Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 7:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Laca írta:
Ha lény van a camp előtt, akkor az első héten max. pikeman-t tudsz kivenni belőle.


Ez az összefüggés eddig még nem tűnt fel eddig, de akkor elnézést a kellemetlenkedésért.
Azt azért tartom, hogy vannak a menekülttáboroknál aggályosabb dolgok is ezen a pályán.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 8:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
T-Rex írta:
Én már vettem ki az első héten fekete sarit, még akkor is ha azt védték.


Ha közvetlenül a sátrat védi a guard akkor biztosan nem.

Süni, egyszer talán mégis megérted, hogy én egyszer sem arról beszéltem, hogy Bozsó észrevételei mennyire súlyos problémák.
Inkább írj priviben, hogy mikor érsz rá a hétvégén! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 13:22 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Süni írta:
Ezek szerint 1-2 láda döntően befolyásolja a végeredményt, ma is tanultam valami újat legalább :lol:


sokadszorra nekifutok

1. etikailag,erkölcsileg nézve:

maximum egy beszólásnak tudom minősíteni,részemről mindenféle hátsószándék nélkül, okom sincs arra, hogy ezzel Téged kihozzalak a sodrodból... nem tudok többet mondani, mert egyszerűen képtelen vagyok megérteni, miért lenne ez vérig sértő.

2. tartalmilag nézve:
én nem emlékeztem arra,hogy itt bárki panaszkodott volna a ládák/nyersanyagok eltérésere(mióta itt vagyok)

arról az ellentétről már nem is beszélve ha egyszer valaki amellett van,hogy minél csövesebbek legyenek a mapok,akkor nyilván saját magának köszönheti, hogy nem képes első héten lvl7-et húzni,hiszen PONT TE akartad,hogy kevesebb arany legyen a pályán.

ezek után valóban megnőhet az esélye,hogy önerőből nem tudod felhúzni a lvl7-et, de ha MEGÉRI felépíteni, akkor mindenáron, az esetek elsöprő többségében megy első héten.

3. egyéb:
engem ennél sokkalta jobban leosztottak már itt párszor(ok nélkül is), és mégsem kevertem a dolgokat (sértegetés illetve a konkrét téma)

4. ez pedig mindenkinek szól:
itt senkit sem utálok, sőt a társaság döntő többsége szimpatikus számomra, különben nem mennék táborba, BB-re....
mindig voltak,vannak,lesznek vitatott helyzetek, és ha én úgy érzem, hogy igazam van, akkor egyik pillanatról a másikra nem fogom megváltoztatni a véleményemet, hanem ragaszkodom hozzá... mindenkinek megvan a saját tüskéje, de nem ezeknek a felemlegetéséért vagyunk itt, hiszen akkor teljesen másról szólna a fórum, és nem tudod megváltoztatni a múltat, maximum a másikat meggyőzni a saját álláspontodról.

5. végül:
hidegen hagy ha valaki olyan dolgot vesz magára, ami nem rá vonatkozik, vagy ha személyeskedésbe kezd, tudtommal nem ezért vagyunk itt, hanem örüljünk egymás sikereinek,illetve segítsünk a másikon, de egymást minősíteni a személyes problémái, magánélete alapján ... NEM IDE TARTOZIK

sokkal többet magyarázkodtam a kelleténél ezért a nyavalyás mondatért mint kellene, viszont én ezen az állásponton vagyok, ha ezek után valami mégsem világos, én nem tudok többet tenni.....

te is megérted talán Nimbus, hogy igazam volt, és semmiféle probléma nem volt azzal a hozzászólásommal, amivel szerinted beletiportam Bozso lelkébe:)
még azt is megjegyezném, hogy a játékélményt nem fogja igazán javítani, ha én kiveszek egy aranykupacot, vagy a másiknak berakok 2 aranyládát, ezt tessék megjegyezni, felírni... ha valami olyan ötlet van, ami egyedivé teszi a mapot, és izgalmasabbá válik a játék, az előtt megemelem a kalapomat:))

a tisztánlátás végett, én nem személyeskedtem( Tudod Süni, majd ha egyszer felnősz by Bozso) a továbbiakban sem áll szándékomban, és kéretik ezt is megjegyezni, felírni a megfelelő helyre...
ezek után még az úriemberes történet is elég érdekes, de ahogy gondolod, minden bizonnyal jobban ismersz mint bárki más:)))

szintén Bozsotól idézek:
Ahogy Csizu is írta, bőven elég luck faktor van amúgy is a H3-ban. Amit tudunk, iktassunk ki.

Abszolút nem értek egyet, gondolom abban mindenki osztja a véleményemet, hogy nem vagyunk teljesen egy szinten, van pár játékos, aki nagyobb eséllyel kerülhet ki győztesen, kerülhet dobogó közelbe egy-egy versenyen és a többieknél pedig a szerencsefaktor, napi forma nagyobb szerepet kap. Olyat szvsz nem tehetsz meg,hogy nem adod meg a lehetőséget azoknak, akik "nincsenek a top playerek" között.(nyilván azért tettem idézőjelet, mert nincs nagy különbség)

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy a szerencse domináljon a végjátékban, csak legyen egy elfogadható arany középút...

Nem a saját érdekeket kell szem előtt tartani, hanem a KÖZÖSSÉGÉT. Ha valakit bucira vernek minden( vagy több) meccsen, a következő versenyen nyilván kevésbé lesz lelkes.Sőt ha esélyt sem lát arra,hogy elkapja például Th-t, akkor elvesztheti a motivációját...

Valami hasonlót írt nekem Vologya az egyik tábor előtt.

Az nem az igazi, hogy egyszer-egyszer ellátogat valaki egy BB-re és máris az "ölébe hullik" valakinek egy kupa. Minden egyes partin bizonyítani kell, hogy te jobb vagy a másiknál és nem érdemtelenül nyertél eddig kupákat illetve nem ok nélkül vagy a toplista elején...
Édes az a győzelem,amikor piff-puff lemosom a másikat a pályáról?

(((még oda is írtam hogy a tábor de ganz egal(az OB-ra értve sem volt rossz az érvelésem,például a 2.csoportban neked és Jounak kb 80-20%-kot adok a többiek ellen,papírforma alapján meg neked kellene nyerni, de nem egyszer volt már,hogy néhány erősebb player keveredett "gyengébb" csoportba) ha nem lehet értelmesen vitatkozni valamiről, akkor ez van, ezentúl én egyszer sem fogok hasonló témába beleszólni, legyenek teljesen letisztított térképek és győzzön a jobbik)))

ugyanakkor le fogom írni szerintem mik a hibák...

gl hf Bozso

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2012 ápr. 25 szer., 23:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 15:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Így van! Nagyobb luck faktort!

Amúgy meg én játszom bármin 8)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 16:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
csak annyi, tényleg off
amilyen változtatások lettek csinálva a GW mappon, az pont megölte azt az élményt, amit a map nyújtott
ofc igy is lehet rajta játszani, csak nem adja azt az élményt, amire ez elkészült eredetileg.

ennyi, felőlem mehet a verseny, bármilyen mappon és szabályokkal.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 16:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok,

Az a helyzet, hogy a Giant waron nem fogok a refugee elé őrzőket rakni. Most nézem hogy a második vár sem húzható teljesen, így azt is módosítani fogom, hogy húzható lehessen a lvl7-es lény is.

Hogy miért? Hát hogy változatos legyen a verseny! A Giant war amúgy is nagy fun map, ami teljes mértékben alkalmas versenymapként.
A pandorákban nincsen őrző egyik oldalon sem, csak kiírja hogy van :wink: Érdemes megnézni előtte az editort ugye.

Pénteken elküldöm majd a véglegesített változatokat Gepynek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 16:24 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ha már luck faktor (korábbi hsz-eim egyikének sem ez volt a témája):

Szerintem két út van:
- vagy maradunk a kvázi eredeti mapoknál, rengeteg luck lehetőséget hagyva, amik leggyakrabban kompenzálják egymást
- vagy megpróbálunk, bizonyos értelmes keretek között minden luckot kiőlni a játékból (hogy mik az értelmes keretek? Ezen pár éve vitázunk :))

Egy dolog biztos: Gyűlölöm az olyan egysíkú mapokat, amik olyan egyszerűek mint a bot, de van mindkét oldalon 1-1 random relic, ami simán eldöntheti a mapot, és nincs semmi más lehetőség ami egy rossz relicet esetleg kompenzálhatna.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nimbus 2012 ápr. 25 szer., 18:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 16:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Drága Süni!

az egész story onnan indult, hogy én vettem a fáradtságot, átnézem a mapokat és megemlítettem az általam talált eltéréseket. Ezeket nem kell figyelembe venni, sőt az észrevételeket megfogadni sem.

Amúgy Csizuval évek óta játszunk, nem egyszer segítettem neki mapok átnézésében és mivel VERSENYRŐL van szó, nem pedig fun-game-ről, mindkettőnknek az az álláspontja, hogy ne a szerencse befolyásoljon olyan dolgokat, amiket ki lehet küszöbölni, mert pusztán véletlen hibák.

Én egy szóval sem mondtam, hogy ezek kardinális problémák, és adott esetben 2 láda döntené el a versenyt, de pl ha a lvl7+castle húzásához ne adj' Isten épp 1-2 ládányi pénz hiányzik, akkor lehet nem mind1 a történet.
De még egyszer mondom, simán lehet játszani a változtatások nélkül, én csak a KÖZÖSSÉG érdekében vettem a fáradtságot, amit te nem (és még be is szólsz nekem) és a Csizuval közösen felállított elvek alapján átnéztem a térképeket.

Amúgy Nimbus csak arra próbálta meg felhívni a kicsiny figyelmedet, hogy ha valaki szívességet tesz többek közt neked is, akkor elég egy 'kösz' és nem kell gúnyosan okoskodni.

Na a dolgot itt zárjuk le, mert nem fogok veled azon vitatkozni...nem az aranykupac és ládák számáról volt szó (még egyszer, ha netán nem lett volna világos!)

A másik dolog, hogy azért vannak hasonló erősségű játékosok egy csoportba sorolva, hogy ne legyen az, hogy valakit mindenki agyba-főbe ver. Megvan a lehetőség feljutni, kiesni és ezáltal kiegyensúlyozott az egész. Úgyhogy amit e témában megfogalmaztál, sajnos értelmetlen.


Ezzel a témával kapcsolatban itt lehet értekezni:
Off topic! Ide azt írsz amit akarsz!
Moderálta: Trunks


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 16:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Ha még valaki hozzászólna az OFF témához, akkor megkérném Trunks kollégát, hogy törölje ki a francba. Privátba lehet folytatni!

Illetve Trunks kolléga a személyeskedést is tessék kimoderálni, mert semmi olyan nem történt amire el kell kezdeni itt nagymellényeskedni.

Én vagyok a versenyszervező, majd én eldöntöm milyen lesz a map.
Javaslatokat szívesen veszek, a legtöbbjét meg is fogadtam és javításokat eszközöltem.

Köszönöm.

Küldjétek a várválasztást!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 18:40 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
ok rendben van. Majd csak szombaton tudom küldeni. Ha az úgy jó?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 20:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Zsombor írta:
ok rendben van. Majd csak szombaton tudom küldeni. Ha az úgy jó?

ok

Hétfőig érjen be mindenkié!
Szombat-vasárnap nem leszek gépközelbe, így nem fogok tudni majd reagálni.
Pénteken kint lesz a végleges map, tehát aki már most hétvégén le akarja játszani megteheti! Ha volt előtte elküldve részemre várválasztása akkor el fogom fogadni minden további nélkül. Ha valamelyik félnek nem volt akkor is, csak abban az esetben én határozom meg (sorsolom) ki a többi mapra neki a várakat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 23:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
A GW-n bennmaradt a kompenzációs doboz, holott a többi mapon nincs benn.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 pén., 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Elküldtem a módosított mapokat, hamarosan kikerülnek Gepy által. Mindenki töltse le az újakat ne a régiekkel játszon!
GL HF

Hétfőig küldjétek a várválasztást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 pén., 19:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Sünivel vasárnap tervezzük lejátszani a meccsünket. A várválasztást tegnap este elküldtem Pityunak.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 28 szomb., 0:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én már elküldtem neked :wink:
Jó lesz az, amit a "régi" térképekhez raktam össze.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 28 szomb., 6:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hello,

Észrevételek (egyelőre csak egy pályán):

1.map (Erők csatája 3)

- [24,20]: aranyláda kivehető harc nélkül
- [11,38]: itt is kivehető az aranyláda
- 1-gyel kevesebb láda a vízen a pink-nél
- aranyláda és resource hiányzik a türkiznél az alvilágban a sírt őrző lvl 4 lény mögül

Személyes: Pista, egyszer sem vagyok kezdő szín, a gép ezt dobta? Ezért nem jó a dolgokat a véletlenre bízni, látod? :) Nem először fordul elő (táborban is így volt), hogy az összes partit a "sötéttel" kellett lejátszanom. A jövőre vonatkozóan javaslom Neked és Vologyának is, hogy a random eljárás helyett érdemes volna megvizsgálni milyen szabállyal lehetne a színeket kisorsolni.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 28 szomb., 7:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Én meg minden esetben kezdő szín vagyok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 28 szomb., 8:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Laca írta:
Én meg minden esetben kezdő szín vagyok :)


Miért nem tudok ezen meglepődni..? :) Ha minden teljesen egál lenne a térképen (mint ahogy szerencsére nem az), akkor lenne nagy jelentősége ki a kezdő szín. Így valamelyest elhanyagolható, de egy GW-n vagy DW-n számíthat ki kezdi a kört.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 28 szomb., 9:29 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Az első mapon a kezdőváraknál ha lemegyünk az alvilágba,ott van egy-egy semleges vár,amiben nem kaphatsz animate,chain,resu,meteor varázslatokat

megnéztem és az összes többi várban engedélyezettek ezek a varázslatok,csak ebben a kettőben nem(lehet,hogy direkt van így).

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 28 szomb., 9:49 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Hogyan szoktátok kisorsolni azt, hogy ki milyen színnel van?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség