Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 02 vas., 0:00 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
@mmh

Csatlakoznék én is Filihez. Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Jó meccseket toltunk, de ami nekem ennél fontosabb, jókat "dumáltunk" is közben.

Remélem azért teljesen nem tűnsz el teljesen, ha mást nem azért dumálni felugrasz időnként. (nemcsak a heroes-ról hanem bármiről).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 02 vas., 1:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hát igen mhh mekkora szövegeid voltak néha! :D

Ja én is azt néztem hogy pont egymás ellen kezdtek Nimbus . :D

Na akkor további jó gyakorlást és jó tartalmas, tanulságos 1. meccset kívánok! Teki és Nimbus akkor most az 1v1-be is jöttök meg a 2v2-be is???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 02 vas., 9:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 05 csüt., 16:10
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

@haha

Már megint te?! :D :D :D
Ne haragudj nem tudtam kihagyni, szóval ma nekem semmiképp sem jó, holnap újratárgyaljuk a dolgot? Vagy ha befeszülök akkor talán 7 után jó lehet, de csak akkor ha nagyon nem jó máskor.

_________________
Üdv.: Pocok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 02 vas., 10:05 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Ne feledjétek most 2 hét van 1 meccsre!!! Tehát 16 vasárnapig kell letolnotok maximum!! Viszont most ha a 2hétbe valaki nem fér be rögtön döntetlennel lezárom!!!
A 2. forduló pedig majd március 15.-én kezdődik majd!!!!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 02 vas., 12:00 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nekem is este jó elvileg. Vagy jövő hét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 0:48 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Lehet, hogy nem újdonság (sőt biztos, ugye? :) ), de azért mondom:
Nézegettem kicsit ma a mapokat (és egyebeket) és közben felfedeztem, hogy az "Ősök Csendjén", a kék játékos simán elmegy az első kapu örző mellett harc nélkül. Nos ez nyilván bug, amit H3-ban "no missed guard" szabállyal oldottunk meg, azaz tilos volt elmenni olyan lény mellett, ami mellett csak rossz elhelyezés miatt lehetséges elbattyogni.

Persze ez is mint sok más, amolyan "gent's agreement"-ként működik csak, mivel ellenőrizni nem lehet.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 1:04 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Nimbus írta:
Lehet, hogy nem újdonság (sőt biztos, ugye? :) ), de azért mondom:
Nézegettem kicsit ma a mapokat (és egyebeket) és közben felfedeztem, hogy az "Ősök Csendjén", a kék játékos simán elmegy az első kapu örző mellett harc nélkül. Nos ez nyilván bug, amit H3-ban "no missed guard" szabállyal oldottunk meg, azaz tilos volt elmenni olyan lény mellett, ami mellett csak rossz elhelyezés miatt lehetséges elbattyogni.

Persze ez is mint sok más, amolyan "gent's agreement"-ként működik csak, mivel ellenőrizni nem lehet.

Üdv!
Sajnos igen...ez az egyik bug azon a mapon..a másik, hogy ugyanazon a területen nem lehet elfoglalni az alap lénylakást..a határvédő és a lénylakás is rosszul lett odahelyezve..tehát a p1 előnyben is van, mert át tud menni a határon harc nélkül, de hátrányban is, mert nem lesznek plusz lényei a lakásból..szóval a kettő kiegyenlíti egymást..
Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 9:42 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Így igaz MMh mester jól mondta! Így nem vezetném be a szankciót!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 16:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Én megtámadtam vagy 69 íjászt azért láttam én is hogy rosszul rakták be. s ez se javították még röhej és igen nem tudtam elfoglalni a lényhelyet se de azért sikerült nyernem szerencsére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 18:32 

Csatlakozott: 2013 máj. 25 szomb., 14:53
Hozzászólások: 26
üdv MMh mester sajnálattal halom a történeted jobulást a depiböl ha tényleg van vigyázz magadra és várunk vissza HARCOSTÁRSAM üdvözlettel jannyi70


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 18:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nekem bonyolult megérteni ezt az erőd rendszert ami azon a pályán van. Volt egy dungeon lény lelőhely amit nem lehetett elfoglalni, volt egy erőd ami nem adott semmit és volt egy kastély ami adott 1 lovat meg 2 madarat. Ezek fix frakciók az oldalakon? Valamint lent volt egy hely ami 7 kentaurt adott pl. Szedtem fel olyan artit ami valaminek a darabja volt és használhatatlan, azzal mit lehet tenni?

Néztem a varázslat sebzéseket és soha nem annyit sebeztek mint ami rá volt írva. Nem igazán látom még át a "rendszert" :D

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 20:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ez az újfajta Vologya féle moral luck moral luck kalandtérképes rendszer! :D

Igaz az a holdlemez darabka nem sokat ér. (abból lehet összerakni Asha könnyét a fővárosba bevitel után ala H5 - H3 nagy relikvia épület szuper bónusz adó CSODA) Mert sokszor vagy nincs meg egy multi pályán az összes darabja vagy csak single-ben érdemes mert nincs rá már idő multiban mert egymáshoz értek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 03 hétf., 23:55 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Teki1986 írta:
Nekem bonyolult megérteni ezt az erőd rendszert ami azon a pályán van. Volt egy dungeon lény lelőhely amit nem lehetett elfoglalni, volt egy erőd ami nem adott semmit és volt egy kastély ami adott 1 lovat meg 2 madarat. Ezek fix frakciók az oldalakon? Valamint lent volt egy hely ami 7 kentaurt adott pl. Szedtem fel olyan artit ami valaminek a darabja volt és használhatatlan, azzal mit lehet tenni?

Néztem a varázslat sebzéseket és soha nem annyit sebeztek mint ami rá volt írva. Nem igazán látom még át a "rendszert" :D

Üdv Teki!
Az erőd elfoglalásával veszed irányításod alá az adott területet, ehhez tartoznak a bányák és lénylakások..ezeket külön nem lehet elfoglalni, ha már az erődöt elfoglalta valaki..
Egyes pályákon sajna nem random a lénylakás és állandóan ugyanahhoz a frakcióhoz tartozik..pl: hercegségek viszályán p1 területein állandóan dungeon a lakás, míg p2 területén változik minden játéknál..
A holdlemez szilánkok(4db) vagy asha könnyét adják vagy shantiri holdlemez lesz belőle(mapja válogatja)
Asha könnye: kapitol megléte után építhető és minden frakciónál +5000 aranyat ad naponta, 50%al növeli a lények szaporulatát és egy fajhoz kötött egyedi bónuszt is ad.
Shantiri holdlemez: ha ez jön össze, akkor az egyesített darabbal minden csatában meg tudsz idézni 3 főnixet, ami kegyetlen hasznos..
Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 05 szer., 15:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok egy kis emlékeztető! Mindig csak a kövi aktuális fordulót írom majd ki a többit egy exel-táblázatban mentettem el.
1. forduló (március 1 szombat-március 16 vasárnap)
2. forduló (március 15 szombat-március 30 vasárnap)
-Úgy fogom csinálni hogy 1 hétvége átfedés lesz a meccsek között így aki nem fejezte be az még pótolhatja de aki akarja már kezdheti a kövi meccsét!
-A nevezés sorrendjében beírtam mindenkit egy táblázatba és mivel körmérkőzés lesz így nevezési sorrendben jönnek a meccsek egymás ellen!
-A nevezési sorrendet a topik legelső hozzászólásomnál találjátok!
-Akinek a neve előrébb van az a p1!!(ezt majd cserélgetem mindenki lesz p1 és p2 is!)

1. forduló: (március 1 szombat-március 16 vasárnap)
lanyizoli(hulla) vs. sonáj70(erőd)
Hahakocka(inferno) vs. FTpocok(erőd) 0-1( Brimstone aranya)
Fili(naga) vs. Shien76(ork) 1-0 (Ősök csendje)
Giga27 vs. wareszpapa 0-1 (játék nélkül)
Raihorn123(Inferno) vs. Glacerenard(Dungeon) 0-1 (Ősök csendje)
Nimbus(inferno) vs. Teki1986(erőd) 0-1(Hercegségek viszálya)

A lejátszott meccs eredményénél kérném a fajokat és a pályát is! Köszi
Janny akkor áll még a hétvége? Vasárnap jó nekem!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 márc. 18 kedd, 7:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 05 szer., 22:34 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Brimstone aranyát nem ajánlom! :)
Felső részen horda forrás szellem és horda arctalan véd ládás és aranyas helyeket, kristály bányát számos fekete sárkány :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 1:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 05 csüt., 16:10
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Lement a meccsünk.
Pálya: Brimstone aranya

Hahakocka (Inferno) vs FTpocok (Erőd)
0-1


Köszönöm a meccset, jó volt.

_________________
Üdv.: Pocok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 1:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Grat! Gyorsan jól nyomtad. Nekem ez a pálya nem jó múltkor se volt jó, iszonyat erősek az elit lények sok van és sok helyen már az első héten. S más fele meg nem lehet menni kicsi a hely Pocoknál is meg nálam is.

Ezért nem mertem betámadni a hajós rész fele se mert 30 arctalan főleg ha van egy fejlesztett is az megbáboz már elején megszivat teljesen.

Azon a pályán meg sajnos csak az a lényeg hogy kimenj a tengerre és emiatt hogy nem mertem csak Pocok tudott kimenni, mert mindketten nem tudnak kimenni nem úgy mint pl a Heroes 3 egyes multipályáin ahol mindketten egyszerre kitudnak mert elzárt. S nem védi sok elit erősségű lény pl :D

Azért hősben egész jó voltam 15-ös ennek ellenére, hogy nehezen tudtam emiatt erősödni kevés nyersanyag mmiatt ne mvolt kastélyom, Pocoknak meg rég. A többi nem volt gond pénz bőven volt lények is megvoltak.

https://www.youtube.com/watch?v=VGHK1pMjakA

Egy kis meglepi a Heroes sorozat zenei atyafiától Mr. Romerotól de csak rövid ideig van fent. Nem tudom mi lehet ez érdekes hallgassátok meg. :D Készül egy új albuma jó lesz biztos. Vajon mihez készülhet??? :D Érdekes Heroes 4 hangzásvilága van.. .:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 08 szomb., 2:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nimbus vs Teki 0-1
Pokol vs Menny

Levertem Nimbust mint vak a poharat, de csak azért mert minden pontját ismertem a pályának és sajnos Nimbus most látta először. :)
3. hétre sikerült mindent megépíteni és ekkor elindultam a föld alatt, amikor felmentem Nimbust pillantottam meg, akinek a seregét csekély veszélynek mutatott, így megtámadtam és 2 láncvillám volt.
10-es szintű hős vs. 18-as szintű

Köszönöm a játékot! Szerintem sokat tanultunk belőle mindketten.
Jah és hozzátenném hogy 4 óra volt a meccs....

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 08 szomb., 11:00 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Üdv, grat Teki! Jó kis meccs lehetett, az általad leírtaktól függetlenül..
az az igazság, hogy a hercegségek viszályán a P2-nek jobb a helye valamivel..kisebb területeket kell bejárni, gyorsabb a fejlődés..
úgyhogy gratula mindkettőtöknek!
Boldog névnapot Zoli.. :D
Ja és Boldog Nőnapot a hölgyeknek! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 08 szomb., 13:40 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Köszi!!! :) Teki ha mi is ott játszunk majd igyekszem megmutatni hogy lehet ott 2 óra alatt nyerni:)
Remélem a fajkat és a pályát jól írtam be mert nemforog az agyam.. :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 márc. 08 szomb., 13:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség