Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 15 vas., 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv mindenkinek!

Igen, a vége elég sima lett, nehezebbre számítottam a kezdésemet látva. A 2. héten építettem fel a 2. lénylakásomat. Előtte még összespóroltam a kapitolt így utána már beindult az építkezés is.

Hamarabb értem ki középre és miután ott felderítettem, már sikerült kontroll alatt tartani a meccset a végéig.Szerencsém is volt, elértem glace seregét és nem is volt nála az összes lénye.

Kösz a meccset glace még egyszer.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 17 kedd, 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Fili! Szerda este leszek, akkor befejezzük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 17 kedd, 20:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Wareszpapa jelentkezz a meccsre hol vagy Houston jelentkezz! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 18 szer., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Mindenkinek!

A 9. kör eredményei:
Fili (Sanctuary) vs. Glacerenard (Dungeon) 1-0
Térkép: Ősök csendje

Összességében ez volt a tornán pályafutásom legcsúfosabbul egyoldalúbb meccse. Fili kiválóan, hiba nélkül játszott, míg én ész nélkül próbáltam a reputációt összerakni a hősömnek. A kapitóliumom egy hetet késett, mert gyorsan pótolnom kellett a megcsappant lényszámom, de ez se segített sokat, mivel a minotauruszok is pillanatok alatt elestek.
Gratulálok Filinek és köszönöm a játékot!

Glace


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 18 szer., 21:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A nagy öregek. Fili, Shien, Jannyi, MMh6fan mindig erősek! Nem meglepetés! Sajnos. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 21 szomb., 8:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Glace!

Én is köszönöm a játékot! Majd legközelebb...... :lol:

Janny!

Látom a játékban többször bennt vagy, csak mindíg elkerüllek, ezért kérdezem lenne-e kedved a meccsünk lejátszani?
Kérlek jelezd a szándékod......


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 21 szomb., 18:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Wareszpapát el tudja érni valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 22 vas., 0:30 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv!

Megvan az utolsó meccsem is a bajnokságban, legalább ebben megelőztem Filit :)

Ősök csendje
Nimbus (nekro, erő) - shien (démon, varázsló)
0 - 1

Elég nehezen indult be a dolog, vagy egy órát szórakoztam mire a conflux felengedett.

A meccsen óvatosan kezdtem. Előbb felfejlődtem 15ös szintre és csak utána indultam Nimbus felé, aki közben feltűnt a területének határán így ott ütköztünk meg. A maximum varázserőre fejlesztett hősöm tűzvarázslatai pedig el is döntötték a csatát.

Köszönöm a meccset Nimbus és persze a türelmet is, hogy vártál rám.

@Haha
Én már többször is szóltam Waresznak. Szerintem nem fog jönni, feladta a bajnokságot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 22 vas., 12:59 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Én is köszönöm a meccset Shien! A beszámolódból ugyanakkor kimaradt, hogy mennyire NEM voltam partiban veled, dehát ilyen az élet. :)
Ismeretlen pályán először játszottam csontikkal... de nagyképűség lenne azt mondani, hogy ezen múlott no és nem is a balanszon (igaz Fili?). :D

Waresz nekem sem válaszol már egy jó ideje. Nekem fogalmam sincs kivel kellene még meccset játszanom, de nagyon senki nem hiányolt. Amiről tudok az a Jannyi elleni meccs, de azt hamarosan pótoljuk (szerintem a jövő hétvégén).

Egyébként így a bajnokság végefelé járva elmondhatom, hogy bár nem számítottam kiugró eredményre, már csak az enyhénszólva is hiányos ismereteim miatt sem, de azért azt nem hittem, hogy pofonzsák leszek... No de valakinek azt is kell vállalni, nem igaz? :) Nem mondom fura érzés, hogy több mint 10 év után, egy HEROES meccsre abszolút esélytelenként ülök a gép elé. Pedig most sokadjára ez történik...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 22 vas., 13:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hát akkor én is hiába várom Wareszt.

Ilyenkor mi van?

Nimbus azért megannyi tapasztalatot szereztél ahogy annó én is első H3 táboromon pl.

Plusz jó taktikákat leshettél el.


Waresz döntése fájó.
De legalább most épp közben most jó kis új hősi zenéket hallgathatok Paulnak, a zenei nagy Karmesternek köszönhetően. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 6:00 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 05 csüt., 16:10
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Megérkeztem a nyaralásból! Még ma megyek 1 jó kis horgászatra, viszont vasárnaptól elérhető vagyok minden nap, akikkel van még meccsem azokkal szeretnék egyeztetni hogy ki mikor ér rá. Nekem vasárnaptól csütörtökig bármelyik nap megfelel!

_________________
Üdv.: Pocok


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FTpocok 2014 jún. 27 pén., 10:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 9:06 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Heroes táborba megy majd valaki a H6 fórumról?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 11:40 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
hahakocka írta:
Heroes táborba megy majd valaki a H6 fórumról?


Nem kötekedésképp (amúgy elgondolkoztam, ilyenkor ugyan oda van írva, de azért abból...), de megnézni a nevezettek listáját egy témával odébb nem egyszerűbb? :wink: Csak kérdezem :) :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 20:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Nimbus írta:
Én is köszönöm a meccset Shien! A beszámolódból ugyanakkor kimaradt, hogy mennyire NEM voltam partiban veled, dehát ilyen az élet. :)
Ismeretlen pályán először játszottam csontikkal... de nagyképűség lenne azt mondani, hogy ezen múlott no és nem is a balanszon (igaz Fili?). :D

Egyébként így a bajnokság végefelé járva elmondhatom, hogy bár nem számítottam kiugró eredményre, már csak az enyhénszólva is hiányos ismereteim miatt sem, de azért azt nem hittem, hogy pofonzsák leszek... No de valakinek azt is kell vállalni, nem igaz? :) Nem mondom fura érzés, hogy több mint 10 év után, egy HEROES meccsre abszolút esélytelenként ülök a gép elé. Pedig most sokadjára ez történik...


Nimbus!

Nem egyszerű Shiennel, és a H6 is eléggé különbözik az előző részektől annyira, hogy a korábbi beidegződésekkel könnyű sikereket lehessen elérni.
Nekem például Shient több mint 3/4 év! multi játék után sikerült először véletlenül elvernem. Volt egy srác itt még Sonnor néven (aki emlékszik rá), őt pedig soha nem sikerült.
Korábban Shien az orkokkal nyomta valami hihetetlen szinten, a kezdeményezést olyan jól használta, hogy mire lépésre jöttem egy csatában, nem volt mivel támadjak. Akkor azt gondoltam, hogy rossz a "játék" vagy a "ballansz" ahogy tetszik, és nem lehet az ork harcos ellen nyerni. De mivel Sonnor meg a nagákkal nyomott le mindíg, jött a gyanu, hogy talán én vagyok gyenge, és nem a játék ballansza a rossz!! :lol:
Ekkor tetszett meg a játék igazán, mert keményen meggondolkoztatott, hogy mit lehetne tenni ellene, ellenük (a többi kiváló játékost nem említettem :wink: ). És még mindíg az a véleményem, hogy egy pálya sem csak akkor jó, ha ugyanannyi nyersanyag és tárgy van szétszórva a különböző területeken (ballansz kérdés ugye), mert nem kötelező mindent összeszedni a területeden, és nem biztos, hogy ugyanolyan gyorsan haladsz mint az ellenfél(logisztika, terepismeret pl..), és nem biztos, hogy használsz "gyüjtögető hőst" a főhős mellett, vagy esetleg megosztod a sereged és kétirányban (vagy több) gyűjtögetsz (Lányi taktika ez is). Ugyanannyi nyersanyag esetén is sokfajta taktika létezik amivel lehet fejlődni, de ha az nem teljesen ugyanannyi sincs szerintem gond, csak tudni kell alkalmazkodni.
Visszatérve Shien még most is kiváló, ebben a versenyben is csak egyszer kapott ki, nem is tudom már kitől...... :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
De egyszerű de H6-os fórumosoktól nem láttam eddig semmi aktivitást gondoltam a talán még hallani se hallottak róla hogy hamarosan lesz már a tábor!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 23:30 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Köszi Fili a méltató sorokat :)

Igen ez a balanszozás kérdés érdekes. Az ork harcossal mindig egy meghatározott taktikával kezdtem ami egy ideig elég jól működött, de aztán jött Fili és elkezdett játszani a sokak által gyengének tartott kastély varázslóval.
Olyan fejlődéseket produkált, a játék első egy-két hetében, hogy nem hittem a szememnek. Még hogy gyenge a kastély ....:)
Ez késztetett rá, hogy az eddigi kezdésem helyett valami mással próbálkozzak. Egy pár játék után, Fili a mentések utáni statisztikafelolvasások (ez is egy H6 sajátosság :) ) alapján kezdett gyanakodni, hogy valamit változtattam, mert már nem fejlődött le annyival, mint korábban.

Szóval mindennel le lehet győzni mindent, annak ellenére is, hogy azért vannak dolgok amik egyes frakciók életét eléggé megnehezítik. Csak egyet említenék, az ork harcossal képtelen az ember semlegesíteni az ellenfél ártó varázslatait (még a sámánnal is csak 15 szinttől kezdve). Nekem már ment el ezen meccsem, még a piacon se tudtam venni mágiasemlegesítés tekercset ...

Egyébként Fili a kezdetek óta hatalmasat fejlődött a H6ban, nem véletlenül lett bajnok kétszer is. Mindig hoz egy nagyon magas szintet, nem kapkod, nagyon keveset hibázik és nem idegeskedik. Kivéve talán amikor megleptem a mindent eldöntő csatában egy dungeon vs démon meccsnél (ráadásul a várában, ami azért démonról lévén szó elég pokoli tud lenni) és az addigi nagyon brutális teljesítménye lett oda a meccsel együtt .... akkor talán nem volt olyan nyugodt mint általában :) :)

Sonnor és a barátja Purode valami félelmetesek voltak. Sonnor kizárólag csak nagákkal játszott Purode pedig legtöbbször démonnal. Rengeteget multit játszottunk. Büszkén jelenthetem ki, hogy azon játékosok nem túl népes táborába tartozom, akiknek sikerült megverni Sonnor nagáit.

@Haha
Én játszottam a gondolattal, hogy le kellene nézni a táborba, de idén sajnos nem fog összejönni. Ettől függetlenül, nagyon jó lenne egyszer (vagy akár többször) összeülni és élőben is eldiskurálgatni mondjuk egy jó hideg sör mellett :). Talán majd ez is összejön egyszer ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 28 szomb., 0:07 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ez jó amiket írtál!

Sonnorékkal mi történt?
Hova tűntek?

A Patchek azért sokat változtattak az alap játék óta, pl a varázserők sokkal erősebbek lettek, de pl drágábbak is mannában általában, és most már kell fejleszteni a szellemen és a papnőn is hogy gyógyítson.
Ez meg kavarta a taktikákat is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 30 hétf., 20:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
FTpocok írta:
Sziasztok!

Megérkeztem a nyaralásból! Még ma megyek 1 jó kis horgászatra, viszont vasárnaptól elérhető vagyok minden nap, akikkel van még meccsem azokkal szeretnék egyeztetni hogy ki mikor ér rá. Nekem vasárnaptól csütörtökig bármelyik nap megfelel!


Üdv Pocok!

Ajjaj van egy kis baj, a héten csak szerdán este érek rá, de akkor meg Jannyval (Sónáj) játszom le a meccsem. :cry:
Pocok találjunk valami megoldást, hogy le tudjuk játszani, mert utána már csak veled van vissza meccsem.
Hétvége neked biztos nem jó, vagy a jövőhét???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 30 hétf., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
shien76 írta:
Köszi Fili a méltató sorokat :)
Egyébként Fili a kezdetek óta hatalmasat fejlődött a H6ban, nem véletlenül lett bajnok kétszer is. Mindig hoz egy nagyon magas szintet, nem kapkod, nagyon keveset hibázik és nem idegeskedik. Kivéve talán amikor megleptem a mindent eldöntő csatában egy dungeon vs démon meccsnél (ráadásul a várában, ami azért démonról lévén szó elég pokoli tud lenni) és az addigi nagyon brutális teljesítménye lett oda a meccsel együtt .... akkor talán nem volt olyan nyugodt mint általában :) :)


Shien!

Az egy emlékezetes meccs volt az biztos, hatalmasat bakiztam mikor nem támadtalak meg egy kis hőssel, hogy levegyem a bónuszaid........ :cry:
Igaz akkor igencsak kizökkentem a nyugalmamból (volt azért több eset is neked köszönhetően :lol: ), de tanultam a hibákból..... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 30 hétf., 22:59 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Wareszpapa akkor eltűnt? Ilyenkor mi a helyzet?

Akkor mostantól H5 koncentrálás lesz egy darabig ha elindul végül az 1v1. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség