1 fát se!!!


Ma lenyomtuk a meccset hahával. Nem értettem miért választ olyan pályát amit nem igazán ismer, de gondoltam csak tudja mit csinál. Választhatott volna olyat ami jobban kedvez a p2-nek, pl. a Hercegségek viszályát.

Bár kőből jóval kevesebbem volt mint szerettem volna (ki is kellett hagynom napot az első héten, hogy legyen elég a vámpírra meg még egy alapra), a 2. héten már földbe döngöltem a főhősét :)

Aztán meggyőzött, hogy játsszuk újra egy igazságosabb pályán. Szóval folyt. köv, jön a 2. felvonás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 11 szer., 22:34 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ok rendben köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 12 csüt., 14:07 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Mindenkinek!

Szeretnék pár dolog miatt előre szólni, főleg Shiennek és Filinek. Úgy néz ki, hogy az elkövetkezendő időben csak és kizárólag a ma, illetve a június 14-20. időintervallum lesz számomra megfelelő a játékok lezárására. Attól tartok, utána egy jó ideig nem leszek gépközelben. Szeretném ezt előre közölni, mert így most, ha nem baj, függetleníteném magam a sorrendtől, hogy kivel kéne játszanom legközelebb. Ha esetleg bármely meccs nincs lejátszva, úgy azon visszalépek.
Szóval, Shien, Fili, az említett 6 napból bármelyik jó nektek, kérlek szóljatok! Akkor egyeztetünk.

Köszönöm a megértést!
Glace


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 12 csüt., 17:08 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
@Glacerenard
Nekem megfelelnek az időpontok. Ma este is felnézek, ha mást nem egyeztetni tudunk majd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 12 csüt., 21:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Mekkora hülyeség ez illogikus az egész Heroes sorozatra nézve, hogy az ember nélküli hős többet lép...... Mindig is a lénytől függött a dolog. Lehet emiatt buktam Shiennel való meccset neki ezért előbb lett 7. lénye és kapitolja felszedte fél kör előnyel az összes dolgot pont a közös tengeren ugye ez is egy nagy baromság mivel kampány pálya, ezért ne mis multi egyenlőség van mint egy jó Heroes 3 vagy 5 pályán ahol 1-1 tenger van mindenkinek.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 12 csüt., 22:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
20 naplovast kapott állítólagosan a 44. körben Shien csatlakoztak hozzá. De miért csatlakoztak hozzá? Valamiért csak használtad őket? Előnyszerzés stb.

Emiatt is lehetett annyi nyersanyagod hogy 2. es teleport meg főlényed legyen stb a vízen én is szedtem fel dolgokat annyival többet te ott nem szereztél. Csak a kapitolt építetted fel előbb s emiatt meg amiatt mert sok nyersanyagod volt a sok elit segedelmével, a főlényt is előbb csináltad.
Nálam 15 -12 -13 nyersi kell sárkányhoz meg 11 ezer arany....

Mivel egyazon körben mentünk ki a tengerre elsőre fura volt hogy több dolgot szedtél fel, csak hát te gyorsabb voltál többet léptél a lénytelenséges baromság miatt. Amiről nem tudtam hogy azáltal többet lehet lépni hisz a Heroes sorozat alapja, hogy a lénytől függ..

Azért köszi! Az előtte lévő pálya meg csalás pálya ilyen nincs, hogy no fa..... Azért kellett abbahagynunk.

Szóval én azt mondom ,legyen 0-0 vagy 1-1! :) 10 naplovast csak úgy nem vesz fel az ember. Ok kell rá! (bár te azt mondtad lényegtelen hát..) Ezzel sok előnyt szerezhettél kis hősökkel felszedhettél minden nyersit. S tudtommal tilos ilyen diplomáciát használni. Csak alap lények csatlakozhatnak itt is H3 H5 ben is. Diplomácia skill meg nem lehet használatos hősnél. Én ilyeneket sose vettem fel. Annó Zolival megbeszéltük hogy nem szabad kérdeztük a fórumon mik vehetők fel csak alap lények.
Megértelek én hogy nem akartál előnyt szerezni vele, de minek vetted fel akkor engem csak ez idegesített fel.

Mondjuk a hősödet nem lehetett szétbummolni a + erősítés hívás skill mellé a nekró skill még és mellé 11 11 erő és mágia védelem felbonthatatlan volt pedig volt lassításom tömeges, meg tűz mágiám is, de hiába meg a lények is szart se értek...

Jó sok elited is volt, amit először nem vágtam (Hisz én is 1. héten csináltam kettőt) talán egy közelibb elit lénynövelőt foglaltál el nálam nagyon messze a tengeren túl a szigeten van vagy a 3. terület legtetején. Szóval nyertél volna így is amúgy kérdés a naplovas adott e előnyt valamikor.

H6-ban a pályák egy része fos hisz egy az egyben kampányból van átemelve nem multis pálya nem egálos egyik félnek sem teljesen. PL Brimstone aranya, Nelsham, Hercegségek viszálya, stb A híd az az pl s az nem is volt kampányban s talán az ősök csendje se az apróbb bugoktól elnézve ami mindkét oldalon van tehát egál, az is egy jó pálya nyersikből, ellenségekből stb.

De grat azért! Ily erős hős kombináció skillekkel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 6:29 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Pici korrigálás, Haha: még az Ősök csendje is kampánypálya. Inferno 3.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 7:21 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv mindenkinek!

Látom haha dióhéjban összefoglalta a tegnapi meccsünket, így megpróbálom én is :)

Az első vesztes meccse után megegyeztünk, hogy azt semmisnek tekintjük és játszunk egy másodikat. A Neelsham sebhelyében egyeztünk meg. Szerintem az egyik legkiegyenlítettebb pálya mind közül. Haha választhatta meg hol akar lenni ill. ő döntött úgy, hogy a frakciókon se változtassunk. Ő meglepetéssel készült, így hőst azért váltott.

Én ugyanazzal a hőssel mentem, aminek nem volt diplomácia skillje, én azt soha nem használtam. Mivel majdnem mindig erő hőssel vagyok, a speckóm a +40 mana.

A második nap megvolt a kis hős amivel siettem a vízre. Nem a logisztikát választottam neki hanem a +3 lépést tengerre (ami nem mellesleg a nehéz terepen való közlekedés negatív módosítóit is csökkenti) és lényt se vitt magával, hogy többet tudjon lépni. Ez meglepetésként érte hahát, eddig még nem tűnt fel neki a dolog. Számomra ez nem olyan logikátlan, simán el tudom képzelni, hogy egy magányos hős gyorsabban halad a lován mintha cipelne magával egy sereget amiben mondjuk csontvázak és ghoulok vánszorognak gyalogosan. Szóval gyorsabb voltam és így sikerült kb. a lebegő cuccosok 2/3át begyűjtenem, majd haha kiütötte a hősömet (nála ugye volt lény).

Közben a két hős alap seregével (12 ghoul + 18 csonti) kiürítettem az induló területem nagy részét. Az első napokban gazdasági épülteket húztam, majd a hét vége előtt a vámpírt és két alapot.

A 2. héten kiegészítettem a fő seregem 8 vámpírral és pár csontvázzal (nem gyártottam ki mindent, hogy spóroljak a kapitolra) majd megindultam és kiürítettem csontra a tőlem balra levő területet. Az obeliszkkel kezdtem így a kis hősömet sikerült 5. szintre fejleszteni, aki pont visszaért a várba mire meglett a 8000 arany.(20%ot spóroltam a fejlesztés költségein - a hét 3, vagy 4. napján). A hét hátralévő napjain felépítettem még a szintén nem olcsó bajnoklényt és a lamaszut is. A kis hőssel pedig átmentem a teleporton és felderítettem a bal alsó sarokban lévő területet, itt is volt egy kevés ingyen nyersanyag.

A 3. hét első napján kivettem 2 pókot, a lamaszut és a fejlesztett vámpírokat.Majd átmentem a tőlem jobbra lévő területre. Ezen héten álltak be a lovasok (csak 10en nem 20an - és fejlesztve se voltak). Elfogadtam őket mert volt rá zsém és volt hely a csapatomban is. Persze, hogy erősebb lettem tőle (ki az aki azért fogadja el a lényeket amikor csatlakozni akarnak, hogy meggyengüljön ?). Kétlem, hogy ez meccsdöntő előny lett volna ekkor már több lamaszum és vámpírom is volt, a pókról nem is beszélve.Ráadásul ekkor már a kis hőssel meghoztam a maradék lényeket a várból (fejlesztett szellem, ghoulok, némi csontváz)

A meccs ott ment el neked végleg, hogy te a bal alsó terület felé indultál, amit én már az előző héten felderítettem. Láttam amikor feltűntél, így a főhőssel ingyen begyalogoltam a váradba. Még arra is volt időm és nyersanyagom is, hogy megépítve az alap várportált a váradban visszaugorjak haza és legyőzzelek a váram előtt.

Megmondom őszintén én erről a lényfelvevős szabályról eddig nem olvastam (lehet elkerülte a figyelmem). Lehet, hogy a h3 és h5 versenyeken így van, de én azokon sose indultam és ez egy h6 verseny :).

Nem hoztál ki mindent az alsó helyből, ott is ugyanúgy meg lehet építeni a 2. héten a bajnokot. Még azt tudnám ajánlani, ha egy versenyen indulsz, gyakorolj egy kicsit a versenypályákon (főleg ha te vagy a pályaválasztó), hogy ne érjen meglepetésként az elrendezés és tudd mi merre van. Hidd el sokat segít :)

Ha pedig valaki mindezek ellenére legyőz, fogadd el, hogy valamit jobban csinált. Én is így tettem ellened az előző bajnokságban elvesztett meccsem után.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 7:47 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Üdv Mindenkinek!

Jelentem, hogy a Nelsham sebhelye a legbalanszosabb 1vs1 térkép a H6-ban.
6 csatlakozó lénycsoport van a mapon, a P1-nél is 1-1-1 területen és a P2-nél is 1-1-1 területen, de minden más tekintetben is egyenrangúak a feltételek.
A régi csontváz, tábortűz és sodródó holmi, mindenhol random nyersanyagot ad.
Mint minden mapon, itt is a legeslegfontosabb, hogy minden négyzetcentiméterét ismerjük a térképnek, megfelelően mozgassuk a hőst, hisz kegyetlen kicsi mapok ezek.
Én pl. első hét végére el szoktam ott érni ezt:
1.nap-kocsma+kishős
2.nap-2-es város(a nap végére már a vízen vagyok az üres kishőssel)
3.nap-3-as város
4.nap-piac
5.nap-elit lény
6.nap-elit lény
7.nap-alap lény
populáció után már fullra leszedhető az összes terület ezzel a sereggel...
igaz én egyetlen lényt sem szoktam ezen a mapon veszteni, kivéve az ellenfél ellen..
A 2. héten már simán van annyi nyersanyag, hogy zökkenőmentesen lehessen építeni bármit..
Szal pofon egyszerű map ez, csak időt kell rá fordítani...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 10:12 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
10 lovas az csak elírtam. Csak nem értem miért vetted fel. Nézd meg Zolitól kérdeztük is hogy szabad e vagy kérdezd meg őt magát az a legegyszerűbb...

Ezt nem tudtam még a kampány is a veszélyre figyelmeztettet csak, hogy ha nincs benne lény se nem foglalhat se nem harcolhat a hős. A Heroes sorozatban illogikus mint írtam, hisz mindig is a lénytől számított hogy mennyit tud lépni és a területtől. Ezért kaptál nagy előnyt elején, mert erről nem tudtam.

Hős skill kombinációban nagyon is jól nyomtad mint írtam.

A pályaválasztást te mondtad egyébként hogy Nelsham legyen, én mondtam második játszmára az Ősök csendjét is és én voltam a 2. player úgyis, de te nem akartad az előző bugos pálya okán s belementem ennyi. A intrikák pálya meg csalás, ne mond már hogy összesen a 2 területen 2 db felszedett fával, (azaz valóban 1-1 db-al) csodát lehet tenni...... Vogyi is elítélte ahogy a kampány pályákat is és hogy utólag nem lehet rajtuk módosítani mert az Ubi a gyári pályákra nem engedi. Ősök csendje is kampány pálya nem emlékeztem rá akkor, de mégis ezerszer jobb mint ez szerintem ott nincs csak 1 tenger 2 embernek ami elején eldönthet mindent, viszont 1-1 épület bugos mindkét oldalon. S nagyon jó a lény és nyersanyag felosztása is. A hídas úgy szintén.

Jobb voltál nem is vitattam még senkinél se, csak a bugos **** Intrika pálya és az hogy nem tudtad hogy a lovast nem szabad felvenni idegesített fel. A tengernél a lény nélküli hősről hogy gyorsabb, arról nem tudtam az az én hibám, de akkor is illogikusnak tartom a Heroes sorozatot tekintve.
Nem vitattam én szóval soha hogy valaki nyert! Csak ezek a dolgok pont most jöttek össze amiket írtam. :D

Nyertél, de az tuti, hogy ezen a pályán és egy másikon nem fogok soha játszani mert nem tartom igazi multi pályának.

Néztem én a pályát, kiürítettem a bal terepet majd a jobbra mentem mivel az van messzebb s védte 22 fejlesztett arctalan is blokkolta. A tengerre azért értél előbb fél 1 körrel többe tudtál menni, mert volt ez az illogikus dolog amit mondtam erről nem tudtam.

Nálam csak menekülő csapatok voltak itt és nem egyenlő azért a nyersi leosztás a tengertől függ az egész a pályán.... Fent pedig nagyobb a terület de kacskaringósabb tehát több nyersi van mint lent. (S lent azért 22 arctalan fejlesztett van blokkra)
Gyakorolni most nem tudtam nagyon mivel hirtelen írtátok hogy ki és mikor játszik 1-2 napja plusz épp a might and magic X-et fejeztem be amiben egyébként szintén H6-os lények vannak. Időm viszont csak most volt ezeken a napokon hogy lejátsszuk.

Szóval grat!Kivesézted a pályát az tuti! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 10:26 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Glacerenard írta:
Üdv Mindenkinek!

Szeretnék pár dolog miatt előre szólni, főleg Shiennek és Filinek. Úgy néz ki, hogy az elkövetkezendő időben csak és kizárólag a ma, illetve a június 14-20. időintervallum lesz számomra megfelelő a játékok lezárására. Attól tartok, utána egy jó ideig nem leszek gépközelben. Szeretném ezt előre közölni, mert így most, ha nem baj, függetleníteném magam a sorrendtől, hogy kivel kéne játszanom legközelebb. Ha esetleg bármely meccs nincs lejátszva, úgy azon visszalépek.
Szóval, Shien, Fili, az említett 6 napból bármelyik jó nektek, kérlek szóljatok! Akkor egyeztetünk.

Köszönöm a megértést!
Glace

Glace!

Le tudjuk jatszani a megadott idoszakban.
Ha neked megfelel lehetne a meccs szombat este 8 utan.

Haha!!

Sokkal logikusabb, hogy a sereg nelkuli hos gyorsabban mozog!!
Amit mmh es shien irt erdemes megfogadni, mert ebben az estben nincs igazad, es nem a jatek ****, csak nem vetted a faradtsagot a palya megismeresere.
Ugye mikor velem jatszottal ezen a palyan nem hitted el nekem, hogy p1 helyrol is ugyanolyan gyorsan lehet fejlodni. Akkor arra fogtad, de nem tanultal belole, es nem fogadtad meg a tanacsot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség