Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 20:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Adler már szinte mindent leírt.A Dw egyik mesterével kellet játszanom:),
ráadásul idegenben(kék).Elkapott ..a seregem másik fele hátérben volt,nem sikerült egyesítenem a srácokat...Viszont így is necces volt szerintem a bilincs és a lovaknak jókor jött morálja eldöntötte a csatát.
Adler jól tolta,gratula a győzelméhez...köszi a játékot.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 21:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Rögtön akkor egy report a 2. forduló nyitó meccséről :)

Alyr vs Dragon 0:3
Fortress (Alkin) vs Tower (Fafner)
Heartlands

Az eliminációból igyekeztem úgy kijönni, hogy benntmaradjon a Stronghold, Fortress és egy általam erősebbnek vélt vár. Ez a Tower lett, így rá is csaptam rögtön, Alyr a bikáknál maradt. Nagyon akartam ide valamilyen varázslós vagy dragonos várat, így a terv sikeres volt. A kezdésnek nem örültem, Alyr kezdőhőse Alkin volt, én meg válogathattam a csöves alkimisták közül, így végül Fafnert választottam a spece miatt és hogy volt hasteja (ami mák volt, mert egyik váram sem dobta amúgy, nem mintha lett volna airem hozzá). Rögtön az elején rengeteg fejfájást okozott a sok ostoba skill, amiket a hősöm összeszedett, volt az alap scholaron kívül offense, log a gyertyás fazontól, később csatlakozott az earth (slow nélkül egyelőre), archery (university), wisdom és végül utoljára bekaptam a tacticsot. Ilyen színes hero paletta csakis az alkimistára lehet jellemző...

A mozgást elrontottam a terepemen. Bár nagyon jól haladtam az 1. nap húzott master gremók miatt, de szoros csatákat toltam és elment az időm rendesen. 3. nap elvettem a Towert, 4. nap dreadek, majd gold golemek és scorpik (itt nagyon fostam a moráltól, de nem kaptak :D ). Ellenfelem eközben túlvállalta magát az imp cache-nál és serege jelentős része meghalt, így nyertem egy kevés lépés előnyt. Mivel se slowom nem volt (legvégén kaptam a váram libraryja adta be), se mass haste, így blind-lightning kombóval operáltam a nehéz csatákban.
Itt jött az első meglepetés, van a mappon egy event (!), a várakban méghozzá, 2. hét 1. napján erősítés jön rengeteg nyersi és sereg formájában :shock: így első heti előnyöm gyorsan szertefoszlott... Mivel a felvilágban mindent levágtam a water elemek, lichek és a két lvl 7 kivételével, lementem az alvilágba, questet váltottam, bevettem a libraryt, meg az artifactokat összeszedtem. Majd az upgradek után huss vissza, leszedtem a felvilágban mindent. Persze ez rossz lépés sorrend volt logisztika szempontjából, de csak így jött ki.
Ekkor jött a 2. meglepetés, az alvilágban a medúza store-ban és a küki stockban légiós védők voltak :shock: ezt le is fényképeztem, game töltés után örültem, hogy ezekbe a helyekbe nem tudok bemenni, kellett volna a pénz meg a nyersanyag is. Szembesültem azzal is, hogy naga bank bizony nincs. Effektíve ekkor kezdtem úgy érezni, hogy nem lesz titánom. Nem is lett, a 30 gem a sok pénz mellett mission impossible volt.

Alyr nem hibázta el a mappon való mozgást és mightykkal meg a brutális defes Alkinnal könnyedén kiszedte a pajzsot középről. Szerettem volna resut, hogy ezt én tegyem meg, de nem kaptam, shieldem se volt, így várnom kellett a seregre. A lvl 4-em dobott meteort, chaint és berserket, ebből a meteor volt a legjobb.
Közeledett a főcsata ideje, én a kivárásra játszottam, mert Alyr értékei nagyok voltak, nekem meg nem volt titánom, de végül megunta és 4. hét 2. napján átjött. Én a sivatag szélén azonnal támadtam is mielőtt még jobban betápol skillekből.

Erősen tartottam attól, hogy erős spelleket kap a libraryból, vagy mass hasteval lemészárol (hiába csak basic tacticja volt az én advancedem miatt), ehelyett blindet kapott a 18 naga q, erre én meteorral válaszoltam a bika - chaos - lizard trióra. 2. körben mass slowoltam és mivel nem volt mass airje (se earthje, nem kapta meg uccsó szintlépésnél az expertet), így blinddel operált, én meg meteoroztam minden körben a legerősebb stackját, ebből a harcból én jöttem ki sikeresen a morálok ellenére, így ha szorosan is (rámvert A/D-ben kb. 10 értékkel), de lehoztam a meccset :)

Hát nem tudom, egy másik univerzumban biztos nem Towert hagynék ide, effektíve szegény a map hozzá :D Jó meccs volt, igazi 1x fennt 1x lennt, izgalmas volt a végéig :) Köszönöm Alyrnak a meccset, ha kicsit jobban odafigyel a skillválasztásoknál, vagy az 1. hetet nem rontja el, nyerhetett volna. Amúgy nagyon sokat fejlődtél mióta utoljára játszottunk, így tovább! GG WP!

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Akkor pár plusz infó azoknak akik nem nézik át a pályát:
-A tower faluban nem jöhet se Resu se Implo, valamint Fort nem építhető de magic guild 1-el kezd és libraryval
-2. hét első napján plusz nyersanyag és lényeket kaptok
-A földalatti Refugee Camp nincs védve, így akár első héten is adhat level 7 lényt (Dragon-nak igaza van HD-ban nem számít hogy blokkolva van a tábor)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Teki1986 2015 okt. 12 hétf., 23:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 22:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Teki1986 írta:
-A földalatti Refugee Camp nincs védve, így akár első héten is adhat level 7 lényt


Nekem a felvilági camp is adott (20 pixiet), nem tudom, hogy ez a verzióból kifolyólag (pedig nem volt HW rules) a HD-nak köszönhető-e, de legalább jött valami belőle, még örültem is neki :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 12 hétf., 23:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dragon írta:
log a gyertyás fazontól


:lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 18:33 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Frissítettem a toplistát.
Nincs lehetőség reklamálásra! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 14 szer., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Még kicsit visszatérve az első fordulóra:

Előzetesen én is varázslós hőst terveztem erre a pályára, az elimináció után pedig szerettem volna olyan várral menni, amelyiknek van dwellje a szigeten, legfőképp tower, aztán stronghold, fortress, castle. (Inferno nem) A kizárások után Gorgonok helyett a Thunderbirdöket választottam, előbbiek nehézkesebb upgradelésük miatt főleg. Hősnek kapásból jött Gurnisson, akit azért egyből nem tettem meg fővezérnek, körül néztem, hátha vannak jó magices artifactok, de azokat nem láttam, se szimpi magices hős nem jött, úgyhogy maradt Gurnisson. Taktikának örültem, jött earth magic is, de slow egyik váramban sem volt. A terv: első hét végére behúzni a dwellinget + castle, és második héten minél előbb, legjobb esetben 121-nél menni középre a Giantokon/Titanokon keresztül középre a 17 Thunderbirddel. Leküzdhetetlen akadályokat nem kaptam, de azért szerencse csomagokkal se volt kikövezve az utam. A refugeeból 7 griffet kaptam, ami átlagos, de mondjuk a dimenziókapunál álló magic elementáloknál el tudtam volna képzelni szimpatikusabb ellenfelet is. Földből lett expertem hamar, de ugye slow sehol, bezzeg az artillery skillem az istennek nem akart fejlődni. Sajnos nagyon lassan haladtam Gurnissonnal, a pathfinding is csak advanced volt pár körig, logisztika vagy csizma/kesztyű sehol. A Thunderbirdök összejöttek, mind a 17, és volt mellé 3 behemótom is, de 121-nél nem értem be, csak másnap, ennek ellenére azt hittem jól állok :D, mivel láttam, hogy Dave nem járt a szigeten az első héten. Sajnos nagy hibákat vétettem, a legfontosabb talán az volt, hogy egyáltalán nem néztem meg, hogy a piros vajon mit fog majd csinálni a térképen, csak saját magamra, a kék oldalra koncentráltam, így egyszerűen képtelen voltam elhinni, még ha Dave is volt az ellenfél, hogy ő 121 környékén nem középre tör, hanem már ott fosztogat, első heti sereggel ott portyázik. Láttam a főhősét "hazateleportálni", de ugye a quest arti akkor még nem látszik meg az értékein, én meg nem hittem el egyszerűen, hogy már nála is van. :D. A hősöm nagyon lassú volt az övéhez képest, talán még az utolsó esélyem az lett volna, ha én is egyből amennyire lehet légvonalban elmegyek a quest artimért, de mivel azt hittem jól állok (én hülye :D), ezért először elmentem elfoglalni a középső várat Slowt tanulni.(Itt buktam egy madarat, mikor moráloztak a fekete sárkányok) Mire ez megtörtént már kiderült, hogy Wystan marha izmos lett hirtelen, aztán mikor én bizakodó álláspontról reménytelenre váltva gyökketővel megindultam Dave területe felé, akkor egyszer csak meg is támadtak váratlanul, pedig előtte kör végén még az aranybánya környékén járt a hőse. Mondjuk ez már nem sokat számított, Dave szuper játéka + az én hülyeségeim miatt a főcsatából vágóhíd lett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 12:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Advanced pathfinding elég a sivataghoz,expert csak swamphoz kell :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 13:22 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Dave írta:
Advanced pathfinding elég a sivataghoz,expert csak swamphoz kell :D

Hagy tanuljak Kisdacide, miért is?? :roll:
Hiszen százalékosan csökkenti az adott terepviszon büntijét, azaz mindegy hol mész, szerintem van különbség az advanced és az expert között! :P :idea:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 13:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nincs :D Azért,mert tény,hogy logikusabb lenne ha úgy számolná ahogy te gondolod,de a pathfinding nem elosztja a büntetés százalékot hanem kivonja,rough terepen 25% a büntetés,ezt levonja a basic path,snow / sand terepen 50% a büntetés,ezt levonja az advanced,és ha basic van akkor olyan mintha rough terepen mennél.Swamp-nál meg az expert vonja le a 175%-ból a 75-öt.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 15 csüt., 14:14 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Mondom én, hogy holtig tanul az ember, na de hogy Kisdacide-től... az azért sokk! :shock: :lol:
Ha valóban így számolódik, akkor szerintem a képesség leírása rossz, mert ott, ha jól emlékszem az van, hogy X%-al csökkenti a büntit. A matek meg nekem azt mondja, hogy a százalékos csökkentés nem egyszerű kivonást jelent, szerintem... persze ezt valsz egyszerűbb volt leprogramozni. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 15:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
zs csoport táblázata nem frissül?

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 16:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Hétvégén talán lesz rá időm.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 18:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Frissítettem a toplistát.
Nincs lehetőség reklamálásra! :twisted:


Adsz hozzá egy linket, mert a baloldali menüsoron nem találok semmit. Köszi! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 16 pén., 18:46 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Bozso:
Toplisták/Online Toplisták/Heroes Online vagy Online Meccsek
plusz beleraktam az aláírásomba,hogy ne kelljen keresgetni

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 18 vas., 19:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Bozso:
Toplisták/Online Toplisták/Heroes Online vagy Online Meccsek
plusz beleraktam az aláírásomba,hogy ne kelljen keresgetni


Köszi Uram! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 0:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
2. forduló Heartlands
Kiki vs Adler
Dungeon vs Necro
0-3
Valami perverz oknál fogva a necrot választottam - Dungeon, Inferno, Necro maradt - Clavius és Isra közül az utóbbi lett a goré.
1 héten ment a szokásos kör, refugee mondjuk adott 1 giantot, egyetlen szopató volt, slow sehol, pedig még Octaviát is megvettem, nem azért mert jó csaj, a scholar miatt, felesleges volt.
Azért bevertem a scorpicor brigádot, átjárót, 2. héten vissza is vittem amit kell a föld alatt, lordokkal levertem mindent alul, fent Clavius vitte életveszélyes helyzetekbe a ghost dragonokat, de mindig megúszták, bonus giant nem.
3. héten bementem középre, animate nem volt, felhúztam lvl 5 re a necrot - air elemental, 4lvl. town portal, counterstrike ( ez kell a népnek).
Pénzem elfogyott, de meglett a Lion shield, attackra gyúrtam 27 lett a végére + exp offense.
Amikor átmentem, hogy meglátogassam az ellenfél +2 all-t adó helyét, megjelent Terek - nálam tiltólistás hero - nem túl acélos brigáddal, ellenben mass slow, s 1 db scorpicor paralizálta a 9 ghost dragonomat, világszám.
Ezek a fantasztikus lények nem is szerepeltek többet, csöves haste a lovasokra, akik lerendezték a terepet, kaptak segítséget lichektől, a lordokról is, valamint 2 villámot is elnyomtam 535 sebzés/db.
Csontik - 360db +1 health gyűrűvel hátulról szurkoltak, a dragonok még mindig nem tértek magukhoz, az ellenfél viszont feladta, így nyertem.
Lordok itt nagyon durvák, 2. héten szinte az egész pályán rendet csinálnak, hála a bonus unitoknak.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 23 pén., 9:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Heartlands 2. forduló

Karesz (Stronghold-Gundula) – Merlin (Castle-Malekith)
Az első héten sikerült kastéllyal angyalt építenem. A víz lehalászása, a második vár megszerzése és az aranygólemek mögötti rész begyűjtése elegendő volt hozzá. az aranybánya és a földalatti rész a második héten lett bevéve.
Kaptam most lassítás és gyorsítás varázslatokat is valamint vakítást. A hősömnek sikerült beválasztani a föld és levegő varázslatok tulajdonságot, amiket expert szintre fejlesztettem.
A +4 all tárgyat Karesznak sikerült megszereznie.
A végcsata a 4. héten volt az alvilágban. Voltak lovagjaim is, de azokat nem tudtam megvenni pénzhiány miatt, pedig már 7000 arany jött naponta a végén.
Gundula lassított, majd láncvillámokat használt. Malekith vakította a macikat, majd gyorsított, utána pedig lightning boltokat használt.
A két 16-os szintű varázsló közül ezúttal Malekith került ki győztesen.

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 31 szomb., 16:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Bozso vs Dave
Heartlands
Fortress vs Necropolis
Eliminációnál kiesett a castle rampart és stronghold is,így új terv kellett,először választottam úgyhogy necrot fortresst meg infernot hagytam bent.A koncepció ugyanaz volt mint strongholddal,5.nap csizma,117 xp arti beváltása,121 library,majd vissza láncon kiszedem droidokkal az artikat (dragon páncél,sisak,+3all),és 123nál közép.5 ancient helyett 20 vámpírom volt ami ugyanolyan jó,szóval nem aggódtam.1.nap csak caster hősök jöttek,és belegondolva még jobb választásnak is tűnt Sandro mint egy might hős,pedig volt Shakti.Mivel rusholok ezért a lightninghoz kell a power meg a sorcery sem rossz,mightos skilleket meg vagy kapok vagy nem,de nem igazán számítanak 2.heti ütközetnél.A tervet végrehajtottam,buktam 1-1 vámpírt nagák ellen meg devilek ellen droiddal,de 18 így is bőven elég volt hogy beverjem a dragonokat meg arkokat,123kor ki is vettem a pajzsot,124kor átmentem,és 1 lépés hiányzott hogy elérjem a hősét akinél 4 hidra volt(sajna túl lassú volt a droid hős és vissza kellett szaladgáljak csaták után).Aznap meg is támadott egyből.
Kép az lemaradt sajnos.
Korbac 16 25 15 12 expert water spellek és lightning
30 dragon fly 9 monarch 4 hydra 43 lizard 50 gnoll 16 basilisk 12 mighty gorgon
vs
Sandro 21 19 22 20 expert earth spellek és lightning
13 lich 53 walking dead 220 csonti 31 wraith 18 lord 10 dread 5 bone
Első körben mass wait,monarch köre alatt tolta a spellt,385ös lightning volt,én válaszoltam mass slowwal,mentem ütni de nagyon gyengéket,kövi körben 700as lightningot toltam ami bármelyik stackjét kinyírta,innentől már kb eldőlt a csata sorsa.Ha Bozso visszamegy chainért és időben visszajön csatázni akkor sokkal szorosabb,mivel már többet sebzett volna mint az én sima lightningom.Bár esélyes hogy ezesetben visszamegyek én is guildet húzni,de ezt már sose tudjuk meg. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 31 szomb., 20:36 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Embertervez (Dungeon) vs Nimbus (Rampart) 0-3
Első ránézésre elég gazdag pályának tűnt, ezért valamelyik sárkányos várat gondoltam ideálisnak, és mivel úgy gondoltam a döntő csatára majd az alvilágban kerül sor, ezért Dungeonben reménykedtem, amit sikerült is bepickelnem. Itt véget is értek terveim, miután minimális sereget kaptam az első nap, így 4x trogloditával 7 beholderrel és 13 hárpiával indultam neki a nagy kalandnak. A dread knightokkal túlvállaltam magam és az első heti sereg egy része ment is a kukába itt, úgyhogy meg kellett várnom a második hetet mire újra tudtam mozgolódni, de innentől végig 1-2 nap lemaradásban voltam Nimbussal szemben. Ilyen megcsappant sereggel nem mertem nekimenni az ancienteknek +5 attakért, mert az könnyen a meccsembe kerülhetett volna, ehelyett kitakarítottam az alvilágot. Ekkora hátrányban viszont az egyetlen reményem az volt, hogy elviszem a relicet középről, majd kikényszerítem a csatát az alvilágban, és erre készen is állt a seregem a 3. hét elejére, de a csatárláncomat nem jól állítottam fel és értékes napokat vesztettem mire megjöttek a black dragonjaim. Ez a késlekedés elég is volt Nimbusnak, hogy egy nappal beelőzzön a relicért vívott versenyben és ezzel el is dőlt a meccs. Egy napot még vártam hogy átjöjjön és megadja a kegyelemdöfést, de miután nem jött, átmentem és megvívtuk a csatánkat, amit egy jól elhelyezett meteorral és a nagyobb att-def értékeivel meg is nyert. Talán, ha többet kockáztatok, illetve kevesebbet bénázok másképp alakul, de így viszonylag sima lett.
Thx a gamet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség