Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 236 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 10 csüt., 20:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Zoli : Most fent van Wareszpapa Uplay-en! Gyere fel H6-ra! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 14 hétf., 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Pocok Waresz nektek mikor lenne jó? Mi Hahával este fele 8 körül benézünk minden nap hátha lesztek!! Jó lenne minél hamarabb mert megyünk majd h3 és h5 versenyre és arra is kéne egy kis készülés :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 15 kedd, 9:07 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 05 csüt., 16:10
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Ahogy beszéltük is nekem hétfőtől csütörtökig minden nap jó, általában 5-től tudok lenni.

_________________
Üdv.: Pocok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 16 szer., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv!

Befejeztük a meccsünket fili és dwallin ellen.

A sötétség útvesztője

fili (dungeon), dwallin (ork) - jannyi (kastély), shien (naga)

Mindenki mágus hőssel volt.

Egy izgalmas és taktikus meccset nyertünk meg.

Először dwallin és jannyi esett ki a játékból, majd a végjátékban sikerült filit meglepnem és így nyertük a meccset jannyival.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 17 csüt., 17:03 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
Üdv!

Valóban tanulságos meccset vívtunk Shienék ellen, amely sokáig az elképzeléseim szerint alakult aztán pár kör alatt az egész átcsapott egy rémálomba.
Pálya kizárásoknál, már sikerült kicsit az árnyak útvesztője felé terelni őket, de mint kiderült Janny és Shien is szereti, így a várakozásomnak megfelelően azt választották.
A pályán felül baloldalt volt Shien (naga), jobboldalt Janny (kastély), alul baloldalt Dwalin (ork), jobboldalt pedig én (dungeon).
Dwalin még csak most kezdte a H6-ot, a pályát sem ismerte, várható volt, hogy Shien összecsomagolja ami meg is történt. Eközben nekem sikerült Janny seregét 3 orgyilkos veszteséggel leküzdenem, pedig Janny már kipróbált harcos, így örültem. :lol: Aztán Shien elkalandozott az árnyfésűért, én közben így könnyedén elfoglaltam a középső várat is.
Ekkor ő volt 15-ös szintű és 2 vára volt, én voltam 17-es szintű és 3 váram volt.
Na azt gondoltam zsebben a meccs!! :lol:
És lehet túlságosan hátradőltem.
Van középen egy oszlop ahol 5000 aranyért újrarakhatod a képességeidet. Itt kezdődtek a bajok, kihagytam a gyötrelmet, a tömeges tisztítást (a naga hulláma után jól jön). De még így is akármi lehetett volna.
Láttam Shien indul a bal felső várból, teleportál a bal alsóba, és még ugyanabban a körben elér a déli határhoz. Na itt kicsit néztem!!! :shock:
A köv körben baloldalt összeszedett mindent, és elfoglalta az erődöt. Ekkor én hazateleportáltam és elindultam szembe vele mágia immunitással, ekkor már Shien is 17-es volt, de lénytöbletem miatt csak "komolynak" jelezte. Mivel közeledett a hétvége gondoltam inkább mégis visszafordulok, és amilyen okos vagyok közben betámadtam egy semleges lényt, ezzel ugrott a mágiaimmunitás, és olyan 6-7 lépésponttal a váram előtt álltam meg. Teljesen nyugodt voltam mert Shien a varázstárgy kereskedő előtt állt, az barátok között is 2 erős nap mire ideér. Ám Ő a köv nap odaért, újabb shock!! :shock:
Hogyan ment annyit azóta sem tudom, és a döbbenet még mindíg az arcomon ül! :? Na jött a csata ahol már teljesen szétestem, csodálkozva figyeltem, hogy mekkorákat sebez, de azt nem vettem észre, hogy én nem használom a meditációt pedig volt(+20 varázserő vagy mennyi). Közelharcolni próbáltam, de nem használtam a jégpáncélt pedig volt. Nem regeneráltam, pedig volt, arról nem is beszélve, hogy az arctalan bábmester varázslata az elején nem is hatott rá. Nem volt mese menekültem.
Ekkor a kis hőse ami talán 6-os szintű volt, jól figyelj elindult a baloldali kristálybányától, elért a váramhoz, de észrevette, hogy egy sereg nélküli hős van benne, visszafordult átvett a főhőstől pár lényt és begyalogolt a váramba, de ezután még megvolt a lépéspontjainak majdnem a fele!!!!!! :o
Hát hogyan kérdezem én??
Tanulság, ha a váramban maradok előbb utóbb simán lefejlődöm, de én vagánykodni akartam, hát ráfaragtam.
Gratulációm a győzteseknek...... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 17 csüt., 20:00 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
2v2 verseny:
1 pont 1 elvert játékosért!


1.forduló:

Fili - Dwalin pihennek az első körben!!


Janny70(ork vari) - Shien76(démon vari)--- 2pont
vs.
FTPocok(Dungeon harcos) - Wareszpapa(naga vari)---0pont
(Maze of shadows-Árnyak útvesztője)


Glacerenard(naga harcos) - Giga27(mmh6fan ember vari) ---1Pont
vs.
Lanyizoli(dungeon harcos) - Hahakocka(ember vari)---2Pont
(The elemental web-Elemek hálója)



2. forduó:

Glacerenard - Giga27 pihennek!

Fili(Dungeon vari) - Dwalin(ork vari) ---1pont
vs.
Janny70(ember vari) - Shien76(naga vari)---2pont
(Maze of shadows-Árnyak útvesztője)

Ma kezdünk:
Lanyizoli - Hahakocka vs. FTPocok - Wareszpapa

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 17 csüt., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Üdv!

A pályaválasztás adott volt, mivel mi is a Sötétség útvesztőjét terveztük kiválasztani (ez volt az egyik opció).
Az elején egy nem betervezett veszteség lelassított így nem tudtam elég hamar támadni Dwallint.Fili ezt kihasználva elérte és le is győzte Jannyit, így ketten maradtunk.
A hét elején meglátogattam két +5 lépéspontot adó épületet és egy harmadikat ami a lépéspontok fogyását 20%al csökkenti.Ezért tudtam ennyit menni mindkét hősömmel.
Mikor láttam, hogy Fili "leveszi" magáról a mágiatörést és ezzel megadja a lehetőséget, hogy megtámadhassam váron kívül,
felcsillant a remény :).
Mindketten 17es szintűek voltunk. Nála volt a lényelőny viszont nekem jóval magasabbak voltak a mágikus tulajdonságaim és az árnyfésű is nagyon jól muzsikált :).
Nagy vonalakban ennyi a meccs története részünkről.
Én is gratulálok Filiének, fognak még borsot törni a többi páros orra alá :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 15:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Így leírva úgy tűnik tényleg jó meccs volt!

Mi 4-en (Pocok, Wareszpapa, Én, és Zoli) elkezdtük a 2. fordulót tegnap.

Glacerenard - Giga27 pihennek!

Zoli! Ő velük mi lesz? Mivel mi múltkor játszottunk MMH6fan ellen akkor ő fogja helyettesíteni Gigát a többiek ellen is? Vagy hogy?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
hahakocka írta:
Így leírva úgy tűnik tényleg jó meccs volt!


Glacerenard - Giga27 pihennek!

Zoli! Ő velük mi lesz? Mivel mi múltkor játszottunk MMH6fan ellen akkor ő fogja helyettesíteni Gigát a többiek ellen is? Vagy hogy?


Ha Mmhnak megfelel akkor igen ő játsza le a meccseket! Ha nem akkor keresünk alternatívát valamit...

MMH tehát nem válallja így amikor bárki fent van h6-on és egy Magyar átéks jön be a szobába próbáljátok megfüzni hogy játszon!

Miis toljukmár egy nagyon izzasztó kizárás után :) kb 1 órát szarakodtunk a kezdéssel :)
Lanyizoli(naga) - Hahakocka(Dungeon)
vs.
FTPocok(ember) - Wareszpapa(inferno)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 ápr. 18 pén., 18:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 18:32 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Üdv Mindenkinek!
Ha nem probléma, akkor nem helyettesíteném Gigát..
Jó lenne ha olyanok jelentkeznének a versenyre, akik le is tudják játszani a meccsüket..bőven van idő most egy meccsre..ez Gigának szól..legalább írhatna pár mondatot, hogy mi történt, miért tűnt el..sok minden állhat a dolog mögött..de szerintem meg tudná oldani, csak lehet hogy szégyenli már magát és ezért nem jelez..én pedig elterveztem, hogy a mostani versenyen nem indulok és tartom is magam hozzá..majd a következőn.. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 21 hétf., 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Waresz Pocok én esténként benézek akkor majd!!! Remélem tudjuk folytatni...
Sajnálattal hallom Mmh döntését. Van valami ötlet hogy legyen? Illetve a mi már lejátszott mecsünk se a legjobb akkor mert mmh nélkül lehet a 2pontot behúztok volna....

Várom a javaslatokat!!
Ha nem lesz semmi ötlet én kiszállok a versenyből mint szervező és akkor megvan a csapat....

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 21 hétf., 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Szerintem legyen egy helyettes esetleg Vologyát kérdezd meg. Most már nem kell annyi meccset lejátszania mint eddig. S a 2v2-t nyomhatja lazábban hisz ketten fogják kiötleni a dolgokat és van rá idő bőven 1 meccsre 1 hónap! Vagy Teki vagy Nimbus is beléphet 2v2 -be ha akarnak és van idejük ők amúgy az 1v1-be amúgy is játszanak.

Nekem Kedden és szerdán este szerintem jó lesz a 2v2 folytatása!

Csütörtök péntek körül elvileg 1 3. 1v1 meccs elkezdése lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 9:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 05 csüt., 16:10
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Ahogy írtam is visszatértem a hétvégéről, így tőlem is mehet a dolog. Waresz neked mikor lenne jó?

_________________
Üdv.: Pocok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!!!!

Döntöttem! Kilépek a 2v2 versenyből!!! Mivel én vagyok a szervező és így kötelességemnek érzem hogy a jelentkezők a lehető legjobban szórakozzanak ezért is illetve időhiány miatt is döntöttem így! ( Mikor elkezdtem szervezni még nem volt meg a babánk most megvan és semmi időm nincs. Meló után hazaérek kaja+zuhi utána jön a baba fürdetés illetve segítek amit tudok vásárlás főzni mosogatni stb...!)

Tehát: Összerakom a 2 pár nélküli játékost!

Glacerenard+Hahakocka
Janny70+Shien76
FTPocok+Wareszpapa
Fili - Dwalin

1.forduló:

Janny70(ork vari) - Shien76(démon vari)--- 2pont
vs.
FTPocok(Dungeon harcos) - Wareszpapa(naga vari)---0pont
(Maze of shadows-Árnyak útvesztője)

Glacerenard+Hahakocka vs. Fili - Dwalin


2. forduó:

Fili(Dungeon vari) - Dwalin(ork vari) ---1pont
vs.
Janny70(ember vari) - Shien76(naga vari)---2pont
(Maze of shadows-Árnyak útvesztője)


Glacerenard+Hahakocka vs.FTPocok+Wareszpapa


A 2 elmaradt mecset jó lenne minél hamarabb letolni ha tudjátok!!(Max Május végéig jó lenne ha lemenne a 2 játék!!)
Kérem egyeztessetek és további sok sikert nektek!
Természetesen ha lement 1 meccs utána kiírom a kövi fordulót!

Sajnálom hogy a felelőtlen kisebbség elrontotta a többség szórakozását valamint köszönöm MMH-nak hogy 1 forduló erejéig próbálta pótolni a hiányzót! És én kérnék elnézést Giga helyett mivel úgy látom ő nem fog...

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hú ez nem jó hír! De a kisbaba miatt érthető!

Viszont most mi lesz azzal amit elkezdtünk plusz előtte amit befejeztünk meccset? Azok beleszámítanak?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
hahakocka írta:
Hú ez nem jó hír! De a kisbaba miatt érthető!

Viszont most mi lesz azzal amit elkezdtünk plusz előtte amit befejeztünk meccset? Azok beleszámítanak?


Az amit befejeztünk nem számít amit elkezdtünk azt meg nem fejezzük be... sajnálom tényleg...

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 20:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Tehát akkor gyakorlatilag újrakezdjük? :(

1v1-ben azért maradsz ugye?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 23 szer., 20:22 
Avatar

Csatlakozott: 2011 ápr. 04 hétf., 9:07
Hozzászólások: 110
lanyizoli írta:
Döntöttem! Kilépek a 2v2 versenyből!!! Mivel én vagyok a szervező és így kötelességemnek érzem hogy a jelentkezők a lehető legjobban szórakozzanak ezért is illetve időhiány miatt is döntöttem így! ( Mikor elkezdtem szervezni még nem volt meg a babánk most megvan és semmi időm nincs. Meló után hazaérek kaja+zuhi utána jön a baba fürdetés illetve segítek amit tudok vásárlás főzni mosogatni stb...!)


Nos ezt még emésztenem kell! Nincs semmi jó ötletem a probléma megoldására, de azért még gondolkodjunk. :cry:

Egyet azért viszont fontosnak tartanék, jó lenne ha minden megmaradt játékos jelezné elkötelezettségét, legalább egy pár soros reagálással, hogy az új felállásban részt kíván-e venni, és a bajnokságot végig viszi a párjával.

A magánvéleményem alapján egyébként a 2v2 bajnokság ennek ellenére nem volt elhibázott ötlet, eddig ugyancsak 1 meccset játszottunk le, de az már igazolta, hogy milyen izgalmas kis csatákat lehet itt vívni. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 23 szer., 22:46 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Én részemről folytatnám a bajnokságot (főleg, hogy ilyen jól állunk jannyival :lol: ).

Nagyon jó kis meccseink voltak eddig, tényleg jó egy ilyen 2v2 meccs, minden nehézsége ellenére, gondolok itt a nehezebb időpont egyeztetésre.

A legjobb megoldás talán az lenne ha giga helyére sikerülne beszervezni valakit. Most nem mmh-ra gondolok, nem szeretném piszkálni ezzel a nevezés dologgal :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 10:56 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Csatlakozom. Dacára a vereségnek, jó ötlet volt és kitartok a jelentkezésem mellett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 236 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség