Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 02 szer., 22:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv Uraim!

Janny (Sónáj) - Fili 0-1
pálya: Ősök csendje

Janny kastély varázslóval volt, én Naga varázslóval, meg sem láttam de szólt, hogy feladja.
Így a nagy csata amire készültem elmaradt, de ez is az értékes győzelmek közé tartozik, mert kiváló "harcos" Janny aki a pályák minden titkát ismeri, csak talán a szerencse elkerüli.
Majd legközelebb, köszi a meccset mégegyszer..... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 05 szomb., 10:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!!! Ma lezárom a versenyt!!! A le nem játszott meccseket döntetlenre veszem!!


A verseny végső sorrendje:

1. Fili nagymester! :D Nagyon Gratulálok neki a címvédéséhez!! Az összes meccsét megnyerte így Fili már kétszeres bajnok és eddig senki nem verte el versenykörülmények között! (Még emlékszem mikor annó nagyon régen elvertem őt igen simán. Azóta nagyon sokat fejlődött a sok munka meghozta a gyümölcsét)

2. Shien Az Orkok nagyura! Mindenkit elvert csak Fili darálta be őt!! Most nem tudtam énse megverni Shient egy újabb "Lányi" csellel mint az első versenyen így neki is jár egy nagy Gratuláció!! (Megjegyezném olyanra is emlékszem mikor Shient meg Porude-t együtt megvertem egy 1v1v1 pályán hát most már ez se menne Shien nagyon erős játékossá érte ki magát!)

3.Teki1986 Minden Heroesek nagy tudója. Glacerenard-el együtt holtversenyben álltak a pont táblázatban de a kettejük ütközetét Teki nyerte így ő lett a harmadik! Az első versenyén ez igen szép teljesítmény főleg ha azt vesszük az eszemet se tudom mikor kaptam ki hullával( gyakorlás képpen Filit is elvertem úgy hogy élőhalott voltam) de Teki elvert ami miatt külön gratuláció jár neki a részemről!! (azt is megjegyezném izgalmas h5 támadásokat szoktam Teki ellen vívni és ott is rendszerint alulmaradok vele szemben a h3-ban pedig rommá alázott legutóbb!)

4. Glacerenard lett a negyedik helyezett bár ellenem nem játszott ugyanis azt már nem volt időm lejátszani de így viszont bejött a 4. helyre amiért nagy gratuláció jár neki is!

A következő 3om helyen többen állunk ugyananyi ponttal Haha, FtPocok és jómagam! De amíg volt időm játszani addig a két másik hárompontosat elvertem így magamat rangsorolnám az 5. helyre. (Sajnálom hogy több meccset nem toltam le Shien ellen van mentésünk de nem fejeztük be bár szerintem buktam volna, Glacerenard, Nimbus, Wareszpapa ellen pedig nem játszottam le ha ezek közül kettő bármelyiket megn erem vagy csak Glacerenard ellenit akkor 4 lehettem volna még.
5. lanyizoli

6. FtPocok a pont azonosságnál elért egymás elleni meccs-e miatt érte el ezt a remek helyezést Gratulálok neki is!!

7. Hahakocka Akár a 4 hely is meglehetett volna neki csak nem jó ellenfelektől kapott ki de azért jókat játszottál remélem és becsüld meg ezt a helyezést mert egy nagyon erős mezőnyben érted el!

8.Wareszpapa szintén több le nem játszott meccsel rendelkezik pedig sokkal előrébb is végezhetett volna! Azért gartulálok neki!

9. Nimbus Köszönöm a részvételt és gartulálok neked is!! :D

10 sonáj70 bevallom és Janny-t sokkal sokkal előrébb vártam ennél!! de azért gratulálok!!


Sajnálom és elnézést kérek mindenkitől a kimaradásért ill. a rossz szervezésért. Többet vállaltam mostanság mint amit elbírok! Remélem azért mindenki élvezte a játékot! Előre szólok többet nem fogok versenyt szervezni!!! Annó több féle statisztikát is akartam csinálni kinek mi volt a kedvenc faja map-ja stb. lehet lesz rá időm a hónapban nemtudom ha lesz megcsinálom majd!

Az összes Heroes játék törölve van a gépemről de lehet előbb utóbb megint lesz időm kedvem játszani és visszatérek közétek hogy megmutassam Fili se verhetetlen :P (vagy még 1-2 Lányi cselt bevessek)

Köszönöm a részvételt legyetek rosszak sziasztok

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 05 szomb., 21:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
lanyizoli írta:
...a h3-ban pedig rommá alázott legutóbb!...

No igen a H3 az egy másik történet... :) Egyébként megmondtam, hogy Teki nem poénkodni jön... :)

lanyizoli írta:
9. Nimbus Köszönöm a részvételt és gartulálok neked is!! :D

Vót vigyorogni??!! :lol:
Én köszönöm a lehetőséget és a szervezést! Talán lesz még alkalmam egyszer visszavágni a legyőzőimnek ( pl. H3-ban szívesen látok bárkit ellenfélemül, persze tudom ez egy kicsit alattomos lenne 8) ).

Továbbá, természetesen Gratula minden helyezettnek!! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 05 szomb., 22:41 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Mi köszönjük a szervezést! S a hosszú leírást! Magadról is írhattál volna még. :) A neved mellett semmi. :(

Igen volt egy két meccsem amit elbarmoltam emellett az a dolog amit nem tudtam a lény nélküli hőssel. Plusz néha **** pályát választottam amit nem igazán kedveltem. :D Nem hittem volna hogy 3-as holtversenyben leszünk egy helyen ez ritkaság. :D De jó sokat lehetett tanulni s ellesni Filitől és Shientől is akik nagyon erősek és Teki se hiába tekergett itt! :)

Remélem azért visszatérsz legalább játszani, ha esetleg más szervezné a 3.-at, mondjuk Vogyi! Ő ebben már tapasztalt! :D
Táborba jöhetnétek H6-osok kivétel Nimbi és Teki ők teljesítik ezt achievementet majdnem minden évben! :)

S gratula mindenkinek!

Ja és Shiennek tartozok egy pár mesével amit kért de nem volt rá időnk már. Annyit mondok August is coming! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 06 vas., 20:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv!

Zoli, összességében nem volt ez rossz verseny, én egy kivételével minden meccsem lejátszottam, az utolsó Pocokkal a jövő hétre lett tervezve, de már csak versenyen kívül lehetséges esetleg. :cry:

Egyébként meg senki sem verhetetlen ez biztos (csak én? :lol: ), sok esetben volt szerencsém is, például Teki ellen nagyon szoros volt, de ettől szép ez.

Mindenesetre köszönöm neked a szervezést, és kiváncsi leszek lesz-e 3. H6 1v1!!!
Hát nemtom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 06 vas., 21:28 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv!

Köszönet Zolinak a rendezésért, remélem azért nem ez volt az utolsó H6 verseny amit rendezett.Jó lenne egyszer versenyen is legyõzni Filit :).Persze nem akarom sürgetni a dolgot, de ha majd egyszer hiányozni kezdene a heroes - márpedig én reménykedem benne, hogy elõbb utóbb úgyis hiányérzeted lesz Zoli :) - akkor csak összehozol egy újabb versenyt.Mondjuk jövõre, vagy idén év vége felé ...

Talán túl gyorsan jött egymás után az elsõ kettõ és pluszban volt még a 2v2 verseny is..

@Haha
Reménykedtem, hogy nem felejted el az ígéreted :)
Elõbb utóbb csak összefutunk majd, de üzenhetsz facén, vagy az uplayen, ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 07 hétf., 9:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Köszönöm a versenyszervezést és a meccseket! Előzetesen nem gondoltam, hogy ennyire elől végzek, mivel még mindig nem ismerem az 50%-át a játéknak. :) Pl. Orkok és nagák képességeiről fogalmam sincs, ami az egyik meccsembe került. Örülök hogy szinte mindenkivel szoros csatát játszottam még ha alulmaradtam is tudatlanságom miatt. Ha lesz következő verseny akkor még nehezebb lesz ellenem játszani ezt megígérhetem. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 07 hétf., 18:07 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Csatlakoznék az előttem szólókhoz és szeretnék gratulálni minden résztvevőnek és Zolinak külön a szervezésért és az erőfeszítéseiért! Hogy őszinte legyek, a viharba nem gondoltam volna, hogy eljutok az első 5 helyezésig, ezért viszont Mmh6fant, Shient és mindenki mást illet a köszönet, akik segítettek nekem a felkészülésben.
Sajnos a nyaram különböző okok miatt Heroes 6 nélkül fog telni, de ettől független remek kis bajnokság volt, és "még ilyet!" :)

Glace


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség