Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 10:22 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hmmm... Nem reagáltatok eleddig arra a felvetésemre, hogy 2 hetente elég legyen 1 meccset játszani.
Amennyiben marad a heti 1 kötelező meccs részemről lezárt a téma, sajnos.
Kizárólag hétvégeken tudok, ha tudok játszani, de biztosan nem minden hétvégén. Ha váltanánk 2 heti 1 meccsre, akkor lenne lehetőségem megszervezni a dolgaimat.

A nevezési határidő is letelt már (febr. 25.), ezért kérdeztem meddig van még időm átgondolni, avagy már ne is filózzak rajta. Persze a fenti info mindenképpen kell a döntéshez. :)

Azt azért még nem árt, ha tudjátok, hogy ha Teki végül indul a versenyen, nagyon jól jár vele mindenki. Nem a jelenlegi mezőny hozzáértését akarom megkérdőjelezni (milyen alapon is tehetném), de Teki kvázi egy "szintfelmérő" lesz mindenki számára, és azt bizton mondom nem lesz alacsonyan az a léc. :wink:
Magamról nem írnék hasonlót, én már max. csak poénkodni jönnék (gyakorlatilag a béta tesztelések óta nem játszottam H6-ot :oops: ). :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 11:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Nimbus!

A versennyel kapcsolatban döntést valószínű Lányi Zoli hoz, mivel ő a verseny szervezője, majd eldönti a meccsek milyen sűrűséggel lesznek, vagy legfeljebb megszavaztatja.

Ha jól tudom megszületett a kislánya, akihez ez úton is gratulálok, és minden jót kívánok.
Valószínűleg most a verseny a legkisebb gondja, ezért gondolom, hogy a nevezésről nem csúsztál le, és az is biztos, hogy minden jelentkezőt szívesen lát, és mi is.
Igazából, de ez csak magánvéleményem, ha a 2v2 versenyt is megkezdjük, még akár a 2 hét 1 meccs is szóba jöhet.

Szegény Tekire meg szerintem rendesen ráuszítottad a mezőnyt! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 14:34 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Természetesen ő hozza meg a döntést, ez egyértelmű, de ez mindig formálódik a résztvevők ill. leendő résztvevők javaslatai/kérései alapján. :) Örülök, h egyáltalán veszi a fáradtságot és szervezi a versenyt! Tudom mivel jár ez. Mindössze egy kérés volt a 2 heti 1 meccs... (akik többet tudnak ennél vállalni, azok ettől még játszhatnak többet versenyen kívül is! ;) ).
A kislányához én is szívből Gratulálok!! :) Talán emiatt neki is jobb, ha kicsit ritkítjuk a meccseket. (Btw. az én feleségem 20 hetes terhes a kislányunkkal... :) ).

Teki bírja ezt hidd el, ismerem mint a rossz pénzt! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 15:06 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Nimbus írta:
Természetesen ő hozza meg a döntést, ez egyértelmű, de ez mindig formálódik a résztvevők ill. leendő résztvevők javaslatai/kérései alapján. :) Örülök, h egyáltalán veszi a fáradtságot és szervezi a versenyt! Tudom mivel jár ez. Mindössze egy kérés volt a 2 heti 1 meccs... (akik többet tudnak ennél vállalni, azok ettől még játszhatnak többet versenyen kívül is! ;) ).
A kislányához én is szívből Gratulálok!! :) Talán emiatt neki is jobb, ha kicsit ritkítjuk a meccseket. (Btw. az én feleségem 20 hetes terhes a kislányunkkal... :) ).

Teki bírja ezt hidd el, ismerem mint a rossz pénzt! :wink:


Üdv mindenkinek!

Szerintem Zolinak sem lesz ellenvetése a két hét / meccs ellen.

Az elsö bajnokságban is voltak elcsúszások, ott se ment le minden forduló egy hét alatt.

Szóval Nimbus jelentkezz bátran!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 17:15 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ahogy mondod Shien! S igen nagy gratula Zoli hősies cselekedetének gyümölcséhez! :) Igazi hercegnő lesz majd! :) Nagyon cukorfalat, de mintha nem is sírt volna. Kemény hölgy is lesz! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 22:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!!! Először is köszi a sok gratulációt!! Végre van időm leülni és válaszolgatni!!! :)
Nimbus mivel lesz közben egy 2v2 verseny is(ahol 1 hónap van a fordulóra) így én is gondoltam a 2 heti játékidőre hogy tuti legyen idő mindig mindenkinek!
Tehát akkor a versenyen 1 fordulóra 2 hét jut majd mindenkinek!!!

A játékot a 2.1.1-es patch-el fogjuk játszani! Úgyhogy akinek kisebb verziója vank fel kell patchelni!
Egy kis segítség:
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... m:6-231-32

1. Launch your Heroes VI game (all versions).
2. In the main menu, check your game version (in the bottom right of the screen, above the clock).
3. If your version is below 2.1.0 (excluded), proceed with the following steps.
4. Uninstall your game (please keep in mind you shouldn’t erase your profile & saves).
5. Reinstall your Heroes VI copy:
a) If you have a regular Heroes VI, a Deluxe or a Gold edition, launch the game in order to auto update it to the 1.8 version (you may have to launch it several times to do so).
b) If you have a Shades of Darkness or a complete edition, please follow the next steps.
6. Download and install the 2.1.0 patch directly from our servers at the following addresses:
- Czech Republic/Hungary: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... ze_hun.exe
- English/French/Italian/German/Spain Digital: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... _efigs.exe
- English/French/Italian/German/Spain Retail: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... _efigs.exe
- Korean: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... .1_kor.exe
- Polish: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... .1_pol.exe
- Russian Digital: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... .1_rus.exe
- Russian Retail: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... .1_rus.exe

ezután go ide itt a 2.1.1
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... m:6-231-32

Szedd le a teljes játékot és az elejétől rakd fel szépen sorban!!!Ha nagyon nem megy rakok fel skyp-ot és segítek!!!!

Teki és Nimbus a 2.1-es patch ha nem vetted meg a kieget csak felpatcholtad akkor te nem tudsz menni dungeonnal csak ellened tudnak menni! (kivéve pl a 2v2-ben ott ha elfoglalod a dungi ellenfeled várát ugyanugy tudod irányítani csak az elején nem tudod kiválasztani fajnak!)
Egy átlagos 1v1 játék 1.5 óra-3óra között tuti lemegy de volt ennél rövidebb is a döntőbejutásnál 1 játék hét alatt nyertem míg a döntőt kb ugyanenyi idő alatt el is buktam :)

Raihorn123 és Glacerenard a nevezéseket rögzítettem köszi!!
A további nevezéseket még elfogadom ha akartok de szombat délután sorsolok(bár körmérközés lesz de azért legyen irányelv) ugyhogy ha akartok jönni szombat délig jelezétek!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 márc. 02 vas., 18:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:03 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ezek után nem lenne képem azt mondani, hogy nem indulok, így azt mondom: Zoli, írj fel engem is! :)

+1 láma kérdés: Az alap játék + shadow of valami kiegészítő = complete?
Vagy Complete és a gold edition-ok adnak valami pluszt még?

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Ezek után nem lenne képem azt mondani, hogy nem indulok, így azt mondom: Zoli, írj fel engem is! :)

+1 láma kérdés: Az alap játék + shadow of valami kiegészítő = complete?
Vagy Complete és a gold edition-ok adnak valami pluszt még?



Alapjáték +
Pirates os valami kieg( barbároknak + kampány de nincs benne uj faj!)
Danse macabre kieg(nekrónak ad + kampányt de nincs benne uj faj!)
Shadow of valami kieg új kampány és új faj is van benne! Dungeon

ez a hivatalos megjelenési sorrend de persze elég az alap játék és vagy + hozzá a Shadow valami az bajnak nem baj de nem kötelező!!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Köszi!

No közben felfrissítettem a Uplay accountomat. Volt már korábbról, csak a jelszóra nem emlékeztem. :)

Nimbus81 vagyok Uplay-en, és töltöm a 2.1-es patchet. Köszi a tanácsokat!

A térképeken milyen beállítások mellett játszotok? Gondolom dinasztia bónuszok tiltva vannak. Bocs, ha olyat kérdezek, amit valahol korábban már agyon beszéltetek. :oops:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Köszi!

No közben felfrissítettem a Uplay accountomat. Volt már korábbról, csak a jelszóra nem emlékeztem. :)

Nimbus81 vagyok Uplay-en, és töltöm a 2.1-es patchet. Köszi a tanácsokat!

A térképeken milyen beállítások mellett játszotok? Gondolom dinasztia bónuszok tiltva vannak. Bocs, ha olyat kérdezek, amit valahol korábban már agyon beszéltetek. :oops:


Semmi baj kérdezz nyugodtan!!!!
Hard nehézség, gyors hős fejlődés, dinasty-bónusz nélkül 3 perces idő limmitel megy!(Ez nem változott az előző versenyhez képest)
Az elején a hard nehézség miatt nem tudsz sokmindent betámadni de az ellenfeled se viszont gyorsabban jönnek a szintek!
A dinasztiát muszály tiltani mert nagyon nagy eltérések vannak attól függően ki menyit tolta a játékot!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 feb. 27 csüt., 23:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:29 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Igen, e a dinasztia bónuszok tiltva vannak.
A térkép szint nehézre van állítva, a hősfejlődés gyorsra.
Egy körre pedig 3 perced van, amibe a csata ugye nem számít bele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:30 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Nimbus írta:
Köszi!

No közben felfrissítettem a Uplay accountomat. Volt már korábbról, csak a jelszóra nem emlékeztem. :)

Nimbus81 vagyok Uplay-en, és töltöm a 2.1-es patchet. Köszi a tanácsokat!

A térképeken milyen beállítások mellett játszotok? Gondolom dinasztia bónuszok tiltva vannak. Bocs, ha olyat kérdezek, amit valahol korábban már agyon beszéltetek. :oops:


Üdv!

Hard nehézségi fokozat, gyors hős szintlépési sebesség, rögzített 3 perces körök és dinasztia bónuszok nélküli beállításokkal ment az előző verseny. Szerintem ezek változatlanok maradnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:34 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Sajnos úgy néz ki Dwalin nem tud jönni! Ugyanis sokszor kap Black Screen Issuet :( Nvidiával ugye. Még mindig nem tudták ezt kijavítani????? :( 2v2-re se jön új pár kellene emiatt nékem. Vogyi Nimbi ? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 27 csüt., 23:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Faj választás hogy lesz? Miért engedélyezzük a Dungeont, ha nem elérhető mindenki számára?

Egyébként írjatok fel engem is, meglátjuk mire leszek képes. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 28 pén., 0:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
No, jelentem 2.1.0-n vagyok, na de hogy lesz ebből 2.1.1? :)

Köszi a válaszokat! Nagyon egyszerre jött 3 embertől is! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 28 pén., 0:06 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Nimbus írta:
No, jelentem 2.1.0-n vagyok, na de hogy lesz ebből 2.1.1? :)

Köszi a válaszokat! Nagyon egyszerre jött 3 embertől is! :)

Üdv Nimbus!Pill és hozom a linket..
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-118807&ct=tcm:6-231-32
a legfelső a helyes cze hun 2.1.1
a box edition..
ugyanitt megtalálható a 2.1-is, kicsit lejjebb..
írj ha sikerült :)Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 28 pén., 0:24 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
2.1.1. !! :) Köszi a segítséget! :)

Kicsit újra tanulom a dolgokat, aztán a márc. 8-i hétvégén mehet az első meccs (ez a hétvége sajna nem jó nekem).

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 28 pén., 0:27 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Nimbus írta:
2.1.1. !! :) Köszi a segítséget! :)

Kicsit újra tanulom a dolgokat, aztán a márc. 8-i hétvégén mehet az első meccs (ez a hétvége sajna nem jó nekem).

Szuper.. :)
Ha edzeni van kedved, akkor én szívesen társ vagyok benne, minden nap fent vagyok a játékban, több órát is..
Teki..ez neked is szól.. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 28 pén., 7:37 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Teki1986 írta:
Faj választás hogy lesz? Miért engedélyezzük a Dungeont, ha nem elérhető mindenki számára?

Egyébként írjatok fel engem is, meglátjuk mire leszek képes. :)



Szia Teki! Egy kis leírás!!

Pályák:(3 alap pálya) (változás van az előző versenyhez képest)
1 Brimstone's Gold ( Brimstone aranya)
2 Feuding Duchies (Hercegségek viszály)
3 Silence of the ancestors ( Ősök csendje)

Minden játék előtt a 2 játékos megegyezik(ha nem tudnak megegyezni, vagy ha egyik játékosnak sincs meg a kieg akkor az 'A' verzió kerül be automatikusan!)
a. A bridge too far( Túl messzi híd) kerül be a 3 alap pálya mellé
b. 2 kieges pálya(Nelsham's scar + Coast of Intrigue) kerül be a 3 alap pálya mellé.(Ehhez legalább az egyik játékosnak meg kell lennie a kiegnek!)
c. Bekerül mind a 3 pálya a már meglévő 3 alap pálya mellé!

Pálya választás a játékra:(p1 mindig a p1 helyen van a játékban!)
p1 vs. p2
-P2 kizár 1 pályát
-p1 kizár 1 pályát
-p2 pályát választ hol játszanak!

Faj: p1 vs. p2
-p1 kizár egy fajt (csak ez ellenfélnek zárja ki azt a fajt, tehát ő mehet vele ha neki nem zárják ki)
-p2 kizár egy fajt (csak ez ellenfélnek zárja ki azt a fajt, tehát ő mehet vele ha neki nem zárják ki)
-p1 fajt választ magának
-p2 fajt választ magának ( nem mehet ugyanazzal mint p1!!)

Tehát a pályánál ragaszkodj hozzá hogy az A verzió az alappálya kerüljön be!! (Mivel neked nincs meg a kieg!)
A fajnál meg ha akarod kizárod a dungeont az ellenfélnek(persze kérdezd meg hogy egyáltalán van-e neki) ha kizárod nem mehet vele tehát nem gond a kieg senki számára de beraktuk mert sok embernek megvan és elég kevés a faj jól jön az a +1!!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 28 pén., 9:58 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
mmh6fan írta:
Nimbus írta:
2.1.1. !! :) Köszi a segítséget! :)

Kicsit újra tanulom a dolgokat, aztán a márc. 8-i hétvégén mehet az első meccs (ez a hétvége sajna nem jó nekem).

Szuper.. :)
Ha edzeni van kedved, akkor én szívesen társ vagyok benne, minden nap fent vagyok a játékban, több órát is..
Teki..ez neked is szól.. :)


Köszönöm a felajánlást. Igyekszem majd szavadon fogni téged, bár időpontot még nem tudok mondani. :)

Pályák tekintetében mi Tekivel biztos lépéshátrányban leszünk, hiszen nem igazán ismerjük őket, ráadásul itt editor sincs (ugye? :)), ami adna némi segítséget. Persze ez idővel majd változik.

Egyébként valaki össze tudná foglalni nekem, hogy az alapverzióhoz képest, mik a legfontosabb fejlesztések/változások a 2.1.1-es patchben (találtam ugyan leírást róla, de nem világos, hogy azok közül mi ténylegesen lényegi, ami nyilván csak játék során derülhet ki)? Köszi előre is! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség