Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 14:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Nekem az lenne a kérdésem, hogy elcserélhetem a sorsolásom azzal akinek a 3. körben marad ki a meccse, ha már így megüresedett egy hely? Akkoriban lesznek a vizsgáim tömegestől egymás után, így meglehet, hogy azt a fordulót amúgy is ki kéne hagynom. Tudom magánprobléma, de nem lehetne esetleg egy ilyen cserét kivitelezni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 14:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Le lehet játszani hamarabb is a meccseket! Beszéld meg a problémás fordulót az ellenféllel és egy-két héttel hozzátok előre a meccset.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 14:55 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Kedves Nimbus!
Itt a világon kezdve mindenbe bele lehet kötni, kedzve attól hogy a te térfeleden miért van 1 fakupaccal több, miért kaptál jobb artikat,miközben rosszabbul játszottál, vagy miért segítettél egy kezdőnek végig egy meccs alatt(ezért kaptam ki anno Orsi ellen) és még sokáig sorolhatnám :) Nyilvánvalóan mindegyik külön kategória, valamelyik az értelmetlen kritika, a másik pedig hasznos...stb
Én még sosem néztem át egy mapot sem se ob-ra,se táborra, ezért beszélek bele újból, de aki teljesen megegyező térfeleket akar, annak ott a Heartlands
Részemről ennyi a téma, eddig sem titkoltam el mi a véleményem, ezután sem fogom :P

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 14:56 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Nimbus mindent leírt, úgyhogy Süni...no comment...

De no para, részemről nincs harag
:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 16:04 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Süni, a vélemény nyilvánítás az egy fontos dolog, ami részemről mindig is elvárt volt. Jómagam sem rejtettem azt soha véka alá.

Az azért azonban engedtessék meg, hogy felszólaljak az efféle vélemény nyilvántítások ellen, ami pusztán arról szól, hogy belerúgjunk a másikba, mert más értelme, vagy érdemi része nincs.

Egyébként meg nem arról van szó, hogy ki milyen térképet akar, hanem arról, hogy ha valaki tesz azért, hogy jobbá váljanak a dolgok, ne köpjük már rögtön szembe... :?

No és ha már engem illettél, akkor érdemes lenne kicsit pontosabban emlékezni dolgokra, vagy legalább egy kavingtont bevenni. Orsinak én bizonyosan nem segítettem, tekintve, hogy még nem volt szerencsém vele személyesen találkozni. Talán Ssth-ra gondolsz... Egyébént pedig a segítség nyújtást tekintve, főleg egy táborban mindenki megérdemli, hogy kezdőként kicsit elmagyarázzák neki a dolgokat. Tudom, hogy ez a másik oldalról picit zavaró, de Te is voltál kezdő, és bizony neked is sokat segítettünk az elején. Rémlik valami olyasmi, hogy versenyeken órákat nézted a jobbak játékát kérdezgetve, hogy mit miért csinál...
Valahol erről is szól (erről is kell, hogy szóljon) a Tábor! Annak idején nekem is rengeteget segített pl. Szotyi, Boti vagy éppen Gepy, hogy nem sokkal később bucira verjem őket a felszedett tudással és a kezdők szerencséjével. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 19:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
a második pandora boxnál a felirat szerint "Take 1 ancient and 5 behemoths treasure?" ehhez képest nincs guard

ez alap, ez nem hiba, a készítő igy gondolta anno

a többi végül is elfogadható, de a tapasztalatok szerint nem befolyásolja döntően a meccsek kimenetelét.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 20:37 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
annyira jelentéktelen ez a "vita" hogy néhány láda eltérést miért nem kértek számon mondjuk random mapon? kérek restartot,mert te valószínűleg gazdagabb terepet kaptál:)))

valóban nem írtam oda,hogy Th-ra gondoltam:)

a többit amit írtál elolvastam Nimbus, hasznos volt, de én már ezeken régen túlléptem...
holnap felrakom a heroes-t a gépemre(a tábor után letöröltem:)), aztán én is belenézek ezekbe a rengetegszer átrágott térképekbe :lol:


GL HF mindenkinek

:wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 22:21 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Süni... nem vagy te ennyire buta és értetlen, mint mutatod. El sem tudom képzelni, hogy mekkora traumát okozna neked azt kimondani, hogy: "Elnézést, igazatok van."

Egyszer sem beszéltem arról, hogy fontos-e két láda vagy sem.
Arról beszéltem, hogy ha valaki TESZ valamit a "közért", akkor ne egy szembe köpés legyen már a jutalma, hanem minimum egy halvány KÖSZÖNÖM!!! :!:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 23 hétf., 22:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
A régi sérelmek törnek felszínre, csak valami ürügy kell, ami kiváltja :) Az a 2 láda is k*rva sokat számíthat, akár 4k aranyat, azt pedig sok mindenre el lehet költeni. Rengeteg a szerencsefaktor a játékban, miért ne törekedjünk arra, hogy legalább a különböző tereptárgyak/kincsek eloszlása azonos legyen? A nagy számok törvénye alapján a különbség minimalizálható, tehát én is egyetértek Bozsó-val és Nimbus-val ezen a téren.

A térképek tényleg agyonrágottak, de nem sírok, végre játszhatunk! :)

Mod: Trunks

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 12:52 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
se bocsánatot nem fogok kérni, se nem fogom visszavonni amit először írtam:)
mivel senki sem kapott görcsöt játék közben ENNYI ÉV UTÁN ezeken a mapokon, mert a csúnya ellenfélnek 1-4 ládával több volt, ezért tárgytalan a téma részemről:P
én meg végképp megkaptam anno a köszönetet a mapok átnézéseiért, de inkább a negatív kritika dominált:)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 13:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csizunak tehát igaza van. Régi, vélt, vagy valós sérelmek... és még csak meg sem próbálod megérteni, kedves Süni, hogy mi az én bajom a hozzászólásoddal és még mindig ládákról beszélsz...

Mind1 lépjünk túl, már ha egyáltalán képes vagy rá. Mert látszik, hogy még sok éves dologok is ott bugyognak benned.

Hétvégén majd móresre taníthatsz, de ezzel együtt most figyelmeztetlek! Minden szövegelést és furcsaságot screenshotolni és a teljes játékot autosavelni fogom!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 15:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Tessenek túllépni ezeken az offokon, vagy ha kényszer van rá 1 másik topicban lehet róla eszmét cserélni.

A ládákat, meg amit még Bozso említett javítottam, de még nem küldtem el Gepynek várok a többiektől is észrevételeket.

Ha nem lesz pénteken elküldöm neki a javított változatokat.

Pár embertől már megkaptam a várválasztást, csak így tovább! Mindenkitől várom!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 16:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Figyu Süni, egyszer csak felnősz és megérted miről beszél neked (sajnos hiába) Nimbus. Tudod van egy mondás ami úgy kezdődik, hogy "Úrnak születni kell, (...)" de itt nem fogom befejezni, aki ismeri, tudja mire gondolok...

Találtam még 1-2 dolgot:

A Fight for Glory mapon a teal oldalán az Alchemist Lab-nál nincs két mercury resource.

A Neverwinteren a zöld oldalán a sulfur bányánál a monstert legyőzve nem csak 4 sulfurt kapsz, hanem 2 kristályt is, míg az összes többi monsternél, csak a bányának megfelelő resource-ból lehet 4-et kapni.

Továbbá az lenne a felvetésem a Giant War-hoz, hogy mindenki oldalán van 3 refugee camp (2 felszínen+1 alul), ami előtt nem áll monster. A többi maphoz hasonlóan ide is tehetnénk vmi lvl2-t, hogy ne az döntsön, hogy vki arkot/sarit kap első napon, a másik meg semmit.

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 19:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
most sakk lesz vagy heroes3?

miért gáz, ha valami értelmesett kapsz a refugee ban?
ha meg nem kapsz, majd lesz olyan pálya, ahol te kapod.

halál felesleges kiölni a játékból ezeket, akkor minek lehet örülni/bosszankodni?

ja igen, nem mindegy a láda, de láda és láda között is van különbség,
500 vs 2000, komolyan ennyi év után ezen múlik majd a siker?

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 19:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Ahogy Csizu is írta, bőven elég luck faktor van amúgy is a H3-ban. Amit tudunk, iktassunk ki.

Adler, nézd meg a többi mapot, mindegyiken van monster a refu előtt, nem véletlenül. A Giant Waron 3 refu is van, amiből bőven kijöhet egy lvl6-7-es lény, ami nem mind1 az első héten...ez gondolom elég egyértelmű.

Maradhat így, csak akkor lesz olyan, akinek ez igenis döntő lesz majd. Én nem szeretnék az lenni se pro, se kontra.

Ennyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 21:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Évek óta guardot rakunk a refuk elé, ez nem kérdés.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 22:38 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
ha néhány ládán múlik a győzelem, ilyen szintű játékosnál,többszáz meccs után... ez nekem elég vicces volt elsőre, nem kell belemagyarázni még túl sok dolgot:)

konzekvensen át kell nézni minden mapot,hogy az utolsó aranykupac is megegyezzen,különben dühbe jövünk :lol:

ha én valamit nem érzek fairnek, azt én évek múltán sem fogom másképp gondolni,hacsak valami súlyos érv miatt mégis megváltozik a véleményem...

lehet,hogy vaskalapos,önfejű,alattomos szamár vagyok,de azért egyszer-kétszer már bizonyítottam,valószínűleg nem beszélek állandóan hülyeségeket :wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 24 kedd, 23:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Ha már a Giant War, akkor az egyik félnek 5 attackot és 5 defensét ad a seer hut az aranykézért, míg a másiknak csak 4-et 4-et.
Amúgy meg (tudom kezdő vagyok és biztos jobban tudjátok) nem mindegy, hogy van-e mon2-es a camp előtt vagy nem? Nem komoly akadály ha kevés van, ha meg több akkor meg csak megduplázza a luck faktort, mert ha mondjuk az egyik zombit kap a másik meg számszeríjászt, akkor az egyik röhögve továbbmegy és próbára teheti a szerencséjét a menekülttáborban, a másik meg nem, vagy csak ha vállal némi veszteséget(és persze jó eséllyel nem kap semmi normálisat cserébe).
Nekem speciel a sok vizen hánykódó, meg koporsóból származó random artifact sokkal inkább szúrja a szemem, mert az tényleg eldöntheti az egészet, az előre lerakott towerről nem is beszélve, ami ugye némileg behatárolja a választási lehetőséget (mondjuk én csak azért sem a towert választottam)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 0:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Ha lény van a camp előtt, akkor az első héten max. pikeman-t tudsz kivenni belőle.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 25 szer., 6:12 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én már vettem ki az első héten fekete sarit, még akkor is ha azt védték.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség