Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 22 csüt., 19:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Teki-Fili 0-1

Nos igen, szoros volt, most nem sokon múlt, hogy nem a vereségemről kell írjak.
Az Ősök csendje pályán küzdöttünk meg Tekivel. A faj választásnál kerülni akartam az inferno tűzlabdáit, ezért kizártam de így nekroval lett, ezt először nagy hibának tartottam részemről. Az első héten szinte minden összeesküdött ellenem, annyi veszteségem lett, hogy még utolsó nap előtt lényeket kellett vennem a folytatáshoz, pedig a 2. hős serege is nálam volt. Igaz ehhez kellett egy mana nélküli csata is. Míg én őrlődtem Teki folyamatosan harcolt, írtam is neki, hogy nem fogom még csak megizzasztani sem.
Aztán folytatódott a kálváriám, a második hét elején a lénylakások 2/3-a elpusztult, na itt már teljesen boldog voltam. :lol:
Ennek ellenére azért sikerült kitörnöm a területemről, és a középső vár melletti területet teljesen felderíteni. Így láttam még Teki sem jött ki, na itt csillant fel az első remény.:wink: Igazából kb egyformán álltunk szintben, de a nekromancia ereje mellette volt.
Később kimentem középre és ott támadott be. Ő 12. szintű, én 11. szintű voltam. Neki volt 16-os varázserő, nekem 8!(azért nem lehettek rossz tárgyai) 12 és 14 volt a mágikus védelem.
A víz variktól ugye nem tartottam, de a villámtól annál inkább, valamint a gyötrelemtől. Hát jött is a villám nyitásként 29 fejlesztett papnőt vitt el!! Aztán jött a gyötrelem. Na mondom ez kész szevasz! :oops:
Minden erőmet manámat gyógyításra, tisztításra, regenerálásra kellett felhasználni. A sürgetett támadással tudtam csak valamelyest ártani neki, de az jól hatott mondjuk. A gyöngypapnő megújulás hulláma pedig regenerált és levette a gyötrelmet is ezért úsztam csak meg csak az egészet. A folyószelemmel összekötöttem a cápákat, és így egyszerre gyógyultak-tisztultak, és tudtam támadni velük.
Teki, a gyötrelem nem volt hiba, mert a hóvihar víz vari! És megnéztem a nagának vízimmunitása van, és 50%-ban ellenállnak a sebzésnek (víz), valamint kisétáltam volna alóla.
Összességében egy nagyon izgis meccsen vagyok túl, és ezt köszönöm Tekinek. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 23 pén., 15:39 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
lanyizoli írta:
Kár üzit írni azt nem olvassák... Ide írd be mikor lenne jó azt olvassák!!

Ja és lanyizoli-Shien 0-1! (Játék nélkül) Sajnos nem tudom lejátszani a meccsünket!


@Zoli
Nekem nem tetszik ez a megoldás - úgy látszik ez már rendzseres nálad, hogy nekem akarod ajándékozni a meccseinket - de ahogy a múltkor sem most sem fogadom el, találj ki valami mást. Mondjuk fejezzük be :) Te vagy a szervező, ki merne szólni neked ha elcsúsztatjuk a meccset, amúgy is van még pár forduló hátra.

Waresznak meg jeleztem, hogy kukkantson be a fórumra alkalomadtán meccsegyeztetés végett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 23 pén., 21:46 

Csatlakozott: 2013 máj. 25 szomb., 14:53
Hozzászólások: 26
üdv harcos társak, köszönöm a türelmet és a meg értéseteket vissza tértem HOLNAPTÓL de leg késöbb vasárnaptól vagyok a játékban is üdvözlettel jannyi70


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 23 pén., 22:03 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Fili simán nyert gratula neki! Egyrészt ismerte nagyon a Nehlsamos pályát és jól taktikázott, másrészt a végére pont belement egy 3 körig nem varázsolhatok én de ő igen bármit szoborba ami nála volt és nem láttam még akkor, ezért a végcsata egyenlő volt az esélytelenség nyugalmával. :D :D Pedig jó kis mágia erőm és varázslataim voltak....
Sokszor mentem ide-oda külső teleport kapuval őhozzá is elszedtem pár jó cuccot, de nem sokat ért.
Plusz a felső kezdő terület szarabb sokkal kacskaringósabb és nem értem ki időben a vízre 3-4 nap volt, (lent max 2-3) mire odaértem a felső részét tudtam kicsit kiszedni a többit ő. S itt ugye csak 1 közös tenger van, mert sajnos ez nem multi pálya hanem kampány pálya volt a kiegészítőben. Alul sokkal közelebb a tenger, amikor annó egyszer ott voltam gyorsan kimentem.

A tolvajokkal meg egy 2. lagos de nem gyenge hőssel meg mekkora cheatet lehet csinálni, erre figyelhetett volna az Ubi pl egy megkötéssel a tolvajt illetően. PL csak nagy darabban lehet. Így is durva hogy nem látni 2 körig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 10:34 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Fili, Jannyi Shien! Ha megadjátok az e-mail címeteket küldök meglepit! :)
Jannyi amúgy is jár neked egy kis ajándék a sok gond után!

Kértétek is végülis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 17:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
hahakocka írta:
Fili, Jannyi Shien! Ha megadjátok az e-mail címeteket küldök meglepit! :)
Jannyi amúgy is jár neked egy kis ajándék a sok gond után!

Kértétek is végülis.


filip001@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 17:42 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Hahakocka (naga) vs Fili (dungeon) 0-1
Nelsham sebhelye

Mivel a többiek szinte már mindegyike elpáholt ezen a pályán barátságos meccseken, sikerült jól kiismernem, és kitapasztalnom.
Most ezt a tapasztalatot szerettem volna megosztani Hahával, ami sikerült is. :lol:
Ugye ezen a pályán ha sikerül minél hamarabb a vizen is összeszedni a nyersanyagokat, igencsak nagy előnyre lehet már szert tenni az első héten.
2. nap a második hősöm már a víznél volt, és örömmel láttam, hogy Haha nem ért még oda, és híre hamva sem volt.
Viszont nem hiszi el nekem, hogy ugyanezt p1-ként is végre lehet hajtani.
A meccset ennek ellenére egy végzetes hiba miatt vesztette el, túl messze merészkedett a főhőssel a várától és egy kis hősöm bevette azt, aztán a teljes sereggel beteleportáltam.
A kishősömnél 3 db árnylopakodó volt csak, és sok cápát, meg naga papnőt vertem el vele, így lett a vár az enyém. :wink:
Két körön keresztül a lopakodókat ugye nem látni, és a tűzvarik jól hatnak a köztes időben. :lol:
Köszönöm a játékot.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 20:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ja de nem gondoltam volna hogy ennyit lépsz ****** sokat léptél a 2-. hőssel! Pedig nekem is volt logisztikám stb. A láthatatlansággal pedig 3 tolvaj alap emberrel is le tudtad verni a 20-20 alap lényes 2. hősömet .:D közben nyomtad a tűzlabdákat. :D Ez egy elég nagy hülyeség szerintem... :D ERzt a lényt le kellett volna korlátozni, hogy csak egyben lehet.

A Might and Magic X-ben is jól jönnek most! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 21:16 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Fili írta:
hahakocka írta:
Fili, Jannyi Shien! Ha megadjátok az e-mail címeteket küldök meglepit! :)
Jannyi amúgy is jár neked egy kis ajándék a sok gond után!

Kértétek is végülis.


filip001@citromail.hu


Nehogy lemaradjak, küldöm az emil-címem :)

dio28@freemail.hu

Az 1-2 darab orgyilkos támadásait ki lehet védeni. Ötlöttem rajta egy ideig, de megoldható :)

És a P1-ről is ki lehet jutni a vízre, talán még kicsit könnyebben is mint a P2-ről. Ideális esetben osztozik a két játékos a víz kincsein, nagyjából egyenlően.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
hahakocka írta:
A láthatatlansággal pedig 3 tolvaj alap emberrel is le tudtad verni a 20-20 alap lényes 2. hősömet .:D közben nyomtad a tűzlabdákat. :D Ez egy elég nagy hülyeség szerintem... :D ERzt a lényt le kellett volna korlátozni, hogy csak egyben lehet.


Miért hülyeség??? :roll:
Van faj amelyik vizen jár, van ami újraéleszt, van ami sérthetetlenné tesz stb, miért ne lehetne olyan amelyik láthatatlan.
Pont ettől színes ez a játék..... :wink:
És Shien igazat mond, ha nem is látszik, meg lehet állapítani az árnylopakodó helyét, hogy hol van!!! Például őt nem tudtam ezzel a trükkel beszívatni, igaz meg is lepett rendesen. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 21:43 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Üdv Mindenkinek!

Gratula fili...
Javítanám az írásod, az árnylopakodó az a csápos lövész, amire te gondolsz az az orgyilkos (fejlesztve: árny). :wink:
Haha..igaza van filinek...p1-ről is ki lehet érni a 2. nap végére a vízre kishőssel..
Szerintem a p1 jobb is a nelshamon amúgy..
üdv...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 22:12 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ki lehet de ha nincs kellő arany kupac a környéken akkor pl nem tudok időben venni 2. hőst kocsmával együtt, és az én 2. hősöm sajnos csak 3. napon ért oda. :( Fent messzebb van fizikailag a kanyargós részek miatt is a part mint lent, voltam már lent ott sokkal közelebb van.

Fili : Én csak az árnyra gondoltam nem általában a faji Dungeon képességre...


Elküldtem a meglepit az e-mailekre!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 24 szomb., 23:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Fili nem jó az e-mail címed azt jelzi a gmail.com.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 25 vas., 7:37 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Haha!

Akkor menjen erre.
filotaspetya@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 25 vas., 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Mindenkinek!

A 6. kör eredményei:
Glacerenard (Stronghold) vs. Sonáj70 (Sanctuary) 1-0
Térkép: Hercegségek viszálya

Remek kis meccs volt, több, mint 5 hétig tartott. Mindketten vér varit húztunk, ki-ki a maga formájában, pedig már előre paroltam, hogy ha erő hőssel jön, nem tudok majd vele mit csinálni. Jannynak volt 3. fokú erődítménye plusz épületekkel, nekem küklopszaim. Az ostrom végül nem következett be, előbb elértem a hősét. A játékot nagy részben az döntötte el, hogy pofátlanul sok upgradeolt sámánnal és goblinnal tudtam támadni, mivel összesen 2 varázslatra elég manával rendelkeztem. Egy nagyon élvezetes meccs volt és köszönöm Jannynak a játékot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 26 hétf., 9:56 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Glace milyen úton fejlesztetted a mágia terén a Strongholdos hősödet? Én ott szinte mindig fizikai hőssel voltam eddig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 26 hétf., 13:50 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Afféle jack-of-all-trades lett. Mindenre való, semmiben se a legjobb. Eleinte gondolkodtam, de végül is tűzcsapás speckót kapott. Értelemszerűen a tűzmágia volt a legfontosabb, emellett afféle fedésnek még a villámcsapást kiraktam neki. A többivel a sereget erősítettem: Morál, Támadás és Taktika. Meg persze idejekorán a Logisztika és a Felkapás. A végén nem lett nagyon magas, 13-ig ment el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 26 hétf., 18:18 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
5. forduló elmarad játékai: (Ezekkel mi legyen?)
Nimbus-sonáj70
Teki-wareszpapa

Itt a 6. forduló sorsolása:(elől e a p1 hátul a p2)
(május 10 szombat-május 25 vasárnap)
lanyizoli-Shien76 0-1 (játék nélkül)
wareszpapa-nimbus
Teki(nekró)-FTpocok(Dungeon) 1-0 (Ősök csendje)
Hahakocka (naga) vs Fili (dungeon) 0-1 (Nelsham sebhelye)
Glacerenard(Ork) vs. Sonáj70(Naga) 1-0 (Hercegségek viszálya)

Shien be akarod fejezni a játékunk?
Waresz-Nimbus meccs?

És íme a 7. forduló sorsolása: (Elől a p1 hátul a p2)
(Május 25 szombat-Június 8 vasárnap)

lanyizoli-wareszpapa 0-1 (játék nélkül)
sonáj70-Shien76
Nimbus-Hahakocka 0-1
Ftpocok(Dungi)-Glacerenard(Ork) 1-0 (Hercegségek viszálya)
Teki(nekró)-Fili(Naga) 0-1

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 jún. 04 szer., 19:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 26 hétf., 20:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Gyerekek... én mint mondtam szívesen játszom bárkivel, aki hajlandó venni a fáradtságot, és leegyezteti a meccset velem pár napra előre.

Akikkel lemaradásom van meccset illetően, mai napig nem írtak mit szeretnének, holott ezt én megtettem már, javaslatot is tettem. Igen privátban mert ennek ott a helye.

Kockának még nem írtam, vele egyeztetek és lejátszom a meccset, persze, a többiekkel is, hajlandóak egy minimális erőfeszítést tenni érte... :roll:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 26 hétf., 21:02 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
@Zoli
Igen mindenképp szeretném lejátszani a meccsünket ... inkább bukjam be, de mégiscsak jobban néz ki mint az "ajándék" egy pont.

Egyeztetés miatt majd írok privátot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség